2007'den Bugüne 81,949 Tavsiye, 25,991 Uzman ve 18,193 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Canan AKSOY

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

64

[Dyt.Canan AKSOY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Canan AKSOY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

24
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Canan AKSOY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Canan AKSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dyt.Halime PULAT DEMİR
Sayın Halime Pulat Demir'le bu haftasonu verdiği bir eğitim sırasında tanıştım. Dİyabet konusunda yapılan bu eğitimde bilgilerini bize aktardı. Diyabe...
Tuğçe ŞENGÜLDyt.Tuğçe ŞENGÜL
Tuğçe Hanım üniversite ikinci sınıftan beri gerek okulda yönettiği aktiviteler gerekse sosyal ortamlardaki girişkenliğiyle tanıdığım bir öğrenci idi. ...
Burçak ERDİNÇOp.Dr.Burçak ERDİNÇ
İstanbul
Doktor
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik

Canan AKSOY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Online Diyet Uygulamaları
Obezitenin Diyetle Tedavisi
Kilo Alma ve Verme
Metabolik sendromda beslenme
Diyabette Tıbbi beslenme tedavisi
Gestasyonel diyabette beslenme
Kalp ve Damar hastalıklarında beslenme (kolesterol yüksekliği, damar tıkanıklığı ,kumadin kullanan hastaların beslenmesi)
Böbrek Hastalıklarında beslenme ( böbrek taşları ,kronik böbrek yetmezliği,dializ hastalarının beslenmesi)
Gebelik ve emzirme döneminde beslenme
Sporcu Beslenmesi
Kurum Beslenmesi
Polikistik Over Sendromunda Beslenme
İnsülin Rezistansının beslenmeyle tedavisi
Tiroid Hastalıklarında Beslenme Tedavisi

Canan AKSOY Özgeçmiş CV Dyt.Canan AKSOY'un Özgeçmişi
Eskişehir’de doğdu. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi.
1996-2002 yılları arasında İstanbul’da Yeniköy ve Bahçelievler Nutraslim’de diyet danışmanlığı yaptı. Aynı yıllarda Metropolitan Diyaliz Merkezi’nde diyaliz hastalarının beslenmesi üzerine çalıştı.
2003 yılında kendi kişiye özel diyet danışmanlığı merkezini açan Aksoy, aynı zamanda 2003-2008 yılları arasında “Marmara Üniversitesi Vakfı Academic Hospital” ve 2009-2010 yıllarında Şafak Hastaneleri Grubunda Klinik ve Poliklinik diyetisyeni olarak çalıştı. Her iki hastanede de, hasta, refakatçi ve personel menülerinin hazırlanması ve mutfak denetimi görevlerini yürütürken, gebelik ve çocuk beslenmesi, diyabet, obezite ve kardiyolojik hastalıklarda beslenme konularında hizmet verdi.
Canan Aksoy ayrıca, 2007-2010 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Mezunları Derneği’nde diyetisyen olarak görev yaparken UNO Unlu mamullerine kurumsal danışmanlık hizmeti verdi....[Devamı...]

Canan AKSOY Tavsiye Yazıları Canan AKSOY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 İ.A. (Danışan)
 IP: 88.251.165.YZL

15-05-2019
 TavsiyeNo: 109742
Canan Hanım ile, bir akrabam sayesinde tanıştım. Uzun süredir bahsediyordu fakat açıkçası diyetisyene gitmeye gücüm yoktu. Fakat akrabamı çok fazla kilo vermiş bir şekilde görünce, ben de artık kilo vermeliyim ve sağlığıma dikkat etmeliyim diye düşünerek hemen Canan Hanım'a gittim. İnanılmaz sıcaklığı ve samimiyetiyle benimle her zaman çok ilgilendi. Benim için kilo vermek çok önemliydi fakat sağlıklı bir hayat yaşamak çok daha önemliydi. Gerçekten hayatımın en sağlıklı dönemini geçirdiğimi söyleyebilirim. Asla aç kalmadım her zaman bana aç kalıyor musun diye sordu ve çok dikkat etti (bu konuda da ekstra teşekkürlerimi sunuyorum). Diyet dışında birçok konuda bana hep yardımı dokundu. Beslenme stilim gerçekten çok zor olmasına rağmen (balık dışında et yemiyorum) bana bu konuda çok çaba sarf etti ve bir sürü yol denedik bazen çok iyi sonuçlar aldık bazen ise istediğimizi göremedik ama asla Canan Hanım pes etmedi.. Düzenli ve sağlıklı bir şekilde diyet yapmak benim yaşam standartımı çok yükseltti. Kısa sürede çok fazla kilolar vermedim ve açıkçası niyetim de hızlı değil kalıcı kilo vermekti. 2 ayda 5 kilo verdim. Bunda beslenme stilim kilo verme hızımda etkiliydi ve tabiki bazı başka etkenler de vardı. Benim için önemli olan bu yolda adım atabilmekti ve ben açıkçası Canan Hanım olmadan yapabilir miydim bilmiyorum. Uzun süredir kendim devam ettirmeye çalışıyorum verdiğim kiloların kalıcılığını her gün daha da iyi hissediyorum. Her türlü desteği için çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Arzu E. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.85.255.ZJC

18-03-2019
 TavsiyeNo: 108822
Canan Hanım ile arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım. Vermek istediğim 5 kiloyu ne kadar sağlıklı ve düzenli yesem de bir türlü veremiyordum. Kolay uygulanabilir bir program ile yavaşca 5 kilodan kurtuldum. Her hafta değişen yeme alışkanlığı ile hiç sıkılmama fırsatınız olmuyor. Canan hanım sadece yağdan kilo vermemi sağlamadı. Ayrıca motive edici, arkadaş canlı, samimi yaklaşımı ve konuşmaları ile kendisini ziyaret etmekten hep mutlu oldum. Her seferinde mutlu ayrıldım yanından. İlerleyen skolyozuma sürekli dikkatimi çekerek pilatese sayesinde başladım. Kendisine teşekkürlerimi sunar, arkadaşlara Canan hanım ile tanışmalarını tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Dyt. Pakize Türkmen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.229.181.YLW

14-03-2019
 TavsiyeNo: 108763
Canan Hanımla öğrencilik zamanımda okuduğum üniversiteye seminere gelmesiyle tanıştım. İyiki de tanımışım. Sürekli öğrenmeye açık, yeni gelişmeleri yakından takip eden, bilgi ve birikimi çok üst seviyelerde olan bir diyetisyen olur kendileri. Mesleki birikimi, donanımı, hasta veya danışanla iletişimi, pozitifliği, enerjisi, yardımseverliği hepsine bizzat şahit oldum ve diyetisyen arıyorsanız onu yıllardır tanıyan biri olarak gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Danışanlarının veya hayatında olan insanların hepsinde güzel izler bırakır. Canan Hanıma bir konuda birşey danışıyorsanız çözümsüzlük kelimesini unutun, Onun herkese uygun bir yöntemi, çözümü mutlaka vardır. Farketmeden ikna ve tatmin olmuş bulabilirsiniz kendinizi :) Danışanlarının ve meslektaşlarının ona olan bağlılığından ve saygısından bunları anlamak zaten zor olmuyor :)
     Beğenin    

 İpek BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.105.154.DD

14-02-2019
 TavsiyeNo: 108295
Canan hanıma daha önce kendisi ile çalışmış olan ağabeyimin vasıtası ile ulaştım. Aldığım kilolar sağlığımı ciddi anlamda etkilemeye başlamıştı. Bu korkutucu süreçte güler yüzü ve pozitif enerjisi ile yanımda oldu. Sayesinde hayatımda ilk defa kilo vermek için motivasyon hissettim. Sürecimiz benim aşağı doğru giden kilo grafiğimle devam etmekte. Her zaman ulaşılabilir olması, her hafta yenilediği listeleri ve gülen yüzüyle herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Emine BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.154.254.ZYC

08-01-2019
 TavsiyeNo: 107735
Benim başta herhangi bir kilo problemim yoktu. Ancak 10 yıl önce eşimi kaybettim. O zamanlar kızım küçüktü. Çalıştığım işten ayrılıp evden iş yapmaya başladım. Bu süreçte de yaklaşık 40 kilo aldım. Kardeşim sürekli beni uyarıyordu ama kilo o zamanlar benim için problem değildi. Sonra bir gün kızım arkadaşının bir diyetisyen yardımıyla kilo verdiğini ve bunu benim de yapabileceğimi söyledi. O da söyleyince sorunun farkına vardım ve sevgili diyetisyenim Canan AKSOY ile tanıştım. İşinde başarılı olması bir yana, hayatımda onun kadar tatlı, güler yüzlü, enerjisi hiç bitmeyen bir insan görmedim. İlk başta çok zorlanacağımı düşünmüştüm. Ama 8 ay kadar kısa bir sürede o 40 kiloyu öyle rahat verdim ki. 1 gün bile ne açlık hissettiğimi hatırlıyorum, ne de yapamam dediğimi... Diyetimi hazırlarken beni yıllardır tanıyormuş gibiydi. Kendi gibi sıcak ve samimi çalışanları, şık ofisi ile kendimi çok da rahat hissettiğim bir ortamdı. Onun sayesinde hayata yeniden başlamış gibiyim. Hayatınızın bir döneminde mutlaka tanışmalısınız...
     Beğenin    

 NEVAY MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.96.164.ZJC

08-10-2015
 TavsiyeNo: 81966
Diyetisyen Sn. Canan Aksoy 'dan altı ay önce randevu aldım. O dönemde 89 kiloydum. Canan Hanım tabii ki öncelikle endokrinoloji uzmanlarına yönlendirerek insülin direncimi, kan değerlerimi ve vitamin değerlerimi görmek istedi. Çıkan sonuçlara göre bir diyet programı hazırladı. İnsülin direncim çok yüksek çıkmıştı ve vitamin değerlerimde düşüklük vardı. Tüm bunların vücuduma ve kilo dengeme nasıl yansıdığını her boyutuyla anlattı. Diyete başlarken insülin direncinin hat safhasındaydım. Sürekli açlık hissediyor, tatlı krizlerim oluyor ve gece susamaları rahatsız edici boyutlardaydı. Diyetisyen Canan Aksoy'un uygulamaya başlattığı diyet programı ile açlık hislerim, tatlı krizlerim, gece susamalarım çok kısa sürede son buldu ve yıllarca veremiyorum diye hayıflandığım kilolardan inanılmaz bir şekilde kurtulmaya başladım. Hem de hiç aç kalmadan hatta eskiye göre daha çok yiyerek. Tabi düzenli ve sağlıklı yiyecekler ile. 5 ayda insülin direncim normal seviyelere düştü ve 4,5 - 5 ay içerisinde 66 kiloya düştüm. Yani tam 23kg. Yıllardır bu kiloyu görmemiştim. Daha önce de bir çok diyet denemelerim olmuştu fakat bu konuda gerçekten kilo vermek istiyorsanız bu işin gerçek uzmanlarından olan Diyetisyen Canan Aksoy'a başvurmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 elif aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.2.8.YBY

17-02-2012
 TavsiyeNo: 48484
merhaba canan hanımla nişanlım sayesinde tanıştık.içten sıcak ve samimi oluşu beni gerçekten etkiledi. diyete yeni başladım.diyet programı sıkıcı ve insanı aç bırakacak tarzdan değil.bünye çabuk alışıyor.kesinkle açlık hissetmiyorsunuz.zaten insana işinin ehli olduğunu ilk dakikalarda hissettiriyor.düğünüme kadar beraber hedeflediğimiz kiloya ulaşacağımdan şüphem yok.gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.şimdi herkese şiddetle tavsiye ediyorum. kendisine buradan başarılar diliyorum.
     4 Beğeni    

 Elif Ü. (Danışan)
 IP: 85.96.201.YZF

23-01-2012
 TavsiyeNo: 47538
Canan Hanımla tamamen tesadüfi bir şekilde tanıştık, muayenehanesi evime yakın olduğu için kendisini tercih ettim,ve şimdi diyorum ki iyiki tanımışım onu...çok samimi, eğlenceli ,dürüst ,insanı sıkmayan bunaltmayan bir yapısı var,işinde okadar uzmanki banada 3 ay gibi kısa bir sürede 12 kilo verdirdi. Hiç aç kalmadım vermiş olduğu listeyle, devamlı birşeyler yedim,hatta birgün kızdım kendisine ben bunları yersem kilo alırım yahu dedim,o da bana güvenin dedi.Ben ona sonsuz güvendim ve beni sağlığıma kavuşturdu. Canan hanım öyle bir uzmanki ;ben bugün bi davete gideceğim napıcam ben diye kendisine sorduğumda, hiç üşenmeden gideceğim mekanın menüsüne ulaşıp bana liste hazırlayacak kadar mükemmel bir insan kendisi.O hastalarını asla müsteri olarak görmez, sizi tam gözlerinizin içine bakarak dinler ve diğer doktorlar gibi 15 dakikada tartıp göndermez.Canan hanım yeri gelir size dost olur yeri gelir abla olur,o kocaman gülümsemesiyle size terapi yapar ve siz nekadar yorgun nekadar stresli olursanız olun Canan Aksoy'un odasından asla üzgün çıkmazsınız. Kırmızı et yemeyen bana bile haftada 2 kez et yedirmeyi başaran asla pes etmeyen Canan Hanıma birkez daha teşekkür ederim. İyiki varsın, bu yazıyı okuyan herkese de şiddetle tavsiye ediyorum,ben artık zayıf bir bayanım ve çoook mutluyum sayesinde....
     5 Beğeni    

 buket (Danışan)
 IP: 88.255.15.BD

17-11-2011
 TavsiyeNo: 45521
Öncelikle benim gibi yemek yemeyi hayatının merkezine koymuş ve asla diyet yapamayacağına inanan birine gösterdiği anlayış ve azim için diyetisyenim Canan Aksoy'a teşekkür etmek isterim. 3 ayda verdiğim 10 kilo sonrası tam 2 beden küçülmüş olduğuma hala inanamıyorum. aç mıyım? hayır. Aç kaldım mı? hayır. Diyete yada Canan Hanım'ın da dediği gibi sağlıklı beslenmeyi öğreten listemle uyum sağlamakta sıkıntı çekmedim. tamamen yaşam standartlarıma ve yeme zevkime göre hazırlanan listemdeydi sır. beni motive ederken "yemek düzeninde yaptığın yanlışları düzeltiyoruz, diyet değil sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsun" demesi diyet psikolojisinden uzak kalmamı ve böylece başarılı olmamı sağladı. tüm saçmasapan sorularıma sabırla cevap vermesi, samimiyeti ve sıcaklığı, uzman yaklaşımı sayesinde bugün kendimi hem güzel hem de sağlıklı hissediyorum. herşeyden öte 15 senedir taşıdığım ağırlıktan kurtulmuş olmak özgüvenimi çok etkiledi. Canan Aksoy'a kesinlikle çok şey borçluyum.
     4 Beğeni    

 zelal (Danışan)
 IP: 85.106.116.CW

17-03-2011
 TavsiyeNo: 40345
Defelarca denedim defalarca başarısız oldum .Kendime hürmetim,itibarım azalmıştı.Yeni açılan her sezonda yutkunarak vitrinlerin önünden geçtim.Genç kızken yaşlı bir kadın vücuduna sahip oldum.Hiç birşey iyi gelmiyordu ruhuma. Yabancı,sevmediğim birinin vücudunu taşıyordum adeta.Arkadaşlarımın dışarıda eğlendiği,benim kendimi saklamak için evde oturduğum bir gün yine oturmuş tv izliyorum.TV'de Ata Demirer nasıl 22 Kilo verdiğini anlatırken gözleri parlayarak herşey Canan Aksoy'yun sayesinde oldu dedi.Ata Demirer'in gözlerini parlatan kadını araştırdım.Çekik ,sevimli gözleri ile ilk karşılaştığımda bu kadının benim için çok özel bir kadın olacağını anladım.Hem entellektüel,hem espirili,hemde bir kadını çok iyi analyacak kadar kadındı.Benim sadece diyetisyenim olmadı o.Hem pisikologum hem yaşam koçum hem sırdaşım.Şimdiye kadar gittiğim bütün diyetisyenler bir yandan saatlerine bakıp bir yandan 15 dakikada beni sepetleme derdindeyken o gözlerini gözlerime dikip dakikalarca dinledi beni .22 Kilo verdim sayesinde..Bana bir kere Canan Aksoy deyin görün bakın benimde gözlerim Ata Demirer gibi nasıl parlıyor.SENİ ÇOK SEVİYORUM SON SAMURAY:).
     8 Beğeni    

 MüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı UySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.87.144.WF

07-02-2011
 TavsiyeNo: 39294
Canan Hanım'la şirketimizde diyetisyenlik hizmeti vermeye başladığında tanıştım.Konusuna son derece hakim,yenilikleri,kongreleri takip eden biri.Kendisini sürekli olarak güncelleyen ve bildiklerini danışanlarıyla paylaşan bir diyetisyen.Size sadece haftada 2 kez balık yiyin diyerek öneride bulunmayıp, oturduğunuz semtte bir balıkçı önererek sizi şaşırtabilir.Çok kısa bir süre sonra,sizin hem diyetsiyeniniz hem de psikoloğunuz olduğunun farkına varacaksınız.Kesinlikle çok doğru bir tercih.Sağlıklı günler diliyorum.
     4 Beğeni    

 Dyt.Ezgi SAKAR
İstanbul - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-01-2011
 TavsiyeNo: 38957
Canan Hanım'la aynı iş yerinde çalışmaya başladığımızda tanıştım. Hasta psikolojisini çok iyi bilmesi, insanlarla olan iletişimi ve daha birçok konuda onunla inanılmaz deneyimler yaşadım. Hayatla barışık, güler yüzlü, sevecen ama aynı zamanda otoriter olması zaten hastalarının neden onunla bu yola başladığının göstergesi. O çok iyi bir diyetisyen olmasının yanı sıra verdiği enerji ile hayatınızı pozitifleştirebilen çok da iyi bir arkadaş. Onunla tanıştığım ve ondan öğrendiklerimle benim ve hastalarının çok şanslı olduğunu düşünüyorum.Kilo vermek isteyen herkese bu deneyimi tavsiye ediyorum :)
     2 Beğeni    

 ÖZCAN KOSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.87.144.WF

03-01-2011
 TavsiyeNo: 38434
Canan Hanım'la şirketemizin diyetisyeni olduğu zaman tanıştık. Kendisine sağlıklı ve düzenli beslenmek maksadıyla gittim. Açıkçası benden istediklerini uygulamak ağır bir yük taşımaktan farklı değildi. Canan hanımın yardımlarıyla sağlıklı beslenerek bir buçuk ay gibi kısa bir sürede 6 kilo verdim. Bu süreçte geçmişte beslenme konusunda yaptığım hataların farkına varmış oldum. Kesinlikle güler yüzüyle, bilgisiyle ve arkdaşlığı ile sizlere şiddetle kendisini tavsiye ediyorum. Şunu da unutmamak gerekiyor ki; kiloyu alan ve verecek olan, kişinin kendisidir. Diyetisyeniniz sadece yardım eder.
     Beğenin    

 emine ulusoy (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.224.99.C

27-12-2010
 TavsiyeNo: 38320
slm. ben ankaradan emine canan benim ortaokul arkadaşımdır .yıllarca görüşememiştik.yıllar sonra onu tv de ata demireri zayıflatan diyetisyen olarak gördüm .ve hemen facebook sayesinde arkadaşıma kavuştum bu arada bende çok kiloluydum ve zayıflamak için cananla görüştüm ve onun verdiği diyetlere uyarak çok güzel zayıfladım .arkadaşıma çok tşk ediyorum..canan çok güleryüzlü samimi arkadaş canlısı ve işini çok iyi yapan biridir..mesleki açıdanda çok başarılı buluyorum.. ünlülerin diyetisyeni olarak televizyonda görüyorum onu devamlı..
     4 Beğeni    

 N.S. (Danışan)
 IP: 85.105.125.YY

03-12-2010
 TavsiyeNo: 37715
Canan Hanım'ı 2007 yılından beri tanımaktayım. Sahip olduğu fazla kiloları takıntı haline getirmiş bir insan olarak sonunda bu konuda birşeyler yapmaya karar vermiş ve spor salonuna gitmeye başlamıştım. Ancak yine de kilo veremiyordum. O aşamada, zincirleme gelişen tesadüfler sonucunda, Canan Hanım'la çalışmaya başladım. Öncelikle, bana hangi yiyeceklerin sağlıklı hangi yiyeceklerin sağlıksız olduğunu, yemek pişirirken nelere dikkat etmemiz gerektiğini öğretti, beslenme ve sporla ilgili yanlış bildiğim birçok konuda beni aydınlattı ve bana sağlıklı beslenme bilinci aşıladı. Son derece enerjik ve güler yüzlü bir insandır; öyle ki sırf onu üzmemek için rejimi bozmaya kıyamazsınız :) Canan Hanım'ın verdiği diyetlerde bol bol yemek yiyerek zayıflar, zayıfladığınıza kendiniz de inanamazsınız. Hızlı bir şekilde kilo vermezsiniz belki, ama verdiğiniz kiloyu diyeti bırktığınızda geri de almazsınız. Ben Canan Hanım'la ilk çalışmaya başladığımda bir yılda 10 kilo verdim ve o kiloyu bir daha geri almadım. Kendisini şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 D.A. (Danışan)
 IP: 88.255.106.JB

30-11-2010
 TavsiyeNo: 37634
Canan Hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. 1 senedir gizli şeker ve haşimato hastasıyım. Hızlıca ve üzerime yapışan kilolara bu hastalıkların neden olduğunu öğrendim. Birkaç başarısız diyetisyen ziyaretlerinden sonra Canan hanım ile tanıştım. Diyet listesi verip göndermek yerine, beslenme şeklimi nasıl düzeltebileceğimi bana uzun uzun anlattı. Özellikle benim giib diyabet yatkınlığı olan kişilerin, besinlerin kimyasını kullanarak beslenmek zorunda olduklarını bilmiyordum. Elimdeki liste benim uymam gereken bir diyet reçetesinden çok, yaşantıma uyan bir beslenme kılavuzu. Diyet yapmanın sosyal çevreden uzaklaşmak olduğunu zannediyordum, ki bugüne kadar danıştığım her diyetisyende öyle oldu. Hayatımda hiçbirşeyi değiştirmeden yemek yemeye devam ederek kilo vermeye başladım. Bana şirketimizin yemekhanesinden yemek seçme becerisini hızlıca kazandırdı. Uzun çalışma saatlerime hiç problem yaşamadan beslenmemi uyarladık. Akşam 22:00 de bile telefonlarına cevap verip coach'luk yapması ise onun mesleğine yaklaşımını anlatacak en iyi örnek. Çok bilgili, sevecen, gerçekçi ve etkileyici bir otoritesi var. Sadece onun yanında tartıya çıkabiliyorum. Kilo sorunu ve özellikle metabolik bir hastalıktan dolayı kilo veremem sorunu olan herkesin Canan Hanım ile tanışmasını tavsiye ediyorum...
     1 Beğeni    

 SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.106.100.BZ

07-10-2010
 TavsiyeNo: 36373
Ben marmara üniversite hastanesinde Radyolog doktorum .... Besleneme konusunda şikayetlerim vardı.Düzensiz beslenme nedeni ile İBS dediğimiz (irritabl barsak sendromu) hastalık yüzünden işyerinde de dahil sıkıntılı zamanlarım oluyordu.Birçok tetkik ve tedavi ile bunun üzerinde uğraştım Ev arkadaşımın tavsiyesi üzerine diyetisyen Canan Aksoya gittim ve beslenme konusunda baya yararlı bilgiler edinip yararlandım.....Diyet programlarına uyduğum için sağlıklı yaşamaya kavuştum....
     5 Beğeni    

 dr.elif öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.106.100.BZ

07-10-2010
 TavsiyeNo: 36372
Ben bir üniversitede genel cerrah olarak çalışmakta olup düzenli beslenme de aksaklık yaşayabiliyordum. Canan hanımın önerilerine uyarak 5 kilo verdim.Düzenli bir takibe girmeye karar verdim ve programlarını uyguluyorum. Beni mutlu eden bir sonuçla karşılaştığım için herkese tavsiye etmek istedim... Canan hanım güleryüzlü,samimi,doğal ve çok yaratıcı olduğu kadar otoriter tavrıyla da beni etkiledi. Hayatınızı daha sağlıklı ,kendine güvenli geçirmenizin vakti geldi...

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     1 Beğeni    

 ayşenur tSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.175.37.Y

04-09-2010
 TavsiyeNo: 35615
teyzelikten genç kızlığa dönüş :D Canan Hanım'la bu sene arkadaşım Zelal vasıtasıyla tanıştım. İyiki de tanışmışım:)) Bu sayede , arkadaşlarımın binbir diyetisyen gezip , üzülüp , kilo veremeyip yada verip çok kısa zaman sonra geri alıp daha çok üzülüp , depresyona girme talihsizliklerinin hiç birini yaşamadım :) 32 yaşındayım ve kendimi bildim bileli ortalama kilom olan 55 in üzerine çıkmamıştım. Ama ne olduysa son 1 yılda oldu ve 68 kiloya kadar çıktım . Sanırım biraz iş stresi , biraz erkek arkadaş problemleri , biraz ailevi durumlar derken ben 13 kiloyu afiyetle almıştım. İşin kötüsü almayada devam ediyordum. Kendi kendime çok diyet yaptım. Önceden 1 haftada 3 kilo verebiliyordum ama şimdi o kadar aç kalırken zar zor 1 kilo veriyordum. Zayıflama hapı diyarınada girdim ve Site Editörleri Tarafından Kapatıldı adında bir hap kullandım. 1 ayda 6 kilo verdim. Sevinip havalı havalı ortalıkta dolaşırlen 6 kiloyu 9 kilo olarak geri aldım. Kendi başıma bu işi beceremiyeceğimi anlayan Zelal duruma el attı ve beni diyetisyeni Canan Hanım'la tanıştırmak ve O'ndan bir görüş almak için bir randevu ayarladı. Ne de iyi etti vallaha :)) Canan Hanım , yeme alışkanlıklarımı ve kilo alma hikayemi dinledi. Diyet yapmanın aç kalmak demek olmadığını , önce vucudumuzu tanımamız gerektiğini , hormonal bir problemimiz varsa biz diyet yapıyoruz zannederken nasıl kilo alabileceğimizi , diyet yapmak uğruna nasıl kendimizi sabote ettiğimizi uzun uzun izah etti ve önce benden şeker , tiroid gibi tahlilleri yaptırmamı istedi. Böylece ben insülin direnci diye bir şey olduğunu , ve bunun benim bünyemde normalden fazla olduğunu kısacası potansiyel bir şeker hastası olduğum gerçeğini öğrendim. Ve çok korktum... Canan Hanım , bu sonuçlara göre hayatımda öyle çok da değişiklik yapmadan , mevcut yaşam koşullarıma uygun, hani öyle sabah kahvaltısında 3 badem , 2 ceviz , öğlen greyfurt , arada da kuşkonmaz gibi saçma , çalışırken değil uygulayabileceğiniz evde otursanız bile almak için çarşı pazar gezip bir sürü para harcamanız gereken , 3 kaşık sebze , 1 öğün ölçeği etli yemek gibi komik ölçülü okuduğum ve çevremden duyduğum tüm diyetlerden uzak, gayet pratik , kolay uygulanabilir , her evde bulunabilecek basit ama benim bünyeme uygun bir diyet yazdı. Samimiyetiyle , net oluşuyla , , hayat tarzıma uygun , yargılamayan , yermeyen yaklaşımıyla , önce sağlığım için beni yönlendirişiyle ve muhteşem gülüşü ve dostluğuyla 3 ayda hayatımdaki fazlalıkları atmama yardımcı oldu ve yemek yemeyle ilgili kafamdaki tüm aksaklıkları giderdi.10 kilo verdim ve şu anda 58 kiloyum ve kilo verme yolculuğuma devam ediyorum. Hedefim 56 :)) 55'ten 68'e çıkınca kendimi iğrenç hissediyordum.Şimdi özgüvenimi geri kazandım.Eski elbiselerimi eteklerimi giyebiliyorum :)) Şeker hastası olmamak için nasıl davranmam gerektiğini , sebzelerden de çok güzel yemekler yapılabileceğini öğrendim. Tatlısız yaşayamam derken , meyvelerinde aslında harika bir tatlı olabileceğini öğrendim. ( Tarçın mucizesi ) Kısacası evet, her... [DEVAMI..]
     6 Beğeni    

 IzSite Editörleri Tarafından Kapatıldı BiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 148.106.128.JF

21-07-2010
 TavsiyeNo: 34622
Eylul 1999'da hayatima girdiginden beri cok daha rahat yemek yemege basladim desem yalan olmaz. Ilk tanismamizda 4 ayda yaklasik 20 kilo vermeme yardimci oldugundan beri hayatimin vazgecilmezi haline geldi. O gun bugundur etrafimda kilo sorunu olan veya olmayan herkese tavsiye ettigim bir beslenme coach'u dur kendisi. Diet'i izdirap halinden cikartabilmenin tek yoludur Canan Aksoy'un onerileri.. Caniniz hamburger mi yemek istiyor, yerseniz pisman mi olacak siniz? Canan Aksoy 7/24 telefonlariniza cevap verir ve o gun sizin icin dusundugu besinlerden hangisi almayacaginizi ve yiyeceginiz hamburgerin icinden neleri cikartmaniz gerektigini size soyler ve afiyetle hamburgerinizi yersiniz. Kilo sorunu yasayan insanlarin kabusu olan diyetisyenlerle alakasiz bir kisilik olan Canan Aksoy'un zaman gectikce hayatinizda bir dost olarak yer edinmesi icin tek sey gerekli, onunla 1 kere tanismaniz :)
     2 Beğeni    

 GK (Danışan)
 IP: 78.172.191.BZ

14-07-2010
 TavsiyeNo: 34487
Bu güne kadar birçok diyetisyene gittim ve zayıflama konusunda aklınıza ne geliyorsa hepsini denedim. Ama malesef sürekli kilo alıp vermeye devam ettim. Aç kalmak, diyetten sıkılmak, kaçamaklar yapmak, ağrılı ameliyatlar geçirmek, saatlerce spor salonlarında zaman harcamak... Bunların hepsini yıllarca tecrübe ettikten sonra, bir arkadaşım vasıtası ile Canan Hanım'la tanıştım ve hayatımın en eğlenceli günleri başladı diyebilirim :) Hem diyet yapıp hem tok olmak çok güzel bir duyguymuş, ayrıca Canan Hanım' ın diyete ve fazla kilolara bakış açısı beni çok etkiledi, diyeti benim yaşam tarzıma göre ayarlaması, bir öğretmen değil arkadaşımmış gibi davranması hem kilo vermemi sağlıyor hem de diyetimi bozmamamı. Ayrıca kendisinin ne kadar eğlenceli ve tatlı bir kadın olduğunu söylemek istiyorum :) İyiki varsınız ve programıma iyiki sizinle devam ediyorum...
     Beğenin    

 HALE (Danışan)
 IP: 94.54.235.W

22-05-2010
 TavsiyeNo: 33293
Canan Hanım öyle bir insan ki... kimi zaman hastalarını kendinden çok düşünür; kimi zaman onların sağlık sorunlarını doktorlardan daha doğru bir şekilde teşhis eder ve yönlendirir; özellikle hastalarına karşı tam bir moral deposudur; korkunç zengin olan bir gönlü vardır. Yemeklerle ilgili sorunu olan herkes gönül rahatlığıyla O’na gidebilir. Kendisi sayesinde 20 kg zayıfladım, hem de hiç zorlanmadan. Kilo alması ve vermesi gereken başka arkadaşlarım da şu an kendisine gidiyorlar ve çok mutlular. (bkz alttaki 2. ve 3. tavsiyeler). İyi ki varsın Canan’cım, iyi ki seni tanıma şerefine ermişim...
     Beğenin    

 meltem k. (Danışan)
 IP: 212.156.63.YFD

13-05-2010
 TavsiyeNo: 33081
canan aksoy hanımla 3 ay önce arkadaş tavsiyesi ile tanıştım.kendisi çok sıcak kanlı ilgili hastalarıyla bire bir ilgilenen mesleğini severek yapan işinin ehli bir diyetisyen.vermem gereken 8 kilo fazlalığımı hiç zorlanmadan canan hanım sayesinde verdim.şimdi kendisi ile kilo konrtol programım devam ediyor.Beslenme şeklim sayesinde değişti .Artık abur cuburlarla karnımı doyurmak yerine nasıl beslenmem gerektiğini ögrendim. Çok teşekkür ederim.Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    

 can eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.175.51.YWF

19-04-2010
 TavsiyeNo: 32519
seni çok sevdik bize gösterdiğin yakınlık ilgi ve alaka için şahsım ve ailem adına binlerce kere teşekkür herşeyden evvel anlıyaşına ve fedakarlığın mükemmel sen herşeyden evvel bir hekim değil çok iyi bir dostsun seni bize tanıştırdığı için haleye de çok teşekkürler iyiki varsın.bu güne kadar bize çok yardımcı oldun senle uzun uzun konuşmalarımız bizim için birer terapi inanıyorumki herkesin senin gibi bir hekime ve dostta bu dönemde çok ihtiyacı var bu yüzden tavsiye ediyorum comda bu duygularımı içtenlikle ve samimi olarak düşünmeden içimden geldiğince yazdım bu yazıyı okuyp sana gelenlerin bana dus edeceğini biliyorum başarılarının ve mutlulukların devamını diliyorum sevgili doktorumuz tekrar herşey için teşekkürler. can eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ve ailesi
     1 Beğeni    

 evrim dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.15.22.YD

15-04-2010
 TavsiyeNo: 32428
Benim en sevdiğim doktorummmm, kilo alıp güzelleşmem için bana zaman ayıran canım doktorum.. Yaklaşık 6 aydır tanışıyoruz, arkadaşımın tavsiyesi üzerine kilo almak için gidiyorum. 4 kilo aldım:) kilo almak vermekten daha zor derler bide benim gibi zor birine bu kadar kilo aldırmış olmak başarısını anlatmaya yeter bence..daha da almaya devam ediyorum. Sabırlı, ilgili, bilgili, insancıl, işinde başarlı ve özverili.. çok teşekkür ederim giydiklerimin bana yakışmasını sağladığın için...
     3 Beğeni    

 gülhan (Danışan)
 IP: 88.233.147.YWW

08-04-2010
 TavsiyeNo: 32214
Dönem dönem rejim yaptım ve kilo verdim.Ancak verdiğim kiloları fazlasıyla geri aldım.Başka bir çözüm yolu bulmam gerekiyordu.Arkadaşım Canan hanım sayesinde ideal kilosuna kavuştuğunu belirtti.Bana Canan hanımı tavsiye etti.Arkadaşımın önerisi ile Canan hanımla tanıştım.İlk tanıştığımızda işini ciddiye alan ,neşeli,güler yüzlü olarak gözlemledim.Her görüşmemizde de aynı pozitif enerjiyi aldım.Kişiye özel hazırladığı liste ile aç kalmadım aynı zamanda sağlıklı bir şekilde beslendim ve kilo verdim.Daha düzenli ve sağlıklı bir hayata kavuştum.Zaman zaman motivasyon düşüklüğü olsada Canan hanım gibi bir uzmanla çalışıyorsanız herşey daha kolay.Fiziksel ve psikolojik olarak kendimi daha iyi hissettim. Canan hanım size çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Dr. Ebru Özgönenel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 91.93.38.YLF

08-04-2010
 TavsiyeNo: 32193
Canan Aksoy'u uzunca zamandır hem arkadaşı hem de tavsiye ettiğim hastalar nedeniyle çalışma arkadaşı olarak tanıdığım için 'öncelikle iyi insandır' diyebilirim. Etik değerlere bağlı, vicdanlı,ilkeli, işini ciddiyetle yapan, arkadaşını da hastasını da sahiplenen,yüksek seviyede güven ve sinerji ortamı kuran 'etkili bir insandır'.Farklılıkları , çeşitliliğe dönüştürmeyi ve birlikte başarma hevesi verir ve sizi kendine bağlar.Bir doktor olarak söyleyebileceğim herkes iyi doktor, iyi diyetisyen olabilir ama sizi kendinden, bir yol arkadaşı hissettiremez. Bunun için Canan'ı tanımanızı canıgönülden tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 B.K. (Danışan)
 IP: 78.180.8.ZJZ

05-04-2010
 TavsiyeNo: 32081
canan hocam teşekkürler... mükemmel bir danışmansınız ben gerçekten sizinle kilo verebileceğime inandım. ve bu benim için en zor olanıydı. yanlızca kilo problemimle değil birçok sağlık problemiminde en yerinde çözümlerini üreten beni gitmem gereken hekimlere kadar sağlıklı bir biçimde yönlendiren siz oldunuz sayenizde bana verilen bu vücudun engüzel emanet olduğunu ve nasıl bakmam gerektiğini ne titizlikle davranmam gerektiğini öğrendim.benimle yola çıkan insanların pozitif olması benim için çok önemliydi ve siz bana karşı hem çok pozitif hemde tatlı bir disiplin içindesiniz. bana kilo vermeyi değilde esasında beslenme alışkanlıklarımı değiştirmem gerektiğini öğrettiniz ve çok başarılı oldunuz ideal kiloma inmem için sadece 4 kilom kaldı ve ben sayenizde gereksiz bunalımlara açlık krizlerine sıkıntılara ve gereksiz zayıflama haplarına köle olmadım herşeyiçin teşekkürler iyiki varsınız..(.mutlu olmak için canan aksoyla işbirliği yapmak kendinize yapabileceğiniz en büyük iyililk.....)
     4 Beğeni    

 Özlem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.243.4.C

10-03-2010
 TavsiyeNo: 31359
Merhaba, Canan Hanım'ı 2 arkadaşım tavsiye etmişti. Onlar da başarıyla fazla kilolarından kurtuldu. Ben de 4 ayda 11 kiloyu hiç aç kalmadan, lezzetle dolu olarak yaşayarak verdim. Halen devam ediyorum. Hedefim 10 kilo daha vermek. Kişiye özel beslenme programlarının başarıya ulaştığı bir gerçek. İlk görüşmemiz de bana önce ne yemekten hoşlanmadığımı sordu. Sevdiğim sağlıklı besinleri yiyerek kilo vermek çok daha zevkli. Gerçekten herkese tavsiye ediyorum. Sevgiler Özlem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    

 GÖKHAN İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.96.5.ZCY

04-03-2010
 TavsiyeNo: 31186
canan hanımla tanışalı tam 1,5 ay oldu iyi bir araştırma yaptıktan sonra canan aksoya gitmeye karar verdim ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım :) 114 kilo olarak diyete başladım ve şuanda 104 kiloyum 10 kilo verdim kilo problemi olan arkadaşlara "şiddetle" tavsiye ediyorum.he hemen belirteyim ben diyet yapıcam aç kalıcam diye düşünüyosanız yanılıyosunuz aksine bol bol yemek yiyorsunuz çiğ köfteden tutun haftada 1 gün sütlü tatlıya kadar hepsini yiyorum (tabi abartmamak şartıyla :)) fazla söze gerek yok. zayıflayacaksanız eğer canan aksoy yeter :)
     3 Beğeni    

 Aysel (Danışan)
 IP: 88.234.200.CB

10-02-2010
 TavsiyeNo: 30544
öncelikle şunu söylemek istiyorum.kilomla ilgili çok sıkıntı çekmiştim.taaki canan hanımı tanıyana kadar.canan hanımı arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım.önceleri kafamda soru işaretleri vardı.acaba gerçekten kilo verebilecekmiydim.bundan 2 ay önce perşembe günü ilk randevuma gittiğimden bugüne kadar tam 8 kilo verdim.ve her yiyecekten yedim vede eğlenerek kilo verdim.ve halaaa vermeye devam ediyorum.burdan canan hanıma tekrardan çok teşekkür ediyorum.ve benim gibi kilo ile sorunu olan kişilere canan hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 yakup gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.140.193.LZ

02-02-2010
 TavsiyeNo: 30326
Teşekürler Canan hanım! Güler yüzlü, sıcak kanlı yaklaşımı ve samimiyetinden dolayı ilk günden itibaren güven verdi bana.Canan hanımla tanışmamız benim karaciğerimde ki yağlanma nedeniyle başladı. Canan hanım sayesinde hem sağlık sorunum hemde olmam gereken kiloya geldim... Bunları yaparkende; sevdiğim şeylerden ödün vermedim, azda olsa sevdiğim şeyleri yemeye devam ederek hem karaciğerimde ki yağlanmadan kurtuldum hem de ideal kiloma ulaştım:))))) İyiki varsınız !!! Teşekkürler... Bu arada hocam (tepsiyi unutmayalım) :)
     Beğenin    

 BURCU ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.70.132.ZY

23-01-2010
 TavsiyeNo: 29978
Sevgili Canan Hnm..Kısaca hayatımı değiştiren insan.... Ben 25 yaşındayım ve evlendiğimden beri yaklaşık 4 senedir kilo problemi olan biriyim.Düzensiz ve bilinçsizce yediğim yemekler ve sonunda aldığım kilolar.Ta ki onunla taşına dek.. Şimdiye kadar birçok diyetisyene gittim, her gidişimde kesin kararlıyım bu sefer bitti diyerek kendimi diyete tam anlamıyla şartladım ama nedense hepsi amacıma ulaşamadan yarıda kaldı ve sonuç hüsran oldu.Tam umutlarımı kaybetmişken Canan Hnm'la tanışmam benim için büyük bir şans oldu.Kendisi o kadar tatlı ve muhteşem ki onun hayatıma girmesi beni sadece diyet anlamında değil psikolojik açıdanda değiştirdi.Yaklaşımı, konuşmaları ve hayatıma kazandırdıklarıyla beni o kadar mutlu ve kendine güvenen biri yaptı ki o yüzden ona çok teşekkür ediyorum.80.8 kg ile başladığım diyetime 2.5. ay gibi kısa bir sürede 70 kg'a düşerek devam ediyorum.O yüzden kilo problemi olan çevremdeki kişilere ve arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum.Ve Onu Çok SEVİYORUM..
     Beğenin    

 Tuna ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.249.173.FF

09-01-2010
 TavsiyeNo: 29609
Canan Hanımla tanışmaktan maximum seviyede mutlu olan benim kadar başka bir insan yoktur sanırım.Çünkü o sadece diyetisyenim değil ,aynı zamanda terapistim psikologum ve hatta arkadaşım olmayı başarabildi.BIkmadan usanmadan kaprislerime yemek yemeğe olan düşkünlüğüme rağmen sabretti ve beni zayıflatmayı başardı. Yenilgiyi kabul etmeyen ,kıvarak zekası ve ikna kabiliyeti ile işin peşini bırakmadan benimle çocuğuymuşum gibi ilgilendi.Diyetisyen arıyorsanız tam adresi ....Şiddetle tavsiye olunur.
     Beğenin    

 ELİF YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.238.143.YZ

28-12-2009
 TavsiyeNo: 29330
Değerli diyetisyenim CANAN HANIM'a sonsuz teşekkürler ederek başlamak istiyorum. Kendisiyle arkadaşım Ebru ( bakınız aşağıda tavsiyesi vardır.) sayesinde tanıştım. Yıllardır süregelen kilo problemim vardı. Ben bunu kabullenmek istemesem de ibre 80'i gösteriyordu. Buraya gelirken askeri disipline gireceğimi sanmıştım. Tam tersi karşımda o kadar samimi, o kadar gerçek bir bayan gördüm ki, sanki kırk yıldır tanışıyorduk. Birbirimizi çok iyi anladık. İstediğim herşeyi yiyerek kilolarımdan kurtuluyorum şimdi. 2,5 ay oldu ve 69,9 kilodayım. Çok mutluyum. Kilo probleminiz varsa hiç bir yere başvurmadan hemen Canan Hanım'a gelin. Hem kilolarınıza elveda deyin, hem sağlıklı beslenmeyi öğrenin, hem de muhteşem bir terapi alın. İnanın onun yanında gülmekten yanaklarım ağrıyor. Onu çok seviyorumm.
     6 Beğeni    

 SERAP USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.245.20.JF

19-12-2009
 TavsiyeNo: 29100
Ben yıllardır kilo problemi olan ve kilo vermek adına herşeyi denemiş birisi olarak Canan Hanımla karşılaşana kadar kilomu asla kontrol altında tutamadım.Ayrıca diyetisyenlere inanmamak ve verilen standart kalıplara uyamamak gibi bir sorunum var. Ancak Canan Hanım benim yeme alışkanlığımdaki yanlışları önüme sererek bana gerçekten yol gösterdi,diyet yaparken yaptığımız bir çok yanlışları görmemi sağladı.Şu anda hem aç dolaşmıyorum hem kilo veriyorum bu dabeni mutlu ediyor.Canan Aksoy'a teşekkür ediyorum ve tüm kilo problemleri olanlara Canan Aksoy'la görüşmelerini tavsiye ediyorum....
     3 Beğeni    

 Damla DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.243.103.YWB

04-12-2009
 TavsiyeNo: 28725
Canan Hanımı bana bir tanıdığım tavsiye etti.Yaklaşık iki buçuk aydır onun sayesinde sağlıklı bir yaşam sürüyorum. İlk gittiğimde 91 kiloydum şimdi ise 82 kiloya indim. Beni her konuda doğru yönlendirmesiyle,beni zorlamadan,hayata neşeli olarak devam etmemi sağlamasıyla kendisi mükemmel bir diyetisyendir. Diyetimden sıkıldığım zamanlarda beni hiç zorlamamış,sorunlarıma çözüm bulmaya çalışmış,bana değişik tavsiyelerde bulunmuştur.Bana karşı her zaman güleryüzlü ve anlayışlı oldu.Diyetimden kaçamaklar yaptığım zamanlarda bile bana kızmamıştır. =) Canan Hanım sevecen,disiplinli ve anlayışlı biridir. Diyetisyenim olmasında çok memnunum,sağlıklı ve mutlu bir şekilde kilo vermek isteyen herkese Canan Hanım'ı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Derya (Danışan)
 IP: 78.185.162.CF

07-11-2009
 TavsiyeNo: 27888
Merhaba 28 yaşında 70 kilo bir bayanım, özel bir şirkette finans departmanında çalışmaktayım, inişli çıkışlı hep kilo problemim vardı, ama ilkkez bu kiloya çıkmıştım, ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle profesyonel yardım almaya karar verdim sonrada Canan hanımla tanıştım, inanılmaz iyi bir uzman güleryüzlü sevecen iletişimi süpeer, onunla birlikte hayatım beslenme şeklim tamamen değişti, iş koşuşturmasında, iş hayatıma ve ev hayatıma uygun hiç zorlanmadığım beslenme tavsiyelerini ve kontrollerimi aksatmadan 2.5 aydır görüşüyoruz, şu anda 60 kilodayım, kendimi bambaşka ve herşeyden önce mutlu hissediyorum, üç dört kilo daha verdiğimde istediğim uygun kiloya tamamen inmiş olacağım, bu anlamda başarılı bir diyet süreci geçirdiğime inanıyorum ki Canan hanımda benimle aynı fikirde, bu yüzden kendisine çok teşekkür ediyor, ve kilo problemi olan herkese şidddettle :) tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Y.Kenan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.58.210.ZJ

04-11-2009
 TavsiyeNo: 27784
Ağustos ayında fazla kilolarımdan kurtulmak için bir arkadaşımın tavsiyesiyle Canan hanımla tanıştım. Verdiği diyet listesini düzenli olarak uyguladığımda ikibuçuk ay gibi kısa süre içerisinde 12 kilo vermeyi başardım. Hastalarıyla kurduğu diyaloglarda güleryüzlülüğü ve içtenliği hoşuma gitti. Canan hanımın profesyonelliğine güvenebilir ve yanında kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Bir diyetisyende önemli olduğunu düşündüğüm motive edebilme yeteneğine sahip. Aynı zamanda birlikte çalışırken neyi, nezaman, nekadar yiyeceğimi, sağlıklı beslenmenin nasıl oladuğunu öğrenmek bana çok yararlı oldu. Zayıflama niyetine giren herkeze şiddetle tavsiye ediyorum, etmeyede devam edeceğim.
     2 Beğeni    

 Filiz Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.237.223.YJZ

24-10-2009
 TavsiyeNo: 27457
Merhaba, çocukluğundan beri kilo problemi olan hayatı diyetlerle geçen 32 yaşında bir bayanım, Bir Ajansta grafiker olarak çalışıyorum, işim hareketsiz bilgisayar başında ve çok saatli oluyor genelde, üstüne üstlük birazde tembelim ki... bunu söyleyen sevgili Canan Aksoy'dur :).... Kendisiyle temmuz ayında tanıştım yaklaşık 3 aydır, sağlıklı beslenmeyi öğretiyor bana, ağır ağır ama sağlıklı yol almak istiyordum, tekrar başa dönüş ve geri alınan kiloları görmek istemiyordum, bu yüzden Canan hanımla tanıştığıma çok memnunum, 78 kilo başladığım diyetimde 3 ayı doldurdum ve şu anda 66 kiloyum ve kendimi çok iyi hissediyorum, yıllardır hiç inemediğim bir kilodayım şu anda,kendisi güler yüzü ve samimiyeti motivasyonumu arttırıyor ki buda inanın çok önemli. Profesyonel ve gerçekten işinin ehli diyebileceğim, gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir Doktor, kendisine teşekkür ediyorum
     4 Beğeni    

 Başak Değirmencioğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.246.153.YCC

11-10-2009
 TavsiyeNo: 27090
çocukluğumdan beri dönem dönem kilo problemi olan biriyim.En son Haziran ayında yaptırdığım tahlillerimde şeker,kolesterol v.s.değerlerim yüksek çıkınca müthiş bir moral bozukluğu ile bir doktora danışmadan önce doğru Canan'ı aradım.Kendisi lise yıllarından beri sıkı dostumdur. Telefonla km.lerce öteden teşhisi koydu ve tedavi için tavsiyelerde bulundu.Akabinde gittiğim doktorum aynı yönde teşhis ve tedavi önerince sevgili arkadaşımın kendisini mesleğinde ne kadar geliştirdiğini bir kez daha anladım.Canan'ın müthiş moral verici,motive edici yaklaşımı sayesinde ilk zamanlardaki ruh halimi de yendim. Şuanda tam 12 kg.vermiş haldeyim.Telefonla bana bile yetiştiyse İstanbul'daki hastalarına neler yapıyordur diye düşünmeden edemiyorum.Bilgisi,tavsiyeleri -özellikle bütün sorularıma sabırla cevap verişi-ve moral desteği için kendisine sonsuz teşekkürler.....
     2 Beğeni    

 burcu karakelle (Danışan)
 IP: 212.252.234.YLC

01-09-2009
 TavsiyeNo: 26083
sevgili canan kilolariyla basi hos olmayan bir insanin basina gelebilecek en iyi sey, karsilasabilecegi en iyi diyetisyendir. Diyet yapan insanin once mutlu olmasi gerektigini soyleyen sevgili diyetisyenimle 30 kilo gibi buyuk bir yola ciktik. Temmuz ayinda baslayan yolculugumuz buyuk bir keyifle ve tam da ongordugumuz sekilde ilerliyor. Canan'in gozetiminde hayatimin en keyifli diyet yolculugunu yapiyorum. Cok tesekkurler canan bana guvendigin, bunu hissettirdigin, beni yonlendirdigin ve yanimda oldugun icin....
     2 Beğeni    

 AYNUR (Danışan)
 IP: 78.188.67.YFW

27-08-2009
 TavsiyeNo: 25950
Merhaba, Canan Hanım'la tanışalı 6 ay bitmek üzere. 12 yıldır kilo vermeye çalışıyorum ve birçok doktora gitmeme rağmen başarı sağlıyamadım. Ama Canan Hn. da başardım diyebilirim. Çünkü 25 kilo verdim. Onun içten güleryüzü, hoş sohbeti, tatlı dili, samimiliği, kilo vermemdeki teşviki, candanlığı, bilgisi, yemek ile ilgili her sorunumumda yanımda olduğunu hissetmem o an telefonda ulaşamasam bile sonra hemen bana dönmesi.... Aslında en önemlisi doktorunuzu sevmeniz. Canan Hanım sizi çok seviyorum.
     2 Beğeni    

 Ebru (Danışan)
 IP: 78.174.86.FL

16-08-2009
 TavsiyeNo: 25708
Öncelikle diyetisyenim Canan hanıma teşekkür ederek başlamak istiyorum.Çünkü 2 yıldır kilo problemim vardı ve birçok diyetisyene gitmeme rağmen hiçbirinden olumlu sonuç alamamıştım.Ama Canan hanım kesinlikle hepsinden farklıydı.Onunla diyet yapmak çok kolay.Diyet listemde gözlemede vardı makarnada.Ayrıca kendisi sanki diyetisyenim değil arkadaşım,ablam gibi geliyor bana.Çok konuşkan,güleryüzlü,esprili,ikna kabiliyeti yüksek bir insan.Kendisinden çok faydalandım artık beslenme konusunda bilgi sahibi bir insanım.2 aylık yaz tatilinde bile beni yalnız bırakmadı mailleriyle yine yardımıma koştu.Eğer sizde birçok diyetisyene gidip sonuç alamadıysanız kesinlikle Canan Aksoya uğrayın derim.
     6 Beğeni    

 özlem (Danışan)
 IP: 81.215.203.ZF

03-06-2009
 TavsiyeNo: 23823
Canan Aksoy'la tanışmama vesile olan teyzeme teşekkür ediyorum onun sayesinde Canan ablacığımla tanıştım çalışan biriyim ve iki aylık bir süre zarfında 7 kilo verdim sağolsun kendisi aç kalmadan sağlıklı beslenmeme yardımcı oldu halada yardımcı olmaya devam ediyor..şöyle bir bakıyorumda geriye insan azimli olduktan sonra helede Canan hanım gibi bir danışanı var ise sırtı hiç yere gelmez bana verdiği enerji beni motive etmesi her hafta beni tatlı dille güler yüzle karşılaması zaten bazı şeylerinde yolunda gitmesine sebeb oluyor...hani hepimiz biliriz ya hastanelere gitmekten doktorlarla karşılaşmaktan konuşmaktan derdimizi anlatmaya bile korkarız Canan ablammm hayatıma girdiği günden beri böyle birşeyin doğru olmadığını anladım sayesindeee... ablacığıma çok teşekkür ediyorum bana yardımcı olduğu için..
     2 Beğeni    

 AYŞE (Danışan)
 IP: 88.250.90.YLL

03-06-2009
 TavsiyeNo: 23806
Canan ablayla iki ay önce tanıştık.Annemin danışanı,annem yıllardır diyet yapan bir bayandı ve bir türlü kilo veremiyordu Canan ablayla tanıştıktan sonra sağlıklı beslenerek, aç kalmadan kilo vermeye başladı.Bir çok hastalığı iyileşti.Bende her gittiğimizde ondan çok şey öğreniyorum.Bence hastalarını iyi tanıyıp ona göre bir beslenme şekli uyguluyor. Kendisi cana yakın,esprili,ilgili,konuşkan , güleryüzlü çok tatlı bir bayan biz kendisini çok sevdik ,sağlıklı beslenmek isteyen herkese tavsiye ediyoruz.
     2 Beğeni    

Müge EMEKSİZ Fotoğraf  Psk.Müge EMEKSİZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-05-2009
 TavsiyeNo: 23426
Canan Aksoyla aynı hastanede çalışmaktayım. Kendisi yan komşumdur:) Arkadaş canlısı ve inanılmaz derecede enerjiktir, bu kişilik özelliklerinin hastalarına yansımasıyla kurmuş olduğu iletişimde her zaman çok başarılı olduğunu gözlemlemekteyim. Kendine güvenen, mesleki bilgisi ve bunu karşısındaki bireye aktarım gücü çok fazla olan Canan Aksoy sadece hastalarına değil yakın arkadaş çevresinede sağlıklı beslenme konusunda yardımcı olmaktadır. Mesleğindeki profesyonelliği ve hassasiyeti daima ön plana çıkmaktadır. Ayrıca çok iyi bir dinleyici, sıkıntılı ve çileden çıkmış anlarınızda yol göstericidir. Bu özellikleri sebebiyle kendisine danışan bireyler daima çok rahat kendilerini açmakta ve kendisiyle çok iyi iletişim kurmaktadır. Sağlıklı beslenmek için adres arayan herkes tereddütsüz kendisine başvumalıdır....
     7 Beğeni    

 selda (Danışan)
 IP: 78.169.161.ZL

20-05-2009
 TavsiyeNo: 23389
Canan hanımla yaklaşık 5 ay önce tanıştım ve iyi ki de tanıştım.3 ay gibi bir sürede hedeflediğim kiloma kavuşmamı sağladı.Ben vejeteryanım ve öyle bilindiği gibi vejeteryanlık çok da sağlıklı bir beslenme tarzı değil aslında.Protein,B12 ve pek çok şeyin eksikliğini yaşıyorsunuz(Tabi bunları Canan hanım ayrıntılarıyla bana anlattı)Et yemeyince ağırlıklı olarak karbonhidratlarla besleniyordum.Benim gibi dengesiz beslenen bir vejeteryana nasıl beslenilmesi gerektiğini öğretti.Güler yüzü hoş sohbeti de cabası.İki aydır tavsiyelerine aksatmadan uyuyorum ve inanın verdiğim kilolardan gram bile almadan tatilde salına salına gezeceğim günlere hazırlanıyorum.
     3 Beğeni    

 Ayşegül (Danışan)
 IP: 94.54.14.ZJF

17-05-2009
 TavsiyeNo: 23310
Canan Hanım; Size ne kadar teşekkür etsem azdır diye düşünüyorum. Benim hayatımı değiştirdiniz desem yalan olmaz. Yıllardır uğraşıp bir türlü kurtulamadığım kilolarıma, sizinle çözüm buldum. Şimdi daha mutluyum, rahatım ve aramızda kalsın giydiklerimde artık yakışıyor. Bu yaz benim için ilk defa sıkıntılı geçmeyecek. Siyah gömleklerin altına saklanmak zorunda değilim çünkü. Benim bütün umutsuzluğuma ve tatlıya karşı koyamama rağmen; aç kalmadan, yemek zevkimden vazgeçmeden zayıflatmayı başardınız. Siz tanıdığım en pozitif insan ve en tatlı diyetisyensiniz. :)))
     2 Beğeni    

 Beyhan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.174.160.BL

15-05-2009
 TavsiyeNo: 23265
Merhaba, Canan Hanımla yaklaşık olarak 8 aydır tanışıyoruz, kendisi hem işverenim hemde diyetisyenim oluyor:) Canan hanım anlatılmaz yaşanır diye düşünüyorum. Birkere işini çok severek yapıyor, tamamen pozitif, aynı zamanda terapist:) bazen kendisine hayret ediyorum, sürekli söylediğim bir söz var kendisine, size inanamıyorum Canan hanım:) Her olayda mutlaka güzel bir taraf buluyor, gelen tüm hastaları kendisinden memnun olarak burdan ayrılıyorlar, bağımlılık yapıyor. Şu ana kadar tüm yazdıklarım doğru kendisini yağlıyor falan değilim, lütfen yanlış anlaşılmasın. Aynı zamanda kilo da verdim, beslenme şeklimi tamamen değiştirdi kendisi, yanlış besleniyormuşum, bunu 45 yaşında öğrendim... Kendimi daha mutlu, dinç ve hafiflemiş hissediyorum. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Herkeze bir Canan Aksoy tavsiye ediyorum. İyi günler...
     4 Beğeni    

 orkun akkus (Danışan)
 IP: 85.97.177.ZBC

14-05-2009
 TavsiyeNo: 23240
İnsan Canlısı Bir hanımefendi Olması sizin herseye adapte olmanızı cok kolay şekilde sağlıyor , Size bir diyetisyenden cok bir abla kardes gibi davranması zaten insanın adapte olmasındaki başlıca kolaylıklardan , Sadece işini yapmıyor elinden geldiğince emek sarf ediyor ve ben kilolarımı verirken bunun ona borçlu olduğumun farkındayım , yıldızlı pek iyilerle dolu bir listem olusmaya basladı her ... Ama kilo vermeyi başarıyorsam bunun en önce olan sebebi karsımdaki kişinin değer verip oyle sadece bir işmiş gibi bunu yapmıyor olmasını hissetmektir . Dediğim gibi onun sayesinde İdeallerime kavusmaya başlıyorum . eğer Sizde umduğunuz kiloya ve sağlıklı bir yaşama kavuşmak istiyorsanız Kesinlikle Canan AKSOY :)
     3 Beğeni    

 MURAT (Danışan)
 IP: 88.252.63.WZ

14-05-2009
 TavsiyeNo: 23220
Merhaba, İşte o süper insan, benim gibi kırmızı et canavarına zevklerimden vazgeçmeden kolesterol tavan yapmadan daha sağlıklı ve lezzetli yemekler yemeği öğreten kişi, daha önceleri danışdığım diyetisyenler elime bir liste verip gönderiyorlardı haliyle ilk iki günün ardından benim liste dışına çıkmam kaçınılmaz son oluyordu. Tüm bunlar Canan hanım sayesinde değişti artık hem sağlıklı yaşıyorum ve lezzetli yemekler yiyorum. Hayat gerçekten çok güzel. Benim durumumda olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 seda özcan (Danışan)
 IP: 78.180.16.ZC

12-05-2009
 TavsiyeNo: 23156
Merhaba Canan Aksoyla gebelikte şeker tanısı konulunca yaklaşık 1 ay önce tanıştım.şekerim yüksek çıktıgı için bebeğe zarar verebilirdi ve benimde diyet yapmam gerekiyordu.Canan hanıma geldik çok sempatik,tatlı dilli biri olması şaşırttı bizi.. genelde doktora gidersin ilacını yazar tedavine başlar apar topar muayehaneden çıkarsın. ama Canan hanım belki 1 saat konuşur.yemek tarifi bile verir.Her ayrıntıya dikkat eder. vermiş oldugu diyet listesiyle şekerim düştü :) hem sağlıklı besleniyorum hemde çok hızlı kilo alıyordum aşırı kilo alışım yavaşladı:)) herkese gönül rahatlıgıyla tavsiye ediyorum.. ve kendisinede çok teşekkür ediyorum sevgilerimle...
     6 Beğeni    

 DENİZ ARSLANTÜRK (Danışan)
 IP: 85.96.59.ZC

11-05-2009
 TavsiyeNo: 23143
Canan Hanımı çok uzun senelerdir tanıyorum. Kendisini hayatımda ilk kez kilo vermem gerektiğinde tanıdım. Nutra slim'in yeniköyde bir yeri vardı. Yeniköy nutra slimde tanıştık ve o günden beri ne zaman kilo vermem gerekse kapısını çalıyorum. Uzmanlığına güvendiğim için gidiyorum kendisine. Konusunda oldukça iyi ve bilgili. Kendisini geliştirmeye devam ediyor. İlk tanıdığımdan bugüne kadar 3 kez gittim kendisine . 3ü de 4- 5 sene aralıklarla oldu. Her gördüğümde daha iyi yerdeydi. Kendisi her zaman sıcakkanlı, güler yüzlü. Diyet listesini hazırlarken yazdığı her öğünü ayrı ayrı ve örnek vererk hazırlıyor bu da benim diyeti uygulamamı kolaylaştırıyor. Diyetin dışında dr.a ihtiyacım olduğunda kendisine danışıyorum, beni gönderdiği doktorlar genelde akademik kariyeri olan doktorlar olduğu için ilk dr. ziyaretimde doğru bir doktora gitmiş oluyorum. Bazı günler radyoda programa çıkıyor, diyetisyenimi radyoda dinlemekte hoşuma gidiyor. En son mekanı ulaşım açısından çok kolay,arabayla gidenler için otoparkı da var. Akmerkezin karşısında, ve çok güzel dekarasyonu olan bir yer. Tüm bunların yanında diğer diyetisyenlere oranla daha uygun fiyatı var. Kendisine çok teşekkür ediyorum . Diyetisyen arayan kişilere Canan Hanım'ı uzmanlığı,güleryüzlülüğünden dolayı tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 A.D.K. (Danışan)
 IP: 88.246.2.YWD

11-05-2009
 TavsiyeNo: 23121
Merhaba, Canan Hanım ile yaklaşık 5 yıl önce tanıştım. Olması gerekenin bir hayli üzerinde bir kilom vardı ve arkadaşlarımın tavsiyesi ile Canan hanımın muayenehanesine gittim. Daha önceleri de bir kısım diyetisyenlere gitmiştim ancak genellikle ne kadar basitçe bir iş yapıldığını ve para tuzağı olduğunu düşünerek kısa zamanda bırakırdım. Ama böyle düşünsem de gelin görün ki kendi başıma kilo veremiyordum. Sonunda Canan Hanım ile çalışmaya başladım. Kendisini ilk gördüğümde hissettiğim ne kadar sıcak kanlı biri olduğuydu. Ve bu hissim beni ileride de yanıltmadı. Kendisi ile ben ideal kiloma ulaşıncaya kadar ki yaklaşık 6 ay sürdü, beraber çalıştık. Bu süre zarfında anladım ki asıl olan aslında diyetisyenin size diyet anlatması değildi çünkü zaten bir kısım diyetisyen tecrübesi olan insanlar ne yiyip ne yememeleri gerektiğini üç aşağı beş yukarı biliyorlardır. Ne var ki önemli olan diyetisyeninizin haftalık kontrollerde sizin ruh halinize göre diyet yazması, gerekli yerlerde masum esnekliklerde bulunması ve en önemlisi geçirilen vakit konusunda sürekli saate bakmaması. Benim aradığım biraz şımartılmaktı ve onu da Canan Hanım sağlıyordu. Bunun yanısıra kendisine sorduğum her soruyu mutlaka benim tatmin olabileceğim gibi yanıtlıyordu. Bu karşımdakinin bilgisine olan güvenimi sağlamlaştırdı. Kesin olan birşey varsa o da haftalık kontrollere severek ve isteyerek gidiyor olmamdı. Sonunda sağlıklı bir şekilde olmam gereken kiloya düştüm. Ve daha da önemlisi Canan hanım sayesinde bundan sonraki hayatımda da sağlıklı beslenmek için ne yapmam gerektiğini biliyorum. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANAN HANIM, BİLGİNİZE VE AĞZINIZA SAĞLIK...
     4 Beğeni    

 TOMRİS KARAKÜÇÜK (Danışan)
 IP: 213.148.68.Z

04-05-2009
 TavsiyeNo: 22920
Canan hanım'la yaklaşık 3 ay önce danışan-diyetisyen ilişkimiz başladı ve tüm samimiyetimle itiraf etmeliyim ki o günden beri hayatım olumlu yönde pek çok değişim geçirdi... Bunu sadece birlikte çabayla verdiğim kilolara bağlamak mümkün değil; çünkü fikrimce, Canan hanım'ı diğer meslektaşlarının birkaç fersah önüne geçiren en önemli özelliği gözlerinden size ulaşan samimi sıcaklığı... Yakın ilgisini önce gözlerinde yakalıyorsunuz; hayatının çoğunu "fazla kilo" ile geçirmiş ve pek çok "deneyim" yaşamış biri için bunun anlamı "devam edilebilir bir alışkanlık, motivasyon için "gece-gündüz" elinden geleni yapan konusunda uzman hazırcevap bir arkadaş ile sohbetler, tavsiye alımları ve çaba sarfedilebilir bir değişim süreci" demektir. Ben "yememeliyim bunu" derken "seninle süreç 2 ay değil, bu nedenle hem diyetinden hem benden nefret etmemen için onu afiyetle yiyeceksin" diye direten ve gerçekten onu yediğim halde baskülde 3 ayda 18 kilo kaybına ulaştıran bir mucize Canan Hanım... diyet yaptığımı değil, ağır adımlarla kendimi bulduğumu düşündürten bir mucize.... kendisine minnettarım ve bu yazıyı okuyup beni anlayabilenlere şiddetle tavsiye ediyorum... saygılarımla, TOMRİS KARAKÜÇÜK
     7 Beğeni    

 hilal fidancı (Danışan)
 IP: 193.140.194.YB

30-04-2009
 TavsiyeNo: 22821
Merhaba öncelikle çok neşeli ve süper bir insan olduğu kesinlikle söylemem gerekiyor. Sadece kilo almak , kilo vermek , ya da sağlıklı kalmazına yardımcı olmakla kalmıyor neşenizide yerine getiriyor. Ben şu anda hamileyim. Hamileliğimde Canan Hanım'ın yardımıyla gereksiz kilo almadan çok sağlıklı bir şekilde ilerliyorum. Önerdiği beslenme programı kesinlikle sizi uğraştıracak cinsten değil çok kolay hazırlayıp zevkle tüketeceğiniz şeyleri yiyor aynı zamanda sağlıklı kalıyorsunuz. Amacınız her ne ise( kilo almak, vermek, sağlıklı beslenmek ) size tam anlamıyla yardımcı olacağından kesinlikle şüpheniz olmasın.
     3 Beğeni    

 NAZAN (Danışan)
 IP: 78.171.19.YC

23-04-2009
 TavsiyeNo: 22601
Canan Hanım ile tanışmam 8 Kasım günüydü.Bir uzman kontrolünde ciddi bir planlama doğrultusunda kilo vermeye karar vermiştim.İnternette en çok tavsiye edilen diyetisyenleri araştırmaya başladım ve o gün Canan Hanım hakkında yazılmış olanları okuduğumda çok etkilendim.Hemen aradım ve randevu aldım.İlk görüşmemizde bana çok ilgili ve herşeyden öte çok pozitif geldi.Sıcaklığı beni gerçekten etkiledi.Çünkü bu süreçte moral motivasyon ve herşeyden önce doktorunuza isteyerek gitmek bence çok önemliydi.Ancak şunu belirtmeliyim ki,ben artık isteyerek gitmenin ötesinde gerçekten kendisine koşar adımlarla gider oldum.Şu an tam 17 kilo vermiş durumdayım,tabii ki Canan Hanım sayesinde.Yönlendirmeleri gerçekten mükemmel.Paylaşımları daima pozitif ve sevecen.Bu işi gerçekten çok iyi biliyor.En güzeli de ne biliyor musunuz? Her an kendisinin yanınızda olduğunu bilmek...Çünkü desteğini hiç eksik etmiyor.Kafama takılan herşeyi telefon veya e-mail aracılığı ile kendisine soruyor ve cevap alabiliyorum.Ona çok şey borçluyum.Bir diyetisyen olmanın ötesinde benim psikoloğum gibi oldu aynı zamanda.Son olarak çok önemli bir noktayı daha belirtmek istiyorum: Canan hanım artık sadece benim değil,ailemizin doktoru.Bir aydır annem ve babam da Canan Hanım ile birlikteler ve çok mutlular.Hatta hamile kalmayı düşünen 56 kilo olan ablam bile sağlıklı hamilelik adına kendisiyle süreci başlatıp tamamlamayı düşünüyor.Ailece kendisini inanılmaz seviyoruz.Tombik ailemiz onun sayesinde zayıfladı-zayıflıyor:)Canım doktorumuz,SENİ ÇOK SEVİYORUZ,İYİ Kİ VARSIN...
     7 Beğeni    

 Berrin (Danışan)
 IP: 85.107.152.DL

21-04-2009
 TavsiyeNo: 22528
Sevgili Canan hanim ile yaklasik 7 ay once tavsiye uzerine tanistim.Iyiki de tanismisim. Neydi onceden aldigim o kilolar oyle::-)CEvremdeki arkadaslarimin (her nekadar belli etmeseler bile) gozlerinden okuyabiliyordum ne kadar kilo aldigimin. Ama simdi gayet mutlu ve rahatim. Ee tabi bunlar hep Canan hanimin sayesinde oldu. Benim sevdigim yemeklerden yola cikarak bir diet programi uyguladik. Boylelikle bende hem beslenme nediri ogrendim, hem sevdigim yiyeceklerden yedim(kisitlida olsa)hemde kilo verdim. Daha ne isterimki::-) Tekrar tekrar tesekkurler Canan Aksoy.. Sevgilerimle,
     5 Beğeni    

 Ayça Dönmez (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.140.193.DD

16-04-2009
 TavsiyeNo: 22326
Sevgili Canan Aksoy ile 1,5 senedir beraber çalışıyoruz. Spor egitmeni olarak çalıştıgım ögrencilerim,doktorumuz tarafından kişiye özel verilen beslenme programını uygulamakta. Tüm hastaları ile sıcak,samimi ve hiç strese sokmadan birebir ilgilenirken verdiği diet programları sayesin de çok başarılı sonuçlar elde ettik.. Diet yapmak mental olarak da hazır olmayı gerektiren,kolay gibi gözükse de var olan beslenme alışkanlıklarını değiştirmek aslın da zorlu bir süreç.. fakat Canan Aksoy bu konu da tam bir profesyonel çünki insan pisikolajisini ve motive etmeyi çok iyi biliyor ve işini severek ve çok iyi bilerek yapıyor. Canan Aksoy'un hastası olduktan sonra çok rahat ve severek uygulayacagınız beslenme programlarınız oluyor,hem motive oluyosunuz ve kasmadan kilo veriyosunuz...
     3 Beğeni    

 Batuhan S. Barutçu (Danışan)
 IP: 85.99.111.YCW

25-02-2009
 TavsiyeNo: 20404
Canan Hanım, benim için diyetisyenliği dışında, güleryüzü ve konuşkanlığı ile aynı zamanda bir terapist.Kendisi ile her görüşmemizden sonra mutlu mesut ayrılıyorum. Onunla ilk karşılaştığımızda benim beslenme tarzımı öğrendikten sonra anlattıkları ile kendimin nasıl saçma sapan beslendiğini vücuduma nasıl kötülükler yaptığımı öğrendim. Bana uyguladığı diyet programları ile hiç aç kalmadan sevdiğim besinleride (kısıtlıda olsa ) yiyerek kilo vermeye başladım. Bu benim için inanılmaz bir şey. Herkese Canan Hanımdan diyet programı almasını öneririm.
     3 Beğeni    

 NURTEN (Danışan)
 IP: 78.186.10.W

17-10-2008
 TavsiyeNo: 16202
Canan hanımla tanışalı yaklaşık dört ay oldu ve bu süreç beni kendimle,ailemle,arkadaşlarımla kısacası dünyayla barıştıran bir süreç oldu.diyetisyene gitmeyi hiç düşünmemiştim(tabi bunun çok yanlış bir karar olduğunu onu tanıyınca anladım)kilolu insanlar bilirler gittiğiniz her ortamda tek konuşulan konu sizin kilolarınız,herkesten zayıflama tavsiyeleri ve bununla ilgili yapılan bolca espriler.kuzenimin düğününü,elbise bulamayışımı(malum 48bedene abiye bulmak biraz zor),yapılan konuşmaları,ondan sonraki 3gün hiçbirşey yemeyişimi hiç unutamam psikolojim alt üst olmuştu sonunda babamın zoruyla canan hanım a gittik daha kapıdan girdiğimizde onun sıcacık gülümseyişiyle karşılaştım,insanı o kadar rahatlatan bir gülümseyişi ve sohbeti var ki anlatamam....onun hakkında söylenebilecek o kadar çok şey var ki çok samimi,sıcak,açık sözlü ve işini son derece iyi yapan,HANİ DERLERYA 4 4LÜK O 10DA 10LUK:)ama sakın bunu sadece fiziksel olarak anlamayın o hastasını ruhen de tedavi ediyor ruhundaki güvensizlik,üzüntü,sıkıntı hiçbirşey kalmıyor.emin olun onunla zor diye birşey yok.tedavim halen mutlu mesut sürüyor (40-42beden giyiyorum artık)beklentilerimin çok üstünde bir değişiklik yaşadım beni her yönden yeniden yarattı daha güleryüzlü kendine bakan bir insan oldum,okula dönünce arkadaşlarım, hocalarım şok oldular iltifat yağmurları halen sürüyor onlarda yeni nurten i çok sevdiler.herşeyi o mükemmel insana borçluyum.teşekkür için bu yolu seçtim umarım beğenir SİZ BİR TANESİNİZ canan hanım herşey için sonsuz teşekkürler:)
     6 Beğeni    

 OYA ANA (Danışan)
 IP: 78.166.115.YJC

11-07-2008
 TavsiyeNo: 13550
Teşşekürler Canan Hanım Bugüne kadar birçok başarısız diyetten sonra artık zayıflamakla ilgili ümidim kalmamışken tanıştım Canan Hanımla.Kendisi kafamdaki diyetle ilgili zor olan herşeyi sildi.Bugüne kadar denediğim hiç bir diyet yaşam biçimime yeme alışkanlıklarıma ve bütçeme bir türlü uyamadığı için bırakmak zorunda kalmıştım.Her bırakılan diyetin ardından aldığım kilolar ve başarısızlığın verdiği mutsuzlukta cabasıydı.Canan hanımın yaşam biçimime göre hazırladığı diyetle sağlıklık bir şekilde aç kalmadan diyetteyim stresi yaşamadan zayıflamanın hayal olmadığını öğrendim.Aç kalmadan stres yaşamadan zayıflamak istiyorsanız CANAN AKSOY mucizesiyle tanışın derim.Kendisini çilesiz zayıflamak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    

 Duygu Ö. (Danışan)
 IP: 88.245.85.YDD

10-07-2008
 TavsiyeNo: 13532
Canan Hanımla tanıştığımda yarım dünya halinde daha genç yaşımda hayattan bağlarını koparmış biriydim ama şuan onun sabrı anlayışı bana verdiği azim ve sağlıklı bir program ile kısa bir sürede kendine her şekilde güvenen aynaya baktığında mutlu olan artık bu hayatta bende varım diyen yaşımın gerektirdiği bir insan oldum ve bu süre zarfında hiç bir zaman umudumu ve azmimi kaybetmeme izin vermeyen doktor hanıma çok çok teşekkür ediyor ve bu durumda olan herkesinde vakit geçmeden önlemini almalarını öneriyorum ben çok geçmeden önlemini aldığım en önemliside Canan Hanım gibi hem insan olarak mükemmel hemde bir hekim olarak çok iyi birine başvurduğum için çok şanslıyım doktor hanıma tekrardan çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     19 Beğeni    

Canan AKSOY'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği,Diabet,Obezite Ve Beslenme Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Canan Aksoy
Nispetiye Cad.Seyran Apt.No: 35 Daire : B Etiler
İstanbul
(Akmerkez Etiler Kapısı Karşısı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 351 57 58
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1972
(47 yaşında)
Doğum Yeri
Eskişehir
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
1995
(24 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
 facebook hesabı instagram hesabı


Canan AKSOY'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Canan AKSOY Mesleki Videolar Videoları
-

diyet, diyetisyen, beslenme, diyabet, gestasyonel diyabet, beslenme uzmanı, hastane, etiler, menapozda beslenme, çocuk obezite, obezite, sağlıklı beslenme, etiler diyetisyen, metabolik sendrom, diyet uzmanı, şişmanlık, zayıflık, online diyet, besin öğesi, beslenme ve diyet uzmanı, diyabette beslenme, ağırlık kontrolü, zayıflama diyeti, beslenme ve diyetetik, hastalıklarda beslenme, hipoglisemi, hiperglisemi, pcos, menü planlama, sporcu beslenmesi, karaciğer yağlanması, kardiyoloji derneği, abdominal yağlanma, bel çevresi, kilo alma, gebelikte beslenme, bağdat caddesi diyetisyen, göztepe diyetisyen, akmerkez diyetisyen, etiler beslenme uzmanı, kilo verme, kilo koruma, insülin rezistansı, kas kitlesi, gebe beslenmesi, zayıflama merkezi, beslenme eğitimi, hipertansiyonda beslenme, karbonhidrat sayımı, kalori


04:01
Top