Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra TAŞDEMİR
Uzman Psikolog - İstanbul
Yetişkin, Bireysel ve Doğum Psikoterapisi

Esra TAŞDEMİR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Esra TAŞDEMİR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Esra TAŞDEMİR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Esra TAŞDEMİR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi
Psikodrama Grup Terapisi
Hamilelik ve Doğum Terapisi
Kayıp ve Yas Süreci
Kendini Tanıma
Travma-Zorlu Yaşam Olayları
Öfke ile Başetme
Stres ile Başetme

Esra TAŞDEMİR Tavsiye Yazıları Esra TAŞDEMİR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Elif Güşta Uzun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.125.J

16-11-2016
 TavsiyeNo: 92029
Arkadaşlık muhabbetimizin yanında mesleki anlamda da her an yanımda olduğunu bildiğim, bilgilerini inanılmaz güzel aktarabilen, öncelikle karşısındakini anlamak için gerekli tutumu sergiledikten sonra gerekli çözümü sunan ya da bulduran yaklaşımıyla insana rahatlık veren sevgili meslektaşımı çok takdir ederek sonuna kadar güvenip danışan yönlendirmesi yapmaktayım. Danışan adaylarına seslenecek olursam da gittiğiniz takdirde memnuniyetle ayrılacağınıza inanıyorum. En azından denemeye ne dersiniz;) başarıların baki olsun canım arkadaşım..
     Beğenin    

 NESLİHAN (Danışan)
 IP: 24.133.136.C

15-10-2016
 TavsiyeNo: 91069
Merhaba ben şu an 28 haftalık hamileyim ve doğuma hazırlık eğitimine katıldıktan sonra psikolog yardımı almak istedim.Eğitim aldığım yerden Esra hanımı tavsiye ettiler ve bu şekilde kendisine ulaşmış oldum. Kendisi benim doğum psikoloğum oldu ve beş seans çalıştık. Çok tatlı dilli , nazik, samimi mesleğini seven bir hanımefendi. Doğumla ilgili algım duyduğum kaygılar stres tamamen değişti ve kendimi çok rahat hissediyorum.Esra hanıma bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Kendisinden yardım almak isteyen olursa memnun kalacağına eminim. Ayrıca psikoterapist, psikodramatist,Doula ünvanları da vardır.
     Beğenin    

 Kübra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.142.118.C

10-10-2016
 TavsiyeNo: 90887
Sevgili meslektaşım Esra lisans döneminden beri birlikte olduğum yakın arkadaşımdır. Psikoterapi alanında birçok eğitim ve deneyime sahip olan arkadaşım, işini en içten, samimi ve titizlik ile yerine getirmektedir. Kendini geliştirmeyi seven ve bu anlamda eğitimlere devam eden birisidir. Birçok alanda deneyime sahip olan arkadaşım özellikle psikodramada; bireysel, çocuk ve grup terapisi ve aynı zamanda doğum psikoloğu olarak kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kişidir. Meslek dışında da kişilik özelliklerinin pozitif yönde olması, insanlara değer vermesi ve önemsemesinin de gerek çalıştığı ortamda meslektaşları arasında gerekse tanıştığı kişiler tarafından sevilmesindeki belirleyici faktörler arasında olduğunu düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyor ve psikolojik destek almak isteyen birçok danışana gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Filiz ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.191.YJY

28-09-2016
 TavsiyeNo: 90550
Yolumu kaybettiğim iç dünyamda hayatıma yön vermeye çalıştığım, fakat başaramadığım. Kendime ben hayatın neresindeyim, nerede durmalıyım, kime güvenmeliyim, benim bu hayattaki rolüm nedir? Diye, kendime sorduğum soruları dahi cevaplandıramadığım. Kendimle yüzleşmekten korktuğum bir dönemde tüm bu soruların cevabını değerli Psikoloğum Esra Taşdemir yönetimindeki Psikodrama ve yaşantı grubu ile cevaplandırdım. Öncelikle odaya ilk girdiğimde biraz endişeliydim. Psikodrama ve yaşantı grubunun ne olduğunu anlamaya çalışırken. Kendine özgü, içten ve samimi yaklaşımıyla, Hayattan yaşanmış karelerle, günlük hayatımda yaşayabileceğim çeşitli duygu durumlarında anda kalarak onlarla nasıl başa çıkabileceğimi, hayata bakışımda farkındalık yaratarak yoluma nasıl devam etmem gerektiğini ve yolumu kaybettiğim iç dünyamda bana rehber olduğu için kendisine sonsuz teşekkür ederim. İnsana değerin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşım, gelişmeye ve değişime önem veren değerli bir Psikologdur Esra Taşdemir Kendini bulmaya çalışabilen herkese tavsiye ederim…
     Beğenin    

Esra TAŞDEMİR Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde 2011 yılında tamamlayan Esra Taşdemir, lisans eğitimi sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve özel bir anaokulunda stajlarını yaparak mesleki deneyime sahip olmuştur. 2012 yılında başladığı Üsküdar Üniversitesi, Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimi esnasında, NP İstanbul Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır.

2012-2015 tarihleri arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı bir Toplum Merkezi’nde dezavantajlı aileler ve suça sürüklenen çocuklarla çalıştı ve bu süreçte CETAD’dan aldığı Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitiminin 1. ve 2. Modüllerini, Ölüm ve Yas Psikolojisi Eğitimini, Bireysel Psikodrama, Çocuk Psikodraması eğitimlerini tamamladı ve yaz konferanslarında çeşitli yabancı psikodramatistlerle çalışma fırsatı buldu. Halen Doğuma Hazırlık Eğiticisi ve Doğum Psikoloğu Eğitimi’ne devam etmektedir. Bir önceki psikodrama grup yönetimini Mart-2015 tarihinde 10 hafta süreli deneyimledi ve psikodrama grubu ile ilgili Uzm. Psk. Dan. – Psikodramatist Fulya Kurter’den süpervizyon aldı. Halen özel bir merkezde danışan görmekte ve grup çalışmalarına devam etmektedir.

EAP (European Association of Psychotheraphy) ve FEPTO (Federation of Psychodrama Training Organizations) üyesi olan İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde 4 yıldır psikodrama eğitimini sürdürmektedir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şişli
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(530) 646 72 92
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(6 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Yabancı Dil
 
Hızlı Mesaj Araçları
-

Esra TAŞDEMİR Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Esra TAŞDEMİR Mesleki Videolar Videolar
-

Esra TAŞDEMİR  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)

00:58
Top