2007'den Bugüne 78,180 Tavsiye, 25,268 Uzman ve 17,521 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ece PINAR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Ece PINAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ece PINAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEce PINAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ece PINAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ece PINAR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık

Çift Terapisi

İlişki Danışmanlığı, ilişki sorunları

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Boşanma Süreci ve Sonrası Danışmanlık
Aldatma

Evlilikte İletişim Sorunları

Çiftlerde Uzlaşma Problemi

Yeniden Evlenen Çİftler

Yas Danışmanlığı (Ölüm, Ayrılık, Kayıp)

Depresyon

Sosyal Fobi

Özgüven Sorunu

Öfke Kontrolü

Sınav Kaygısı

Fobiler-Korkular (uçak, hayvan, kapalı alan vb.)

Kıskançlık

Panik Atak-Panik Bozukluk

Yaygın Anksiyete Bozukluğu

Ergenlik Sorunları

Online Terapi

Ece PINAR Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Ece PINAR'ın Özgeçmişi
Ece Pınar
İstanbul Aydın Üniversitesinde Psikoloji bölümünü bitirmiştir.

Lisans eğitimi sırasında 2012-2013 yılları arasında stajyer olarak İstanbul Ünversitesi Cerrahpasa Tıp Fakultesinde ve akabinde Pusula Aile Danısmanlık Merkezinde çalışmıştır.

Yüksek lisansını İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji üzerine (tezsiz) tamamlamıştır. Ayrıca ikinci yüksek lisansını Haliç üniversitesi Klinik Psikoloji üzerine (tezli) olarak tamamlamıştır.

Tez konusu: ‘’PANİK BOZUKLUĞU TANISI OLAN YETİŞKİN BİREYLERDE BENLİK SAYGISI İLE ANKSİYETE DÜZEYLERİ ARASINDAKİ İLİŞKİNİN İNCELENMESİ

Yüksek lisans eğitimi sırasında 2015-2016 yılları arasında stajyer olarak tekrardan İstanbul Ünversitesi Cerrahpasa Tıp Fakultesinde çalışmıştır.
ALDIĞI EĞİTİM VE SERTİFİKALAR

Bilissel Davranışçı Terapi
- Temel Eğitim (prof.Dr.Hakan Türkçapar)

Bilissel Davranışçı Terapi...[Devamı...]

Ece PINAR Tavsiye Yazıları Ece PINAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Burak (Danışan)
 IP: 176.55.38.YCL

08-12-2018
 TavsiyeNo: 107147
Cok Zor bir surecten gecıyordumevliliğimle ilgili problemler vardı bosanma asamasındaydım kendımı ıyı hıssetmiyordum.bu durum iş hayatımı ve sosyal hayatımıda cıddı derecede etkilemeye baslamıstı.psikologun ne derece etkili olacagından emin degıldım. Ama arkadas cevremınde onerısı ile gitmeye karar verdım . Psikolog ece hanımın web sitesine internetten yaptıgım arastırma ile ulastım.Seanslara basladıgımızda bu kadar hızlı bir ilerleme kaydedecegımızı dusunmuyordum. Seanslardan sonra cevremdeki insanların yorumları kısa surede toparladıgım yonundeydı ece hanımın destegı ile bende kendımı daha hızlı bir swkılde toparlanmıs hıssetmeye basladım. Hafta içi istedıgım zaman kendısıne ulasma sansım oluyordu. Guleryuzlu ve samimi olmasıyla bana cok fazla guven verdı.herkese rahatlıkla TAVSİYE EDIYORUM kendisini.
     Beğenin    

 O. (Danışan)
 IP: 5.46.148.LF

07-12-2018
 TavsiyeNo: 107140
Ilk danismanlik deneyimimdi.Her seyden once kendinizi gayet rahat hissedeceginiz bir ortama adim atiyorsunuz. Ece hanim guleryuzu ve sicak davranislariyla birlikte isini profesyonellikten odun vermeden yapan donanimli bir psikolog... is birligi icinde hareket eder iseniz cok kisa surede hayal dahi etmeyeceginiz sonuclar elde edebilirsiniz. Daha mutlu yarinlarla aranizda birtakim engeller oldugunu dusunuyorsaniz ece hanimla mutlaka tanisin.kesinlikle ece hanimi tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 E. (Danışan)
 IP: 176.55.228.YJB

06-12-2018
 TavsiyeNo: 107112
Kendisini internetten buldum hayatımın en zor zamanlarından biriydi... Sıcakkanlılığıyla güler yüzüyle bana çok güven verdi İlk başlarda bende herkes gibi tedirgindim sayesinde hayatımda bir çok şey düzene girdi psikoloğun sorunlarıma çok fazla yardımcı olacağını düşünmüyordum yakın çevremin baskısıyla psikoloğa başvurdum. aldığım seanslar sonrasında kendimi çok çok daha iyi hissediyorum seanslar ilerledikçe hayatımda bir çok şeyin düzelmeye başladığını farkettim.
     Beğenin    

 Gülay (Danışan)
 IP: 178.246.131.J

12-10-2018
 TavsiyeNo: 106048
Ece hanıma danışman olarak gelmem bu sayfa sayesinde oldu. Kendisi hakkında yazılan olumlu yorumlara dayanarak danışan olarak kendisiyle tanıştım. Kendisini güvenilir, çözüm odaklı ve gerçekten samimi buldum. Ergenlik sürecinde bir evladın Anne, babası olarak çok gergin ve zor günler yaşadık. Ece hanım bize bu noktada çok yardımcı oldu. Bize olaylara çocuğumuzun gözüyle bakmamızı daha anlayışlı ve sabırlı olmamız gerektiğini, onun artık çocuk değil yetişkinliğe adım atmış bir genç olduğunu farketmemizi sağladı. Kendisiyle gönül rahatlıhıyla seanslara devam ettik. Bütün samimiyetimle kendisini kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM.
     1 Beğeni    

 Çiğdem (Danışan)
 IP: 195.142.175.ZYD

24-07-2018
 TavsiyeNo: 104836
Uzm psk ece pınar.guler yüzüyle içtenliğiyle ilk seansda beni motive etti isinde gerçekten uzman bir piskolog bir sorunum olduğu zaman hemen dönüş yaptı net ten araştırırken buldum kendisini çokta güzel bir tesadüf oldu benim için umutsuzluk la girdim içeri ama çok güzel herşeyi size öyle güzel bir şekilde anlatiyoki dışarı çıkarken umutlarla çıktım kesinlikle şiddet le tasviye ediyorum psk ece pinar iyiki tanımışım sizi iyiki beraberiz bi yolda. 👍👍🤗
     1 Beğeni    

 Merve ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.113.ZF

23-07-2018
 TavsiyeNo: 104817
Kesinlikle tavsiye ederim çok başarılı bir insan yaşına göre herşeyden önce çöm samimi ve ilgi alakalı sürekli sizi kontrol eden telefonla dahi rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz bir uzman ve iyi bir insan mesleğini hakkıyla yerine getiren kendi yetmediği durumda sizleri başka uzmanlara yönlendirilecek kadar da kendine ve işinee güvenen bir uzman iki defa yüksek yapmış hastalarına çok yakın davranan karakterine göre yaklaşan bir uzmandır şehir dışındaysa kolaylıkla destek alabileceğiniz sizi uzaktan kontrol eden kendisi arayıp soran verdiği ödevlerin yapılıp yapılmadığını soran sizi ve kurtulmak istediğiniz soruna karşın size ödevler verip tersler yaparak sizi tanımaya çalışan tamamen özel odada iki kişi solunda kimsenin girmediği en yakınınıza dahi sizden izin almadan özelinizi paylaşmayan saygılı uzman
     3 Beğeni    

 Buse (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.72.ZBC

22-07-2018
 TavsiyeNo: 104811
Kendisini kişisel hayatta da tanıdığım için en büyük şikayetım bana zaman ayırmamasıdır. Çünkü ya danışanı vardır yada kitap okuyordur yada mesleki eğitimlerdedir :) Mesleğini severek yapan, sıcak kanlı ve önceliği her zaman danışanına en iyi şekilde yardımcı olmak olan bir psikologtur. Ve sosyal hayatında da çevresindeki insanlara sıcak kanlılığı ve yardımseverliği ile kendisini sevdirmiştir. İnsanlar kadar hayvanlara olan sevgisiyle de tanınır. Kendisine mesleğinde başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Larin Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Atakoy 4. Kısım Behçet Kemal Çağlar Cad. O-179 D:12 Bakırköy/
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 661 80 69

Telefon 2 :
0(555) 967 27 64
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(28 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı


Ece PINAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ece PINAR Mesleki Videolar Videoları
-


23:44
Top