2007'den Bugüne 78,235 Tavsiye, 25,281 Uzman ve 17,532 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Simay Okşan ORAL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Simay Okşan ORAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Simay Okşan ORAL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Simay Okşan ORAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Simay Okşan ORAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Simay Okşan ORAL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Anksiyete bozuklukları (panik atak, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk), fobiler, depresyon, yetişkin ve ergen psikolojisi
Bilişsel Davranışçı Terapi- Şema Terapi- EMDR

Simay Okşan ORAL Tavsiye Yazıları Simay Okşan ORAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Burak (Danışan)
 IP: 134.58.253.CD

14-12-2018
 TavsiyeNo: 107265
Sn. Simay Okşam Oral ile seanslarımıza 2017 yılı itibari ile başladık. Profesyonel ve samimi yaklaşımı sayesinde kısa zaman içerisinde güven ortamı sağlandığı gibi, yaşadığım problemler hakkında ilk 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde çözümler üretebilmeye başladım. Daha önce başka merkezlerden aldığım seanslar ile karşılaştırdığım zaman, ilk başta öne çıkan özelliği seansta bulunduğu kişiyi kısa zaman içerisinde tanıması, ve tanıdığı kişinin özelliklerine (ve zayıf yanlarına) yönelik kısa zaman içerisinde çözüm üzrebilmesidir. Zamanla sohbet ortamına dönüşen seanslarımız sırasında dahi kilit soruları sorabilmesi ve bunun üzerine beni daha sistematik bir şekilde düşünmeye teşvik edebilmesi sorunlarımı kendi metotlarım ile çözebilmeme yardımcı oldu. Daha önce hep aklımda olan fakat bir türlü içerisinden çıkamadığım sosyal ve iş hayatına yönelik zorluklarımı kendi başıma halledebilmeye başlamış oldum. İstekleri benim aldığım sonuçlar ile uyuşan herkese tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

 Selver CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.233.200.Y

11-12-2018
 TavsiyeNo: 107218
Simay Hanım ile çalıştığı kurumda tanıştım. Özellikle Simay Hanım’ı gördükten sonra ondan randevu alıp terapi için görüşmek istedim. Bu noktada Simay Hanım’ın sıcaklığı,doğallığı ve enerjisi kesinlikle beni çok etkiledi. Şuan hala terapiye devam ediyoruz. İç dünyamda tam olarak çözemediğim birkaç konu üzerinde bana farkındalık kazandırdığını düşünüyorum. Simay Hanım ile terapi yapmak hem çok keyifli hem de kendi süreçlerimden geçerken gerçekten almak istediğim profesyonel yardım ilişkisi. Mesleki açıdan donanımlı, bilgili ve tecrübeli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca içtenliği ve samimiyetinin onu meslektaşlarından ayıran ve öne çıkartan bir özelliği olduğunu düşünüyorum. Simay Hanım’ı 3 kelimeyle tanımlayacak olsaydım 1)güler yüzlü 2)başarılı ve 3)sıcak kanlı , olurdu.
     Beğenin    

 A.D. (Danışan)
 IP: 178.243.134.YJ

11-12-2018
 TavsiyeNo: 107206
Uzun süredir içime attığım ve hayatta başa çıkabildiğimi sandığım bir çok sorunumun beni yorduğunu hissettiğim anda gidenlerin tavsiyesi üzerine tanıştım Simay hanımla. İşini bu kadar bilerek ve severek yapan, beni anlayan samimi birisini beklemiyordum açıkçası. Gün geçtikçe daha da yenilenmiş bir şekilde devam ediyorum hayatıma. Simay hanımın bana kattıklarını düşündükçe iyi ki gitmişim diyorum. Hayata dair endişeleriniz varsa mutlaka tanışmalısınız. Hayata bakış açımı değiştirerek her türlü endişemin üstesinden gelmemde yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum kendisine.
     Beğenin    

 Yağmur kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.172.143.LJ

11-12-2018
 TavsiyeNo: 107205
Akrabam üzerine tanıştım kendisiyle ilk başta çok tedirgin olmuştum ama ilk girdiğim zaman çok sevecen sanki kendim gibi biriyle konuşuyormuş gibi bir hisdeysim tanışma aşamasında bile kendisine güvenebileceğimi göstermişti çok güler yüzlü çok sevecen sinir krizlerim yüzünden yaşam enerjim kalmadığı için gitmiştim bana sadece bir kaç ay içinde hayata tutunmam gerektiğini benim de bir şey yapabileceğimi bu kadar çabuk pes etmemem gerektiğini gösterdi bana bu kadar büyük yardımda bulunduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye edebileceğim tek psikologtur
     Beğenin    

 B.Ş. (Danışan)
 IP: 5.176.106.ZJL

11-12-2018
 TavsiyeNo: 107204
Yaklaşık 1 sene önce tanıştık simay hanımla. Kendisi genç olduğundan tecrübe açısından şüphe duymadım desem yalan olur :) ama sonradan kendisi bu şüpheleri çok güzel kırıyor gerçekten. Size kendinizi keşfetmeniz de çok güzel bir ışık tutuyor. Ve güzel kısmı size bir şeylerin cevaplarını vermiyor, sorduğu sorular ile siz cevapları buluyorsunuz. Bu da farkındalığınızı daha çok arttırıyor. Şu an şehir değiştirdiğimden kendisi ile görüşemiyoruz. Annem de simay hanım da İstanbulda kaldı. Keşke annem kalmaya devam etseydi ama simay hanım gelseydi, onunla konuşmayı özlüyorum :( sonuç olarak ben simay hanımla sanırım 6-7 ay geçirdim. Ve kendisinden çok memnun kaldım. Eğer bir psikolog arıyorsanız bence artık aramayın :)
     Beğenin    

 B.B. (Danışan)
 IP: 90.158.46.BB

30-04-2018
 TavsiyeNo: 103539
Eskiden "ya psikologa gitmeye ne gerek var ki" diyenlerdendim ama büyük konuşmuşum Zor bir dönemimde tanıştım Simay Hanımla, iyi ki de tanımışım.Kendi içimde çözemediğim konulara o kadar iyi parmak bastı ki... Terapiden sonra bugüne kadar bu yönlerimi nasıl da fark edememişim dedim hep.Benim için kendimi tanımak açısından çok faydalı bir süreç oldu. İçtenliği ve bilgileri sayesinde terapiye daha iyi adapte oldum,gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

Ceyda ERGİN Fotoğraf  Psk.Ceyda ERGİN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-01-2015
 TavsiyeNo: 75204
Empatı kurabilen,saygılı,sevgili ve danışanlarına çok yararı dokunmuş bir meslektaşımdır simay hanım. Mesleğini severek ve sabırla yapar. İlk görüşmesinde danışanını mutlaka kazanır. Güveneceğiniz ve size yardım edeceğine inandığınız bir yol arkadaşıdır o. Depresyon,stres,ilişki problemleriniz,günlük hayatta başedemediğiniz ve yardıma ihtiyaç duydugunuz her türlü probleminizde simay hanımdan yardım alabilirsiniz. Bir psikolog olarak, simay hanımı yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. Birlikte çıkacağınız bu tedavi sürecinde simay hanım cok iyi bir rehber olacaktır. Saygılarımla ve sevgilerimle
     6 Beğeni    

Simay Okşan ORAL'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pakua Psikoloji
Barış Mahallesi, Belediye Caddesi, Ginza Lavinya Park Ofis Katları B Blok Kat:6 D: 127-128, Beylikdüzü
İstanbul
(beylikdüzü metrobüs durağına 5 dk mesafede, halkbankasının olduğu bina)


Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans
Hızlı Mesaj Araçları
-

Simay Okşan ORAL'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Simay Okşan ORAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Simay Okşan ORAL Mesleki Videolar Videoları
-13:54
Top