2007'den Bugüne 73,961 Tavsiye, 24,494 Uzman ve 16,742 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu BÜGE
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog, Psikoterapist

Burcu BÜGE Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Burcu BÜGE

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

19

[Uzm.Psk.Burcu BÜGE isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu BÜGE Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

41
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Burcu BÜGE'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Burcu BÜGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
M.Aybüke ASLANPsk.M.Aybüke ASLAN
Aybüke Hanım ile Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminde tanıştık. Kendisi bu değerli eğitimi almak amacıyla Erzincan'dan İstanbul'a 6 ay boyunca gidip ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
E-posta: info@burcubuge.com Instagram: https://instagram.com/burcubuge/

Burcu BÜGE Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve Çift Terapisi
Bireysel Terapi
Cinsel Terapi
Çocuk ve Ergen Terapisi

Burcu BÜGE Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Burcu BÜGE'nin Özgeçmişi
Uzman Psikolog Burcu Büge, Kabataş Erkek Lisesi'nden mezun olduktan sonra, üniversite giriş sınavında Türkiye'de en başarılı ilk 100 öğrenci arasına girerek Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü Üstün Başarı Bursu ile kazandı. TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı'ndan (BİDEB) ve Vehbi Koç Vakfı’ndan aldığı başarı burslarıyla lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yüksek lisansını da yine aynı üniversitenin Psikoloji bölümünde %100 burslu yaptı. Yüksek lisans bitirme çalışmasını Prof. Zeynep Aycan danışmanlığında “Genç Kuşakların Eğitim ve Gelişimi” üzerine yaptı.

Eğitimi süresince Koç Üniversitesi Çocuk ve Aile Çalışmaları Laboratuvarı’nda Doç. Dr. Bilge Yağmurlu’nun asistanı olarak çalıştı. 2011 yılında California National University'de uygulamalı Theraplay (Oyun Terapisi) eğitimi aldı. Aynı sene Avrupa Konseyi’nin düzenlediği yaz okuluna katılmaya hak kazanan 10 Türk öğrenciden biri oldu ve Ailelere Psikososyal Destek konulu eğitimi tamamladı.
...[Devamı...]

Burcu BÜGE Tavsiye Yazıları Burcu BÜGE için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Seda (Danışan)
 IP: 88.235.102.LB

08-12-2017
 TavsiyeNo: 100734
Panik Atak tedavim için Burcu Hanım bana yardımcı oldu. Kendinden emin duruşu, karşısındaki insana güven veriyor. Verdiği tavsiyeler günlük hayatta kolayca uygulayabileceğiniz, gerçekçi yaklaşımlar. Yabancılık çekmiyorsunuz, bir arkadaşınızla sohbet eder gibi rahatça paylaşım yapıyorsunuz. Aynı zamanda uzman biri ile sohbet ettiğinizi de hissediyorsunuz. Terapi odaları yeterli büyüklükte, aydınlık ve havadar. Mesleğinde yeterli donanıma sahip olduğunu düşündüğüm için başkalarına onu tavsiye ederim.
     Beğenin    

 SA (Danışan)
 IP: 88.235.102.LB

08-12-2017
 TavsiyeNo: 100730
Burcu Hanıma tavsiyeediyorum.com üzerinden ulaştım. 13 yaşındaki kızımın okul değişimi sonrası oluşan problemlerinin çözümünde yardımcı oldu. Kendisi sayesinde kısa sürede bu sorunları aşmada ilerleme sağladık. Mesleki olarak iyi bir eğitim aldığını, ayrıca kendisini geliştirme konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Dikkatli, detaycı ve problemleri çözme konusunda aile ve sosyal çevreyi de değerlendiren, bunları çeşitli makale, anket vb materyallerle destekleyen bir çalışma tarzı var. Terapi odasi sade ve hoş dizayn edilmiş. Terapi esnasında dikkati dağıtacak ön planda herhangi bir objeye yer verilmemiş. Genç ama tecrübeli, işini fazlasıyla seven, detaycı yaklaşan ve problemi çözmeye odaklanan bir terapist olduğu için kendisini tavsiye ederim.
     Beğenin    

 İlken (Danışan)
 IP: 88.235.102.LB

08-12-2017
 TavsiyeNo: 100732
Çocuk - ebeveyn ilişkisi üzerine Burcu Hanımdan destek aldım ve bana bu konularda yardımcı oldu. Kendisi çözüm odaklı bir şekilde, karşısındaki kişiyi eleştirmeden, durumu tespit edebilmek için doğru sorular yöneltiyor. Mesleki açıdan bu yönünü çok başarılı buluyorum. Yaklaşımı sıcak ve samimi, aynı zamanda işinde oldukça profesyonel. Terapi odalarında kendimi ev ortamındaymış gibi rahat ve güvende hissediyorum. Sorunlarımı paylaştığımda kısa sürede en etkili çözümleri bulabildiği için kendisini tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Adile (Danışan)
 IP: 78.184.219.DF

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99813
Psikolojik destek ihtiyacım olduğunu anladığımda hemen internette araştırma yaptım, Burcu Hanım'a tesadüfen ulaştım ve açıkçası ilk buluşmamızdan önce biraz endişeliydim. Karamsar, endişeli, öfkeli ben odaya girdiğim anda, Burcu Hanımın yaklaşımı beni konuşturdu ve beraber sorunun ne olduğunu bulup onu çözmeyi çalışmaya başladık. Çok nazik ve dikkatli olması kessinikle seansların başarılı gitmesini sağlayor. Kendisinde olan neşeyi insanlara da katıyor. Psikolojik destek almayı korkutucu ve sıkıcı bir şey olarak bilirdim hep, şimdi her seanstan sonra kendimi daha iyi hisettiğim için ve gerçekten Burcu Hanımın sayende faydasını görmeye başladığım için bakış açım da değişti. Çözülmez sorunlar yok, sizin de sorunlarınız varsa, benim tavsiyem kessinikle Burcu Hanım.
     Beğenin    

 Hakan (Danışan)
 IP: 193.140.134.YF

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99790
Mesleğim gereği zaman zaman belirli topluluklar karşısında sunumlar yapıyorum ve heyecanıma yenik düşerek başarısız olduğum sunumlar oldu. Yine böyle bir sunum sonrası internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Burcu Hanım'dan yardım almaya karar verdim. Gerek bu heyecanımı yenmem de gerek diğer konularda bana çok yardımcı oldu. Sadece terapi saatlerinde değil terapi saatlerinin dışında da hastasıyla ilgilenen, samimiyetine inandığım kıymetli bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 GökhanG (Danışan)
 IP: 178.233.127.FL

08-09-2017
 TavsiyeNo: 98963
Burcu hanımı internet üzerinden buldum. ilk başta biraz çekindim ve gitmek istemedim.öfke sorunum ve kendimi ifade etmekle alakalı sorunlarım vardı. Burcu hanımın kliniğine gittiğim de beni hoşgörü ve güler yüzle karşıladı.sorunlarımı dinledi. çok samimi bir şekilde beni dinledi.gerek sorularıyla gerek yönlendirmeleriyle sorunlarımı çözdü. şuan burcu hanımın sayesinde kafam çok rahat öfkelendiğim zaman kendimi kontrol edebiliyorum kendimi ifade edebiliyorum .bunlar burcu hanımın sayesinde.işinin ehli bir insan. buyüzden burcu hanımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 EmelY (Danışan)
 IP: 193.104.201.ZC

06-03-2017
 TavsiyeNo: 95069
Burcu Hanım'ı çeşitli sitelerde aldığı olumlu yorumlar sayesinde seçtik. Elbette tereddütlerimiz vardı, ama kendisi ilk görüşme itibariyle gerek güler yüzlülüğü gerekse güven uyandıran duruşuyla saygımızı kazandı. Eşimle birlikte kendisinden evlilik danışmanlığı alıyoruz. İlk seansımızda evliliğimizin geleceğinden ciddi şüpheler duyarken, şimdi birbirimizi neden sevdiğimizi hatırlayarak davranışlarımızı büyük ölçüde değiştirdik. Terapi odaları güzel dizayn edilmiş. Burcu Hanım yeterlilikleri açısından tatmin edici bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 MuSel (Danışan)
 IP: 193.104.201.ZC

06-03-2017
 TavsiyeNo: 95064
Burcu Hanım'ı kızım için internetten ararken keşfettim. 13 yaşındaki kızım için iyi gelişmeler olacağı düşüncesiyle kapısını çaldık. Şükürler olsun ki kendisini tanımışız. Sıcacık bakışlarıyla, güler yüzlü oluşuyla, pozitif enerjisiyle kızıma ve bana güven veriyor. Konuşmasıyla, tavsiyeleriyle ve önerileriyle, nazik ve dikkatli olmasıyla, kızımda çok olumlu değişimler sağladı. Kızım negatif ve kaygılı düşüncelerden uzaklaşmaya başladı. Burcu Hanım'ı ve danışmanlığını çok seviyoruz. İyi ki onu tanımışız. Biliyoruz ki ne zaman canımız çok sıkkın olursa, onunla iletişime geçerek çözüm bulabiliriz. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Merin (Danışan)
 IP: 212.174.34.DZ

02-01-2017
 TavsiyeNo: 93473
Erkek arkadaşımla yaşadığım problemlerden sebepli kendimi çıkmazda bulduğum bir sırada en yakın arkadaşımın yönlendirmesiyle internet üzerinden Burcu Hanım’ a ulaştım. Akademik başarısı ve hakkında yapılan müspet yorumlardan dolayı kendisi ile görüşmek istedim. İlk randevumu alırken vücudumun kasılmasını hiç unutmayacağım. Odaya girerken bu his kalp sıkışmasına dönüşmüştü. Ta ki Burcu Hanımla iletişime başlayana kadar; Burcu Hanım’ın samimi yaklaşımı ve sağduyusu sayesinde çok kısa bir zaman zarfında tedirginliğim kayboldu. Seanslar devam ederken hafiflediğimi ve başlangıç noktası ile aramdaki farkı çok net hissediyordum. Gün içinde ihtiyaç duyarsam Burcu Hanım’ın ulaşılabilir olması da kendimi iyi hissettiriyordu. Yaşadıklarıma bambaşka bir bakış açısı ile bakmamı sağladığı için yeniden ihtiyaç duyduğum zaman vakit kaybetmeden kendisi ile çalışacağıma eminim.
     Beğenin    

 Gül (Danışan)
 IP: 212.174.34.DZ

21-12-2016
 TavsiyeNo: 92992
Burcu Hanım ile, stajyeri olan psikoloji öğrencisi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşmeye karar verdim. Kendisinin sakin, çalışkan ve özverili biri olduğu izlenimi oluştu bende. Kişisel bazı problemlerimi tanımlamam ve anlamlandırmam konusunda bana yardımcı oldu. Duygusal tepki vermeden sorunlarımı dinlemesini başarılı buldum. Terapi odası rahatlık verici. Psikoloji alanı, profesyonelliğin hayati önem taşıdığı mesleklerden biri ve insan psikolojisi de çok hassas bir unsur olduğundan, Burcu Hanım'ı tavsiye ederim. İhtiyaç duyduğumda ilk olarak danışmak isteyeceğim kişi yine kendisi olacaktır.
     Beğenin    

 Y. Aydın (Danışan)
 IP: 95.13.30.ZBF

04-05-2016
 TavsiyeNo: 87645
Okulumuzun önerisi üzerine 5 yaşındaki oğlumun inatçılığı ve kurallara uymama ayrıca tuvalet sorunu için yakın çevremde bir psikolog arıyordum. Kendisine internet üzerinden ulaştım. Daha önceden 4aylık oyun terapisi almış hiçbir sonuca ulaşamamıştım. Burcu hanıma gittikten sonra iki seanslık oyun terapisi sonucunda çok güzel ilerleme kaydettik. Samimi içten ve sorunun çözümüne odaklı çalışma şekli var. Her an ulaştığımda aynı şekilde bizle ilgilendi. Cocuklar için özel hazırlanmış odasında oğlum ve ben çok farklı ve eğitici deneyimler yaşadık. Daha önceden kendisini tanımış olmayı isterdim. Çocuk terapisi konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum gönül rahatlığıyla tavsiye ederim sevgiler...
     1 Beğeni    

 T.M. (Danışan)
 IP: 212.174.34.D

05-04-2016
 TavsiyeNo: 87026
Burcu Hanım'a PANİK ATAK tedavisi görmek için başvurdum. Kendisine ilk olarak internet üzerinden ulaştım. Onun çok iyi bir dinleyici ve aynı zamanda çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Ayrıca cana yakın bir psikolog ve işinde de mükemmel. Çalışma tarzı harika... İhtiyaç duyduğum her an kendisine telefonla ulaşabildim. Terapi aldığım bireysel danışmanlık odası çok şık ve temizdi. Herkese tavsiye ederim Uzman Psikolog Burcu Büge'yi. Onu tanıdığıma çok memnun oldum...
     Beğenin    

 Vedat Bey (Danışan)
 IP: 88.235.114.DJ

11-06-2016
 TavsiyeNo: 88570
Burcu Hanım a internet üzerinde yapmış olduğum araştırmalar sayesinde, hakkında edindiğim pozitif izlenim sonrasında ulaştım. Burcu Hanım gayet güler yüzlü, anlayışlı ve nazik bir insan. Bana iletişim becerilerimi geliştirme ve karşı tarafı daha iyi anlama konusunda çok yardımcı oldu. Uyguladığı bilişsel davranışçı terapi sayesinde çevremle iletişim konusunda yaşadığım sıkıntıların minimum seviyeye indiğini söyleyebilirim. Kendisi gayet iletişime açık, e mail veya telefon aracılığıyla istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çok samimi bir insan. Terapi odaları titizlikle tasarlanmış, kendinizi huzurlu ve sakin hissetmenizi sağlıyor. Burcu Hanım’ın ofisine ulaşım ve kendisiyle iletişim kolaylığından ve mesleki anlamda gösterdiği profesyonellikten ötürü başkalarına da tavsiye ediyorum. Kendisine ilerleyen zamanlarda da ihtiyaç duyduğumda tekrar iletişime geçeceğim.
     Beğenin    

 Hilal Ç. (Danışan)
 IP: 212.174.34.D

04-03-2016
 TavsiyeNo: 86301
Ofisinin kapısından ilk girdiğinizde sizi güler yüzüyle karşılayan bir hanımefendi... Burcu Hanım güler yüzü ve samimiyetiyle kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Bana kendimi bulmamda yardımcı oldu. Var olan öz güvenimi ortaya çıkarmamı sağlayarak kendime olan güvenim arttırdı. Terapi odalarında kendinizi rahat hissedeceksiniz. Seans saatleri dışında da sizinle özel olarak ilgilenip danışmanlık yapıyor. Tereddütsüz kendisinden destek alabilirsiniz.
     Beğenin    

 meh.cu. (Danışan)
 IP: 78.180.145.YC

05-12-2015
 TavsiyeNo: 83854
Kizimin fazla agresif inatci ve tutturmalarinin artip cidden hayatimiz zora girdiginde kendisiyle gorustuk. Onerileri ve yonlendirmeleri sayesinde 1 hafta olmadan 3 yaşındaki kızımızda olumlu yonde ciddi farkliliklar yasadik. Cocuk psikolojisi konusunda kendisinin uzmanliginin iyi oldugunu dusunuyorum. Burcu Hnaım'ın insani rahatlatan bir yaklasimi var. Anlasilir bir dille iletişim kuruyor ve guzel yonlendirmelerde bulunuyor. Cocuklarla bozulan iliskileriniz varsa Burcu Hanim'a mutlaka ugramalisiniz derim...
     Beğenin    

 ELİF A. (Danışan)
 IP: 212.174.34.DZ

05-01-2016
 TavsiyeNo: 84684
Ben Uzman Psikolog Burcu Büge'yi tanımıyordum. Kendisini internetten araştırıp buldum ve iyi ki de onu tercih ettim. Sıcakkanlı, sevecen, güler yüzlü bir kişi. Ben depresyona girmiştim. Benim depresyondan kurtulmama yardımcı oldu. İyi bir dinleyici, hastasına yardımcı olmada çok başarılı. Farklı fikirler sunarak beni tekrar hayata döndürdü. Terapi odaları çok güzel ve Burcu Hanım'ın çalışma tarzı süper. Kendisini rahatlıkla başkalarına tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Tülay CESTEL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.34.DZ

02-11-2015
 TavsiyeNo: 82750
Burcu hanımı verdiği kişisel gelişim eğitimi sayesinde tanıdım. Verdiği eğitim çok başarılı ve öğretici bir eğitim oldu. Kendisi güler yüzlü, cana yakın, samimi bir insandır. Psikolog olarak da çok başarılı olduğuna inanıyorum. Kendisi benim psikolojik bir problemimi çözebilmem için bana çok yardımcı oldu. Karşısındakini çok iyi dinleyip, ona fikir verebilmekte ve karşısındakini ikna edebilmektedir. Çok etkili oldu benim için. Teşekküler Burcu hanım.
     1 Beğeni    

M.Aybüke ASLAN Fotoğraf  Psk.M.Aybüke ASLAN
Erzincan - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-06-2016
 TavsiyeNo: 89030
Burcu hanımla İstanbulda gerçekleşen ve 6 ay süren Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimimde tanıştık. Kendisi mesleğini gerçekten severek yapan, özverili ve disiplinli çalışan bir uzman. Akademik başarısını güçlü ve samimi iletişimiyle sentezlemiş, danışanlarına daha faydalı olmak adına kendini sürekli yenileyen ve alanında oldukça tercih edilen bir meslektaşım. İstanbulda yaşayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor, başarılarının artarak devamını diliyorum..
     1 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Burcu BÜGE'nin Önerdiği Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
Burcu Büge
Burcu Büge'nin Resmi Sitesi

Burcu BÜGE'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği üyesidir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dual Psikoloji Danışmanlık
Home Aves Sitesi, 15 Temmuz Mah (Eski Adı Evren Mah), 1458. Sk (Eski Adı Çakır Sk), No:9-1, B Blok, Güneşli, Bağcılar
İstanbul

Adres 2:
Psikohome Klinik
Zuhuratbaba Mah Şükrançiftliği Sok. No:49-3 Bakırköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(553) 950 59 50
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
Yüksek Lisans
Koç Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Burcu BÜGE'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Burcu BÜGE'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Burcu BÜGE Mesleki Videolar Videoları
-

yetişkin terapisi, aile ve çift terapisi, çocuk psikoloğu, evlilik terapisi istanbul, ergen terapisi, ilişki terapisi, çift terapisi, çocuk terapisi, aile terapisi, depresyon, vajinismus, öfke, stres, hiperaktivite, takıntılar, eşcinsellik, özgüven, öfke kontrolü, kaygı, aldatma, bunalım, panik atak tedavisi, panik atak, cinsel isteksizlik, ayrılık, travma, psikoterapi, evlilik öncesi danışman, sosyal kaygı, dikkat eksikliği, bakırkoy psikolog, bağcılar psikolog, güneşli psikolog, psikolog avrupa yakası, oyun terapisi, oyun terapisti, bağcılarda psikolog, psikoterapist, cinsel terapi, yetişkin terapisti, dikkat bozukluğu, istanbul çocuk psikoloğu, psikolog, yetişkin psikoloğu, bakırköy psikolog, ebeveynlik, aile terapisti, çift terapisti, çocuk terapisti, ergen psikoloğu


18:44
Top