2007'den Bugüne 84,869 Tavsiye, 26,547 Uzman ve 18,905 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ece PINAR
Uzman Psikolog - İstanbul

Ece PINAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

29

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ece PINAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ece PINAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ece PINAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Pazartesi-cuma: 12.00-21.00 cumartesi: 11.00-20.00 pazar: Kapalı
Ece PINAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Larin Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Atakoy 4. Kısım Behçet Kemal Çağlar Cad. O-179 D:12 Bakırköy/
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1990 (30 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ece PINAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık

Depresyon

Travma

Kişilik bozuklukları

Çift Terapisi

İlişki Danışmanlığı, ilişki sorunları

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Boşanma Süreci ve Sonrası Danışmanlık

Aldatma

Evlilikte İletişim Sorunları

Çiftlerde Uzlaşma Problemi

Yeniden Evlenen Çİftler

Yas Danışmanlığı (Ölüm, Ayrılık, Kayıp)

Depresyon

Sosyal Fobi

Özgüven Sorunu

Öfke Kontrolü

Sınav Kaygısı

Fobiler-Korkular (uçak, hayvan, kapalı alan vb.)

Kıskançlık

Panik Atak

Panik Bozukluk

Yaygın Anksiyete Bozukluğu

Ergenlik Sorunları

Emdr

Ece PINAR Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ece PINAR'ın Özgeçmişi
İstanbul Aydın Üniversitesinde Psikoloji bölümünü bitirmiştir.

Yüksek lisansını İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji üzerine (tezsiz) tamamlamıştır. Ayrıca ikinci yüksek lisansını Haliç üniversitesi Klinik Psikoloji üzerine (tezli) olarak tamamlamıştır.

Tez konusu: ‘’PANİK BOZUKLUĞU TANISI OLAN YETİŞKİN BİREYLERDE BENLİK SAYGISI İLE ANKSİYETE DÜZEYLERİ ARASINDAKİ İLİŞKİNİN İNCELENMESİ

ALDIĞI EĞİTİM VE SERTİFİKALAR

Bilissel Davranışçı Terapi
- Temel Eğitim (prof.Dr.Hakan Türkçapar)

Bilissel Davranışçı Terapi
- Beceri Eğitimi (prof.Dr.Hakan Türkçapar)

Bilissel Davranışçı Terapi
- Süpervizyon Eğitimi (prof.Dr.Hakan Türkçapar)

Bilissel Davranışçı Terapi Eğitimi
(prof.Dr.perin yolaç)

Rorschach Eğitimi
(yetişkin -Prof. Dr. Tevfika TUNABOYLU İKİZ)

Gottman Çift Terapisi 1.düzey...[Devamı...]

Ece PINAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mert
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111529
OKB teshisi konulmuştu. psikiyatristimin psikoterapiye yönlendirmesiyle psikolog aramaya başladım. Ece Hanımı internet aracılığı ile buldum. ilk başlarda tereddüt etmiştim ama yorumlarını okuyunca randevu oluşturmaya karar verdim . 2 aydır seanslara düzenli devam etmekteyim ve baya bir ilerleme kaydettik kendisiyle .Özellikle yogun olarak yaşadığım temizlik takıntılarım ve çok fazla kontrol etme takıntılarım vardı. Seanslar dısında kendisine ulaşabiliyor olmam ve seanslar dısında da iletişim kurması benim ile baya bir fayda sagladı. İşini profesyonel yaptıgını seanslarda da hissediyorsunuz zaten . sıcakkanlı ve güleryüzlü olması özellikle sizi çok rahatlatıyor. Kendisini iyi ki tercih etmişim . OKB ile ilgili sıkıntılarınız var ise gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler .
     1 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111221
Ece hanımı internet aracılığıyla buldum. Panik atak sebebiyle basvurmuştum. İlk basta baslamak ile ilgili korkularım vardı. Hem nasıl konuşacağım nasıl olacak seanslar diye, hem de iyileşebilecek miyim diye tereddütlerim vardı. Danışan yorumlarını okuduktan sonra randevu almaya karar verdim. İyi ki de almışım sıcakkanlı olması ve güleryüzlü olması özelliklede istediğim zaman ulaşabiliyor olmam beni rahatlattı. Kısa bir süre de ilerleme kaydettik. Seanslara hala devam etmekteyim. İşini çok profesyonel ve severek yaptıgını söyleyebilirim. Bunu özelliklede seanslarda da hissediyorsunuz. Tedavi ile ilgili Motivasyonunuz düştüğünde size çok destek oluyor. İyi tanımısım herkese kesinlikle ece hanımı tavsiye ederim
     Beğenin    
G.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111075
Tatilde gördüğüm kabuslar üzerine yardım almam gerektiğini düşündüm ve internetten profesyonel bir yardım arayışına girdim. Ece hanımın merkezini internette gördüm. Başta tereddüt yaşamama ragmen şu an iyi ki denk gelmisim diyorum. Kabus ile gittim ama çok farklı konular çok farklı yönlerimi gormemde bakış açımı degistirmem de bana çok katkısı oldu. Anksiyete bozukluğu olan birisiyim ve kaygilarimin üzerine gitme konusunda çok da başarılı olmadigimi düşünüyordum. Ancak bir seansta Ece hanımdan kendime ait aldığım donutler olumlu bakmama vesile oldu. Gerçekten desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hiç düşünmeden gidebilirsiniz. Yalnızca seanslarda değil hafta içlerinde de süreçle alakalı sorular sorarak durumumuzu merak ediyor. Seanslarim hala devam ediyor ve bırakmayı düşünmüyorum.
     Beğenin    
Talha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110976
Ece hanımla bundan 2 ay önce tanıştım. Orta-ileri düzeyde anksiyete ve orta düzeyde depresyon teşhisi konmuştu. Daha ilk seanstan itibaren her şey düzelmeye başlamıştı. Ödevlerinizi yaptığınız takdirde bunları çözmemeniz olanaksız gibi bir şey. Ayrıca seansları da elinden geldiğince uzun tutuyor. İstediğiniz zaman ona whatsapp üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Size her zaman güler yüzle yaklaşıyor. Kendisi ile bu sitedeki yorumlar sayesinde tanıştım. Aldığı eğitimler gerçekten çok başarılı ki zaten bunu terapi sırasında da görüyorsunuz. Ece hanıma minnettarım herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ece YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110935
Ece Hanımı internet sitesinden buldum. Ilk başta tereddüt ettim, "iyimidir acaba, internetten psikolog bulmak ne kadar sağlıklıdır ki." Diye düşünmüştüm. Sonradan yorumlarını okudum, dikkatimi çekmeye başladı ve "güvenili biri sanki." Dedim. Randevu almak için (tabii ki yine biraz ikilemdeydim.) Ece Hanımı aradım, iyi ki de aramışım. Çok ilgili, işini hakkıyla yapan, güler yüzlü biri. Terapi başladıktan sonra kafamda hiç bir soru işareti kalmadı Ece Hanımla ilgili. Tamamen güvendiğim biri kendimi düzenlemem sanıyordum ama hiç öyle olmadı, Ece Hanım sayesinde kendimi daha iyi daha mutlu ve dertsiz hissediyorum. Terapi haricinde de mesaj attığımda her seferinde geri dönüş aldım. Herkese tereddüt etmeden, seve seve tavsiye edebileceğim başarılı bir psikolog.
     Beğenin    
Senem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110404
kendimi çok mutsuz,çaresiz,sıkışmış hissettiğim birgündü.profesyonel birine ihtiyacım olduğunu düşündüm ve internetten arama yaptım.karşıma ilk Ece Hanım çıktı. İşaretlere inandığım için kendisini aradım.Konuşmakta bile zorluk çekiyordum.Neyim olduğunu,neye ihtiyacım olduğunu,nasıl hissettiğimi bile anlatabilecek durumda değildim.Telefonda söze nerden başlayacağımı bile bilmiyordum.Beni anladı,o güne hemen bir randevu oluşturdu. Gittim ve gittiğim için çok mutluyum. İyi ki internette karşıma ilk Ece hanım çıkmış iyi ki ben de bu işareti doğru okuyabilmişim. Kısa zamanda çok büyük değişim yaşadım.Ben çok istekliydim değişime ve bana istemek başarmanın yarısı demişti.Hep duyduğumuz sözdür ama O'nun sayesinde bu sözün gerçekliğine kendimle şahit oldum.Ben değişime inanan ve değişmi isteyen biriydim ve iyi ki bu yolda bana yönümü bulmam için destek veren,bana bu yolda refakat eden Ece hanımdı. Şimdi ve artık daha özgüvenli,ne istediğini bilen ve bunun arkasında durabilen,güçlü,mutlu,huzurlu,kontrollü,sınırlarını oluşturmaya başlamış,doğru iletişim kurmaya başlamış,kendini doğru ifade edebilen biriyim.Ece hanıma bana inandığı için teşekkür ederim.
     Beğenin    
Şenay AkSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109796
Merhaba, Ünüversite öğrencisi olan kızımın yaşamış olduğu stres kaygı ve buna bağlı öfke durumlarından dolayı bir psikolog arayışına girdik. Ve ınternette bakarken Ece hanımı buldum. İyi ki de bulmuşum, ve doğru adrese gelmişiz. İlk seansımız o kadar iyi geçti ki bunu kızımın gözlerinden anlayabiliyordum. 1,5 aydır düzenli olarak gidiyor. Ve inanılmaz bir değişim. Daha kontrollü stres yönetimi yapabilen biri olmuştu. Ece hanım mükemmel bir insan. Samimi, ilgili, her an danışanın yanında. Özverili çalışmalarıyla olağanüstü biri. İyi ki tanımışız, iyi ki bulmuşuz sizi. Teşekkürler hocam.
     Beğenin    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109751
Kendisine İnternet aracılığı ile ulaştım . insanlarla ilişki kurarken zorlanıyordum bu durum iş hayatımı, arkadaşlık ilişkilerimi ve daha birçok şeyi etkilemekteydi. Psikiyatristimin psikoterapiye yönlendirme sağlaması ile psikolog araştırmaya başladım . Başlarda çok tedirginlik yaşıyordum açıkçası. Ama Ece Hanımın yorumlarını okuduktan sonra kendisinden randevu almaya karar verdım . 4 .seansımız olmasına ragmen çok fazla ilerleme sağladık. Kendisine istediğim zaman ulaşabiliyor olmamda çok yarar sağladı. Kendisi işinde çok profesyonel biri. Ayrıca çok içten ve güleryüzlü. Profesyonel destek almak isteyen herkese Kendisini Kesinlikle Tavsiye ederim
     Beğenin    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109681
Ece hanım, bana istek oldu,hiçbirşey istemez beklemezken hayattan yol oldu, yoldaş oldu. Ben neler yaptım ona beni bıraksın diye:) benden vazgeçmedi, her gün merak etti sordu... Terapi iki kişilik bir yolculuk bunu ondan öğrendim. Yola çıkmak kolay değil, inkarlar içindeyiz o yüzden vazgeçmek de istedim ama her gün daha da güçlendirdi beni daha da kendime getirdi, getiriyor da... Yolun başındayız ben hala danışanıyım ve bu yolda başka bir insanla yapamazdı sanırım. Terapi iki kişilik bir yolculuksa gerçekten gözüm kapalı devam ediyorum. Çünkü gerçekten değer veren, hislerinizi anlayan, sizinle üzülen ve sizi hep merak eden bir uzman... İyi ki var, iyi ki karşıma çıkmış...
     Beğenin    
Aleyna
4.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109567
Ece hanım işini çok profesyonel bir şekilde yapıyor.Disiplinli, etik ve özenli çalışması beni çok etkiledi. Mesleğe yeni başlama adımları içersindeyim. Bu süreç içerisinde Ece hanımdan bir çok şey öğrendim. Mesleki tecrubesı hayatıma birçok şey kattı ve hala katmaktadır Gözlemlediğim sürec içerisinde danışanlarınında ece hanımdan çok memnun olarak ayrılması ve eğitimlerininde çok fazla olması beni çok etkiledi .profesyonel destek almak isteyen herkese Ece hanımı KESİNLİKLE TAVSİYE ederim
     Beğenin    
Ö.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109490
Ece Hanımı danışan yorumlarını okuyunca tercih ettim .Benim için çok zor bir dönemimde yeniden hayata umutla bakabilmemi sağladı .İlk görüşmeden itibaren çok samimi , canayakın ve anlayışlı davrandı . Güleryüzlü , ilgili , seans ücreti gayet makul ve süre oldukça uzun . İlk defa anksiyetemle ilgili olarak beni anlayan birilerinin olabileceğini hissettim . 4. Seansımda çok daha iyi hissediyorum .Bu zor dönemi onun desteği ve kendime olan inancımla atlatacağıma inanıyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Sultan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109447
Ben Ece hanıma ayrılık sonrası yaşadığım zorlu bir dönemi atlatma için başvurdum. 3 Seans yaptık kendisiyle ve oldukça iyi ilerledik. Ben seanslardan çok verim aldım ama seans dışında da kendisine ulaşabiliyor olmam beni çok rahatlatıyor. Ben yazmasam bile kendisi durum ile ilgili bilgi almak için mutlaka yazıyor. Yani seans dışında da süreç ile ilgili takibini yapıyor ve bu ilgi azımsanmayacak bir şekilde seans kadar iyi oluyor. İlişkim ile ilgilide düşünce yanlışlarımı keşfetmemde çok yardımcı oldu. Benze durum için sorun yaşayan ve bir danışman arayan kişilere kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109266
Ece hanımı internet aracılığı ile buldum evliliğimde ciddi problemler vardı.ESimle boşanma kararı almıştık.ve son kez denemek için bir uzmandan yardım almaya karar verdik . 3. Seans olmasına rağmen eşimle birlikte baya bir yol ilerledik.evliliğimiZdeki hataları ikimizde farketmeye başladık.ve birbirimizi anlamaya başladık ve en önemlisi içtenliği ve bizi gerçekten anladığını hissettirmesi bizim için önemliydi. İstediğimiz zamanda rahatlıkla ulaşabiliyor olmamız bize çok yardımcı oldu. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum
     Beğenin    
Gülistan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109165
Kendisine ilk olarak internet sitesinde ulaştım biraz ön yargılarım vardı çünkü daha önce başvurduğum psikologlar la çalıştığımız da iyi bir sonuca varamamıştım seans lara başladık tan sonraki sürecim çok iyi geçti daha üçüncü seans olmasına rağmen kendisinden çok memnunum istediğim zaman kendisine ulaşabiliyorum güvenilir ve sempatik😊kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü gerçekten çok yararlı ve çok başarılı olduğunu düşünüyorummm hayatta olan bakış açımı değiştirdi insanlara karşı olan ön yargımı değiştirmeme çok yardımcı oldu kesinlikle le çokkk başarılı ve profesyonel bir iletişim becerisi var ve en önemlisi bu bence😊
     Beğenin    
Buse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2019
TavsiyeNo: 108719
Ece hanım çok iyi bir psikolog. Tedavinin her aşamasında benimle ilgileniyor. Sadece seans esnasında değil istediğim her an ona ulaşabiliyorum. Bana hep yardımcı oluyor. Tedavimle ilgili gerekli tüm yönlendirmeleri doğru teşhisler koyarak yapıyor. Bir ay öncesine göre oldukça iyiyim:) Tedavim hala devam ediyor. Yaptığı testler ile her hafta gerek seanlarla gerekse hafta içi telefonla görüşmeleriyle yakından ilgilendi. Verdiği testler ile sorunlarımı yakından takip etti. Testlerin yanında bilgilendirme formlarıda veriyordu.
     Beğenin    
Rabia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108313
Zor bi süreçten geçiyordum. Boşanmak üzereydim ve iş değişikliğide düşünüyordum hayatımda, bazı konuları tek başıma çözümleyeneyeceğim için yardım almaya karar verdim. Kendisini bir tanıdık vasıtasıyla buldum. Şuan hala seanlarım devam etmektedir ve kendisinden gerçekten çok memnunum kendimi Ece hanımla görüştüğüm zaman bi hasta gibi değilde sanki arkadaşımla konuşuyor gibi rahat hissediyorum ve ben şuan 3 seans bitirdim. Bu kadar zamanda hızlı ilerleyebileceğimi başlarda hiç düşünmemiştim fakat ilerleyen seanslarda daha güzel olacağını farkındayım. Ece hanımı tavsiye ederim kendisi çok sıcak kanlı birisidir.
     Beğenin    
Binnaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108033
Ece Hanımla tanışmam daha yeni oldu.Çok zor bir dönemimde birisine açılmaya ihtiyacım olduğunu düşündüğüm bir esnada, internet üzerinden araştırmalarım sonucunda kendisine ulaştım.Hem iş, hem de özel hayatımda bir çok sorunum vardı ve kendimi kaybolmuş hissediyordum.Kısa sürede kendimi bulmama yardımcı olmaya başladı. İşinde iyi olması çok önemliydi fakat uyum da benim için çok önemli bir kriterdi, ne de olsa bu çok da kısa olmayan bir süreç olacaktı. Objektif duruşu ve içten tavrı da seanslarda rahat olmamı, dolayısıyla da düşündüğümden kısa sürede yol almamı sağlamaya başladı.Kendine has yöntemlerinde var :) İyi ki tanışmışız:)ben tavsiye ederim kendi adıma .
     Beğenin    
Şeyda KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107949
Ece hanimi internetten buldum ucret olarak en uygun bana o gelmişti ve biraz bu yuzden ön yargılıydim ama gittikce bu yargi gecti ve iyi ki Ece hanima geldigimi anladim. Danisanlarinin her an her durumda iletisim kurmalarini istiyor izin veriyor. İlgileniyor. Ben bir arkadasima ve birde kuzenime önerdim onlarda gelecekler insallah. Erkek arkadasimla da yasadigimiz sorunlarla kararsizliklarla yakindan ilgilenip yardimci oluyor. Bir hafta da onu da götüreceğim beraber seans yapacagiz. Ece hanım hayatimi kolaylastirmaya calisiyor yaşadığım sorunlari indirgemeye çalışıyor ben yaklasik 5 aydır gidiyorum bir kere bile kötü terapist olduğunu düşünmedim kesinlikle herkese oneriyoeum ve onu seviyorum.
     1 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107892
Ece hanim işine çok hakim ve samimi biri,danışanlarina çözüm bulma konusunda çok yardmci,seanslar ile sadece sınırlı bir yöntemi yok,surekli danışan ile irtibat halinde,ben internet araciligi ile kendisini buldum,çok ama çok memnun kaldim,iyi bir psikolog arayanlara şiddet ile tavsiye ediyorum.Seanslari atlatmadan devam ederseniz şayet,kısa sürede ece hanim ile birlikte yol almak mümkün,ben kisa sürede çok yol aldim ve artik daha farkli bir pencereden olaylara bakabiliyorum,bu bakış açısını bana kazandiran bu seanslar oldu,hayata dair ben bilinci kazanmaktan dolayi çok mutluyum...
     Beğenin    
Fatma HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
17.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107324
Ece Hanım danışanlarına karşı son derece saygılı,içten,samimi ve güven veren bir psikolog.Ayrıca asla süre sınırı yok seanslarında.Bu işi sadece para için yapmadığı işini severek yaptığını her tavrıyla hissedebiliyorsunuz.Seans günleri dışında dahi hayatınızda her an yanınızda olduğunu da aramalarıyla size hatırlatıyor.Akademik olarak oldukça başarılı seminerler almış.Size hayat koçluğu yapıyor aynı zamanda.Kendisine hayatıma olan katkılarından dolayı teşekkür ederim ve başarılar diliyorum.
     Beğenin    
İş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107271
Ece hanımla tavsiye üzerine bir arkadaşım sayesinde tanıştık sonrasında çok memnun kaldım.Güleryüzlü tavrı beni rahatlattı ve güven vererek daha samimi konuşmamı sağladı.Erkek arkadaşımla gittiğimden dolayı hep bir tereddüt etmiştim ama adaletli tavrı ve olaylara bakış açısı ilk görüşmemizden sonra devam etmek için iyi bir sebep oldu.Yerin geldi tartıştık yeri geldi ağladığım zamanlar güldüğüm zamanlar oldu ancak sorunu halletmeden bizleri göndermedi.Aldığı ücretten çok verdiği hizmeti dikkate alan biri olması son derece önemliydi bizim için saatlerini harcayan ve istediğiniz saatte istediğiniz konuyla ilgili sizlerle sadece seansta değil sonrasında da arayarak ilgilenen biri.örneğin bu hafta ece hanımı aradım ve kendisi benimle telefonla konuşup ilgilenmek için elinden geleni yaptı.Daha yolun başındayız ancak gittiğimiz görüşmelerden sonraki süreçte değişmeleri gördükçe mutlu oluyoruz. Teşekkürler:)
     Beğenin    
Ö.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
13.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107241
Birkaç yıldır kendimle alakalı çözemediğim sıkıntılarım vardı, bir uzmana da danışmak istiyordum ancak fırsat bulamamıştım bir türlü gitmeye. Çekiniyordum da açıkçası. Annemin yardımıyla Ece’yi bulduk. İlk gördüğüm anda ısındım. Zaten hiç bana daha önce söylenen kasıntı psikolog-hasta ilişkisi gelmedi konuştukça da. Dinledi, yapabileceğim şeyleri söyleyip yol gösterdi. Daha 3-4 seans oldu fakat ikimiz de bende bir şeylerin değiştiğini, yavaş yavaş sorunların düzelmeye başladığını fark etttik. Bu açıdan çok yararlı buldum ve devam etmeyi de bu sebepten istiyorum. Kendisi samimi, içten, esprili biri. Ek olarak her seansa bir konu her konu üzerinde de uzun uzun konuşuyoruz, tahtaya maddeliyor, haftaiçi programımda bile yardımcı oluyor. Herkese tavsiye ediyorum, gelin bi tanıyın :)
     Beğenin    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107147
Cok Zor bir surecten gecıyordumevliliğimle ilgili problemler vardı bosanma asamasındaydım kendımı ıyı hıssetmiyordum.bu durum iş hayatımı ve sosyal hayatımıda cıddı derecede etkilemeye baslamıstı.psikologun ne derece etkili olacagından emin degıldım. Ama arkadas cevremınde onerısı ile gitmeye karar verdım . Psikolog ece hanımın web sitesine internetten yaptıgım arastırma ile ulastım.Seanslara basladıgımızda bu kadar hızlı bir ilerleme kaydedecegımızı dusunmuyordum. Seanslardan sonra cevremdeki insanların yorumları kısa surede toparladıgım yonundeydı ece hanımın destegı ile bende kendımı daha hızlı bir swkılde toparlanmıs hıssetmeye basladım. Hafta içi istedıgım zaman kendısıne ulasma sansım oluyordu. Guleryuzlu ve samimi olmasıyla bana cok fazla guven verdı.herkese rahatlıkla TAVSİYE EDIYORUM kendisini.
     Beğenin    
O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107140
Ilk danismanlik deneyimimdi.Her seyden once kendinizi gayet rahat hissedeceginiz bir ortama adim atiyorsunuz. Ece hanim guleryuzu ve sicak davranislariyla birlikte isini profesyonellikten odun vermeden yapan donanimli bir psikolog... is birligi icinde hareket eder iseniz cok kisa surede hayal dahi etmeyeceginiz sonuclar elde edebilirsiniz. Daha mutlu yarinlarla aranizda birtakim engeller oldugunu dusunuyorsaniz ece hanimla mutlaka tanisin.kesinlikle ece hanimi tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107112
Kendisini internetten buldum hayatımın en zor zamanlarından biriydi... Sıcakkanlılığıyla güler yüzüyle bana çok güven verdi İlk başlarda bende herkes gibi tedirgindim sayesinde hayatımda bir çok şey düzene girdi psikoloğun sorunlarıma çok fazla yardımcı olacağını düşünmüyordum yakın çevremin baskısıyla psikoloğa başvurdum. aldığım seanslar sonrasında kendimi çok çok daha iyi hissediyorum seanslar ilerledikçe hayatımda bir çok şeyin düzelmeye başladığını farkettim.
     Beğenin    
Gülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106048
Ece hanıma danışman olarak gelmem bu sayfa sayesinde oldu. Kendisi hakkında yazılan olumlu yorumlara dayanarak danışan olarak kendisiyle tanıştım. Kendisini güvenilir, çözüm odaklı ve gerçekten samimi buldum. Ergenlik sürecinde bir evladın Anne, babası olarak çok gergin ve zor günler yaşadık. Ece hanım bize bu noktada çok yardımcı oldu. Bize olaylara çocuğumuzun gözüyle bakmamızı daha anlayışlı ve sabırlı olmamız gerektiğini, onun artık çocuk değil yetişkinliğe adım atmış bir genç olduğunu farketmemizi sağladı. Kendisiyle gönül rahatlıhıyla seanslara devam ettik. Bütün samimiyetimle kendisini kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM.
     1 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104836
Uzm psk ece pınar.guler yüzüyle içtenliğiyle ilk seansda beni motive etti isinde gerçekten uzman bir piskolog bir sorunum olduğu zaman hemen dönüş yaptı net ten araştırırken buldum kendisini çokta güzel bir tesadüf oldu benim için umutsuzluk la girdim içeri ama çok güzel herşeyi size öyle güzel bir şekilde anlatiyoki dışarı çıkarken umutlarla çıktım kesinlikle şiddet le tasviye ediyorum psk ece pinar iyiki tanımışım sizi iyiki beraberiz bi yolda. 👍👍🤗
     1 Beğeni    
Merve ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104817
Kesinlikle tavsiye ederim çok başarılı bir insan yaşına göre herşeyden önce çöm samimi ve ilgi alakalı sürekli sizi kontrol eden telefonla dahi rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz bir uzman ve iyi bir insan mesleğini hakkıyla yerine getiren kendi yetmediği durumda sizleri başka uzmanlara yönlendirilecek kadar da kendine ve işinee güvenen bir uzman iki defa yüksek yapmış hastalarına çok yakın davranan karakterine göre yaklaşan bir uzmandır şehir dışındaysa kolaylıkla destek alabileceğiniz sizi uzaktan kontrol eden kendisi arayıp soran verdiği ödevlerin yapılıp yapılmadığını soran sizi ve kurtulmak istediğiniz soruna karşın size ödevler verip tersler yaparak sizi tanımaya çalışan tamamen özel odada iki kişi solunda kimsenin girmediği en yakınınıza dahi sizden izin almadan özelinizi paylaşmayan saygılı uzman
     3 Beğeni    
Buse
22.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104811
Kendisini kişisel hayatta da tanıdığım için en büyük şikayetım bana zaman ayırmamasıdır. Çünkü ya danışanı vardır yada kitap okuyordur yada mesleki eğitimlerdedir :) Mesleğini severek yapan, sıcak kanlı ve önceliği her zaman danışanına en iyi şekilde yardımcı olmak olan bir psikologtur. Ve sosyal hayatında da çevresindeki insanlara sıcak kanlılığı ve yardımseverliği ile kendisini sevdirmiştir. İnsanlar kadar hayvanlara olan sevgisiyle de tanınır. Kendisine mesleğinde başarılar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Larin Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Atakoy 4. Kısım Behçet Kemal Çağlar Cad. O-179 D:12 Bakırköy/
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 661 80 69
Telefon 2 :
0(555) 967 27 64
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Ece PINAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ece PINAR Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog, psikolog bakırköy, panik atak, ataköy psikolog, panik bozukluk, bahçelievler psikolog, anksiyete, şirinevler psikolog, yaygın anksiyete, yeşilköy, istanbul psikolog, yeşilyurt psikolog, stres, avcılar, öfke kontrolü, beylikdüzü psikolog, çift terapisi, vajinismus, ilişki terapisi, sosyal fobi, avrupa yakası psikolog, aile danısmanlığı, yas terapisi, depresyon, ergenlik, psikolog randevu, boşanma sureci, evlilik öncesi terapi, fobiler, travma sonrası stres, uzman psikolog, çocuk psikoloğu, pedagog, oyun terapisi, ayrılık anksiyetesi, psikolog tavsiye, kardeş kıskançlığı, uyku problemi, takıntılar, obsesif-kompulsif, iletişim problemleri, ayrılık, uyum sorunları, ailelerden kaynaklı sorun, ayrılma, özgüven eksikliği, güvensizlik, kıskançlık, boşanma süreci, sevgi kaybı

03:38
Top