2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hicran KAYNAK

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Dnş.Hicran KAYNAK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hicran KAYNAK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Hicran KAYNAK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hicran KAYNAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Veli DERİNVeli DERİN
Veli Bey’i kurumumuza sosyal beceri kazanımı amacıyla gelen öğrenci velileri vasıtasıyla yakından tanıma fırsatı buldum. Görüşmelerimiz sonunda özel e...
Barışcan ÖZTÜRKPsk.Dnş.Barışcan ÖZTÜRK
Barış Bey ile iki sene aynı iş yerinde çalıştık. Kendisi iyi bir çalışma arkadaşıydı. Danışanlarına gösterdiği ilgili ve güler yüzlü yaklaşımın yanı s...

Hicran KAYNAK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık

Çocuklarda Özgüven Gelişimi

Çocuklarda Sosyal Beceri Öğretimi

Öfke Kontrolü

Sınav Kaygısı ve Stresle Başetme

Alan seçimi ve Mesleki Rehberlik

Okula Uyum Sorunları ve Okul Başarısızlığı

Arkadaşlık İlişkileri

Kimlik Oluşturma Problemleri

Karar Alma

Çocuk ve Ergenlerde Davranış sorunları

(Altını ıslatma ve dışkı kaçırma, Psikolojik kökenli kekemelik, Parmak emme, Tırnak yeme, Fobiler ve korkular, Yeme bozuklukları ve iştahsızlık, Uyku bozuklukları, Mastürbasyon(kendi kendini tatmin etme), İçe kapanıklık, çalma, Yalan söyleme, Aşırı hareketlilik,Saldırganlık, Saç yolma, Bağımlılık,Aşırı inatçılık)

Ana-Baba-Çocuk İletişim Sorunları

Kardeş Kıskançlığı

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Yaygın Kaygı Bozukluğu

Madde Bağımlılığı...[Devamı...]

Hicran KAYNAK Tavsiye Yazıları Hicran KAYNAK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sevgi (Danışan)
 IP: 212.156.63.YYB

31-01-2014
 TavsiyeNo: 66032
Hicran Hanım’ı yakından tanıyorum. Hayatımda dönüm noktası diyebileceğim Üniversite sınavı öncesinde yaşadığım yoğun kaygının giderilmesinde bana yardımcı oldu. Sınavı kazandıktan sonra da iletişimimiz her zaman devam etti. Her zaman yanımda ve en büyük desteğimdi. Kendime olan güvenimin artmasına destek oldu. Gündelik hayatta zorlandığım konularda baş etmemde bana akılcı olmayı öğretti. Kendisi sizi anlayan ve çok güven veren biri. Kendisini tanıdığım için şanslıyım. Eğer sınav kaygınız varsa, ders çalışma konusunda zorlanıyorsanız, bireysel anlamda kendinizi geliştirmek ve değiştirmek istiyorsanız görüşme talep edeceğiniz en iyi isim. Hicran Hanım’ı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 serap (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.42.229.YFC

18-05-2013
 TavsiyeNo: 60812
Hicran Hanım benim meslektaşımdır.Ve zaman zaman kendisinden psikolojik destek aldığım konular olmuştur.Çözüm odaklı yaklaşımı, içtenliği ile danışana güç verir ve danışanın kendi iç kaynaklarını kullanarak sorunlarını çözmesine yardımcı olur.Aynı zamanda işini herzaman büyük bir ciddiyetle yapar.İşine ve danışanlarına karşı saygısı çok fazladır.Bu da işindeki kaliteyi arttıran unsunlardan sadece bir tanesidir.Kullandığı dil ve yumuşak insana sakinlik ve huzur veren ses tonuyla danışanlarını rahatlatır.Herkesin onunla mutlaka bir kez tanışması gerektiğine inanıyorum.Sonrasında zaten görüşmeye devam edeceksiniz.Herzaman güleryüzlü yaklaşımı ile profesyonel yardım arayan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Döndü MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.152.YCJ

12-05-2013
 TavsiyeNo: 60633
Ben 34 yaşında 2 çocuk annesiyim. Zaman zaman çocuklarımla olan iletişimimde zorlandığım, onları nasıl yönlendireceğim konusunda belirsizlik yaşadığım dönemlerde kendisinden destek aldım. Sevecen tavrı, yaşanan durumlara olumlu bakış açısı beni çok etkiledi. Süreç içerisinde olaylara geniş bakış açısı, çok yönlü düşünmesi ve farklı seçenekleri bir anda sunması dikkatimi çeken özellikleri oldu. Özellikle çocuk ve ergenler üzerinde başarılı olduğunu düşünüyorum. Mesleğinde başarılarının devamını diliyorum. Destek arayan herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 SİBEL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.177.111.YBZ

06-05-2013
 TavsiyeNo: 60488
Hicran Hanım bir projede birlikte görev aldık. Kendisi saygı duyduğum bir meslektaşımdır. Danışanlarına özel olduğunu hissettiren, mesleğini seven ve alandaki eğitimleri ve yenilikleri takip eden bir Psikolojik Danışmandır. Kendisi iletişim becerilerini çok iyi kullanır. Çocuk ve ergenlerde sorun davranışların yönetimi konusunda oldukça iyi çalışmalara imza atmıştır. Yaratıcı Drama alanında oldukça etkin çalışmalar a imza atmıştır. Uzman Psikolojik Danışman Hicran Kaynak’ı tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Barışcan ÖZTÜRK Fotoğraf  Psk.Dnş.Barışcan ÖZTÜRK
İzmir - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-04-2013
 TavsiyeNo: 60055
Hicran Hanım ile birlikte çalışma fırsatımız oldu. Güler yüzlülüğü, sıcaklığı ve samimiyeti ile karşısındaki insanı rahatlatan bir yönü vardır. İşine duyduğu saygı ve büyük bir istekle kendine yeni bilgiler ve deneyimler katmak istemesini taktire değer buluyorum. Çok sayıda danışanına farkındalık yolunu açmıştır ve bundan sonraki süreçte danışanlarına farkındalık sürecinde yol arkadaşlığı yapacaktır. Uzman Psikolojik Danışman Hicran Kaynak'ı yardım arayan herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 CAMAC (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.28.ZD

17-04-2013
 TavsiyeNo: 60037
Hicran ile yıllardır tanışırım. Onu her yenilikçi projenin içinde görebilirsiniz. sürekli eğitimler alan ve eğitim vermekten hoşlanan bir meslektaşımdır. Kendini geliştirmeyi çok sever Yaratıcı drama alanında master yapmıştır ve psikolojik danışma alanında doktora yapmaktadır. Hem Yaratıcı Drama hem de psikolojik Danışma alanında tavsiye edebileceğim ender kişilerdendir. İçten, samimi, arkadaş canlısı, İnsanlara yardım ederken çok mutlu olan bir kişi. (Bıcır bıcır:))) bir meslektaşı olarak mutlaka tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 NİHAL (Danışan)
 IP: 94.55.5.YFF

13-04-2013
 TavsiyeNo: 59919
Hicran hanım abimin eşidir.Ailemize katıldığından bu yana bir çok desteği ve davranışları ile bizlere yol göstermiştir. Bana katkısı İnsanların değişmesinin imkansız olduğunu farkına varmamı sağlamıştır.En çok sevdiğim davranışı ailesine ve onu tanıyan herkese olan fedakarlığı ,mütevazı ve güleryüzlü davranışı, yardımseverliği ve karşılıksız paylaşımıdır; ayrımcılık yapmadan.Kendisini birçok konuda geliştiren Hicran hanım çok iyi bir Çocuk Gelişim Uzmanıdır. Drama Eğitimi, Aile Danışmanlığı, Bireysel Psikolojik Danışmanlık, konularında uzmanlaşmış değerli bir insandır, bilgilerinden faydalanmanızı tavsiye ediyorum
     7 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bakış Kişisel Gelişim Merkezi
221 Sokak No:22/B Mansuroğlu Mahallesi Özkanlar Bayraklı
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(505) 332 48 56
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2002
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Hicran KAYNAK'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hicran KAYNAK Mesleki Videolar Videoları
-

öfke denetimi, sınav kaygısı, ergenlik sorunları, aile içi ilişkiler, okul problemleri, iletişim problemleri, ders çalışmama, duygusal problemler, arkadaşlık ilişkileri, öğrenci sorunları, çocuk gelişimi, işyerinde iletişim, madde kullanımı, zorbalık, anaokulu seçimi, drama, eğitimde drama, yaratıcı drama, bornova drama, bayraklı drama, verimli ders çalışma, davranış problemleri, okul fobisi, öfkeli davranışlar, kardeş kıskançlığı, yetişkin sorunlları, psikolog, psikolojik danışman, yalan söyleme, zeka testi, gelişim testi, duygu, motivasyon, ergen, özgüven, sosyal beceri, sınır koyma, kurallar, ödül ve ceza, sorun davranışlar, travma, kaygı, depresyon, stres, alt ıslatma, tırnak yeme, parak emme, sınav, bireysel danışmanlık, davranış sorunları


09:36
Top