2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU
Uzman Psikolog - Aydın

Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

115
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Çiçek Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kemer Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:20/1 Efeler/ Aydın 
Uzm.Psk.Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1979 (44 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2001 Mezunu)
Yüksek Lisans
Mersin Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji A.B.D. Tezli Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
--Aile-Çift Danışmanlığı
--Evlilik Öncesi Danışmanlık
--Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
--Bireysel Psikolojik Danışmanlık
--Sınav Kaygısı

Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU'nun Özgeçmişi
Lisans: Hacettepe Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü, 2001.
Yüksek Lisans: Mersin Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji A.B.D. , 2008.

Aldığı Eğitimler:

Jungiyen Rüya Okulu- Jungiyen Analist Didem ÇİVİCİ/Ayrıntı Akademi-2022
Pandemi ve Sonrasında Okul Fobisi ve Davranışsal Bağımlılıklarla Mücadele Eğitim Programı-2/ Yeşilay-2020.
Drama Eğitimi (120 saat) /Halk Eğitim Merkezi- 2019.
Genetik Aile Travmaları Atölye Çalışması- Dr. Umut KISA/ Sola Unitas-2017.
Şema Terapi Eğitimi - Uzm. Dr. Alp KARAOSMANOĞLU/ Psikonet – 2013.
Çocuk Resmi Yorumlama Eğitimi - Yrd.Doç.Dr.S. Armağan Köseoğlu - 2013.
Avrupa Birliği Uzmanlığı Eğitimi – ATAUM - 2011.
Avrupa Birliği Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi - ATAUM – 2011
Aile ve Evlilik Terapisi Eğitimi - Prof. Dr. Hürol FIŞILOĞLU-ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi -1. Düzey, 2011/ 2. Düzey, 2012....[Devamı...]

Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Can
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63770
Kendisine danışan olarak başvurduğumda sosyal fobi belirtileri olan çarpıntı, titreme, terleme gibi fiziksel; kusurlu olduğum, değersiz olduğum, aşırı derecede sorunlu olduğum, kimsede olmayan bir rahatsızlığın bende olduğu ve bunun benim kişiliğimin bir parçası olduğu gibi rahatsızlıklarım ve rahatsız düşüncelerim vardı. Bu düşünceler yaklaşık 12 yıl kadar bende otomatik olarak kalmış, kız arkadaş edinememe, yakın olmayan yüzeysel arkadaş grupları, benim için olumlu olacak birçok şeyden kaçınma, aşırı kaygı ile baş başa kalma gibi durumlara ve duygulara sebep olmuştu. Sonunda bir gün bu rahatsızlığın benim kişiliğimle alakalı olmadığının farkına vardım. Bunu bendeki fiziksel durumu ( çarpıntı , terleme ) internet üstünden araştırırken keşfettim. Artık bir farkındalığım olmuştu ve madem kendime yardım etme şansım vardı edecektim (burada olduğunuza göre o farkındalık sizde de var). İlaç tedavisini şahsi olarak geçici bir iyileşme ( kullanılan süre kadar ) olarak gördüğümden (araştırmalarım sonucu) terapi almayı uygun gördüm ve Suzan hanımın kliniğine ulaştım. Her ne kadar o dönemde insanlarla etkileşim kuramasam da Suzan hanımın yaklaşımı kendimi çok iyi ve güvende hissettirdi. Kendisi bu rahatsızlığımı yenmemde birçok psikoterapi tekniği kullandı, bu teknikler parça parça, kısım kısım iyi hissetmeme ve çarpık düşüncelerimin yerini çarpık olmayan düşüncelerle doldurmamı sağladı. Geçmiş, bugün, gelecek hepsi ile bir barış antlaşması imzaladım. Ödevler verdi, akılcı olmayan düşüncelerimle savaşmamda kullanabileceğim teknikleri öğretti bu düşüncelere karşı çıktı ve yanlış olduklarını bana gösteri. Bu dönemde terapiye ara vermesini gerektiren bir durumu olmasına rağmen 3 hafta gibi kısa bir zamanda tekrar terapi vermeye devam edince, danışanlarına ait olan rahatsızlığı kendi rahatsızlığı kadar ciddiye aldığını anladım. Sonuç olarak terapi gördüğüm aşşağı yukarı 9 ay boyunca kat ettiğim yolu burada yazmak çok uzun zaman alır. Eğer sizinde benim gibi bir rahatsızlığını varsa ve buraya kadar gelip bu yorumu da okumuşsanız, bence kendinize yardım etmek için son adımı da atın! Bana bir anne gibi yaklaşan Suzan hanıma daha farklı biri olmamada bana yardım ettiği için çok teşekkürler.
     4 Beğeni    
Gökhan Çiçek
17.Aralık.2008
TavsiyeNo: 18059
suzan, hayatımda tanıdığım en iyi kalpli, en mükemmel, en sevecen ve tabiki en iyi psikologlardan biridir. mesleğine gösterdiği sevgiyi ve kendini geliştirmek adına gösterdiği azmi kıskanmamak elde değil. hastalarına ve danışanlarına gün ve saat gözetmeksizin her zaman vakit ayırdığına emin olabilirsiniz. Eşim ve hayat arkadaşım suzan hakkında yazabileceğim o kadar çok şey varki.. ama sanırım yazmam gereken yada bilmeniz gereken tek ve en önemli şey; suzan aksüt ÇİÇEK tanıyabileceğiniz en iyi insan ve en iyi psikologtur.
     15 Beğeni    
Psk.Birkan ALP
16.Aralık.2008
TavsiyeNo: 18003
1997 yılında birlikte başladığımız Üniversite'de, Suzan, henüz Çiçek soyismini taşımıyordu. Sınıfımızın geneli ile çok iyi ilişkileri olan Suzan'ın dikkat çeken ilk özelliği iletişim kurma konusundaki kabiliyeti ve kıvrak zekası idi. Sanırım onun akademik ve mesleki başarısındaki temel faktör de bu idi. Son olarak Nevşehir Devlet Hastanesinde iken görüştüğüm bu müzmin arkadaşımın geçen süre zarfında artarak ilerleyen profesyonel yaşamındaki parıltı beni çok mutlu etti. Kendisine hayat boyu başarılar diliyorum.
     8 Beğeni    
Ecem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16194
Suzan hanmla ne zaman tanıştım bilmiyorum..Sanrım 1 yıl henüz dolmadı. Kendine güven ve hoşgörünün adeta temsilcisi olan bu insanla tanışmak, hayatımda gerçekleşen en iyi şey olsa gerek.İçine kapanık,takıntılı ve son derece karamsar kişiliğimden kurtulup yeni bir ben yaratma çalışmalarımda , basamakları çıkmam için ardımda kocaman bir destek oluşturan bu kişi hakkında şunu söyliyebilirim ki ;Evet, son derece dürüst,zeki ve tek kelimeyle mükemmel bir insan..Ayrıca son derece de açıksözlü..Onu bu kadar mükemmel yapan da açık sözlülüğüdr belki..Onunla tanıştığımda önemli olduğunu düşündüğüm hatta hayat meselesi haline getirdiğim ,kendimce sorunlarım vardı..daha sonralarda bu sorunlara yenileri eklendi..Ama ne zaman arkama baksam,bütün o karanlığa karşı ;onun güler yüzü ve ''Aman Tanrım yaşamak gerçekten güzel bişi olsa gerek'' dedirten kendinden emin bakışları vardı... İşte,gerçekten psklojk anlamda yardıma ihtiyacı olan insanlarında bu bakşlara ihtiyacı var bence.. Bana katlandığınız ve yardım ettiğiniz için tesekkr ederm Suzan hanım:)
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     6 Beğeni    
Rahime U.
12.Ekim.2008
TavsiyeNo: 15987
Merhaba , öncelikle Suzan gibi samimi ve güvenilir birini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissettiğimi belirtmeliyim . Her türlü sorunumu onunla rahatlıkla konuşabiliyor ve her seferinde yanından huzurlu ve rahatlamış bir şekilde ayrılıyorum . Çok iyi bir dinleyici ve iyi bir analisttir .Yeniliklere çok açıktır ve mesleği ile ilgili gelişmelerin her zaman yakın takipçisidir . Son derece güleryüzlü ve çok cana yakın bir insandır . Bu pozitif yönüyle her zaman insanların ilgi odağı olmayı başarmıştır .Mersin de yaşıyor ve iyi danışman arıyorsanız bu kesinlikle Suzan olmalıdır . Eminim bundan dolayı hiç pişman olmayacaksınız.
     1 Beğeni    
Dilek Ş.
6.Ekim.2008
TavsiyeNo: 15773
Suzan Hanım ile 2005 yılı sonlarında karşı komşum olması münasebetiyle tanıştım. Sanıyorum komşuluk ilişkisi özellikle de "karşı komşu" olmak bir insanı tanımak için en iyi yollardan birisi... Suzan Hanım lojmana ilk geldiği günde bile sıcak kanlı tavırları ile ilgi odağı oldu.Hatta diyebilirim ki içine kapanık iki oğlumla kurduğu diyalog görülmeye değerdi.Çalışan bir anne olarak bunu kendime bir ganimet bildim ve kendisi bizim evimizin akşamları ayrılmaz bir parçası oldu. Suzan Hanım işine gösterdiği büyük saygıyı ev ortamında da çok dikkatlice ve incitmeden sürdüren birisidir.Özellikle evden dışarı adım atmakta tedirgin olan büyük oğlum "Suzan Abla"sının varlğını o denli kabul ediyordu ki eğer o gelmezse mutlaka kendisi ona gitmek istiyordu. Bu şekilde iki yıla yakın bir komşuluk sürecini çok tatlı ve güzel anılarla geçirmiş olduk.Çocuklarımın kazanmış olduğu güven duygusu da en değerli hediye "Suzan Abla" mızdan.... Suzan hanım ile ilişkimiz ayrı şehirlerde yaşamamıza rağmen çok yoğun sürüyor her fırsatta kendisiyle görüşmeyi kendime bir kazanç sanıyorum.Çünkü onun olaylara bakış açısı ve yorumları kendisini gerçekten mesleğinde yetiştirmiş olduğunun en büyük göstergesi...Ergenlik dönemi problemleri ile karşı karşıya olan anne ve babalara Suzan Hanımı şiddetle tavsiye ediyorum.Onun size getireceği bakış açısı hayatınızı daha yaşanır bir hale getirerek yaşam kalitenizin yükselmesine sebep olacaktır. En içten sevgi ve saygılarımla
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     4 Beğeni    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2008
TavsiyeNo: 10687
Dönüm noktam suzan hanımla tanışmamla başladı. Kafam çok karışıktı deslerime gereken ilgiyi gösteremiyordum ve çıkmazdaydım. Sonra tedavi görmek için onun yanına gittim ve bendeki değişikliği herkes net olarak gördü. Birebir görüşme de çok etkiliydi ikna kabiliyeti çok yüksekti her zaman gülümser bir hale geldim iyiki onun yanına tedaviye gitmişim. Genç yaşımın bana verdiği tüm avantajları bana gösterdi. Artık iyiki gencim diyorum iyiki dünyaya gelmişim diyorum. Ona herkesin önünde çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız suzan hanım......
     4 Beğeni    
Burcu Çolak
18.Mart.2008
TavsiyeNo: 10670
Suzan'la nerdeyse bir yıldır birlikte çalışmaktayız. Sevgili meslektaşımın işine olan özverisi,saygısı ve çalışkanlığına hayranlık duyarım hep. Bazen şartlar zor olduğunda bile işini büyük bir özenle sürdürmektedir. Yoğun çalışma temposuna şikayet etmeden, özel hayatını,iş hayatını, eğitimini başarıyla birlikte sürdürebilmektedir. Kendi hayatına gösterdiği özeni işinde danışanlarına da göstereceğini tahmin ediyorum. Kendine ve toplumumuza katacağı faydaların, psikolojiye olan tutkusunun, hayat boyu eğitimini devam ettirme isteğinin, yaşama bağlılığının hiç bitmemesi dileğiyle..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2008
TavsiyeNo: 10394
Ben suzan hanımı nevşehir Devlet hastanesinde göreve başladığı ilk gün tanıdım ve ilk hastası oldum.Hayatımı değiştiren o günden sonra ayrı şehirlerde de olsak hep benim en büyük destekçim ve en iyi sırdaşım oldu.Ben panik bozukluk hastasıyım ve şu günlerde de tekrarlamasına rağmen Suzan hanım sayesinde nasıl başa çıkabileceğimi öğrendim.Artık beni çok korkutamıyor bu hastalık başa çıkmayı biliyorum,en azından öğrendiklerimi uygulamaya çalışıyorum,sanırım başarıyorum.Ama Suzan hanım branşında en azından kendim söyleyebilirimki çok ama çok başarılı.Bugün eğer dışarıya tek başıma çıkabiliyor ve yürüyebiliyorsam bu Suzan hanımın başarısıdır.tüm mersinlilere sesleniyorum çok şanslısınız,bulunduğunuz şehirde kendinizi hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla suzan hanıma teslim edebilir ve kısa sürede hastalığınızdan kurtulabilrsiniz.Suzan hanım iyiki varsınız ve ben iyiki sizi tanıdım.sağolun,varolun.Saygılarımla.
     3 Beğeni    
Halit T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2008
TavsiyeNo: 7542
Bir psikologdan beklediğiniz her türlü soruna yardımcı olabilecek tam bir uzman. Ticari kaygı gütmeden, insanları kaz yerine koymadan, sağlık sektöründe hizmet almanın zor olduğu günümüzde hiç bir kaygınız olmadan yardım alabileceğiniz insanlardan biridir. Zeki, kararlı, tuttuğunu koparan, bazen gıcık, her türlü konuda en ayrıntılı noktaları bile bulup çıkaran kişiliğiyle her sorununuza en doğru çözümü bulmanızda size yardım edeceğine garanti veriyorum.
     7 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6750
Suzan hanımla tanışalı yaklaşık iki buçuk yıl oldu.Onunla tanıştığım günün hayatımın dönüm noktası olduğuna inanıyorum.İçimde hiçbir yaşama sevinci olmadan mutsuz ve ölmeyi dilerken umutsuz herşeyden ümidimi kesmişken Suzan hanımın yardımı ile yeniden hayata ümit ile bakmayı öğrendim.Yaşama sevincimi ümitlerimi mutluluğumu ve sağlığımı onun sayesinde yeniden kazandım.O bana değerli olduğumu ve istersem tek başıma herşeyin üstesinden gelebileceğimi öğretti o benim hayat öğretmenim bana sorunlar ile baş etmeyi kendime değer vermeyi yıkılmadan dimdik ayakta durmayı ne olursa olsun ümidimi yitirmemeyi öğretti.Mutlu olmanın yollarını gösterdi ve buna yürekten inanarak söylüyorum beni yeniden hayata döndürdü.Terapiye başlamadan önceki benle terapilerden sonraki benle çok büyük değişimler oldu terapilerden sonra çok faydasını gördüm.Yarım bıraktığım hayatıma yeniden başladım terapilerden önce heran ölümü dilerken sonrasında hayatın ne kadar güzel olduğunu mutlu olmanın hiç de zor olmadığını gördüm.Suzan hanım gerçekten görevini büyük bir titizlik ile yapan hastaları ile en güzel şekilde ilgilenen eşine nadir rastlanalınacak bir doktor bence pskolojik sorunu olan her insan Suzan hanımla tanışmalı ve onun bilgilerinden faydalanmalı Doktor hanıma çok teşekkür ediyorum.Bana beni ve hayatımı yeniden kazandırdığı için onun için içimden gelen bir kaç satır ile anlatacağım. Karanlıklar içinde kalmışken ben Tuttunuz elimden ışığı gösterdiniz Umutsuz biçare mutsuz iken ben Yüreğime umudu yeniden ektiniz Hayata tutunmayı Dertler ile mutlu olmayı Tek başıma ayakta kalmayı Herşeyi ama herşeyi siz öğrettiniz Yaşamayı sevmeyi Mücadele etmeyi Mutlu olup gülmeyi Bana siz öğrettiniz
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     6 Beğeni    
Uğur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6654
Suzan hanımla tanışmamız 4 yıl öncesinde Nevşehir devlet hastanesinde eşimin intihar etme girişiminden sonra oldu O şimdiye kadarki görmüş olduğum doktorlar içinden işine en çok düşkün olan hastaları ile sadece hastanede değilde hastalarının her ihtiyaç duydukları zamanlarda görüşen bunu kendisi hastalarından isteyen hastaları ile bi arkadaşmış gibi iletişim kurmak onlara kişiliklerine değilde sadece insan oldukları ve yardıma muhtaç durumda oldukları için elinden geleni yapan birisi Doktor hanım eşimin kurtarıcısı oldu.ve benimde evliliğimi mutlu mesut bi şekilde geçirmemi sağladı.Doktor hanımı tanımadan önce eşime karşı yapmış olduğum çoğu hareketlerimin ne kadar yanlış olduğunu doktor hanım bana gösterdi anlatım tarzı ve ikna kabiliyeti çok iyi gerçekten o muhteşem bir doktor ve görevini o kadar benimsemişki kendi özel hayatından önce hastasının durumu ile ilgilenen birisi ona çok teşekkür ediyorum. Doktor hanım o kadar iyi birisi kendisi başka bir ilde olmasına rağmen hastalarını yinede arayıp durumlarını öğrenmesi ve kendini kötü hisseden hastalarınında telefonda dahi elinden geldiği kadar yardımcı olması sanıyorum onu tam bir iğilik meleği yapıyor çok teşekkürler doktor hanım iyiki varsınız.Görevinizdeki bu başarılarınızın devamını temenni ediyorum.
     10 Beğeni    
Hasan Ergün
8.Ocak.2008
TavsiyeNo: 5800
Sevgili Arkadaşımın henüz bir hizmetinden yararlanmadım. Ancak kendisi iki yıllık mesai arkadışımdır. Çalışkan dürüst Mesleğine gereken saygıyı gösteren bir arkadaştır. Bu kanıya nereden vardınız derseniz tanıdığı veya tanımadığı yardıma ihtiyaç duyan herkese kucak açan, Yenilikçi, kendini geliştirmeyi seven güleryüzlü Mesleğinde başarılı her fırsatta her şeyin para olmadığnı beyan eden, Dinlemeyi, Samimi Olmayı ve İnsanlara yardımcı olmayı kendisine prensip edinen arkadaşımla tanışmanızdan memnun kalacağınızdan eminim.
     11 Beğeni    

Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çiçek Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kemer Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:20/1 Efeler/ Aydın 
Uzm.Psk.Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 571 87 49
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1979
(44 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2001
(22 yıl önce)
Yüksek Lisans
Mersin Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji A.B.D. Tezli Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Suzan AKSÜT OSMANAĞAOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-
psikoloji, yeme bozukluğu, motivasyon, mesleki yönlendirme, kendine güvenmeme, ergenlik psikolojisi, umutsuzluk, verimli ders çalışma, stresle başaçıkma, evlilik öncesi danışmanlı, çocuk psikolojisi, sınav kaygısı, özgüven, öğrenme güçlüğü, yetişkin psikolojisi, sorunlar, panik atak, dikkat eksikliği, psikoterapi, öfke, depresyon, problem, hiperaktivite, okul başarısızlığı, ders çalışamama, kaygı, sosyal fobi, bozukluk, kişisel gelişim, aile sorunları, aile danışmanlığı, liderlik, yaşam koçluğu, psikolojik test, bireysel danışmanlık, vajinismus, sosyal psikoloji, zeka, ergenlik danışmanlığı, eğilim, sigara bağımlılığı, davranış bozukluğu, terapi, kardeş kıskançlığı, problem çözme, aile problemleri, başaçıkma, iletişim, korku, boşanma

21:53
Top