2007'den Bugüne 85,317 Tavsiye, 26,662 Uzman ve 18,985 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mehmet Şirin AKÇA
Uzman Psikolojik Danışman - İçel (Mersin)

Mehmet Şirin AKÇA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Mehmet Şirin AKÇA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehmet Şirin AKÇA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ahmet KAHRAMANUzm.Psk.Dnş.Ahmet KAHRAMAN
Ahmet Kahraman ile taa üniversite yıllarında tanıştım. Dört yıllık eğitimimiz boyunca hep çok güzel bir arkadaşlık hayatımız oldu. Ders saatleri dışın...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hepimiz okyanusta birer damla su gibiyiz, bir araya geldiğimizde okyanusu oluşturuyoruz. Bir damla su buharlaşıp gider, bir araya gelince çok güçlü bir okyanusu oluşturur...
Mehmet Şirin AKÇA'nın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi : 1986 (34 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce: Orta Düzey
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Böşümü (2008 Mezunu)
Yüksek Lisans
Sakarya Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mehmet Şirin AKÇA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
 Evlilik ve Aile Danışmanlığı
* Ayrılma/Boşanma Süreçleri
* Aşk ve İlişki Problemleri
* Evlilik Öncesi İlişki Danışmanlığı
 Cinsel Eğitim ve Danışmanlığı
 Cinsel Terapi
* Erken Boşalma
* Vajinismus
* Arzu ve İstek Problemleri
* Orgazm Problemleri
 Eğitim Danışmanlığı
* Ders Başarısı ve Motivasyonu
* Sınav Kaygısı ve Başarısızlıklar
 Çocuk
* Dikkat Bozuklukları
* Korku ve kaygılar
* Gelişim Değerlendirmesi

Mehmet Şirin AKÇA'nın Makaleleri Mehmet Şirin AKÇA'nın Makale ve Yazıları
4 Yazı/Döküman
◊ YENİCinsel Eğitim!

Mehmet Şirin AKÇA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İlyas
YENİ24.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117537
Uzman piskolojik danışman hocamız gerek engin bilgileriyle gerek insanlara yaklaşım biçimiyle şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle cinsellik konusunda kendisi çok güzel bilimsel bilgilere sahiptir. Mehmet şirin hocamız için maddiyat çok önemli değildir. Daha çok insan ilişkileri üzerine odaklandığı için ve insaniyet öngörüsünde olduğundan insana yaklaşımı çok nettir. Söyleyeceğini güzel ver net bir şekilde söyler cana yakınlığı ve güzel dille muhattabına yaklaşımı ayrı bir meseledir. O yüzden tavsiyem çok nettir. Başarılar dilerim inşallah çok güzel yerlere gelip daha güzel başarılar elde edecektir.
     1 Beğeni    
Zeynep
YENİ21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117480
Mehmet Şirin Hocam.Öncelikle Şirin Hoca benim için çok şey ifade ediyor.Öncelikle sınava hazırlık döneminde en çok yanımda olan ve beni gerçekten önemseyen ve ona göre davranan bir insan.Ben çok stresli ve panik bir insandım ve ciddi anlamda odak problemim vardı.Bunların hepsini Şirin Hoca sayesinde atlattım.Sadece ders değil hem ailevi hemde diğer alanlarda ki sorunlarımla ilgilendi ve çok destek oldu.Çeşitli terapiler uyguladı ve hepsi çok işe yaradı.Onun sayesinde şimdi çok iyiyim.Hayatıma gerçekten yön veren bir insan.Hayatımda hiç bir zaman beni yalnız bırakmadı.Her alanda hem iyi hem de iyileştiren bir insan.Tüm samimiyetimle Şirin Hocamı herkes e tavsiye ediyorum.O gerçekten sizinle bir olup problemleriniz in kaynağını bularak çözebilecek bir uzman.
     2 Beğeni    
Nurullah ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ20.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117462
Mehmet hoca ile liseden beri tanışıklığımız var, o günden beri güleryüzü, samimiyeti , öğrenme merakını hiç kaybetmedi; kendini hep geliştirdi. Bir hekim olmama rağmen kendim, çocuklarım ve ailemle ilgili ne zaman bir problem, sıkıntı olsa ilk aradığım kişi Mehmet hocadır. Problemlere frklı açılardan bakışı, çözüm odaklı fikirler sunması ve her zaman bıkmadan, usanmadan sizin problemlerinizi çözmek ve kendisini geliştirmek için uğraşması ayrıca güzel. Mehmet kardeşimi şiddetle sorunlarınızın çözümü için tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
N
YENİ18.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117445
Mehmet Şirin hoca ile ilk tanışıklığımız sınıf öğretmenliğini yaptığım okulda gerçekleşti.yeni atandığım zamanlardı ve kendisinden çok şey öğrendim,bana çok şey kattı.sadece çocuklarla değil yeri geldi bizimle de çok güzel ilgilendi ve Engin bilgileri ile bize rehberlik etti,rahatlattı,yönlendirdi.kendisini geliştiren ve gelişmeyi okumayı çok seven birisidir.Teneffüslerde öğretmenler odasına geçmek yerine yanına gider ne öğrensem kardır bana ne katsa kardır derdim.aradan yıllar geçtik kendi alanında uzmanlaştı.her konuda size bilgi katıp rehberlik edebilecek birisidir diğerlerini bilmem ama şirin hoca işinde bir numaradır ve mutlaka tavsiye ederim☺
     2 Beğeni    
Salman Arıkan
YENİ18.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117444
Mehmet hocaM ile uzun yıllardır ayni ilçede rehberlik ve Psikolojik Danışma alaninda çalıştık, bu calisma suresinde surekli araştırma yapan hizmet içi egitim veren, ulke icinde çeşitli cinsel egtim faaliyetlerine katilan, ve Akademik ve mesleki alanda özellikle yeni baslayan zümrelerine akıcı ve icten bir şekilde bilgi paylaşımı yapısıyla tanidim. Memet hocanın en güzel yönü de surekli araştırıp kendini güncel tutması. Bu yüzden ebeveynler kendileri yada çocukları için Danışma hizmeti almak istiyorlarsa ozellikle memet hocayı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Edhem Asan
YENİ18.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117443
Merhaba , Mehmet benim çok eski dostumdur. Sakinliği ve sorunlara bakış açısı ile benim kendisine hayran bırakmıştır. Kendisiyle sohbetlerimizde kişiye kendisini önemli hissettirir. Sadece dinleyen değil aynı zamanda jest, minikleri ile kendinizi pozitif neşeli hoş bir sohbetin içinde bulursunuz. Farklı bakış açıları kazandırdığı için kendisinden çok şey öğrendim. Hayatımda iyi ki tanıdığım dediğim kişilerden. Mehmet’in Uzman bilgisiyle danışanlarına çok faydalı olacağından şüphem yoktur. Bunun kendisi kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ahmet KAHRAMAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Ahmet KAHRAMAN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ8.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117301
Merhaba, Mehmet Şirin AKÇA uzun yıllardır tanıdığım meslektaşım ve arkadaşımdır. Çalışmalarında çözüm odaklı, danışan odaklı, yaratıcı çözümler sunan, etik ilkeleri gözeten, güleryüzlü ve pozitif yaklaşım sunan bir uzmandır. Özellikle cinsel terapi ve cinsel eğitim üzerine çalışmaları çok değerlidir. Kendinizi tanımak, ilişkilerinizi geliştirmek, yaşamınıza farklı açılardan bakmak için güvenle destek alabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar ile ilgili iyi bir dinleyici ve empatik bir uzman ile çalışmak isteyenlere tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
F. A.
YENİ3.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117225
Meslektaşım Mehmet Şirin AKÇA ile uzun yıllar birlikte akademik ve mesleki çalışmalar yürüttük. Mesleki birikim ve tecrübesiyle kendisinden destek almak isteyenlere rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir uzman. Kendisiyle uzun yıllar akademik ve mesleki çalışmalarımızda edindiğim izlenim, özverisi ve kendisine kattıklarıyla danışanlarına çok desteğinin olacağına güvenim tamdır. Bu anlamda gönül rahatlığıyla ulaşabileceğiniz samimi, içten ve güler yüzlü bir uzman.Kendisine bana kattıklarından dolayı teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Mahmut I.
YENİ3.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117221
Kendisiyle yıllar önce tanışma fırsatı buldum. Bir psikolojik danışman olarak kendisini çok geliştiren bir meslektaşımdır. mesleği yanı sıra kişisel yaşamında çok yardımseverdir. Mesleğinde her geçen gün ilerlemektedir. alanında yüksek lisans yapmış ve doktora eğitimine devam etmektedir. Özel uzmanlık ve çalışma alanları; evlilik ve aile danışmanlığı, cinsel eğitim ve danışmanlığı, cinsel terapi, eğitim danışmanlığı, okul sorunları, ders başarısız ve motivasyon konularında yardımcı olmaktadır. Mehmet Bey'in ismini araştırıp bu yazıları okuyorsanız düşünmeden hizmet almaya başlayabilirsiniz.
     3 Beğeni    
Ahmet
1.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117185
Mehmet Şirin hocamı hem özelde hem de resmi kuruluşlarda verdiği psikolojik danışma hizmet ve araştırmalarından tanıyorum. Kendini oldukça iyi yetiştirmiş ve hizmet verdiği kişilere oldukça duyarlı bir ruh sağlığı uzmanı. Sürekli okuyan, araştıran, insanlara ve topluma etkili hizmet vermek isteyen ve bunu samimiyetle, empatik ve mütevazı ve en etkili şekilde yapan ve yapmaya çalışan bir kişidir. Acizane öneririm görüşmenizi ve hizmet almanızı. RUh sağlığı üstüne yüksek lisans yapmış ve şu an doktorasını yapmakta olan aynı zamanda ilgili alanda sürekli araştırmalarla en son güncel bilgi ve süreçleri takip ettiği için verdiği hizmetler daha etkili olmaktadır.
     4 Beğeni    
Ozan Korkmaz
30.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117160
Mehmet Hocamla doktora eğitimi başlangıcında tanıştık. Kendisi iletişiminde sıcak ve samimidir. Konuştuğunuzda mutlaka dinlenildiğinizi hisseder ve rahatlarsınız. Sıcak ve candan yapısı ile birlikte geçirdiğiniz zaman keyifli olur. Psikolojik danışma konusunda ilgili, araştıran ve kendini geliştirmeyi seven biridir. Samimiyeti, değişime açıklığı ve işine olan saygısıyla oldukça dikkat çekmektedir. Paylaşımcı ve her daim öğrenmeye açıktır. Başarılı psikolojik danışmalar yaptığına, yapacağına ve yetkin bir psikolojik danışman olacağına inanıyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Mehmet Şirin AKÇA'nın Öykü ve Şiirleri Mehmet Şirin AKÇA'nın Öykü ve Şiirleri
Bakış

Mehmet Şirin AKÇA'nın Kitap ve Yayinlari Mehmet Şirin AKÇA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
Yüksek Lisans Tez Adı: Üniversite öğrencilerinde romantik kıskançlık ve empatik eğilim arasındaki ilişkinin çeşitli değişkenlere göre incelenmesi (2014) Referans No: 10058671

ULUSLARARASI HAKEMLİ DERGİLERDE YAYINLANAN MAKALELER:

1. Akın, A., Gülşen, M., Aşut, S., & Akça, M. "Yakın İlişkilerde Şiddet Sorumluluğu Ölçeği Türkçe formunun geçerlik ve güvenirliği" ,Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi ,Vol. 122, pp. 175 - 184, ISSN:1303-0493,DOI: , ,2013 , efdergi.ibu.edu.tr
http://efdergi.ibu.edu.tr/index.php/efdergi/article/view/912/1666

2. Sarıçam,H., Erguvan, F.M., AKIN, A., Akça, M., Ş. (2014). “The Turkısh Short Versıon Of The Intolerance Of Uncertaınty (Ius-12) Scale: The Study Of Valıdıty And Relıabılıty. Belirsizliğe Tahammülsüzlük Ölçeği (Btö-12) Türkçe Formu: Geçerlik Ve Güvenirlik Çalışması” Route Educational and Social Science Journal, Volume 1(3), ss 148-157....[Devamı...]

Mehmet Şirin AKÇA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği

Mehmet Şirin AKÇA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehmet Şirin AKÇA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ahmet KAHRAMAN
Uzm.Psk.Dnş.Ahmet KAHRAMAN
Ahmet Kahraman ile taa üniversite yıllarında tanıştım. Dört yıllık eğitimimiz boyunca hep çok güzel bir arkadaşlık hayatımız oldu. Ders saatleri dışın...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 548 99 08  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi
1986
(34 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Böşümü
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Sakarya Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce: Orta Düzey

Mehmet Şirin AKÇA Mesleki Videolar Videoları
-

00:39
Top