2007'den Bugüne 90,524 Tavsiye, 27,846 Uzman ve 19,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Davut ŞENYÜREK
Psikolojik Danışman - Kayseri
Psikolojik Danışman - Aile Ve Evlilik Danışmanı

Davut ŞENYÜREK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

24

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Davut ŞENYÜREK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

87
(%90.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Davut ŞENYÜREK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Davut ŞENYÜREK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Davut ŞENYÜREK'in İletişim Bilgileri
Telefon 1 :
(gsm her an arayabilirsiniz mutlaka geri dönerim)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1977 (46 yaşında)
Doğum Yeri : Rotterdam
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Erzurum Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (1998 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Davut ŞENYÜREK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
AİLE ve EVLİLİK DANIŞMANLIĞI, EĞİTİM DANIŞMANLIĞI.

Davut ŞENYÜREK Özgeçmis CV Psk.Dnş.Davut ŞENYÜREK'in Özgeçmişi
EĞİTİM
2011-2012 :ERCİYES ÜNİVERSİTESİ AİLE DANIŞMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI.
1994 - 1998 : ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK UZMANLIĞI/ERZURUM
1991-1994 : ÖZEL MURADİYE KOLEJİ/ANKARA

SEMİNER –KURS

-Aile İçi İletişim Semineri(KAYSERİ) TED KOLEJİ
-4.5.7. Türk Pdr Dernegi Kongreleri(İSTANBUL-ANKARA) TÜRK PDR DER.
- Ted’in 80.Yılı “Eğitim Formu” Konulu Uluslararsı Çalıştayı(ANKARA) TED GENEL MERKEZ
- Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Kongre(İSTANBUL)IŞIK ÜNİVERSİTESİ.
-“Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi” Seminer(ANKARA)TÜRK PDR DER.
-“Girişim Olmak” Seminer(KAYSERİ)K.T.O
-“Öğrenci Merkezli Eğitim” Seminer(ANTALYA) TED GENEL MERKEZ
-“Aktif Öğrenme” Seminer(KAYSERİ) TED KOLEJİ
-“Eğitimde Ölçme Değerlendirme” Çalıştay(KAYSERİ) TED KOLEJİ
-“Gestaltcı Terapide Farkındalık” Kongre(İSTANBUL)YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ


DENEYİM VE BECERİLER ...[Devamı...]

Davut ŞENYÜREK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
K.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57699
Nişanlımın desteği ve tavsiyesi ile Perspektif Psikoloji Danışma Merkezine gittim. İlk görüşmemizde biraz huzursuz olmama rağmen görüşmelere devam etme kararı aldım ve sonraki görüşmelerimizde Davut Bey'in güler yüzü, samimi sohbeti, pozitif enerjisi ona güven duymamı ve rahat konuşmamı sağladı. Davut Bey ile görüşmemin 2 sebebi vardı. ilki geçmişten gelen karanlık ruh halini çözümlemek ve aydınlığa kavuşturmaktı. ikincisi ise; sevdiğim insanla mutlu bir evlilik gerçekleştirebilmek adına evlilik öncesi danışmanlık hizmeti almaktı. Öngördüğümüzden daha kısa bir zaman içinde hedefime ulaştım ve hayata daha da önemlisi kendime bakışım değişti. Verdiği emekten dolayı Davut Bey'e teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
Yüksel SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50705
Davut beyi internet vasıtasıyla buldum ve iletişime geçtim.Mailime hemen cevap vermesi ve hemen randevu ayarlamamız benim için artı puandı, başlangıçlar her zaman sonuda belirler. Aile danışma hizmeti aldık.Benim ve eşim açısından olumlu sonuçlar aldık. Güler yüzlü cana yakın samimi tavırları ve konuya hakim olması bizimde rahat olmamızı, herşeyi rahat konuşmamızı sağladı. Davut beyle çalışmaktan biz çok memnunuz, Aile danışmanı olarak herkese tavsiye ederim..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Seher
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
7.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50115
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Kadir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2012
TavsiyeNo: 49655
Yıllarca değiştiremeyeceğim şeyler için üzülmüş durmuşum. En önemlisi hayatımdan çalmışım vakit geçmiş gitmiş. Daha önce görüşmüş olsaydım Davut beyle yapabileceklerim üstüne odaklanır hayatın getirmiş olduğu bazı acılarla yüzleşir bana kattığı tecrübelerle aynı hataları yapmazdım.Gerçekten görüşmelerimizden aldığım en büyük ders buydu. Bu bendim bunları ben yaşamıştım beni ben yapanda onlardı zaten… artık vah tüh demeden önüme bakıyor ve yaşamdan zevk alma yollarına bakıyorum.teşekkürler hocam.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Şükrü YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2012
TavsiyeNo: 49451
bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıştım.ilk geldiğimde endişeli bir durumda geldim ama geldiğimde çok sıcak ve doğal bir ortamda buldum kendimi.sorunlarım hakkında çok yardımcı oldular tüm düşüncelerimi rahatlıkla aktarabildim ve en önemlisi dinledi beni ve beraber çözüm yolları bulduk.ben şu anda 5 aylık bir tedavi sürecinden sonra kendimi çok rahatlamış hissediyorum.ve başta hocama çok çok teşekür ederim.hocamın çok sempatik tavırları vardı hep güler yüzlü davrandı,bir arkadaş kazanmış oldum şuanda çok rahatım.çalıştığı ortam çok huzurlu ve güzel o ortama girince kendimi rahaatlamış hissettim hep.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
N.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2012
TavsiyeNo: 49381
Davut beyle bu site aracılığı ile tanıştık.eşimle birlikte aile sorunlarıyla ilgili seanslar yaptık.başlangıç da çok tedirgindim ama o ortama girince ve güleryüzlü insanlarla karşılaşınca düşüncelerim tamamen değişti.günümüzde psikolog farklı bi gözle bakılsada herkesin öncelikle bu ön yargıyı kaldırmasını ve her değişim döneminde insanların bir psokologa ihtiyacı olduğunu idrak etmesini istiyorum.bunun içinde tavsiye edeceğim kişi davut bey. Gerçekten davut beyin düşünceleri sadece aile sorunlarıyla ilgili değil hayata bakış açısını değiştiriyor insanın.bize çok büyük faydaları oldu.yardımlarından ve bize kazandırmış olduğu dostluğundan dolayı çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
İbrahim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
14.Mart.2012
TavsiyeNo: 49358
aslında biz psikolojik danışmanlık konusunda son derece önyargılı bir toplumuz ben de bu toplumun bir bireyi olarak gerçekten itiraf etmeliyimki aynı düşüncelere sahiptim ama tesadüf eseri tanıştığım psikolojik danışman Davut Şenyürek benim bütün önyargılarımın ne kadar da yalnış olduğunu gösterdi.Daha önce başından talihsiz bir evlilik geçirmiş biri olarak gittiğim görüştüğüm Davut Bey bana son derece faydalı oldu hayata evliliğe tekrar pozitif bakmamı sağladı..Bu tavsiyeyi iki sebepten yazıyorum birincisi benim gibi düşünüp önyargılı davrananların çok olduğunu biliyorum onlara bu yalnış düşünceden kurtulmaları ikinciside gercekten kendisine borçlu olduğum Davut Bey' e tesekür etmek için...
     Beğenin    
Korhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
14.Mart.2012
TavsiyeNo: 49357
Kendisini bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum. Kendisiyle görüşmek üzere ofisine girdiğim anda tedavi süreci sanırım başlamıştı. Samimi ve sıcak bir ortamda karşılandım. Sanki yıllardır geldiğim bir yerdi ve oradaki herkesi tanıyordum. Oradaki güven verici ve sıcak ortam zaten size iyi bir başlangıç olmaya yetiyor. İşin profesyonel kısmına gelirsek; çözümsüz olarak gördüğüm ve önyargıyla baktığım bütün konuları sanki benimle birlikte yaşamış gibi benim bakmadığım açılardan bana gösterdi. Rahat olması ve samimiyetle en ufak sorunlarımla bile ilgilenmesi yalnız olmadığımı ve sorunlarımla benimde (en az onun kadar) ilgilendiğim ölçülerde çözümlenebileceğini başka bir açıdan bana gösterdi. Bu anlattıklarım sadece 4 seans sonunda oldu ve Davut beyin elinde sihirli bir değnek görmedim.
     1 Beğeni    
Cumali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48411
davut hocayla bu site aracılığı ile tanıştım ve 8 9 seans evlilik danışmanlığı hizmeti aldım işinde son derece uzman,başarılı ve dürüst bir kişiliğe sahip olduğundan dolayı davut hoca gibi bir danışmandan herkesin faydalanmasını isterim günümüzde bu tür hizmetlerin olması bulunmaz bir nimet olarak görüyorum ve bu hizmeti almanız için de davut şenyürek beyi tavsiye ediyorum. kendimde son derece etkisi oldu allah razı olsun kişisel olarak cana yakın güler yüzlü kişiliği ile tam bir dost bundan sonraki hayatımda davut hoca gibi birinin olmasından dolayı da çok hoşnutum herşey için çok teşekkür ederim.saygılar
     Beğenin    
Makbule
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48230
Davut hocayı dayımlar sayesinde tanıdım. Artık aileden biri gibi oldu Ben buraya gelmeden önce arkadaşık ve ders çalışma konusunda sıkıntılarım vardı.davut hoca sayesinde bu sıkıntı ve sorunlarımı çözdüm.Şimdi arkadaşlık ve ders konusunda hiçbir sıkıntım kalmadı.tek ders ve arkadaşlık konsunda değil her konuda bana yardımcı oldu. İnsanı rahatlatan bir yapısı olduğu için hiç çekinmeden her konuyu konuşabilir ve güvenebilirsiniz. İyki Davut hocayı seçmişim...insanları çok güven veriyor.hertürlü olayı paylaşa bileceğinin birkişi
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Gülgün
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47961
Davut hocamla üniversite sınavına hazırlandığım dönemde tanıştık.Normalde çalışkan bir öğrenciydim ama bu dönemde hiç ders çalışmıyordum.Annemde internetten araştırmış ve davut hocaya getirdi.Biz her hafta sivastan kayseriye bu yüzden geliyorduk ve cidden geldiğimize değdi.Davut hoca çok cana yakın ve karşısındakine yardım etmek için baya çaba harcayan biri.Davut hoca sayesinde kendimi tanıdım ve kendime güvenim arttı.Sadece ders konsunda değil çoğu açıdn bana yardımcı oldu.Ve çok güvenilir biri çekinmeden konuşabiliyorsunuz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47766
Davut beyle abim sayesinde tanıştım kendisi davut beyden yardım almıştı benimde üniversiteye hazırlık dönemimde bazı sorunlarım vardı tavsiye üzerine kendisine ulaştım. sıcakkanlı anlayışlı ve yardımsever tavrı beni ilk etkileyen özellikleri oldu. sınav kaygımdan ömür boyu kurtulamıyacağımı düşünüyordum. ama sanki bir mucize gerçekleşti ve yaklaşık 7-8 seanlık bir süreçte herşey çok değişti ve korkusuz olarak sınav geçirmeyi öğrendim. kendisine çok teşekkür ediyorum. imkansız diye birşey olmadığını onun sayesinde öğrendim. yardım almak isteyen herkese şiddetle tavsiye edrim. işinin ehli bir profosyenel olduğunu düşünüyorum. üstelik kendisi alan mezunu biri bunu özelikle belirtmek isterim işletme mezunu kişisel gelişim uzmanı falan değil bizzat alan dan yani psikolojik danışman aradaki farkı benim gibi bu yardımı her ikisindenden de yardım alan biri anlayabilir ancak tekrar kendisine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
H.Ü.Ş
18.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47403
Benim ailemden olup beni bu kadar anlayan ve herturlu sorunumda yanımda olan amcama tesekkur ederim suan 6.sınıftayım okul ve özel sorunlarımı ona acabiliyorum. sizlerinde aynı yardımı alabileceğinizi düşünüyorum . tabii kide amcam olduğu için bende yeri farklı iyiki varsın amcamm. sen olmasan kiminle dertleşir kimin omuzunda ağlardım bilmiyorum. kendisinin işini iyi yaptığını biliyorum çünkü okuldaki psikolojik danışmanla arasında çok fark var o hep eleştiriyor ve tavsiye veriyor ama amcam sadece dinliyor eleştirmiyor.anlaşılmak insana çok iyi hissettiriyor.
     1 Beğeni    
Saffet KıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45652
Davut beyle bir tanıdığım vasıtası ile tanıştım. kendisi ile eşimle aramızdaki bazı sorunları halletmek üzere seanlar yaptık. 28 yıllık evliliğimizde zaman zaman sorunlar yaşamıştık ama bunları sorun olarak görmemmiştik. işler aşılmaz hale gelince yardım alma ihtiyacı hissetmiştik.kendisi bize aile kavramı sorun cözme becerileri konusunda yardımcı oldu.mesleki açıdan alanına hakim güleryüzlü ve pozitif bakış açısına sahip olması danışanlarını rahatlatıyor. eşimle beraber bu yardımı almamızdan dolayı endişelerim vardı zaten anlaşamıyorduk bir arada nasıl olacaktı. ama oyle bir ortam oluştuki eşimi yeniden tanıdım diyebilirim.kendisine nerdeyse 30 yıllık evliliğimizi kurtardığı için minnettarım. ayrıca merkezinin pozitif ortamıda zaten kapıdan girer girmez insana huzur veriyor çalışmalarında başarılar diliyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum
     9 Beğeni    
A.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43733
Davut Bey'e ilk bir arkadaşım tavsiyesi üzerine müracaat ettim Merkeze gittiğimde güleryüzlü, sabırlı, işini seven bir danışman ve bunun yanı sıra ilgili ve uzman bir ekiple karşılaştım.Kendisiyle sınav kaygısı ve stres üzerine çalıştık. Aslında başlangıçta verim alabileceğime inanmıyordum ve bunun için de fazla istekli değildim. Davut Bey işin uzmanı olarak bu durumu daha ilk seasnta fark etti ve bu önyargımın kısa sürede kırılmasını sağladı. Ana başlığımız sınav kaygısı ve stres olsa da hayata dair hemen her konuda sorularımı sorabiliyor ve bunlar üzerine ayrıntılı konuşabiliyorduk. Bu anlamda da kendisinden çok istifade ettiğimi düşünüyorum. Görüşmelerimiz sürecinde dikkat ettiğim bir diğer husus ise danışmanımın çok sabırlı olması ve beni gerçekten dinlemesiydi. Şimdiye kadar arkadaşlarımdan hatta ailemden dahi görmediğim sabrı ve ilgiyi kendisinden gördüm. Yukarda bahsettiğim asıl problemi biraz açmak gerekirse ben sınav öncesi uyuyamazdım ve sınavın ilk 15-20 dakikası heyecan ve kaygıyla geçerdi.Bu durum da doğal olarak sınav performansımı olumsuz etkilerdi. Aldığım hizmet neticesinde bu problemleri kısa sürede aştım. Gerek bu konu üzerine gerekse diğer problemler üzerine uzman biri olduğunu düşünüyor ve hizmet almak isteyen herkese ısrarla tavsiye ediyorum. Kendisine bir kez de buradan teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi iletiyorum.
     1 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43462
Yaklaşık 8 yıl önce cerrahi ve medikal bir tedavi dönemi geçmişti başımda.Benim için biraz sıkıntılı bir dönemdi.Sonraki senelerde zamanla mutsuz bir yaşam sürdüğümün farkına vardım. Benim Davut bey ile tanışma ve kendisinden destek alma nedenim işte buydu. Kendisi güleryüzlü,doğru durum tespiti yapabilen,problemi belirleyen ve çözüme yönelik net yönlendirmeler yapan bir insan. Benim sadece hayata baktığım bir kaç yeri değiştirerek mutsuzluk probleminden kurtulmamı sağladı.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Benim için artık sadece bir danışman değil yakın bir arkadaş noktasındadır kendileri. Saygılar. Mustafa
     1 Beğeni    
U.F
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43358
Davut beyle tanışalı 8 ay olmasına rağmen ondan çok şey öğrendim.Kendisiyle yaptığım bütün görüşmelerden pozitif anlamda ve çok yararlı bilgiler aldım. Özellikle 3 yaşındaki kızımla ve 6 yıllık eşimle olan kişisel münasebetlerimde onun tavsiye önerileri çok yararlı oldu.Ayrıca, mesleğim, hayata bakış açım ve insanlarla olan diyaloglarım konusunda verdiği önerileri uyguladım ve çok yararını gördüm. Kısacası onunla görüşmelerimden sonra HAYATA ÇOK FARKLI AÇILARDAN BAKMAYA BAŞLADIM. BİRÇOK KONUDA BAKIŞ AÇIM GENİŞLEDİ.İYİKİ VAR. EKSİK OLMASIN.
     2 Beğeni    
S.S.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42760
Davut hocamla tanışalı yaklaşık olarak 6 ay oldu. Kendisiyle ilk karşılaşmamızdan itibaren saygı ve güven duyan birisiyim. İnsanı sıkmayan ve huzur veren bir yapısı var. Her türlü zor ve çekilmez denilen durumlarla başa çıkma yollarını insanın kişisel özelliklerini dikkate alarak açıklayan, tek kelimeyle kestirip atarak değil kişinin kendi kendisiyle barışık olarak çözüme kendisinin ulaşmasını sağlayan birisi.Ne zaman sıkılsam, ne zaman çelişkiye düşşem veya ne zaman çıkmazda olsam kendisiyle telefonla dahi konuşmam yeterli oluyor. Hayatta yapamam dediğim şeyler için bana çok yardımcı oldu. En azından bazı şeylere hayır diyebileceğimi öğretti. Kendimi şanslı görüyorum ki böyle bir dost kazandım. Kendisine teşekkür ediyor ve danışman arayan en başta iyi bir arkadaş dost arayan herkese tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42707
Davut hocamla tanışalı yaklaşık 5ay oldu. Okulda ilk sınıf olarak tanıştığımızda normal bir öğretmendi sonra yavas yavas herkesin en ufak sorunda başvurduğu birisi olmuştu. Ben hocamdan hem kişilik, güven hemde sınavlar için yardım alıyorum. Davut hocam her zaman bana karşı sabırlı samimi ve güler yüzlü davranmıştır :). Normalde düşünemediğim ama farkına varmam gereken şeyler açısından hem kendisi hemde bulunduğu ortamın (danş.merkezinin) rahatlığı insanın hemen çözülmesine neden oluyor. Hem nezaman olursa olsun başım sıkıştığında arayabilecegim kadar güven veren hem de hayatta heran yalnız kalabilirimi düşündürerek kendi ayaklarım üzerinde durmamı kendime güvenmemi kendimi anlamamı öğreten birisi benim için.kesinlikle cok sabırlı samimi ve işini iyi yapan birisi. Ben cok değil bu senenin başında farklı biriydim ama şuanda hernekadar tam istenilen yerde olmasam bile cok şeyin farkına vardım çok şeyi anladım.ve zaman gectikçede cok iyi anlıyorum..avutmak olmadı hiç bir zaman amacı gerceklerdi olabilecek yada olanlardı ve iyikide avutmamış .iyikide hep gercekleri anlatmış bana.danışman arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum :) .
     1 Beğeni    
Erdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41605
davut hocamla lise yillarinda ted kayseri kolejinde okurken tanismistim.hocam 1 yilda okuldaki tum ergenlerin problemlerini cozmustu.3 sene boyunca yasadigim oss korkusunu onun yontemleri sayesinde atlattim diyebilirim.ogretmen egosu olmayan samimi nadir hocamizdi, kendisi cok pozitif bir insan olmakla birlikte sinav kaygimiz uzerinde cok emek harcamistir.ogretmen ogrenci iliskisinden ziyade dostca ve sicak bir bag kurmasi sorunlarimizin cozumunu hizlandirmisti..kendisini basarili psikologtur,tavsiye ederim tanistiginiz zaman daha iyi gorebilirsiniz.
     Beğenin    
Mert ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41417
Kendisine ders çalışma, motivasyon sorunlarımla gitmiştim.Davut hocamı kendisi Ted Kolejinde rehberlik öğretmeniyken tanıdım . O zaman da cana yakın sıcak bir insandı. Hocam okuldan ben lise 2 ye geçerken ayrıldı. Ben şimdi lise 3 üncü sınıftayım ve Davut hocama gitmeden önce bir takım yazının başında bahsettiğim sorunlarım vardı. Ben bu sorunlarla gittim ama , hocamla muhabbet etmeyi de çok seviyordum.Ama konumuz sonuçta benim motive olmamı sağlamaktı. Seanslara başlamadan önce ben, gireceğim sınavın farkında olmayan , ders çalışamayan bir öğrenciydim. Şimdi bunu farkedebiliyorum.Davut hocamla yaptığımız seanslar sonrasında kesinlikle bunun ciddiyetini kaptığımın farkındayım . ve hiç çalışmadığım kadar ders çalıştığımın. Gerçekten keşke önceden gelseymişim Davut hocamın pdr merkezine. Benim için çok zevkli ve yararlı bir süreç oldu ve kesinlikle tavsiye ediyorum .
     Beğenin    
Fadime ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41125
Davut Bey'e br arkadaşımın tavsiyesiyle gittim.Kayseri'de böyle bir danışman bulacağımı zannetmediğim için hiç bir yere gitmemiştim.İlk defa bir danışmana gidecektim.Nasıl bir ortamla karşılaşacağımı bilmiyordum.Davut Bey güleç, sempatik biri olması dolayısıyla ona hemen ısındım.Her seansta biraz daha iyi hissetmemi kendime güvenmemi sağladı.Başarma ya da başarmama konusunda endişelerim vardı.Korkularımı yenmemi, kendimi tanımamı sağladı.Endişelerim yok oldu.Hayata bağlanmamı sağladı.İyi bir danışman arayan herkese Davut Bey'i öneririm.Buradan kendisine teşekkürlerimi bir kez daha yinelemek isterim.Bundan sonra bir arkadaşım bir sırdaşım olmasını çok isterim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
V.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2011
TavsiyeNo: 40569
Davut bey' e bu site aracılığı ile ulaştım. Daha önce bir kaç farklı uzmanla görüştüğüm için büyük bir ön yargıyla gittim. Problemlerime çözüm olamayacağını düşünmüştüm, ancak beni büyük bir yanılgıya ugrattı. Her seansta biraz daha kendimi iyi hissetmemi sağladı. Deyim yerindeyse hayata bakışımı değiştirmemde yardımcı oldu. davut bey; kendinizi rahat hissedebileceğiniz kadar samimi ve bir o kadar da profesyonel bir danışman. Burdan kendisine teşekkür etmek istiyorum ve her zaman çalabileceğim bir uzman kapısı edinmekten dolayı da memnuniyet duyuyorum.
     5 Beğeni    
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2010
TavsiyeNo: 37683
Davut Hocamla biz ben üniversite sınavına hazırlanırken tanıştık. Benim çok büyük sınav kaygılarım vardı. Başarma ya da başaramama konusunda endişelerim vardı Davut Hocayla 10saate yakın bir danışma yaptık ve neredeyse hiç yok diyeceğim kadar bir kaygıyla girdim sınava. Ve şu anda bu rahatlığın sayesinde bilgisayar mühendisliğinde okuyorum. Birçok konuda iyi bir danışman olduğunu duyarak gitmiştim zaten ve bende bunu gördüm benimle yaptığı danışmalarda. Danışmak yapmak isteyen herkese tavsiye ederim:=)
     Beğenin    
Meltem
9.Mart.2010
TavsiyeNo: 31321
Sevgili Davut'la Kayseri Ted Kolejinde beraber çalışmıştık. İyi bir mesai arkadaşı olduğu kadar mesleğindede kendini kanıtlamıştır. Disiplinli, işine önem veren bir Psikolojik Danışmandır. Günümüzde insan hayatını olumsuz etkileyen pek çok unsurun bulunuyor olması, uzman psikolojik danışmanlara olan ihtiyacıda arttırmaktadır. Bu anlamda da bir boşluğu dolduracağına şüphe yoktur.Samimi, dürüst yapısı ile etrafındada sevilen bir insan olduğunu düşünüyorum. Mesleki hayatında daha pek çok güzel çalışmada imzası olması dileğiyle...
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 254 79 99
(gsm her an arayabilirsiniz mutlaka geri dönerim)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1977
(46 yaşında)
Doğum Yeri
Rotterdam
Mezun Olduğu Üniversite
Erzurum Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1998
(25 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Davut ŞENYÜREK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Davut ŞENYÜREK Mesleki Videolar Videoları
-

00:41
Top