2007'den Bugüne 92,309 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,978 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Barışcan ÖZTÜRK
Psikolojik Danışman - İzmir

Barışcan ÖZTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Barışcan ÖZTÜRK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(%85.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Barışcan ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Barışcan ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hicran KAYNAKPsk.Dnş.Hicran KAYNAK
Hicran Hanım ile birlikte çalışma fırsatımız oldu. Güler yüzlülüğü, sıcaklığı ve samimiyeti ile karşısındaki insanı rahatlatan bir yönü vardır. İşine ...

 
Barışcan ÖZTÜRK'ün İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1985 (39 yaşında)
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Barışcan ÖZTÜRK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuklara Yönelik Psikolojik Danışma

Çocukların Duygusal ve Davranış Problemleri

Çocukların Öğrenme ve Gelişim Sorunları

Öfke Kontrolü ve Saldırganlık

Çocuklarda Cinsel Gelişim

Ergenlik Sorunları ve Ergenlere Yönelik Psikolojik Danışmanlık

Çocuk Eğitiminde Karşılaşılan Güçlükler ve Ebeveyn Yönlendirmesi

Ergenlik Sorunları ve Anababa Tutumları

Aile Eğitimi

Hiperaktif Çocuk ve Dikkat Eksikliği

Kardeş Kıskançlığı

Sınav Kaygısı ve Başetme Yolları

Sınav Kaygısı Grupları

Çocuklar ve Ergenlerde Özgüven Gelişimi

Sosyal Beceri ve Sosyal Beceri Grupları

Grupla Psikolojik Danışma

Yaratıcı Drama

Barışcan ÖZTÜRK Özgeçmis CV Psk.Dnş.Barışcan ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
Ege Üniversite (Lisans) 2009 Eğitim Bilimleri Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Dokuz Eylül Üniversitesi (Yüksek Lisans) 2012 Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Dokuz Eylül Üniversitesi (Doktora) 2014-2017 Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Barışcan ÖZTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Seçkin Çalışkan
10.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62800
Barışcan bey'in yanında yaptığım uzun süreli stajın faydalarını gün geçtikçe daha çok görüyor,kendisinden mesleki ve kişisel anlamda çok fazla şey kaptığımı düşünüyorum.Mesleğini profesyonel anlamda çok iyi ortaya koyması,insanlara samimi yaklaşımı,bir çok alandaki bilgisi,sık sık araştırmalarda bulunması,dramaya olan ilgisi,yardımseverliği,enerjik ve yaratıcı olması onu diğer danışmanlardan bir üst kademeye taşıyor.Yardımseverliği ve ilgisinden ötürü kendisine teşekkür ediyor ve profesyonel yardım almak isteyenler için Barışcan Öztürk'ü şiddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Selin Özdemir
26.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 62039
Barışcan Bey ile kurumunda 6 ay boyunca yaptığım staj sayesinde tanıştım. bu süre boyunca özellikle mesleki olmak üzere her türlü desteğini gördüm. mesleki açıdan çok başarılı olmakla birlikte iletişim kurma konusunda profesyonel yaklaşımı, her yaştaki bireylerle çok rahat bir şekilde iletişim kurabilmesi, pozitif olması, sıcaklığı, içtenliği, güler yüzlülüğü, enerjisini hem çalışanlarına hem de yardım almaya gelen danışanlarına yansıtabilmesi gözlemlediğim özellikleridir. psikolojik danışma yardımı almak isteyenler için önemli bir uzmandır. işindeki profesyonelliği, severek yapması ve bu işe tüm enerjisini vermesi ile bana da önemli bir model oldu. bu anlamda da yardım almak isteyenlere Uzman Psikolojik Danışman Barışcan ÖZTÜRK'ü tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Nuriye Taş
29.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61088
Barış Bey' in çalıştığı iş yerinde bir süre staj yaptım. Staj süresince kendisinin danışanlarının yaşadığı sorunlara gösterdiği ilgiyi, bu sorunlara bulduğu çözümlerin işlevselliğini ve insanlara her zaman yardım etmeye açık bir yapıda olduğunu bizzat gözlemledim. Kendisi danışanlarına sunduğu yardımlardaki başarısıyla, güler yüzlü olmasıyla, mesleki bilgi ve donanımıyla bizlere örnek olmuştur. Objektif bir gözle değerlendirme fırsatı bulduğum Barışcan ÖZTÜRK' ü, mesleğini severek ve ciddiye alarak yapması aynı zamanda pratikte de mesleğindeki uzmanlığını sergilemiş biri olması nedeniyle Psikolojik Danışma yardımı almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Çiğdem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60921
Barış Beyle ikinci çocuğumun doğumundan sonra tanıştım. Kızım kardeşini çok kıskanıyordu. Hayatımız kabusa dönmüştü. Altını ıslatmalar, bebekçe davranışlar, kardeşe vurmalar. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Barış Bey'e başvurdum. Barış Bey kzımla çok iyi iletişim kurdu. Ben de aslında çocuğumu hiç anlamadığımı fark ettim. Kısa sürede kızımın davranışlarında değ işiklikler oldu. Çocuğumla kurduğu iletişim çok iyiydi. Bana da kızımı d. aha iyi anlama fırsatı sundu. şimdi üçümüz daha iyi anlaşıyoruz. birlikte iyi vakit geçiriyoruz. iyi ki profesyonel yardım almışım. barış Beyinde İşinde oldukça titiz olduğunu düşünüyorum. Benzer sorun yaşayanlara tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Ayşegül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60757
Barış bey'in danışanlarından biri benim yakın arkadaşımdı. Barış Bey'in ismini o sayede duydum, 7 yaşında bir oğlum var. Bu yılın ilkokula başladı. Boşanmanın getirdiği zorluklara dersle ilgili sıkıntılar eklenince kabus gibi bir yıl geçirdik. Oğlumla ders çalışma konusunda inatlaştıkça her şey daha da kötüye gitti. Oğlum tanımadığım birisi oldu. Tam zamanında tanıştık ve hizmet almaya başladık. Barış bey neleri hatalı yaptığımı gösterdi öncelikle. Nasıl davranmam ve konuşmam gerektiğini. Keşke daha önce tanışsaydık, ne ben ne de oğlum bu kadar hırpalanmayacaktık.
     7 Beğeni    
Hicran KAYNAK Fotoğraf
Psk.Dnş.Hicran KAYNAK
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60499
Barış Bey ile iki sene aynı iş yerinde çalıştık. Kendisi iyi bir çalışma arkadaşıydı. Danışanlarına gösterdiği ilgili ve güler yüzlü yaklaşımın yanı sıra ailelerin yaşadıkları sorunlara getirdiği pratik ve gerçekçi çözümler mesleğindeki başarısını ortaya koyuyor. Kendisi donanımlı ve gayretlidir. Özellikle çocuk ve ergen sorunları, davranış bozuklukları, duygusal gelişim, anne baba tutumları alanlarında yardım arayan herkese Uzman Psikolojik Danışman Barışcan ÖZTÜRK’ü tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

Barışcan ÖZTÜRK'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Doğaçlama Tiyatro, Fotoğrafçılık


Barışcan ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Barışcan ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hicran KAYNAK
Psk.Dnş.Hicran KAYNAK
Hicran Hanım ile birlikte çalışma fırsatımız oldu. Güler yüzlülüğü, sıcaklığı ve samimiyeti ile karşısındaki insanı rahatlatan bir yönü vardır. İşine ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1985
(39 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Barışcan ÖZTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Barışcan ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-
ergenlik, yaratıcı drama, ergen cinselliği, sınır koyma, psikoloji, psikolojik danışman, sosyal beceri, öfke kontrolü, çocuk psikolojisi, psikolojik testler, ergen danışmanlığı, verimli ders çalışma, kardeş kıskançlığı, ilişkiler, yakın ilişkiler, kaygı, sınav kaygısı, ergenlik dönemi sorunları, drama, meslek seçimi, kariyer danışmanlığı, anne-baba tutumları, özkanlar danışma, bornova danışma, bayraklı danışma, bornova, özkanlar, bayraklı, bornova yaratıcı drama, bayraklı yaratıcı drama, özkanlar danışmanlık, izmir psikolojik danışma, psikolojik danışmanlık, ilişki, özkanlar yardım, anaokulu seçimi, madde kullanımı, sosyal beceri öğretimi, çocuk gelişimi, ergenlik dönemi, stresle başetme, dikkat eksikliği, hiperaktivite, izmir psikolojik danışman, alt ıslatma

15:32
Top