2007'den Bugüne 87,927 Tavsiye, 27,242 Uzman ve 19,427 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu BÜGE
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Burcu BÜGE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi65 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

65

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu BÜGE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

108
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Burcu BÜGE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu BÜGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Melike KALKANUzm.Psk.Melike KALKAN
Melike Hanım çocuklar, ergenler ve ebeveynlerle çalışan, alanındaki gelişmeleri takip eden oldukça başarılı bir psikolog ve aile danışmanıdır. Farklı ...
Psk.M.Aybüke ASLAN KAYAOĞLU
Aybüke Hanım ile Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminde tanıştık. Kendisi bu değerli eğitimi almak amacıyla Erzincan'dan İstanbul'a 6 ay boyunca gidip ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
www.dualpsikoloji.com
Burcu BÜGE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dual Eğitim ve Danışmanlık
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, Bakırköy (Marmaray - Bakırköy Özgürlük Meydanı Durağındadır). 
İstanbul
Uzm.Psk.Burcu BÜGE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Ofis Randevu Hattı)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Koç Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2015) - Sabahattin Zaim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burcu BÜGE Özgeçmis CV Uzm.Psk.Burcu BÜGE'nin Özgeçmişi
Uzman Psikolog Burcu Büge, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, üniversite giriş sınavında Türkiye’de en başarılı ilk 100 öğrenci arasına girerek Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü Üstün Başarı Bursu ile kazandı. TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı’ndan (BİDEB) ve Vehbi Koç Vakfı’ndan aldığı başarı burslarıyla lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin Psikoloji bölümünde %100 burslu yaptı. Yüksek lisans bitirme çalışmasını Prof. Zeynep Aycan danışmanlığında “Genç Kuşakların Eğitim ve Gelişimi” üzerine yaptı.

Eğitimi süresince Koç Üniversitesi Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarı’nda Doç. Dr. Bilge Yağmurlu’nun asistanı olarak çalıştı. 2011 yılında Avrupa Konseyi’nin düzenlediği yaz okuluna katılmaya hak kazanan 10 Türk öğrenciden biri oldu ve Ailelere Psikososyal Destek konulu eğitimi tamamladı.

Aile Danışmanlığı eğitimi ile 450 saatlik teorik eğitim ve süpervizyonları tamamlayarak Aile Danışmanı unvanını kazandı.

Dr. Volkan Koç danışmanlığında "Kaygı Bozukluklarının Ebeveynlik Biçimi, Kişilerarası Bilişsel Çarpıtmalar ve Kişilerarası Tarz Açısından İncelenmesi" başlıklı tezini yazarak, İstanbul Zaim Üniversitesi'nde ikinci yüksek lisansını tamamladı ve Klinik Psikolog unvanını aldı. Akademik kariyerini Klinik Psikoloji Doktora eğitimiyle sürdürmektedir.

Pratik uygulamaları teoriyle birleştiren bir öğretim görevlisi olarak İstanbul Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünde ders vermektedir. Aynı zamanda şirketlere kurumsal eğitimler vermeye devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk annesidir.

Aldığı Psikoterapi Odaklı Eğitimler

Ailelere Psikososyal Destek, Council of Europe
Aile Danışmanlığı
Bilişsel Davranışçı Terapi
Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi, CETAD (Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği)
Çözüm Odaklı Terapi
IMAGO Çift Terapisi, Prof. Dr. Harville Hendrix

Uyguladığı Psikolojik Ölçümler

Anksiyete Ölçeği
Depresyon Ölçeği
Ebeveynlik Ölçeği
Ilişkilerle İlgili Bilişsel Çarpıtmalar Ölçeği
Karakter Güçlü Yönler Envanteri
Kişilerarası İlişki Tarzı Ölçeği
Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI)
Myers Briggs Kişilik Göstergesi

Burcu BÜGE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
M.S.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120878
Burcu hanımla tavsiye üzerine tanışmıştım. 4 seans kadar görüştüm. Özellikle son seansımız sorunlarıma bakış açımı biraz daha iyileştirdi, kendimi daha iyi hissetmemi sağladı, seanslara devam ettikçe daha iyi gideceğini düşünüyorum. Burcu hanımın dışardan bir göz olarak mantıksal bir şekilde gerçekleri göstermesi sorunlarımı aşmam konusunda daha doğru yönlendiriyor. Çalışma ortamının da temiz ve görüşmelere uygun olduğunu düşünüyorum. Her yönüyle tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Hüseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120608
Burcu Hanım’la arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İlk randevuya zihnimin büyük bir kısmını meşgul eden bir sorunla nasıl başa çıkacağımı bilmeyen bir halde gittim. 4 seans sonunda farkındalıklar elde edip gücümü nasıl toparlayabileceğimi gördüm ve toparlamaya başladım. Hayatımdaki sorunların sorumluluğunu alıp onlarla daha derinlemesine yüzleşmeye başladım. Bundan sonraki süreçte de yine işin içinden çıkamadığım durumlar olduğunda Burcu Hanımın orada olduğunu bilmek iyi hissettiriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
C. D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120560
Oldukça samimi, içten, danışmak istediğim her konuda oldukça yardımcı oldu. Bazı şeyleri fark etmemi sağladı. Farklı bir bakış açısıyla olayları bakmamı ve çözüme kavuşturmamı sağladı. En önemlisi de güven ve uyum temasına uygun olarak iş ahlakına uygun olarak yönkeymmeri var. Tespitleri ise oldukça yerinde. Olayı tüm yönüyle ele almaya çalışıyor. Bunu yapmanın yanı sıra duygular konusunda oldukçada başarılı. İkisini bir bütün olarak ele alarak daha gerçekçi daha sorun çözücü bir yaklaşımı benimsiyor. Yaklaşımı hep pozitif. Güçlü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Asla kendinizi bir yargılama arenasında da hissetmiyorsunuz. Gönül rahatlığı ile üzerine gidilmesi gereken alanda kendinizle ilgili keşfedeceğiniz yönlerinizi ve üstesinden gelme yeteneğinizi ortaya çıkartıyor. Kendinizi bulmanızı sağlayan yaklaşımı sayesinde içinizde gücü keşfedebiliyorsunız ve bunu yönlendirdirebikiyorsunuz.
     Beğenin    
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120541
Burcu Hanım’ı internette araştırırken buldum. Aldığı eğitim beni kendisine çekti. Kendini her daim geliştirmeye açık bir psikolog. Gayet güler yüzlü ve samimi. Karşısındaki danışanına asla soğuk davranmaz ve dikkatli yaklaşır. Sizi konuşturdukça içinizdeki olumsuz düşünceleri dışarıya çıkartır ve kendinizde göremediğiniz daha şefkatli ve pozitif duyguları koyar. Yapılan çalışma formları da bu düşünceleri korumakta işe yarar. Anksiyetemi kontrol altına alabilmemi sağladı. İyi bir psikolog. Kesinlikle öneriyorum.
     Beğenin    
Yaren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120438
Burcu hanımla 2-2.5 aydır görüşüyorum. Ataklarım ve kaygı bozukluğum için başlamıştım. Kısa sürede ataklarımın nedenini anlamama ve onları bitirmek için neler yapabileceğime dair güzel bir yol aldık. Geçmişten gelen ve bugünümü etkileyen çoğu şeye farklı bir bakış açısı ile bakmamı sağladı. Artık gerçekten gitmek için gün saydığım bir yer haline geldi terapi odası. Oldukça ilgili ve çözüm odaklı olduğunu düşünüyorum. İlgisini ve yardım etme çabasını görebiliyorsunuz, samimi ve içten birisi. Kendisinin işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Cd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120322
Burcu Hanım’ı internetten yaptığım araştırmalar sonucu buldum.Eğitimi ve danışanlarının yorumu kararımda etkili oldu.Kendisiyle 5.seansımı tamamladım.Bu süre zarfında bana yeni farkındalıklar,yeni bakış açıları kazandırdı.Kendimi daha az suçlamaya, sevmeye ve tanımaya başladım Burcu Hanım sayesinde.Artık daha kararlı,daha az kaygılı,daha iyi ilişkiler kuruyorum.Kendisi güleryüzlü,samimi ve içten.İş disiplini ise tam anlamıyla muazzam.İşini severek ve profesyonelce yaptığını ilk karşılaşmanızda anlayabilirsiniz.Kendisini mutlaka tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yaren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120324
Burcu Hanım'ı annem bulmuştu benim için. Daha önce de psikolojik destek almayı denemiştim fakat etkili olmayacağını düşünüp bırakmıştım. Burcu Hanım'ın ilk seansta bile bana verdiği güven sayesinde devam etmek istedim. Bendeki farkları, rahatlamalarımı benim dışımda çevremdeki insanlar da farketmeye başladı. Konuşmaktan çok çekindiğim, kimseye anlatamadığım konularda kesinlikle yargılamadan bana çok yardımcı oldu, başka bakış açıları da gösterdi. Terapiye başlamak istiyorsanız çok tavsiye ederim, ben keşke daha önceden tanışsaydım Burcu Hanım'la :))
     1 Beğeni    
Ayşe YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120292
Burcu hanım’a uzun bir süredir terapiye gidiyorum. Kendisiyle tanışmam yine okuduğum bir tavsiye üzerine olmuştu, şimdi bende aynı şekilde gönül rahatlığıyla kendisinin bana ne kadar yardımcı olduğunu ve çok yol katettiğimi söyleyebilirim. Benim için iç dünyamda çok farklı kapıların açılmasını sağladı, bakış açımı inanılmaz değiştirdi. Tek bir keşkem var daha önce başlamış olsaydım, kendime hor davrandığım zamanlarda kendisi olmasa durabilmeyi öğrenemezdim. İyi ki varsınız Burcu hanım ,zor zamanlarımda koşarak geldiğim tek kişi sizsiniz.. Hocamı gönül bağıyla seviyor ve şiddetle tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Merve BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
17.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120275
Merhaba, ben Burcu Hanım ile 6 seansımı tamamladım. Bu kadar kısa sürede bile bana o kadar çok yardımı dokundu ki. Bir konu üzerinde öncesinde çok düşüncem bile farkedemeğim noktalara işaret ediyor. Her seans sonunda yenilenmiş olarak çıkıyorum. Endişelerimin üzerine su dökülmüş ve ateşi sönmüş oluyor. Güler yuzu ilk seanstan itibaren bağ kurmanızı sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini. Aslında bir şey yap ya da yapma asla demiyor tabiki. Ama öyle bir soru ile aydınlatıyor ki sizi neden yapıp yapmamanız gerektiğini düşünüyor ve anlıyorsunuz. Ayrıca asla seans saatimize gec kalmaz ve ertelemez. İş disiplini de mukemmeldir.
     1 Beğeni    
Gökçen IşSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2021
TavsiyeNo: 119450
Klinik psikolog Burcu Hanım’ı bu siteden araştırıp bulmuştum. Hem aldığı olumlu yorumlar, hem cv’sinin dolu dolu olması hem ofisinin merkezi olması hem de aşırı dolgun olmayan seans ücreti beni ona gitmeye ikna etti. Depresyon, kendini kabullenememe ve büyük bir umutsuzluk ile ona başvurmuştum ve ağlama krizlerim vardı. Burcu Hanım’ın verdiği tavsiyeler ve beni yönlendirme şekli ile şikayetlerimin çoğu çözüldü. Size yaklaşma şeklindeki beceri, sizi dinlemesi, yargılanmadığınızı hissetmek ve kendinizi bir profesyonelin eline bıraktığınız için gelen güven gerçekten paha biçilemez. Bu nedenle bütün seanslarım hep dolu dolu geçti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     Beğenin    
E.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2021
TavsiyeNo: 119224
Burcu hanımla 10 yıldan fazladır yaşadığım depresyona yönelik terapi almak için araştırma yaparken tanıdığım başka bir psikoloğun tavsiyesi üzerine tanışmış oldum. Kendisiyle farklı şehirlerde olduğumuzdan 2 aydır online olarak görüşüyoruz. Açıkçası daha önce de farklı psikologlarla terapi deneyimim oldu, ancak hiçbiri bu kadar profesyonel ve alanında uzman değildi. Daha öncekı psikologlarla hayal kırıklığı yaşayıp bırakmıştım. Başlamadan önce yine tereddütlerim ve önyargılarım vardı ama yaklaşımıyla ve ilgisiyle, kafamdaki terapiyle ilgili soruları giderdi ve sistematik yaklaşımıyla terapi için beni doğru şekilde yönlendirdi. Özellikle içinde bulunduğum çıkmaz sorunlarım için doğru adımlar atmam açısından çok yardım etti. Sorunlarımla benden daha fazla ilgiliydi ve sürekli ilerlemem için beni yönlendiriyordu. Keşke çok daha önceden tanısaymışım.
     Beğenin    
Sb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119107
Burcu Hanım ile herkes gibi zor bir dönemimde, psikolog olan başka bir tanıdığım vesilesiyle yollarımız kesişti. Kendisiyle yaklaşık olarak 3 aydır gorusmekteyiz. Farklı illerde bulunduğumuz için online görüşme şeklinde süreci ilerletiyoruz. Başlamadan önce online görüşme ile ilgili çekincelerim vardi ancak Burcu Hanım ile ilk görüşmemizden sonra ilgisi, yaklaşımı ve dikkatiyle beni sürece bağladı. Sonrasında yardim almak istediğim alanı net bir şekilde saptadı ve çok güzel yonlendirmelerle içine düştüğüm ruh halinden çıkma yolunda elimi tuttu. Kendisiyle yapacağımız her görüşme bu yolda yeni adımlar atmamda bana güç verdi. Sizi her şeyinizle tanımaya çalışan, anlayan ve doğru bir şekilde destek olan bir uzman.
     Beğenin    
Fatma CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119104
Burcu hanım internetten aramalarım sonucu buldum ve denemek istedim. İyi ki yollarımız kesişmiş çünkü ben ne olabilir olmadı bir daha gitmem diyordum ama öyle olmadı aylardır onunla travmalarım üzerine devam ediyoruz. 31 yaşındayım ve ben ne olduğumu nasıl olmam gerektiğini şimdi öğrenip görebiliyorum. Bazen öyle bir cümle kuruyor ki siz sanki yıllardır bu cümleyi bekliyorsunuz. Ve diğer psikologlar gibi değil haftaya da gel demiyor zamanı dolunca artık konu biriktikçe gel dedi ilk söyleyince şaşırmıştım epeyce. Çok samimi, içten, duymak istediklerinizi değil doğru olacak şeyleri söylüyor. Ben 4-5 ayda olmak istediğim yere çok yaklaştığımı düşünüyorum iyi ki varsınız Burcu hanım.
     Beğenin    
N.H.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119101
Burcu Hanım ile tanışmadan önce çok ön yargılıydım . Bir başkasına sorunlarımı anlatan bir yapım yoktu. Burcu hanım yargılamadan beni dinliyor . Sadece bir kaç soru soruyor ve benim inanılmaz bir şekilde olaya farklı bir yerden bakmamı sağlıyor her seferinde çok şaşırıyorum bu duruma . Benim için aşılmaz olan her ne ise seanstan sonra sıradanlaşıyor . Kalıcı bir bakış açım oluşmaya başladı . Kendime çok yabancıymışım.Burcu Hanım bana kendimi tanıttı hiç bilmedigım özelliklerim varmış bunları gosterdı ve bunları tek başıma yapamazdım iyi ki kendisiyle tanıstım. Olaylara tamamen teknik yaklaşıyor . Sıradan bir arkadaş sohbeti değil yani .Her sözünde size farkındalık kazandırıyor. Seansın bir saniyesi bile verimsiz geçmiyor .Dolu dolu bir seas geçiriyorsunuz . Yardım almak istiyorsanız kesinlikle Burcu hanımla tanışmalısınız bence hiç zaman kaybetmeyin.Ofisinde Beni karşılayan hanımefendi de çok güler yüzlü ve kibar herşey güzel yani.
     Beğenin    
S.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119099
Burcu hanım ile kardeşimin tavsiyesi üzerine tanıştım. Ilk gidişimde nasıl biri ile karşılaşacağımı bilmediğim için biraz gergindim.Çünkü daha önce hiç destek almamıştım. Fakat çok güleryüzlü,sıcakkanlı, anlayışlı ve işini çok iyi yapan bir psikolog ile karşılaştım. Benim için özel sohbet edeceğim kişi ile enerjilerimizin tutması da çok önemliydi. Şimdi keşke daha önce gitseymişim diyorum.. Burcu hanımla boşanma sonrası çok zorlu bir süreçte tanışmış oldum, onun sayesinde günden güne daha iyi hissettim. Seans sırasında bana karakterimi hatırlatıcı sözler söyleyen veya sorduğu sorularla beni düşünmeye sevkeden kısacası bana kim olduğumu hatırlatan ve içinde bulunduğum duruma tek taraflı bakmamayı öğreten harika bir uzman olduğunu düşünüyorum. Bana şimdiye kadar kattıkları ve katmaya devam edecekleri için de çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Ba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119098
Burcu hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Zor bir dönemdeydim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Hiçbir şeyden zevk almıyorum. Çok yalnız hissediyordum. İlk tanıstığım gün beni karışılaması o kadar sıcakkanlıydı ki içim ilk kez birine ısındı ve kendimi açabildim. Beni hiç yargılamadan sakin bir şekilde sonuna kadar dinledi. Kendisinden hala hizmet almaktayım. 4. Senem hayata bakış açım çok değişti. Hayattan zevk almaya başladım. Kendimi açmaya, sevmeye,inanmaya başladım. Dışarı ile iletişim kurmaya. Kendisi çok tarafsız, ilgili ve mükemmel bir dinleyici. Güleryüzlü, sakin birisi. Çalışma ortamı ve arkadaşları da aynı şekilde. Kesinlikle bir kere şans vermenizi öneririm.
     1 Beğeni    
Elif ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119097
Burcu hanımdan yaklaşık 3 aydır her hafta terapi alıyorum. Gerçekten iyi ki karşıma çıkmış dediğim, alanında uzmanlığın çok daha fazlası bilgi birikimine sahip bir terapist. Gerek bakış açısı, gerek yaşadığım sıkıntılara karşı sunduğu çözüm önerileriyle beni bu kısa sürede bile çok değiştirdi. Zaten özgeçmişine bakarsanız ne kadar başarılı birisi olduğunu anlarsınız. Burcu hanımdan hayata dair aldığım tavsiyelerle ben kendimi sevmeyi öğrendim, olaylara karşı ne yapmam gerekiyor bu yolda çözümler aldım, geçmişimi geçmişte bırakma yolunda elimi sıkı sıkı tuttuğunu her terapide derinden hissediyorum.
     4 Beğeni    
Hande
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119090
Burcu Hanım benim yıllar süren savaşımı sona erdirmemi sağlayan kişi oldu. Yıllar yılı bastırdığım, unuttuğumu sandığım bütün yaralar ve travmalarla bir bir yüzleştirdi beni. Bu sefer her şeyi gerçekten arkamda bırakmamı sağladı. İnanılmaz derecede güven verici birisi, bu sayede kilitlerinizi açar. Beklenmedik anlarda gelen doğru tespitleriyle de aynaya bakıyormuş gibi hissedersiniz ama artık her şey daha iyi olacaktır. Eğer ağır travmalarla boğuşuyorsanız, PTSD yaşıyorsanız ya da geçmişte bitiremediğiniz aşamadığınız şeyler varsa Burcu Hanım doğru adres. Ben kendisinden çok memnun kaldım. İyiki tanışmışız.
     Beğenin    
P.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117224
Burcu Hanımı internet üzerinden araştırarak buldum, okuduğu okul, aldığı eğitimler gitmemde oldukça büyük etken oldu. Kendisine oldukça üzgün, sıkıntılı, kaygılı olduğum bir dönemde gittim. ilk seanstan itibaren çok iyi bir dinleyici oldu, konuşmasıyla farkındalık yarattı, henüz 5.seans bitmesine rağmen kendimin gördüğü ve çevremin de farkettiği büyük değişimim için şaşkınım, yarattığı farkındalık sayesinde artık daha özgüvenli,daha pozitif düşünen ve daha az kaygılı bir bireyim, unutmayın değişim yalnızca siz isterseniz gerçekleşir, benim çabam ve Burcu hanımın desteğiyle bu değişim yolunda pozitif bir şekilde ilerlediğimizi görüyorum, kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
B.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117222
Hayatımın çok zor dönemlerinden birini yaşıyordum ve tamamen ümidimi kaybetmiştim. Çocukluğumdan gelen travmalarla baş edemiyordum, kendime olan güvenim tamamen yok olmuş ve kendimi değersiz hissediyordum.En kötüsü de yaşadığım korkulardı. Kendimle yaşayamıyordum. Çaresizlik ve umutsuzluk içerisinde internetten araştırma yapmaya başladım ve Burcu hanımla karşılaştım. Tam anlamıyla iyileşeceğime inanmıyordum ama en azından bir şeyler katabilir bana umuduyla randevu aldım. Burcu hanımın gerçekten iyileşmem için en az benim kadar çaba göstermesi her sorduğum soruya açık yüreklilikle verdiği cevaplar beni yanına gitmem için dahada yüreklendirdi. Bana doğru sorular sordu ve hiç aklıma gelmeyen çözüm yolları gösterdi. Çözemediğim sorunlarımı o kadar güzel çözmeme yardımcı oldu bana o kadar güzel rehber oldu ki keşke daha erken tanışsaydık diyorum. Eğer ihtiyaç duyuyorsanız ve iyileşmeye gerçekten kararlıysanız güvenle tavsiye ederim. Kendisine bir kere daha burdan çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Capoupascap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116166
Burcu Hanım'la bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Bugün kendisiyle dördüncü seansımızı yaptık. Bana panik atak ve anksiyete bozukluğu üzerine yardımcı oluyor. Bana birden fazla yol gösterdi. Bu hastalıkla başa çıkarken doğrunun tek olmadığını, kendim için doğru olan yolu bulmam gerektiğini, kendimi kapatmamam gerektiğini ögretti. Bu sorunla yalnız başıma uğraşmak zorunda olmadığımı gösterdi. Çok anlayışlı, her zaman yardımcı olmaya çalışan, beni sakinleştiren bir uzman. Kendisiyle tanıştıktan sonra durumumu daha iyi analiz etmeye , bu hastalığı anlamaya başladım. Her seanstan sonra yeni şeyler öğrenerek yanından ayrıldım.
     2 Beğeni    
K.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115329
Burcu hanım ile süpervizyon kapsamında görüşmelere başlamıştık. Başlangıçta bu kadar aşama kaydedeceğimi düşünmüyordum ancak kendisi yaklaşım tarzı ile yaşadıklarıma ayna tutmama yardımcı oldu. Yüz yüze olmayan görüşmeler beni oldukça kaygılandırırdı ve çözüm noktasında beklentimi daha az tutardım. Fakat bu süreçte yaptığımız online görüşmelerde güleryüzlü tavırları ile yüz yüze görüşmede olduğu gibi sıcaklık ve güven hissettirmiştir. Kendimi keşif sürecime ve problemlerimin çözümüne Burcu hanımın bakış açısının katkısı oldukça fazla. Aldığım terapi hizmetinden oldukça memnun kaldım. Özellikle de kaygılarımı yönetebilmem noktasında kendimi daha güçlü hissetmeme vesile olmuştur.
     Beğenin    
B.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 115017
Burcu Hanım'la çalıştığı kurumun instagram hesabı üzerinden tanıştım ve yaklaşık 4 aydır kendisinden psikoterapi hizmeti almaktayım. Terapiye gitmemin amacı distimik bozukluk tanısı almış olmam ve 8 aylık bir ilaç tedavisinin bile hala yeterli gelmediğini düşünmemdi. Daha ilk seansta kendisiyle bir güven ilişkisi kurdum ve bu ilişki artarak devam ediyor. Terapi sırasında veya sonrasında kendim fark edemediğim birçok şeyi Burcu Hanım sayesinde fark ediyorum ve bu durum bazı problemlerim için daha iyi çözüm üretebilmeme çok yardımcı oluyor. Güler yüzlü, ilgili, aynı zamanda profesyonel duruşunu koruyabilen, güvenilir ve terapiyi yapılandırılmış bir şekilde sürdürebilen oldukça yetkin bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum, terapi almayı düşünen herkese tavsiye ederim. :)
     2 Beğeni    
S.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114763
Birkaç ay önce profesyonel yardım almak için acil bir ihtiyaç duyup yakın bir yerde eğitimi de göz önünde bulundurarak ufak bir araştırma yapıp Burcu Hanım'a ulaşmıştım. Kendisiyle hem yüz yüze hem de online seans gerçekleştirdim ve ikisinden de oldukça verim aldım. Doğru soruları sorarak kendim dahil çevremdeki kimseye açamadığım konularla yüzleşmeme yardımcı olan bu terapi için kendisine teşekkür ediyorum. Seanslarda karşılaştığım ortamdan da son derece memnunum. Her görüşmemiz sonrasında kendimi beklediğimden de rahat hissettiğimi fark ediyorum. Ayrıca hem son derece profesyonel hem de sıcak bir yaklaşımla karşılaştığımı da belirtmeliyim. Benim birkaç ay önce olduğum gibi ne yapacağınızı bilemiyorken bu sayfada kendinizi bulduysanız Burcu Hanım ile görüşmeyi denemenizi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
G.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114722
Merhabalar, Kendimle yalnız kalmanın zorlaştığı günlerde psikolojik destek arayışına girmiştim. İnternet üzerinden araştırma yaparken Burcu Hanım'la karşılaşma fırsatım oldu. Aldığı eğitimler ve çalışma alanları onu tercih etmemde önemli bir rol oynadı. İçtenliği ve samimiyetiyle birçok şeyi yoluna koymamda ve kendimi kabul etmemde çok destek oldu. İzolasyon sürecinde de online olarak ona ulaşabileceğimi bilmek çok değerli. Daha iyi hissetmek isteyen herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
E.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114465
Yaklaşık 8-9 ay önce bir psikolog ile görüşmeye karar verdikten sonra, beni anlayabileceğini düşündüğüm bir psikolog seçmek için ciddi anlamda araştırma yapıp bunun için mesai harcadığımı söyleyebilirim. Burcu Hanım'ın eğitimi, bu sitedeki yorumlar, daha fazla kişiye ulaşabilme adına yaptığı paylaşımları, ve de somut veri ile açıklayamayacağım kendime yakın bulma hissi ile hayatımda ilk defa bir psikologdan, Burcu Hanım'dan randevu aldım ve 7 aydır Burcu Hanım'ın danışanıyım. Bu süreçte, seansa gitmeyi düzenli bir görev gibi yürütemememe rağmen; içinde bulunduğum karışıklık karmaşıklık sıkışıklık hissi Burcu Hanım sayesinde kolayca çözüldü. Önce içinde bulunduğum sıkışıklık hissi çözüldü, akabinde de esasen apaçık önümde duran çözümleri görmeyi reddetmemeye başladım. Başka bir deyişle; Burcu Hanım'ın soruları hep reddettiğim basit çözümleri görmemi sağladı. Burcu Hanım'ın mesleğinde çok başarılı bir psikolog olduğuna eminim ve bir gün kendinizi hayattaki kararlarınız arasında sıkışmış hissederseniz kendisi ile görüşmenizi tavsiye ederim. Varlığı, ilgisi ve teker teker sayamayacağım her şey için teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Organik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2020
TavsiyeNo: 113938
Kendi sorunlarımı kendim çözebileceğine inanan,kendimi güçlü zanneden bir karakterdim. Ancak belli bir noktadan sonra bir uzmana danışmaya karar verdim. Önce başka bir psikoloğa başladım fakat seanslarda bir gariplik olduğunu sezdikten sonra psikolog arkadaşlarıma danıştım. Psikologumu acilen değiştirmem gerektiği tavsiye edilince tamamen şans eseri Burcu Hanıma rast geldim ve müthiş memnun kaldım. Kendisi asla fayda çıkar ve para gözetmeksizin elinden geldigince yardım etti. Çoğu arkadaşımda duyuyorum; psikologlar kendilerne bağlar ve paranızı ondan da değerlisi zamanınızı sömürür bu böyle yıllar boyu devam eder.Burcu Hanım belli bir seanstan sonra “artık daha fazla desteğe ihtiyacınız kalmadı” tarzi bir cumle kurunca inanamadım.Bu yazi, Burcu Hanıma Suanki eskisinden daha saglikli oldugunu dusundugum psikolojik durumum icinhem tesekkur hem de sizlere tavsiye niteligindedir. Selamlar
     3 Beğeni    
A.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112269
Sorunlarını kendi kendine çözebileceğine inanan ama bunu başaramayan biri olarak, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, Burcu Hanım'a gittim. O dönem yaşadığım yoğun panik atakları, Burcu Hanım'ın yönlendirmeleri sayesinde yönetmeyi öğrendim ve hala kendisiyle seanslarıma devam ediyorum. İşini olması gerektiği gibi profesyonelce yapan, sıcakkanlı, içten ve samimi, sanki arkadaşınızmış gibi önceki seanslarda anlattığınız şeyleri hatırlayan(bu benim için önemliydi çünkü önceden gittiğim danışmanlara tekrar tekrar bazı şeyleri anlatmak zorunda kalıyordum), size değer veren, doğru ve etkin bir biçimde yönlendiren bir uzman kendisi. Benimle aynı sorunu yaşayan herkese kesinlikle öneririm.
     3 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111409
Sadece ilaçla Panik bozukluk tedavisi gördüğüm sıralarda, bilissel davranış terapisi aldigim ve cok memnun kaldığım Burcu Hanım'ı Panik Bozukluk ve Yaygın Anksiyete bozukluğu hastalıklarıyla cebellesen tüm hastalara tavsiye ediyorum. Bu konularda profesyonel destek alınmadığında hastalik süreci gereksiz yere uzatılmış oluyor. Benim tedavi sürecim de tespit ettiğimiz davranış bozukluğu, hastalık sürecini minimuma indirmemize vesile oldu. Tum bu hastaliklarla ugrasanlara acil sifalar diliyorum.
     3 Beğeni    
Ö.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109372
Burcu Hanım'ı İnternet araştırmalarım sonucu bulmuştum. Hayatımda bazı şeyleri tek başıma aşamayacağımı fark ettiğimde destek almam gerektiğine karar verdim. İlk görüşmede ne konuşacağım, nasıl olacak düşünceleri yüzünden gergindim yardım almak konusunda ön yargılarım vardı . Fakat Burcu Hanım ile görüşmeye başladığımda aşırı rahatladım ve ön yargılarımın yersiz olduğuna karar verdim. Burcu Hanım meslek erbabı olmasının yanı sıra güler yüzlü ve yardımsever tavırlarıyla kendinize bir başkasının gözünden bakmanızı sağlıyor.Yüksek analiz becerisiyle sizi kesinlikle doğru yönlendiriyor. Eğer kendinizi çıkmazda hissediyorsanız profesyonel bir destek almanız gerektiğini düşünüyorsunuz tereddüt etmeden Burcu Hanım ile görüşebilirsiniz.
     6 Beğeni    
N.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109371
Merhaba, yaşadığım depresyon sürecini atlatmak için yardım ararken ulaştım kendisine. Açıkçası yaşadığım sürecin iyileşebilir bir durum olduğunu ve sorunlarımın hepsinin farkında olduğumu düşünüyordum. Ancak kendisiyle seanslara başladıktan sonra hiç de böyle olmadığını gördüm. İçinizde bastırdığınız noktaların ortaya çıkmasını ve bunlarla yüzleşmenizi o kadar güzel sağlıyor ki Burcu Hanım,seanstan çıktıktan sonra adeta sırtınızdaki yüklerden kurtulmuş hissediyorsunuz. Gerçekten alanında uzman ve yetenekli bir psikolog. Gayet içiniz rahat bir şekilde kendisinden yardım alabilirsiniz. Biz seanslarımıza devam ediyoruz ve sorunlarımı aşmamda bana çok yardımcı oluyor. Sonuçların da gayet güzel olacağına olan inancım tam. Burcu Hanımla tanıştığınız zaman, ondan profesyonel bir yardım hizmeti alacağınıza hiç şüpheniz olmasın.
     2 Beğeni    
Gamze MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109330
Burcu hanım ı internetten araştırmalarım sonucu buldum. Eğitimi ve birikimi, danışanlarının yorumları karar vermemde etkili oldu. Çift terapisinde kısa sürede oldukça hızlı sonuç aldık. Kendisi çok anlayışlı sevecen aynı zamanda da profesyonel. Sorunlarımız çözümlenmiş gibi görünüyor. Kendisini arada görmeye devam edeceğiz ama çok mutluyuz. Bundan sonraki görüşmelerinizin sızlanmaktan çok sohbet niteliğinde geçeceğine inanıyorum. Kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum. Aldığımız yol paha biçilemez. ilişkinizde bir çıkmazda gibi hissediyorsanız görüşmeyi ve yardım almayı ertelemeyin. Bize kattıklarından dolayı kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
İpek K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109322
İnternette yaptığım araştırmalar sonucu buldum Burcu Hanım’ı. Aldığı eğitimler ve akademik geçmişini göz önünde bulundurarak gereken yetkinliğe sahip olduğuna ikna olduktan sonra, ilk defa görüşmek üzere randevu aldım. İlk seansımızdan kendisinin samimi ve içten olduğu izlenimini edindim ve memnun kaldım. İlk defa danışmanlık alacak olduğumdan sürecin nasıl işleyeceği konusunda şüphelerim vardı, ilk seanstan itibaren gerekli yöne odaklanabilmek amacıyla uyguladığı test ve çalışmalar ile etkin bir terapi süreci içine girdik. Destekleyici ve güven verici yaklaşımı ile iç rahatlığıyla tercih edilebilecek başarılı bir uzman kendisi.
     3 Beğeni    
B.TugSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109319
Uzman Psikolog Burcu Büge ile yollarımız yaklaşık 4 ay önce kesişti. Kendisine internet sayfalarını araştırırken rastladım. Bir psikolog ararken benim için öncelikli kriterler; iyi yorumlar alması ve okul - kariyer yaşamında önemli başarılar yakalamasiydi. Bu sebeple de açıkçası cv'sini incelediğimde psikoloğuma karar verdigimi düşünmüştüm. Bu noktada gerçekten de doğru yaklaşımları ile iyi karar verdigimi ve olmam gereken yerde olduğumu düşündüm. Burcu Hanım ile çözmemiz gereken birkaç sorunu çözüp tamamlasam dahi, imkan oldukça kendisini ziyaret etmek isterim. Büyük sehir yaşamlarında imkânı olan her bireyin bu konuda destek görmesinin faydalı olabileceğini düşünüyorum. Burcu Hanim'i herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
M.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
15.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109311
Yaklaşık 7 ay önce sürekli ağlamamla başladı depresyon hikayem. Anlam veremediğim şeyler oluyordu. Ağlama krizleri, korkular... Hayatım kabusa dönmüştü. Sürekli ağlıyor, kimseyle görüşmüyor, dışarıya çıkamıyordum. Burcu Hanım'ı bu siteden araştırıp buldum. Kendisiyle ilk görüşmemde iyilesebilecegime dair hiç umudum yoktu. Hayatım böyle devam edecek diye düşünüyordum. Burcu Hanım sayesinde artık ağlamıyorum, arkadaşlarımla, ailemle vakit geçiriyorum, normal hayatıma geri döndüm. Iyi ki tanımışım kendisini. Yardımlarınız için teşekkür ederim. (Mesajın devamı 16.9.2020'de eklenmiştir:) Terapiye başladığımda ne durumdaydım, terapiyle geldiğim son durum nedir yazmak istedim. (15 Nisan 2019 tarihli yoruma bakabilirsiniz) Çünkü insanın ne kadar çaresiz hissettiğini çok iyi bilirim. Belki panik atak ve depresyonla baş etmeye çalışanlara umut olur. Burcu Hanım'a ilk gittiğimde bu duruma gelebileceğime dair umudum yoktu.33 yaşındayım bu sene sınavlara hazırlanıp üniversiteyi kazandım, hiç spor yapmayan ben artık elimden geldiğince spor yapıyorum, her konuda başkalarının onayını beklerdim artık sorunlarımla kendim baş edebiliyorum, koronaya yakalandım ama karantina günlerini panik atak yaşamadan depresyona girmeden geçirdim. Bunları çok depresif günler geçirmiş biri olarak yazıyorum. Burcu Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107151
Burcu hanım’a 1 yıla yakın zamandır kızımın sıkıntıları için gidiyoruz. Onunla tanışmamızı bir şans olarak görüyorum. Öncelikle pozitif bir enerjiye sahip ve bu enerjiyi de size fazlasıyla geçiriyor. Onunla olan sohbetlerimizden çok keyif alıyorum, sohbetlerimiz bana da bir nevi terapi oluyor. Kızımdaki olumlu gelişmeleri gördükçe doğru adreste olduğumuzu biliyorum. Burcu hanımı iyi ki tanımışız. Kızımın sıkıntılarına çare olduğu için kendisine ailemiz adına çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Oyku
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107149
Uzun zamandır psikolojik destek almak istiyordum ve güvenebileceğim, bana faydası olabileceğini düşündüğüm birini bulamamıştım. Burcu Hanım'ı internetten araştırarak buldum ve ilk görüşmemizde çok ısındım. Güven veren ve sizin de güveninizi artıran bir psikolog. Uyguladığı bazı alıştırmalar ile farkındalığınızı yükselterek olaylara başka pencereden bakmanızı sağlıyor. Özellikle profesyonellik benim için çok önemli bir kıstastı. Kendisi son derece profesyonel ve sizin bu çerçeve içinde son derece rahat hissetmenizi sağlayan bir kişi. Seanslar son derece samimi, enerjisi yüksek gerçekleşiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Cevriye HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106083
Yaşadığım bazı problemlerin üstesinden gelmek için internette psikolog arayışındayken bu sayfayı buldum ve Burcu Hanım hakkındaki yorumları okuyarak kendisini aradım ve randevu aldım. Üstesinden gelemediğim korkular ve kaygılar, sürekli gördüğüm rüyalar ve eşimle yaşadığımız problemler üzerine Burcu Hanım çalışmalar yaptık. Bu sayede problemlerimin üstesinden geldim. Kendimi daha huzurlu ve daha mutlu hissediyorum. Burcu Hanım'a teşekkür ediyorum ilgi alakası için, herkese de tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
İlker Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103364
Burcu Hanımın ismini ilk kez bu sitedeki tavsiyeleri okuyarak duydum. Bir süredir yaşadığım depresif sıkıntılarım vardı. Kendisi ile ilk terapimizi yaptığımızda, yaşadığım sıkıntıları anlamak ve kişiliğime dair doneler elde etmek amacıyla sohbet ederken benim de sıkıntılarımın nedenlerini anlamamı kolaylaştıracak daha önce aklıma gelmemiş çeşitli sorular sordu. Kendimi tanımamı sağlayacak çok önemli ipuçları sundu bana. Güler yüzlü, danışanlarına arkadaşça yaklaşan, onları yargılamayan, size yol gösteren ve bunları yaparken de sizinle olan iletişimi çok güçlü olan bir uzman kendisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız.
     4 Beğeni    
V.Çakır
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103086
Çift terapisi almaya karar verdiğimizde internet üzerinde araştırmaya başladık. Eğitim durumu, uyguladığı IMAGO tekniği ve bu sayfadaki yorumlar Burcu Hanıma yönelmemize sebep oldu. Tüm bunlar iyi olabileceğine dair sadece öngörülerdi, görüşmelerimiz sonucunda bu tercihin en büyük şansımız olduğunu düşünüyorum. Samimiyeti, yönlendirmeleri ile terapilerin sonuç vermeye başladığını görmem çok kısa sürede gerçekleşti. Süreç devam ederken ilişkideki benin iyileşmesini, ilişkiyi iyileştirmesini ve bunun hayatımın genelindeki etkilerini açıkça fark edebiliyorum. İçtenlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Özgüm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103066
Selam:ben bir anneyim,evinde huzur vermesi gerektiğine inanan insan.Bu huzuru rol yaparak çocuklarıma hissettirmeden vermeye çalışıyordum.Ağlama krizlerimi saklıyordum...Psikolojik desteğe ihtiyacım olduğunu anladım.İnternet ten araştırmalarımda Burcu hanıma ulaştım.Telefon da randevulaşırken sohbetimizden pozitif enerji aldığım için ilk seansa gittim.Sıcak bir ortam ile karşılandım..Eski bir dostum ile buluşup sohbet ediyormuşum gibi hissettim.. Burcu hanımın yaklaşımı bir doktor _hasta ilişkisinden öte uzman arkadaş ilişkisi gibi.Aile içi psikolojik sıkıntılarımı arkadaşım ile dertleşir gibi sohbet ederek,eleştirmeden dinleyerek tavsiyelerde bulunup formüller sunarak sıkıntılarımdan kurtulmamı sağladı.Sayesinde daha önceden doğru bildiğim düşüncelerimin,davranışlarımın yanlış olduğunu anladım.Seanslarımız sıkıntı yaratmayan huzurlu bir ortamda yapıldı. Burcu hanımı tavsiye ediyorum çünkü;konuşmaları güven veriyor, çünkü;rahatlık veriyor, çünkü;sohbeti sizi ihtiyacınız olan dertlerinize,sıkıntılarınıza yardımcı olan dostunuz gibi hissettiriyor..Beni eski huzurlu günlerime kavuşturduğunuz için teşekkürler. Sevgiler..
     5 Beğeni    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2018
TavsiyeNo: 102878
Burcu Hanım'ı tesadüfen internetten psikolog araştırırken buldum. ilk önce eğitim durumu ilgimi çekti. gayet donanımlı, profesyonel olduğunu düşündüm ve başka birine bakma gereği bile duymadan hemen onu aradım. telefona kendisi çıktı ve samimi bir sohbetin ardından hemen ertesi gün için randevu almak istedim. hiç kırmadan, oyalamadan randevumu aldım. ilk kez bir psikologla görüşeceğim için biraz gergin gittim ama kendisi inanılmaz sıcakkanlı ve samimi bir insan olduğu için görüşmenin ilk dakikalarında bütün gerginliğim gitti. ben asla yaşadıklarımı 3.bir kişiye anlatamam, beni tanımayan birine anlatamam derken, ilgiyle dinleyişi ve herşeye hem uzman gibi hem arkadaş gibi yaklaşımı benim dilimi çözdü. ofisini de gayet sıcak ve rahatlatıcı buldum, her detay çok zarifçe düşünülmüş. bekleme odasındaki fondaki müzik bile harika bir detay bence. ikilemde kaldığım bir özel yaşam sorunumla ilgili görüştüm kendisiyle ve bana çok yardımcı oldu. kesinlikle tavsiye edebileceğim tek uzmandır kendisi.
     2 Beğeni    
V...
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2018
TavsiyeNo: 102874
Burcu Hanım'a internet üzerinden çok sayıda yaşadığım yere yakın uzmanlar taradıktan sonra en iyi tercih olacağını düşünerek ulaştım. Bu kararımda aldığı eğitimlerin kalitesi ve yeterli tecrübesi etkili oldu. Beklediğim gibi son derece zeki, bilimsel yöntemlere bağlı, danışanını anlamaya yönelik ödevleri ve testleri araç olarak kullanan gerçek bir profesyonel. Bunun yanında oldukça güleryüzlü, sakin ve ilgili birisi. Terapi odası olması gerektiği gibi ve eğer biraz erken giderseniz bekleme odasında size klasik müzik eşlik ediyor. Daha önce psikiyatri kliniklerinde depresyon, kaygı bozukluğu, dikkat eksikliği ve bipolar bozukluk tedavisi görmüş ve ilaçların tek başına yetersiz geldiğine kanaat getirmiş birisi olarak tüm rahatsızlıklarımın sebeplerini teker teker ortaya çıkarmamda etkili bir destekçi. Eğer terapi ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
S.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2018
TavsiyeNo: 102833
Burcu Hanım'a internet üzerinden ulaştım. Gündelik rutinlerimi gerçekleştirmekte sorunlar yaşıyor ve hayata karşı umutsuz hissediyordum.Çoğu zaman yüksek olan yaşam enerjim kaybolmuştu ve ölü gibi hissediyordum.Kendisiyle gerçekleştirdiğimiz seanslar süresince destekleyici, rahatlatıcı tutumu,tespitlerinin doğruluğu , mesleki yeterliliği kısa sürede iyi hissetmemi sağladı. İçinden çıkamayacağımı düşündüğüm sıkıntılarımı sayesinde kısa sürede atlattım. Kendisine danışan olmak isteyen herkese yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
     4 Beğeni    
Arzu SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2018
TavsiyeNo: 102830
Selamlar, Burcu Hanımı internetten, tamamen rastlantı eseri, evime yakın olduğu için tercih etmiştim. İlk seansa kuşku içinde gittim. 2. Seansa ve sonrasına da, koşarak, doğrusu.. O kadar iyi geldi ki, tarifi mümkün değil. Hayatım kademe, kademe yoluna giriyor. Soyut olarak, havada bir konu gibi düşündüğüm, psikoloji tamamen hayatımdaki eksik taşları yerine oturtuyor.. Burcu Hanım, son derece mütevazi yapıda bir profesyonel. Herşeyi, son derece, rahat konuşabiliyorsunuz. Ofisi, tertemiz ve çok rahatlatıcı. Kendisine tekrar teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle...
     4 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2018
TavsiyeNo: 102827
Burcu hanımla, temelde yakın zamanda yaşamış olduğum bir ayrılıktan sonra ayrılık terapisi almak üzere bir araya geldim ama zamanla yetişkin terapisi de almaya başladım. Rahatsız olduğum bazı davranışlarımı düzeltmek ve toplumda daha kabul edilebilir hale gelmek için sıkıntılarımdan bahsettim. Sağ olsun, ruh değişimlerim konusunda beni seans boyunca titizlikle dinleyerek, vaktimizi verimli kullanmamızı sağladı. Kendini danışanına göre geliştirmeyi/şekillendirmeyi çok sevdiğini biliyorum. Bu benim için önemli bir detay. Konulara uzaktan bakmak yerine benim gibi düşünmeye çalışıyor ve o an nasıl hissettiğimi sorgulaması ya da ters köşe sorular sormasından dolayı başarılı buluyorum. Kendi seanslarımı aldığım odadan memnunum. Direkt yüz yüze olmak hoşuma gider. Ve değiştirmek beni strese sokabilir. Sizi sıkmadan sadece dinleyen, arkadaşınız gibi davranan fakat eğitimli biri var karşısınızda. Bu çok önemli bir şey bu nedenle bilhassa daha pasif karakterlerin Burcu hanım'ın güleryüzünden motive olacağını düşünüyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100734
Panik Atak tedavim için Burcu Hanım bana yardımcı oldu. Kendinden emin duruşu, karşısındaki insana güven veriyor. Verdiği tavsiyeler günlük hayatta kolayca uygulayabileceğiniz, gerçekçi yaklaşımlar. Yabancılık çekmiyorsunuz, bir arkadaşınızla sohbet eder gibi rahatça paylaşım yapıyorsunuz. Aynı zamanda uzman biri ile sohbet ettiğinizi de hissediyorsunuz. Terapi odaları yeterli büyüklükte, aydınlık ve havadar. Mesleğinde yeterli donanıma sahip olduğunu düşündüğüm için başkalarına onu tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
İlken
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100732
Çocuk - ebeveyn ilişkisi üzerine Burcu Hanımdan destek aldım ve bana bu konularda yardımcı oldu. Kendisi çözüm odaklı bir şekilde, karşısındaki kişiyi eleştirmeden, durumu tespit edebilmek için doğru sorular yöneltiyor. Mesleki açıdan bu yönünü çok başarılı buluyorum. Yaklaşımı sıcak ve samimi, aynı zamanda işinde oldukça profesyonel. Terapi odalarında kendimi ev ortamındaymış gibi rahat ve güvende hissediyorum. Sorunlarımı paylaştığımda kısa sürede en etkili çözümleri bulabildiği için kendisini tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Sa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100730
Burcu Hanıma tavsiyeediyorum.com üzerinden ulaştım. 13 yaşındaki kızımın okul değişimi sonrası oluşan problemlerinin çözümünde yardımcı oldu. Kendisi sayesinde kısa sürede bu sorunları aşmada ilerleme sağladık. Mesleki olarak iyi bir eğitim aldığını, ayrıca kendisini geliştirme konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Dikkatli, detaycı ve problemleri çözme konusunda aile ve sosyal çevreyi de değerlendiren, bunları çeşitli makale, anket vb materyallerle destekleyen bir çalışma tarzı var. Terapi odasi sade ve hoş dizayn edilmiş. Terapi esnasında dikkati dağıtacak ön planda herhangi bir objeye yer verilmemiş. Genç ama tecrübeli, işini fazlasıyla seven, detaycı yaklaşan ve problemi çözmeye odaklanan bir terapist olduğu için kendisini tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Adile
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99813
Psikolojik destek ihtiyacım olduğunu anladığımda hemen internette araştırma yaptım, Burcu Hanım'a tesadüfen ulaştım ve açıkçası ilk buluşmamızdan önce biraz endişeliydim. Karamsar, endişeli, öfkeli ben odaya girdiğim anda, Burcu Hanımın yaklaşımı beni konuşturdu ve beraber sorunun ne olduğunu bulup onu çözmeyi çalışmaya başladık. Çok nazik ve dikkatli olması kessinikle seansların başarılı gitmesini sağlayor. Kendisinde olan neşeyi insanlara da katıyor. Psikolojik destek almayı korkutucu ve sıkıcı bir şey olarak bilirdim hep, şimdi her seanstan sonra kendimi daha iyi hisettiğim için ve gerçekten Burcu Hanımın sayende faydasını görmeye başladığım için bakış açım da değişti. Çözülmez sorunlar yok, sizin de sorunlarınız varsa, benim tavsiyem kessinikle Burcu Hanım.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 15 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Burcu BÜGE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu BÜGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Melike KALKAN
Uzm.Psk.Melike KALKAN
Melike Hanım çocuklar, ergenler ve ebeveynlerle çalışan, alanındaki gelişmeleri takip eden oldukça başarılı bir psikolog ve aile danışmanıdır. Farklı ...
M.Aybüke ASLAN KAYAOĞLU
Psk.M.Aybüke ASLAN KAYAOĞLU
Aybüke Hanım ile Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminde tanıştık. Kendisi bu değerli eğitimi almak amacıyla Erzincan'dan İstanbul'a 6 ay boyunca gidip ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dual Eğitim ve Danışmanlık
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, Bakırköy (Marmaray - Bakırköy Özgürlük Meydanı Durağındadır). 
İstanbul
Uzm.Psk.Burcu BÜGE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 890 59 50
(Ofis Randevu Hattı)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
Koç Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2015) - Sabahattin Zaim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Burcu BÜGE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Burcu BÜGE Mesleki Videolar Videoları
-
acil psikolog, aile danışmanı, aile terapisi, aile terapisti, aile ve çift terapisi, aile ve çift terapisti, aldatma psikolog, altına kaçırma, atakent psikolog, ataköy psikolog, ataköyde psikolog, avcılar psikolog, avrupa yakası psikolog, avrupa yakasında psikolog, ayrılık terapi, bağcılar psikolog, bahçelievler, bahçelievlerde psikolog, bahçeşehir psikolog, bakırköy psikolog, bakırköyde acil psikolog, bakırköyde danışman, bakırköyde psikolog, basınköy psikolog, başakşehir psikolog, bayrampaşa psikolog, beylikdüzü psikolog, bireysel danışmanlık, bireysel psikoterapi, bireysel terapi, boşanma psikolog, bunalım, burcu büge, cinsel isteksizlik, cinsel terapi, çift psikoloğu, çift terapisi, çift terapisti, çiftler arası anlaşmazlık, çocuk psikoloğu, çocuk terapisi, çocuk terapisti, depresyon terapi, dikkat bozukluğu, dikkat eksikliği, dual danışmanlık, dual psikoloji, ergen psikoloğu, ergen terapisi, esenler psikolog

08:13
Top