2007'den Bugüne 81,791 Tavsiye, 25,961 Uzman ve 18,164 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU
Diyetisyen - İzmir
Diyetince Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Kurucusu

Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diyetisyen
İsim

Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Dyt.Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

20
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU Özgeçmiş CV Dyt.Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU'nun Özgeçmişi
14 Ağustos 1988 Denizli doğumlu Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU ilk, orta ve lise eğitimlerini Denizli’de tamamladı. 2011 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Eğitimi sırasında ;
Başkent Üniversitesi Hastanesi ve Ankara Bayındır Hastanesi’nde poliklinik ve klinik beslenme tedavileri üzerine gözlem ve araştırma yaptı.
Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çocuk hastalıkları ve metabolik hastalıklarda beslenme üzerine eğitim aldı.
Yıldız Gıda firmasında kurumsal beslenme danışmanlığı konusunda inceleme ve uygulama yaptı.
2013 yılında İzmir’e taşınarak 2014’te Diyetisyen Ekin Altın ile birlikte Diyetince Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nı kurdu.
Katıldığı kongre ve seminerler:
•Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu (İstanbul)
•VII. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi (İstanbul)...[Devamı...]

Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU Tavsiye Yazıları Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Onur (Danışan)
 IP: 213.14.46.YD

21-09-2018
 TavsiyeNo: 105678
Ben bu tarz hizmetler alırken haftalarca araştırma yapıp, ondan bundan referans soran birisi değilim. İnternetten yazdım, karşıma çıkan düzgün görünümlü siteye girdim, randevu alıp gittim. Diyetince diye gayet güzel bir yer çıktı. Aslı hanım ile orada tanıştım ve 3-4 ay diyet danışmanlığı aldım. Gayet bilgili, güler yüzlü, seviyeli bir insan. Çok da memnun kaldım (kiloları vermesem memnun kalır mıydım bilmiyorum :)) Şaka tabi. Aslı hanım ile sadece kilo verme konusuna odaklanmadık aslında. Sağlıklı beslenmek üzerine bakış açım da biraz değişti (mesela artık daha çok su içiyorum :) Bence gayet başarılı bir diyetisyen. Karşısındaki kişinin iş güç ev hayatı vs. durumlarına göre uygun programlar yazıyor. Sonuçları ona göre değerlendiriyor. Özellikle biraz da geleneksel tarzını sevdim diyebilirim. (marine edilmiş avokado yaprağı fln yazmıyo :) Kısacası teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim.
     Beğenin    

Buket ADANÇ Fotoğraf  Dyt.Buket ADANÇ
İzmir - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-04-2016
 TavsiyeNo: 87478
Aslı Hanım, yıllar öncesinden yani üniversite sıralarından tanıdığım bir meslektaşımdır. Öğrencilik yıllarındaki akademik başarısını pratik becerisi ile birleştirerek İzmir' de bulunan Diyetince Beslenme Danışmanlığını kurdu ve yaklaşık iki senedir mesleki etik çerçevesinde başarı ile mesleğini icra ediyor. Hem dönem arkadaşım olduğu için hem de ortak danışanlarımızın olumlu yorumlarına sık sık şahit olduğum için sevgili meslektaşımı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Ö.S (Danışan)
 IP: 78.173.150.Y

13-05-2015
 TavsiyeNo: 78687
Öncelikle Aslı Hanımı anneme Bostanlı civarında bir diyetisyen bulma amacı ile internette yaptığım araştırma neticesinde tavsiyeediyorum sitesinden buldum ve randevu aldım. Annem ilk görüşme ve akabindeki görüşmeler neticesinde öyle motivasyon dolu bir şekilde zayıfladı ve zayıflamaya devam ediyor ki bende bu sebeple Aslı Hanıma bir olumlu tavsiye daha eklemek istedim. Aslı Hanım'ın diyetisyen olarak verdiği profesyonel yardım neticesinde annem mutluluk dolu bir şekilde zayıfladı bu sebeple kendisini kontrollü bir şekilde zayıflamak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 AYBALA TAZEOĞLU (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.75.YWB

18-02-2015
 TavsiyeNo: 76214
Üniversite ye ilk başladığım gün tanıştığım ve bir daha hiç ayrılmadığım canım arkadaşım, meslektaşım şu an burda bilgisine,tecrübesine mesleki etiğine ,sonsuz güvendiğim bir meslektaşım için tavsiye yazıyor olmaktan büyük gurur duyuyorum.Mesleğine verdiği emeği üniversitenin ilk gününden beri yakından şahit olan bir meslektaşı olarak ayrıca takdir ediyorum.Emeği,bilgisi ve hakimiyeti samimiyeti,güler yüzü ve verdiği sonsuz güvenle ne zaman mesleki olarak başım sıkışsa ihtiyacım olsa asla desteğini esirgemez ve yardımcı olur. Mesleki anlamda başarılarını destekliyorum ve devamını diliyorum,Dyt.EKİN ALTIN ile çıktığınız bu yolda emin adımlarla ilerliyosunuz ve biliyorum ki enerjiniz sayesinde sizinle başlayıp yarım kalacak bir şey olamaz.
     7 Beğeni    

 Fatih B. (Danışan)
 IP: 5.46.195.DC

17-02-2015
 TavsiyeNo: 76191
Aslı Hanımın engin bilgisi, görgüsü, iş disiplini ve ciddiyeti yanında başarılı olmak için gerekli olan, (en önemli özellik olan) yani işini çok seven ve hastalarını gerçekten önemseyen bir profesyonel...Tavsiyeden ziyade minnet duygularımı ve teşekkürlerimi sunmak istediğim çok iyi bir insan.. Kilo verme konusunda çaresiz olduğunuzu düşünüyorsanız, Aslı Hanım'la mutlaka tanışmalısınız, size o yardım edemezse kimse yardım edemez.Kendisine cok cok tesekkur ediyorum..
     5 Beğeni    

 BUSRA (Danışan)
 IP: 5.46.229.YY

24-01-2015
 TavsiyeNo: 75404
Açılışlarını yaptıkları ilk hafta tesadüfen kendileriyle tanışma fırsatı buldum. Yıllardır bildiğim ama bir türlü hayata geçiremediğim yeme içme alışkanlığını DİYETİNCE- Aslı Hanım sayesinde kazandım. Yağsız,tuzsuz bir hayat ve "1 kibrit kutusu peynir"li diyet listelerine inat yaşam ritmime göre oluşturdukları beslenme programı sayesinde istediğim şeyleri dengeli olarak yemeyi öğrendim. Danışanlarına gösterdikleri özel ilgi , tamamen bizim ihtiyacımız olana göre oluşturdukları programları sayesinde beklentilerimi en iyi şekilde karşıladıklarını söyleyebilirim.
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetince Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Yalı Cad. 422/1 Yalıboyu Apt. D:1 Karşıyaka
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 999 37 39
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(31 yaşında)
Doğum Yeri
Denizli
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

diyet, izmir diyetisyen, diyetisyen, diyetisyen izmir, diyetisyen bostanlı, diyetisyen karşıyaka, karşıyaka diyetisyen, bostanlı diyetisyen, diyetince, kilo verme, zayıflama, gebelik, kilo kontrol, sağlıklı yaşam, beslenme danışmanlığı, beslenme önerileri, beslenme, tavsiye ediyorum, aşırı kilo, obezite, diyabet, insülin, insülin direnci, diyetisyen arıyorum, diyet merkezi, sağlık, beslenme uzmanı, sağlıklı beslenme, obez, diyetisyenler, diyet listesi, online diyet, yağ yakma, zayıflamak istiyorum, sağlıklı, sağlıklı kilo verme, beslenme ve diyetetik, detoks, mavişehir diyetisyen, kilo koruma, şeker hastalığı, yüksek kolesterol, kilo problemi, hamile beslenmesi, emzikli beslenmesi, karaciğer yağlanması, hipoglisemi, zayıflama programı, izmir zayıflama


03:06
Top