2007'den Bugüne 92,471 Tavsiye, 28,238 Uzman ve 19,997 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


İnci Beyza YÜREKLİ
Diyetisyen - İstanbul
Beslenme ve Diyet Uzmanı

İnci Beyza YÜREKLİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İnci Beyza YÜREKLİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

16
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İnci Beyza YÜREKLİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar İnci Beyza YÜREKLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beyza BAYRAMUzm.Psk.Beyza BAYRAM
Suna ile Çapa Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Halk Sağlığı yüksek lisansında birlikte ders aldığımız sırada tanıştım. Hem çalışıp hem öğrenimine devam edi...

 
İnci Beyza YÜREKLİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Alfa Beslenme
Atölye İstanbul, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, Birahane Sokak, No:1, Şişli
İstanbul
Dyt.İnci Beyza YÜREKLİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İnci Beyza YÜREKLİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Zayıflama
Kilo Alma
Kilo Kontrolü
Gebe ve Emzikli Beslenme Danışmanlığı
Bebek ve Çocuk Beslenme Danışmanlığı
Ergenlikte Beslenme Danışmanlığı
Çocuk Diyetisyeni

İnci Beyza YÜREKLİ Özgeçmis CV Dyt.İnci Beyza YÜREKLİ'nin Özgeçmişi
Diyetisyen İnci Beyza Yürekli, İstanbul’da doğdu. Tam burslu olarak girdiği İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2015 yılında “Yüksek Onur Öğrencisi” olarak mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca beslenme bilimleri ile ilgili birçok seminer, kongre ve sempozyuma katıldı.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyet Aktif Diyet Danışmanlık Merkezi, Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Büyük Çekmece Devlet Hastanesi, Güngören Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi ve Galatasaray Spor Kulübü’nde stajlarını tamamladı.
...[Devamı...]

İnci Beyza YÜREKLİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Aykut CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114863
Inci Hanim son derece titiz ve disiplinli bir diyetisyen. Gun gun hazirladigi diyet listemin takibine kadar ilgi ve alakadar oldu. Bir ayin sonunda vucudum form kazanmaya basladi. Disiplinli ve saglikli beslenerek 3. Aydin sonunda artik hem bedenen hem de zihnen formumu kazandim. Bundan sonra da Inci hanim verdigi tavsiyeler ile beslenmeme dikkat edecegim ve bu formumu koruyacagim.Maalesef yeme icme konusunda dogru bildigimiz bircok yanlislar var. Bun konularsa uzman bir diyetiste bilgi ve destek almak hayatimizi da cok olumlu etkiliyor.Inci Hanim sayesinde saglikli beslenme konusunda bilgi sahibi oldum. Duzenli ve saglikli beslenme aliskanligi kazandim. Kendisine guvenle basvurabilirsiniz. Saygilarimla..
     Beğenin    
Makbule Parlakyıldız
16.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114780
İnci, oldukça özverili ve başarılı biri. İnci gibi yardımsever meslektaşlar zor bulunur. Yıllarıdır başarılarını hayranlık ile izlediğim, her konuda deneyimini paylaşan meslektaşım. Güleryüzlü, sabırlı, ilgili, güncel çalışmaları yakından takip eden bir diyetisyen. Sadece mesleki yönden değil her yönüyle donanım sahibidir. Diyet yönetiminde son derece başarılı ve güzel sonuçlar alabilirsiniz.İşinde profesyonel birini arıyorsanız gözünüz kapalı güvenilirsiniz.
     Beğenin    
Özge BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
11.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112249
İnci hanım doğaya, çocuklara hemen her şeye duyarlı ve farkındalığı yüksek, enerjik bir diyetisyendir. Aynı zamanda TEGV gönüllüsüdür. Kendisi gibi yardımsever, naif birini tanıdığım için çok mutluyum. İşinde son derece titiz, girişken ve başarılıdır. Yenilikçi, kendini geliştirmekten, öğrenmekten hiç vazgeçmeyen hep öğrenci olmayı, sürekli üretmeyi önemseyen çok yönlü bir uzmandır. Kendisini uplifers'taki beslenme konulu bilgilendirici yazıları sayesinde tanıdım. Uzun süre danışmanlık aldım. Beslenme kaynaklı sağlık sorunlarım İnci hanım sayesinde çözüldü. İyi ki kesişmiş yolumuz. Tavsiye ederim 💜
     Beğenin    
Tugay GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104240
Merhabalar inci hanımla karşılaşmam arkadaş vasıtasıyla oldu. Yıllardır kilo probleminden dolayı özgüvenim yerlerdeydi hayattan tat alamaz olmuştum her yolu demedım kendimce ancak başarılı bir türlü olamadım. Diyet programına başladığımda 97 kiloydum ve hiç ümitli değildim, çok güleryüzlü ve ilgili bir insan olduğundan göz açıp kapatana kadar bir bakmışım 73 kiloyum 3 buçuk 4 aya yakın bir sürede, inci hanımın programına harfi harfine uydum, kontrollerimi aksatmadım ve ideal kiloma kavuştum. Şu an hayata yeniden gelmiş gibiyim ve bunu diyetisyenimle beraber başardık kesinlikle tavsiye ediyorum. İşini tamamen doğru ve eksiksiz yapan bir insan...
     1 Beğeni    
Suna BAYRAM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99676
Diyetisyen İnci Beyza Yürekli, son derece duyarlı, ince düşünceli, beslenme noktasında kişilerin sağlıklı olma durumu ve maksimum yararını düşünen bir diyetisyendir. İnci Beyza Yürekli ile İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı bünyesinde tanışma fırsatım oldu. Kendisinin kendisini geliştirmeye yönelik çabaları, ele aldığı konuları renkli ve eğlenceli kişiliği ile keyifle dinletebilmesi, insanların yararına olacak mesleki becerilerini uygun şekilde kullanma çabası takdir edilesidir. İnci Beyza Yürekli çalışma yaşamında iyi başarılar yakalayacaktır. Kendisinden hizmet alan bireylerin son derece şanslı olduklarını düşünmekteyim.
     1 Beğeni    
Arda ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99012
Merhaba, İnci Hanım'la tanışmadan önce birçok diyet denemiştim ama hepsinde de başarısız oldum. Bir gün Instagram’da denk geldim, paylaştığı şeyler çok hoşuma gitti ve kendisinden yardım almaya karar verdim. Özellikle, güler yüzlü ve içten olması beni çok motive etti. Bazen diyetime uymak istemediğimde bile beni ikna etmeyi başardı 2 ay gibi bir sürede bu kadar kilo verdiğime kimse inanamadı. Seans ücreti olarak da önceki diyetisyenlerime göre daha makul. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 2 ayda 11 kilo verdim ve çok mutluyum artık rahat hareket edebiliyorum.
     1 Beğeni    
Ata CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98115
İnci hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Deneme maksadıyla 1 seans düzenledik ve memnun kalınca devamı geldi. Yaklaşık 6 aydır beraber çalışıyoruz.Gerçekten hem kişiliğiyle, hem bilgi birikimiyle hem de iş yapış şekliyle diğer diyetisyenlere örnek olacak bir insan. Enerjisiyle sizi mutlu ediyor adeta. Üstelik işinize yarayacak tavsiyeleri vermesi ve bunun takibini sıkıca yapması çok olumlu. İnci Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Memnun kalacağınıza eminim
     2 Beğeni    
Şevval CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98109
Annem çok kilo aldığımı söyleyerek bir diyetisyene görünmem konusunda baskı yapıyordu. Birçok farklı diyetisyene annemin zorlamasıyla gittim. En sonunda Diyetisyen İnci ile tanıştım. Dediğim gibi başta zorla gittim fakat ilk görüşmemizden sonra iyi ki İnci Hanımla tanışmışım dedim. Benimle hiç sıkılmadan, nasıl besleneceğimi uzunca anlatarak ve sağlıklı beslenmeyi öğreterek bir yandan da benim de isteklerimi dinleyerek ilk beslenme programı hazırladığımızda aslında diyetin hiç de katı kuralları olmadığını gördüğümde çok mutlu oldum. 2 aydır hiç aksatmadan her hafta gidiyorum ve şimdiye kadar 9 kilo verdim ve vermeye devam edeceğimi görebiliyorum. Bu sürede aynı zamanda karın çevremden 14 cm inceldim. Benimle kurduğu arkadaşça samimiyeti ve empati ile yaklaşıp stresimi yok etti. Kısacası sizin de böyle bir destekçiye ihtiyacınız var ise gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir diyetisyendir kendisi.
     3 Beğeni    
Deniz OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98077
Birkaç sene önce yaşadığım tiroid hastalığı nedeniyle fazla kilo almıştım ve ömrümde ilk defa tartı üzerinde bu kadar fazla bir sayı görüyordum. Psikolojik olarak çok zorlanmıştım bu dönemde. Kilo verebilmek için yardım almam gerekiyordu ve sonunda karar verdim. Diyetisyen İnci Beyza Yürekli işyerinden bir arkadaşım sayesinde tanıştım. İnci Hanımın başarısını arkadaşım üzerinde canlı olarak görmüştüm. Arkadaşımdan numarasını alarak randevu aldım ve şimdi onun sayesinde ideal kilomdayım, kendimi beğeniyorum ve giydiğim her şeyi yakıştırıyorum. Kendimi sıkıntıya sokmadan, aç kalmadan ve bilinçli bir beslenmeyle istediğim kiloya ulaştım. Her şeyden öte bana doğru beslenmeyi öğrettiği için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Bu yüzden benim gibi kilo problemi olan herkese içten bir şekilde tavsiye ediyorum. İçiniz rahat ve kesin sonuç alacağınızı bilerek İnci Beyza Yürekli'yi ziyaret edin.
     4 Beğeni    
Talha Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97900
Kendisiyle web sitesi vasitasiyla tanistik. Inci benim 1 ayda 8 kilo vermeme yardimci oldu. Kendisi bu isin egitimlerini almis, donanimli bir diyetisyen. Isini iyi yapan, durust ve guvenilir birisi. Diger diyetisyenlerden farkli olarak ekstra sizinle gunun her saatinde ilgileniyor. Butun danisanlarina farkli bakis acisiyla yaklasiyor. Meslekteki tecrubelerine tecrube kattikca daha da gelisecektir. Diyetisyen ariyorsaniz, artik aramayin ve Inci'ye telefon edin.
     3 Beğeni    
Yeşim S.
30.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97026
Inci Beyza hem arkadaşım hem de profesyonel hizmetinden faydalandığım bir diyetisyendir. Kendisi bölümüyle ilgili birçok seminere katılmıştır. Seanslarında sürekli interaktif çalışmalar yapar. Kişiye özel hazırladığı diyet programlarından ben şahsen memnun kaldım. Hızlı değil düzenli kilo vermenize ve formunuzu düzenlemeye yardımcı oluyor.Ayrıca ofisine gittiğinizde kendinizi yenilenmiş ve motive olmuş hissediyorsunuz! Ayrıca Alfa Beslenme'nin web sitesinde ve diğer sitelerde yayınlanan yazılarını okuyarak nasıl iyi bir diyetisyen olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Hizmetinden yararlandığınız takdirde formunuzun nasıl düzene girdiğini siz de fark edeceksiniz!
     6 Beğeni    
Onur Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97013
İnci Hanım ile şu anda hala danışanı olan ve hedefinlerine hızla yaklaşan bir ardaşımın tavsiyesi tanıştım. İlk görüşmemizden itibaren kendisinin gülüryüzü ve ilgisi benim diyete bakışımı değiştirdi. Listelerin içeriğini benim de fikrimi alarak heryerde bulabileceğim bir şeklide düzenlendiği için zorlanmadan uygulayabiliyorum. Her hafta bir zorunluluk olarak değil, heyecan ve istekle görüşmelerimize gidiyorum. Ayrılırken sağlıklı beslenme ile ilgili yeni şeyler öğrenmiş, psikolojik olarak rahatlamış ve gelişimden dolayı da mutlu olarak ayrılıyorum, çünkü İnci Hanım bir arkadaş gibi her hafta diyetinizle ilgili düşünceleriniz dinliyor. Zorlandığınız yerlerde sizi destekliyor, size yasaklar koymuyor ve motivasyonuzu arttırıyor. Birçok konuda bilgili ve diyet düzeninizi kendine özgü yöntemleriyle planlıyor. İnci Hanım çok başarılı ve güven veren bir diyetisyen. Sağlıklı beslenmeyi hayatına kazandırmak isteyen ve kilo problemi olan herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

İnci Beyza YÜREKLİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

İnci Beyza YÜREKLİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İnci Beyza YÜREKLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beyza BAYRAM
Uzm.Psk.Beyza BAYRAM
Suna ile Çapa Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Halk Sağlığı yüksek lisansında birlikte ders aldığımız sırada tanıştım. Hem çalışıp hem öğrenimine devam edi...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Alfa Beslenme
Atölye İstanbul, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, Birahane Sokak, No:1, Şişli
İstanbul
Dyt.İnci Beyza YÜREKLİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 462 91 83
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2015
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Dyt.İnci Beyza YÜREKLİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İnci Beyza YÜREKLİ Mesleki Videolar Videoları
-
çocuk diyetisyeni, diyetisyen, şişli diyetisyen, mecidiyeköy diyetisyen, nişantaşı diyetisyen, bomonti diyetisyen, diyet, beslenme, sağlıklı beslenme, diyet listesi, zayıflama, kilo verme, kilo alma, zayıflama yötemleri, diyet yemekleri, zayıflama istiyorum, diyet programı, gebelikte sağlıklı beslen, emzirme dönemi, nasıl kilo verilir, zayıflama yolları, sporcu beslenmesi, bebek beslenmesi, çocuk beslenmesi, gebe beslenmesi, emzikli beslenmesi, tamamlayıcı beslenme, ek gıdaya geçiş, şişlide çocuk diyetisyeni, şişlide diyetisyen, şişlide diyabet beslenme, şişlide ergen diyetisyeni, bebek çocuk beslenmesi, hamilelik beslenmesi, doğum öncesi beslenme, doğum sonrası beslenme, hasta beslenmesi, hastalıklarda beslenme, yeme bozuklukları tedavi, kişiye özel diyet, kilo koruma programı, sağlıklı yaşam uzmanı, sağlıklı kilo verme, şişlide sporcu beslenmesi, sağlıklı kilo kaybı, insülin direnci

18:35
Top