2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Gülşah DURSUN
Psikolog - İstanbul

Gülşah DURSUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gülşah DURSUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

20
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gülşah DURSUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülşah DURSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özge ÇELİKPsk.Özge ÇELİK
Özge Hanım ile yüksek lisans dönemimde tanıştık. Kendisi ile aynı yerde çalışırken, çocuklara olan ilgisini mesleki çalışmalarıyla da birleştirebildiğ...
Özge Yaren YAVUZPsk.Özge Yaren YAVUZ
Özge Yaren Yavuz yüksek lisans dönem arkadaşımdır. Kendisi yüksek lisans yaptığımız süre boyunca çok sayıda psikolojik değerlendirme yapmış, psikoter...
Sinem KANARDr.Sinem KANAR
İstanbul
Doktor
Genel Cerrahi
Elvan DEMİRBAĞPsk.Elvan DEMİRBAĞ
Elvan Demirbağ ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Dönem arkadaşım olması dolayısıyla hem aldığı eğitimlerden, hem de mesleki ilgi alanla...
Zümrüt GEDİKPsk.Zümrüt GEDİK
Zümrüt Hanım'ı 2008 yılında Haliç Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olduğumuz dönemde tanıdım. Kendisi ile tanıştığımızda uzman olan Zümrüt Hanım b...
Psk.Begüm AKINCI
Psikolog Begüm Akıncı ile katıldığımız bir toplantıda tanıştık. Ortak mesleki ilgi alanlarımızın oluşu mesleki ve kişisel paylaşımlarımızı arttırarak ...
Belma ZİREKOĞLUUzm.Psk.Belma ZİREKOĞLU
Lisans eğitimim sırasında dönem arkadaşım olan Belma, o yıllarda da -tıpkı bugün olduğu gibi- idealist ve çalışkandı. Henüz alan dersleri ile yeni yen...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Bir gün gelir, dünyanın bir yerinde yıllarca senin haberin olmadan yaşamış birine bütün hayatını anlatmak istersin." (M. Mungan)
 
Gülşah DURSUN'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Nüve Psikoloji
Erenköy Mahallesi Kaşaneler Sokak No:36 Daire:1 Erenköy- Kadıköy
İstanbul
Adres 2:
Valikonağı Caddesi Nişantaşı- Şişli
İstanbul
Psk.Gülşah DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Telesekretere mesaj bırakmanız gerekmektedir)
Kurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce (İyi)
Mezun Olduğu Üniversite
Adnan Menderes Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gülşah DURSUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümü ile birlikte Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık bölümünü YÖK bursu ile tamamlayan Gülşah Dursun çift diplomaya sahip olmuştur. Mezuniyetinin ardından Haliç Üniversitesi'nde 1 yıl süreyle araştırma görevlisi olarak çalışmıştır.

Haliç Üniversitesi'nin ardından Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Psikiyatri Anabilim Dalı Klinik Psikoloji Programı'nda araştırma görevlisi olarak 3 yıl süreyle çalışmıştır. Aynı programda yüksek lisans yapan Gülşah Dursun, poliklinik hizmeti kapsamında psikolojik, nöropsikolojik ve adli değerlendirme yapmıştır. Servis psikoloğu olarak çalıştığı dönemde anksiyete, duygudurum ya da psikoz birimlerinde ihtiyaca göre bireysel terapi ve grup terapisi oturumları yürütmüştür.
...[Devamı...]

Gülşah DURSUN Özgeçmis CV Psk.Gülşah DURSUN'un Özgeçmişi
Lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümüyle birlikte Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanlarında (Çift Anadal Programı) burslu olarak tamamlayarak çift diplomaya sahip olmuştur. 2009 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Klinik Psikoloji Bölümü’nde araştırma görevliliğine ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’na başlamış ve yüksek lisans eğitimini tamamlayarak “klinik psikoloji” alanında uzmanlığını almıştır.
Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimi kapsamında 3 yıl süreyle erişkin psikiyatrisi polikliniğinde çalışarak psikolojik, nöropsikolojik ve adli değerlendirme yapmış, erişkin psikiyatri servisi anksiyete biriminde grup terapisi oturumları ve bireysel psikoterapi seansları yürütmüştür. Aynı dönem yarı zamanlı olarak çocuk ve ergen ruh sağlığı kliniğinde çocuk ve ergenlerle çalışmıştır. Ruh sağlığına ilişkin çok sayıda seminer ve kongrelere katılmış, mesleki eğitimler almıştır....[Devamı...]

Gülşah DURSUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özge Yaren Yavuz
18.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71019
Gülşah Dursun ADÜ Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından dönem arkadaşımdır. Kendisi yüksek lisans yaptığımız süre boyunca çok sayıda psikolojik değerlendirme yapmış, psikoterapi seansları yürütmüş ve grup psikoterapisi eğitimi almıştır. Klinik çalışmalarını özellikle çocuk ve ergen psikoterapi ve değerlendirmelerinde oldukça başarılı bulduğum Gülşah’ın ruh sağlığına ilişkin çok sayıda seminer ve kongrelere katılmış olduğunu ve önemli isimlerden psikoterapi eğitimlerini tamamladığını ayrıca edindiği bilgi ve becerilerini psikoterapilerinde etkin bir şekilde kullandığını gözlemlemiş bulunuyorum. Gülşah Dursun, klinik psikolog olarak tavsiye edebileceğim bir meslektaşımdır.
     Beğenin    
Seda BAYRAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64001
Biliriz ki sağlıklı olabilmenin bir boyutu da ruhen ve zihnen iyi hal içerisinde olmaktır. Psikologların temel mesleki kaygılarından biri de budur. Özellikle klinik psikolog, terapist açısından bu iyi hali sağlamak engin bir bilgi birikimi, deneyimi, empati, analiz becerisi ve hepsinden de öte insana ve mesleğine duyulan sevgiyle saygıyı gerektirir. İşte değerli meslektaşım, arkadaşım Gülşah Dursun da her ne kadar daha mesleğinin başında da olsa bu özelliklerinden dolayı takdir toplamıştır benden. Danışanlarına büyük bir titizlikle ve tüm mesleki donanımını seferber ederek yaklaşacağına yürekten inanıyorum. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.
     Beğenin    
Özge ÇELİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63569
Sevgili Gülşah DURSUN ile ADÜ Hastanesinde çalışmaya başladığım sıralarda, kendisi de yüksek lisans öğrencisiyken tanıştık. Aynı zamanda Araştırma Görevlisi olması dolayısı ile o dönem boyunca iş yerinde aynı odayı paylaştık. Mesleğinde çok çalışkan olmanın yanı sıra olaylara geniş bir perspektiften bakabilme becerisine sahip olduğunu ve size yardımcı olabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağına eminim. Özellikle uzun dönem bebek gözlemleri yapmış olup, anne-bebek ilişkisi ile ilgili çalışmalarda bulunmuştur. O dönemde yaptığı çalışmalar benim de hamilelik ve anne olma sürecime denk geldiği için kendisi,nden oldukça faydalandığımı söylemek isterim. Bunun için ve arkadaşlığı için kendisine kişisel anlamda hem teşekkür etmek hem de çalışmalarında başarılar dilemek istiyorum. Güüşah Dursun özellikle tavsiye ettiğim meslektaşlarımdan biridir.
     Beğenin    
Dyt.Buket YAVUZ
19.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61871
Gülşah Hanımla birlikte çalıştığımız hastanede tanıştık. Genç yaşına rağmen mesleğinde alabileceği donanımları en üst düzeyde edinmiştir. Hastalarına göstermiş olduğu ilgi ve yakınlık mesleğine verdiği değeri açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Etik değerlere üst düzeyde önem vermektedir. Kendisiyle ''Yeme Bozuklukları'' tedavisinde disiplinler arası güzel bir işbirliği gerçekleştirerek olumlu sonuçlar aldık. Gülşah Hanım'a çalışma hayatında başarılar diliyor ve psikolojik danışmanlık almak isteyenlere kendisini tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Aslı Gündoğan Çögenli
7.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61252
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Psikolojik Danışman Gülçin Taşkın
31.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61119
Gülşah Dursun'la 4 yıl önce mesleki bir eğitim sırasında tanıştım. O günden beri iletişim içinde olduğum, fikir paylaşımında bulunduğum bir arkadaşımdır. Tanışıklığımızın yanısıra çalıştığım eğitim kurumlarından kendisine yönlendirdiğim kişilerin gelişimine çok büyük katkılar sağladığını gözlemleme fırsatı buldum. Gülşah'ın alanına son derece hakim, sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık, başarıyı seven, farklı bakış açıları olan, pozitif, güleryüzlü bir kişi olduğunu düşünüyorum. Ve bu özellikleri onu mesleğinde başarılı kılıyor.
     1 Beğeni    
Dr.Demet Acar Sayım
28.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61045
Gülşah Dursun uzun yıllardır tanıdığım,ve özel hayatı yanında iş hayatı üzerine de sayısız sohbetler ettiğimiz, benim için oldukça özel insanlardan birisidir.Kendisini tanıyınca, yaydığı ışığın ve hayat enerjisinin size nasılda iyi geldiğini hissedersiniz.Bence bir psikoloğun sahip olması gereken en kıymetli his olan 'umut' var onda bolca...hemde doğumsal, Allah vergisi bir mesleki yetenek... Tabiatı gereği psikolojiye düşkün olduğunu bildiğim Gülşah Dursun mesleki merakı nedeniyle kendini geliştirmeye çok emek harcadı ve harcayacaktır.Bu nedenle de ihtiyacı olan herkese yardım etmek konusunda son dereceli başarılı ve hevesli olacağına dair hiç şüphem yok.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     Beğenin    
Pınar TALASLIOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59961
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Zeynep GULAPOĞLU
12.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59881
Psikolog Gulsah Dursun mesleğinde kendini bireysel terapi, psikolojik değerlendirme, çocuk ve ergen ruh sağlığı alanında geliştirmiştir. Ayrıca uzmanllığını da almıştır. Mesleği ile ilgili birçok projesi vardır. İşine kendini adamıştır. Kendisinden psikolojik yardım alan kişiler için elinden geleni profesyonelce yapar. Kendisini hem yakından tanıyan hem de mesleki ortak paylaşım alanlarına sahip olan birisi olarak gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Betül Ç.H
10.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59761
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Umut
10.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59747
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Özge Acar
10.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59730
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Zümrüt GEDİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59722
Gülşah Dursun'la eski işyerimde tanıştık. Gülşah'ın son derece mesleğini seven, psikolojinin çeşitli terapi ekollerine hakim ve sürekli kendini geliştirip yenilikleri takip eden bir yapısı vardır ve özellikle akademik anlamda son derece yeterli ve bilgili bir psikologdur. Güler yüzlülüğü, nazikliği ve zekası Gülşah'ın profesyonel pratiğine de yansıyan özellikleri arasında. Özellikle çocuklarla çok iyi çalıştığını biliyorum. Kendisini psikolojik sorunlar yaşayan herkese hiç düşünmeden tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Begüm AKINCI Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59601
Gülşah Hanım'ı mesleki eğitimler sırasında tanıma fırsatı buldum. Kendisi hem güler yüzlü, doğal ve güven veren bir arkadaş hem de alanında son derece başarılı, mesleki eğitim ve gelişime önem veren bir meslektaşımdır. Ruh sağlığına ilişkin çok sayıda seminer ve kongrelere katılmış ve önemli isimlerden psikoterapi eğitimlerini tamamlamıştır. Şu anda hem özel bir hastanede hem de köklü bir psikiyatri kliniğinde klinik psikolog olarak çocuk&ergen ve yetişkinlerle çalışmalarını sürdürmekte olan ve nice güzel çalışmalara imza atacağından emin olduğum meslektaşımı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Psk. Fatmagül Gümüşoğlu
20.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53224
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Uzm. Ecz. Meryem Altınkaynak
12.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53084
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Esra Şahin
6.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52898
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Psk.Dnş.Hande KUTLU
5.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52892
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Elvan DEMİRBAĞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52859
(Psk.Gülşah DURSUN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    

Gülşah DURSUN'un Kitap ve Yayinlari Gülşah DURSUN'un Basılı Kitap ve Yayınları
"Yenidoğan Dönemindeki Kısa Süreli Anne Yoksunluğunun 2-3 Yaş Arası Çocukların Ruh Sağlığı ve Gelişimi Üzerine Etkisi" tez çalışması

"Orta Çocuklukta(6-12 Yaş) Bir Kaygı Bozukluğu: Sosyal Fobi" Reçete Dergisi, Sayı: 69, s:24-25.

Gülşah DURSUN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülşah DURSUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özge ÇELİK
Psk.Özge ÇELİK
Özge Hanım ile yüksek lisans dönemimde tanıştık. Kendisi ile aynı yerde çalışırken, çocuklara olan ilgisini mesleki çalışmalarıyla da birleştirebildiğ...
Özge Yaren YAVUZ
Psk.Özge Yaren YAVUZ
Özge Yaren Yavuz yüksek lisans dönem arkadaşımdır. Kendisi yüksek lisans yaptığımız süre boyunca çok sayıda psikolojik değerlendirme yapmış, psikoter...
Sinem KANAR
Dr.Sinem KANAR
İstanbul
Doktor
Genel Cerrahi
Elvan DEMİRBAĞ
Psk.Elvan DEMİRBAĞ
Elvan Demirbağ ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Dönem arkadaşım olması dolayısıyla hem aldığı eğitimlerden, hem de mesleki ilgi alanla...
Zümrüt GEDİK
Psk.Zümrüt GEDİK
Zümrüt Hanım'ı 2008 yılında Haliç Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olduğumuz dönemde tanıdım. Kendisi ile tanıştığımızda uzman olan Zümrüt Hanım b...
Begüm AKINCI
Psk.Begüm AKINCI
Psikolog Begüm Akıncı ile katıldığımız bir toplantıda tanıştık. Ortak mesleki ilgi alanlarımızın oluşu mesleki ve kişisel paylaşımlarımızı arttırarak ...
Belma ZİREKOĞLU
Uzm.Psk.Belma ZİREKOĞLU
Lisans eğitimim sırasında dönem arkadaşım olan Belma, o yıllarda da -tıpkı bugün olduğu gibi- idealist ve çalışkandı. Henüz alan dersleri ile yeni yen...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nüve Psikoloji
Erenköy Mahallesi Kaşaneler Sokak No:36 Daire:1 Erenköy- Kadıköy
İstanbul
Adres 2:
Valikonağı Caddesi Nişantaşı- Şişli
İstanbul
Psk.Gülşah DURSUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 330 22 99
(Telesekretere mesaj bırakmanız gerekmektedir)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Adnan Menderes Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

Psk.Gülşah DURSUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce (İyi)

Gülşah DURSUN Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video

19:18
Top