2007'den Bugüne 83,081 Tavsiye, 26,198 Uzman ve 18,416 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Zeliha ŞAHİN

Şehir

Samsun

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Zeliha ŞAHİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeliha ŞAHİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

167
(%97.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Zeliha ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Zeliha ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pınar ERSÖZPsk.Pınar ERSÖZ
Merhabalar. Pınar hanımı uzun yıllardır tanıyorum psikoloji ye olan aşkına yakından tanık oldum.Arkadaşlık ve dostluk yönü dışında mesleki yönünü süre...

Zeliha ŞAHİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL DANIŞMANLIK
EVLİLİK VE AİLE TERAPİSİ
İLİŞKİ SORUNLARI
EVLİK ÖNCESİ DANIŞMANLIK
BOŞANMA ÖNCESİ DANIŞMANLIK
BOŞANMA SÜRECİ DANIŞMANLIK
BOŞANMA SONRASI DANIŞMANLIK

Zeliha ŞAHİN'in Makaleleri Zeliha ŞAHİN'in Makale ve Yazıları
3 Makale

Zeliha ŞAHİN Tavsiye Yazıları Zeliha ŞAHİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Eternity (Danışan)
 IP: 78.170.7.YBL

20-03-2017
 TavsiyeNo: 95404
Eşimle iletişim kurmakta çok zorlanmaya başlamıştık. Her konuda tartışmaktan konuşamıyorduk bile. Anlaşamadığımızı düşünüyorduk ve boşanmanın daha iyi olacağını söylüyorduk birbirimize. Sonra bir aile terapisine gidip yardım almaya karar verdik. Eğer terapide bize iyi gelmezse boşanacaktık. Sonra internet vasıtasıyla Zeliha Hanıma gitmeye karar verdik. Bizim için çok zor bir dönemdi ama o kadar bunalmıştık ki ikimizde bu kararda hemen hemfikir olduk çünkü bir oğlumuz vardı ve onun ömür boyu annesizlik yada babasızlık çekmesini istemiyorduk. Zeliha hanıma 6 ay kadar önce gitmeye başladık.Zeliha hanım anlayışlı, zeki, sabırlı ve alanında uzman birisi.Bizim duygularımızı doğru ifade etmemize yardımcı oldu. Öncelikle bize kendimizi tanımada, karşımızdakini tanımada ve iletişim kurarken dikkat etmemiz gerekenler konusunda rehber oldu.Bunu yaparken bize karşı çok sabırlıydı çünkü eşimde bende sıkıntılarımızı anlatırken çok zorlanıyoruk. Bu süreçte farkettik ki biz aslında eşimle hiç duygularımızla konuşmuyorduk ve sürekli birbirimizi eleştirmekten suçlamaktan bir yere varamıyorduk. Aynı bataklıkta debelenip duruyorduk. O zor dönemi Zeliha hanım sayesinde atlattık ve şuan daha huzurlu ve mutluyuz. Teşekkürler Zeliha hanım.
     4 Beğeni    

 TUBA USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.130.YFD

14-08-2015
 TavsiyeNo: 80694
Zeliha hanimla yaklaşık 4 ay önce tanıştım. Evliligimin bitmek üzere olduğu bir zamanda buldum kendisini. Internetten arastirdigimda okuduğum yorumlardan da yola çıkarak kendisiyle iletişime geçtim. 1 gün sonra aradı beni. O kadar mutlu oldum ki anlatamam. Öyle çaresiz öyle zor bir zamandi ki sorunumun çözümsüz olduğunu düşünüyordum. Ama Zeliha hanim daha ilk görüşmede hiçbir sorunun çözümsüz olmadığını anlamamizi sağladı. Kendisi öyle mükemmel bir insan ki bunu ancak onu tanıdığınızda anlarsiniz. Sorunlara yaklaşımı teshis koyarak degil,konuşmalarıyla ve sorduğu sorularla hatalarınızı kendinizin anlamanizi sağlıyor. Bu benim açımdan çok önemliydi çünkü daha önce de yardim aldigim psikolog olsun psikiyatr olsun bana beni anlattilar sen şöylesin sen böylesin dediler. Benim istediğim bu degildi. Zeliha hanım sanki beni ve eşimi taniyormuscasina bize bizi anlatmadi bizim içinde bulunduğumuz durumu kendi kendimize nasıl çözebiliriz buna ışık tuttu,yol gösterdi. Eşimle aslinda sorunlarımızın çok da derin ve evliliği bitirebilecek şeyler olmadığını anlamamızı sağladı. Gerçekten işinde çok başarılı, güler yüzlü, insanı rahatlatan bir ses tonuyla ilk görüşmede doğru yerde olduğunuzu anliyorsunuz. Kesinlikle Zeliha hanıma lutfedilmis bir meskek bu. Eğer çıkmazdaysaniz ve her şeyin bittiğini düşünüyorsanız kendisiyle görüşmeden karar vermeyin. Olumsuz bir sonuç bile olsa evliliginiz, yapilabilecek birşey kalmamış olsa bile bunu da olumlu yöne cevirebileceginden emin olabilirsiniz. Sayesinde evliligimiz kurtuldu artık olaylara daha objektif bakiyoruz,6 yıllık evliligimizin emekle kurulu duzenimizin kurtarıcısı olduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Çok teşekkür ederiz Zeliha hanım iyiki varsınız. .
     9 Beğeni    

 Erdem (Danışan)
 IP: 88.254.1.CC

07-01-2015
 TavsiyeNo: 74828
Psikolog Zeliha ŞAHİN'e internet vasıtasıyla ulaştım. okuduğum yorumlardan, tecrübesinden ve uzmanlık alanlarından dolayı kendisini tercih ettim. Yeni evli olduğum eşimle problemlerimizden kaynaklı her gün şiddetli tartışmalara giriyorduk. Konuşmak fayda etmiyordu, ne ben eşimi anlıyordum, ne de eşim beni anlıyordu. Boşanmayı planladığımız sırada Zeliha Hanımın desteğine başvurduk. Yaşadığımız bölgeye uzak olmasına rağmen seanslara aksatmadan devam ettik. Sonunda geldiğimiz nokta hayret vericiydi, sorunlarımıza odaklanmayı bırakıp mutlu bir aile olabildik ve bunu tamamen Zeliha Hanımın profesyonel yaklaşımı sayesinde başardık. Her yaştan kişilerin her türlü problemini çözmesinde ihtiyaç duyduğu desteği alabileceği bir uzman. Kesinlikle tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

Selma AKBULUT Fotoğraf  Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Antalya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-06-2011
 TavsiyeNo: 42229
Zeliha hanım ile Evlilik ve Aile Terapisi eğitiminde tanıştık.Sakin ve anlayışlı bir tavrı var.Olaylara Önyargılı yaklaşmadığı vermiş olduğu cevaplardan belli oluyordu.Sempatik duruşu ile iletişim becerileri oldukça gelişmiş ve psikoloji alanında kendisini yeniliklerden mahrum etmeyen bir uzmanımız.Samsun ilinde yardım almak isteyen danışanlarımıza rahalıkla tavsiye edebileceğim bir uzman.Kendisine mesleki yaşantısında başarılar diliyor ve danışanlarımıza güvenebileceği bir uzmanı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Alp ARDIÇ Fotoğraf  Psk.Alp ARDIÇ
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-01-2010
 TavsiyeNo: 30122
Psikolog Zeliha Şahin ile İzmirde katıldığım eğitim de tanıştım. Kendisi son derece başarılı ve uyumlu olup herkesin beğenisi kazanmıştır. Bununla birlikte camia da devamlı olarak yenilikleri takip edip, bunlar üzerine çalışmlar yapan bir meslek anlayışı var. Aldığı eğitimler ve yaptığı çalışmlardan kendisini öne çıkaran bir psikolog olduğu herkes için aşikar. Eminimki hasta ve danışanlarından aldığı geribildirimlerde aynı yöndedir.İçtenlikle, bir uzman olarak meslektaşımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 yucel a. (Danışan)
 IP: 88.240.209.YZY

21-07-2009
 TavsiyeNo: 25066
Zeliha Hanım ile geçen yaz tanıştım. Boşanmak üzereydim ve 2 çocuğuma bunu durumu nasıl anlatacağımı bilemiyordum. Sıcak tavrı, bilgisi ve meslekte yüksek performansı sayesinde bu zor dönemi ben ve çocuklarım huzurlu ve sakin atlattık. Ayrıca benim beden algısı ile ilgili problemlerim ve strese bağlı panik attaklarım vardı. Bu sıkıntılarımı da uyguladığı seanslar sayesinde en minimum seviyeye indirdi. Teşekkür eder ve tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 ilknur c. (Danışan)
 IP: 78.179.23.FD

20-07-2009
 TavsiyeNo: 25018
Merhaba, Zeliha Şahin'i kızım faülteye başamadan önce sınav kaygısını yenmek için aldığı yardım vasıtasıyla tanıdım.Sonrasında poblemlerimin çözümü için bana EFT uyguladı. Hayır demek konusunda sıkıntım vardı."Ne derler" ,"desinler ki" kaygımı bir türlü aşamıyordum.Zeliha Hanım'ın meseğindeki tüm yenilikleri takip etmesi,uzmanlığı ile ilgili gelişmeleri uygulaması,mesleğine duyduğu saygı ilk dikkatimi çeken özellikleri olmuştur.Güleryüzlü ciddiliği ,ilişkilerdeki mesafeyi ayarlaması ,karşısındakinin yerine koyma becerisi kendisini başkalarına da önermeme neden olmuştur.Zeliha Şahin'i şiddetle tavsiye ediyorum. İLKNUR
     1 Beğeni    

 uzman (Danışan)
 IP: 88.226.169.BB

15-11-2008
 TavsiyeNo: 17120
Kendisiyle arkadaşlarım aracılığıyla tanıştım. Zeliha Şahin'den aldığım yardımda alanında mesleki bilgi ve becerisinin üst düzeyde olduğunu gözlemledim. Karşısındaki insanın yerine kendisini koyarak onu çok iyi anlayabiliyor. Yaptığımız görüşmelerin çok faydalı olduğunu gördüm. Özellikle hipnoz yöntemini çok iyi uyguluyor ve bu sayede sorunlarıma çözüm buldum. Kendisinin mesleğinde çok iyi olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle iyi bir psikolog. Herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

Pınar ERSÖZ Fotoğraf  Psk.Pınar ERSÖZ
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-02-2008
 TavsiyeNo: 8657
herkese merhaba.meslektaşım zeliha şahin alanda yeralan nadide psikologlardan biridir.danışanına yaklaşımı,sağaltım (tedavi)sistemi,pozitif etkisiyle her daim olumlu geribildirimler almaktadır.zeliha şahini çeşitli seminerlerde de görmek mümkündür.alanda oldukça fazla bilgi birikime sahiptir.danışanlarına yardımcı olmak için elinden geleni yapar ve her daim bir çözüm noktası bulur.mesleğinin zirvesinde olan meslektaşımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Zeliha ŞAHİN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Samsun Korunmaya Muhtaç Çocukları Destekleme Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(542) 808 90 48  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi-Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1998
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Zeliha ŞAHİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Zeliha ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-10:26
Top