2007'den Bugüne 74,769 Tavsiye, 24,655 Uzman ve 16,926 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul
Yetişkin, Bireysel ve Grup Psikoterapisti

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Fotoğraf
 
Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da! Şu anda Sitemizde!
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beril Nihal KAYAPsk.Beril Nihal KAYA
Sevgili Nihal ile aynı kurumda beraber çalışma yürütmekteyiz. Beraber çalıştığımız zamandan bu yana bağımız hep daha sağlamlaşarak ilerlemektedir. Mes...
Gülay OKUTUCU KARAMANPsk.Gülay OKUTUCU KARAMAN
Sevgili Gulay ile yaklaşık 6 yıldır aynı eğitim programına devam ediyoruz. Birlikte yaptığımız çalışmalarda, kurduğumuz iletişimde tanıştığımız günden...

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi
Psikodrama Grup Terapisi
Hamilelik ve Doğum Terapisi
Kayıp ve Yas Süreci
Kendini Tanıma
Fobiler
Kaygı Bozuklukları
Travma-Zorlu Yaşam Olayları
Öfke ile Başetme
Stres ile Başetme
Depresyon
Sosyal İlişki Sorunları
Duygusal İlişki Sorunları
Psikosomatik Rahatsızlıklar

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'nun Özgeçmişi
Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde 2011 yılında tamamlayan Esra Taşdemir, lisans eğitimi sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve özel bir anaokulunda stajlarını yaparak mesleki deneyime sahip olmuştur. 2012 yılında başladığı Üsküdar Üniversitesi, Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimi esnasında, NP İstanbul Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır.
...[Devamı...]

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Tavsiye Yazıları Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Gülay OKUTUCU KARAMAN Fotoğraf  Psk.Gülay OKUTUCU KARAMAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-01-2018
 TavsiyeNo: 101353
Sevgili Esra ile uzun süredir(6 yıl) aynı eğitim programında birlikteyiz. İlk günden beri değişime, gelişime olan açıklığı, çalışılacak konulara yönelik cesaret verici yaklaşımı, sadece kendine dönük değil çevresinin gelişimine de katkı sağlama yönündeki desteği ve isteğini hayranlıkla izlemişimdir. Mesleki anlamda her zaman kendini geliştiren, mesleki etik konusunda hassasiyetle yaklaşım gösteren sevgili Esra Taşdemir Seyitoğlu'nu desteğe ihtiyacı olan, terapi sürecine girmek isteyen herkese canı gönülden tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Tuba ı. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.246.134.YJY

27-12-2017
 TavsiyeNo: 101131
Hayatıma dokunan nadir biri. Çok yenilikçi ve aydınlatıcı kişiliği hep güven vermiştir. Her meselede farkındalığımı artırması ve yeni bir bakış açısıyla bana açtığı yeni pencereler hayatı daha güzel kılıyor. Esra hanımı tavsiye ediyorum ve ona teşekkür ediyorum. Onu tanıdığım ve hayatıma girdiği için kendimi şanslı hissediyorum. Hiçbir kaygı duymadan başvurulacak biri. Cevapları size vermez, sizin kendi cevabınızı bulmanızda ışık olur. Bundaki sihir nedir, bilemiyorum ama ne yapıyorsa ya da psikolojide bir teknikse bu ya da her neyse bana çok iyi geldiğini biliyorum.
     1 Beğeni    

Beril Nihal KAYA Fotoğraf  Psk.Beril Nihal KAYA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-12-2017
 TavsiyeNo: 101041
Sevgili meslektaşım Esra hanım ile Beyoğlu Psikoterapi Merkezinde birlikte çalışmaktayız.Uzun süredir yönlendirdiğim danışanlarımdan aldığım olumlu geri bildirimler ile uzmanlığına ait başarısını hayranlıkla izlemekteyim.Sonsuz bir yolculuk olan kendi kişisel gelişiminin farkındalığında,danışanlarına uygun psikoterapi yöntemleri ile eşlik edebilen ve gelişimlerinin devamlılığına dair danışanlarına kalıcılık sunan çalışmalarını oldukça fazla başarılı buluyorum. Sevgiye ait parçaları mutlaka hissetmeniz gereken kendilik arayışına dair bu güzel süreci Esra hanım ile paylaşabileceğinizden emin olarak kendisini tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Elif Güşta Uzun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.125.J

16-11-2016
 TavsiyeNo: 92029
Arkadaşlık muhabbetimizin yanında mesleki anlamda da her an yanımda olduğunu bildiğim, bilgilerini inanılmaz güzel aktarabilen, öncelikle karşısındakini anlamak için gerekli tutumu sergiledikten sonra gerekli çözümü sunan ya da bulduran yaklaşımıyla insana rahatlık veren sevgili meslektaşımı çok takdir ederek sonuna kadar güvenip danışan yönlendirmesi yapmaktayım. Danışan adaylarına seslenecek olursam da gittiğiniz takdirde memnuniyetle ayrılacağınıza inanıyorum. En azından denemeye ne dersiniz;) başarıların baki olsun canım arkadaşım..
     3 Beğeni    

 NESLİHAN (Danışan)
 IP: 24.133.136.C

15-10-2016
 TavsiyeNo: 91069
Merhaba ben şu an 28 haftalık hamileyim ve doğuma hazırlık eğitimine katıldıktan sonra psikolog yardımı almak istedim.Eğitim aldığım yerden Esra hanımı tavsiye ettiler ve bu şekilde kendisine ulaşmış oldum. Kendisi benim doğum psikoloğum oldu ve beş seans çalıştık. Çok tatlı dilli , nazik, samimi mesleğini seven bir hanımefendi. Doğumla ilgili algım duyduğum kaygılar stres tamamen değişti ve kendimi çok rahat hissediyorum.Esra hanıma bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Kendisinden yardım almak isteyen olursa memnun kalacağına eminim. Ayrıca psikoterapist, psikodramatist,Doula ünvanları da vardır.
     3 Beğeni    

 Kübra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.142.118.C

10-10-2016
 TavsiyeNo: 90887
Sevgili meslektaşım Esra lisans döneminden beri birlikte olduğum yakın arkadaşımdır. Psikoterapi alanında birçok eğitim ve deneyime sahip olan arkadaşım, işini en içten, samimi ve titizlik ile yerine getirmektedir. Kendini geliştirmeyi seven ve bu anlamda eğitimlere devam eden birisidir. Birçok alanda deneyime sahip olan arkadaşım özellikle psikodramada; bireysel, çocuk ve grup terapisi ve aynı zamanda doğum psikoloğu olarak kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kişidir. Meslek dışında da kişilik özelliklerinin pozitif yönde olması, insanlara değer vermesi ve önemsemesinin de gerek çalıştığı ortamda meslektaşları arasında gerekse tanıştığı kişiler tarafından sevilmesindeki belirleyici faktörler arasında olduğunu düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyor ve psikolojik destek almak isteyen birçok danışana gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Filiz ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.191.YJY

28-09-2016
 TavsiyeNo: 90550
Yolumu kaybettiğim iç dünyamda hayatıma yön vermeye çalıştığım, fakat başaramadığım. Kendime ben hayatın neresindeyim, nerede durmalıyım, kime güvenmeliyim, benim bu hayattaki rolüm nedir? Diye, kendime sorduğum soruları dahi cevaplandıramadığım. Kendimle yüzleşmekten korktuğum bir dönemde tüm bu soruların cevabını değerli Psikoloğum Esra Taşdemir yönetimindeki Psikodrama ve yaşantı grubu ile cevaplandırdım. Öncelikle odaya ilk girdiğimde biraz endişeliydim. Psikodrama ve yaşantı grubunun ne olduğunu anlamaya çalışırken. Kendine özgü, içten ve samimi yaklaşımıyla, Hayattan yaşanmış karelerle, günlük hayatımda yaşayabileceğim çeşitli duygu durumlarında anda kalarak onlarla nasıl başa çıkabileceğimi, hayata bakışımda farkındalık yaratarak yoluma nasıl devam etmem gerektiğini ve yolumu kaybettiğim iç dünyamda bana rehber olduğu için kendisine sonsuz teşekkür ederim. İnsana değerin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşım, gelişmeye ve değişime önem veren değerli bir Psikologdur Esra Taşdemir Kendini bulmaya çalışabilen herkese tavsiye ederim…
     3 Beğeni    

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Emdr Türkiye Derneği
Doğum İçin El Ele Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şişli
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(530) 646 72 92
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-


12:49
Top