2007'den Bugüne 92,309 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,978 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ekin ALTIN
Uzman Diyetisyen - İzmir

Ekin ALTIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ekin ALTIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(%75.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ekin ALTIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ekin ALTIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ekin ALTIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetince Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Cemal Gürsel Cad. Yalı Mah. Yalıboyu Apt. 422/1 Daire:1 Karşıyaka
İzmir
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1988 (36 yaşında)
Doğum Yeri : Söke/Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ekin ALTIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
UZMAN DİYETİSYEN (UZMANLIK TEZİ: EMEZİS ŞİDDETİNE GÖRE GEBELERİN BESLENME VE SAĞLIK DURUMLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ)

Ekin ALTIN Özgeçmis CV Uzm.Dyt.Ekin ALTIN'ın Özgeçmişi
Diyetisyen Ekin ALTIN 12 Ekim 1988 yılında Aydın’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini Aydın’ da tamamladı. 2011 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu.

Eğitimi sırasında;
Başkent Üniversitesi Hastanesi (Ankara) ve Acıbadem Fulya Hastanesi’nde (İstanbul) poliklinik ve klinik beslenme tedavileri üzerinde araştırma ve gözlem yaptı.
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çocuk hastalıkları ve metabolik hastalıklarda beslenme üzerine eğitim aldı.
Yıldız Gıda Firması’nda (Ankara) kurumsal beslenme danışmanlığı konusunda inceleme ve uygulamalarda bulundu.
...[Devamı...]

Ekin ALTIN'ın Makaleleri Ekin ALTIN'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Ekin ALTIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Buket ADANÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87065
Ekin Hanım, üniversite yıllarından bu yana yakından tanıdığım bir meslektaşım. Türkiye'nin en önemli hastanelerinden birinde çalışmasının yanı sıra yüksek lisansını başarı ile tamamlamış ve doktora aşamasında mesleğimize hem akademik hem de pratikte değer katan bir meslektaşımdır. Tecrübe ve akademik başarısının sonucunda kurduğu beslenme danışmanlığında 1.5 senedir hizmet vermektedir. Mesleki başarısının yanı sıra güleryüzlü, iletişime açık ve çalışma disiplini ile gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim isimlerden birisidir.
     Beğenin    
Başak COŞKUN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87058
Ekin ile doktora mulakat sinavi sirasinda tanistim. Kendisinin guler yuzu pozitif enerjisi direkt bende guzel bir izlenim olusturdu. Daha sonra derslerdeki bilgisi sunumlari ile caliskan biri oldugunu kanitlamistir. Pozitif enerji veren, dinleyen, caliskan, bilgili arastirmayi seven biridir. Kesinlikle kilo verme konusunda kendinizi ona emanet edebilirsiniz. İzmir de acmis olduklari danismanlik merkezinde cok daha basarili, cok daha iyi yerlerde gorebilecegime eminim. Umarim akademik anlamda da kendisi cok iyi yerlere gelir.
     Beğenin    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80800
Birçok insanın sorunlarından belki de görsel dizaynımızın sorunlarından biri "kilo problemleri". Yaşamım boyunca yapmış olduğum profosyonel spor veya teknik yönüyle mesleğim ve okul yaşantımda ders, seminer veya birçok kişilerle iletişim halinde bulundum. Çevremde ki her insandan da bu konuda yardım aldım. Evet benimde herkes gibi kilo alımlarım bu konuda ki ruhsal iniş çıkışlarım oldu. Bu kış, en yakın arkadaşlarım sayesinde bir ortamımızda Ekin'le tanıştım. Kısa süre de hayatımın bu kadar değişebilceğini (ve bende bu kadar bildiğimi sanarken) düşünmemiştim. Her yönüyle tartıştığımız benim hayatıma öncelikle analiz etme veya konuya nasıl yaklaşabilceğinin empatisi çekti ilgimi. Sonrasında evime de yakın olan ofisine davet etti. Kendi gibi gerçekten huzurlu olcağım ofisinde ilk dikkatimi çeken şeylerden biri mesleklerinin vermiş olduğu canlılıkla tamamen işe uygun olması. Ferah olması vs. bunlar benim için belki de bu zorlu yolculuğun nimetleriydi :) daha sonra vücut analizi için uyarlanmış aletler hepsi tam tamına işin profısyonnelliğiydi. Sonrası terapi ve uygulamaydı. Söyledikleri ve bana uygun ne varsa onlardan yola çıkarak bugünlere geldim. Gelirkenken hayır ben yapamam dediğim herşeyi bana o kadar güzel ve eziyetsiz geçirdi ki zamanında bana yük olan birçok kilomu sayesinde hem ruhsal hem bedensel olarak kaybettim. Ve iyiki de kaybettim. Şuan dietim devam ediyor. Türlü türlü listelerimin sonlarına yaklaşıyorum. Size tavsiyem hayatınızda ki zor geçen kilo problemlerinize ufakta olsa renk gelmesini istiyorsanız güler yüzlü olan kısa süreli de olsa iyi seçin. Ben seçimlerimde Ekin'le beraberliğimi doğru yaptığımdan ve onunla bu yolda kaybetmekten mutluyum :)
     Beğenin    
İsmail KıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78906
Ekin hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Kendisi bana çok kısa bir sürede, üstelik hiç aç kalmadan kilo vermemde yardımcı oldu.Konusunda uzman ve başarılı bir diyetisyendir. Sağlıklı beslenme konusunda aldığım tavsiyeler doğrultusunda artık verdiğim kiloları da koruyabiliyorum. Son derece kibar ve güleryüzlü birisidir. Verdiği tavsiyeler beni ürkütmeden kolayca uygulanabilir tavsiyeler olması en beğendiğim özelliğidir. İhtiyacı olanlara tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Cem Koçer
5.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78508
Kısa bir süre önce ofisini ziyaret etme şansı bulduğum Ekin Hanım öncelikle diyetisyenlik ve beslenme danışmanlığı konusundaki tüm önyargılarımı silmeyi başardı. İzmir'de oldukça merkezi bir lokasyonda bulunan ofise ulaşım çok kolay olduğu gibi, her ayrıntı düşünülerek dekore edilmiş ofis ortamı daha ilk görüşte güven ve huzur veriyor. Daha önce sadece gazete sayfalarında görme fırsatı bulduğum beslenme önerilerinin aslında uzman kişilerce nasıl da profesyonel olarak ele alındığını anlamış bulunuyorum. Burada kullanılan ekipmanlar, donanım ve teknolojiler zaten kendinizi ne kadar uzman bir kişiye emanet ettiğinizin ilk göstergesi. Bunların yanına Ekin Hanım'ın sıcakkanlı, içten yaklaşımını, kişisel donanımını, bilgi ve birikimini eklediğimizde sağlıklı bir yaşam için danışılması gereken adres ortaya çıkıyor. Sadece kilo problemi olduğunu düşünenlerin değil, günümüz stresli ve dengesiz yaşam-beslenme koşullarında herkesin Ekin Hanım'a danışmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Berrak S.
30.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78411
Ekin Hanımı yakın bir dostum sayesinde tanıdım,ve izmir'de diyetisyenlik ve beslenme uzmanlığı yapacağını öğrenince pek sevinmiştim. Zaman içinde kendisi hem benim dostum, hem de beslenme uzmanım ve ayrıca yaşam koçum oldu. Çünkü Ekin'de birçok insanda olmayan samimiyet ve yardımseverlik olunca,hem fazlasıyla kendimi yakın hissettim, hem de böyle diyetisyen uzmanı bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı görüyorum. Ekin, kendini her daim geliştiren, öğrenen ve danışanlarına doğru yolu gösteren mesleki adaba sahip olup, itinayla ve kibarlığı ile, meslek bilgisine artı değer katmaktadır. Ayrıca, internet üzerinden yaptıkları diyet sistemini hastaların diyet yardımının devamlılığını olması açısından çok faydalı bulmaktayım. Ekin Hanım'ın beslenmekten öte, size sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinme konunda destek olacağını düşünüyorum. Eğer iyi bir beslenme uzmanlığından fazlasını bekliyorsanız, Ekin hanım ve ekibinde bu yardımı bulabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Halil Utku Altın
16.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78078
Kendisi benim kuzenim, arkadaşım, diyetisyenim.. Birlikte büyüdük ve yeri bende çok farklıdır. Bir kuzen olarak değil, ben bir psikolog olarak kendi mesleki kimliğimle değerlendirme yapmak istiyorum. Pozitif enerjisi ve sıcakkanlılığı ilk söyleyebileceğim özellikleri. Bir başkasına güven veren duruşu ve samimi oluşu da oldukça önemli. Birlikte yapacağımız işleri düşününce onun mesleki tecrubesi, işine olan inancı ve başarısı bana güven veriyor. İstanbul'da yüksek lisansını yaparken gözlemlediğim en önemli özelliği mesleğine olan sevgisi ve çalışkanlığı oldu. İş yeri ortamı çok sıcak ve samimi. Kendisine olan güvenim tam şekilde, diyetisyen arayan herkese önerebilirim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Merve Pınar
14.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78014
Kendisiyle üniversite yıllarına dayanan dostluğumuz var. Aynı odayı paylaşmak başlattı dostluğumuzu. Hayatımda tanıdığım en pozitif ve enerjik insan diyebilirim. Kendisi en iyi arkadaşım olmakla birlikte mesleğinde de oldukça başarılı bulduğum biridir. Benim kilo vermemde oldukça büyük emeği bulunmaktadır. Sabrı, ilgisi ve desteğiyle her zaman yanımda olmuştur. Kendisi hem arkadaşım hem de diyetisyenim kimliğiyle benim hayatımda önemli bir yere sahiptir. İstanbul'da Acbadem Hastanesi'nden ayrılarak İzmir'de kendi yerini açtı. İş yerinin ortamı çok güzel. Özenli ve ayrıntıyla dizayn edilmiş, temiz, modern ve çok zevkli bir yer. Düzgün kişiliği ve işine olan saygısıyla İzmir'de kendi işinde de çok başarılı olacağına eminim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Ayten G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77762
Yeni çıktığımız bu yolculukta , ilk görüşmede pozitif enerji aldığım, duruşu ve yaklaşımıyla insan ilişkilerinde gayet başarılı bulduğum bir diyetisyen. Yaklaşık 4 aylık bir çalışma süremizin olacağını kararlaştırdık. Ofis ortamını çok güzel buldum. Temiz ve sıcak bir ortam. Ayrıca Sevda Hanım da bıkmadan usanmadan, ardı ardına sorulan sorulara gayet sabırla cevap verdi. Bu da beni çok memnun etti. Bu sürenin sonunda yine görüşlerimi paylaşacağım. Ama şimdiden iyi ki Ekin Hanım'ı seçmişim dedim..Teşekkürler
     Beğenin    
Kamuran OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76420
arkadaşım sayesinde tanıştığım çok sevdiğim bir kişi.Kendisi özgüven sahibi işinde oldukça başarılı, samimi ve en önemlisi güleryüzü.Bu özellikleri sayesinde kendinizi bir arkadaş ve dostla berabermişiniz gibi rahatlık veriyor.Verdiği diyetler hiçkimsenin yapamıyacağı bir diyet değil,verdiğimiz kiloları geri almamamız konusunda da oldukça yardımcı oluyor.Kendisini sürekli geliştiren mükemmeliyetçi bir insan. Büroları merkezde ve ulaşımı çok kolay ve içerisi tertemiz ve çok güzel.Herkese tavsiye edebileceğim mükemmel bir diyetisyen
     4 Beğeni    
Dyt.Aybala Tazeoğlu
18.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76215
Üniversite yıllarında tanıdığım bilgisi,tecrübesi ve mesleğe ilk adım attığı günden itibaren verdiği emeğini,çalışma azmini mesleki anlamda kendini sürekli geliştiren yapısal olarak asla boş duramayan kıpır kıpır enerjisini,gülen yüzünü,samimiyetini ve verdiği güven duygusunu her zaman takdir ettiğim herşeyiyle sonsuz güvendiğim mesletaşım olmasından gurur duyduğum mükmmel insan. herzaman başarılı ve bu başarısını meslekteki duşurunun hakimiyetinin sağlam olmasına borçludur. dyt.Aslı Abalıoğlu ile çıktığınız bu yolda tecrübelerinzle sağlam olarak ilerlediğinizi görüyorum ve başarılarınızın devamanı diliyorum
     5 Beğeni    

Ekin ALTIN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : Diyet kaybettikçe kazandığın tek oyundur.


Ekin ALTIN'ın Kitap ve Yayinlari Ekin ALTIN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
UZMANLIK TEZİ

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetince Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Cemal Gürsel Cad. Yalı Mah. Yalıboyu Apt. 422/1 Daire:1 Karşıyaka
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 999 37 39
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Söke/Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2011
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Dyt.Ekin ALTIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ekin ALTIN Mesleki Videolar Videoları
-
diyet, mavişehir diyetisyen, bostanlı diyet merkezi, bebek beslenmesi, ideal kilonuza kavuşma, diyetisyen, diyetisyen izmir, sağlıklı diyet programı, hastalıklarda beslenme, şeker hastalığı, beslenme uzmanı, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam, fazla kilolardan kurtulma, kilo problemi, obez, sağlık, insülin direnci, online diyet, kilo koruma, diyabet, sağlıklı kilo verme, kilo kontrolü, diyet merkezi, detoks, obezite, diyetince, karşıyaka, sporcu beslenmesi, kalori, karşıyaka diyetisyen, beslenme önerileri, bostanlı, güzellik, bölgesel zayıflama, izmir diyetisyen, tavsiye ediyorum, izmir, diet, kilo alma, diyetisyen karşıyaka, diyetisyen arıyorum, hamilelikte beslenme, egzersiz, hipoglisemi, bostanlı diyetisyen, karşıyaka diyet merkezi, emzirme ve kilo verme, formda kalma, özel diyetisyen

15:21
Top