2007'den Bugüne 81,419 Tavsiye, 25,867 Uzman ve 18,108 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Serap SÖZEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Serap SÖZEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Serap SÖZEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

93
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Serap SÖZEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Serap SÖZEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İbrahim SÖYLEMEZDr.İbrahim SÖYLEMEZ
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çocuk Ergen ve Yetişkin psikoterapisi hizmeti veya test uygulamaları hizmeti taleplerinizde yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Ayrıca kurum bünyesinde Psikiyatrist ve Özel Eğitimci yönlendirmeside alabilirsiniz.

Serap SÖZEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG (ÇOCUK, ERGEN, YETİŞKİN TERAPİSTİ)

Serap SÖZEN Özgeçmiş CV Psk.Serap SÖZEN'in Özgeçmişi
İş Deneyimleri--

12.2010/--

Temas Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

02.2009/10.2010

Özel Küçükköy Bilge Hastanesi

10.2008/01.2009

Asya Sağlık Cerrahi Tıp Merkezi

06.2008/09.2008

Sevgi Bahçesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

09.2007/02.2008

Şahinler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

07.2007/09.2007

Özel Yaşamlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

11.2006/06.2007

Yıldız Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

07.2005/10.2006

Çocuk Bilim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Stajları---

2005

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 3.Psikoz Servisi (staj)


2005
...[Devamı...]

Serap SÖZEN Tavsiye Yazıları Serap SÖZEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 nurten (Danışan)
 IP: 78.181.19.YCY

22-01-2015
 TavsiyeNo: 75366
merhaba; Serap hanımla kız kardeşim sayesinde tanıştım çünkü oda Serap hanımdan kendi ve çocuğu için danışmanlık almıştı. Daha önce iki psikloğa daha gitmiştim ama bir sonuç alamamıştım. Sürekli kendimi mutsuz hissediyor hayattan hiçbir zevk almıyordum. Serap hanımın benimle olan iletişimi ve açıklayıcı yaklaşımı benim kendimi görmemi sağladı. Hayattan tek istediğim şey mutlu olmaktı ve ben gerçekten şu an mutluyum. Şimdi çocuğumun okuldaki derslerinde sorun yaşadık ve benim ilk aklıma gelen Serap hanım oldu. Bir yıllık bir aradan sonra onunla tekrar görüştüm ve ilk seanstan içim ferah bir şekilde ayrıldım. Bir psikolog arıyorsanız kesinlikle Serap hanım derim. Hayatıma dokunduğu için ona tekrar buradan teşekkür etmek istiyorum...
     3 Beğeni    

 H.U. (Danışan)
 IP: 176.41.233.WY

12-11-2014
 TavsiyeNo: 73167
İhtiyaç duyduğum terapi danışmanlığı ararken net'te rastladım. Telefon bıraktım. Çok kısa sürede döndüler. Yapılan diyalogda işte bu dedim. Yaklaşık 4 aylık süre içerisinde çift terapisi aldık. Halen devam ediyoruz. Sayesinde yaşamın, mutluluğun, sevincin, üzüntünün ve kısaca hayatın iki kişi arasında paylaştıkça yaşanılır olduğunu benimsedik. Yaşam şartları ve stresli çalışma hayatı bencilliği ve istem dışı davranışların farkındalığını ortadan kaldırıyor. Bunun farkındalığını bizlere yeniden hissettirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Hayatını yaşanılır kılmak isteyen her kese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 S.A (Danışan)
 IP: 176.54.25.YZ

10-11-2014
 TavsiyeNo: 73106
Merhaba , Serap Hanimla yaklasik 3 yil once tanistim ve 8 ay sure ile destek aldim ayni zamanda 1 ay boyuncada grup terapisine katildim.o zaman yasadigim bosanma problemimi kendisi sayesinde yeni bir bakis acisi kazanarak ve kendimi cok guclu hissederek astim.Kendisinden aldigim destek icin ona omur boyu minnettar kalicam.Bence isini cok iyi yapan bir psikolog yaklasimi ve bakis acisi size herzaman yeni seyler katiyor en guzeli yeni bir umudun kapilarini zorlamaniza yardimci oluyor.kendisine cok tesekkur ediyor ve herkese iyi bir psikolog destegi icin tavsiye ediyorum...
     3 Beğeni    

 M.zgr (Danışan)
 IP: 178.240.56.YFL

29-01-2014
 TavsiyeNo: 65981
Serap hanımın uzun suredir danışanıyım. Danışanlarına olan yaklaşımı ve tavrı çok yerinde insan bu sayede kendini rahat hissedip sorunlarını rahatlıkla paylaşabiliyor. İnsana pozitif enerji vermesi, samimiyetini hissettirmeside iletişim kurulmasi açısından çok önemli. Bu her psikologta olmayan bir özellik malesef. Ama serap hanimda bu özellik fazlasıyla var. İşinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden herkesin gönül rahatlığıyla gelip sorunlarına çözüm bulacağına inanıyorum. Ayrıca grup terapi imkanıda sağlanıyor onada katıldım ve iyiki katılmışım dedim çünkü yine kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir ortam oluşturuluyor. Benim gibi iyi iletişime önem veren , sorunlarını rahatla anlatmak isteyen insanlara kesinlikle tavsiye ediyorum :)
     3 Beğeni    

 Mustafa ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.102.150.YWZ

20-03-2013
 TavsiyeNo: 59106
Merhaba, Serap Hanımla yaklaşık üç aylık bir süredir psikoterapi seansına devam etmekteyim. İlk başladığım gün ve bugün arasında kendimde hiç ummadığım, benim için büyük değişikliklerin olmasına neden oldu. Kendime olan özgüvenim arttı, başka insalara olan aşırı güven güvensizlik sorunlarım azaldı ve hayatımın gerçekten iyiye gidebileceğini, hiçbirşey için geç olmadığını gösterdi bana. Seanslarında oldukça dost canlısı ve güler yüzlü biri olması kendimi ifade etmemde oldukça yararlı oldu. İyi bir dinleyici ve konuşmalarındaki kelime seçimlerine hayranım. Danışanın sorunlarını çok iyi anlıyor. Kendisiyle tanıştığım için gerçekten çok mutluyum, herşey için defalarca teşekür ederim, herkese tavsiye ederim...
     9 Beğeni    

İbrahim SÖYLEMEZ Fotoğraf  Dr.İbrahim SÖYLEMEZ
İstanbul - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-03-2013
 TavsiyeNo: 58537
Sayın Serap SÖZEN ile bir yıla yakın zamandır tanışıyorum ve çalışıyorum, hem iyi arkadaşımdır hem de (konsultasyon düzeyinde de olsa) birlikte çalışmaktan keyif alıyorum. Yaptığı işte mükemmeli arayan ve daha iyisi için sürekli gayret eden bir arkadaşımdır. Mesleki bilgisi, görgüsü, deneyimi, etik duruşu ve güçlü empati yeteneği ile danışanlarla çok iyi bir terapötik ilişki kurduğunu gözlemledim. Gestalt Terapisini öğretecek kadar iyi bildiğini belirteyim. Birlikte yürüttüğümüz grup çalışmasından danışanlar çok faydalandılar, tekrarını planlıyoruz.
     5 Beğeni    

 Tuğba Demiröz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.235.206.YBC

28-12-2011
 TavsiyeNo: 46693
Serap Sözen'i Geştalt Terapi Eğitimi ile tanıdım. 2 yıl boyunca aynı grup dinamiği içinde bulunmak, birbirimizin hayatına birçok yönden temas etmemize, tanışıklığımızın ve arkadaşlığımızın gelişimine zemin hazırladı. Serap'ın gözlediğim başat özellikleri sıcakkanlı, samimi, içten, özü sözü bir; psikoloji alanında ise oldukça araştırmacı, tam bir kitap kurdu, meraklıdır, araştırır ve müthiş yazar. Tek kelimeyle müthiş diyebilirim. Yazı diline hayranım ve yazılarını kitaba dönüştürmesi konusunda epeydir baskı uyguluyorum; henüz başaramadım Yayımladığında birçok kişinin benimle aynı fikirde olacağına adımın Tuğba olduğundan emin olduğum kadar eminim. Arkadaşlarım psikoloğa ihtiyaç duyduğunda Serap’a yönlendiriyorum ve hakkında her defasında teşekkür alıyorum, hele son yönlendirdiğim arkadaşım hafta da 4 ya da 5 kez “Tuğba sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki beni Serap Hanım’a yönlendirdin….” Telefonları alıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor.
     5 Beğeni    

 Betül (Danışan)
 IP: 178.243.193.LL

25-11-2011
 TavsiyeNo: 45726
Ben Serap Hanım'ı çocuklarımın okulunda vermiş olduğu seminerde tanıdım. Ve kendisinden oğlumla ilgili profesyonel destek aldım.Çocuğa yaklaşımı,verdiği pozitif enerji,karşısındakine derinden hissettirdiği samimiyeti ile aranan psikolog konumunda bence.onunla tanışmış olmak bizim için bir kazanç oldu.Serap Hanım'la görüşüp de yanından memnuniyetsiz ayrılacağınızı düşünmüyorum.İşin tek olumsuz yanı çocuğun seansları bittiği halde Serap Hanım'ı sürekli görmek istemesi! Seanslar tamamlandıktan sonra da, Serap Hanım'ın ihtiyaç halinde bizimle (telefon ile) görüşmeye devam etmesi ona önemli bir not kazandırıyor...
     2 Beğeni    

 Zafer Turan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.234.92.ZF

13-07-2010
 TavsiyeNo: 34471
Serap hanımın bir danışanı olmama rağmen kendisi ile olan arkadaşlığımdan dolayı mesleği ile ilgili hassasiyetini ve verdiği önemi çok iyi biliyorum. Birçok meslektaşı için yeterli olan eğitimleri almış olmasına rağmen,mesleki gelişim ile ilgili tüm eğitimleri almaya devam etmektedir.Danışanları ile ilgili mesaisi seans süreleri ile kısıtlı kalmayıp sorunların çözülmesinde yapılması gerekenler hususunda önerdiği çözümlerin hayata geçirilmesinde yardımcı olmaya çalıştığına defalarca şahit oldum.Bu sebeple psikolojik danışmanlık ihtiyacı bulunan herkese tavsiye ederim..
     11 Beğeni    

 Dr.özlem özen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.192.115.ZJY

12-07-2010
 TavsiyeNo: 34444
Çocuk uzmanıyım ve Serap hanım'a gönderdiğim hastalarımdan çok olumlu değişimleri gözlemliyorum. İştahsız çocuklardaki, davranış bozukluğu olan çocuklarda ve ergenlerdeki düzelme çok belirgin oluyor. Kendisini takdir ediyor ve kendim ve oğlum da dahil olmak üzere hastalarım adına kendisine teşekkür ediyorum. Ve ısrarla tavsiye ediyorum. Çok enerjik, olumlu,doğal. Güvenilir. İyi dinliyor ve bilgisini ve tecrübesini hissettirerek güven veriyor. Erişkin hastaları çok daha fazla sayıda, onlarla da çalışıyor.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Çocuk Hastalıkları Uzmanı olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     11 Beğeni    

Serap SÖZEN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Kitap okumak,Seyahat Etmek

Sevdiği Yazarlar : Elif Şafak, Demet Altınyeleklioğlu, Osho, Irvin D. Yalom


Serap SÖZEN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Temas Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Ataşehir-Merkez
İstanbul
(Haftanın 6 günü hizmet verilmektedir.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 455 02 56
(Kurum Telefonu)

Telefon 2 :
0(532) 667 22 33
(Kurum GSM Hattı)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1983
(36 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi (Klinik Psikoloji)
Mezuniyet Yılı
2005
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Serap SÖZEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Serap SÖZEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
  • "Beni Özgürlüğüme Kavuşturdunuz, Teşekkür Ederim"

  • Serap SÖZEN Mesleki Videolar Videoları
    -    16:34
    Top