2007'den Bugüne 89,658 Tavsiye, 27,640 Uzman ve 19,668 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeliha ŞAHİN
Psikolog - Samsun

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Zeliha ŞAHİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

169
(%98.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zeliha ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeliha ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pınar ERSÖZPsk.Pınar ERSÖZ
Merhabalar. Pınar hanımı uzun yıllardır tanıyorum psikoloji ye olan aşkına yakından tanık oldum.Arkadaşlık ve dostluk yönü dışında mesleki yönünü süre...

 
Zeliha ŞAHİN'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi-Psikoloji Bölümü (1998 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeliha ŞAHİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL DANIŞMANLIK
EVLİLİK VE AİLE TERAPİSİ
İLİŞKİ SORUNLARI
EVLİK ÖNCESİ DANIŞMANLIK
BOŞANMA ÖNCESİ DANIŞMANLIK
BOŞANMA SÜRECİ DANIŞMANLIK
BOŞANMA SONRASI DANIŞMANLIK

Zeliha ŞAHİN'in Makaleleri Zeliha ŞAHİN'in Makale ve Yazıları
3 Makale

Zeliha ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Erdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
16.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116473
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Eternity
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
20.Mart.2017
TavsiyeNo: 95404
Eşimle iletişim kurmakta çok zorlanmaya başlamıştık. Her konuda tartışmaktan konuşamıyorduk bile. Anlaşamadığımızı düşünüyorduk ve boşanmanın daha iyi olacağını söylüyorduk birbirimize. Sonra bir aile terapisine gidip yardım almaya karar verdik. Eğer terapide bize iyi gelmezse boşanacaktık. Sonra internet vasıtasıyla Zeliha Hanıma gitmeye karar verdik. Bizim için çok zor bir dönemdi ama o kadar bunalmıştık ki ikimizde bu kararda hemen hemfikir olduk çünkü bir oğlumuz vardı ve onun ömür boyu annesizlik yada babasızlık çekmesini istemiyorduk. Zeliha hanıma 6 ay kadar önce gitmeye başladık.Zeliha hanım anlayışlı, zeki, sabırlı ve alanında uzman birisi.Bizim duygularımızı doğru ifade etmemize yardımcı oldu. Öncelikle bize kendimizi tanımada, karşımızdakini tanımada ve iletişim kurarken dikkat etmemiz gerekenler konusunda rehber oldu.Bunu yaparken bize karşı çok sabırlıydı çünkü eşimde bende sıkıntılarımızı anlatırken çok zorlanıyoruk. Bu süreçte farkettik ki biz aslında eşimle hiç duygularımızla konuşmuyorduk ve sürekli birbirimizi eleştirmekten suçlamaktan bir yere varamıyorduk. Aynı bataklıkta debelenip duruyorduk. O zor dönemi Zeliha hanım sayesinde atlattık ve şuan daha huzurlu ve mutluyuz. Teşekkürler Zeliha hanım.
     4 Beğeni    
Tuba USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80694
Zeliha hanimla yaklaşık 4 ay önce tanıştım. Evliligimin bitmek üzere olduğu bir zamanda buldum kendisini. Internetten arastirdigimda okuduğum yorumlardan da yola çıkarak kendisiyle iletişime geçtim. 1 gün sonra aradı beni. O kadar mutlu oldum ki anlatamam. Öyle çaresiz öyle zor bir zamandi ki sorunumun çözümsüz olduğunu düşünüyordum. Ama Zeliha hanim daha ilk görüşmede hiçbir sorunun çözümsüz olmadığını anlamamizi sağladı. Kendisi öyle mükemmel bir insan ki bunu ancak onu tanıdığınızda anlarsiniz. Sorunlara yaklaşımı teshis koyarak degil,konuşmalarıyla ve sorduğu sorularla hatalarınızı kendinizin anlamanizi sağlıyor. Bu benim açımdan çok önemliydi çünkü daha önce de yardim aldigim psikolog olsun psikiyatr olsun bana beni anlattilar sen şöylesin sen böylesin dediler. Benim istediğim bu degildi. Zeliha hanım sanki beni ve eşimi taniyormuscasina bize bizi anlatmadi bizim içinde bulunduğumuz durumu kendi kendimize nasıl çözebiliriz buna ışık tuttu,yol gösterdi. Eşimle aslinda sorunlarımızın çok da derin ve evliliği bitirebilecek şeyler olmadığını anlamamızı sağladı. Gerçekten işinde çok başarılı, güler yüzlü, insanı rahatlatan bir ses tonuyla ilk görüşmede doğru yerde olduğunuzu anliyorsunuz. Kesinlikle Zeliha hanıma lutfedilmis bir meskek bu. Eğer çıkmazdaysaniz ve her şeyin bittiğini düşünüyorsanız kendisiyle görüşmeden karar vermeyin. Olumsuz bir sonuç bile olsa evliliginiz, yapilabilecek birşey kalmamış olsa bile bunu da olumlu yöne cevirebileceginden emin olabilirsiniz. Sayesinde evliligimiz kurtuldu artık olaylara daha objektif bakiyoruz,6 yıllık evliligimizin emekle kurulu duzenimizin kurtarıcısı olduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Çok teşekkür ederiz Zeliha hanım iyiki varsınız. .
     9 Beğeni    
Selma AKBULUT Fotoğraf
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42229
Zeliha hanım ile Evlilik ve Aile Terapisi eğitiminde tanıştık.Sakin ve anlayışlı bir tavrı var.Olaylara Önyargılı yaklaşmadığı vermiş olduğu cevaplardan belli oluyordu.Sempatik duruşu ile iletişim becerileri oldukça gelişmiş ve psikoloji alanında kendisini yeniliklerden mahrum etmeyen bir uzmanımız.Samsun ilinde yardım almak isteyen danışanlarımıza rahalıkla tavsiye edebileceğim bir uzman.Kendisine mesleki yaşantısında başarılar diliyor ve danışanlarımıza güvenebileceği bir uzmanı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Alp ARDIÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30122
Psikolog Zeliha Şahin ile İzmirde katıldığım eğitim de tanıştım. Kendisi son derece başarılı ve uyumlu olup herkesin beğenisi kazanmıştır. Bununla birlikte camia da devamlı olarak yenilikleri takip edip, bunlar üzerine çalışmlar yapan bir meslek anlayışı var. Aldığı eğitimler ve yaptığı çalışmlardan kendisini öne çıkaran bir psikolog olduğu herkes için aşikar. Eminimki hasta ve danışanlarından aldığı geribildirimlerde aynı yöndedir.İçtenlikle, bir uzman olarak meslektaşımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Yucel A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25066
Zeliha Hanım ile geçen yaz tanıştım. Boşanmak üzereydim ve 2 çocuğuma bunu durumu nasıl anlatacağımı bilemiyordum. Sıcak tavrı, bilgisi ve meslekte yüksek performansı sayesinde bu zor dönemi ben ve çocuklarım huzurlu ve sakin atlattık. Ayrıca benim beden algısı ile ilgili problemlerim ve strese bağlı panik attaklarım vardı. Bu sıkıntılarımı da uyguladığı seanslar sayesinde en minimum seviyeye indirdi. Teşekkür eder ve tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
İlknur C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25018
Merhaba, Zeliha Şahin'i kızım faülteye başamadan önce sınav kaygısını yenmek için aldığı yardım vasıtasıyla tanıdım.Sonrasında poblemlerimin çözümü için bana EFT uyguladı. Hayır demek konusunda sıkıntım vardı."Ne derler" ,"desinler ki" kaygımı bir türlü aşamıyordum.Zeliha Hanım'ın meseğindeki tüm yenilikleri takip etmesi,uzmanlığı ile ilgili gelişmeleri uygulaması,mesleğine duyduğu saygı ilk dikkatimi çeken özellikleri olmuştur.Güleryüzlü ciddiliği ,ilişkilerdeki mesafeyi ayarlaması ,karşısındakinin yerine koyma becerisi kendisini başkalarına da önermeme neden olmuştur.Zeliha Şahin'i şiddetle tavsiye ediyorum. İLKNUR
     1 Beğeni    
Uzman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17120
Kendisiyle arkadaşlarım aracılığıyla tanıştım. Zeliha Şahin'den aldığım yardımda alanında mesleki bilgi ve becerisinin üst düzeyde olduğunu gözlemledim. Karşısındaki insanın yerine kendisini koyarak onu çok iyi anlayabiliyor. Yaptığımız görüşmelerin çok faydalı olduğunu gördüm. Özellikle hipnoz yöntemini çok iyi uyguluyor ve bu sayede sorunlarıma çözüm buldum. Kendisinin mesleğinde çok iyi olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle iyi bir psikolog. Herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Pınar ERSÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Şubat.2008
TavsiyeNo: 8657
herkese merhaba.meslektaşım zeliha şahin alanda yeralan nadide psikologlardan biridir.danışanına yaklaşımı,sağaltım (tedavi)sistemi,pozitif etkisiyle her daim olumlu geribildirimler almaktadır.zeliha şahini çeşitli seminerlerde de görmek mümkündür.alanda oldukça fazla bilgi birikime sahiptir.danışanlarına yardımcı olmak için elinden geleni yapar ve her daim bir çözüm noktası bulur.mesleğinin zirvesinde olan meslektaşımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Zeliha ŞAHİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Samsun Korunmaya Muhtaç Çocukları Destekleme Derneği

Zeliha ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeliha ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pınar ERSÖZ
Psk.Pınar ERSÖZ
Merhabalar. Pınar hanımı uzun yıllardır tanıyorum psikoloji ye olan aşkına yakından tanık oldum.Arkadaşlık ve dostluk yönü dışında mesleki yönünü süre...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi-Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1998
(24 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Zeliha ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Zeliha ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

16:40
Top