2007'den Bugüne 92,138 Tavsiye, 28,189 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu BÜGE
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Burcu BÜGE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi87 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

87

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu BÜGE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

118
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Burcu BÜGE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu BÜGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Asya Kübra CANKARAUzm.Psk.Asya Kübra CANKARA
Kübra Hanım etik ilkelere bağlı çalışan bir klinik psikolog olarak danışanlarına titizliklikle yaklaşmaktadır. Birlikte çalıştığımız süreçte kendisine...
Melike KALKANUzm.Psk.Melike KALKAN
Melike Hanım çocuklar, ergenler ve ebeveynlerle çalışan, alanındaki gelişmeleri takip eden oldukça başarılı bir psikolog ve aile danışmanıdır. Farklı ...
Psk.M.Aybüke ASLAN KAYAOĞLU
Aybüke Hanım ile Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminde tanıştık. Kendisi bu değerli eğitimi almak amacıyla Erzincan'dan İstanbul'a 6 ay boyunca gidip ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
www.dualpsikoloji.com
Burcu BÜGE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dual Eğitim ve Danışmanlık
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, Bakırköy (Marmaray - Bakırköy Özgürlük Meydanı Durağındadır).
İstanbul
Uzm.Psk.Burcu BÜGE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Ofis Randevu Hattı)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Koç Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2015) - Sabahattin Zaim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burcu BÜGE Özgeçmis CV Uzm.Psk.Burcu BÜGE'nin Özgeçmişi
Uzman Psikolog Burcu Büge, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, üniversite giriş sınavında Türkiye’de en başarılı ilk 100 öğrenci arasına girerek Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü Üstün Başarı Bursu ile kazandı. TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı’ndan (BİDEB) ve Vehbi Koç Vakfı’ndan aldığı başarı burslarıyla lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin Psikoloji bölümünde %100 burslu yaptı. Yüksek lisans bitirme çalışmasını Prof. Zeynep Aycan danışmanlığında “Genç Kuşakların Eğitim ve Gelişimi” üzerine yaptı.

Eğitimi süresince Koç Üniversitesi Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarı’nda Doç. Dr. Bilge Yağmurlu’nun asistanı olarak çalıştı. 2011 yılında Avrupa Konseyi’nin düzenlediği yaz okuluna katılmaya hak kazanan 10 Türk öğrenciden biri oldu ve Ailelere Psikososyal Destek konulu eğitimi tamamladı.

Aile Danışmanlığı eğitimi ile 450 saatlik teorik eğitim ve süpervizyonları tamamlayarak Aile Danışmanı unvanını kazandı.

Dr. Volkan Koç danışmanlığında "Kaygı Bozukluklarının Ebeveynlik Biçimi, Kişilerarası Bilişsel Çarpıtmalar ve Kişilerarası Tarz Açısından İncelenmesi" başlıklı tezini yazarak, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde ikinci yüksek lisansını tamamladı ve Klinik Psikolog unvanını aldı. Akademik kariyerini Klinik Psikoloji Doktora eğitimiyle sürdürmektedir.

Pratik uygulamaları teoriyle birleştiren bir öğretim görevlisi olarak İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde çalışmakta, ayrıca çeşitli üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri'nde ve kurumsal şirketlerde psikoloji odaklı eğitimler vermeye devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk annesidir.

Aldığı Psikoterapi Odaklı Eğitimler

Ailelere Psikososyal Destek (Avrupa Konseyi-Council of Europe)
Aile Danışmanlığı (Süpervizör: Dr. Yasemin Ozan)
Bilişsel Davranışçı Terapi (Süpervizör: Prof. Dr. Perin Yolaç)
Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi (CETAD-Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği)
Çözüm Odaklı Terapi (Süpervizör: Dr. Nevin Dölek)
IMAGO Çift Terapisi (Süpervizör: Prof. Dr. Harville Hendrix)
Varoluşçu Terapi (Süpervizör: Doç. Dr. Onur Yılmaz)

Üniversitelerde Verdiği Dersler

Klinik Psikoloji
Sosyal Psikoloji
Araştırma Yöntemleri
Objektif ve Projektif Psikolojik Testler

Burcu BÜGE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Leyla SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126555
Burcu hanımı çok zor ve duygusal olarak çıkmaza geldiğim bir anımda internetten araştırarak buldum. Yaklaşık 11 aydır kendisinden psikoterapi hizmeti alıyorum. İletişimi kuvvetli, konulara bilimsel yaklaşmakta, kendinizi çözümlemenizi ve durumu daha kolay farkında olmanızı sağlıyor. Geri bildirimleri açıklayıcı ve anlaşılır. Bana karşı davranışı güler yüzlü, soğukkanlı ve nötr. Onunla çalışabildiğim için mutluyum, kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı. Mesleğinde kendini geliştirmesi noktasında yorum yapabilecek bilgim ve deneyimim yok.
     1 Beğeni    
Yıldız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126550
Merhaba Burcu Büge hoca ile bu yaz tanıştı. Daha önce pek çok yerden yardım almıştım fakat süreçleri devam edememiştim. Burcu hoca ile sürecimi sonuna kadar devam etmek istiyorum çünkü çok fayda sağladı. Onunla olan bu sürecim boyunca hem verim aldım hem de keyif alarak ilerdik. Burcu hoca ile tanıştıktan sonra doğru hocayı bulduğumu anladım. Eşim ile olan ilişkilerim çocuklarım ile olan ilişkilerim çok daha iyi oldu. Hiperaktif olan çocuklarıma davranış şeklim düzeldi bu durum çocuklarım içinde çok olumlusonuçlar verdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Sema YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126544
Burcu Büge ile 2020 yılında tanıştım. Annemizin bakım evinde yaşaması gibi bir mecburiyet doğmuştu. Çok zor ve yıpratıcı bir süreçti. Sonra anne ve baba kaybında ve geçirdiğm bir ameliyatta yaşanan komplikasyon sonrası sıkıntılarımda kendisine danıştım. Son haftalarda da yine kendisinden destek alıyorum, diş tedavisi sırasında bir panik atak geçirdiğim için. Kendimi güvende hissettiğimden ve rahat konuşabildiğim, yargılandığımı hissetmediğim için Burcu Hanım'a çekincesiz danışıyorum. Açılamam, konuşamam gibi düşüncesi olanlara tavsiyemdir çünkü önceden ben de böyle bir düşünceye sahiptim. Artık terapilerde rahatlıkla kendimi anlatıyorum.
     Beğenin    
Kamuran
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126542
Merhabalar ben 48 yaşında bir iş insanı olarak kendimi hasbelkader yetiştirmek üzere özellikle ailem, çocuklarım ve iş ilişkilerim için çeşitli dönemlerde danıştığım hocalar oldu. Fakat öfke kontrolü stres gibi problemleri yönetme konusunda başarılı olamadım. Taki Burcu hoca ile tanışana kadar. Burcu hocadan destek aldıktan sonra benim kendime büyük haksızlıklar yaptığımı anladım. Burcu hoca bana doğru tedavi yöntemi uygulayarak bütün problemlerimi çözmeme sebep oldu. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125539
Burcu hanim ile yaklasik 5 aydir gorusuyorum ve gorusmelerimize hala devam etmekteyiz. Kendisi gercekten cok rahatlatici ve cesaret verici bir danisman. Sakinligi ve gerektigi yerlerde yonelttigi sorularla herseyi oldukca anlasilir, basit ve cozulebilir kiliyor. Kendimden emin olamadigim bir cok konuda, kendimi tanimami ve sorularima cevap bulmami sagladi. Samimiyeti de ayrica huzur ve guven veriyor. Kesinlikle yogun tavsiye edebilecegim bir danisman.
     1 Beğeni    
Hümeyra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2023
TavsiyeNo: 125410
Hayat kalitemi yükseltmiş olan psikolog… Yolumuz devam ediyor ama her seansımız hayatımda mutlaka bir şeyleri iyileştiriyor. İşi gereği ses tonu sabit ve sakin. Sakinliği güven veriyor, iyi hissettiriyor. Tarzı, konuşması, anlatması, dinlemesi ne yaptıysa iyi yapıyor. Hayatımda beni rahatsız eden durumları ona anlattığımda hep tam nokta atışı tespitler yapıyor. Çözüm yollunu çok güzel sunuyor. Tane tane konuşuyor. Her yeni seans bir yeni aydınlanma yaşatıyor, farkındalık kazandırıyor. Özetle elini attığı yeri güzelleştiriyor. Çok memnunum ve hayatımda iyileştirdiğim bütün ilişkilerimi ona borçluyum
     Beğenin    
C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124817
Yaşadığım sıkıntılı olaylara, tek başıma yetemediğimi anladığım zaman arkadaş tavsiyesi üzere Burcu Hanım ile tanıştım. Akademik ve kariyer geçmişini de göz önünde bulundurarak 4 ay önce kendisinden danışmanlık hizmeti almaya başladım. Kendisi ilk görüşmede bana oldukça güven verdi. Burcu Hanım dikkatli, saygılı, disiplinli ve iyi bir dinleyicidir. Danışanı hakkında oldukça fazla not almakta ve sonraki seanslarda da bir önceki seans/seanslarda bu konu özelinde şöyle yorumda bulunmuştunuz diye belirtmektedir. Seanslarda görüştüğümüz konularla bakış açımı değiştirmemi sağlamıştır. Kendisiyle beraber kendimi daha iyi tanıdığımı, olaylara karşı artık daha farklı bakabildiğimi görüyorum. Kendisiyle tanıştığım ve kendisinden destek aldığım için çok mutluyum. Burcu Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
A. A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124750
Kendisini internetten araştırarak tanıdım. Özgeçmişi başarılarla dolu bir psikolog olması beni etkileyen noktalardan birisiydi. Başlangıçta mesafeli görünse de işinde oldukça profesyonel bir psikolog. Yaklaşık 5 aydır seanslara devam ediyoruz. İlgiyle dinliyor, oldukça detaylı notlar alıyor. Daha önceki seanslarda anlatılanları gayet net hatırlıyor. Bazı insanlara karşı İçime atarak söyleyemediklerimi dile getirmeme yardımcı oluyor. İçimdeki öfkenin birikip zarar vermemesi konusunda sağlıklı yönlendirmeleri oluyor. Daha farklı konularda da birlikte güvenle yol alacağımızı düşünüyorum.
     Beğenin    
İ.N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124746
Çok zorlu bir sürecimde kendisiyle tanıştım. Anksiyete bozukluğu nedeniyle kendisiyle seanslarım devam ediyor. Son derece ilgili ve profesyonel.Farkedemediğim bazı şeyleri farketmemde , düşüncelerime nasıl yön vereceğime ve bunun gibi birçok detayda yol bulmama yardımcı oldu. Her seans sonrası biraz daha yol katettim ve devam ediyorum. Profesyonel ve kurumsal bir merkez,uygunluğunuza göre seanslar ayarlanabiliyor ve görüşmeler zamanında, herhangi bir gecikme veya bekletme olmadan yapılıyor gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124526
Burcu Hanımı psikoloji okuyan bir arkadaşımız tavsiye etmişti. 4 seans kendisiyle görüştüm. Onunla konuşmak bana çok iyi geldi. Olaylara durumlara farklı bir bakış açısıyla bakmamı sağladı. Benim eksikliğim ya da benim suçum gibi gördüğüm şeylerin aslında öyle olmadığını bana öğretti. Anormal gördüğüm şeylerin aslında çok doğal ve normal olduğunu fark ettirdi. Kendisi çok iyi bir dinleyici. Onu iyi kılan özelliklerinden birisi de çok hastam olsun ya da daha fazla para kazanmak adına sıklıkla seansa çağırmıyor. Bir şeyleri çözümledikten sonra “aklına takılan bir şey olduğunda gelebilirsin” diyor. Konum ve hijyen açısından da iyi bir yer.
     Beğenin    
Sc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124368
Kendimi oldukça kötü hissettiğim bir dönemde profesyonel yardım arayışına girmiştim . Bir çok kişi ile karşılaşmama rağmen Burcu Hanım’ın mezun olduğu okullar beni ilk etapta ona yönlendirdi ve üç sene önce ilk seansımı yaptım. Kendisinin ilk seanstan itibaren yaklaşımı ve mesleki yeterliliği konusunda bende bıraktığı izlenim ile güvenimi kazandı. Geçen zaman süresinde kendisi ile seanslarımız arasına zaman girse bile yaptığı tespitlerin , sorduğu doğru soruların , yönlendirmelerinin hayatıma büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Şu anda kendisinden düzenli olarak danışmanlık alıyorum ve hayat kalitemi oldukça arttırdığını düşünüyorum. Her seansta önünde açtığı yeni kapılar kendimle ilgili farkındalığımı arttırmakla birlikte , yeni bir şeyleri keşfetme hissi ile heyecan duyuyorum. Hayatı ve kendini kabul etme sürecinde desteğe ihtiyacınız varsa , aileme ve arkadaşlarıma tavsiye ettiğim gibi sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum .
     Beğenin    
I. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124153
Uzun süredir profesyonel bir destek alma arayışı içinde olduğum bir dönemde içime sinen, güven duyacağım kişiyi bulana kadar beklemek istiyordum. Bu sebeple birkaç ay zaman kaybederek geçirdim. Bir gün yaşadığım olumsuz bir olay sonrası ani bir kararla internet araştırması yapıp yapılan yorumlar üzerine Burcu Hanım'ın ofisini aradım ve hemen randevu aldım. Bu günün üzerinden 8 ay geçti, düzenli olarak görüşmelerimiz devam ediyor. Bir gün terapistim görüşmelerimize artık gerek kalmayacağını söylese bile ben daha uzun zaman aralıkları ile bile olsa danışmanlık almak istiyorum. OKB tanısı ile görüşmelerimizi yapıyoruz, bu süreç içerisinde beni birlikte tanımaya başladığımızı düşünüyorum. Kendimi daha iyi tanıyor, güçsüz yanlarımı tespit edip yumuşak geçişlerle ama sağlam ve yere basan adımlarla güçlü kıldığımı görüyorum. Yaşanılan olumsuz olaylara bakarken ve yorumlarken birçok farklı rengi görmeme faydası ve etkisi olduğunu düşünüyorum. Zamanla iletişimimin olumsuz olduğu kişilerle ilişkilerimi daha iyi yönettiğimi, sadece bendeki bir bakış açısı değişikliği ile birlikte bile ilişkilerimde olumlu gelişmeler ve sonuçlar olduğunu deneyimliyorum. Kendimi iyileştirmek için çıktığım yolda, benim olumlu değişimimle çevremdeki insanlara da iyi hissettiren dokunuşlar yaptığımı görüyorum ve bunun hazzı ile bir kez daha iyileşiyorum. Mesleki olarak profesyonel ve etik duruşu bende büyük bir güven duygusu yaratıyor. Danışanlarını karşılama, uğurlama şekliyle karşı tarafa saygı ve değer hissi verdiğini düşünüyorum. Danışana daha faydalı olması için haberdar olduğu çeşitli araştırmalar, ücretsiz eğitimler, alanında yetkin isimlere yönlendirme gibi yaklaşımları bende çok saygı uyandırıyor. Bu yaklaşım ile gerçekten mesleğine duyduğu idealist inancı gözlemliyorum, bu işe iş dışında manevi bir taraftan da baktığını hissediyorum. Her insanın hayatının bir döneminde böyle bir tecrübe yaşaması gerektiğini düşünüyorum, bu arayışta olan herkesin de yolunun Burcu Hanım gibi doğru isimlerle kesişmesini dilerim. Her şey için teşekkür ederim, yolculuğumuz keyifli olsun, hayatlarımıza katkısı olsun. Işıl.
     1 Beğeni    
Murat CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124132
Burcu Büge Hanım'la bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. O dönemde en çok duygusal ilişkimde problemlerim olduğunu düşünüyordum. Bu nedenle çift olarak sorunlarımızın çözümü için gittik. Çift olarak yaptığımız ilk iki ziyaretimizden sonra, Burcu Hanım, benim tek olarak devam etmem gerektiğini söyledi. Zamanla duygusal ilişkimdeki problemlerimin aslında hayatımda daha küçük bir yer kapladığını, ailem ile olan ilişkilerimdeki problemlerin duygusal ilişkime yansıdığını fark ettim. Şu anda sevdiğim ve değer verdiğim insanları kırmadan ama hakkımı da koruyarak, duygularımı belli ederek iletişim kurmanın yolları üzerinde yoğunlaştık. Benim ilk deneyimim olduğundan diğer kişisel tecrübelerimle karşılaştırma imkânım yok. Fakat her görüşmeden sonra kendimi ruhsal olarak daha rahatlamış hissediyorum. Ayrıca konuştuğumuz sorunların hayatın akışı içerisinde tekrar karşıma çıkması durumunda davranışlarımın değiştiğini görüyorum. Bunda, konuştuğumuz sorunların ve çözüm önerilerinin sıkça aklıma gelip beni düşünmeye sevk etmesinin büyük payı olduğunu düşünüyorum. Burcu Hanım'ın ilk başta güleryüzlü ama mesafeli olduğunu söyleyebilirim. Daha fazla çalışmamız ve dolayısıyla daha fazla tanışmamız sebebiyle şimdiki ziyaretlerimin daha rahat bir ortamda geçtiğini hissediyorum. Bu da bana konuşurken kendimi rahat hissetmemi sağlıyor. Burcu Hanım, iletişimi ve önerileri ile sorunlarım içerisinde kendimi çözüm yoluna daha fazla ilerlemiş hissetmemi sağladı. Kendi sorunumu tanımlayamayan bir durumdayken bu ilerlemeyi kat etmek gerçekten çok güzel. Kendisini ziyaretçilerinize kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Tuğçe DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124081
Burcu hanımı yaşadığım anksiyeteler için bir uzman ararken tavsiye üzeri buldum. Online hizmet aldım. Süreç içinde ilaç tedavisi ile birlikte yaklaşık 6 aydır kendisiyle görüşmekteyim. Kendimi anlatmak istemediğim, zorlandığım bu süreçte kendisi beni hiç zorlamadı. Kendimi kötü hissetmeme sebep olmadan çoğu hissimin farkına varmamı nedenlerini anlamamı sağladı. Kendimle savaşıyordum. Bunu farketmemi ve durmam gerektiğini gösterdi. Anksiyete sorunum artık kontrolüm altında. Yeniden güçlü ve korkmadan devam edebilme yolunda ciddi yardımları oldu. Burcu hanımı tarifleyeceğim 3 kelime tecrübeli, tedbirli, anlayışlı.
     Beğenin    
M.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123975
Burcu Hanım'la yaklaşık 3 aydır terapi görüyorum. Önceki yıllarda yaşadığım başarısız psikolog/psikiyatrist deneyimlerinden sonra bir süre ara vermiştim, ince eleyip sık dokuyup bir terapiye başlamak istiyordum. Burcu Hanım'la doğru kararı verdiğimi ilk seanstan sonra anlamıştım zaten. Burcu Hanım danışanına odaklı, sakin, temkinli ve kendi sorunlarınızı rahatlıkla açabileceğiniz bir uzman. Siz diyerek hitap etmesi, "partner" kelimesi kullanması bile küçük görünse de aslında ne kadar profesyonel olduğunun kanıtı. Seans saatleri açısından dakik olması da işine ve danışanlarına ne kadar önem verdiğini gösteriyor benim gözlemime göre. Hoşuma giden ve bir terapistte olması gerektiğini düşündüğüm bir özelliği ise anlattığınız her şeyi kelimesi kelimesine hatırlaması. Bu özellikleri sayesinde her seanstan sonra beynimde yeni bir kilit açılıyor. Beyninizdeki labirenti aydınlatmak için kesinlikle önereceğim bir terapist Burcu Büge :)
     Beğenin    
B.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123971
Burcu Hanım'ı kendisinden yardım alan bir tanıdık vasıtasıyla tanıdım. Sağlıklı ilişki kurma, sınırlar, atılganlık gibi konular üzerine yaklaşık iki aydır yüz yüze çalışıyoruz. Teorik olarak bildiğimi düşündüğüm şeylere dair iç görü kazandırdığı ve uygulamaya geçirmemi sağladığı, uygulamalarımdan sonra bana dönütler verip daha çok farkındalık kazanmamı sağladığı için kendisine minnettarım. Bir klinik psikolog adayı olarak yaklaştığımda mesleki açıdan etik kurallara bağlı olması, aldığı eğitimlerin çeşitliliği ve uyguladığı testlerin profesyonelliğinin göstergeleri olduğunu düşünüyorum. Ofisin yerinin merkezi olması, çalışanların güler yüzlülüğü ve seans öncesi gelen hatırlatmaların ve bilgilendirmelerin düzenli olması da yine bu merkezi benim için cazip kılan diğer faktörler oldu. Terapist arayışındaysanız Burcu Hanım'ı kesinlikle önerebilirim.
     Beğenin    
Özge KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123371
Zamanımın büyük bir kısmını en yakınlarımı kontrol ederek geçirdiğim, kendi hayatımda bir türlü var olamadığım, zihnimden geçen kötü düşüncelerin gerçekleşeceği kaygılarına kapıldığım günlerin birinde Burcu Hanımdan yardım almaya başladım. Kardeşlerimin araştırma ve tavsiyesiyle oradaydım. Çok yoğun duygularla geldiğim seansların 2.sinde sorduğu sorularla bendeki neden sonuç ilişkilerini tersine çevirmişti. Sürekli duygularını bastıran biri olarak farkına vardığım duygularım ve düşüncelerim önce fiziksel olarak beni oldukça zorlasa da sonrasında o duygu yoğunluğundan çıkmamı sağladı. Anlatarak dönüşmeye başladığım seansların ardından Burcu hanımın açtığı yollardan giderek yapmakta zorlandıklarımın sınırlarına biraz daha yaklaştım. Karşılama şekli, hitabı, enerjisi, net tespitleri ve geri bildirimleri seanslarda sürekliliğimi sağladı.Zamanla kronik baş ağrılarımın sonlanması da büyük motivasyon oldu benim için. Şimdi kendi hayatımın sorumluluklarını almaya, bana ait olmayanı sahibine bırakmaya, bir şeylerden emin olmaya çalışmadan adım atmaya, ihtiyaçlarımı ve beklentilerimi fark edip dillendirmeye, bunu yapmamalıyım dediklerimi yapmaya, en çok da kendime yakınım. Tüm bunlara beni yakın eden Burcu Hanım iyi ki var. Sordukları, fark ettirdikleriyle zihnimde dönüp duran düşüncelerimin melodisi şimdi bambaşka. Kendisi ve orada iletişime geçtiğim herkese ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.
     Beğenin    
Füsun ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2022
TavsiyeNo: 123148
Burcu Hanım ile anksiyetemin çok yüksek olduğu, olumsuz duygular yüzünden hayatın akışının farkında olamadığım bir dönemde tanıştım. Kendisi hem kendime, hem de diğer olaylara karşı farkındalık kazanmama yardımcı oldu ve bu durum sayesinde anksiyetem azaldı. Kendimi doğru ifade edebilmenin bana verdiği özgüvenle hayatıma devam ediyorum. Gerçekten içimde bir huzur var ve korktuğum, gözümde büyüttüğüm şeyler eskisi kadar bana kötü gelmiyor. Kendisi ile tanıştığımız ve yolumuzun kesiştiği için çok mutluyum.
     Beğenin    
Seda G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123029
Bazı zorlu süreçleri tek başıma atlatmaktan yorulduğum ve çıkış yolu bulamadığım bir süreçte psikolog arayışına girmiştim ve kendisini internette yaptığım araştırmalar sonrasında buldum. Beni en çok başarılı eğitim hayatı ve donanımlı olması etkilemişti. İlk defa psikoloğa gideceğim için ilk seanstan biraz çekiniyordum. Kendimi nasıl anlatacağımı, nereden başlayacağımı bilemiyordum. Kendisinin ılımlı, sakin ve güler yüzlü yaklaşımıyla rahatlıkla iletişim kurabildim. Daha ilk seansta anlaşıldığımı hissetmek çok iyi gelmişti. Hayatımda yaşadığım olaylarla ilgili farklı bakış açıları kazandırdı kendisi, aynı hataları tekrarladığım durumlarda farklı çıkış yolları olabileceğini gösterdi. Sağlıklı iletişimle herşeyin çok daha farklı olabileceğini gösterdi. Kendimle ilgili sorduğu sorular kendimi tanımama yardımcı oldu. Birlikte geçirdiğimiz seanslarda tespitleri çok hızlı, doğru ve net oluyor bana göre, böyle olunca da çözüme ulaşmak da daha kolay oluyor. Kısacası hayat kalitem yükseldi. Benim de isteğim tam buydu. Zaman zaman, ihtiyaç hissettiğimde, kendisinden destek almaya devam ediyorum. Kendisiyle tanıştığım ve bana kattıkları için çok mutluyum ve teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
A. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121820
Burcu Hanımı yakın bir arkadaşım tavsiye etti. Arkadaşım kendi sorunlarına yaklaşımı ve etkin çözüm yollarından bahsetmişti. Bu vesile ile Burcu hanımdan özel hayatım ve iş hayatımda yaşadığım bazı güçlükleri aşmam ve sorunların ve davranışların altında yatan nedenleri ayrıştırmam ve buna çözüm bulmam konuları üzerine düzenli görüşmem oldu. Burcu hanım samimi, analitik ve açık iletişimi sayesinde kendimi rahatça ifade edebildiğim ve çekinmeden konuşabildiğim bir ortamda buldum. Özellikle bu güçlü iletişim bahsettiğim zorlukların aşılmasında kilit rol oynadı. Kendisi her zaman destek alacağım ve danışmanlığını isteyeceğim birisi olarak hayatımda yer edindi.
     Beğenin    
Ayşe CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121805
Öncelikle ben 12 yıllık bir panik atak bozukluğu yaşıyorum pandemi ve babamı kaybettik ten sonra çok şiddetli atak geçirdim baş dönmesi mide bulantısı ölüm korkusu tüm belirteleri en yüksek seviyede yaşıyordum ama işime gücüme bakmada gerekiyordu bu benim için zor bir dönemdi bir arkadaşım tavsiyesi ile burcu büge hoca ile tanıştım kendisine yaşadığım duygusal sorunları anlatım ilk seansta gerçekten güzel geçti ama ikinci seans ta beni araştırma si bana verdiği samimiyet ve güven duygusunu kazandırarak daha da güzel bir seans geçirdim yaptırdığı uygulamalar gerçekten çok iyi geliyor du her seans da daha da iyi gitmeye başladım inanın 5 senas da yüzde 80 iyileştim şimdi arada yine gidiyorum ama sorunlarımla başa çıkabiliyorum burcu büge hocayı şiddetle tavsiye ediyorum kendisi bu işin uzmanı öncelikle samimiyet ve güven önemli sizi önemseyen ve gerçekten size çözüm yolu bulabilen sizi kendinize getiren bir piskolg düşünmeyin mutlaka gidin teşekkür ederim burcu büge hocam sizi iyiki tanımışım
     Beğenin    
B.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121803
Burcu Hanım'la tavsiye üzerine tanıştım. Özgeçmişini incelediğimde de çok etkilenmiştim. Değersiz hissetme, kabul görmeme, onaylanma ihtiyaci vb konularda çalıştık. Görüşmeleri online olarak gerçekleştirdik. Teorik bilgileri aktarması, bunları gercek hayatta uygulamak için gerekli araçları sağlaması, kendi yolunuzu bulmanız için sorduğu güçlü soruları ile davranışsal değişikliklerin daha kolay kazanılmasına olanak sağladı. Insanin kendine yapabilecegi en iyi şeylerden biri böyle bir uzmanla çalışmak olacaktır. Iyi ki tanışmışım.
     Beğenin    
E. D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121799
Burcu hanımla arkadaşım sayesinde tanıştım. İlk seansa giderken çok kötü durumdaydım fakat hem kendi gayretim hem de Burcu hanımın yönlendirmeleriyle kısa sürede çok fazla gelişim gösterdim. Seanslardaki tutumu, güven vermesi, beni dikkatle dinleyip bana bir çok olayda farklı açıdan bakmayı öğretip yol göstermesi sayesinde günlük hayatımdaki bir çok problemi kolaylıkla aşıyorum artık. Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle ilerleme kaydedeceğiniz bir uzman.
     Beğenin    
M.S.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120878
Burcu hanımla tavsiye üzerine tanışmıştım. 4 seans kadar görüştüm. Özellikle son seansımız sorunlarıma bakış açımı biraz daha iyileştirdi, kendimi daha iyi hissetmemi sağladı, seanslara devam ettikçe daha iyi gideceğini düşünüyorum. Burcu hanımın dışardan bir göz olarak mantıksal bir şekilde gerçekleri göstermesi sorunlarımı aşmam konusunda daha doğru yönlendiriyor. Çalışma ortamının da temiz ve görüşmelere uygun olduğunu düşünüyorum. Her yönüyle tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Hüseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120608
Burcu Hanım’la arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İlk randevuya zihnimin büyük bir kısmını meşgul eden bir sorunla nasıl başa çıkacağımı bilmeyen bir halde gittim. 4 seans sonunda farkındalıklar elde edip gücümü nasıl toparlayabileceğimi gördüm ve toparlamaya başladım. Hayatımdaki sorunların sorumluluğunu alıp onlarla daha derinlemesine yüzleşmeye başladım. Bundan sonraki süreçte de yine işin içinden çıkamadığım durumlar olduğunda Burcu Hanımın orada olduğunu bilmek iyi hissettiriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
C. D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120560
Oldukça samimi, içten, danışmak istediğim her konuda oldukça yardımcı oldu. Bazı şeyleri fark etmemi sağladı. Farklı bir bakış açısıyla olayları bakmamı ve çözüme kavuşturmamı sağladı. En önemlisi de güven ve uyum temasına uygun olarak iş ahlakına uygun olarak yönkeymmeri var. Tespitleri ise oldukça yerinde. Olayı tüm yönüyle ele almaya çalışıyor. Bunu yapmanın yanı sıra duygular konusunda oldukçada başarılı. İkisini bir bütün olarak ele alarak daha gerçekçi daha sorun çözücü bir yaklaşımı benimsiyor. Yaklaşımı hep pozitif. Güçlü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Asla kendinizi bir yargılama arenasında da hissetmiyorsunuz. Gönül rahatlığı ile üzerine gidilmesi gereken alanda kendinizle ilgili keşfedeceğiniz yönlerinizi ve üstesinden gelme yeteneğinizi ortaya çıkartıyor. Kendinizi bulmanızı sağlayan yaklaşımı sayesinde içinizde gücü keşfedebiliyorsunız ve bunu yönlendirdirebikiyorsunuz.
     Beğenin    
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120541
Burcu Hanım’ı internette araştırırken buldum. Aldığı eğitim beni kendisine çekti. Kendini her daim geliştirmeye açık bir psikolog. Gayet güler yüzlü ve samimi. Karşısındaki danışanına asla soğuk davranmaz ve dikkatli yaklaşır. Sizi konuşturdukça içinizdeki olumsuz düşünceleri dışarıya çıkartır ve kendinizde göremediğiniz daha şefkatli ve pozitif duyguları koyar. Yapılan çalışma formları da bu düşünceleri korumakta işe yarar. Anksiyetemi kontrol altına alabilmemi sağladı. İyi bir psikolog. Kesinlikle öneriyorum.
     Beğenin    
Yaren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120438
Burcu hanımla 2-2.5 aydır görüşüyorum. Ataklarım ve kaygı bozukluğum için başlamıştım. Kısa sürede ataklarımın nedenini anlamama ve onları bitirmek için neler yapabileceğime dair güzel bir yol aldık. Geçmişten gelen ve bugünümü etkileyen çoğu şeye farklı bir bakış açısı ile bakmamı sağladı. Artık gerçekten gitmek için gün saydığım bir yer haline geldi terapi odası. Oldukça ilgili ve çözüm odaklı olduğunu düşünüyorum. İlgisini ve yardım etme çabasını görebiliyorsunuz, samimi ve içten birisi. Kendisinin işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Cd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120322
Burcu Hanım’ı internetten yaptığım araştırmalar sonucu buldum.Eğitimi ve danışanlarının yorumu kararımda etkili oldu.Kendisiyle 5.seansımı tamamladım.Bu süre zarfında bana yeni farkındalıklar,yeni bakış açıları kazandırdı.Kendimi daha az suçlamaya, sevmeye ve tanımaya başladım Burcu Hanım sayesinde.Artık daha kararlı,daha az kaygılı,daha iyi ilişkiler kuruyorum.Kendisi güleryüzlü,samimi ve içten.İş disiplini ise tam anlamıyla muazzam.İşini severek ve profesyonelce yaptığını ilk karşılaşmanızda anlayabilirsiniz.Kendisini mutlaka tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yaren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120324
Burcu Hanım'ı annem bulmuştu benim için. Daha önce de psikolojik destek almayı denemiştim fakat etkili olmayacağını düşünüp bırakmıştım. Burcu Hanım'ın ilk seansta bile bana verdiği güven sayesinde devam etmek istedim. Bendeki farkları, rahatlamalarımı benim dışımda çevremdeki insanlar da farketmeye başladı. Konuşmaktan çok çekindiğim, kimseye anlatamadığım konularda kesinlikle yargılamadan bana çok yardımcı oldu, başka bakış açıları da gösterdi. Terapiye başlamak istiyorsanız çok tavsiye ederim, ben keşke daha önceden tanışsaydım Burcu Hanım'la :))
     1 Beğeni    
Ayşe YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120292
Burcu hanım’a uzun bir süredir terapiye gidiyorum. Kendisiyle tanışmam yine okuduğum bir tavsiye üzerine olmuştu, şimdi bende aynı şekilde gönül rahatlığıyla kendisinin bana ne kadar yardımcı olduğunu ve çok yol katettiğimi söyleyebilirim. Benim için iç dünyamda çok farklı kapıların açılmasını sağladı, bakış açımı inanılmaz değiştirdi. Tek bir keşkem var daha önce başlamış olsaydım, kendime hor davrandığım zamanlarda kendisi olmasa durabilmeyi öğrenemezdim. İyi ki varsınız Burcu hanım ,zor zamanlarımda koşarak geldiğim tek kişi sizsiniz.. Hocamı gönül bağıyla seviyor ve şiddetle tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Merve BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
17.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120275
Merhaba, ben Burcu Hanım ile 6 seansımı tamamladım. Bu kadar kısa sürede bile bana o kadar çok yardımı dokundu ki. Bir konu üzerinde öncesinde çok düşüncem bile farkedemeğim noktalara işaret ediyor. Her seans sonunda yenilenmiş olarak çıkıyorum. Endişelerimin üzerine su dökülmüş ve ateşi sönmüş oluyor. Güler yuzu ilk seanstan itibaren bağ kurmanızı sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini. Aslında bir şey yap ya da yapma asla demiyor tabiki. Ama öyle bir soru ile aydınlatıyor ki sizi neden yapıp yapmamanız gerektiğini düşünüyor ve anlıyorsunuz. Ayrıca asla seans saatimize gec kalmaz ve ertelemez. İş disiplini de mukemmeldir.
     1 Beğeni    
Gökçen IşSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2021
TavsiyeNo: 119450
Klinik psikolog Burcu Hanım’ı bu siteden araştırıp bulmuştum. Hem aldığı olumlu yorumlar, hem cv’sinin dolu dolu olması hem ofisinin merkezi olması hem de aşırı dolgun olmayan seans ücreti beni ona gitmeye ikna etti. Depresyon, kendini kabullenememe ve büyük bir umutsuzluk ile ona başvurmuştum ve ağlama krizlerim vardı. Burcu Hanım’ın verdiği tavsiyeler ve beni yönlendirme şekli ile şikayetlerimin çoğu çözüldü. Size yaklaşma şeklindeki beceri, sizi dinlemesi, yargılanmadığınızı hissetmek ve kendinizi bir profesyonelin eline bıraktığınız için gelen güven gerçekten paha biçilemez. Bu nedenle bütün seanslarım hep dolu dolu geçti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     Beğenin    
E.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2021
TavsiyeNo: 119224
Burcu hanımla 10 yıldan fazladır yaşadığım depresyona yönelik terapi almak için araştırma yaparken tanıdığım başka bir psikoloğun tavsiyesi üzerine tanışmış oldum. Kendisiyle farklı şehirlerde olduğumuzdan 2 aydır online olarak görüşüyoruz. Açıkçası daha önce de farklı psikologlarla terapi deneyimim oldu, ancak hiçbiri bu kadar profesyonel ve alanında uzman değildi. Daha öncekı psikologlarla hayal kırıklığı yaşayıp bırakmıştım. Başlamadan önce yine tereddütlerim ve önyargılarım vardı ama yaklaşımıyla ve ilgisiyle, kafamdaki terapiyle ilgili soruları giderdi ve sistematik yaklaşımıyla terapi için beni doğru şekilde yönlendirdi. Özellikle içinde bulunduğum çıkmaz sorunlarım için doğru adımlar atmam açısından çok yardım etti. Sorunlarımla benden daha fazla ilgiliydi ve sürekli ilerlemem için beni yönlendiriyordu. Keşke çok daha önceden tanısaymışım.
     Beğenin    
Sb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119107
Burcu Hanım ile herkes gibi zor bir dönemimde, psikolog olan başka bir tanıdığım vesilesiyle yollarımız kesişti. Kendisiyle yaklaşık olarak 3 aydır gorusmekteyiz. Farklı illerde bulunduğumuz için online görüşme şeklinde süreci ilerletiyoruz. Başlamadan önce online görüşme ile ilgili çekincelerim vardi ancak Burcu Hanım ile ilk görüşmemizden sonra ilgisi, yaklaşımı ve dikkatiyle beni sürece bağladı. Sonrasında yardim almak istediğim alanı net bir şekilde saptadı ve çok güzel yonlendirmelerle içine düştüğüm ruh halinden çıkma yolunda elimi tuttu. Kendisiyle yapacağımız her görüşme bu yolda yeni adımlar atmamda bana güç verdi. Sizi her şeyinizle tanımaya çalışan, anlayan ve doğru bir şekilde destek olan bir uzman.
     Beğenin    
Fatma CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119104
Burcu hanım internetten aramalarım sonucu buldum ve denemek istedim. İyi ki yollarımız kesişmiş çünkü ben ne olabilir olmadı bir daha gitmem diyordum ama öyle olmadı aylardır onunla travmalarım üzerine devam ediyoruz. 31 yaşındayım ve ben ne olduğumu nasıl olmam gerektiğini şimdi öğrenip görebiliyorum. Bazen öyle bir cümle kuruyor ki siz sanki yıllardır bu cümleyi bekliyorsunuz. Ve diğer psikologlar gibi değil haftaya da gel demiyor zamanı dolunca artık konu biriktikçe gel dedi ilk söyleyince şaşırmıştım epeyce. Çok samimi, içten, duymak istediklerinizi değil doğru olacak şeyleri söylüyor. Ben 4-5 ayda olmak istediğim yere çok yaklaştığımı düşünüyorum iyi ki varsınız Burcu hanım.
     Beğenin    
N.H.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119101
Burcu Hanım ile tanışmadan önce çok ön yargılıydım . Bir başkasına sorunlarımı anlatan bir yapım yoktu. Burcu hanım yargılamadan beni dinliyor . Sadece bir kaç soru soruyor ve benim inanılmaz bir şekilde olaya farklı bir yerden bakmamı sağlıyor her seferinde çok şaşırıyorum bu duruma . Benim için aşılmaz olan her ne ise seanstan sonra sıradanlaşıyor . Kalıcı bir bakış açım oluşmaya başladı . Kendime çok yabancıymışım.Burcu Hanım bana kendimi tanıttı hiç bilmedigım özelliklerim varmış bunları gosterdı ve bunları tek başıma yapamazdım iyi ki kendisiyle tanıstım. Olaylara tamamen teknik yaklaşıyor . Sıradan bir arkadaş sohbeti değil yani .Her sözünde size farkındalık kazandırıyor. Seansın bir saniyesi bile verimsiz geçmiyor .Dolu dolu bir seas geçiriyorsunuz . Yardım almak istiyorsanız kesinlikle Burcu hanımla tanışmalısınız bence hiç zaman kaybetmeyin.Ofisinde Beni karşılayan hanımefendi de çok güler yüzlü ve kibar herşey güzel yani.
     Beğenin    
S.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119099
Burcu hanım ile kardeşimin tavsiyesi üzerine tanıştım. Ilk gidişimde nasıl biri ile karşılaşacağımı bilmediğim için biraz gergindim.Çünkü daha önce hiç destek almamıştım. Fakat çok güleryüzlü,sıcakkanlı, anlayışlı ve işini çok iyi yapan bir psikolog ile karşılaştım. Benim için özel sohbet edeceğim kişi ile enerjilerimizin tutması da çok önemliydi. Şimdi keşke daha önce gitseymişim diyorum.. Burcu hanımla boşanma sonrası çok zorlu bir süreçte tanışmış oldum, onun sayesinde günden güne daha iyi hissettim. Seans sırasında bana karakterimi hatırlatıcı sözler söyleyen veya sorduğu sorularla beni düşünmeye sevkeden kısacası bana kim olduğumu hatırlatan ve içinde bulunduğum duruma tek taraflı bakmamayı öğreten harika bir uzman olduğunu düşünüyorum. Bana şimdiye kadar kattıkları ve katmaya devam edecekleri için de çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Ba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119098
Burcu hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Zor bir dönemdeydim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Hiçbir şeyden zevk almıyorum. Çok yalnız hissediyordum. İlk tanıstığım gün beni karışılaması o kadar sıcakkanlıydı ki içim ilk kez birine ısındı ve kendimi açabildim. Beni hiç yargılamadan sakin bir şekilde sonuna kadar dinledi. Kendisinden hala hizmet almaktayım. 4. Senem hayata bakış açım çok değişti. Hayattan zevk almaya başladım. Kendimi açmaya, sevmeye,inanmaya başladım. Dışarı ile iletişim kurmaya. Kendisi çok tarafsız, ilgili ve mükemmel bir dinleyici. Güleryüzlü, sakin birisi. Çalışma ortamı ve arkadaşları da aynı şekilde. Kesinlikle bir kere şans vermenizi öneririm.
     1 Beğeni    
Elif ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119097
Burcu hanımdan yaklaşık 3 aydır her hafta terapi alıyorum. Gerçekten iyi ki karşıma çıkmış dediğim, alanında uzmanlığın çok daha fazlası bilgi birikimine sahip bir terapist. Gerek bakış açısı, gerek yaşadığım sıkıntılara karşı sunduğu çözüm önerileriyle beni bu kısa sürede bile çok değiştirdi. Zaten özgeçmişine bakarsanız ne kadar başarılı birisi olduğunu anlarsınız. Burcu hanımdan hayata dair aldığım tavsiyelerle ben kendimi sevmeyi öğrendim, olaylara karşı ne yapmam gerekiyor bu yolda çözümler aldım, geçmişimi geçmişte bırakma yolunda elimi sıkı sıkı tuttuğunu her terapide derinden hissediyorum.
     4 Beğeni    
Hande
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119090
Burcu Hanım benim yıllar süren savaşımı sona erdirmemi sağlayan kişi oldu. Yıllar yılı bastırdığım, unuttuğumu sandığım bütün yaralar ve travmalarla bir bir yüzleştirdi beni. Bu sefer her şeyi gerçekten arkamda bırakmamı sağladı. İnanılmaz derecede güven verici birisi, bu sayede kilitlerinizi açar. Beklenmedik anlarda gelen doğru tespitleriyle de aynaya bakıyormuş gibi hissedersiniz ama artık her şey daha iyi olacaktır. Eğer ağır travmalarla boğuşuyorsanız, PTSD yaşıyorsanız ya da geçmişte bitiremediğiniz aşamadığınız şeyler varsa Burcu Hanım doğru adres. Ben kendisinden çok memnun kaldım. İyiki tanışmışız.
     Beğenin    
P.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117224
Burcu Hanımı internet üzerinden araştırarak buldum, okuduğu okul, aldığı eğitimler gitmemde oldukça büyük etken oldu. Kendisine oldukça üzgün, sıkıntılı, kaygılı olduğum bir dönemde gittim. ilk seanstan itibaren çok iyi bir dinleyici oldu, konuşmasıyla farkındalık yarattı, henüz 5.seans bitmesine rağmen kendimin gördüğü ve çevremin de farkettiği büyük değişimim için şaşkınım, yarattığı farkındalık sayesinde artık daha özgüvenli,daha pozitif düşünen ve daha az kaygılı bir bireyim, unutmayın değişim yalnızca siz isterseniz gerçekleşir, benim çabam ve Burcu hanımın desteğiyle bu değişim yolunda pozitif bir şekilde ilerlediğimizi görüyorum, kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
B.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117222
Hayatımın çok zor dönemlerinden birini yaşıyordum ve tamamen ümidimi kaybetmiştim. Çocukluğumdan gelen travmalarla baş edemiyordum, kendime olan güvenim tamamen yok olmuş ve kendimi değersiz hissediyordum.En kötüsü de yaşadığım korkulardı. Kendimle yaşayamıyordum. Çaresizlik ve umutsuzluk içerisinde internetten araştırma yapmaya başladım ve Burcu hanımla karşılaştım. Tam anlamıyla iyileşeceğime inanmıyordum ama en azından bir şeyler katabilir bana umuduyla randevu aldım. Burcu hanımın gerçekten iyileşmem için en az benim kadar çaba göstermesi her sorduğum soruya açık yüreklilikle verdiği cevaplar beni yanına gitmem için dahada yüreklendirdi. Bana doğru sorular sordu ve hiç aklıma gelmeyen çözüm yolları gösterdi. Çözemediğim sorunlarımı o kadar güzel çözmeme yardımcı oldu bana o kadar güzel rehber oldu ki keşke daha erken tanışsaydık diyorum. Eğer ihtiyaç duyuyorsanız ve iyileşmeye gerçekten kararlıysanız güvenle tavsiye ederim. Kendisine bir kere daha burdan çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Capoupascap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116166
Burcu Hanım'la bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Bugün kendisiyle dördüncü seansımızı yaptık. Bana panik atak ve anksiyete bozukluğu üzerine yardımcı oluyor. Bana birden fazla yol gösterdi. Bu hastalıkla başa çıkarken doğrunun tek olmadığını, kendim için doğru olan yolu bulmam gerektiğini, kendimi kapatmamam gerektiğini ögretti. Bu sorunla yalnız başıma uğraşmak zorunda olmadığımı gösterdi. Çok anlayışlı, her zaman yardımcı olmaya çalışan, beni sakinleştiren bir uzman. Kendisiyle tanıştıktan sonra durumumu daha iyi analiz etmeye , bu hastalığı anlamaya başladım. Her seanstan sonra yeni şeyler öğrenerek yanından ayrıldım.
     2 Beğeni    
K.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115329
Burcu hanım ile süpervizyon kapsamında görüşmelere başlamıştık. Başlangıçta bu kadar aşama kaydedeceğimi düşünmüyordum ancak kendisi yaklaşım tarzı ile yaşadıklarıma ayna tutmama yardımcı oldu. Yüz yüze olmayan görüşmeler beni oldukça kaygılandırırdı ve çözüm noktasında beklentimi daha az tutardım. Fakat bu süreçte yaptığımız online görüşmelerde güleryüzlü tavırları ile yüz yüze görüşmede olduğu gibi sıcaklık ve güven hissettirmiştir. Kendimi keşif sürecime ve problemlerimin çözümüne Burcu hanımın bakış açısının katkısı oldukça fazla. Aldığım terapi hizmetinden oldukça memnun kaldım. Özellikle de kaygılarımı yönetebilmem noktasında kendimi daha güçlü hissetmeme vesile olmuştur.
     Beğenin    
B.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 115017
Burcu Hanım'la çalıştığı kurumun instagram hesabı üzerinden tanıştım ve yaklaşık 4 aydır kendisinden psikoterapi hizmeti almaktayım. Terapiye gitmemin amacı distimik bozukluk tanısı almış olmam ve 8 aylık bir ilaç tedavisinin bile hala yeterli gelmediğini düşünmemdi. Daha ilk seansta kendisiyle bir güven ilişkisi kurdum ve bu ilişki artarak devam ediyor. Terapi sırasında veya sonrasında kendim fark edemediğim birçok şeyi Burcu Hanım sayesinde fark ediyorum ve bu durum bazı problemlerim için daha iyi çözüm üretebilmeme çok yardımcı oluyor. Güler yüzlü, ilgili, aynı zamanda profesyonel duruşunu koruyabilen, güvenilir ve terapiyi yapılandırılmış bir şekilde sürdürebilen oldukça yetkin bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum, terapi almayı düşünen herkese tavsiye ederim. :)
     2 Beğeni    
S.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114763
Birkaç ay önce profesyonel yardım almak için acil bir ihtiyaç duyup yakın bir yerde eğitimi de göz önünde bulundurarak ufak bir araştırma yapıp Burcu Hanım'a ulaşmıştım. Kendisiyle hem yüz yüze hem de online seans gerçekleştirdim ve ikisinden de oldukça verim aldım. Doğru soruları sorarak kendim dahil çevremdeki kimseye açamadığım konularla yüzleşmeme yardımcı olan bu terapi için kendisine teşekkür ediyorum. Seanslarda karşılaştığım ortamdan da son derece memnunum. Her görüşmemiz sonrasında kendimi beklediğimden de rahat hissettiğimi fark ediyorum. Ayrıca hem son derece profesyonel hem de sıcak bir yaklaşımla karşılaştığımı da belirtmeliyim. Benim birkaç ay önce olduğum gibi ne yapacağınızı bilemiyorken bu sayfada kendinizi bulduysanız Burcu Hanım ile görüşmeyi denemenizi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
G.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114722
Merhabalar, Kendimle yalnız kalmanın zorlaştığı günlerde psikolojik destek arayışına girmiştim. İnternet üzerinden araştırma yaparken Burcu Hanım'la karşılaşma fırsatım oldu. Aldığı eğitimler ve çalışma alanları onu tercih etmemde önemli bir rol oynadı. İçtenliği ve samimiyetiyle birçok şeyi yoluna koymamda ve kendimi kabul etmemde çok destek oldu. İzolasyon sürecinde de online olarak ona ulaşabileceğimi bilmek çok değerli. Daha iyi hissetmek isteyen herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
E.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114465
Yaklaşık 8-9 ay önce bir psikolog ile görüşmeye karar verdikten sonra, beni anlayabileceğini düşündüğüm bir psikolog seçmek için ciddi anlamda araştırma yapıp bunun için mesai harcadığımı söyleyebilirim. Burcu Hanım'ın eğitimi, bu sitedeki yorumlar, daha fazla kişiye ulaşabilme adına yaptığı paylaşımları, ve de somut veri ile açıklayamayacağım kendime yakın bulma hissi ile hayatımda ilk defa bir psikologdan, Burcu Hanım'dan randevu aldım ve 7 aydır Burcu Hanım'ın danışanıyım. Bu süreçte, seansa gitmeyi düzenli bir görev gibi yürütemememe rağmen; içinde bulunduğum karışıklık karmaşıklık sıkışıklık hissi Burcu Hanım sayesinde kolayca çözüldü. Önce içinde bulunduğum sıkışıklık hissi çözüldü, akabinde de esasen apaçık önümde duran çözümleri görmeyi reddetmemeye başladım. Başka bir deyişle; Burcu Hanım'ın soruları hep reddettiğim basit çözümleri görmemi sağladı. Burcu Hanım'ın mesleğinde çok başarılı bir psikolog olduğuna eminim ve bir gün kendinizi hayattaki kararlarınız arasında sıkışmış hissederseniz kendisi ile görüşmenizi tavsiye ederim. Varlığı, ilgisi ve teker teker sayamayacağım her şey için teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Organik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2020
TavsiyeNo: 113938
Kendi sorunlarımı kendim çözebileceğine inanan,kendimi güçlü zanneden bir karakterdim. Ancak belli bir noktadan sonra bir uzmana danışmaya karar verdim. Önce başka bir psikoloğa başladım fakat seanslarda bir gariplik olduğunu sezdikten sonra psikolog arkadaşlarıma danıştım. Psikologumu acilen değiştirmem gerektiği tavsiye edilince tamamen şans eseri Burcu Hanıma rast geldim ve müthiş memnun kaldım. Kendisi asla fayda çıkar ve para gözetmeksizin elinden geldigince yardım etti. Çoğu arkadaşımda duyuyorum; psikologlar kendilerne bağlar ve paranızı ondan da değerlisi zamanınızı sömürür bu böyle yıllar boyu devam eder.Burcu Hanım belli bir seanstan sonra “artık daha fazla desteğe ihtiyacınız kalmadı” tarzi bir cumle kurunca inanamadım.Bu yazi, Burcu Hanıma Suanki eskisinden daha saglikli oldugunu dusundugum psikolojik durumum icinhem tesekkur hem de sizlere tavsiye niteligindedir. Selamlar
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 37 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Burcu BÜGE'nin Makaleleri Burcu BÜGE'nin Makale ve Yazıları
65 Makale
► Özgül Fobi ÇOK OKUNUYOR
► Uçuş Fobisi ÇOK OKUNUYOR
► Sitofobi
► Akrofobi
► Nomofobi
► Savunma Mekanizmaları ÇOK OKUNUYOR
► Sigara Bağımlılığı ÇOK OKUNUYOR

Burcu BÜGE'nin Kitap ve Yayinlari Burcu BÜGE'nin Basılı Kitap ve Yayınları
Büge, B., & Bilge, Y. (2022). Reliability and Validity of Self-Hate Scale in Turkish Community Sample. Journal of Happiness and Health, 2(2), 61–69. https://doi.org/10.47602/johah.v2i2.17

https://www.journalofhappinessandhealth.com/index.php/johah/article/view/17

Burcu BÜGE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu BÜGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Asya Kübra CANKARA
Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA
Kübra Hanım etik ilkelere bağlı çalışan bir klinik psikolog olarak danışanlarına titizliklikle yaklaşmaktadır. Birlikte çalıştığımız süreçte kendisine...
Melike KALKAN
Uzm.Psk.Melike KALKAN
Melike Hanım çocuklar, ergenler ve ebeveynlerle çalışan, alanındaki gelişmeleri takip eden oldukça başarılı bir psikolog ve aile danışmanıdır. Farklı ...
M.Aybüke ASLAN KAYAOĞLU
Psk.M.Aybüke ASLAN KAYAOĞLU
Aybüke Hanım ile Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminde tanıştık. Kendisi bu değerli eğitimi almak amacıyla Erzincan'dan İstanbul'a 6 ay boyunca gidip ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dual Eğitim ve Danışmanlık
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, Bakırköy (Marmaray - Bakırköy Özgürlük Meydanı Durağındadır).
İstanbul
Uzm.Psk.Burcu BÜGE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 890 59 50
(Ofis Randevu Hattı)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Koç Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2015) - Sabahattin Zaim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Burcu BÜGE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Burcu BÜGE Mesleki Videolar Videoları
-
acil psikolog, aile danışmanı, aile terapisi, aile terapisti, aile ve çift terapisi, aile ve çift terapisti, aldatma psikolog, altına kaçırma, atakent psikolog, ataköy psikolog, ataköyde psikolog, avcılar psikolog, avrupa yakası psikolog, avrupa yakasında psikolog, ayrılık terapi, bağcılar psikolog, bahçelievler, bahçelievlerde psikolog, bahçeşehir psikolog, bakırköy psikolog, bakırköyde acil psikolog, bakırköyde danışman, bakırköyde psikolog, basınköy psikolog, başakşehir psikolog, bayrampaşa psikolog, beylikdüzü psikolog, bireysel danışmanlık, bireysel psikoterapi, bireysel terapi, boşanma psikolog, bunalım, burcu büge, cinsel isteksizlik, cinsel terapi, çift psikoloğu, çift terapisi, çift terapisti, çiftler arası anlaşmazlık, çocuk psikoloğu, çocuk terapisi, çocuk terapisti, depresyon terapi, dikkat bozukluğu, dikkat eksikliği, dual danışmanlık, dual psikoloji, ergen psikoloğu, ergen terapisi, esenler psikolog

07:29
Top