2007'den Bugüne 82,728 Tavsiye, 26,150 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Pedagog
İsim

Ömer CİMEM

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

14

[Uzm.Psk.Dnş.Ömer CİMEM isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ömer CİMEM Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarÖmer CİMEM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ömer CİMEM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fatma EFEUzm.Psk.Fatma EFE
Fatma Hanım ile meslektaşız. Kendisi ile farklı eğitimlerde karşılaştık ve tanıştık. Neşeli, güleryüzlü, ilgili, meraklı, sosyal, içten bir insan. Siz...

Ömer CİMEM Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikopedagojik Terapi
CAS (Cognitive Assessment System )
Çocuğun Öğrenmeye İlişkin Becerilerinin Tespiti ve Geribildirimi
Ebeveyn Danışmanlığı
PASS PREP Bilişsel Müdahale Eğitimi
Frostig ve Okul Olgunluğu
Okuma Güçlüğü, Okuma Becerisi
Öğrenme Güçlüğü (Disleksi, Discalculi, Disgrafi, Garden Variety)
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Boz.
Yaygın Gelişimsel Bozukluk
Üstün Zekalıların Eğitimi
Sınavlara Yönelik Danışmanlık (Teog/YGS/LYS)
Sosyal duygusal gelişim,
İletişim Becerileri,
Sosyal Beceri
Sınav Kaygısı
Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimleri
Eğitimcilere ve Eğitim Kurumlarına Danışmanlık Hizmetleri

Ömer CİMEM Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Dnş.Ömer CİMEM'in Özgeçmişi
2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık(PDR) bölümünden mezun ve öğrencilik yıllarından beri farklı gelişen çocuklarla çalışmaktadır.

2017 yılında İstanbul Üniversitesi, Eğitimde Psikolojik Hizmetler yüksek lisans programından mezun olmuştur.

Aktif olarak son 8 yıl içerisinde yoğun olarak özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, yaygın gelişimsel bozukluk, davranış ve duygusal problemler, okumaya ilişkin problemler, okul olgunluğu, disleksi, discalculi, disgrafi bozukluğu olan 4-13 yaş grubununda çocuklarla çalışmıştır.

TEOG ve YGS-LYS süreçlerinde olan çocuklarla motivasyonel görüşmeler, ders çalışma alışkanlığı kazanma, öğrenmeye ilişkin beceriler,öğrenmeyi öğrenme, temel bilişsel becerilerin gelişimi süreçlerinde öğrencilere destek olmaktadır.
...[Devamı...]

Ömer CİMEM Tavsiye Yazıları Ömer CİMEM için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Semanur (Danışan)
 IP: 95.14.3.F

29-12-2017
 TavsiyeNo: 101171
Kendisi hakkında yazacağım hiçbir şey asla bir anne olarak ona olan minnetime yetmeyecektir ama yine de Yaşadığım şeyleri kısaca yazmak benim gibi durumda olan anneler için aydınlatıcı olacaktır Eminim. Ben oğlumun küçüklüğünden beri değişik bir yapısı ve farklı ilgi alanları olduğunu biliyordum kendimce denemeler ve gözlem yaparak çok zeki olduğunu da anlıyordum ancak ilkokul dönemine başlayınca zorlanmalar , zorlukla ders yaptırmalar ve çocuğumun öğrendiğini hemen unutması , arkadaşları ile oyun oynarken en ufak bir şeyde üzülmesi , zorba çocukların hedefi olup problem yaşaması ve bunun sonucunda okul yönetiminin kendini ifade edemeyen oğlumu sürekli suçlayan toplantı düzenlemelerine maruz kalmış bir anne olarak çaresiz kalmıştım . Bir rehberlik uzmanının isteği ile visc-r testi yaptırdık bunun sonucunda oğlum sözelde düşük sayısalda ise dahi seviyesinde olduğu bu yüzden yaşıtları ile problem yaşayacağını söylediler bize ben bunu rehberlik öğretmenimize söylediğimde bizi bir kuruma ve bu kurumda da Ömer Cimem hocamıza yönlendirdiler . Benim oğlum kolay kolay kimseye güvenip bağ kuramayan bir çocuktur Ömer bey ile tanıştıktan hemen sonra çok sevdi ve o güne kadar kimsenin bize anlatmadığı şekilde bizim anlayacağımız bir dille en önemlisi kendisini bizim yerimize koyarak samimiyetle her konuda aydınlattı. Ömer bey bir test uyguladı ve sayısal ile sözel zeka arasında bir fark olduğunu sayısalda dahi seviyesinde olduğunu bu sebeple öğrenme güçlüğü olduğunu söyledi . hafıza öğrenme ve davranış adı altında üç unsura ağırlık vererek oğlumuz ile birebir her hafta çalışmalar yaptı evde de bu çalışmaları destekleyen çalışmalar göndererek bizi de yönlendirmiş ; bilinçlendirmiş oldu. Okul ile aile arasında aktif bir şekilde denge kurdu . Okul hayatında oğluma kolaylık şağlayacak konular hakkında genel bilgiler verildi bize de evde yapabileceğimiz çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verdi . Oğlumu problem olarak gören okul yönetiminin her görüşünü çürütecek tüm tıbbi alanlara da yönlendirerek emin adımlarla çalışmalarına oğlumla devam etti . Sonuç oğlum inanılmaz mutlu ve çok kısa zamanda aradaki fark kapandı davranışları hareketleri inanılmaz değişti . Öğrenmesi kolaylaştı akılda tutmakta zorluk çektiği her şeyi kolayca tutar oldu kendini ifade edişi değişti . Birçok konuda çok başarılı oldu . Biz şuanda yurt dışındayız ama her Türkiye'ye geldiğimizde oğlum kendisini görmek istiyor en son yazın tekrar kendisiyle görüşme şansı yakaladık bizi yine samimi şekilde karşıladı zaten biz artık danışan - hoca - öğrenci değil kendisini ailemizden biri olarak görüyoruz çünkü bizim her sıkışık olduğumuzda ne kadar uzakta olsak da hala bağı koparmamış ve desteklemiştir . Bu yazı vesilesi ile kendisine tekrar çok teşekkür etmek isterim . Benim gibi aslında çocukları çok zeki olan ama Türkiye'deki eğitim sistemi yüzünden zorluk çeken çocuğunun anlaşılamadığını düşünen her annenin kesinlikle Ömer beye ulaşmasını isterim kısa sürede ne kadar yol aldığınıza... [DEVAMI..]
     8 Beğeni    

 O.L (Danışan)
 IP: 81.215.206.YB

31-10-2017
 TavsiyeNo: 99975
Sayın Ömer Çimen ile oğlum ilkokul birinci sınıfta, okulu tarafından bildirilen bazı harflerin ya da rakamların ters yazılması ile ilgili düzelmeme durumu sonucunda gittiğimiz Psikolojik danışma merkezinde tanıştık. Uygulanan CAS testi sonucunda geliştirilmesi gereken noktalar belirlenerek, çalışma programı belirlendi ve Ömer Bey ile oğlumun yaklaşık 6 ay birebir çalışma imkanı oldu. 6ıncı ay sonrasında tekrarlanan test sonucunda geliştirilmesi gereken tüm yönlerin gelişmiş olduğunu net bir biçimde gördük. Bunun yanısıra öğretmeninden ve okulundan aldığımız geri bildirim ve bizim evde gördüğümüz gelişim de testin sonucunu destekliyordu. Bu çalışma süresince öne çıkan tarafları; çocukla kurduğu hızlı iletişim, hızlı ve sarsılmaz güven kazanımı, bilimsel yaklaşım oldu. Bunun dışında bu tarz programlarda mutlaka önemsenmesi gereken özelliği ise vicdandır. Ömer Bey çocuğumuz neye, ne kadar süre ihtiyacı olduğu konusunda da, etik bir program yürüttü. Sonuç olarak, öğrenme güçlüğü ve diğer uzmanlık alanları ile ilgili tüm sorunlarınız konusunda kendisi ile iletişim kurmanızı tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 İpek ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 119.81.161.YJW

29-10-2017
 TavsiyeNo: 99944
Ömer Bey 4 senedir oğlumu takip ediyor, Kendisinin çocukla kurduğu iletişim süper. Sayesinde çok yol katettik, birçok sıkıntıyı atlattık. Mesleğinde çok iyi olmanın ötesinde, hem çok etik, hemde güvenilir biridir. Çocuktada aynı itimat hissini uyandırır, oğlum aklında olan içinden geçen ne varsa kendisi ile güvenerek paylaşır hatta ona nede sıkıntı hissediyorsa rahat rahat anlatıp ne yapmalıyım diye sorar. Kendisini hem Pedagog, hem de bir insan olarak ailece çok seviyoruz. Eğer bir Pedagog arıyorsanız başka adreslerde vakit kaybetmeyin, çok yer gezmiş biri olarak söylüyorum kendisi gidilebilecek en doğru adres.
     4 Beğeni    

 dr. eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 83.66.10.ZJJ

21-09-2017
 TavsiyeNo: 99229
Ömer Beyle oğlum Bora 3. sınıfa başlarken arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık. Oğlum çekingen, içine kapanık, kitap kalem v.b. eşyasını kaybeden, unutkan bir çocuktu. Kendisi de bu durumdan şikayetçi olmaya başlamıştı. Ömer Beye başvurduğumuzda yaptığı testler sonucunda, dikkat eksikliği olduğunu, işitsel hafızasının yaşının gerisinde olduğunu, bu sorunların çeşitli çalışmalarla düzelebileceğini söyledi.Böylece çalışmalara başladık. Haftalık görüşmeler ve evde yapılan eğlenceli faaliyetlerle geçen bir süreçten sonra testler tekrarlandığında Bora'nın yaşına uygun seviyeye geldiğini gördük.Bu aşamadan sonra okul başarısını arttırmak ve bilişsel seviyesini güçlendirmek için yeni bir program uyguladık. Bütün bu aşamalarda egzersizlerin yanı sıra çocuğumuzu daha iyi anlamamız ve aile olarak yapılması gerekenler konusunda da Ömer Beyin ciddi desteğini gördük. Ömer Beyin mesleğine olan hakimiyeti ve iş displini sayesinde hiç zaman kaybetmeden sonuca ulaşma şansımız oldu. Mütevazi, nazik kişiliği ve centilmen tutumu sayesinde her sorunumuzu rahatça kendisiyle paylaştık. Benzer sorunlar yaşayan tüm ailelere Ömer Beye danışmalarını ciddiyetle tavsiye ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     5 Beğeni    

 Hande (Danışan)
 IP: 213.165.161.ZYJ

29-10-2017
 TavsiyeNo: 99943
Merhaba , Omer bey ile cok sevdiğimiz bir öğretmenimizin tavsiye si üzerine tanıştık . Oğlumun dikkat dağınıklığı ile ilgili problemini cok keyifli bir yöntemle düzeltti. Cok faydasını gördük. Tesekkur ederiz. Kendisinin tavsiye ettiği oyunlarıda ailece hep beraber oynuyoruz . Çocukların dikkatini arttıran cok keyifli ve eğlenceli oyunlar mutlaka deneyin. Oğlum normalde okul çıkışı bu tarz çalışmalara isteksiz olurdu fakat Omer hoca ile tanısınca bu dersleri iple çekmeye başladı. Kendisinin pozitif enerjisi ve güler yüzü küçük kızımın bile derslere katılmak istemesine neden oldu. Tekrar tesekkur ederiz . Omer bey ile tanışmadan önce gittiğiniz kurum bize Ali icin daha uzun süreli bir çalışma önermişti ve bize bu cok zor gelmişti . Şansımıza aynı zamanda Omer bey ile tanışıp doğru yolda ilerleyebildik.
     5 Beğeni    

 Bedirhan ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.170.45.JC

28-08-2017
 TavsiyeNo: 98836
Kendisiyle üniversite sınavına gireceğim sene bir iq testi aracılığı ile tanıştım.Sonrasında sınavıma kadar aralıklarla görüşmelerimiz devam etti. Bir insana rehberlik desteği verebilmekte en önemli koşullardan biri karşındaki en mükemmel biçimde anlayıp tanımaktır.Ve bu ne kadar kısa surede ne kadar iyi derecede yapılırsa harikadır.Ben Ömer Bey'in(abi diyorum aslında ama resmi olsun.)hayatımda tanıdığım bu işi yapan en iyi insan oldugunu düşünüyorum.Ve bence rehberlik veya danışmanlık gibi konularda bu işi yapan insan için gereken özelliklerin o insanın işi yapma şeklinden fazla olduğunu düşünüyorum.Bir insan işini iyi yapabilir hatta çok çok iyi de olabilir ama bu onu alanınin en iyisi yapmaz bu özelligine harika karakteri ve yardım sever oluşu da eklendiğinde işte o zaman mükemmel bütüne ulaşırsınız. Ömer Bey işte bu özellikleri taşır. Kendisine bana inandığı için Ve yaptığı onca şey çok teşekkür ediyorum.Onun sayesinde hayatım sonsuza kadar değişti belki de .Eğer bu işi yapan bir insan arıyorsanız buldunuz tebrik ederim.
     7 Beğeni    

 Hasibe YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.234.26.ZB

27-04-2018
 TavsiyeNo: 103498
Ömer Beyle 4 yıl önce tanışmıştık. Oğlumun üstün yetenekli tanısını yeni öğrendiğim çok telaşlı olduğum zamanlardı. Ömer Beyden çok faydalandık önce ben sakinleştim farkındalığım arttı. İsabetli tesbitleri, doğru yönlendirmeleri ile oğluma katkı sağladı. Geçen ay Ömer Bey’i yine ziyaret ettik dürtüsellik ve dikkat eksikliği şüphesiyle CAS testi yaptırdık. Ben oğlumun testi yarım bırakacağını düşünürken o yüzünde gülümsemeyle mutlu çıktı odadan. İşinin ehli, iletişim becerisi yüksek, çok özverili. iyi ki tanımışım dediğim insanlardan biri..
     1 Beğeni    

 Çiğdem T (Danışan)
 IP: 95.2.9.YZ

23-05-2018
 TavsiyeNo: 103868
Ben Çiğdem T. İki kız bir erkek olmak üzere üç çocuk annesiyim.Oğlum bir süredir okuldan kaçan yalan söyleyen hırçın öğretmenlerinden sürekli şikayet alan bir çocuk haline gelmişti.Ergenliğini zor atlattığını ve hastalığını ağır yaşadığını kabul etmiyordu.Kendimce artık bunun çıkılmaz bi yol olduğunu düşünmeye başlamıştım.Bi çok farklı yerden psikolojik destek aldık.Ama psikolojik danışmanlığın oturduğun yerden tavsiye vermek değil de bizimle aynı duyguları hissederek tedavi sürecini hasta-doktor ilişkisi içinde değil de abi-kardeş şeklinde gitmesi gerektiğini Çok kıymetli Ömer bey sayesinde gördüm.Oğluma verdiği psikolojik desteğin yanında yorgun,çaresiz bi anne olarak da benim de sığındığım limandı.Bana ilk gün verdiği tavsiyeyi hala unutamam.’Ne olursa olsun çocuklarına güven,aşılması zor ama imkansız olmayan günler bizi bekliyor.’Oğluma ‘Beni abin gibi gör, dediğinde onun samimiyetine inanmıştım.Her gittiğimizde oğluma verdiğin desteğin yanı sıra Ömer bey olmuyor dedikçe bana bunların olacağını ve bu gibi durumlarda nasıl davranmam gerektiğini doğrusu bilinçli anneliği bana anlattı.Dediğini harfiyen yerine getirince oğlumla ilgili bir çok şikayetimin giderek azaldığını görmeye başladım.Önceden bizimle çok iletişime geçmeyen oğlumun bizimle konuşmaya başladığını ve ‘Ömer abime ne zaman gidiyoruz’ deyip Ömer beyle çok güzel vakit geçirdiğini ve Ömer beye değer verdiğini söylediğinde doğru tercih yaptığımızı bir kere daha anladım.Ben kendimi dipsiz bi kuyuda sesimin duyulabilmesi imkansız görürken sesimizi duyan Yardım eli oldu.Bütün benim gibi veya bana benzer sorunlar yaşayan anne-babaların mutlaka Ömer beye danışmalarını kesinlikle öneririm.
     1 Beğeni    

Bingül KEMİKSİZ UZEL Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Bingül KEMİKSİZ UZEL
Tekirdağ - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-05-2018
 TavsiyeNo: 103888
Ömer CİMEM, lisans öğreniminde beraber ders aldığım çok değer verdiğim meslektaşlarımdan biridir. Kendisi "hiçbir çocuk geride kalmayacak" inancını kariyer misyonu olarak görmektedir. Gerek danışanlarına sunduğu bireysel hizmetle, gerek öğretmenlere verdiği eğitimlerle alanımızda oldukça güzel işler çıkarmaktadır. Çoğunlukla halkımız tarafından normal gelişim gösteren çocukların arasında yorumlanan ancak özel ilgi gösterilmesi gereken özgül öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu tanısı olan öğrenciler ilgi alanına girmektedir.
     1 Beğeni    

 müge bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.132.YWW

01-10-2019
 TavsiyeNo: 111648
Merhabalar, Kızımdaki işitsel düşüklük sebebiyle 2017 yılında Ömer bey ile tanıştık. Ve sonrasında kızımın Ömer abisi olarak birlikte çalışmaya başladılar. Kızım Ömer abisine ilk başladığı zaman sorulan sorulara çok geç cevap veren , yönerge almakta zorlanan ve hatta belli bir yönergeden sonra dağılan , kendi başına bir işi başlatamayan , kaygılı , soru sormaktan çekinen bir durumdaydı. Ömer bey tüm bu sıkıntılara nokta atışı yaparak, kızıma 2 yılda çok ciddi bir ivme kazandırdı ve gelişimine inanılmaz katkıda bulundu. Bu süreçte sadece kızım değil biz bile birçok şey öğrendik kendisinden.. Kendisinin de dediği gibi : 'Bu bir ekip işiydi'..Kızım bu yıl çok severek, istekle gittiği Ömer abisinden mezun oldu.. Tabi biz aile olarak çok mutlu olduk bu gelişiminden ve sonuçtan dolayı.Ömer beye bir kez de buradan teşekkür etmek isterim.. İyi ki yolumuz sizinle kesişmiş.. Kızım doğru yerde ve doğru kişi ile bu işi başarmıştı.. Eğer bir gün sizlerin de böyle bir uzmana ihtiyacı olursa, hiç düşünmeden ÖMER CİMEM derim!!!Deneyimledikten sonra neden böyle yazdığımı daha iyi anlayacaksınız.. Saygılarımla
     1 Beğeni    

 Özden (Danışan)
 IP: 78.167.131.JL

01-06-2019
 TavsiyeNo: 110034
Ömer Bey benim çocuğumun hayatını değiştirdi.Çocuğumla ilgili yaşadığım sorunlar dikkat dağınıklığı, geç okuma yazma , algı problemi, kendini ifade edememe ve özgüveni hiç yoktu. Bunu ben bir anne olarak anlamama rağmen gönderdiğim okula ve öğretmenine bunu kabul ettiremedim. Bir şekilde yolumuz Ömer Bey ile kesişti. İyi ki de karşılaşmışım. Çocuğumda anlattığım bu sorunların hepsini Ömer Bey ile eğitim alarak ve onun ilgisiyle hallettik. Her şey için ona çok teşekkür ediyorum. İyi ki hayatımıza girdi. Oğlum şu an da okuma yazmayı yapabiliyor ve Ömer abisini arayıp onunla her derdini konuşabiliyor.
     Beğenin    

 Meltem BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.12.113.YFF

24-10-2018
 TavsiyeNo: 106283
Ömer Cimem'le kızım Ekin'in ilkokul birinci sınıfı bitirdiği yaz tanıştık.Ekin'le birlikte zor bir yıl geçirmiştik.Okula uyum aşamasının hem ebeveynler hem de çocuk için zor bir süreç olduğunu yaşayarak görmüştük.Kızımda her geçen gün özgüven eksikliğinin arttığına dair davranışlar görmeye başlamıştık ve okula son derece isteksiz gidiyordu.Sınıf öğretmeninin de yönlendirmesi ile danışmanlık almaya karar verdik.Ömer Hocayla tanışıklığımız hem aile olarak bizi, hem de Ekini oldukça rahatlattı.Kızım ilk görüşmeye oldukça gergin gitmesine rağmen uzun süren bir testide tamamlayarak görüşmeden çok iyi bir dost kazanmış edasıyla mutlu bir şekilde ayrıldı.Tüm görüşmelerimizi hep birlikte oynadığımız oyunlarla sonlandırmak ayrı bir keyif oldu. Devam eden bir buçuk yıllık süreçtede kızımın desteklenmesi gereken yönleri ile ilgili Ömer Hoca'dan aldığımız çalışmaları aynı şehirde olmamamıza rağmen başarıyla yürüttük ve faydalı oldu.En önemlisi kızımızı tanımak konusunda bize de çok katkı sağladı.Kızımın ,gelecek yaşamında psikolojik danışmanlık hizmeti alma konusunda güzel bir başlangıç yaptığını ve iyi bir deneyim kazandığını düşünüyorum Kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz.Teşekkürler Ömer Hocam
     1 Beğeni    

 Burçin (Danışan)
 IP: 178.243.66.B

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105454
Ömer beyi bir tanıdık tavsiyesi üzerine tanıdım.Üstün yetenekli oğluma CAS testi yaptırmak üzere başvurduk kendisine.9 yaşındaki oğlum psikologa gideceğini duyunca hiç istemedi.kesin tablet kullanmayı yasaklayacak diye homurdandı.kendisiyle testin öncesinde vesonrasında uzun uzun görştük.Bizi hiç usanmadan sıkılmadan geçiştirmeden dinledi.sorularımızı uzun uzun cevapladı,kaynak tavsiyelerinde bulundu.Merkezden ayrılacağımız zaman oğlum gitmeyelim bir daha gelecekmiyiz dedi.Hayır gelmiycez bitti işimiz dediğimde, lütfen yine gelelim anne çok sevdiğim Ömer abiyi dedi.Zor ikna ettim onu.Eğer bir hafta sonra şehir değiştirmeyecek olsaydık Ömer beyin değerli birikimlerinden faydalanmayı, oğlum için danışanı olmayı çok isterdim.Kendisine çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 Zülfiye YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.232.3.BC

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105453
Ömer Beyle watsup grubu aracılığı ile tanıştık çocuk konulu başlıklarda inanılmaz araştırmacı ve çözüm odaklı birisi çocuklarla nasıl iletişim kurulacağını çok iyi biliyor .Kendisinin sabırlı ,tutarlı ve çocukları sıkmayan tavrından dolayı bir pazar pikniğinde biraraya geldik gün boyu çocuklar hiç sıkılmadılar.Ardından kendi isteğimiz üzere ofisinde , CAST testi için , güler yüzlü ve olabildiğince sakin ve sabırlı davranışlarıyla bizi ağırladı ve evlatlarımla çok geç vakitlere kadar zamanını geçirdi Sonuç olarak çok memnun ayrıldığımızı belirtmek istedim.Kendisine ayrıca teşekkür ederiz
     3 Beğeni    

Ömer CİMEM'in Kitap ve Yayınları Ömer CİMEM'in Basılı Kitap ve Yayınları
OKULA BAŞLAMA YAŞINA GÖRE İLKOKUL İKİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİNİN OKUMA BECERİLERİNE DAİR BİR ARAŞTIRMA / Yüksek Lisans Tezi

OyuncakveKitap/ İpek Böceği Eğitim Seti

Oyuncakvekitap/Masal Masal İçinde Oyunu

Ömer CİMEM'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Siraç Aile ve Eğitim Derneği Kurucu Üyesi


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Altis Danışmanlık
Süleyman Nazif Sokak No: 8 Koşuyolu, Kadıköy / İstanbul (Yaşam Parkı ve Koşuyolu Mahalle Evinin Yan Sokağı, Eski Kalp Hastanesinin Karşı Sokağı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 441 46 16
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1985
(35 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi, Eğitimde Psikolojik Hizmetler (PDR) Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabı

Ömer CİMEM'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ömer CİMEM'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ömer CİMEM Mesleki Videolar Videoları
-02:55
Top