2007'den Bugüne 73,535 Tavsiye, 24,410 Uzman ve 16,654 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul
Yetişkin, Bireysel ve Doğum Psikoterapisi

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEsra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülay KARAMANPsk.Gülay KARAMAN
Sevgili Gulay ile yaklaşık 6 yıldır aynı eğitim programına devam ediyoruz. Birlikte yaptığımız çalışmalarda, kurduğumuz iletişimde tanıştığımız günden...

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi
Psikodrama Grup Terapisi
Hamilelik ve Doğum Terapisi
Kayıp ve Yas Süreci
Kendini Tanıma
Fobiler
Kaygı Bozuklukları
Travma-Zorlu Yaşam Olayları
Öfke ile Başetme
Stres ile Başetme
Depresyon
Sosyal ilişki sorunları
Duygusal ilişki sorunları
Psikosomatik rahatsızlıklar

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'nun Özgeçmişi
Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde 2011 yılında tamamlayan Esra Taşdemir, lisans eğitimi sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve özel bir anaokulunda stajlarını yaparak mesleki deneyime sahip olmuştur. 2012 yılında başladığı Üsküdar Üniversitesi, Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimi esnasında, NP İstanbul Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır.
...[Devamı...]

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Tavsiye Yazıları Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Elif Güşta Uzun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.125.J

16-11-2016
 TavsiyeNo: 92029
Arkadaşlık muhabbetimizin yanında mesleki anlamda da her an yanımda olduğunu bildiğim, bilgilerini inanılmaz güzel aktarabilen, öncelikle karşısındakini anlamak için gerekli tutumu sergiledikten sonra gerekli çözümü sunan ya da bulduran yaklaşımıyla insana rahatlık veren sevgili meslektaşımı çok takdir ederek sonuna kadar güvenip danışan yönlendirmesi yapmaktayım. Danışan adaylarına seslenecek olursam da gittiğiniz takdirde memnuniyetle ayrılacağınıza inanıyorum. En azından denemeye ne dersiniz;) başarıların baki olsun canım arkadaşım..
     1 Beğeni    

 NESLİHAN (Danışan)
 IP: 24.133.136.C

15-10-2016
 TavsiyeNo: 91069
Merhaba ben şu an 28 haftalık hamileyim ve doğuma hazırlık eğitimine katıldıktan sonra psikolog yardımı almak istedim.Eğitim aldığım yerden Esra hanımı tavsiye ettiler ve bu şekilde kendisine ulaşmış oldum. Kendisi benim doğum psikoloğum oldu ve beş seans çalıştık. Çok tatlı dilli , nazik, samimi mesleğini seven bir hanımefendi. Doğumla ilgili algım duyduğum kaygılar stres tamamen değişti ve kendimi çok rahat hissediyorum.Esra hanıma bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Kendisinden yardım almak isteyen olursa memnun kalacağına eminim. Ayrıca psikoterapist, psikodramatist,Doula ünvanları da vardır.
     1 Beğeni    

 Kübra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.142.118.C

10-10-2016
 TavsiyeNo: 90887
Sevgili meslektaşım Esra lisans döneminden beri birlikte olduğum yakın arkadaşımdır. Psikoterapi alanında birçok eğitim ve deneyime sahip olan arkadaşım, işini en içten, samimi ve titizlik ile yerine getirmektedir. Kendini geliştirmeyi seven ve bu anlamda eğitimlere devam eden birisidir. Birçok alanda deneyime sahip olan arkadaşım özellikle psikodramada; bireysel, çocuk ve grup terapisi ve aynı zamanda doğum psikoloğu olarak kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kişidir. Meslek dışında da kişilik özelliklerinin pozitif yönde olması, insanlara değer vermesi ve önemsemesinin de gerek çalıştığı ortamda meslektaşları arasında gerekse tanıştığı kişiler tarafından sevilmesindeki belirleyici faktörler arasında olduğunu düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyor ve psikolojik destek almak isteyen birçok danışana gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Filiz ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.191.YJY

28-09-2016
 TavsiyeNo: 90550
Yolumu kaybettiğim iç dünyamda hayatıma yön vermeye çalıştığım, fakat başaramadığım. Kendime ben hayatın neresindeyim, nerede durmalıyım, kime güvenmeliyim, benim bu hayattaki rolüm nedir? Diye, kendime sorduğum soruları dahi cevaplandıramadığım. Kendimle yüzleşmekten korktuğum bir dönemde tüm bu soruların cevabını değerli Psikoloğum Esra Taşdemir yönetimindeki Psikodrama ve yaşantı grubu ile cevaplandırdım. Öncelikle odaya ilk girdiğimde biraz endişeliydim. Psikodrama ve yaşantı grubunun ne olduğunu anlamaya çalışırken. Kendine özgü, içten ve samimi yaklaşımıyla, Hayattan yaşanmış karelerle, günlük hayatımda yaşayabileceğim çeşitli duygu durumlarında anda kalarak onlarla nasıl başa çıkabileceğimi, hayata bakışımda farkındalık yaratarak yoluma nasıl devam etmem gerektiğini ve yolumu kaybettiğim iç dünyamda bana rehber olduğu için kendisine sonsuz teşekkür ederim. İnsana değerin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşım, gelişmeye ve değişime önem veren değerli bir Psikologdur Esra Taşdemir Kendini bulmaya çalışabilen herkese tavsiye ederim…
     1 Beğeni    

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Emdr Türkiye Derneği
Doğum İçin El Ele Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şişli
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(530) 646 72 92
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-


20:33
Top