2007'den Bugüne 92,408 Tavsiye, 28,230 Uzman ve 19,991 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Eylem ESEN
Uzman Psikolog - İzmir
Uzman Psikolog, Yetişkin, Çocuk Çift ve Aile Terapisi

Eylem ESEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eylem ESEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

19
(%94.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Eylem ESEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eylem ESEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Eylem ESEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Eylem Esen Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kıbrıs Şehitleri Cad. 1443 Sok. No:151 Dolunay Apt. Kat:1 D:1 Alsancak
İzmir
(Kıbrıs Şehitler Caddesi Üzerinde yer alan Dostlar Fırını Çaprazı, Turkcell Bayiisinin Üst Katı)
Uzm.Psk.Eylem ESEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Seans Saatleri Dışında Dönüş Yapılacaktır.)

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültelerinin Psikoloji Bölümü (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
okan üniversitesi Klinik Psikoloji bölümü (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eylem ESEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
yetişkin
ergen
genç
aile terapisi
çift terapisi
Alt Islatma (Enürezis)
Dışkı Kaçırma (Enkoprezis)
Anne-Baba Tutumları
Yeme Bozuklukları
Boşanma ve Çocuk
Cinsel Kimlik Bozukluğu
Çalma
Çocuklarda Gelişimsel Sorunlar
Çocuklarda Mastürbasyon
Depresyon
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
Duygudurum Bozuklukları
iletişim Bozuklukları
inatçılık
istismar
Kardeş Kıskançlığı
Karşıt Olma - Karşıt Gelme Bozukluğu
Kaygı (anksiyete) Bozuklukları
Okul Reddi
Öfke Kontrolü
Özgül Öğrenme Bozuklukları
Özgüven Eksikliği
Psikosomatik Bozukluklar
Saldrganlık
Seçici Konuşmamazlk (Mutizm)
Sınav Kaygsı
Tırnak Yeme
Tikler
Travma-Kayıp-Yas
Uyku Bozuklukları
Verimli Ders Çalışma
Yalan Söyleme...[Devamı...]

Eylem ESEN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Eylem ESEN'in Özgeçmişi
Psikanaliz Ve Psikodinamik PsikoterapiEğitimi
Bilişsel Davranışçı Terapi Ve Kognitif Yönelimli Görüşme Teknikleri
Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi Ve Vaka Süpervizyonu
Oyun Terapisi Eğimi
Psiko-Pedagojik Açıdan Resimlerin AnaliziEğitimi
Çocuk Ve Ergen Psikopatolojileri Ve Psikoterapötik Çözümler
İmago Çift Terapisi Eğitimi
Minesota (Çok Yönlü Kişilik Envanteri)
WISC-R Testi Uygulayıcı Yetiştirme Eğitimi
Stanford Binet Zeka Testi
Ankara Gelişimsel Tarama (Agde)Testi
Çocuk Resimlerini Değerlendirme Testleri (Goodenough Bir Adam Çiz Testi, Aile Çiz Testi, Gessel Gelişim Testi Çizimli Form)
Konuşan Çocuklar İçin Peabody Resimli Kelime Testi
Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği
Grup Terapisi

Eylem ESEN'in Makaleleri Eylem ESEN'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Eylem ESEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97681
Eylem hanımla heyecanlandığımda yanaklarımın kızarması bununla beraber ellerimin ve ayaklarımın buz gibi soğuması heyecanımı kontrol edememe gibi şikayetlerim olduğu için daha önce çalıştığı yerdeki başka bir doktorun önermesi sonucu iletişime geçtik ve seanslarımız başladı. Kendime özgüvenim yoktu. Her konuda genelde kendimi suçlardım. Sosyal fobi durumundan dolayı insanlarla iletişimim çok kötü olmasa da iyi değildi. Daha çekingen ve sosyal olmayan biriydim. Sınavlarda çok aşırı heyecan yapiyodum. Ne kadar çalışsam da hep eksik varmış gibi geliyordu. Kendime güvenmiyordum. Bir konu hakkında bir bilgim olsa bile bunu ya yanlışsa korkusuyla paylaşmiyordum. Eylem hanım sorduğu sorularla sizin olaya bakışınızı farklılaştırıyor. Verdigi orneklerle olaya cok iyi baglanti kuruyor ve daha somut hale getiriyor.Bir şey yapmaya cesaret edemeden baştan ben zaten yapamam diyen ben bir süre sonra herkes yapıyosa ben niye yapamayayım şeklinde bir cümle kurabiliyorsam bu eylem hanım sayesindedir. Ve tabiki sosyalleşmek ve bu fobiyi yenmek için benim ve benim gibi olanlarında çaba sarf etmesi gerekiyor. Bunun için iş başvurusu yaptım özellikle insanlarla etkileşimde bulunabileceğim. Bir kaç gün önce iş görüşmesine gittim. İşverenle karşılıklı oturduk ve bana kendimi anlatmamı söyledi. Şu an ben bile inanamıyorum ama gerçekten hiç yanaklarım kızarmadan ellerim ilk defa buz gibi olmadan gayet rahat bir görüşme oldu ve işe alındım. Senenin başında bana birisi bunu dese hayatta inanmazdım ama oldu. Insanlar düşüncelerini ve olaya bakış açılarını değiştirince gerçekten bazı şeyler değişiyormuş. Eylem hanıma gerçekten çok ama çok teşekkür ederim. Senin hayatına ,yaşadıklarına, korkularına ayna tutuyor. Güleryüzlü ve sanki anlattıklarinizi arkadaşınızla konusuyormuşcasina rahat olabilirsiniz. Danismak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Son olarak leo buscaglia nin bir sözünü yazmak istiyorum. " hiç risk almayan kişi belki acı ve üzüntülerden korunabilir ama büyüyemez , sevemez, değişemez, hissedemez, ögrenemez. Garanti arayışlarıyla zincirlenmiş bir köle olarak yaşarken bedelini özgürlüğünü kaybederek öder. Sadece riski göze alabilen kişi hürdür." Daha bir seye baslamadan ben yapamam deyip pes etmeyin. Herkes yapabiliyorsa siz de yapabilirsiniz. Korkularınızin, heyecanınızin sizi engellemesine izin vermeyin. Çekinerek ya da korkarak yapmadığımız bir seyin sonucunun ne olacagini kimse bilemez. Sonradan keşke dememek için dogrusuyla ya da yanlisiyla yaşayıp görmek bir şeyi hiç yapmamaktan çok daha iyidir . Her yaşadığımız şey bizim için bir deneyimdir. Umarım yazim biraz da olsa farklı düsunmenizi sağlar. Içinizdeki potansiyeli cikardiginizda siz de kendinize şaşıracaksınız.
     4 Beğeni    
I.B.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94329
Eylem hanımdan bire bir terapi hizmeti almış bir danışanıyım. Kendisini keşfetmeden önce ilk defa devlet hastanesinin psikoloji kliniğine başvurmuştum, yaşadığım olaylar neticesinde majör depresyon ve anksiyete bozukluğu tanıları konulmuştu. Ayrıca psikiyatri servisinde ilaç tedavisine başlamıştım, ancak tam olarak bir terapi süreci geçirebildiğimi söyleyemem, devlet hastanesi malum. Eylem Özge Esen'e bir müracatım bir arkadaşımın aracılığı ile oldu. Normalde inancım, yaşam tarzım nedeniyle terapi almaya çekinirdim, ancak Eylem hanımın en ufak bir yargıda bulunmaması bana çok iyi geldi. Terapiye giriş ve terapiden çıkışlarım arasındaki ruh halimdeki değişim inanılmaz oluyordu. O odadan her çıkışımda öz güvenim biraz daha yerine geldi. Sorunlarımı kendi kendime iyileştirmenin yöntemlerini keşfetmeye başladım. Size doğrudan bir tanı koymuyor, size açıkça hiç bir şey söylemiyor, ancak öyle bir diyalogdan geçiyorsunuz ki, sıkıntı ile yüzleşiyorsunuz, kendiniz sorunu keşfediyorsunuz. Bir soru soruyor ve siz "hakkaten ya" diyorsunuz, kendinizi öğreniyorsunuz. Daha fazla uzatmayayım. Yurtdışına yerleştiğim için malesef yüzyüze terapiyi sonlandırmak durumunda kaldık, ancak ihtiyaç duyduğum durumlarda ve kendisi de müsait ise çekinmeden kendisi ile iletişim kuruyorum. Danışanlarına "müşteri" gözüyle bakmayan, alanında oldukça yetkin bir terapist. Eylem hanım en buhranlı dönemlerimde benim için bir şans oldu. Şiddetle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Altan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93733
Ben hayatımı olumsuz ve depresif bir ruh haliyle yaşamaya alışmış, hayatımın işleyişini esir alan kaygılarımın, beni giderek ne kadar çok aşağıya çektiğini farketmeden yaşamımı sürdürmeye çalışan bir insandım. Geçmişte yaşadığım bazı olumsuz psikiyatrist ve psikolog deneyimlerimin vermiş olduğu önyargıyla bu tip bir destek almaya pek sıcak bakmazken, her şeyin çok fazla üstüme geldiği bir dönemde kendimi Eylem hanımın yanında buldum. Beni onun sunduğu çözümlere çeken şey tesadüfmüydü yoksa gizemli bir güçmüydü halen kararsızım :) ama iyi ki ona danışma fırsatını değerlendirmişim. Fobilerimden kurtulmak için yapmış olduğumuz teknikler güzel sonuçlar veriyor. Yıllardır sırtımda bir yük gibi taşıdığım kaygılarımdan giderek daha fazla kurtulmanın rahatlığını her geçen gün hissediyorum. Hayatıma kattığı olumlu dokunuş için kendisine çok teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93712
Üniversiteden yeni mezun olduğum ve iş arayışı bunalımı çektiğim bir sırada arkadaşımın tavsiyesi ile psikolog Eylem Esen ile tanıştım. Bir yandan boşlukta kalmış olmam bir yandan zorunluluklar artık beni aşar düzeye gelmişti ve eve kapanmış, pijamalarimi bile çıkartmanın anlamsız olduğu bir döneme girmiştim.  İşin ilginci psikolog yardımı almak hep çekindiğim bir konu olmuştur. Fakat Eylem Hanım ile tanışmam ile birlikte yaşamanın ana unsurlarını hatırladım. Zamanın nasıl akıp gittiğini ve yaşamın 1 gününün ne kadar kıymetli olduğunu.. Üşenmenin ve ertelemenin bu hayatta kendime yaptığım en büyük kötülük olduğunu anladim. Şimdi değilse ne zaman, bunun için değilse ne için soruları yepyeni bir yol cizmemi sağladı. Önce küçük bir tatil planı yaptık.  Dinç ve yeni Sinem olarak döndüm. Enerjimiz bütün hayatımızı etkiliyor gerçekten. Döndüğümde iki iş teklifi aldım ve mesleğime bir noktadan başladım. Öncelikle kadın olması, başarılı bir kadın olması dolayısı ile kendisine bana katkılarından dolayı teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Ozan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93704
Eylem Hanım'ın yaklaşık 1 aydır danışanıyım. Mesleğim ve özel hayatım ile ilgili kritik kararlar verme aşamasında bir uzmana danışmam gerektiğini fark ettiğimde bu site sayesinde kendisine ulaştım. Gerçekten tavsiye eden diğer arkadaşların da söylediği gibi kendisi samimi ve güven veren biri.. Ve işinde de gerçekten iyi. Mesleğimden ve sevdiğim insanlardan uzaklaşmaya başladığım bir zamanda deyim yerindeyse faciaya bir kala, bambaşka bir pencere keşfetmeme ve o pencereden baktığımda gördüğüm hayat ile mesleğimde ne kadar basarili olduğumu, sevdiklerim ile ilişkilerimde yaptığım temel yanlışlıkları fark etmeme yardımcı oldu.. Şimdi durup baktığımda mesleğimde çok daha iyi bir noktada, sevdiklerimle çok daha gerçekçi paylaşımlar içerisindeyiz. Psikoloğa danışmak konusunda çekinceleri olan bana, hayat ritmi kazanmam konusunda destek olan bu genç kadına ne kadar teşekkür etsem az. Desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız mutlaka Eylem Hanım'a ulaşın.
     7 Beğeni    
Töre Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93689
Kendisinden yaklaşık 2 yıldır destek almaktayız. Eşimle yaşadığımız ciddi ilişki problemleri bizi ayrılık aşamasına getirdiği bir dönem de kendisi ile tanıştık. Daha önce başkalarından destek almaya çalıştığımızda diğer uzmanların mesleki uzaklıkları sebebi ile tam bir çözüme ulasma şansımız olmadı veya aksi yöndeki çok yakinlarimizin samimiyeti gerekçesiyle durumumuza tarafsız yaklasamamaları durumu daha da kötü bir duruma soktu. Bu noktada Eylem Hanımla tanıştık. Kendisi diğer uzmanlarla kıyaslandığında samimiyet dengesini çok üst düzeyde kurabilen biri. Hem o "hastane/uzman" hissiyatini size yasatmiyor, size tepeden bakmıyor hemde sağladığı sıcaklıkla tam dengede bir mesafe kurabiliyor. Kendisi ile 2 yıla yakın bir süredir çalışmaktayız ve bu denge bir gün olsun bozulmadı. Diğer psikologlardaki soğukluk veya sahte sıcaklık kendisinde asla yok. Empati duygusu çok gelişmiş ve sizleri gerçekten anlıyor ve çözümleri size öğretmenden/dayatmadan kendinizin bulmasını sağlıyor. Bu noktada Eylem Hanımla yaşadığımız süreçte sıkıntı yaşadığımız bir nokta oldu o da çalıştığı kurumdan kaynaklı sebeplerle görüşme takvimimizde yaşanabilecek aksakliklardı. Umarım en kısa zamanda kendi muayenehanesini açar ve bu sorunda çözülmüş olur. Kendisiyle çalıştığımız bunca zaman sonunda dönüp baktığımızda çözümü için gittiğimiz problemlerin çok daha fazlasının çözümünde bize katkı sağladığını görüyorüz. Desteklerinden ötürü kendisine en içten sevgi ve selamlarımızı iletiriz.
     9 Beğeni    
Elçin CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93684
Eylem Hanim ile terapi amaclı tanistik. Guleryuzu, insani cabucak rahatlatan samimi tavirlari, tatli konusmalari ile hayatimiza dahil oldu ve terapiden fazlasini yapti bizim icin. Bir psikologdan fazlasi ayni zaman da bizim icin. Kucuk kizima yaptigi yardimlardan oturu kendisine minnettariz. Psikologa gitmekten herkes kadar cekinirken aslinda ne kadar dogru bir karar verdigimizi farkettik. Kucuk kizimizin bile.buzlarini hemen eritti. Ihtiyaci olan herkesin hayatina dokunmasi dilegiyle... daha iyi bir psikolog bulamazdik. Iyi ki tanimisiz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.
     8 Beğeni    
Ateş ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93480
Herkese merhabalar ben eylem hocayla 2 ay önce tanıştım herşey benim için çok kötü gidiyordu bir çok sorunum bir çok derdim vardı kimseyle de konusamiyordum birden karşıma eylem hoca çıktı 2 ayda sağolsun beni resmen yeniden doğmuş gibi kendimi çok iyi hissetmeme olaylara farklı açılardan bakmaya baslamama yardımcı oldu şu geçen 2 ay Eylem hocayla tanışmamış konuşmamış olsaydım belki her şey çok değişik olacaktı belki ben başka bir yerde başka bir ruh halinde veya başka bir şekilde hayatımı devam ettiriyor olacaktım her şey için ona minnettarım pes ettiğim anda elimden tutup beni ayağa kaldırdı ufkumu açtı neler yapabileceğimi içimde olan gücümü bana hatırlattı ona çok şey borçluyum her şey için ona çok teşekkür ederim
     10 Beğeni    
S.O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93094
Merhaba, Eylem hanıma hayatımda önemli kararlar alacağım ve iş hayatına atılacağım, üniversitemin son yılında, kendimde yaşamaya dair hiçbir motivasyon bulamamam ve ani duygu durum değişikliklerim şikayetiyle gittim.Eylem hanımla tanışmadan önce psikologlara karşı ön yargılıydım. Ama 15 dakikalık ön görüşmemizde bile bana hissettirdiği samimiyeti,kararlı, özgüvenli tavrı, bana güzel düşünmeyi hatırlatması seanslarımızın devamını getirdi. Şahsi fikrim psikologlar sizin hayatınızdaki olumsuzlukları değiştiremez, fakat sizin bakış açınızı ve düşünme tarzınızı değiştirmenize katkıda bulunarak en zor zamanlarımızda bile size ayağa kalkacak güce sahip olduğunuzu hatırlatırlar.Eylem hanımın bana fark ettirdiği ilk şey hayatın güzelliklerini yeniden görmek ve sorunlara daha yapıcı şekilde yaklaşmaktı. Güler yüzü,samimiyeti ile uzun zamandır kaybettiğim motivasyonumu ve özgüvenimi geri kazanmama, kötü giden olayların bile asla çözülemeyecek olmadığını inanmama yardımcı oldu. Herşey için binbir teşekkürler:)
     9 Beğeni    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92571
Merhaba, anksiyete (kaygı bozukluğu) ve panik atak rahatsızlığım sebebiyle Eylem Hanımla tanıştım. Uzun süredir hayatımı korkularım yönetir olmuştu, ben ben değildim. Sürekli yenisi eklenen kısıtlamalarım, düşümcelerime söz geçirememe durumum. Anda kalamayıp geçmişi düşünüp pişmanlıklarım, gelecek kaygılarım her geçen gün daha da şiddetlenmişti. Kesinlikle ilaç tedavisini istemedim bugüne kadar hep başa çıkabileceğime inandım ama artık beni aşan bir durumun içine düştüm. Atak esnasında annemin en yakın hastane arayışı sayesinde Eylem Hanım hayatıma girmiş bulundu. Bu rahatsızlığın ilaçsız, daha bilinçli atlatılacağına inandırdı beni ki nitekim her seanstan sonra kendimi uçabilecek kadar güvende hissediyorum. Terapileri inanılmaz keyifli ve sıcacık gülümsemesiyle bu dünyada neyden korkulur ki yahu düşüncesi kaplıyor içimi. Kendime güvenim gelmeye başlıyor yavaş yavaş, herşeyin eskisinden daha da güzel olacağına inancım var :)) Bu rahatsızlıktan muzdarip kişilere kesinlikle tavsiyemdir. Eylem Hanımın gençliğinin verdiği o muhteşem enerjisini içinizde hissedeceğinizden eminim. Bundan 3 hafta önce hayatımın artık bu kaos ortamından çıkamayacağını düşünüyordum :)) korkusuz, endişesiz daha güvenli hissettiğimiz güzel günlerimiz olsun hehe
     11 Beğeni    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89324
Hayatın zorluklarını en çok hissettirdiği bir zamanda karşıma çıkan bir mucizeden bahsedeceğim şimdi.Kalbimde korkuyla,endişeyle yaşamaktan bıktığım bir vakit çaresizce beni kurtaracak kahramanımı arıyordum.Bu kahramanın genç,güzel ve minik bir kadın olacağını bilmeden tabi.Derken derken karşıma bu genç hanımefendi çıktı.Tüm önyargıları olan insanlar gibi başta kahramanımın beni kurtarabileceğine inanmadım.Baba zoruna ne kadar karşı da olsam bu kez işe yaradığı için babama ayrıca minnettarım.Neyse ki baba zoruyla da olsa genç kahramanımla tanışma fırsatım oldu.Hayatta tesadüflere inanmayan biri olarak hayatın karşıma bu genç kadını çıkarmasının da bir anlamı olduğunu düşünerek kendime ve kahramanıma bir şans verdim.İyi ki çıkmıştı karşıma,iyi ki tanışmıştım onunla.Neden mi derseniz özgürlüğüme kavuştum sayesinde... En yakınlarımla bile paylaşmadığım şeyleri paylaşabildim onunla.Gözümde kocaman olmuş sorunlarım şimdi yoklar.. Artık uykum geldiğinde ışığı kapatıp uyuyabiliyorum.Benimle alay eden zihnimle başedebiliyorum artık.Korku,endişe bunlar hayatın içinden şeyler..Önemli olan onlarla başedebilmekmiş...Bana tüm bunları öğreten bu genç kadına minnet borçluyum.. İyi ki çıkmıştı karşıma. Hayat güzel bir sürpriz yapmıştı bana ve ben kahramanım sayesinde uçmayı öğrenmiştim.Özgürdüm sayesinde... Sana ne kadar teşekkür etsem az..Belki sana olan borcumu kendi hayalimi gerçekleştirdikten sonra ödeyebilirim.Ben de kanadı kırık bir kuşu iyileştirdiğim,özgürlüğüne kavuşturduğum gün ödeşmiş oluruz belki,kimbilir ?..
     11 Beğeni    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89287
Gerçeklerden kaçıyorsanız, kendinize bile söyleyemedikleriniz var ise, çözüm yolu bulamıyorum, nefes almak istiyorum ama nasıl olacak bilemiyorum diyorsanız; kısacası sorunlarla baş etmeyi, normal şekilde hayata devam edebilmeyi öğrenmek istiyorsanız ve en önemlisi asıl sizin nasıl biri olduğunuzu kendinizi suçlamadan görmek istiyorsanız hemen konuşmanız gereken kişidir diyorum. Tesadüfen gitmiş bulunduğum birisiydi esasen; samimiyetiyle üstümdeki ölü toprağını atmama sebep oldu. Tesadüf ya da kimimize göre kader denilen şey işte, benim dönüm noktam oldu. Bir ağaç gibi hayatın dört mevsim olduğunu, yaprak dökümümden çiçeklerimin tomurcuklanmasına geçeceğini gösterdi. Hiç aklıma gelmeyen noktalara işaret etti ve beni omuzlarımdaki yüklerle yaşamayı değil omzumdaki yükleri bir bir bırakmayı öğretti, sayesinde aslında nefes aldığımın farkında olmadığımı gördüm. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    

Eylem ESEN'in Kitap ve Yayinlari Eylem ESEN'in Basılı Kitap ve Yayınları
feminist terapiler
Bağlanma Kuramı Ve Psikopatolojiyle İlişkisi
PSİKOEĞİTİM VE BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİDE TERAPÖTİK AMAÇLI UYGULANMASI
nesne ilişkileri kuramı (melanie klein)
adler'in hayatı kuramını nasıl etkiledi
ÜÇLÜ İLİŞKİYE İLK ADIM: OEDİPUS KOMPLEKSİ
savunma mekanizmaları ve kişilik
(carl jung) arketipler
(sullivan) kaygıdan kaçınmak için ilişki kurmak

Eylem ESEN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği (TPD)
Toplumcu Psikologlar Derneği (TODAP)
Çift ve Aile Terapileri Derneği (ÇATED)
Aktiffelsefe

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Eylem Esen Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kıbrıs Şehitleri Cad. 1443 Sok. No:151 Dolunay Apt. Kat:1 D:1 Alsancak
İzmir
(Kıbrıs Şehitler Caddesi Üzerinde yer alan Dostlar Fırını Çaprazı, Turkcell Bayiisinin Üst Katı)
Uzm.Psk.Eylem ESEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 123 18 69
(Seans Saatleri Dışında Dönüş Yapılacaktır.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültelerinin Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2013
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
okan üniversitesi Klinik Psikoloji bölümü (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Eylem ESEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Eylem ESEN Mesleki Videolar Videoları
-

20:26
Top