2007'den Bugüne 90,669 Tavsiye, 27,884 Uzman ve 19,776 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Burcu CÖMERT
Diyetisyen - İstanbul

Burcu CÖMERT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

62

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Burcu CÖMERT Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

89
(%86.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Burcu CÖMERT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu CÖMERT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tuğçe PEKERUzm.Psk.Tuğçe PEKER
Tuğçe ile hastalarımız vasıtası ile tanışmıştık. Kendisinin danışanlarına gösterdiği özel ilgi sonucu alınan olumlu sonuçları görmem, benim de hastala...
Funda GÖÇER TUZGÖLDyt.Funda GÖÇER TUZGÖL
Funda Hanım'ı Güven Hastanesi'nde staj yaptığım dönemde tanıma fırsatı buldum. Funda Hanım hastanede hastalar, garsonlar, aşçılar kısacası herkes tara...

 
Burcu CÖMERT'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Burcu Cömert Beslenme ve Danışmanlık Hizmetleri
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh. Çobançeşme E5 Yanyol, Üniversite Cd. Ataköy Towers A Blok K:14 D:171
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burcu CÖMERT Özgeçmis CV Dyt.Burcu CÖMERT'in Özgeçmişi
Burcu CÖMERT SAYINER, Orta ve lise öğrenimini 1995-2002 yılları arasında Samsun Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden başarı ile mezun oldu.

‘’Yağ Asitlerinin Kanser Üzerindeki Etkisi’’ ve ‘’Üniversite Öğrencilerinin Kafein Tüketimlerinin Okul Başarısı Üzerindeki Etkisi ‘’ konulu bilimsel çalışmaları hazırlamıştır.

2007-2008 yılları arasında American’s Weight Loss Etiler Şubesi’nde,

2008-2014 yılları arasında Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nde klinik diyetisyen olarak çalışmıştır. 2014 yılından itibaren danışmanlık ve eğitim çalışmalarına kendi kliniğinde devam etmektedir.

Katıldığı Kongre ve Eğitimler

6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu
1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi, 2017, İstanbul
3rd International Conference on Nutrition and Growth, 2016, Vienna, Austria...[Devamı...]

Burcu CÖMERT'in Makaleleri Burcu CÖMERT'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Burcu CÖMERT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ilgın ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86076
Burcu Hanım ile üniversiteden bir arkadaşım olan Gizem' in başarılı kilo verme hikayesi ile tanıştım. Bana nerede ne hata yaptığımı gösterdi, nasıl beslenmem gerektiğini öğretti. Samimiyeti her zaman hissediliyordu. Ben kilo verdikçe o mutlu oluyordu. 100 lü kilolardan 80 li kilolara düştüm Burcu Hanım sayesinde. İl değişikliği sebebiyle tedavimiz yarım kaldı ama mükemmel bir insan, diyetisyen. Kendisine kocaman teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın! :)
     2 Beğeni    
Merve GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2015
TavsiyeNo: 77393
Burcu Cömert Sayıner ile bir danışanın tavsiyesi üzerine tanıştık.Kendisine diyetisyen demekten öte söylenecek çok kelime mevcut.Herşeyden önce ''insan''!!! Sizi her halinizle anlayışla karşılayan naif bir yürek taşıyor..Kendimi diyet yapıyor gibi hiç hissetmedim sizi öyle bir motive ediyorki hiç diyet yapıyor gibi bir psikolojide olmuyorsunuz,randevulara severek ve isteyerek gidiyorsunuz.Çok keyifli bir şekilde hiç zorlanmadan tam 18 kilo verdim.Danışan gelsin diyet listesi verip göndereyim diyenlerden kesinlikle değil.Diyetten ziyade sağlıklı beslenme olarak bilinçlendiren,engin bilgileriyle size yorulmadan herşeyi anlatan,kafanız neye takılırsa takılsın her zaman desteği ile yanınızda olduğunuzu hissettiren profesyonel bir doktordur.Bunun yanı sıra o kadar insancıl ki kendisiyle muhabbete doyum olmaz :) Eğer bir diyetisyen arıyorsanız hiç zaman kaybetmeyin başka mekanlarda,gittiğinizde de anlayacaksınız doğru adres Burcu Cömert Sayıner :)
     3 Beğeni    
Barank.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75568
Burcu hanım ile oğlumu götürdüğüm çocuk doktorunun tavsiyesi üzerine tanıştık. Çok umutlu değildim açıkcası çünkü oğlum çok huysuz ama şansımı denemek istedim. İçeri girdiğimizde genç ve ışıl ışıl gözleri, gülümsemesi ile karşıladı bizi. :) Nasıl beslendiğini, hangi saatlerde neler yediğini tek tek sordu ve onu çok sıkmadan uygun bir liste hazırladı. Bizi o kadar iyi motive etti ki o huysuz oğlum isteyerek gidiyordu hastaneye. Güleryüzlü, samimi ve disiplinli bir uzman. Kesinlikle tavsiye ediyorum!!!
     2 Beğeni    
Sevilay USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50661
Hamileyken kadındoğum doktorum diyetisyene gitmemi önerdi. Bende BURCU HANIMI tercih ettim, hamileliğim kilo açısından çok güzel geçti. Bunun için de yine BURCU HANIMA gidiyorum çünki çok içten, sempatik ve gerçekten işinin ehli .Birkaç kişiye önerdim ve onlarda memnun kaldı. BURCU HANIM insana sadece diyet listesi vermiyo, insanı kilo vermeye teşfik ediyor, insana gerçekten kilo vermesi gerektiğine inandırıyor.Ben BURCU HANIMDAN çok memnunum ve onunda yardımıyla geri kalan kilalarımdanda kurtulacağıma inanıyorum.
     3 Beğeni    
Neslihan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47287
Merhaba,benimde siteye yazan birçok insan gibi diyet ve diyetisyen geçmişim oldukça kabarık..Bu işi çok iyi biliyorum diyen insanlardan tutunda bir sürü diyetisyen tanımama rağmen bana diyete ve bu durumu yaşam biçiçim haline getirmem adına emeklerini esirgemeyen BURCU CÖMERT e sonsuz teşekkürler.Mart 2011 den beri diyetteydim siteden buldum burcu yu:) ve sonra onunla devam ettim yola Hazirandan beri Ocak ayına kadar 14 kilo verdim kendisinin yardımlarıyla..İnanılmaz samimi pozitif elektrik yayan bir insan..Herkesin tanımasını tavsiye ediyorum..
     6 Beğeni    
İlham GiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46551
eşim ile beraber burcu hanımın sürekli danışanıyız. eşim doğum öncesi kendisi ile tanışmış ve 10 kiloya yakın vermişti doğumdan sonra birlikte yine burcu hanıma gitmeye başladık ilk başlarda işe yaramaz demiştim ama 6 kiloyu verdikten sonra gerçekten işe yaradığını anladım burcu hanımla tanıştığım günden beri inanın günlerim daha rahat geçiyor nedeni ise kilolarımdan arınmam güler yüzlü sevecen kişiliği ve hiç aç kalmadan verdiği diyetleri süper... kesinlikle tavsiye ediyor ve kendisine teşeküürlerimi sunuyorum..
     4 Beğeni    
Eskibirarkadas
Eleştiri Yazısı.
19.Aralık.2010
TavsiyeNo: 38114
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Kübra İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2010
TavsiyeNo: 36027
Merhaba... Öncelikle diyetisyene gitmeye kendim karar verdim.Ve de Burcu Hanım her zaman bana destek oldu.Neden kilo vermem gerektiğini belirtti.Özellikle bunu bir diyet değil sağlıklı beslenme programı olduğunun altını çizdi.Haklıydı.Kilo vermek sadece dış görünüşle alakalı değil sağlıkla da derinden alakalıydı.VE Burcu Hanım bunu bana çok iyi öğretti.O işinde çok başarılı,disiplinli ve çooook sıcakkanlı... Onunla tanışmanızı tavsiye ederim...
     4 Beğeni    
Can B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35060
Burcu hanımla, kilo vermeye karar verdiğim zaman tanıştım. Daha önce bireysel ve uzman yardımı alarak da kilo vermeye çalışmış, ancak verdiğim birkaç kiloyu, katlarıyla birlikte geri almıştım. 117 kilo olarak başlayıp, yine 1-2 kiloyu kendim verdikten sonra, annemin bir arkadaşının tavsiyesiyle randevu aldım. Sonrasında ise inanılmaz bir değişim başladı. Düzenli olarak kontrol ediliyor, gelişmelerle alakalı olarak da, her an motive olmam sağlanıyordu. Sadece nasıl yemem, neyi yemem gerektiği, yeme düzenim değil, benim düşünce yapım, motivasyonum da önemliydi Burcu (ani bir samimiyet =) için. Bunun dışında, benim günlük aktivitelerime ve ihtiyaçlarıma bağlı olarak da, yeni öğrendiğim şeyleri tartışarak da benim sadece zayıflamamı değil, 'nasıl sağlıklı beslenilir'i öğrenmemi sağladı. Halen de sağlıyor. Uzunca bir süre de sağlayacak gibi görünüyor =) Son olarak, kendisini daha önce arkadaşlarıma tavsiye ettim ve memnun kaldıklarını gördüm. Tek gerekli olan şey, sizin de kilo vermek istiyor olmanız. Sonrasını zaten hallediyorsunuz birlikte.
     3 Beğeni    
Ezs
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34703
Otuzüç yaşındayım ve yıllardır kendi başıma yapmaya çalıştığım diyetler ve başarısız kilo verme girişimlerim sonrası, "artık yeter" dediğim noktada, diyetisyene gitmeye karar verip internette diyetisyen ararken tesadüfen Burcu Hanım'ı bulup, kendisine geldim. Burcu Hanım, sadece işinin uzmanı olmakla kalmayıp, aynı zamanda son derece güleryüzlü, cana yakın ve üzerinizde her an olumlu etki yapan bir insan. Bununla beraber gayet disiplinli ve çok yakından ilgili. Burcu Hanım sayesinde, düzenli bir şekilde ilk üç ayda yedi kilo verdim ve üzerine hiç kilo almadım. Geri kalan kilolarımı da vereceğime dair kendisine ilk geldiğim günkünden daha fazla ümitli ve inançlıyım, çünkü bunu bana hissettiren Burcu Hanım'ın son derece profesyonel bakış açısı ve desteği oldu. Tavsiyem üzerine Burcu Hanım'a gelen ve fazla kilodan dertli çok yakın ve sevdiğim bir arkadaşım da aynı şekilde birkaç ayda kilolarını verdi ve vermeye devam ediyor. Kesinlikle insanın önce kendisinin kilo vermeyi başaracağına inanması gerekiyor, ama şu da var ki Burcu Hanım gibi bir diyetisyenle bu zorlu sürece girişmek bu inancı ikiye katlıyor ve sonuca götürüyor. Kilo verme düşüncesi, benim için hep üzerime hızla gelen trenin ışığıymış gibi ürkütücüydü. Burcu Hanım'ı tanıyınca, o ışık tünelin sonundaki ışığı görmek gibi. Çok teşekkürler Burcu Hanım...
     5 Beğeni    
Aslıhan A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34588
İki doğumdan sonra artan kilolarımı vermeyi çok istiyordum. Bundan bir yıl önce çocuklarımın doktoru vasıtasıyla Burcu Hanımla tanıştım. İlk görüşmemizde güleryüzlü ve samimi tavırlarıyla beni çok etkiledi. Ailemden birisi gibiydi. Beni çok iyi motive etti. Bu sayede kendime güvenim arttı ve programa başladım. Başlangıçta uzun bir yol gibi görünsede hiç sıkılmadan keyifle ve her şeyden tadarak 1 yıl içinde hedeflediğim kiloya indim. Aç kalmadan günde 6 bazen 7 öğün yiyerek 21 kilo verdim. Şu an 59 kiloyum. En önemlisi sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Uykum düzene girdi. Artık kendimi daha enerjik ve hafif hissediyorum. İstediğim her şeyi giyinebiliyorum. Mesleğini çok iyi icra eden, manevi desteğini hiç esirgemeyen Burcu Hanıma çok teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Kilo sorunu olan herkese önce Burcu Hanım diyorum.
     8 Beğeni    
Fatma BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34428
Burcu hanımla ilk tanıştığımda kafam çok karışıktı diyetisyenlerin hep asık suratlı,sinirli sıkıcı biri olduğunu zannediyordum.Diyet yaparakta kilo verebileceğime inanmıyordum taki Burcu hanımla tanışana kadar.Ermeni hastanesine göz muanesi için gitmiştim ,hastanedeyken bir diyetisyene gitmem gerektiğini düşündüm ve önce bir randevu aldım ve 1 hafta sonra burcu hanımla tanıştım.Burcu hanımın güler yüzü ve sıcak kanlı yaklaşımları beni çok mutlu etti ve tüm olumsuz fikirlerim pozitif yönde değişti.Burcu hanım sayesinde 20 kilo verdim ve vermeye de devam edicem.Diyet yapmayı düşünenlere ve diyet yapmak konusunda kafası karışık olanlara burcu hanımı tavsiye ediyorum.Burcu hanıma ve Ermeni hastanesine çok teşekkür ediyorum.......fatma:-)
     8 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2010
TavsiyeNo: 34078
Burcu hanımla ilk görüşmeye, yaptığım onca diyet sonucunda aldığım kötü sonuçların da yarattığı mutsuzlukla gitmiştim ve kilo verebilmenin neredeyse hayal olduğunu düşünüyordum. 'Bir de bu yolu deneyeyim, bakalım verebilcekmiyim' diye gittim ve hiç de diyet psikolojisine girmiş değildim yani kararlı ve azimli değildim. Ama odaya ilk girdiğim andan itibaren o kadar motive oldum ki halen diyetime aynı kararlılıkta devam ediyorum ve inanılmaz da güzel gidiyor. Ne açlık hissediyorum, ne de yorgunluk...Hatta tam tersi o kadar doyuyorum ki bazen zorla yiyorum Burcu hanımın verdiği listedekileri:D Hem dengeli, hem sağlıklı, hem de verimli bir kilo verme süreci geçirmek istiyorsanız mutlaka ama mutlaka Burcu hanımla görüşmelisiniz. En azından 1 kere konuşun. Fikrinizin değişeceğine inanıyorum. Benim öyle oldu. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum:)
     Beğenin    
Bengü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32678
Merhaba, Burcu Cömert ile tanışmam internette diyetisyen aramam ile başladı. Aynı gün kendisine telefon ederek merak ettiklerimi sormuştum. Aynı gün konuştuğum diğer diyetisyen’ler gibi değildi. Ses tonları isteksiz ve bir an önce telefonu kapatmak isteyen diyetisyenlerin dışında çok sıcak bir ses tonu ile konuşan ve ilk konuşmamız olmasına rağmen telefonda bile aydınlatma çabasındaydı. 15 Aralık günü kendisine gitmiştim. 61,50 kg dan 55,00 kg 'e düşmeyi hedefledik. Ben çok aceleci ve çabuk vermek istiyordum. Kendimi strese sokuyordum' ya kilo veremezsem bu bacaklar nasıl zayıflar' gibi... Burcu hanımın telkinleriyle acele etmeden yavaş yavaş kilo vermenin, bu süreçte sabırlı olmanın, her sabah tartılmadan ve kendimi strese sokmadan bu işi başarmanın yolunu öğrenmiştim artık. Şu an 55.00 kiloyum. 3 ay da istediğim kiloya kavuştum. Kendisinin güler yüzü, işini sahiplenmesi, sevecen ve sıcakkanlı oluşu beni kendisine gitmemi sağladı. Güler yüzlü olduğu için ve yanlış beslenmem hakkında beni aydınlattığı için kendisine teşekkür borçluyum. 'Teşekkürler Burcu kendimi çok iyi hissediyorum'
     10 Beğeni    
Sabriye ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2010
TavsiyeNo: 31646
Merhaba benim Burcu Hanımla tanışmam eşimin arkadaşının tavsiyesi üzerine oldu. Kendisi kısa bir zaman içerisinde ve sağlıklı bir biçimde yaklaşık 20 kg verdi. Bende o dönemde iyi ve güvenilir bir diyetisyen arıyordum. Tavsiye üzerine Burcu Hanıma geldim. İlk görüşmemizde güleryüzlü tavırları doğal içten konuşmaları ve samimi davranışları dikkatimi çekti. Daha sonra bana vermiş olduğu diyet listesiyle hem kilo verdim hem de daha önce kaybettiğim düzenli yeme alışkanlığımı tekrar kazandım. Günde ortalama 7-8 öğün yiyerek kısa bizaman içerisinde ve sağlıklı bir biçimde 10 kg verdim ve devam etmekteyim. (HERŞEYİ YİYEREK VE HİÇ AÇ KALMADAN). Her kilo verdiğimde kendime olan özgüvenim arttı ve kendimi daha mutlu hissettim. Kısacası sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen herkese ben Burcu Hanımı tavsiye ediyorum. Ayrıca kendisine bana kilo vermemde yardımcı olduğu, gerekli ilgi ve alakayı gösterdiği için teşekkür eder, meslek hayatında Burcu Hanıma başarılar dilerim.
     2 Beğeni    
Tuğba KAPLANHAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30060
Burcu Hanım'ı beraber okuduğumuz Hacettepe Üniversitesi'ndeki öğrencilik yıllarımdan bu yana tanımaktayım. Kişiliğindeki olumlu yönleri yüzüne de yansıyan saygılı, içten ve sınırlarını bilen tarzını her zaman takdir etmişimdir. Yıllar sonra bile okul hayatındaki çalışkanlığını, disiplin anlayışını ve sevecenliğini mesleki alanda kullandığını görmek, beni mutlu ediyor. Onunla tanıştığınız zaman bu sayfadaki tavsiyelerin ne kadar yerinde olduğunu düşüneceksiniz. Profesyonel yardım almak için başvurmanızı içtenlikle tavsiye ediyorum. Uzm. Psikolog Tuğba Kaplanhan
     3 Beğeni    
Aylin R.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29819
Evlendikten sonra aldığım fazla kilolar başıma dert olmaya başlamışken hamile olduğumu öğrenip bir de hamilelik sürecinde aldığım epeyce fazla kiloyu kendi çabalarımla 2,5 yıl boyunca veremedikten sonra artık profesyonel yardım almam gerektiğini anlamıştım. Bir arkadaşımın önerisi ile tavsiyeediyorum.com'da araştırma yapıp yorumları okuduktan sonra kesinlikle Burcu hanıma gitmeliyim dedim. Daha sonrasında çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Burcu hanım ilk tanıştığınız andan itibaren sizi etkisi altına alıyor. Diğer yorumlarda yazılanlara katılıyorum. Genç yaşına rağmen işini iyi yapan, ciddiye alan ve gerçekten de işini severek yapan biri. O kadar içten ki ... Zaman zaman hem psikolog hem de beslenme uzmanı ile aynı anda görüşüyormuşum gibi hissediyorum. Güler yüzlü konuşmaları, samimi tavırları beni inanılmaz rahatlatıyor ve motive ediyor. Spor yapma konusunda tembel olan benim bile 74,5 kg'dan 63,5 kg'a 4 ayda inmemi sağladı ki bu benim için mucize gibi birşey. Etrafımdaki herkes nasıl olup da bu kadar kilo verdiğimi sorarken ben herkese Burcu hanımı tavsiye ediyorum. Burcu hanıma çok teşekkür ediyorum. Kilo problemi olan herkese tekrar tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Fisun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28814
Ben Burcu hanımdan profesyonel yardım aldım. Çok şanslıyım çünkü tesadüfen gitmiştim .verdiği ilk elektrik beni rahatlattı. metobolizmamın tiroid hastalığım(haşimoto) nedeniyle az çalıştığını biliyordum . önce bendeki ,ne yaparsam yapayım 2 -3 kg den fazlasını veremem düşüncesinin yanlış olduğuna inandırdı.verdiği programlarla beni üzmedi. Çok samimi ve sıcak sohpetleri neyi nasıl yapmam gerektiğine dair ufak tavsiyeleri ile sayesinde istediğim kiloya ulaştım. fakat sonunu göremedigim diyetlerim son buldu.Burcu hanımın özellikle , motivasyonu sayesinde kendi metobolizmamı tanıyorum ve bir daha kendime bunu yapmam.En önemlisi ise daha önceki deneyimlerimden dolayı söylüyorum 10 dk da seninle işini bitirmiyor .
     Beğenin    
Arzu ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28734
Ben Burcu hanımı bu siteden buldum. Kilo verme konusunda o kadar olumsuz düşünüyordum ki tabi Burcu'yu tanıyana kadar. İlk andan itibaren verdiği pozitif enerji, güven, güleryüzü sayesinde ve metobalizmamın yavaş işlemesine rağmen fazla kilolalarımdan kurtuldum. Hemde hiç zorlanmadan. Sizin günlük yaşantınıza göre ayarlıyor beslenme programınızı. Onun sayesinde sağlıklı beslenmeye başladım. Eğer umutsuzsanız kilo konusunda ve diyetisyen arıyorsanız benim gibi hiç düşünmeden Burcu Cömert'i tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Sevda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28119
Merhaba Burcu hanıma bu siteden ulaştım aşırı kilo almaya başlamıştım ve bu durumdan çok rahatsız olmaya başladım hemen diyetsiyen arayışına başladım ve burcu hanıma gitmeye karar verdim gerçekten çok doğru bir karar oldu benim için kendisinin verdiği diyetler gerçekten çok güzel kesinlikle acıkmıyosunuz sizin istekleriniz doğrultusunda diyet listeniz hazırlanıyor ve şikayetlerime çözüm bulunuyor kendisinin güleryüzü,anlayışı ve hastası olarak ilgisinden çok memnunum şu ana kadar 4,8 kg verdim daha vermem gereken 5 kg var tabi verdiğim bu kilolardan en önemlisi sağlıklı beslenmeyi öğrendim kendisine çok teşekkür ederim.Hayat boyu başarılar...
     5 Beğeni    
Serpil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28112
Burcu hanım için söyleyecek o kadar çok söz var ki nerden başlayıp anlatacağımı bilemiyorum yemek yemeği çok seven biri olarak aç kalıcam diye diyetisyene gitmek istemiyordum ama fazla kilolarımda beni bir yandan rahatsız ediyordu en sonunda diyet yapmaya karar verdim bi cesaretle ayrıca başka arkadaşlarımında tavsiyesiyle Burcu hanıma gittim iyi ki gitmişim kısa zamanda vermem gereken kilolarımı verdim hemde sağlıklı ve aç kalmadan güler yüzlü ve tatlı konuşmaları ile büyük bir mutlulukla Burcu hanıma gidiyorum ve her gittiğimde azalan kilolarımı beni dahada mutlu ediyor. Burcu hanıma çok teşekkür ederim, insanlara yaklaşımı çok güzel sıcak ve sevecen size nasıl teşkkür edeceğimi bilemiyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Eylem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28111
Çoçukluk çağımdan beri kilo problemim vardı bir kaç diyetisyen deneyimimden sonra diyet benim için kabusa dönüşmüştü çalışma şartlarımda ara öğun yapamıyor hatta öğlen yemeği bile yiyemiyordum düzensiz beslenme ile yüksek bir kiloya çıktım kilo veremeyeceğimi düşünürken iyi ki o tatlı, iyi, güler yüzlü insanla karılaştım bütün diyet ile ilgili kötü düşüncelerimi ortadan kaldırdı hiç aç kalmadan kısa bir sürede ideal kiloma ulaştım. Burcu hanıma çok ama çok teşekkür ederim, kilo problemi olan çevremdeki insanlara Burcu hanımı tavsiye ettim ve herkes memnun kaldı, tekrar tekrar teşekkür ederim. Burcu hanımı tanıdığım için çok mutluyum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Anjel Kebabcı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28083
Burcu hanım benim hayatımı ve mutluluğumu geri verdi. Bu kadar işine saygılı ve insana pozitif enerji veren bir diyetisyenle tanışmadım.14 senedir denemediğim yöntem gitmediğim medyatik diyetisyen kalmadı ama kimse benimle bu kadar ilgilenmedi.Medyatik doktorlar çıkıp tv lerde diyolar işte ''diyete başlamadan tahlil istiyoruz diye'' bende bu hiç gerçekleşmedi.Bu gerçekleşmediği içinde zayıflıyamamamın nedenini bulamadılar 14 senem boşa gitti.2009 un nisan ayında artık canıma tak dediği anda birinin tafsiyesi üzerine Burcu Hanımı tanıdım.O andan sonra hayatım değişiti, beni o kadar iyi dinlediki kilo veremememin alta yatan sorununu buldu ve şu anda tedavisi sayesiyle 14 kilo verdim.İnanın bütün psikolojim düzeldi ve hayata daha mutlu bakıyorum.Burcu Hanıma çok şey borçluyum vede herkese tavsiye ediyorum.Hayatı boyunca başarılarının devamını diliyorum.Sevgiler ANJEL KEBABCI
     10 Beğeni    
Nur Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26754
Diyet yapmanın zorlu yollarından geçmiş ve pek de bir sonuca varamamış her danışan gibi gittim Burcu Hanım'ın yanına. Önce elimi kuvvetlice sıktı. Sonra anladım ki uzattığı el sadece "tokalaşmak" için değilmiş. Hayatıma, ruhuma uzanan bir elmiş. Hem çok profesyonelce hem dostça, sıcacık... Kim olursanız olun size gelen yolu hemencecik bulan, güvende hissetmenizi sağlayan ve o yolda sizinle beraber yürüyen, enerjisini, kelimelerini gözleriyle de size yansıtmayı başarabilen kocaman bir yürek kendisi... Burcu Hanım'ın danışanlarından biri olduğumdan beri en çok dikkatimi çeken şey hepimizin güzel olmasını dilediği sonuca odaklanıyor olmasıydı. Sonucun onun için önemli olması, bu anlamda güvende hissedebilmek, süreci de güzelleştiriyor hatta bu süreci içselleştirip, yaşam tarzı haline getirebilmeyi de olanaklı kılıyordu. Umutsuz olduğum bir dönemde içimdeki enerjiyi, umudu ve de en önemlisi güvenimi yeniden ortaya çıkardığı için, "kendi"si olduğu ve bizi de "kendi"miz kıldığı için, onu tanımaktan ve ona danışmaktan dolayı çok mutluyum...
     3 Beğeni    
Ümit ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26732
Bende cok çalkantılı bir evlilik sonrası 2.5 senede 25 kg alarak hayatdan bile sogumustum , degişik diet teknikleri ve denemelerden sonra vazgecmişimki bir arkadasımın önerisi üzerine ve annenemin hastanede yatması üzerine tesadüfen burcu hanımın hastası oldum ve veremem dedigim kilolardan 4 ayda 15 kg üzerinde verdim . Gerçekten çok iyi motive ediyor ve pozitif olarak etkilenmemek elde degil. Etrafımda bir çok insan durumumu begendi ve burcu hanımı merak edip soranlar sayamayacagım fazla . Ayrıca 3-4 kişide benden sonra burcu hanımın yolunu tuttular bile :)
     Beğenin    
Yasemin Yıldırım
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26265
Sevgili Burcu, Seni tesadüf eseri tanıdım ama iyiki tanımışım.Sayende fazla kilolarımdan sağlıklı bır şekilde kurtuldum.Bu yaz bikiniyle denize girdim , istediğim her şeyi giydim ve hala da giymeye devam ediyorum.Senin güler yüzün ve motivasyonunla fazla kilolarımdan rahatlıkla kurtuldum.Beni zayıflatmakla kalmadın ayrıca oğluma ve eşime de sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi öğrettin.Sayende ailece çok mutluyuz.Mesleğinde başarıların devamını diliyorum.Sevgiler
     1 Beğeni    
Cevat İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25247
ben onu ilk görduğumde ilk izlemin olarak benım rahatsızlığımla ilgili care olacağına hiç düşünmemiştım ancak ilk 15 günlük diyetini uyguladıktan sonra gerek konuşmaları ve ikna edici yönü bana ayrı bir güven verdi yaklaşık 4 aylık sistemli uygulamasında 18 kg vererek hedeflerimin çok üstüne çıktım kendisine son derece guvenım var gerçekten genç yaşına rağmen konusuna hakım insan ilişkileri iyi ve iyi diyetisyen arıyanlara tavsiye ediyorum.. cevat
     1 Beğeni    
Sp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24962
Burcu Hanım, engin bilgisi, görgüsü, iş disiplini ve ciddiyeti yanında başarılı olmak için gerekli olan en önemli özelliğe sahip olan-yani işini çok seven ve hastalarını gerçekten önemseyen bir profesyoneldir. Genç yaşına rağmen, günde 40 danışana hizmet veren, zekası ve sağduyusuyla ileride neler yapabileceğini şu an kimsenin kestiremeyeceği, tavsiyeden ziyade minnet duygularımı ve teşekkürlerini sunmak istediğim çok iyi bir insandır. Mozart'ın "Ne üstün zeka seviyesi, ne hayalgücü, ne de ikisi ile birden deha olunur. Sevgi, sevgi, sevgi.... dehanın özü budur." sözünün canlı örneğidir. Burcu Hanım'a duyduğum sevgi ve saygıya ve onun tüm çabalarına rağmen, verdiği diyetleri yapmayı bir türlü beceremesem de, sırf kendisini görebilmek ve olumlu enerjisinden faydalanmak için gittim Surp Pırgiç'e çoğu kez, itiraf ediyorum. Kilo verme konusunda çaresiz olduğunuzu düşünüyorsanız, Burcu Hanım'la mutlaka tanışmalısınız, size o yardım edemezse kimse yardım edemez.
     68 Beğeni    
Anita
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24815
Burcu hanıma tavsiye üzerine gittim. Gerçekten çok samimi, işini ciddiye alan ve güleryüzlü bir uzman. Obezite olmasamda ilaçlar doğrultusunda aldığım kiloları,beni çok iyi motive ederek vermemi sağladı. Herşeyden önemlisi beslenme konusunda hiç taviz vermeyen ben, bugün sağlıklı beslenmeyi ölçülü yemek yemeyi öğrendim. Yapmamız gerekenleri büyük bir ciddiyetle ve çok dikkatli, bir şekilde anlatır. Anlamayıp defalarca sordumuz soruları sabırla güleryüzle cevaplar. Biraz kaçamak istesek çok tatlı bir dille kibarca reddeder ama haketmişsek arada ufak ödüller de verir.:))) Burdan burcu hanıma çok çok teşekkür ediyorum ve gerçektenkilo vermek isteyen ve motive olması gereken herkese tavsiye ediyorum. Burcu hanım işin uzmanıdır.:))))
     2 Beğeni    
Vasfiye Haskırış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24675
Merhaba, Burcu Hanıma gelmeden önce üzerimde 20 kg bir yük vardı. Şimdi çok rahatım. Sanki üzerimde 20 kgluk bir çuval taşıyordum ve artık yok. Kendimi çok hafif hissediyorum. Burcu Hanım çok yetenekli. Bana bilinçli bir şekilde beslenmeyi öğretti ve alışkanlıklarımı değiştirdi. Programımız bittiğinde bile Burcu Hanıma sürekli devam etmeyi düşünüyorum. Onunla konuşunca çok rahatlıyorum, beni çok teselli ediyor, mutlu ediyor. Kısacası HARİKA bir diyetisyen.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Sumeyra Sarsılan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24674
Burcu Hanım bence süper bir insan. Çok güler yüzlü ve güzel. Hastasına sadece bir doktor gibi değil aynı zamanda bir dost gibi davranıyor. Onun sözünden hiç çıkmıyorum. Her şeyden önce benim sağlığımı (hastalığımdan ötürü) ön planda tutuyor. Hem kilo veriyorum hem de kendimi çok iyi, sağlıklı hissediyorum. Ermeni Hastanesine gelip doktorumla tanışarak hayatımı, sağlığımı ve çocuklarımla geçirecek zamanımı geri kazandım. İyi ki gelip Burcu Hanımı tanımışım.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Seher Özsu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24672
15/04/2009 hastahanede kan tahlıllerımı yaptırıyordum ve sonuc beklerken fazla kılolarımın benı ne kadar rahatsız ettıgını dusunuyordum şöyleki benı rahatsız edıyor, rahatsız olunca yemek yıyorum yıne rahatsız oluyorum ve olunca yıne yıyorum bır uzmandan yardım almam gereklı dıye bırden kendımı burcu hanımın karsısında buldum ... suan 8 kılo verdım ve verıyorum... tamam dıyet yapınca kılo verılıyor ... ama öyle degıl burda burcu hanım devreye gırdı... öyle tatlı öyle sıcak ki.. ofisine girdiğiniz anda anlıyorsunuz işine baglı ve cok disiplinli sımsıcak bakısları var ve bana ılk dedıgı kelımeler cok guzeldı <birlikte yapacağiz dedi< ve gercekten bırlıkte basarıyoruz en önemlisi dostca samımı sızı dınlıyor anlıyor paylasıyor kendınızı cok rahat ve ıyı hıssedıyosunuz. burcu hanımın bende destegı cok fazla. ısınde tam bır uzman kesınlıkle tavsıye ederım ama cok dıkkat edın mukemmel bır hafızası var sızı sevdıklerınızı sevmedıklerınızı neler yaptıgınızı adeta ezberlıyor. ıyı kı tanıstık ıyıkı programa basladık ve beraber devam edıyoruz. not: sizlerle paylaşmak istediğim bir konu daha var. daha önceleri bircok kez başarili olamamiştim cünkü gittiğim uzmanlar ilk haftadan sonra beni hic dinlemeden sadece diyet listesi veriyolardi ve maalesef diyet yapmak insanin psikolojisini bozuyor hep derler ya liste kişiye göre olmali burcu hanım tamamen benimle ilgileniyor işte bence en güzeli bu... tesekkur ederım burcu hanım
     3 Beğeni    
Silvia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24276
Sayın Burcu Hanımı tanıdığım için çok memnunum. Ne mutlu bana beni ve eşimi doğru bilgilendirerek sağlığımıza kavuşmamıza ve kolayca kilo vermemize neden oldunuz. Sizi çok sevdik. Çok naziksiniz ve hastalarınızı psikolojik olarak rahatlatıyorsunuz. Çok iyi bir insan olduğunuzu hissediyorum. Tedavim bitse bile arada sizi hatır sormak için ziyaret edeceğim. Mesleğinizde çok başarılı olduğunuz için sizi kutlarım. Başarılarınızın devamını dilerim. Silvia Balıkçıyan
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Arlet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23953
Merhabalar..Her şeyden önce şunu belitmeliyim ki kilo vermek sabır ve irade gerektiren bir kavramdır.Bu zamana kadar ''kilo kaybı''adı altında siteye yazı gönderenler -ben de dahil-bu durum karşısında kendimizi mutlu hissediyoruz.Bu sevincimizin,başarımızın sebebi tek bir isimde gizli BURCU CÖMERT!!Kendisiyle Surp Pırgiç Ermeni Hastahanesinde tanıştık;nerden bilebilirdim ki sevgili doktorumun diyetini uygulamaktan keyif alan hastalarından biri olacağımı ve hatta pozitif tavrıyla bana beslenme konusunda yaşam enerjisi vereceğini.Burcu Hnm.dan profesyonel bir destek almadan önce sık sık kilo alıp veriyordum,verdiğim kilolar kalıcı olamıyordu;ancak ''O''hayatıma girince bir diyet programından çok sağlılkı ve düzenli beslenme alışkanlığım oluştu.Nisan ayında görüşmemizden sonra yaklaşık 1.5 aydır takibindeyim.Bu kısa sürede aç kalmadan bol ara öğün keyfiyle 7 kilo vermemi sağladı,hala da büyük bir istekle kilo vermeye devam ediyorum.Kesinlikle onu bırakma gibi bir niyetim de yok!Yakınlarım büyük bir azimle ve en önemlisi yardımcı koçumla kilo verdiğimi görünce Surp Pırgiç Ermeni Hastahanesinin yolunu tutuyolar adres BURCU CÖMEEEERT!Bu güzel insanı zayıflamak isteyen herkese büyük bir gururla tavsiye ediyorum.İyi ki tanımışım seni..Hayatımdaki güzel değişimlerin başlangıcı olduğun için,işinin ciddiyetiyle,samimi tavrınla ve hatta detay detay sorduğum bütün sorulara aynı güleryüzünle,sabırla cevap verdiğin için yürekten teşekkürler..Surp Pırgiç'e de Burcu Hanım ile aramızda köprü sağladığı için minnettarım.Kendinizi ciddiye alıyorsanız çok geç olmadan mutlaka ama mutlaka Burcu Cömertle tanışın.Tavsiyemm ŞİDDET ÜSTÜDÜR..
     23 Beğeni    
Müjgan D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23509
Uzun zamandır normal kilo aralığıma geri dönmek istemekteydim ve bir beslenme koçumun olmasını istiyordum. Böyle bir profesyonelin benim oturduğum alana yakın, benim yoğun çalışma tempom içinde kolaylıkla zaman ayırabileceğim, bana yardımcı bir diyetisyen arayışı içerisindeydim. Bu düşünce içerisindeyken üç aydır görmediğim bir arkadaşım aniden beni ziyarete geldi. Arkadaşımı gördüğümde gözlerime inanamadım. Çok kilo vermişti? ve hemen bunu nasıl başardığını sordum? ve bana Surp Pirgiç Ermeni Hastanesinde Diyetisyen Burcu Cömert'e gittiğini ve üç ayda 8 kilo verdiğini söyledi. Bende kendisine gitmek için, hemen telefon edip randevumu aldım. Randevu günüme gittiğimde ilk önce sabahleyin metabolizma ölçümüm yapıldı. Sonra vücut analizim yapılarak, bana özel diyet programım hazırlandı. İlk randevumdan çok etkilendim ve diyet programıma kesin kez sonuca ulaşıncaya dek devam edeceğimi anladım. Çünkü Diyetisyenim Burcu Hanım çok tatlı, gözlerinin içi gülen ve size pozitif bir mesaj veren, sizi korkunç motive edebilen, hiçbir tereddüt yaşatmayacak kadar kendi alanına hakim ve profesyonel... Burcu Hanımla tanışmamızın üzerinden 2,5 ay geçti ve ben 5.800 kilo fazlalığımı attım ve programıma hiç zorlanmadan devam ediyorum. İnsanların diyete başlamasıyla birlikte yeni bir yaşam tarzını benimsemiş oluyorlar. Bende bunu Burcu Hanım sayesinde bu yeni yaşam tarzını benimseyip, devam ettireceğimi düşünüyorum. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen herkese Burcu Hanımla tanışmalarını şiddetle tavsiye ediyor ve öneriyorum ve aynı zamanda hasta yönetimine böyle pırıl pırıl bir genç yeteneği bizim ulaşmamızı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Cansu Salkaya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23248
Merhaba öncelikle.. burcu hanımı öve öve bitiremem kendisi çook şeker birisi. gercekten çok başarılı bir şekilde kilo verdim ve vermeyede devam ediyorum. tavsiye ettiğim 2 arkadaşımda burcu hanıma gittiler ve hiçiride pişman değil. bende iyiki gitmişim diyorum.. bu sene össye hazırlanıyorum ve stresli bir dönemdeyim onunlaa bazen bu konularıda konusuyoruz rahatlatııyor insanı:) kesinlikle tercih edilmesi gereken birisi.. ve ayrıcaa diyet yaparkende hiç zorlamıyor insanı yani neredeyse istediğim herseyi yiyorum tabi burcu hanımın kontrolünde ve cok rahat bir şekilde kilo veriyorum tabi bünyeyle alakalı diyceksiniz ama ben hiçte rahat kilo verebilen bir yapıya sahip değilim şuan 57 kiloya düştüm vee ben bu kiloda en son nezaman oldugumu hatırlamıyorum bile. Kısacası eger diyetisyene gidiceksenizzz BURCU hanımı kesinlikle öneririm..
     Beğenin    
Meltem Koca Coşan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2009
TavsiyeNo: 20611
Merhabalar, Burcu Hanima bir akrabamin tavsiyesiyle basvurdum. Yillardir kilo problemi yasiyordum ve hep kilo vermeye calistim. Zaman zaman basarili da olmustum ama belli bir sure sonra hepsini hatta fazlasini geri aliyordum. Evlenmeden once de sisman olmama ragmen kilom rahatsiz edici degildi. Evlendikten sonra 10-12 kilo aldim ve artik hicbir kiyafetimin icine giremiyordum. Burcu hanima gitmeye basladiktan 1 ay sonra 6.6kg verdim ve kendimi cok daha iyi hissediyorum. Guleryuzu ve motivasyonu sayesinde ideal kiloma ulasip koruyacagimi dusunuyorum. Burcu hanimi tum kilo problemi olan insanlara tavsiye ederim. Tesekkurler...
     5 Beğeni    
Gül Arısev
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20327
Burcu Hanımla tanışmamızın kısaca hikayesi; daha önce Burcu hm.'a gidip inanılmaz kilolar veren Nurhan Candoğan'ın referansı iledir. 2 aydır gidiyorum, şu ana kadar 8 kilo verdim ve bir 8 kilo daha vermemeyi hedefliyorum. Kesin vereceğim, çünkü Burcu hm. her hafta yaşam şeklimi ve yediklerimi düzenliyor. Onun bağımlısı oldum diyebilirim. İnanılmaz sıcak kanlı, güler yüzlü, verdiği diyetlerde kendinizi aç hissetmiyorsunuz, sizi tek düze rejimlerle sıkmıyor, her hafta farklı diyetler veriyor. Burcu hm. bana yeme alışkanlıklarımı düzenlemeyi ve kendimi disipline etmemi ögretiyor. Çalışıyor olmam sebebiyle cumartesi günü görüşüyoruz. İnanın bu günü iple çekiyorum. Randevularım genelde sabah saatleri oluyor, Randevudan sonra kendimi "Terapiden çıkmış gibi mutlu hissediyorum". Burcu hm. hem mesleki bilgisi, hem zarif ve pozitif kişiliği, hem de zekasıyla ileride onu çok çok ünlü diyetisyenler arasında göreceğime eminim. Beslenmeyi öğrenerek, kalıcı olarak kilo kaybetmek istiyorsanız Burcu Hanım'ı kesinlikle tavsiye ederim :)
     11 Beğeni    
Derya Gürsoy
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19035
Daha önce kilo vermek için gittiğim doktorlardan hiç bu kadar verim almamıştım bunu burcu hanımın güler yüzlü, motive edici,güzel dilli olması etken oldu. Hastalarıyla çok ilgili arkadas gibi onun sayesinde 3 haftada 5 kilo verdim daha önce bu hiç mümkün degildi. Çalıştığı hastanede temiz,bakımlı,doktorları ilgili ve verimli gidilebilicek hastanelerden. Herkese mutlaka tavsiye ederim...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
Tuğçe PEKER Fotoğraf
Uzm.Psk.Tuğçe PEKER
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18982
Burcu ile birlikte calısmak gercekten büyük bir şans benim için. Kendisi hem hastalarını son derece motive ediyor hem de iyimser ve gerçekçi yaklaşımı ile hayalkırıklığı riskini büyük ölçüde azaltıyor. Kişilere daha ilk saniyeden kabul edilebilir oldukları mesajını vererek onların rahatlamalarını sağlıyor. Bütün bunları kendim de birebir yaşadım ve danışanlarımdan da Burcu hakkında hep benzer övgüler duydum. Son derece güleryüzlü ve pozitif biri ile forma girmek ve başarmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    
Gizem Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17559
Burcu Hanıma aldıgım yaklasık 5 kiloyu vermek icin gittim. 2 ay boyunca suren diyet sonucunda da 5 kilo verdim ve hala aynı kilodayım. diyet sürecinde açlık veya herhangi bir problem çekmedim. diyet listesi günlük yediklerimden ibaretti. sağlıklı ve dengeli bir diyetti. Burcu Hanımı işinde uzman, sıcakkanlı ve dürüst biri olarak tanıtabilirim. Diğer diyetisyenler gibi aç kalmanızı saçma sapan yemekler yemenizi istemiyor, azıcık miktarda yemek kacırdıgınızda sizi korkutacak derecede kızmıyor, sadece yemeseydinizdaha iyi olucagını soyluyor. Guleryuzlu ve konuskandır ama patavatsızlıgını veya yerınde olmayan bı kelıme kullandıgını gormedım. Her acıdan yardımcı olmaya calıstı. Cok da anlayıslıydı. Dolasyısıyla Burcu Hanımı herkese tavsiye ediyorum!
     4 Beğeni    
Elif Andi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17506
eşim onu tanıdığımdan beri rejim yapar ama kilo veremezdi versede çok kısa sürede geri alırdı bir sene kadar önce burcu hn la bi diet programına katıldı ve yaklasık 17 kilo verdi tekrar geri almadı halende devam etmekte. bende çok şeker tüketen bir insandım fazla kilom yoktu ama tatlı tüketmediğim günüm olmazdı inanılmaz bişey ama verdiği listeyle tatlı isteğim nerdeyse yok oldu artık sayesinde sağlıklı besleniyorum kendimi çok daha iyi hissediyorum. kendisini ailece çok severiz işinde basarılı ve iyi niyetlidir. bizim gibi obur insanları düzene sokabiliyorsa zaten diycek bişey kalmamıştır:)))
     5 Beğeni    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17479
Merhaba, Burcu hanımla tanışmam yine bu sitedeki mailleri okuyarak oldu.. 30 yaşın 1 doğum yapmış bayanım normal yaşantımda üzülsem, sevinsem her türlü koşulda yemek yiyen bir insanım.ve hayatımda hiç bir diyeti 2 günden fazla yapamadım.. Burcu hanım, tanıştığım gün yüzündeki o ışıltı ve sıcak elektriği ile beni adeta büyüledi şuandan 1,5 aylık diyetim bitmek üzere 65.90 olarak başladığım diyete burcu hanım sayesinde 6.400 gram vererek 59.50 gram oldum.. Çok mutluyum bu 1,5 ay süre zarfında burcu hanım özel günlerimde istediğim herşeye yememe izin verdi o sebeple diyetimden hiç sıkılmadım. ( alkol, tatlı, kebap vs.. ) İlk 1 ayın sonunda stres sebebi ile çıldırdığım bir hafta oldu ve 1,5 kilo aldım .. burcu hanımın sayesinde bu dönemi çok iyi atlattım ve tekrar kilo vermeye devam ettim.. hatta ertesi hafta içi beni arayarak ltf bu hafta diyetimizi bozmayalım diye bana motivasyon yaptı .Bu sebeple burcu hanımı ŞİDDETLE herkese tavsiye ederim. Bu arada Nutra Slım Etilerden de bahsetmeden geçemeyeceğim...Diyet programına ek olarak TERMO C de uygulattım ve inanılmaz bir fark gördüm bu konuda da Zehra hanım, Hatice hanım,Yasemin hanım , Aysel hanıma sonsuz teşekkürler...
     5 Beğeni    
Ela Kurşuntel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17451
Merhaba, Herşeyden önce zayıflamanın psikolojik bir karar olduğunu ve eğer beyin sisteminiz kabul ederse zayıflayabileceğinizden emin olan bir kişiyim.Süreç bu kadar hassasken elbette sizi yöneten iyi bir kişi olmak durumunda.Burcu Cömert in her zaman iyi olan yaklaşımları ve güler yüzü bu süreçte gerçekten beni çok rahatlatmıştı.Tabi birde karşınızda gördüğünüz insanda size ilham vermeli ve eğer onun hoş bir fiziği varsa sizde ''bende böyle zayıflayayım ''diye düşünüyosunuz.Sonuç olarak ben Burcu Cömert i çok seviyorum:)
     2 Beğeni    
Nurhan Candoğan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17443
Burcu Hanımla 7 ay önce oldukça vahim bir haldeyken tanıştık. Kendisiyle ilk görüşmemizde yaşam şeklimi ve yediklerimi saydım ve benim çok iyi takip edilmem gerekir eğer diyetisyenimi sevmezsem yalan söylerim sonrasında da zaten gelmeyi bırakırım şimdi bana diyet verin demiştim. Oldukça zor bir hastaydım. "Size uygun günlük hayatımı etkilemiyecek şekilde bir diyetle başlayalım demişti" o gün bu gündür devam ediyoruz. Yaptığım ve yediğim tüm şeyleri o kadar kontrol altında tuttu ve beni o kadar iyi disipline ettiki 6 ayın sonunda 25 kilo vermiştim. Şimdi 2. altı aya başladık ve bir 20 kilo daha vermeyi hedefliyoruz. Burcu Hanım sadece diyet yaparak kilo vermeyi değil yaşam koşulları içinde kendini disipline etmeyi yani yeme alışkanlıklarını düzenlemeyi öğretiyor. Tüm beslenme literatürlerini takip edip sonrada onları tek tek aktarıyor. Sizinde beslenme konusunda bilinçlenmenizi sağlıyor. Her yemek yediğimde pazartesi Burcu hanım kızar 2 kere diye düşünüp yiyorum :) Teknik bilgisi yanında Burcu Hanım o kadar naif, kibar ve nazik ki ileride onu çok iyi kariyerlerin beklediğine eminim. Onu ileride televizyonda gördüğümde grurla benimde doktorumdur kendisi diyeceğim. Beslenmeyi öğrenerek, kalıcı olarak kilo kaybetmek istiyorsanız Burcu Hanım'ı kesinlikle tavsiye ederim :)
     28 Beğeni    
Başak Emirlioğlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17440
Kendisi çok başarılı bir diyetisyendir. Kendisi ile Nutra Slim'de tesadüfen tanıştım. Diyet programına başladım ve istediğim hedefe 3 ayda indim. Kalıcı kilo vermemi sağladı. Listeleri çok sağlıklıdır. Değişken hayat koşullarına uygulanabilir diyetler verir. Kişi olarak da çok motive edicidir. Kuvvetli yönleri: Motive etmesi, disiplin edebilmesi, sıkı kontrollerle hastasını kontrol etmesi, hastasını sahiplenmesi ve hastasıyla kişisel olarak ilgilenmesi ve neşeli bir kişi olmasıdır. Kendisinden çok memnun kaldım. Tavsiye ederim herkese.
     1 Beğeni    
İlknur Okay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17016
Burcu Hanım'la tanıştığımızda, ben daha önce başka bir diyetisyenle diyet denemesi olmuş, tüm kurallara ve listelere uyduğu halde çok yavaş kilo kaybettiği için kendini çok umutsuz gören bir danışandım. Ancak Burcu Hanım'ın pozitif enerjisi ve beni motive etmesiyle çok güzel bir başlangıç yaptık. Hem üzülmeden, sıkılmadan hem de düzenli olarak kilo kaybetmeye başladım. Daha da önemlisi gösterdiği ilgi, bana benden çok inanması ve doğru yönlendirmeleriyle ben kontrol günlerimi iple çeker oldum ve bana öğrettiği sistemi günlük hayatıma gerçekten oturttum. Şimdilik kısa bir ara verdk benim iş yoğunluğum nedeniyle, ancak hem mesleki bilgisi, hem zarif ve pozitif kişiliği, hem de zekasıyla ileride onu çok çok ünlü diyetisyenler arasında göreceğime eminim :) Hem keyifli, hem başarılı, hem de kalıcı olarak kilo kaybetmek istiyorsanız Burcu Hanım'ı kesinlikle tavsiye ederim :)
     9 Beğeni    
Kezban Kıral
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16663
Burcu Hanım'a ilk gittiğim de fazla kilolarımdan dolayı kendimden pek hoşnut bir durumda degildim.Ama kendisi öyle tatlı öyle pozitif bir insan ki diyet yapmak onunla çok kolay ve zevkli.3 ay gibi bir sürede 10 kilo verdim.Artık alışveriş yapmak cok zevkli bir hale dönüştü.Şimdiki hedefim bi 5 kilo daha vermek.Kısacası Burcu Hanım'ı stressiz bir şekilde zayıflamak isteyen herkese ŞİDDETLE tavsiye ediyorum.Kendisi çok canayakın,sıcak,kibar,ve işinde başarılı bir diyetisyen.Uyguladığı diyetler kişinin damak zevkine,yaşam koşullarına ve beslenme alışkanlıklarına göre düzenleniyor.Bu arada çalıştığı kurumun adının NUTRA SLIM olması da ayrıca bana güven veriyor.
     4 Beğeni    
Jin.Op.Dr.Rami Asker
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16015
burcu hanımın yardımıyla beni rahatsız eden fazla kilolarımdan kısa bir süre içinde aç kalmadan gayet sağlıklı ve eğlenceli bir diyetle kurtuldum..5 ay zarfında 18 kilo verdim..bu süre içinde herhangi bir sağlık surunuyla karşılaşmadım,burcu hanımın hazırlamış olduğu diyetler kapsamlı ve sağlıklı olduğu için bağışıklık sistemimde en ufak bir etkilenme olmadı..burcu hanım çok sabırlı ve sorularınıza ayrıntılı bir şekilde cevap verip her zaman aydınlatacalktır..uzman bir tıp doktoru olarak size burcu hanımın sağlık ve diyet bilgilerine kesinlikle güvenmenizi tavsiye ediyorum
     46 Beğeni    
Fanny Menase
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13321
Burcucugum, Methiye ile seni tavsiye ettiklerinde her şeye ragmen, senin gibi harika bir diyetisyenle karsilasacagimi dusunmemistim. Bu kadar zarif, ince, yumusak, terbiyeli, isini gayet iyi bilen ve yapan, sabirla dinlemesini bilen bir diyetisyen. ZEKİ ayni zamanda mutevazi ve kariyer sahibi bir diyetisyen. İyi ki Nutra Slim'i sectim, iyi ki seni tanidim Burcucugum. Sana, tum hayatin suresince, saglik, sukse, basari dolu yillar diliyorum. Dudaklarindan gulumsemen eksik olmasin. Fanny Menase
     6 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 13 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Burcu CÖMERT'in Kitap ve Yayinlari Burcu CÖMERT'in Basılı Kitap ve Yayınları
Üniversite Öğrencilerinin Kafein Tüketimlerinin Okul Başarısı Üzerindeki Etkisi

Yağ Asitlerinin Kanser Üzerindeki Etkisi

Burcu CÖMERT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu CÖMERT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tuğçe PEKER
Uzm.Psk.Tuğçe PEKER
Tuğçe ile hastalarımız vasıtası ile tanışmıştık. Kendisinin danışanlarına gösterdiği özel ilgi sonucu alınan olumlu sonuçları görmem, benim de hastala...
Funda GÖÇER TUZGÖL
Dyt.Funda GÖÇER TUZGÖL
Funda Hanım'ı Güven Hastanesi'nde staj yaptığım dönemde tanıma fırsatı buldum. Funda Hanım hastanede hastalar, garsonlar, aşçılar kısacası herkes tara...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Burcu Cömert Beslenme ve Danışmanlık Hizmetleri
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh. Çobançeşme E5 Yanyol, Üniversite Cd. Ataköy Towers A Blok K:14 D:171
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 695 95 75
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2007
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Burcu CÖMERT Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Burcu CÖMERT Mesleki Videolar Videoları
-

15:47
Top