2007'den Bugüne 92,481 Tavsiye, 28,237 Uzman ve 19,999 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Dr.Ali Can GÖK
Doktor Psikolog - Ankara
Klinik Psikolog

Ali Can GÖK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Ali Can GÖK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.Ali Can GÖK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Ali Can GÖK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Dr.Ali Can GÖK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Modus Bireysel ve Kurumsal Danışmanlık
Çankaya Mh. Cinnah Cd. Vadi Apt. 73/10 Çankaya
Ankara
Dr.Psk.Ali Can GÖK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Psikoloji (2010 Mezunu)
Yüksek Lisans
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Klinik Psikoloji (2012 Mezunu)
Doktora
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Klinik Psikoloji (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Ali Can GÖK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları

Duygudurum Problemleri
Kaygı Problemleri
Yaşantısal Problemler
Öfke ve Stres Yönetimi
Kişilik Problemleri
Psikosomatik Problemler
Yas Süreci
Uyum ve Adaptasyon Süreçleri
Yaşa ya da Hayat Dönemine Bağlı Yaşantısal Krizler
Süreğen Yaşam Örüntüleri
İletişim Sorunları
İlişki Sorunları
Kendini Tanıma/Keşfetme
Duygu Düzenleme
Kendilik Problemleri
Yaşantısal Doyumsuzluk

Dr.Ali Can GÖK Özgeçmis CV Dr.Psk.Ali Can GÖK'ün Özgeçmişi
Dr. Ali Can Gök, lisans eğitimini ODTÜ Psikoloji Bölümünde 2010’da tamamladıktan sonra 2012 yılında Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını, 2017 yılında da Klinik Psikoloji alanında doktora eğitimini tamamlamıştır. Lisansüstü eğitimi boyunca ODTÜ Psikoloji Bölümü Ayna Klinik Psikoloji Ünitesinde süpervizyon altında yetişkin görüşmeleri yapmış ve sonrasında da süpervizyon vermiştir. Avrupa Psikologlar Birliği Federasyonunun psikologlar için kalite standartını belirleyen mesleki sertifikası EuroPsy sahibidir. Yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak Bilkent Üniversitesi ve ODTÜ Psikoloji bölümlerinde ders vermiştir.

Çalışma Alanları:

Duygudurum Problemleri
Kaygı Problemleri
Yaşantısal Problemler
Öfke ve Stres Yönetimi
Kişilik Problemleri
Psikosomatik Problemler
Yas Süreci
Uyum ve Adaptasyon Süreçleri
Yaşa ya da Hayat Dönemine Bağlı Yaşantısal Krizler
Süreğen Yaşam Örüntüleri...[Devamı...]

Dr.Ali Can GÖK'ün Makaleleri Dr.Ali Can GÖK'ün Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Dr.Ali Can GÖK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126003
Klinik Psikolog Dr. Ali Can Gök ile yaklaşık 5 yıl süren psikoterapi sürecim yakın zamanda sona erdi, beş yılın sonunda kendisini tek kelimeyle tarif etmek gerekirse bu kesinlikle "Profesyonel" olacaktır. Beş yıl önce panik atak şikayetim sebebiyle başvurmuştum, psikoterapinin sonuna doğru ise panik atağın yüzeye çıkıp sinyal veren bir şikayetten ibaret olup onu besleyen ve ortaya çıkaran pek çok şey olduğunu görmek, anlamak ve işlevsiz düşüncelerimi/davranışlarımı sağlıklı olanlarıyla değiştirmek; adım adım panik ataklarımı sonlandırdı. Bu süreçte; Ali Can Bey'in sabırlı, anlayışlı, nazik, saygılı tutumu ve büyük çabaları sayesinde kendimi her zaman değerli,güvende ve huzurlu hissettim, koşulsuz dinlendiğime, kabul gördüğüme ve yargılanmadığıma hep emin oldum. Beni büyüten ve ruh sağlığımı iyileştiren psikoterapi yolculuğumda bana rehberlik eden Ali Can Gök' e desteği için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sınırlarını bilen, yetkin, saygılı, iletişim becerisi yüksek, tecrübeli bir psikoterapist arayan herkese Ali Can Gök'ü tavsiye ediyorum. Kendisine ise tekrardan ömür boyu başarılar ve mutluluklar diliyorum. :) 
     3 Beğeni    
H.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2018
TavsiyeNo: 102389
Ali Bey ile yolum ikinci çocuğumu doğurduktan sonra kesişti. İki çocuklu olmanın getirdiği yeni yükler, ilk çocuğumun kıskançlığıyla başa çıkamamam beni çok bunaltmaya başlamıştı. İlk çocuğumun kaka tutma problemi sebebiyle danışmaya gittiğimiz Bişeng Özdinç ile içinde bulunduğum durumu konuşunca kendisi beni Ali Bey’e yönlendirdi. İlk seansta dertlerimi anlatınca Ali Bey bana nasıl yardımcı olabileceğini gayet açık bir dille anlatıp beni bilgilendirdi. Sonraki bir iki seansta Ali Bey’in konuşmasına pek fırsat vermedim. Terapiyi kendim yönlendirmeye çalıştım. Ali Bey her defasında sorduğu sorularla beni sorunun asıl kaynağına yönlendirdi. Ona güvenmemle terapi benim için faydalı olmaya başladı. Özellikle bir seans benim için pek çok şeyi değiştirdi diyebilirim. Ben buna katarsis seansı demiştim. Yıllarca kendime ne kadar yüklendiğimi fark etmemi sağlayan bu seans sonrası gerçekten üzerimden büyük bir yük kalktığını hissettim. Ali Bey içinde bulunduğum durumla başa çıkmamda bana çok yardımcı oldu. Terapi boyunca hislerime her zaman saygı duydu, bazı şeyleri benim kendi hızımda fark etmeme izin verdi. Yumuşak üslubu benim ihtiyacım olan terapi ortamını sağladı. Kendisini ihtiyacı olan başkalarına da tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
L.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100783
Sevgili Ali Can Gök ile yaklaşık iki yıl önce, psikolog arkadaşım Özcan Site Editörleri Tarafından Kapatıldınin tavsiyesi sayesinde, Bişenk Özdinç Renge Danışmanlık'ta tanıştım. Sıkıntılı bir dönemden geçtiğimi fark ettiğim ancak çok da kabullenemediğim bir dönemdi. Başlangıç noktam sıkıntılı ilişkim ve sonucu olarak da hissettiğim büyük suçluluk duygusuydu. Terapiye ilk başladığımızda tek sorunumun sevgili ilişkilerindeki yanlış seçimlerim olduğunu düşünüyordum. Oysa ki durum bundan çok farklıydı. Uzun bir terapi dönemi (bence uzun) sürecinde aslında her şeyin çok daha farklı nedenleri olduğunu anladım. Terapi sürecinin ilk yılı sonunda hayatımı değiştirebileceğimi ve istediğim ( hayalini kurduğum) şeylere ulaşmanın o kadar zor olmadığını fark ettim. Hareket ettim, aile şirketimizden ayrıldım, İstanbul'a taşındım. Bu süreçte de Ali Can Bey'in desteğini hep aldım. Yüz yüze görüşmemizin mümkün olmadığı ancak terapiye ihtiyacım olduğunda da SKYPE üzerinden destek aldım. Her zaman düzenli olan, söylediğim pek çok şeyi bir şekilde üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin bilen, hatırlatan ve en önemlisi sorularıyla farkındalığımı arttıran, çoğu zaman kendimle yüzleşmemi sağlayan ama zaman zaman ben ne kadar agresif olsam da nezaketini hiç bozmayan Ali Can Gök'ü elbette ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Danışan olarak onunlayken kendimi hep güvende hissettim. Kendime dahi itiraf edemediğim duygularımı onunla keşfettim. Bu uzun yolculukta yanımda olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca Renge Danışmanlık'ta sağlanan huzurlu ortamın da sanırım bu uzun yolculukta etkisi büyük. Başta Ali Can Bey olmak üzere Bişenk ve Özcan'a da çok teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
P.Ü
9.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100769
Dr. Ali Can Gök, Odtü'deki eğitimim sırasında kendisinden süpervizyon alma şansım olan çok birikimli bir terapisttir. Kendisi hem teorik hem de pratik açıdan oldukça donanımlı bir terapist olup bize de çok iyi bir yol gösterici olmuştur. Kendisi iyi bir dinleyici olmakla birlikte danışanı yargılamadan anlayan, danışanın ihtiyaçlarını gözeten ve oldukça özenli bir şekilde terapi hizmeti veren bir psikologdur. Ankara'da iyi bir terapist arayan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Özcan ELÇİ Fotoğraf
Dr.Psk.Özcan ELÇİ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100742
Ali Can ile ODTU psikoloji bölümünde tanıştım. Yaklaşık 10 yıllık bu süreçte gördüğüm şey Ali Can'ın, sistemli çalışma becerisi, sıcak ve nazik iletişimi, kognitif, şema ve ilişkisel terapilerdeki yetkinliği ile arkadaşlarından hep bir adım ilerde olduğu idi. Gerek yönlendirdiğim hastalardan aldığım, gerekse kendisinden süpervizyon alan klinik psikologlardan aldığım geribildirimler hep olumlu oldu. Kendisinin psikoterapi bilgisinden hep etkilenmişimdir. Hastaya gösterdiği saygı ve verdiği değer, sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile gönül rahatlığı ile hasta yönlendirebilmekteyim. Kendisini tanıdığım için şanslı kendimi sayıyorum. Birlikte çalıştığı ekibi de hem çok profesyonel, sınırlarını ve yetkinliklerini iyi bilen, aynı zamanda iş etiğine sahip bir ekip olarak görüyorum. Başarılar dilerim.
     9 Beğeni    
Uzm. Psk.İpek Demirok
8.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100740
Dr. Ali Can Gök’le doktora eğitimimiz boyunca beraberdik. Kendisinin akademik çalışmalarındaki başarılarıyla birlikte psikoterapist olarak her zaman danışanlarının ihtiyaçlarına duyarlı, profesyonel tutumu ve etik yaklaşımıyla yürüttüğü çalışmalarına tanık oldum. Eğitimi boyunca psikoterapiye dair öğrendiklerinin danışanlarının gelişimi için en uygun şekilde kullanacağına inanıyorum. Psikoterapide koşulsuz kabulü görebileceğiniz, ihtiyacınız olan desteği profesyonel bir şekilde alacağınız donanımlı bir psikoterapist olarak kendisini herkese tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
S. E.
8.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100728
ODTU Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimim sırasında Ali Can Gök'ten süpervizyon alma şansım oldu. Kendisi, hem bilgi birikimi ve bu bilgiyi etkin aktarışı hem de uygulama alanındaki hakimiyetiyle eğitimim sırasında bana yol gösterici olmuştur. Bunların yanı sıra, karşı tarafa anlayışlı yaklaşımıyla da kolay iletişim kurulabilen biri olduğunu aktarabilirim. Aldığı eğitim ve kişisel yaklaşımının terapi sürecindeki kişilere yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
     9 Beğeni    
D.D
8.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100723
Ali Can Gök ile ODTÜ'deki yüksek lisans eğitimim sırasında tanıştım ve kendisinden 1 dönem boyunca süpervizyon aldım. Bu deneyimden yola çıkarak Ali Can'ın, sahip olduğu bilgi ve deneyimi aktarmada, durum ve olayları ele almada oldukça özenli ve titiz davrandığını söyleyebilirim. Buna ek olarak Ali Can'ın, kişilerin ihtiyaçlarını anlayan, bu ihtiyaçlara duyarlı yaklaşabilen ve bunu profesyonel ve etik çerçevede gerçekleştiren yapısının, kendisinden terapi hizmeti alacak kişiler için önemli bir şans olacağını düşünüyorum.
     9 Beğeni    
Dr. Psk. Derya Gürcan-Yıldırım
4.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100646
Ali Can Gök ile tanışıklığımız lisans yıllarımıza dayanmaktadır. Lisans ve lisansüstü eğitimlerimizi Odtü Psikoloji bölümünde birlikte tamamladık. Kendisi Odtü’de almış olduğu kaliteli eğitimini daha da geliştirmeyi kendisine ilke edinmiş bir meslektaşımdır. Danışanlarına yardımcı olma konusundaki motivasyonu her zaman çok yüksek olmuştur. Bu hedefini her daim kendisini geliştirerek ve etik ilkelerden ödün vermeyerek gerçekleştirdiğini her zaman gözlemlemişimdir. Mesleki becerilerinin yanısıra, son derece sakin ve samimi yapısı ile de danışanlarını güvende hissettirdiğini düşünüyorum. Ali Can Gök’ü psikoterapi hizmeti almak isteyen herkese, kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

Dr.Ali Can GÖK'ün Öykü ve Şiirleri Dr.Ali Can GÖK'ün Öykü ve Şiirleri
Deniz
Işık
Nem
Kenarda
Köpek
Pirinç
Anahtar
Çim

Dr.Ali Can GÖK'ün Kitap ve Yayinlari Dr.Ali Can GÖK'ün Basılı Kitap ve Yayınları
Akademik Yayınlar
Gök, A. C. (2015). Psikoterapi Süpervizyonunda Paralel Süreç: Bir Vaka Çalışması. AYNA Klinik Psikoloji Dergisi, 2(2), 39-50.

Gök, A. C., Selçuk, E., & Gençöz, T. (in press). Olumlu ve Olumsuz Duygulanımın Tekrarlanan Ölçümlerde Kişi-içi Güvenirliği. Türk Psikoloji Dergisi.

Karancı, A. N., Gök, A. C., Yıldırım, B., & Borhan, N. (2017). Social support perceptions of Turkish people with schizophrenia: What helps and what doesn’t help. International Journal of Social Psychiatry. Advance online publication. doi: 10.1177/0020764017726931

Konferans Sunumları

Gök, A.C. (2015, July). Parallel Process in Psychotherapy Supervision. Poster presentation presented at 14th European Congress of Psychology, Milan, Italy.
...[Devamı...]

Dr.Ali Can GÖK'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Modus Bireysel ve Kurumsal Danışmanlık
Çankaya Mh. Cinnah Cd. Vadi Apt. 73/10 Çankaya
Ankara
Dr.Psk.Ali Can GÖK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 162 83 55
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Klinik Psikoloji (2012 Mezunu)
Doktora
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Klinik Psikoloji (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Dr.Psk.Ali Can GÖK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Dr.Ali Can GÖK Mesleki Videolar Videoları
-

00:43
Top