2007'den Bugüne 82,815 Tavsiye, 26,162 Uzman ve 18,367 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Ayşe DURAN

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Dyt.Ayşe DURAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşe DURAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAyşe DURAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşe DURAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayata iz bırakmaya ne dersiniz? 1. şart tebessümü yüzünüzden eksik etmeyin. 2. şart bedeninize ve ruhunuza fazla gelen tüm ağırlıklardan kurtulun. Hayatı hafif yaşayın, hafife almayın. ;)

Ayşe DURAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Zayıflama Programları
Kilo Alma Programları
Gebelikte Beslenme
Emzirme Döneminde Beslenme
Gebelikten Sonra Beslenme
Menepozda Beslenme
Osteoporozda Beslenme
Polikistik Over Sendromunda Beslenme
Gestasyonel Diabette Beslenme
Kalp Hastalıklarında Beslenme
Hipertansiyonda Beslenme
Diyabette Beslenme
Böbrek Hastalıklarında Beslenme
Karaciğer Hastalıklarında Beslenme
Çölyakta Beslenme
Kanserde Beslenme
Hipotroidizmde Beslenme
Anemide Beslenme
Hafıza Zayıflığında Beslenme
Vitamin Mineral Eksikliklerinde Beslenme
Sporcularda Beslenme
Adölesan Beslenmesi
Çocukluk Çağı Beslenmesi

Ayşe DURAN Özgeçmiş CV Dyt.Ayşe DURAN'ın Özgeçmişi
Diyetisyen Ayşe DURAN Isparta doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Isparta'da bitirmiş, lise eğitimimi Isparta Yalvaç Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.

2013 yılında İstanbul Arel Ünivesitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden başarı ile mezun olmuştur. İçinde yer aldığı stajlar ve diğer çalışmaları sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendini geliştirme fırsatı bulmuştur. Eğitimi ve yaptığı stajlar süresince kendini;
Yeme Davranış Bozukluklarında Beslenme,
Diyabet ve Obezite de beslenme,
Hastalıklarda Beslenme
Sağlıklı Kilo Denetimi,
Menapozda Beslenme
Bebek ve Çocuklarda Beslenme,
Gebelerde Beslenme,
Emzikli Döneminde Beslenme
Toplu Beslenme Sistemleri konularında ve insan ilişkileri üzerinde oldukça iyi geliştirmiştir. ...[Devamı...]

Ayşe DURAN Tavsiye Yazıları Ayşe DURAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Aile Danışmanı NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.233.139.ZYY

21-05-2015
 TavsiyeNo: 78886
Merhaba Ayşe Duran hanımefendiye internetten araştırma sonucunda ve tavsiye üzerine randevu alarak eşimle birlikte gittik.Kendisi katı kuralları olan bunları yiyeceksiniz bunları yapmalısınız yoksa kilo vermek imkansız diyen diyetisyenlerden farklıydı. Her türlü alternatifler sunan bunu bir diyet değilde yaşam tarzına dönüşmesini isteyen bir uzmandı. Kişilik özelliği ise son derece mütevazi güler yüzlü sıcak kanlı bir kişiydi. Eşimde bende memnun kaldık kendisinden.Ayşe Hanımı tavsiye ederim
     7 Beğeni    

 RUKİYE (Danışan)
 IP: 192.96.205.YJJ

19-03-2015
 TavsiyeNo: 77232
Merhaba saygıdeğer hocamla, 1 aydır görüşüyorum. 1 Ayda 9 buçuk kilo verdim inanılır gibi değil. Hatta şu an muayeneden çıktım. Sevinçten hayatımda ilk kez ağladım. Muayeneye gelmeden önce benden ayrıntılı test sonuçları istedi. İnsülin direncim varmış beni dahiliyeye yönlendirdi. Açıkçası hocamın verdiği listeyle hiç acıkmadım. Abur cubur artık tüketmiyorum. Ben çok sevdim kendisini. Anlaşılır bir dille anlatıyor. Bu arada randevuyu çok zor aldım. Çok yoğun hastası var. Ben sizi asla bırakmayacağım hocam. Herkese de tavsiye ediyorum güzel Ayşe hocamı.
     7 Beğeni    

 Abdilkadir (Danışan)
 IP: 207.244.78.YB

19-12-2014
 TavsiyeNo: 74289
Ayşe hanımla tanıştıktan sonra beslenme hayatım tamamen değişti. Bende reflü, barsak kolon hastalığı, insüline bağlı diyabet, kilo problemlerim vardı. Ayşe hanımın başarılarını etraftan duymuştum ve gazetelerini de düzenli olarak ailecek takip ediyorduk. Bana karbonhidrat sayımını ve nelere dikkat etmem gerektiğini anlattı. 45 yaşımdayım şu yaşıma kadar o kadar uzmana gittim hiç bir uzman bana glisemik indeks değeri ve karbonhidrat sayımından bahsetmemişti. Bana özel bir beslenme listesi oluşturdu. Hem doydum hem zayıfladım hem de reflü ve barsak hastalığımdan kurtuldum. İnsülin dozumda düştü. Artık eskisi gibi şekerim yükselmiyor aniden. Ayşe hanımı tüm Konya halkına ve herkese tavsiye ederim. İşinde gerçekten uzman ve çok disiplinli çalışıyor ve ikna ediyor. Böyle bir diyetisyene Konya halkının gerçekten ihtiyacı vardı. Başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    

 sevgi (Danışan)
 IP: 46.165.210.JF

27-08-2014
 TavsiyeNo: 71240
Doktor hanımla bebeğimi emzirirken 6 aylık iken tanıştım. Selçuklu Hastanesi bizim aile hastanemiz gibidir. Kendisinin ismini etraftan da duymuştum, ben biraz diyetisyen konusunda hassasımdır, Ayşe Hanım hakkında da ayrıntılı bir araştırma yaptım :) Bebeğime gebe kalmadan önce diyetisyene gidiyordum fakat onunla açıkçası anlaşamadığımız için yarım bıraktım, ondan sonra bir kaç denemelerim daha oldu ama onlarla da anlaşamadık. Meğer suç bende değilmiş. :) Ayşe Hanımla tanıştıktan sonra hayatım daha da renklendi. Bana ''Bebeğinizi doğru ve zamanında emzirirseniz hem siz sağlıklı kilo verirsiniz, hem de bebek sağlıklı olur'' demişti. Kilo vermek o kadar zordu ki benim için. Gebeliğimde 18 kg almıştım... Ayşe hanımın bana yazmış olduğu diyetle, 2 hafta gibi kısa bir sürede 4 kilo 200 gram verdim. Ve yazdığı diyetle hem karnım tıka basa doyuyor hemde sütüm arttı. Tavsiye ederim özellikle emzikli bayanlara...
     7 Beğeni    

 yunus hSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.175.200.L

02-07-2014
 TavsiyeNo: 69890
Merhaba, Ayşe Hanımı Kon tv programında tanıdım. anlatım tarzı ve tavrı çok hoşuma gitti. nisan aylarıydı ayşe hanımla tanışalı. özellikle bel bölgemde ciddi anlamda yağlanma vardı. sigara da kullanıyordum. kullanıyordum diyorum çünkü şimdi diyetisyen hanım sayesinde sigarayı da bıraktım sağlıksız olan abur cuburları da bıraktım. 109 kiloyla başladık şu an 91 kiloyum. bu mutluluğumu gerçekten anlatmak çok zor. kendisine minnettarım. iyi ki benim diyetisyenim oldunuz. türkiye'ye değil tüm dünyaya tavsiye ederim... dünyalar tatlısı bir insan.
     8 Beğeni    

 ibrahim (Danışan)
 IP: 195.175.200.L

17-06-2014
 TavsiyeNo: 69533
Merhaba, Ayşe hocamla tanışalı henüz yeni oldu. Bende diyabet ve karaciğer yağlanması var. Aile hekimim bir diyetisyen kontrolünde olmamı istemişti. Bende Ayşe hocamı duymuştum. Özel Selçuklu hastanesinde göreve başladığını. Etrafımızdan da baya olumlu haberlerini alıyorduk, gazeteden de yazılarını takip ediyorduk. Ayşe Hocamla ilk seansımız çok uzun sürdü. Hiç bir doktorla bu kadar uzun sohbet etmemiştim. Bir kere sohbeti çok akıcı ve herşeyden önemlisi diyetten ziyade sağlıklı beslenmeyi beynime kazıdı. Meğer diyabet hastalığını ne kadar çok hafife almışım. Meğer ne kadar çok yanlış besleniyormuşum. Bana günde 6 öğünlük bir beslenme yazdı. Yazdıklarını görünce çok şaşırdım zaten. Ben hem bu kadar çok şeyi yiyip hem nasıl zayıflarım diye. Ve iki haftada 3.5 kilo yağdan kilo verdim. Bu benim daha çok hoşuma gitti. Şu an devam ediyoruz hala kontrollere. Ben halimden çok memnunum, Ayşe hocamdan daha çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

Ayşe DURAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : fotoğraf, doğa gezileri, müzik

Sevdiği Yazarlar : Sabahattin Ali, Antoine De Saint-Exupéry, Victor Hugo,Franz Kafka ,Oğuz Atay, Reşat Nuri Güntekin,Gabriel Garcia Marquez,İskender Pala vb.

Sevdiği Muzikler : caz ve klasik

Sevdiği Filmler : Black, leon the professional, esaretin bedeli, benjamin button, forrest gump, yeşil yol, prestij vb.

Sevdiği Sözler : “İnsanoğlu kendi karnından daha kötü bir kap doldurmamıştır. Oysa insanın bedenini güçlendirip olgunlaştırması için sadece üç beş lokma yemesi yeterlidir.”» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
A Diet Clinic Diyetisyen Ayşe Duran
Öğretmenevleri Mah. Atatürk Bulv. Sokak No:82, Ali-Niyazi Abay Apartmanı Kat:2 Daire:5 Konyaaltı
Antalya  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(551) 972 88 84  
(İş Telefonu)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(29 yaşında)
Doğum Yeri
Isparta
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Ayşe DURAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ayşe DURAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşe DURAN Mesleki Videolar Videoları
5 Mesleki ve Kişisel Video20:31
Top