2007'den Bugüne 81,182 Tavsiye, 25,808 Uzman ve 18,069 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu BÜGE
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog, Psikoterapist

Burcu BÜGE Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi37 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Burcu BÜGE

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

37

[Uzm.Psk.Burcu BÜGE isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu BÜGE Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

77
(%96.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Burcu BÜGE'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Burcu BÜGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.M.Aybüke ASLAN KAYAOĞLU
Aybüke Hanım ile Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminde tanıştık. Kendisi bu değerli eğitimi almak amacıyla Erzincan'dan İstanbul'a 6 ay boyunca gidip ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çalışma Gün ve Saatlerimiz PAZARTESİ: 10.00 – 20.00 SALI: 10.00 – 20.00 ÇARŞAMBA: 10.00 – 20.00 (PERŞEMBE & CUMA: KAPALI) CUMARTESİ: 11.00 – 18.00 PAZAR: 11.00 – 18.00 dualpsikoloji@gmail.com 0553 950 5 950 - 0539 890 5 950

Burcu BÜGE Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Burcu BÜGE'nin Özgeçmişi
Uzman Psikolog Burcu Büge, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, üniversite giriş sınavında Türkiye’de en başarılı ilk 100 öğrenci arasına girerek Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü Üstün Başarı Bursu ile kazandı. TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı’ndan (BİDEB) ve Vehbi Koç Vakfı’ndan aldığı başarı burslarıyla lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin Psikoloji bölümünde %100 burslu yaptı. Yüksek lisans bitirme çalışmasını Prof. Zeynep Aycan danışmanlığında “Genç Kuşakların Eğitim ve Gelişimi” üzerine yaptı.

Eğitimi süresince Koç Üniversitesi Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarı’nda Doç. Dr. Bilge Yağmurlu’nun asistanı olarak çalıştı. 2011 yılında Avrupa Konseyi’nin düzenlediği yaz okuluna katılmaya hak kazanan 10 Türk öğrenciden biri oldu ve Ailelere Psikososyal Destek konulu eğitimi tamamladı.

Üsküdar Üniversitesi’nde 450 saatlik teorik eğitim ve süpervizyonlarını tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanını kazandı.

2010 yılından beri Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği ve çeşitli psikolojik danışmanlık firmalarında psikolog olarak çalışan Burcu Büge, aynı zamanda kişisel ve kurumsal eğitimler vermeye devam etmektedir.

Klinik Psikoloji alanında akademik kariyerine devam eden Burcu Büge, pratik uygulamaları etik kurallar çerçevesinde teoriyle birleştirerek, üniversite öğrencilerini mesleğe hazırlayan bir öğretim görevlisi olmayı hedeflemektedir.

Evli ve bir çocuk annesidir.

Aldığı Psikoterapi Odaklı Eğitimler

Ailelere Psikososyal Destek, Council of Europe
Aile Danışmanlığı
Bilişsel Davranışçı Terapi
Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi, CETAD (Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği)
Çözüm Odaklı Terapi
IMAGO Çift Terapisi, Prof. Dr. Harville Hendrix

Uyguladığı Psikolojik Testler

Ankara Gelişim Envanteri (AGTE)
Aile Çiz
Benton Görsel Bellek Testi
Burdon Dikkat Testi
Frankfurter Dikkat Testi
Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi
Gesell Gelişim Testi
Goodenough – Harris Bir insan Çiz Testi
Kent Testi
Kinder Angst – Çocuklarda Korku Düzeyi Testi
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
MMPI - Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri
Peabody Resim Kelime Testi
Porteus Labirent Testi
R.B Cattel 2-A Testi
SDÖT (Sayı Dizisi Öğrenme Testi)

Burcu BÜGE Tavsiye Yazıları Burcu BÜGE için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Mustafa (Danışan)
 IP: 88.234.131.BJ

16-09-2019
 TavsiyeNo: 111409
Sadece ilaçla Panik bozukluk tedavisi gördüğüm sıralarda, bilissel davranış terapisi aldigim ve cok memnun kaldığım Burcu Hanım'ı Panik Bozukluk ve Yaygın Anksiyete bozukluğu hastalıklarıyla cebellesen tüm hastalara tavsiye ediyorum. Bu konularda profesyonel destek alınmadığında hastalik süreci gereksiz yere uzatılmış oluyor. Benim tedavi sürecim de tespit ettiğimiz davranış bozukluğu, hastalık sürecini minimuma indirmemize vesile oldu. Tum bu hastaliklarla ugrasanlara acil sifalar diliyorum.
     Beğenin    

 Ö.E (Danışan)
 IP: 213.194.124.YJ

19-04-2019
 TavsiyeNo: 109372
Burcu Hanım'ı İnternet araştırmalarım sonucu bulmuştum. Hayatımda bazı şeyleri tek başıma aşamayacağımı fark ettiğimde destek almam gerektiğine karar verdim. İlk görüşmede ne konuşacağım, nasıl olacak düşünceleri yüzünden gergindim yardım almak konusunda ön yargılarım vardı . Fakat Burcu Hanım ile görüşmeye başladığımda aşırı rahatladım ve ön yargılarımın yersiz olduğuna karar verdim. Burcu Hanım meslek erbabı olmasının yanı sıra güler yüzlü ve yardımsever tavırlarıyla kendinize bir başkasının gözünden bakmanızı sağlıyor.Yüksek analiz becerisiyle sizi kesinlikle doğru yönlendiriyor. Eğer kendinizi çıkmazda hissediyorsanız profesyonel bir destek almanız gerektiğini düşünüyorsunuz tereddüt etmeden Burcu Hanım ile görüşebilirsiniz.
     2 Beğeni    

 N.G. (Danışan)
 IP: 176.235.156.ZD

19-04-2019
 TavsiyeNo: 109371
Merhaba, yaşadığım depresyon sürecini atlatmak için yardım ararken ulaştım kendisine. Açıkçası yaşadığım sürecin iyileşebilir bir durum olduğunu ve sorunlarımın hepsinin farkında olduğumu düşünüyordum. Ancak kendisiyle seanslara başladıktan sonra hiç de böyle olmadığını gördüm. İçinizde bastırdığınız noktaların ortaya çıkmasını ve bunlarla yüzleşmenizi o kadar güzel sağlıyor ki Burcu Hanım,seanstan çıktıktan sonra adeta sırtınızdaki yüklerden kurtulmuş hissediyorsunuz. Gerçekten alanında uzman ve yetenekli bir psikolog. Gayet içiniz rahat bir şekilde kendisinden yardım alabilirsiniz. Biz seanslarımıza devam ediyoruz ve sorunlarımı aşmamda bana çok yardımcı oluyor. Sonuçların da gayet güzel olacağına olan inancım tam. Burcu Hanımla tanıştığınız zaman, ondan profesyonel bir yardım hizmeti alacağınıza hiç şüpheniz olmasın.
     1 Beğeni    

 Gamze MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.126.YCJ

16-04-2019
 TavsiyeNo: 109330
Burcu hanım ı internetten araştırmalarım sonucu buldum. Eğitimi ve birikimi, danışanlarının yorumları karar vermemde etkili oldu. Çift terapisinde kısa sürede oldukça hızlı sonuç aldık. Kendisi çok anlayışlı sevecen aynı zamanda da profesyonel. Sorunlarımız çözümlenmiş gibi görünüyor. Kendisini arada görmeye devam edeceğiz ama çok mutluyuz. Bundan sonraki görüşmelerinizin sızlanmaktan çok sohbet niteliğinde geçeceğine inanıyorum. Kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum. Aldığımız yol paha biçilemez. ilişkinizde bir çıkmazda gibi hissediyorsanız görüşmeyi ve yardım almayı ertelemeyin. Bize kattıklarından dolayı kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 İpek K. (Danışan)
 IP: 94.54.248.DC

16-04-2019
 TavsiyeNo: 109322
İnternette yaptığım araştırmalar sonucu buldum Burcu Hanım’ı. Aldığı eğitimler ve akademik geçmişini göz önünde bulundurarak gereken yetkinliğe sahip olduğuna ikna olduktan sonra, ilk defa görüşmek üzere randevu aldım. İlk seansımızdan kendisinin samimi ve içten olduğu izlenimini edindim ve memnun kaldım. İlk defa danışmanlık alacak olduğumdan sürecin nasıl işleyeceği konusunda şüphelerim vardı, ilk seanstan itibaren gerekli yöne odaklanabilmek amacıyla uyguladığı test ve çalışmalar ile etkin bir terapi süreci içine girdik. Destekleyici ve güven verici yaklaşımı ile iç rahatlığıyla tercih edilebilecek başarılı bir uzman kendisi.
     1 Beğeni    

 B.TugSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.83.YW

16-04-2019
 TavsiyeNo: 109319
Uzman Psikolog Burcu Büge ile yollarımız yaklaşık 4 ay önce kesişti. Kendisine internet sayfalarını araştırırken rastladım. Bir psikolog ararken benim için öncelikli kriterler; iyi yorumlar alması ve okul - kariyer yaşamında önemli başarılar yakalamasiydi. Bu sebeple de açıkçası cv'sini incelediğimde psikoloğuma karar verdigimi düşünmüştüm. Bu noktada gerçekten de doğru yaklaşımları ile iyi karar verdigimi ve olmam gereken yerde olduğumu düşündüm. Burcu Hanım ile çözmemiz gereken birkaç sorunu çözüp tamamlasam dahi, imkan oldukça kendisini ziyaret etmek isterim. Büyük sehir yaşamlarında imkânı olan her bireyin bu konuda destek görmesinin faydalı olabileceğini düşünüyorum. Burcu Hanim'i herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 M.K. (Danışan)
 IP: 176.55.23.W

15-04-2019
 TavsiyeNo: 109311
Yaklaşık 7 ay önce sürekli ağlamamla başladı depresyon hikayem. Anlam veremediğim şeyler oluyordu. Ağlama krizleri, korkular... Hayatım kabusa dönmüştü. Sürekli ağlıyor, kimseyle görüşmüyor, dışarıya çıkamıyordum. Burcu Hanım'ı bu siteden araştırıp buldum. Kendisiyle ilk görüşmemde iyilesebilecegime dair hiç umudum yoktu. Hayatım böyle devam edecek diye düşünüyordum. Burcu Hanım sayesinde artık ağlamıyorum, arkadaşlarımla, ailemle vakit geçiriyorum, normal hayatıma geri döndüm. Iyi ki tanımışım kendisini. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
     Beğenin    

 S.K (Danışan)
 IP: 94.54.253.FB

08-12-2018
 TavsiyeNo: 107151
Burcu hanım’a 1 yıla yakın zamandır kızımın sıkıntıları için gidiyoruz. Onunla tanışmamızı bir şans olarak görüyorum. Öncelikle pozitif bir enerjiye sahip ve bu enerjiyi de size fazlasıyla geçiriyor. Onunla olan sohbetlerimizden çok keyif alıyorum, sohbetlerimiz bana da bir nevi terapi oluyor. Kızımdaki olumlu gelişmeleri gördükçe doğru adreste olduğumuzu biliyorum. Burcu hanımı iyi ki tanımışız. Kızımın sıkıntılarına çare olduğu için kendisine ailemiz adına çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 oyku (Danışan)
 IP: 78.166.3.YYF

08-12-2018
 TavsiyeNo: 107149
Uzun zamandır psikolojik destek almak istiyordum ve güvenebileceğim, bana faydası olabileceğini düşündüğüm birini bulamamıştım. Burcu Hanım'ı internetten araştırarak buldum ve ilk görüşmemizde çok ısındım. Güven veren ve sizin de güveninizi artıran bir psikolog. Uyguladığı bazı alıştırmalar ile farkındalığınızı yükselterek olaylara başka pencereden bakmanızı sağlıyor. Özellikle profesyonellik benim için çok önemli bir kıstastı. Kendisi son derece profesyonel ve sizin bu çerçeve içinde son derece rahat hissetmenizi sağlayan bir kişi. Seanslar son derece samimi, enerjisi yüksek gerçekleşiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Cevriye HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.23.ZCB

15-10-2018
 TavsiyeNo: 106083
Yaşadığım bazı problemlerin üstesinden gelmek için internette psikolog arayışındayken bu sayfayı buldum ve Burcu Hanım hakkındaki yorumları okuyarak kendisini aradım ve randevu aldım. Üstesinden gelemediğim korkular ve kaygılar, sürekli gördüğüm rüyalar ve eşimle yaşadığımız problemler üzerine Burcu Hanım çalışmalar yaptık. Bu sayede problemlerimin üstesinden geldim. Kendimi daha huzurlu ve daha mutlu hissediyorum. Burcu Hanım'a teşekkür ediyorum ilgi alakası için, herkese de tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 İlker Y. (Danışan)
 IP: 5.176.72.YLC

18-04-2018
 TavsiyeNo: 103364
Burcu Hanımın ismini ilk kez bu sitedeki tavsiyeleri okuyarak duydum. Bir süredir yaşadığım depresif sıkıntılarım vardı. Kendisi ile ilk terapimizi yaptığımızda, yaşadığım sıkıntıları anlamak ve kişiliğime dair doneler elde etmek amacıyla sohbet ederken benim de sıkıntılarımın nedenlerini anlamamı kolaylaştıracak daha önce aklıma gelmemiş çeşitli sorular sordu. Kendimi tanımamı sağlayacak çok önemli ipuçları sundu bana. Güler yüzlü, danışanlarına arkadaşça yaklaşan, onları yargılamayan, size yol gösteren ve bunları yaparken de sizinle olan iletişimi çok güçlü olan bir uzman kendisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız.
     2 Beğeni    

 V.Çakır (Danışan)
 IP: 78.188.83.YBZ

03-04-2018
 TavsiyeNo: 103086
Çift terapisi almaya karar verdiğimizde internet üzerinde araştırmaya başladık. Eğitim durumu, uyguladığı IMAGO tekniği ve bu sayfadaki yorumlar Burcu Hanıma yönelmemize sebep oldu. Tüm bunlar iyi olabileceğine dair sadece öngörülerdi, görüşmelerimiz sonucunda bu tercihin en büyük şansımız olduğunu düşünüyorum. Samimiyeti, yönlendirmeleri ile terapilerin sonuç vermeye başladığını görmem çok kısa sürede gerçekleşti. Süreç devam ederken ilişkideki benin iyileşmesini, ilişkiyi iyileştirmesini ve bunun hayatımın genelindeki etkilerini açıkça fark edebiliyorum. İçtenlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 özgüm (Danışan)
 IP: 78.178.28.YJL

02-04-2018
 TavsiyeNo: 103066
Selam:ben bir anneyim,evinde huzur vermesi gerektiğine inanan insan.Bu huzuru rol yaparak çocuklarıma hissettirmeden vermeye çalışıyordum.Ağlama krizlerimi saklıyordum...Psikolojik desteğe ihtiyacım olduğunu anladım.İnternet ten araştırmalarımda Burcu hanıma ulaştım.Telefon da randevulaşırken sohbetimizden pozitif enerji aldığım için ilk seansa gittim.Sıcak bir ortam ile karşılandım..Eski bir dostum ile buluşup sohbet ediyormuşum gibi hissettim.. Burcu hanımın yaklaşımı bir doktor _hasta ilişkisinden öte uzman arkadaş ilişkisi gibi.Aile içi psikolojik sıkıntılarımı arkadaşım ile dertleşir gibi sohbet ederek,eleştirmeden dinleyerek tavsiyelerde bulunup formüller sunarak sıkıntılarımdan kurtulmamı sağladı.Sayesinde daha önceden doğru bildiğim düşüncelerimin,davranışlarımın yanlış olduğunu anladım.Seanslarımız sıkıntı yaratmayan huzurlu bir ortamda yapıldı. Burcu hanımı tavsiye ediyorum çünkü;konuşmaları güven veriyor, çünkü;rahatlık veriyor, çünkü;sohbeti sizi ihtiyacınız olan dertlerinize,sıkıntılarınıza yardımcı olan dostunuz gibi hissettiriyor..Beni eski huzurlu günlerime kavuşturduğunuz için teşekkürler. Sevgiler..
     4 Beğeni    

 SERAP (Danışan)
 IP: 213.14.12.YJZ

26-03-2018
 TavsiyeNo: 102878
Burcu Hanım'ı tesadüfen internetten psikolog araştırırken buldum. ilk önce eğitim durumu ilgimi çekti. gayet donanımlı, profesyonel olduğunu düşündüm ve başka birine bakma gereği bile duymadan hemen onu aradım. telefona kendisi çıktı ve samimi bir sohbetin ardından hemen ertesi gün için randevu almak istedim. hiç kırmadan, oyalamadan randevumu aldım. ilk kez bir psikologla görüşeceğim için biraz gergin gittim ama kendisi inanılmaz sıcakkanlı ve samimi bir insan olduğu için görüşmenin ilk dakikalarında bütün gerginliğim gitti. ben asla yaşadıklarımı 3.bir kişiye anlatamam, beni tanımayan birine anlatamam derken, ilgiyle dinleyişi ve herşeye hem uzman gibi hem arkadaş gibi yaklaşımı benim dilimi çözdü. ofisini de gayet sıcak ve rahatlatıcı buldum, her detay çok zarifçe düşünülmüş. bekleme odasındaki fondaki müzik bile harika bir detay bence. ikilemde kaldığım bir özel yaşam sorunumla ilgili görüştüm kendisiyle ve bana çok yardımcı oldu. kesinlikle tavsiye edebileceğim tek uzmandır kendisi.
     1 Beğeni    

 V... (Danışan)
 IP: 94.123.202.ZY

26-03-2018
 TavsiyeNo: 102874
Burcu Hanım'a internet üzerinden çok sayıda yaşadığım yere yakın uzmanlar taradıktan sonra en iyi tercih olacağını düşünerek ulaştım. Bu kararımda aldığı eğitimlerin kalitesi ve yeterli tecrübesi etkili oldu. Beklediğim gibi son derece zeki, bilimsel yöntemlere bağlı, danışanını anlamaya yönelik ödevleri ve testleri araç olarak kullanan gerçek bir profesyonel. Bunun yanında oldukça güleryüzlü, sakin ve ilgili birisi. Terapi odası olması gerektiği gibi ve eğer biraz erken giderseniz bekleme odasında size klasik müzik eşlik ediyor. Daha önce psikiyatri kliniklerinde depresyon, kaygı bozukluğu, dikkat eksikliği ve bipolar bozukluk tedavisi görmüş ve ilaçların tek başına yetersiz geldiğine kanaat getirmiş birisi olarak tüm rahatsızlıklarımın sebeplerini teker teker ortaya çıkarmamda etkili bir destekçi. Eğer terapi ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 s.c. (Danışan)
 IP: 212.57.6.JF

23-03-2018
 TavsiyeNo: 102833
Burcu Hanım'a internet üzerinden ulaştım. Gündelik rutinlerimi gerçekleştirmekte sorunlar yaşıyor ve hayata karşı umutsuz hissediyordum.Çoğu zaman yüksek olan yaşam enerjim kaybolmuştu ve ölü gibi hissediyordum.Kendisiyle gerçekleştirdiğimiz seanslar süresince destekleyici, rahatlatıcı tutumu,tespitlerinin doğruluğu , mesleki yeterliliği kısa sürede iyi hissetmemi sağladı. İçinden çıkamayacağımı düşündüğüm sıkıntılarımı sayesinde kısa sürede atlattım. Kendisine danışan olmak isteyen herkese yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
     3 Beğeni    

 Arzu SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.147.L

23-03-2018
 TavsiyeNo: 102830
Selamlar, Burcu Hanımı internetten, tamamen rastlantı eseri, evime yakın olduğu için tercih etmiştim. İlk seansa kuşku içinde gittim. 2. Seansa ve sonrasına da, koşarak, doğrusu.. O kadar iyi geldi ki, tarifi mümkün değil. Hayatım kademe, kademe yoluna giriyor. Soyut olarak, havada bir konu gibi düşündüğüm, psikoloji tamamen hayatımdaki eksik taşları yerine oturtuyor.. Burcu Hanım, son derece mütevazi yapıda bir profesyonel. Herşeyi, son derece, rahat konuşabiliyorsunuz. Ofisi, tertemiz ve çok rahatlatıcı. Kendisine tekrar teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle...
     3 Beğeni    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 5.46.189.DD

23-03-2018
 TavsiyeNo: 102827
Burcu hanımla, temelde yakın zamanda yaşamış olduğum bir ayrılıktan sonra ayrılık terapisi almak üzere bir araya geldim ama zamanla yetişkin terapisi de almaya başladım. Rahatsız olduğum bazı davranışlarımı düzeltmek ve toplumda daha kabul edilebilir hale gelmek için sıkıntılarımdan bahsettim. Sağ olsun, ruh değişimlerim konusunda beni seans boyunca titizlikle dinleyerek, vaktimizi verimli kullanmamızı sağladı. Kendini danışanına göre geliştirmeyi/şekillendirmeyi çok sevdiğini biliyorum. Bu benim için önemli bir detay. Konulara uzaktan bakmak yerine benim gibi düşünmeye çalışıyor ve o an nasıl hissettiğimi sorgulaması ya da ters köşe sorular sormasından dolayı başarılı buluyorum. Kendi seanslarımı aldığım odadan memnunum. Direkt yüz yüze olmak hoşuma gider. Ve değiştirmek beni strese sokabilir. Sizi sıkmadan sadece dinleyen, arkadaşınız gibi davranan fakat eğitimli biri var karşısınızda. Bu çok önemli bir şey bu nedenle bilhassa daha pasif karakterlerin Burcu hanım'ın güleryüzünden motive olacağını düşünüyorum.
     1 Beğeni    

 Seda (Danışan)
 IP: 88.235.102.LB

08-12-2017
 TavsiyeNo: 100734
Panik Atak tedavim için Burcu Hanım bana yardımcı oldu. Kendinden emin duruşu, karşısındaki insana güven veriyor. Verdiği tavsiyeler günlük hayatta kolayca uygulayabileceğiniz, gerçekçi yaklaşımlar. Yabancılık çekmiyorsunuz, bir arkadaşınızla sohbet eder gibi rahatça paylaşım yapıyorsunuz. Aynı zamanda uzman biri ile sohbet ettiğinizi de hissediyorsunuz. Terapi odaları yeterli büyüklükte, aydınlık ve havadar. Mesleğinde yeterli donanıma sahip olduğunu düşündüğüm için başkalarına onu tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 İlken (Danışan)
 IP: 88.235.102.LB

08-12-2017
 TavsiyeNo: 100732
Çocuk - ebeveyn ilişkisi üzerine Burcu Hanımdan destek aldım ve bana bu konularda yardımcı oldu. Kendisi çözüm odaklı bir şekilde, karşısındaki kişiyi eleştirmeden, durumu tespit edebilmek için doğru sorular yöneltiyor. Mesleki açıdan bu yönünü çok başarılı buluyorum. Yaklaşımı sıcak ve samimi, aynı zamanda işinde oldukça profesyonel. Terapi odalarında kendimi ev ortamındaymış gibi rahat ve güvende hissediyorum. Sorunlarımı paylaştığımda kısa sürede en etkili çözümleri bulabildiği için kendisini tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 SA (Danışan)
 IP: 88.235.102.LB

08-12-2017
 TavsiyeNo: 100730
Burcu Hanıma tavsiyeediyorum.com üzerinden ulaştım. 13 yaşındaki kızımın okul değişimi sonrası oluşan problemlerinin çözümünde yardımcı oldu. Kendisi sayesinde kısa sürede bu sorunları aşmada ilerleme sağladık. Mesleki olarak iyi bir eğitim aldığını, ayrıca kendisini geliştirme konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Dikkatli, detaycı ve problemleri çözme konusunda aile ve sosyal çevreyi de değerlendiren, bunları çeşitli makale, anket vb materyallerle destekleyen bir çalışma tarzı var. Terapi odasi sade ve hoş dizayn edilmiş. Terapi esnasında dikkati dağıtacak ön planda herhangi bir objeye yer verilmemiş. Genç ama tecrübeli, işini fazlasıyla seven, detaycı yaklaşan ve problemi çözmeye odaklanan bir terapist olduğu için kendisini tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Adile (Danışan)
 IP: 78.184.219.DF

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99813
Psikolojik destek ihtiyacım olduğunu anladığımda hemen internette araştırma yaptım, Burcu Hanım'a tesadüfen ulaştım ve açıkçası ilk buluşmamızdan önce biraz endişeliydim. Karamsar, endişeli, öfkeli ben odaya girdiğim anda, Burcu Hanımın yaklaşımı beni konuşturdu ve beraber sorunun ne olduğunu bulup onu çözmeyi çalışmaya başladık. Çok nazik ve dikkatli olması kessinikle seansların başarılı gitmesini sağlayor. Kendisinde olan neşeyi insanlara da katıyor. Psikolojik destek almayı korkutucu ve sıkıcı bir şey olarak bilirdim hep, şimdi her seanstan sonra kendimi daha iyi hisettiğim için ve gerçekten Burcu Hanımın sayende faydasını görmeye başladığım için bakış açım da değişti. Çözülmez sorunlar yok, sizin de sorunlarınız varsa, benim tavsiyem kessinikle Burcu Hanım.
     1 Beğeni    

 Hakan (Danışan)
 IP: 193.140.134.YF

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99790
Mesleğim gereği zaman zaman belirli topluluklar karşısında sunumlar yapıyorum ve heyecanıma yenik düşerek başarısız olduğum sunumlar oldu. Yine böyle bir sunum sonrası internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Burcu Hanım'dan yardım almaya karar verdim. Gerek bu heyecanımı yenmem de gerek diğer konularda bana çok yardımcı oldu. Sadece terapi saatlerinde değil terapi saatlerinin dışında da hastasıyla ilgilenen, samimiyetine inandığım kıymetli bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 GökhanG (Danışan)
 IP: 178.233.127.FL

08-09-2017
 TavsiyeNo: 98963
Burcu hanımı internet üzerinden buldum. ilk başta biraz çekindim ve gitmek istemedim.öfke sorunum ve kendimi ifade etmekle alakalı sorunlarım vardı. Burcu hanımın kliniğine gittiğim de beni hoşgörü ve güler yüzle karşıladı.sorunlarımı dinledi. çok samimi bir şekilde beni dinledi.gerek sorularıyla gerek yönlendirmeleriyle sorunlarımı çözdü. şuan burcu hanımın sayesinde kafam çok rahat öfkelendiğim zaman kendimi kontrol edebiliyorum kendimi ifade edebiliyorum .bunlar burcu hanımın sayesinde.işinin ehli bir insan. buyüzden burcu hanımı tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 EmelY (Danışan)
 IP: 193.104.201.ZC

06-03-2017
 TavsiyeNo: 95069
Burcu Hanım'ı çeşitli sitelerde aldığı olumlu yorumlar sayesinde seçtik. Elbette tereddütlerimiz vardı, ama kendisi ilk görüşme itibariyle gerek güler yüzlülüğü gerekse güven uyandıran duruşuyla saygımızı kazandı. Eşimle birlikte kendisinden evlilik danışmanlığı alıyoruz. İlk seansımızda evliliğimizin geleceğinden ciddi şüpheler duyarken, şimdi birbirimizi neden sevdiğimizi hatırlayarak davranışlarımızı büyük ölçüde değiştirdik. Terapi odaları güzel dizayn edilmiş. Burcu Hanım yeterlilikleri açısından tatmin edici bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 MuSel (Danışan)
 IP: 193.104.201.ZC

06-03-2017
 TavsiyeNo: 95064
Burcu Hanım'ı kızım için internetten ararken keşfettim. 13 yaşındaki kızım için iyi gelişmeler olacağı düşüncesiyle kapısını çaldık. Şükürler olsun ki kendisini tanımışız. Sıcacık bakışlarıyla, güler yüzlü oluşuyla, pozitif enerjisiyle kızıma ve bana güven veriyor. Konuşmasıyla, tavsiyeleriyle ve önerileriyle, nazik ve dikkatli olmasıyla, kızımda çok olumlu değişimler sağladı. Kızım negatif ve kaygılı düşüncelerden uzaklaşmaya başladı. Burcu Hanım'ı ve danışmanlığını çok seviyoruz. İyi ki onu tanımışız. Biliyoruz ki ne zaman canımız çok sıkkın olursa, onunla iletişime geçerek çözüm bulabiliriz. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Merin (Danışan)
 IP: 212.174.34.DZ

02-01-2017
 TavsiyeNo: 93473
Erkek arkadaşımla yaşadığım problemlerden sebepli kendimi çıkmazda bulduğum bir sırada en yakın arkadaşımın yönlendirmesiyle internet üzerinden Burcu Hanım’ a ulaştım. Akademik başarısı ve hakkında yapılan müspet yorumlardan dolayı kendisi ile görüşmek istedim. İlk randevumu alırken vücudumun kasılmasını hiç unutmayacağım. Odaya girerken bu his kalp sıkışmasına dönüşmüştü. Ta ki Burcu Hanımla iletişime başlayana kadar; Burcu Hanım’ın samimi yaklaşımı ve sağduyusu sayesinde çok kısa bir zaman zarfında tedirginliğim kayboldu. Seanslar devam ederken hafiflediğimi ve başlangıç noktası ile aramdaki farkı çok net hissediyordum. Gün içinde ihtiyaç duyarsam Burcu Hanım’ın ulaşılabilir olması da kendimi iyi hissettiriyordu. Yaşadıklarıma bambaşka bir bakış açısı ile bakmamı sağladığı için yeniden ihtiyaç duyduğum zaman vakit kaybetmeden kendisi ile çalışacağıma eminim.
     1 Beğeni    

 Gül (Danışan)
 IP: 212.174.34.DZ

21-12-2016
 TavsiyeNo: 92992
Burcu Hanım ile, stajyeri olan psikoloji öğrencisi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşmeye karar verdim. Kendisinin sakin, çalışkan ve özverili biri olduğu izlenimi oluştu bende. Kişisel bazı problemlerimi tanımlamam ve anlamlandırmam konusunda bana yardımcı oldu. Duygusal tepki vermeden sorunlarımı dinlemesini başarılı buldum. Terapi odası rahatlık verici. Psikoloji alanı, profesyonelliğin hayati önem taşıdığı mesleklerden biri ve insan psikolojisi de çok hassas bir unsur olduğundan, Burcu Hanım'ı tavsiye ederim. İhtiyaç duyduğumda ilk olarak danışmak isteyeceğim kişi yine kendisi olacaktır.
     1 Beğeni    

 Psk.M.Aybüke ASLAN KAYAOĞLU
- Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-06-2016
 TavsiyeNo: 89030
Burcu hanımla İstanbulda gerçekleşen ve 6 ay süren Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimimde tanıştık. Kendisi mesleğini gerçekten severek yapan, özverili ve disiplinli çalışan bir uzman. Akademik başarısını güçlü ve samimi iletişimiyle sentezlemiş, danışanlarına daha faydalı olmak adına kendini sürekli yenileyen ve alanında oldukça tercih edilen bir meslektaşım. İstanbulda yaşayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor, başarılarının artarak devamını diliyorum..
     4 Beğeni    

 Vedat Bey (Danışan)
 IP: 88.235.114.DJ

11-06-2016
 TavsiyeNo: 88570
Burcu Hanım a internet üzerinde yapmış olduğum araştırmalar sayesinde, hakkında edindiğim pozitif izlenim sonrasında ulaştım. Burcu Hanım gayet güler yüzlü, anlayışlı ve nazik bir insan. Bana iletişim becerilerimi geliştirme ve karşı tarafı daha iyi anlama konusunda çok yardımcı oldu. Uyguladığı bilişsel davranışçı terapi sayesinde çevremle iletişim konusunda yaşadığım sıkıntıların minimum seviyeye indiğini söyleyebilirim. Kendisi gayet iletişime açık, e mail veya telefon aracılığıyla istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çok samimi bir insan. Terapi odaları titizlikle tasarlanmış, kendinizi huzurlu ve sakin hissetmenizi sağlıyor. Burcu Hanım’ın ofisine ulaşım ve kendisiyle iletişim kolaylığından ve mesleki anlamda gösterdiği profesyonellikten ötürü başkalarına da tavsiye ediyorum. Kendisine ilerleyen zamanlarda da ihtiyaç duyduğumda tekrar iletişime geçeceğim.
     2 Beğeni    

 Y. Aydın (Danışan)
 IP: 95.13.30.ZBF

04-05-2016
 TavsiyeNo: 87645
Okulumuzun önerisi üzerine 5 yaşındaki oğlumun inatçılığı ve kurallara uymama ayrıca tuvalet sorunu için yakın çevremde bir psikolog arıyordum. Kendisine internet üzerinden ulaştım. Daha önceden 4aylık oyun terapisi almış hiçbir sonuca ulaşamamıştım. Burcu hanıma gittikten sonra iki seanslık oyun terapisi sonucunda çok güzel ilerleme kaydettik. Samimi içten ve sorunun çözümüne odaklı çalışma şekli var. Her an ulaştığımda aynı şekilde bizle ilgilendi. Cocuklar için özel hazırlanmış odasında oğlum ve ben çok farklı ve eğitici deneyimler yaşadık. Daha önceden kendisini tanımış olmayı isterdim. Çocuk terapisi konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum gönül rahatlığıyla tavsiye ederim sevgiler...
     3 Beğeni    

 T.M. (Danışan)
 IP: 212.174.34.D

05-04-2016
 TavsiyeNo: 87026
Burcu Hanım'a PANİK ATAK tedavisi görmek için başvurdum. Kendisine ilk olarak internet üzerinden ulaştım. Onun çok iyi bir dinleyici ve aynı zamanda çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Ayrıca cana yakın bir psikolog ve işinde de mükemmel. Çalışma tarzı harika... İhtiyaç duyduğum her an kendisine telefonla ulaşabildim. Terapi aldığım bireysel danışmanlık odası çok şık ve temizdi. Herkese tavsiye ederim Uzman Psikolog Burcu Büge'yi. Onu tanıdığıma çok memnun oldum...
     1 Beğeni    

 Hilal Ç. (Danışan)
 IP: 212.174.34.D

04-03-2016
 TavsiyeNo: 86301
Ofisinin kapısından ilk girdiğinizde sizi güler yüzüyle karşılayan bir hanımefendi... Burcu Hanım güler yüzü ve samimiyetiyle kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Bana kendimi bulmamda yardımcı oldu. Var olan öz güvenimi ortaya çıkarmamı sağlayarak kendime olan güvenim arttırdı. Terapi odalarında kendinizi rahat hissedeceksiniz. Seans saatleri dışında da sizinle özel olarak ilgilenip danışmanlık yapıyor. Tereddütsüz kendisinden destek alabilirsiniz.
     2 Beğeni    

 ELİF A. (Danışan)
 IP: 212.174.34.DZ

05-01-2016
 TavsiyeNo: 84684
Ben Uzman Psikolog Burcu Büge'yi tanımıyordum. Kendisini internetten araştırıp buldum ve iyi ki de onu tercih ettim. Sıcakkanlı, sevecen, güler yüzlü bir kişi. Ben depresyona girmiştim. Benim depresyondan kurtulmama yardımcı oldu. İyi bir dinleyici, hastasına yardımcı olmada çok başarılı. Farklı fikirler sunarak beni tekrar hayata döndürdü. Terapi odaları çok güzel ve Burcu Hanım'ın çalışma tarzı süper. Kendisini rahatlıkla başkalarına tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 meh.cu. (Danışan)
 IP: 78.180.145.YC

05-12-2015
 TavsiyeNo: 83854
Kizimin fazla agresif inatci ve tutturmalarinin artip cidden hayatimiz zora girdiginde kendisiyle gorustuk. Onerileri ve yonlendirmeleri sayesinde 1 hafta olmadan 3 yaşındaki kızımızda olumlu yonde ciddi farkliliklar yasadik. Cocuk psikolojisi konusunda kendisinin uzmanliginin iyi oldugunu dusunuyorum. Burcu Hnaım'ın insani rahatlatan bir yaklasimi var. Anlasilir bir dille iletişim kuruyor ve guzel yonlendirmelerde bulunuyor. Cocuklarla bozulan iliskileriniz varsa Burcu Hanim'a mutlaka ugramalisiniz derim...
     1 Beğeni    

 Tülay CESTEL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.34.DZ

02-11-2015
 TavsiyeNo: 82750
Burcu hanımı verdiği kişisel gelişim eğitimi sayesinde tanıdım. Verdiği eğitim çok başarılı ve öğretici bir eğitim oldu. Kendisi güler yüzlü, cana yakın, samimi bir insandır. Psikolog olarak da çok başarılı olduğuna inanıyorum. Kendisi benim psikolojik bir problemimi çözebilmem için bana çok yardımcı oldu. Karşısındakini çok iyi dinleyip, ona fikir verebilmekte ve karşısındakini ikna edebilmektedir. Çok etkili oldu benim için. Teşekküler Burcu hanım.
     2 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dual Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık
Zuhuratbaba Mahallesi, Şükran Çiftliği Sokak, Bakırköy (Marmaray - Bakırköy Özgürlük Meydanı Durağındadır).
İstanbul  

Adres 2:
Psikedu Eğitim Danışmanlık
Başakşehir Mahallesi 1.Etap Sancak Sokak No:6 A12 Blok Kat:5 Daire:23 Başakşehir
İstanbul

Adres 3:
Özgül Danışmanlık
9. Kısım, Karanfil Sok. D-11 Daire: 2 Ataköy
İstanbul
(Telefon 0212 617 04 51)


Adres 4:
Akademi Merkezi
Atakent İkitelli Cad. No: 126 D: 4 Halkalı / Küçükçekmece
İstanbul

Adres 5:
Dora Psikoloji
Mor Menekşe Sokak Aydınlık Yalı Apt. No:9 D:2 Florya / Yeşilköy
İstanbul

Adres 6:
İstanbul Psikoloji Danışmanlık
Mahmutbey Caddesi No: 11 D: 2 Şirinevler / Bahçelievler
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(539) 890 59 50

Telefon 2 :
0(553) 950 59 50  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Koç Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKurumsal whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Burcu BÜGE'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Burcu BÜGE'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Burcu BÜGE Mesleki Videolar Videoları
-

yetişkin terapisi, aile ve çift terapisi, çocuk psikoloğu, evlilik terapisi istanbul, ergen terapisi, ilişki terapisi, çift terapisi, çocuk terapisi, aile terapisi, depresyon, vajinismus, öfke, stres, hiperaktivite, takıntılar, eşcinsellik, özgüven, öfke kontrolü, kaygı, aldatma, bunalım, panik atak tedavisi, panik atak, cinsel isteksizlik, ayrılık, travma, psikoterapi, evlilik öncesi danışman, sosyal kaygı, dikkat eksikliği, psikolog avrupa yakası, oyun terapisi, oyun terapisti, psikoterapist, cinsel terapi, yetişkin terapisti, dikkat bozukluğu, istanbul çocuk psikoloğu, psikolog, yetişkin psikoloğu, ebeveynlik, aile terapisti, çift terapisti, çocuk terapisti, ergen psikoloğu, burcu büge, bireysel terapi, aile ve çift terapisti, kişisel gelişim, ilişki terapisti


12:32
Top