2007'den Bugüne 84,616 Tavsiye, 26,457 Uzman ve 18,846 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Berivan ŞENTÜRK
Psikolog - İstanbul

Berivan ŞENTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Berivan ŞENTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Berivan ŞENTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Filiz ERDİNUzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
Filiz Hanimla ortak calıştığımız bir ofiste tanıştık. İlk tanışmamız da bile güler yüzlü ve içten olması karşı tarafta pozitif enerji bırakıyor. Filiz...
Serap CIRMANPsk.Dnş.Serap CIRMAN
Serap Hanım ile ofiste tanışma fırsatı buldum, kendisine hayran kaldığım yönlerinden biri de yorulmadan, bıkmadan usanmadan daima yoğun bir şekilde ça...

Berivan ŞENTÜRK'ün İletişim Bilgileri
Psk.Berivan ŞENTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Kemerburgaz Üniversitesi Psikoloji (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Berivan ŞENTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Helin Tatar
YENİ18.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116547
Berivan hanım güleryüzü ve ilgisiyle çok iyi bir psikolog kendisinin üzerimde çok emeği var üzerimde kişisel gelişimim açısından psikolojik olarak destekleri bana çok iyi geldi alanında gerçekten başarılı bir psikolog herkese tavsiye ederim çünkü kendisiyle konuşurken kendimi ilk defa rahatça birisine ifade edebildim çekinmeden o enerjiyi çok iyi yansıtıyor bunun için benim iki yıldır destek aldığım bir psikologtur kendisi yani kendisinden destek alırken pişman olmayacağınız bir insan çünkü samimiyeti özellikle beni çok rahatlatıyor bu sayede kendisiyle güzel paylaşımlarım oluyor ve bu sayede elinden geleni yapıp iyi bir destekçi oluyor çünkü seanslarımız bir sohbet havasında oluyor ve bu beni rahatlatan büyük bir etkendir.
     Beğenin    
Gamze TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116448
Berivan Hanım Harika bir psikolog. Gönül rahatlığı ile güvenebilir, destek alabilirsiniz. Güven ilişkisi çerçevesinde kendinizi çok iyi hissediyor , çok iyi iletişim kurabiliyorsunuz. Danışanlarına tutumu onu diğerlerinden ayırıyor. Etik ilkelere bağlı olması, ilgili, konuşkan, Güler yüzlü olması onun en önemli özelliklerinden. Mutlaka tavsiye ediyorum.. Berivan hanıma mesleğini bu denli güzel yapışından ötürü teşekkür ediyorum. Umarım böyle psikologlar daha çok çoğalır ve insanların güven algısı daha çok artar.
     Beğenin    
Semra TANAS Fotoğraf
Psk.Semra TANAS
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ14.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116433
Merhabalar. Berivan Hanım' la ofisimde danışan görmeye başlamasıyla tanıştım. Bir Psikolog olarak danışanlarıyla iletişimi, terapi sürecini devam ettirebilme becerisi gerçekten çok yerinde ve olması gereken gibi. Özellikle danışanlarına en iyi şekilde yardımcı olabilmek için sürekli kendini geliştiriyor, okuyor, araştırıyor olması danışanlarına olması gereken önemi verdiğini göstermektedir. Her danışanına özenle yaklaşması, tanımaya çalışması ve her danışanına göre araştırmalar yapması işini ne kadar iyi yaptığını göstermektedir. Uzmanlık sürecini tamamlasa bile hala eğitimlere katılarak psikoloji alanında kendini geliştirmekte ve bir çok eğitime katılmaktadır. Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve işinde özenli sevgili Berivan'ı herkese rahatlıkla önerebilirim.
     Beğenin    
Dilan KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ27.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116170
Öncelikle Berivan hanımı bir arkadaşım tavsiye etmişti bunun üzerine gittim. Yaklaşık bir yıldır çalışıyoruz , kendisinden oldukça memnunum. Berivan hanımın yardımlarıyla farkındalık kazanmam ile tedavi sürecim hızlandı ve stres yönetimim arttı.Günlük problemlerimin üstesinden rahatlıkla gelebiliyorum ve kendimi daha enerjik hissediyorum bu sayede. kendisine çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum, mutlaka gitmelisiniz. Gidince ne demek istediğimi anlayacaksınız.
     Beğenin    
Ayşenur
18.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116060
Şehir dışında yaşıyorum. Berivan hanımla bir tavsiye üzerine tanıştık. Başta bi çekindim nasıl online olacak diye ama yüzyüze olan seans gibiydi hiç eksikliğini hissetmedim. Çok verimli seanslar geçirdim kendisiyle. Öncelikle Güler yüzle karşılamış olması ve her seansta da Güler yüzlü olması, beni canı gönülden dinlemiş olması, elinden gelen desteği göstermesi benim için ekstra olumlu şeylerdir. Sorunumun üstesinden gelebilmem için benimle ilgilendi ve sorunumla yüzleşmekten korktuğum halde beni rahat bir şekilde yüzleştirdiği için kendisine çok teşekkür ederim. En ufak bir sorunla karşılaşsam bile kendisiyle rahat bir şekilde iletişime geçebiliyorum. Desteğini hiç eksik etmediğini hareketleriyle de çok belli etti ve çok ilgiliydi. Berivan hanım sayesinde daha iyi olacağımı ve sürecin de bana iyi geleceğini düşünüyorum. Kendisiyle iletişime geçecek olanlara şimdiden tavsiye ediyorum. Ben kendisini tanıdığım için çok mutlu oldum.
     Beğenin    
I.K
17.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116051
Merhabalar, Berivan hanımla bi tanıdık aracılığıyla tanışmıştık. Kendisi kuzenimle sınav kaygısı üzerine çalıştı. Kuzenim sınavlarda sürekli ağlıyordu öncesinde yemek bile yiyemeyip kusuyordu baya sancılı bi süreç geçiriyordu anne babası çaresiz kalmışlardı daha sonra yardım almaya karar verdiler ve tavsiye üzerine Berivan hanımla tanıştılar. İlk seanslarda kuzenim fayda görmeyeceğini düşündü ama ilerleyen seanslarla beraber Berivan hanımın Güleryüzlü ve ilgili tavrı kuzenimde olumlu etki yarattı ve seanslara daha istekli motive gitmeye başladı. Seanslarımız halen devam etmekte ama ilk seanslara göre şu an ilerlemiş durumdayız şu anda sınav kelimesini duymak onda bi kaygı yaratmıyor önceden duymaya bile katlanamıyordu. Berivan hanım sayesinde daha da iyi olacağına inanıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Busra
17.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116046
Merhabalar, Berivan hanimla lisanstan bir tanisikligim var. onu ilk tanidigim gunden beri hic suphesiz Guleryuzlu olusu kisiye direkt pozitif bir enerji veriyor diyebilirim.Kariyerindeki adim adim ilerleyisine, gece gunduz aldigi egitimlere bizzat sahit olan birisi olarak soyleyebilirim ki inanilmaz Caliskan ve Disiplinli bir kisilige sahip.Oyle bir yapisi varki kendisinde herhangi bir konuda eksiklik sezerse Azimle ve Inatla uzerine gidip gelistirmeye bas koymus bir ozelligi vardir.Bana bir yakinim olarak, bir psikolog olarak ve bir birey olarak ilk gunden beri cok iyi gelen bir kadindir. Destege, konusmaya, iyi hissetmeye ve hayatini kolaylastirmak isteyen arkadaslara cok tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Berivan ŞENTÜRK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Berivan ŞENTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Filiz ERDİN
Uzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
Filiz Hanimla ortak calıştığımız bir ofiste tanıştık. İlk tanışmamız da bile güler yüzlü ve içten olması karşı tarafta pozitif enerji bırakıyor. Filiz...
Serap CIRMAN
Psk.Dnş.Serap CIRMAN
Serap Hanım ile ofiste tanışma fırsatı buldum, kendisine hayran kaldığım yönlerinden biri de yorulmadan, bıkmadan usanmadan daima yoğun bir şekilde ça...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Berivan ŞENTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 454 54 27  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Kemerburgaz Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Berivan ŞENTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Berivan ŞENTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

00:16
Top