2007'den Bugüne 78,655 Tavsiye, 25,354 Uzman ve 17,662 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!İnci Beyza YÜREKLİ
Diyetisyen - İstanbul
Beslenme ve Diyet Uzmanı

İnci Beyza YÜREKLİ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 13 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diyetisyen
İsim

İnci Beyza YÜREKLİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Dyt.İnci Beyza YÜREKLİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İnci Beyza YÜREKLİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

13
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

İnci Beyza YÜREKLİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İnci Beyza YÜREKLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beyza BAYRAMUzm.Psk.Beyza BAYRAM
Suna ile Çapa Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Halk Sağlığı yüksek lisansında birlikte ders aldığımız sırada tanıştım. Hem çalışıp hem öğrenimine devam edi...

İnci Beyza YÜREKLİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Zayıflama ve Kilo Kontrolü
Gebe ve Emzikli Beslenmesi
Bebek ve Çocuk Beslenmesi
Ergenlikte Beslenme
Çocuk Diyetisyeni

İnci Beyza YÜREKLİ Özgeçmiş CV Dyt.İnci Beyza YÜREKLİ'nin Özgeçmişi
Diyetisyen İnci Beyza Yürekli, İstanbul’da doğdu. Tam burslu olarak girdiği İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2015 yılında “Yüksek Onur Öğrencisi” olarak mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca beslenme bilimleri ile ilgili birçok seminer, kongre ve sempozyuma katıldı.

Galatasaray Spor Kulübü, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyet Aktif Diyet Danışmanlık Merkezi, Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Büyük Çekmece Devlet Hastanesi, Güngören Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi’nde stajlarını tamamladı.
...[Devamı...]

İnci Beyza YÜREKLİ Tavsiye Yazıları İnci Beyza YÜREKLİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Tugay GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.216.73.JF

12-06-2018
 TavsiyeNo: 104240
Merhabalar inci hanımla karşılaşmam arkadaş vasıtasıyla oldu. Yıllardır kilo probleminden dolayı özgüvenim yerlerdeydi hayattan tat alamaz olmuştum her yolu demedım kendimce ancak başarılı bir türlü olamadım. Diyet programına başladığımda 97 kiloydum ve hiç ümitli değildim, çok güleryüzlü ve ilgili bir insan olduğundan göz açıp kapatana kadar bir bakmışım 73 kiloyum 3 buçuk 4 aya yakın bir sürede, inci hanımın programına harfi harfine uydum, kontrollerimi aksatmadım ve ideal kiloma kavuştum. Şu an hayata yeniden gelmiş gibiyim ve bunu diyetisyenimle beraber başardık kesinlikle tavsiye ediyorum. İşini tamamen doğru ve eksiksiz yapan bir insan...
     1 Beğeni    

Suna BAYRAM Fotoğraf  Uzm.Psk.Suna BAYRAM
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-10-2017
 TavsiyeNo: 99676
Diyetisyen İnci Beyza Yürekli, son derece duyarlı, ince düşünceli, beslenme noktasında kişilerin sağlıklı olma durumu ve maksimum yararını düşünen bir diyetisyendir. İnci Beyza Yürekli ile İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı bünyesinde tanışma fırsatım oldu. Kendisinin kendisini geliştirmeye yönelik çabaları, ele aldığı konuları renkli ve eğlenceli kişiliği ile keyifle dinletebilmesi, insanların yararına olacak mesleki becerilerini uygun şekilde kullanma çabası takdir edilesidir. İnci Beyza Yürekli çalışma yaşamında iyi başarılar yakalayacaktır. Kendisinden hizmet alan bireylerin son derece şanslı olduklarını düşünmekteyim.
     1 Beğeni    

 Arda ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.207.YB

11-09-2017
 TavsiyeNo: 99012
Merhaba, İnci Hanım'la tanışmadan önce birçok diyet denemiştim ama hepsinde de başarısız oldum. Bir gün Instagram’da denk geldim, paylaştığı şeyler çok hoşuma gitti ve kendisinden yardım almaya karar verdim. Özellikle, güler yüzlü ve içten olması beni çok motive etti. Bazen diyetime uymak istemediğimde bile beni ikna etmeyi başardı 2 ay gibi bir sürede bu kadar kilo verdiğime kimse inanamadı. Seans ücreti olarak da önceki diyetisyenlerime göre daha makul. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 2 ayda 11 kilo verdim ve çok mutluyum artık rahat hareket edebiliyorum.
     1 Beğeni    

 Ata CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.250.126.YFL

26-07-2017
 TavsiyeNo: 98115
İnci hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Deneme maksadıyla 1 seans düzenledik ve memnun kalınca devamı geldi. Yaklaşık 6 aydır beraber çalışıyoruz.Gerçekten hem kişiliğiyle, hem bilgi birikimiyle hem de iş yapış şekliyle diğer diyetisyenlere örnek olacak bir insan. Enerjisiyle sizi mutlu ediyor adeta. Üstelik işinize yarayacak tavsiyeleri vermesi ve bunun takibini sıkıca yapması çok olumlu. İnci Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Memnun kalacağınıza eminim
     2 Beğeni    

 Şevval CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.245.27.YBJ

26-07-2017
 TavsiyeNo: 98109
Annem çok kilo aldığımı söyleyerek bir diyetisyene görünmem konusunda baskı yapıyordu. Birçok farklı diyetisyene annemin zorlamasıyla gittim. En sonunda Diyetisyen İnci ile tanıştım. Dediğim gibi başta zorla gittim fakat ilk görüşmemizden sonra iyi ki İnci Hanımla tanışmışım dedim. Benimle hiç sıkılmadan, nasıl besleneceğimi uzunca anlatarak ve sağlıklı beslenmeyi öğreterek bir yandan da benim de isteklerimi dinleyerek ilk beslenme programı hazırladığımızda aslında diyetin hiç de katı kuralları olmadığını gördüğümde çok mutlu oldum. 2 aydır hiç aksatmadan her hafta gidiyorum ve şimdiye kadar 9 kilo verdim ve vermeye devam edeceğimi görebiliyorum. Bu sürede aynı zamanda karın çevremden 14 cm inceldim. Benimle kurduğu arkadaşça samimiyeti ve empati ile yaklaşıp stresimi yok etti. Kısacası sizin de böyle bir destekçiye ihtiyacınız var ise gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir diyetisyendir kendisi.
     3 Beğeni    

 Deniz OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.240.154.LB

25-07-2017
 TavsiyeNo: 98077
Birkaç sene önce yaşadığım tiroid hastalığı nedeniyle fazla kilo almıştım ve ömrümde ilk defa tartı üzerinde bu kadar fazla bir sayı görüyordum. Psikolojik olarak çok zorlanmıştım bu dönemde. Kilo verebilmek için yardım almam gerekiyordu ve sonunda karar verdim. Diyetisyen İnci Beyza Yürekli işyerinden bir arkadaşım sayesinde tanıştım. İnci Hanımın başarısını arkadaşım üzerinde canlı olarak görmüştüm. Arkadaşımdan numarasını alarak randevu aldım ve şimdi onun sayesinde ideal kilomdayım, kendimi beğeniyorum ve giydiğim her şeyi yakıştırıyorum. Kendimi sıkıntıya sokmadan, aç kalmadan ve bilinçli bir beslenmeyle istediğim kiloya ulaştım. Her şeyden öte bana doğru beslenmeyi öğrettiği için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Bu yüzden benim gibi kilo problemi olan herkese içten bir şekilde tavsiye ediyorum. İçiniz rahat ve kesin sonuç alacağınızı bilerek İnci Beyza Yürekli'yi ziyaret edin.
     4 Beğeni    

 Talha Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.191.38.W

13-07-2017
 TavsiyeNo: 97900
Kendisiyle web sitesi vasitasiyla tanistik. Inci benim 1 ayda 8 kilo vermeme yardimci oldu. Kendisi bu isin egitimlerini almis, donanimli bir diyetisyen. Isini iyi yapan, durust ve guvenilir birisi. Diger diyetisyenlerden farkli olarak ekstra sizinle gunun her saatinde ilgileniyor. Butun danisanlarina farkli bakis acisiyla yaklasiyor. Meslekteki tecrubelerine tecrube kattikca daha da gelisecektir. Diyetisyen ariyorsaniz, artik aramayin ve Inci'ye telefon edin.
     3 Beğeni    

 Yeşim S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.74.YFD

30-05-2017
 TavsiyeNo: 97026
Inci Beyza hem arkadaşım hem de profesyonel hizmetinden faydalandığım bir diyetisyendir. Kendisi bölümüyle ilgili birçok seminere katılmıştır. Seanslarında sürekli interaktif çalışmalar yapar. Kişiye özel hazırladığı diyet programlarından ben şahsen memnun kaldım. Hızlı değil düzenli kilo vermenize ve formunuzu düzenlemeye yardımcı oluyor.Ayrıca ofisine gittiğinizde kendinizi yenilenmiş ve motive olmuş hissediyorsunuz! Ayrıca Alfa Beslenme'nin web sitesinde ve diğer sitelerde yayınlanan yazılarını okuyarak nasıl iyi bir diyetisyen olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Hizmetinden yararlandığınız takdirde formunuzun nasıl düzene girdiğini siz de fark edeceksiniz!
     6 Beğeni    

 Onur Ç. (Danışan)
 IP: 78.191.55.FY

30-05-2017
 TavsiyeNo: 97013
İnci Hanım ile şu anda hala danışanı olan ve hedefinlerine hızla yaklaşan bir ardaşımın tavsiyesi tanıştım. İlk görüşmemizden itibaren kendisinin gülüryüzü ve ilgisi benim diyete bakışımı değiştirdi. Listelerin içeriğini benim de fikrimi alarak heryerde bulabileceğim bir şeklide düzenlendiği için zorlanmadan uygulayabiliyorum. Her hafta bir zorunluluk olarak değil, heyecan ve istekle görüşmelerimize gidiyorum. Ayrılırken sağlıklı beslenme ile ilgili yeni şeyler öğrenmiş, psikolojik olarak rahatlamış ve gelişimden dolayı da mutlu olarak ayrılıyorum, çünkü İnci Hanım bir arkadaş gibi her hafta diyetinizle ilgili düşünceleriniz dinliyor. Zorlandığınız yerlerde sizi destekliyor, size yasaklar koymuyor ve motivasyonuzu arttırıyor. Birçok konuda bilgili ve diyet düzeninizi kendine özgü yöntemleriyle planlıyor. İnci Hanım çok başarılı ve güven veren bir diyetisyen. Sağlıklı beslenmeyi hayatına kazandırmak isteyen ve kilo problemi olan herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Alfa Beslenme
Atölye İstanbul, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, Birahane Sokak, No:1, Şişli
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(543) 462 91 83
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı


İnci Beyza YÜREKLİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İnci Beyza YÜREKLİ Mesleki Videolar Videoları
-


01:55
Top