2007'den Bugüne 83,128 Tavsiye, 26,206 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Merve KIRNA
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog

Merve KIRNA Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 22 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Uzm.Psk.Merve KIRNA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Merve KIRNA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Merve KIRNA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve KIRNA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Merve KIRNA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Merve KIRNA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Burcu ŞAHİN
Burcu Hanım ile tanışmamız 9 yıl öncesine dayanmaktadır. Kendisi ile birlikte bir çok eğitim alma fırsatım oldu. Kendisi işini severek yapan, mesleği...
Kübra ERİŞUzm.Psk.Kübra ERİŞ
Kübra hanımı yaklaşık 5 yılı aşkın süredir tanımaktayım. Kendisi işini çok severek yapan, etik kurallara sadık, öğrenmeye açık, bilimsel gelişmeleri y...

Merve KIRNA Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Merve KIRNA'nın Özgeçmişi
Merve Kırna ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünde 2013 yılında tamamlamış olup lisans eğitimi sırasında birçok onur ve yüksek onur belgesi alarak bölümünü iyi bir derece ile bitirmiştir.
...[Devamı...]

Merve KIRNA Tavsiye Yazıları Merve KIRNA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sevcan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.224.81.ZCJ

23-07-2019
 TavsiyeNo: 110725
Merve hanıma komşumuzun tavsiyesi üzerine gittik.Çocugumuz hiç bir sekilde okula gitmek istemiyor ve her sabah kalktıgında gitmemek için aglıyordu.Bizde merve hanımla görüştük.Kendisi çocuğumuzu değerlendirdiğinde çocuğumuzda ayrılık anksiyetesi olduğunu dile getirdi.ilk Çocuğumuzla birlikte bizi seansa aldı daha sonraları mert ile kendisi görüşmeye başladı .Birkaç seans sonrasında mert artık okula giderken sabahları ağlamamaya başladı .Merve hanım bize de evde uygulayabılcegımız bir kac tavsiyede bulundu.Kendisinden çok memnun kaldık ve herkese de tavsiye ederim
     Beğenin    

 G.Ç (Danışan)
 IP: 88.231.14.WF

10-04-2019
 TavsiyeNo: 109245
Sosyal ilişkiler, aile ilişkiler ve erken dönem ilişkileri üzerine düzenli olarak devam etmekte olan terapilerimden fayda sağlıyorum. Kurduğum ilişkilerimde tatmin olma düzeyim görünür ölçüde arttı. Kendi istediklerim ve istemediklerim üzerine artan farkındalığımla doğru adımlar atabiliyorum. Geçmiş dönem travmalarımın çözülmesiyle birlikte sağlam adımlarla ilerleyebiliyorum. Benim elde ettiğim değerli sonuçları diğer kişilerin de alabilmesi için Merve Hanım’ı şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 G.K (Danışan)
 IP: 78.188.81.YWB

14-03-2019
 TavsiyeNo: 108767
Merhaba ben Merve hanım ile arkadaşımın referansı ile tanıştım. Uzun süredir yaşadıklarım beni depresif bir sürece itmişti. Yaşadıklarımı kimse ile paylaşamıyordum, paylaşsamda anlaşılacağımı çok düşünmüyordum. Psikoloğa gitmekte aklımda yoktu açıkcası ama arkadaşım denememi tavsiye etti ve o gün ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Gerçekten Merve hanım bana bir ışık oldu. Bir çok şeyin nedenini şuan çok daha iyi anlamlandırabiliyorum ve halen birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bana kattıkları ve katacakları için kendisine minnettarım. Sevgilerle.
     Beğenin    

 Caner (Danışan)
 IP: 94.123.202.YDW

05-06-2018
 TavsiyeNo: 104142
Merhaba Yaşadığım yoğun stres ve gelecek kaygısı problemi hayatımı çok olumsuz etkilemekteydi ve içinden çıkılmaz bir haldeydim. Bu kötü zamanımda Merve hanım ile tanıştım ve kendisinden destek aldım. Başlarda her ne kadar terapiye olan inancım zayıf olsada, seanslar ilerledikçe ve farkındalık kazandıkça terapiden daha fazla fayda sağladım. Bu yüzden tavsiyem benim gibi danışmanlık almaya ön yargılı olmadan yaşadığınız sıkıntı için bir uzmandan destek almanız. Merve hanımı herkese tavsiye ederim, kendisi işinde çok başarılı ve ilgili bir uzman. Her sey için teşekkür ederim. Saygılarımla.
     1 Beğeni    

 Mustafa (Danışan)
 IP: 85.96.238.YYL

17-08-2017
 TavsiyeNo: 98616
Bazen içinden çıkamadığınız sorunlar olabilir. Fakat bu sorunlarınızı bir psikologla paylaş rahatlarsın dediklerinde yapamazsınız çekinirsiniz "psikolog falan yok ya" dersiniz. İşte tam bu zamanlarımda Merve hanım ile tanıştım. Merve Hanım, size olan yaklaşımıyla, konuları ele alışıyla, sorunları değerlendirmede bakış açınızı değiştirerek, daha büyük sandığınız dertlerin aslında çözülemeyecek kadar büyük bir sorun olmadığını görmenize yardımcı olur. O yüzden ona çok teşekkür ederim. Gidip gitmemekte çekincelerim vardı, lakin gitmekle ne kadar güzel bir şey yaptığımı anladım... Merve hanımı herkese tavsiye ederim. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim.
     Beğenin    

 Savaş (Danışan)
 IP: 78.184.208.B

02-06-2017
 TavsiyeNo: 97100
Merhabalar, benim adım Savaş. Bir takım psikolojik sıkıntılar geçirdiğimi bilmeme rağmen kabul etmemekteydim. Ta ki çevremden aldığım tepkiye kadar. Sonunda profesyonel destek almaya karar verdim ve Psikolog Merve Kırna'dan aldiğım destek sayesinde hayatimi düzene koydum. Üzerimdeki tedirginlik ve takıntıları atlattım. Merve hanımı tanıdıktan sonra insanların çekinmeden psikologa gitmeleri ve profesyonel destek almaları gerektiğini düşünüyorum. Merve hanıma buradan tekrar çok teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

 M.M (Danışan)
 IP: 78.188.183.ZZJ

24-05-2017
 TavsiyeNo: 96899
Merhabalar, Merve Hanimla daha öncesinde kendisinden yardim alan bir danışanı vasıtası ile bağlantı kurdum. Profesyonelligi ve karşındaki insana yaklaşımı sayesinde yaşadığım zorlukların üstesinden beraber geldik. Terapileri aksatmaz verdigi önerileri yerine getirirseniz ve hayatinizdaki gormediginiz seyleri sizi yonlendirmeleri sorulariyla nasil kolay bir sekilde cozebildiginizi sizlerde gorursunuz. Kendisini hem tavsiye ediyorum hem de tesekkur ediyorum.
     1 Beğeni    

Kübra ERİŞ Fotoğraf  Uzm.Psk.Kübra ERİŞ
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-05-2017
 TavsiyeNo: 96730
Merve hanım psikoloji eğitimlerinde tanıştığım etik calışan, bireylerin sorunlarına yönelik analizleri ve çözümlerini oldukça başarılı bulduğum ve yaptığım yönlendirmeler ile ilgili olumlu geri bildirimler aldığım, danışanlara tavsiye ettiğim klinik psikologtur. Kendisi etik ve araştırmacı bir psikologtur. Herkese tavsiye ediyorum, onu tanıdığınıza çok memnun olacağınıza eminim... Kendisi şu aralar hamilelik ve doğum üzerindeki deneyimlerini danışanlarıyla paylaşmaktadir. Doğuma hazırlık eğitimi, doğum psikologu ve doulalık eğitimlerinde de bulunarak mesleki tecrübe ve gelişimlerini sürdürmektedir. Kendisi Uzman Klinik psikologtur.
     2 Beğeni    

Merve KIRNA'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Rorschach ve Projektif Testler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Terraca Fulya Plaza. Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11. Center:1
İstanbul

Uzm.Psk.Merve KIRNA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 257 83 32  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Merve KIRNA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Merve KIRNA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Merve KIRNA Mesleki Videolar Videoları
-23:06
Top