TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!Nilüfer ÖZKAN BUDAK
Uzman Psikolog - İstanbul
Çocuk ve Ergen Psikoloğu, Oyun Terapisti

Nilüfer ÖZKAN BUDAK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nilüfer ÖZKAN BUDAK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

20

[Uzm.Psk.Nilüfer ÖZKAN BUDAK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nilüfer ÖZKAN BUDAK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Çağla Tuğba SELVEROĞLU FotoğrafUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Merhaba, Çağla ile 7 ay önce ben psikoloji son sınıftayken arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Çağla diyorum, çünkü kendisi ilk görüşmemizden itiba...

Nilüfer ÖZKAN BUDAK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alan ve Konuları:
• 0-6 Yaş Gelişimsel Değerlendirme ve Çocuklarda Gelişim Problemleri,
• Üstün Zekalı Çocuklar ve Problemleri,
• Sosyal Beceri Yetersizliği,
• Özgüven,
• Sosyal Fobi ve Korkular
• Okula Uyum Süreci- Okul Fobisi
• Aile İçi İletişim (Anne-Baba-Çocuk Üçgeni)
• Davranış Problemleri,
• Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozuklukları
• Yeme Bozuklukları ve Beslenme Problemleri
• Kaygı Bozuklukları
• Çocuklarda Takıntı
• Tuvalet Eğitimi, Alt Islatma ve Dışkı Kaçırma
• Travma ve Yas Süreciyle Baş etme
• Depresyon
• Obsesif- Kompülsif Bozukluklar
• Somataform Bozukluklar,
• Öfke Yönetimi,
• Boşanma ve Çocuk
• Tırnak Yeme / Parmak Emme
• Kekemelik,
• Uyku Bozuklukları,
• Öğrenme Güçlüğü ve Okul Başarısızlığı
• Obsesif Kompulsif Bozukluk,
• Ergenlik Problemleri,
• Sınav Kaygısı ve Ders ...

Nilüfer ÖZKAN BUDAK'in Makaleleri Nilüfer ÖZKAN BUDAK Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Yeni Moda Bilgisayarlar ve Çocuk Gelişimindeki Etkileri
 • Üstün Zekalı Çocuğa Sahip Ailelere ve Öğretmenlere Öneriler
 • Okul Öncesinde İlgi ve Yönelimler
 • Okul Öncesı Dönem ve Bilgisayar Kullanımı
 • Okul Öncesi Dönemde Arkadaşlık İlişkileri
 • Çocuğa Sınır Koyma
 • Çocuğunuz Üstün Yetenekli Olabilir mi?

 • Nilüfer ÖZKAN BUDAK Tavsiye Yazıları Nilüfer ÖZKAN BUDAK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   Elmas lüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 78.182.175.FB

  11-02-2017
   TavsiyeNo: 94498
  Dikkat dağınıklığı ve öfke kontrolü sorunu yaşayan oğlum için tavsiye üzerine bistanbul danışmanlıkta kendisiyle tanıştık. O kadar güleryüzlü, pozitif ,enerjisi yüksek biri ki kendisini çok sevdik ve seanslar dört gözle bekler olduk.Nilüfer hanım kısa sürede oğlumdaki sorunun sebebini buldu ve bunun üzerine sabırla oğlumla çok yakından ilgilendi.Anne baba olarak evde çocukla nasıl iletişim kurmalı, sinirlendiiğne onu nasıl sakinleştirmeliyiz ,oğluma nasıl konuşmalıyız bunları bize öğretti. Bu arada okulda öğretmenimiz ile yaşadığımız sorunlar vardı. Nilüfer hanım öğretmen ile de iletişime geçip bu sorunda çözmeye çalıştı .Gerçi öğretmen işbirliği yapmaya yanaşmadi ama olsun biz sevgili Nilüfer sayesinde galiba bu sorunun üstesinden geldik. Belirlenen oyun Terapisi süresi bitti ama Nilüfer hanım ne zaman istersek kendisini arayabilecegimizi söyledi. Onun sayesinde oğlum etrafındaki herşeyi keşfetmeye öğrendi,kendine güvenen biri oldu,herşeyden önemlisi mutlu bır çocuk oldu. Keşke çok daha önce Nilüfer hanımı tanıma şansım olsaydı. Güleryüzünüz ,keyifli sohbetiniz,yardımınız için .....en önemlisi de cenk için yaptıklarınız için çok teşekkür ederim. Sizi tanımaktan çok mutlu oldum.Güzel günlerde görüşmek üzere.
       1 Beğeni    

   Ceren BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 176.40.199.YFB

  04-01-2017
   TavsiyeNo: 93525
  Nilüfer Hanım'ı bir yönlendirme neticesiyle tanıdım ve keşke çok önceden tanısaydım dediğim nadir insanlardan biri oldu. Konuşma problemimde daha önce uzman kişilerden yardım almıştım ancak Nilüfer Hanım klasik yolların dışında bana hem farklı çözüm önerileri sundu hem de kendimi hiç olmadığı kadar keşfetme fırsatı yakalamamı sağladı. Bu sayede büyük ilerleme kaydederek özgüvenimin artması, beden dilim, insanlara bakış açım ve onları anlama, çevre ile iletişimim ve daha birçok konuda önemli ölçüde değişikliklerin mimarı oldu. Hayat yolculuğumun bir döneminde bana eşlik ederek yolumu bulmamda, önüme çıkan engellerle nasıl baş edeceğim ve ileriye dair nasıl bir rota izleyebileceğim konusunda en büyük yardımcım oldu. Pozitif enerjisi, güler yüzü, içtenliği, keyifli sohbeti ile kendisine bu önemli yol arkadaşlığı için buradan da çok teşekkür etmek istiyorum, her daim tebessümle hatırlayacağım ve tavsiye edebileceğim çok değerli bir insan. Ayrıca burada çalışan Narin Hanım'a da güzel enerjisi ve işini severek yapmasının verdiği güler yüz için de teşekkür ediyorum.
       2 Beğeni    

   HURREM Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 193.37.135.LL

  25-04-2016
   TavsiyeNo: 87438
  5 yaşındaki oğlumuz için Adım Psikoloji’den Nilüfer Hanım’dan yardım aldık. Anaokulunun psikoloğu tarafından, çocuğumuzun bir kısım korkularının olduğu, kardeş kıskançlığı ve ısrarcı/inatçı bir yapısının olduğu gerekçesiyle profesyonel yardım almamız gerektiği, aksi halde sorunların daha da büyüyebileceğini belirtilmesi üzerine Adım Psikoloji’ye ve dolayısıyla da Nilüfer Hanım’a başvuruda bulunmak zorunda kaldık. İlk görüşmemizde sorunun ne olduğu hususunda kendisine bilgi verdik ve bu çerçevede bir yol haritası belirledik. Yaklaşık 4 aylık bir süreç geçirdik. Oyun terapisi yöntemiyle çocuğumuzun sorununun ne olduğunu anlayacağını ve yine oyun terapisi ile sorunu ortadan kaldıracağını bizlere detayları ile anlattı. İlk seanslarda haftada bir ve sonraki seanslarda da iki-üç haftada bir çoğumuzu kendisine götürdük. İlk seanstan itibaren çocuğumuzda gözle görülür bir değişim olduğunu söyleyebilirim. Ancak, esasen çocuklarımızın yetişmesi ve davranışlarının pekişmesi için anne-baba olarak bizlere de çok büyük görevler düştüğünü de ifade etmeden geçemeyeceğim. Zira Nilüfer Hanım, bu hususta bizleri de ziyadesiyle aydınlattı ve nasıl davranmamız gerektiği hususunda her seansta detaylı ve aydınlatıcı bilgiler verdi. Son seans olarak 30.04.2016 tarihinde gideceğiz. Tedavi sürecinden memnun kaldığımızı, çoğumuzun korkularının büyük bir kısmının ortadan kalktığını ve davranışlarının da büyük ölçüde düzeldiğini, küçük kardeşiyle ilişkilerinin daha da iyiye gittiğini sevinçle görüyoruz. Sonuç olarak; gerek Adım Psikoloji’den ve gerekse de Nilüfer Hanım’dan memnun kaldığımızı, aynı ve benzer sorunları yaşayan anne-babalara kendilerini tavsiye ettiğimi belirtmek isterim. Bu vesile, ilgi ve yardımları için çoğumuz adına ve kendi adımıza Nilüfer Hanım'a çok teşekkür ediyoruz…:))
       3 Beğeni    

   Eren DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 108.171.129.YDZ

  24-08-2015
   TavsiyeNo: 80874
  Nilüfer Hanımı bir tanıdık tavsiyesi ile tanıdım. Konuşma bozukluğum vardı ve profesyonel yardım almak istiyordum. İlk görüşmede tanışıp, sorunumu belirledik ve iyileşme durumuna göre ilerleyecek bir plan yapıp sürece başladık. Yaklaşık 4 aylık bir süreç geçirdik. Süreç ilerlerken konuşma problemimin iyileştiğini görmekle birlikte bundan başka daha önemli sorunlarımın olduğunu da fark edip, kendimi daha iyi tanıma ve iyileştirme fırsatı buldum. Gerek sosyal hayatımda, iş hayatımda ve özel hayatımda olumlu mesafeler katettim. Güler yüzlülüğünü ve samimiyetini hiç kaybetmeyen, içtenliğiyle ve dostane tavırlarıyla karşısındaki insana güven hissi aşılayıp rahatlatan, tatlı ve hoş sohbetiyle iletişim konusunda büyük takdiri hak eden Nilüfer Hanımı şiddetle herkese tavsiye ederim. Gerçekten her seansına büyük bir şevkle gideceğiniz, seans sonlarında bir sonraki seansını iple çekeceğiniz, planlanan süreç sonunda “İyi gidiyordu ya bitmeseydi iyiydi şimdi ne yapacağız?” deyip her fırsatta tekrar görüşmeye gitmek isteyeceğiniz bir insan. Hayatımdaki olumlu gelişmelerde, kendimi tanımada ve sorunlarımı çözmede bana yardımlarınız için tekrardan çok çok çok teşekkür ederim. Sizin gibi bir insanı tanımak benim için büyük bir onur, iyi ki varsınız :)
       6 Beğeni    

   Özlem YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.253.223.YY

  22-07-2015
   TavsiyeNo: 80274
  7 yaşındaki oğlumuzla ilgilli profesyonel yardım almak amacıyla, bir tanıdığımızın tavsiyesi ile Nilüfer Hn'la tanıştık. Yaklaşık 10 seans kadar oğlumuzla birlikte kendisini ziyaret ettik. Oyun Terapisi uygulanan oğlumuzdaki olumlu gelişmeleri, daha başlangıçtan itibaren, okulundaki sınıf ve rehberlik öğretmenleri ile birlikte fark etmeye başladık. Planlanmış seanslar dışında da, herhangi bir sorumuz olduğunda, istediğimiz zaman kendisine telefonla ulaşıp destek alabildik. Hedeflenen zamanda istediğimiz sonucu aldık ve sorunlarımız çözüme kavuştu. Bu süreçte hem kendisi hem de ekibinden fazlasıyla memnun kaldık. Oğlumuz da kendisini çok sevdi ve seansları sabırsızlıkla bekledi. Çocuğumuzla çok iyi bir iletişim kurarken, diğer yandan bizi de profesyonel yaklaşımı ve güçlü iletişimi ile etkilemeyi başardı. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyoruz.
       7 Beğeni    

   Emine PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 212.253.112.JY

  12-05-2015
   TavsiyeNo: 78668
  Nilüfer hanım , sizinle konuşma terapistinin yönlendirmesi sonucunda tanışmıştık.Oğlum için sizden yardım almaya başladık ama tüm ailemiz için çok faydalı oldunuz.Bu süreçte oğlumun kendini ifade etme ve özgüveni konusundaki gelişmeler görülmeye değerdi. Güler yüzlü ve sıcakkanlı sohbetlerinizle , ailenin tüm bireylerini içine alan çözümlerinizle ve yol göstericiliğinizle bakış açımızı genişlettiğiniz için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız ve iyi ki hayatımızın bir parçası oldunuz.
       8 Beğeni    

   Zeliha SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 81.255.154.YDY

  04-03-2015
   TavsiyeNo: 76705
  Nilüfer hanım, iyi ki tanımışım diyeceğim ender insanlardan biri oldu hayatımda. Tavsiye üzerine 10 yaşındaki oğlum için kendisinden danışmanlık almaya başladık. Böylelikle, hem oğlum hem de benim için çok faydalı olan bir terapi süreci yaşadık. Nilüfer Hanım, kendini mesleğine adamış, işini çok seven, profesyonel, güleryüzlü, pozitif biri. Yanında kendinizi rahat hissedebildiğiniz, sıcak kanlı ve güven uyandıran bir insan. Yaşarken sizin için, içinden çıkılmaz olarak gördüğünüz ve çaresiz kaldığınızı hissettiğiniz her duruma; verdiği tavsiyeler ve yöntemler sayesinde farklı bir bakış açısı ile yaklaşmaya başlıyorsunuz. Her hastasını tek tek takip eden kaliteli bir uzman. Nilüfer Hanım'ı ihtiyacı olan herkese gerçekten tavsiye ediyorum.
       11 Beğeni    

   Handan Türkal (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.233.177.ZZL

  11-09-2014
   TavsiyeNo: 71636
  Nilüfer Özkan ile sınıf arkadaşıydık. İlk günden beri psikoloji bölümüne, bu mesleğe ne kadar istekli olduğu anlaşılıyordu. 4 sene süren üniversite hayatımız boyunca onun başarılarına şahit oldum. Öz geçmişinden de anlaşılacağı üzere eğitimine ve deneyimlerine hız kesmeden devam etti. Bundan sonra da bu alanda onu çok iyi yerlerde göreceğimden eminim. Nilüfer çok güler yüzlü, cana yakın, her zaman yardımcı, sohbeti tatlı bir insandır. Bu özellikleri ve mesleğinin gerektirdiği donanımları kendi şahsında birleştirdiği için bir psikolog olarak Nilüfer Özkan her zaman güvenebileceğiniz biridir.
       8 Beğeni    

   Elif DEMİRCİ (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 94.55.226.LY

  26-08-2014
   TavsiyeNo: 71230
  Nilüfer ile Psikolojik Eğitim Terapi ve Araştırma Derneği'nin düzenlemiş olduğu Temel Psikofarmakoloji ve Travma Sonrası Stres Bozuklukları eğitimleri vasıtasıyla tanıştık. Eğitimler sırasında öğrenmeye açık oluşunu, sürekli kendini geliştirmek ve yeni bir şeyler öğrenmek isteğiyle dolu olduğunu gördüm. Henüz psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisi olduğum için bana ne gibi bir yol çizebileceğim, neler yapabileceğim hakkında önerilerde bulundu ve yardımcı oldu. Araştırmaya ve öğrenmeye açık oluşuyla, analitik düşünce tarzıyla danışanlarının sorunlarına özveriyle yaklaşacaktır. Çevresindeki tüm insanlara aynı sıcakkanlılıkla ve güleryüzlülükle yaklaşması, herkese karşı hoşgörülü tavrıyla, ağırbaşlılığıyla bu meslekte başarısına başarı katacağına inanıyorum.
       9 Beğeni    

  Çağla Tuğba SELVEROĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  10-04-2014
   TavsiyeNo: 68038
  Nilüfer Özkan'ı ile bir arkadaşım vesile ile tanıma şansına sahip oldum. Onu tanıdığımda üniversite son sınıftaydı ama bilgisi, donanımı ve kendini ifade edişi öğrenci imajının önüne çoktan geçmişti. Bu sebeple mezun olur olmaz birlikte çalışmayı teklif ettim. Kendisini geliştirmeyi seven, okuyan, değişime açık, güleryüzlü ve anlayışlıdır. İyi bir dinleyici ve çözüm odaklı bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Çalışkanlığının yanında azimli, meraklı ve araştırmacı oluşunun da katkısıyla etik duruşu meslektaşım olarak onunla gurur duymamı sağlayan özelliklerden sadece birkaçı. Biliyorum ki ileride istediği alanda kariyer yolculuğuna devam ederken onunla tanışan herkes çok fayda görecek... Hayatınızda tıkandığınız noktalarda yol haritası çizmek için bir rehbere ihtiyacınız olursa Nilüferle tanışmanızı öneririm... Sevgili Meslektaşıma kariyer yolculuğunda bol şans diliyorum...
       18 Beğeni    

   Ali Can (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.185.15.ZF

  08-04-2014
   TavsiyeNo: 67973
  Nilüfer, ingilizce kursunda ilk tanıştığım insanlardan birisi. İlk tanıdığım günden beri sürekli yardımseverliğiyle, güleç yüzüyle, çalışkanlığıyla sevgimi ve saygımı kazanmış bir arkadaşım. Mesleki bir yeteneği olduğuna inanıyorum. Karşısındaki insana çok değer veren, onu özel hissettiren nadir karşılacağınız özel bir insan. Çok iyi yerlere geleceğini biliyorum. Umarım hak ettiği yerlere ulaşması uzun sürmez. Ayrıca çok ta güzel sesi var. Saygılarımla,
       11 Beğeni    

   dağlar yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 94.54.255.CF

  07-04-2014
   TavsiyeNo: 67952
  Nilüfer'i ingilizce kursundan tanıyorum. 1 buçuk sene aynı sınıfta eğitim gördük ve sonrasında da arkadaşlığımız devam etti. insanları tek tük konuşmalarından bakışlarından bile tanıyabilen, hangi konularda hassas olduğunuzu size sorular sormadan çıkarabilen ve problemleriniz olduğunda sizden o hassasiyetinizi ve önemsediğiniz noktaları yargısızca çektiğini görür, buna göre fikir verdiğini anladığınızda kendinizi özel hissedersiniz. çok sıcak kanlı ve dost canlısıdır. önemser ve önemsediğini çok güzel belli eder. kendisine burdan sevgilerimi gönderiyorum. başarılı olduğunu biliyorum :)
       8 Beğeni    

   Narin (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 65.49.2.YFL

  02-04-2014
   TavsiyeNo: 67795
  Nilüfer hanım alanında iyi insani yönünü kaybetmemiş, güler yüzlü, sıcakkanlı, muhteşem bir psikologtur. Ben kendisinin hastası olmadım. Hem meslek olarak hem işinin dışında hayatıyla çok başarılı ve saygın biri olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim Danışanlarıyla arasındaki samimi, dürüst ve güvenilir ilişkiler kurmasını başarabilen uzmanlardan biridir. Uzmanlık hayatı boyunca çok başarılı olmasını diliyorum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.Saygılarımla :)
       10 Beğeni    

   Tuğçe (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 62.108.64.Y

  29-03-2014
   TavsiyeNo: 67688
  Merhaba, Yaklaşık 9 yıldır Nilüfer'i tanıyorum. Kendisi çok cana yakın, anaç yapılı, insanlarla çok kolay ileşim kurabilen, çocukla çocuk büyükle büyük olabilen olgun biridir. İyi günümde kötü günümde her zaman yanımda olduğu için kendisine burdan çok teşekkür ederim. Saatlerce beni sıkılmadan dinleyen sabahlara kadar muhabbet edip dertleştiğim bir dostumdur. Size Psk. Nilüfer hanımla tanıştığınızda kendinizi çok rahat hissecek ve uzun süredir tanıyormuş gibi samimi olacağınız garantisini veriyorum. İyi günler..:) Saygılarımla,
       9 Beğeni    

   Psk.Reyyan DOĞRUl (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 176.40.45.YW

  28-03-2014
   TavsiyeNo: 67664
  Nilüfer ile üniversitede tanıştık ve hala dostluğumuz devam ediyor. Kendisi sınıfta daha ilk günden sorduğu sorularla ve sorulan sorulara verdiği cevaplarla ne kadar doğru bir meslek seçtiğini ve mesleğinde ne kadar başarılı olacağını bizlere hissettirdi. Karşısında konuşurken gerçekten dinlenildiğinizi ve değer verdiğini size bakan bir çift ışıl ışıl gözden; mimiklerden ve beden dilinden anlıyorsunuz. Ses tonunda ki kararlılık ve samimiyet size kendinizi konuşurken daha rahat hissettiriyor. Hayatında her zaman belli bir planı olan her şeyi zamanında yaşayan bir insan olarak mesleğinde profesyonelce ilerleyeceğinden hiç şüphem yok. Eğer bir danışmana ihtiyacınız varsa Nilüfer ÖZKAN sizin için çok doğru bir seçim olacak ve karanızdan pişman olmayacaksınız. Herkese iyi günler.
       12 Beğeni    

   Psk Canan Bayğur (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 176.43.74.LB

  28-03-2014
   TavsiyeNo: 67656
  Psikolog Nilüfer Özkan'ı 2009 yılında Kültür Üniversitesi'ne yollarımızın düşmesinden itibaren tanımaktayım. Lisans hayatının ilk gününde dahi Psikoloji bilimine karşı ilgili, meraklı, öğrenme isteği ile dolu olduğuna ve çalışkanlılığı, azimi, yaratıcılığı, sorumluluk alma bilinci sayesinde mesleki yetkinliğini kazandığına tanık olmuş bir meslektaşı olarak kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Nilüfer Özkan'a danışan olarak gelecek kişilerin onun güler yüzü, ilgisi, iletişim becerisi sayesinde kendilerini güvende hissedeceklerine ve geldiklerine asla pişman olmayacaklarına eminim.
       8 Beğeni    

   Pınar (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.234.5.ZZF

  28-03-2014
   TavsiyeNo: 67653
  Hayatımız boyunca karşılaştığımız en sıkıntılı anlarımızda sımsıcak gülüşü, tatlı dili, hayata pozitif bakabilmeyi sağlayan kocaman yüreği ile bizleri sımsıkı sarmalayan değerli psikolog Nilüfer Özkan! Aldığı mükemmel eğitimin yanı sıra mesleğine olan müthiş sevgisi ve inancı, azmi, daha ne kadar yararlı olabilirim? diyerek hiç durmadan, yorulmadan kendini geliştiren, alanında uzman, güvenebileceğiniz, yanınında kendinizi rahat hissedebileceğiniz muazzam bir psikolog.. Kendisini tüm danışanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum ve meslek hayatında başarılar diliyorum yolun hep açık olsun..
       7 Beğeni    

   Ü.Ufuk Dalgıç (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 31.25.143.YFZ

  27-03-2014
   TavsiyeNo: 67648
  Merhabalar, Nilüfer’i 8 yılı aşkın bir süredir tanıyorum. Ailesiyle ailecek de görüşürüz. Geleceğin psikoloğu olacağı sinyalleri verdiğini daha o zamanlar anlamıştım dersem hiç de yanılmış olmam. Öncelikle ailesinin karakteristik özelliği olan ‘yardım severlik’ özelliğine had safhada sahip etik bir psikologdur, sevgi ve kardeşlik yumağıdır, candır. Sanki çekirdek ailenizin bir bireyi gibidir. Mesleki ve kişisel gelişimine oldukça önem gösterir. Daha okul yıllarında bu sorumluluk ve bilince sahipti, vaktini hiç boşa harcamadı. Bugün de bu emeğinin meyveleri ortaya çıkıyor ve kendinden emin adımlarla ilerliyor. Kesinlikle en ufak bir yabancılık çekmeyeceksiniz, sadece içten güler yüzlülüğünde samimiyetini ve empatisini hissedeceksiniz. Kısmet olur da ilerde bir çocuğum olursa gelişiminde profesyonel destek alacağım kişidir kendisi. Doğmadık çocuğa psikolog biçilebiliyormuş :) Aynı zamanda örnek bir vatandaştır, ülkemizin onun gibi azimli, zeki, idrak becerisi kuvvetli aydın bireylere ihtiyacı var.. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım.. Saygılarımla..
       8 Beğeni    

   dr mert akcanbaş (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 195.142.11.YDL

  27-03-2014
   TavsiyeNo: 67623
  Nilüfer Özkan'ı öğrencilik yıllarından beri yanımda yaptığı stajlar, aldığı eğitimler ve süpervizyondan tanırım. Mesleki açıdan Nilüfer empati kapasitesi yüksek, tanı koyma kabiliyeti çok iyi, işini idealleri doğrultusunda yapan detaylı ve etik çalışan bir meslektaşımdır. Kişilik özelliklerine bakarsak Nilüfer Özkan güler yüzlü, sempatik, sosyal, iletişim kabiliyeti mükemmel bir kişidir. Nilüfer Özkan'ı ziyaret edecek danışanların mesleki sorumluluk, bilgi ve ahlaka sahip bu meslektaşımızdan çok yararlanacaklarına eminim. Saygılarımla, Dr. Mert Akcanbaş
       10 Beğeni    

   Mustafa (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 212.156.136.YLB

  26-03-2014
   TavsiyeNo: 67580
  Kendisini yaklaşık 3 yıldır tanıdığım Psk. Nilüfer ÖZKAN ile lisans eğitimi zamanında tanıştık. Psk. Nilüfer ÖZKAN'ı tanıdığım için kendimi çok şanslı buluyorum. O kadar pozitif ve güler yüzlü , iletişimi kuvvetli , mesleğine olan sevgisi ve inancı o kadar kuvvetli ki ; kendisi ile iletişime geçtiğinizde eminim pişman olmayacaksınız. İşini her zaman profesyonel olarak yapan sorumluluk sahibi , eğitimine önem veren , sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktan kaçınmayan Psk. Nilüfer Özkan'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Sağlam adımlarla ilerlediği bu yolda kendisine başarılar diliyorum.
       8 Beğeni    

  Nilüfer ÖZKAN BUDAK Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  Çocuk-Ergen Psikologu ve Oyun Terapisti olarak, çocuklar ve aileleriyle çalışan Uzman Psikolog Nilüfer ÖZKAN BUDAK, Türkiye’de derece yaparak tam burslu olarak kazandığı İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Gelişim Nörolojisi yüksek lisans programını bitirerek uzmanlığını almıştır. Yüksek lisans tezini, Prof. Dr. Mine Çalışkan danışmanlığında Üstün yetenekli (zekâlı) çocukların sosyal becerilerinin incelenmesi üzerine yapmıştır. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik Formasyon Eğitimi almıştır. İstanbul Çapa Tıp Fakültesi ve İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanelerinin Çocuk ve Ergen Psikiyatri ve Nöroloji kliniklerinde alanında uzman doktorların eğitimleri eşliğinde hastane içi klinik uygulamalarda bulunmuştur.
  Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi sırasında çeşitli kurumlarda sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gönüllü ve profesyonel hizmetler vermiştir. Metin Sabancı Spastik Çocuklar Merkezi'nde farklı gelişen çocuk, ergen ve aileleriyle çalışmıştır. Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kadın psikoz servisinde klinik stajını tamamlamıştır. AURA Psikoterapi, Sanatla Tedavi ve Eğitim Merkezinde Alternatif Gelişim Projesi (AGP) kapsamında otistik ve psikotik çocuk ve yetişkinlerle uzman psikologların süpervizyonu altında gönüllü olarak çalışmalar yapmıştır.
  Çevre Koleji ve Anabilim Eğitim Kurumlarında okul psikologu olarak çocukların gelişimlerini takip etmiş, ailelerine eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.
  • Doç. Dr. Serap Özer tarafından verilen "Çocuklarla Bilişsel Davranış Terapisi Eğitimi"ni,
  • Bilişsel ve Davranışçı Terapilerin Klinik Uygulamalarını içeren ve Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu tarafından düzenlenen “Kaygı Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu ve Depresyon, Obsesif- Kompülsif Bozukluklar ve Yeme Bozukluğu, Somataform Bozukluklar, Öfke Yönetimi ve Uy...

  Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
  Sevdiği Uğraşlar : Kitap okuma, araştırma yapma, resim yapma, fotograf çekme

  Sevdiği Yazarlar : Irvın D. Yalom, Doğan Cüceloğlu, Orhan Kemal...

  Sevdiği Muzikler : Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Klasik Müzik

  Sevdiği Filmler : 3 Idiots, Hayat Güzeldir, Koku


  Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
  Çocuk Ergen Psikolojik Eğitimler Derneği - Başkan Yardımcılığı
  Türk Psikologlar Derneği
  Psikolojik Eğitim, Terapi ve Araştırma Derneği
  Otistikler Derneği
  Kültür Üniversitesi Mezunlar Derneği


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezi
  İnönü Caddesi Gül Apt. No:3 K. 5 D:11 Kozyatağı İstanbul
  İstanbul
  (Minibüs caddesinde Sahrayıcedid Cami'nin arkasında İnönü caddesinin girişinde)


  Adres 2:
  Bistanbul Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
  Neyire Neyir Sk. No:26 D:1 Bahçelievler/İstanbul
  İstanbul
  (İncirli Metrobüs Durağının yanındaki Ömür Plazanın arka kısmında Baran taksi durağı sokağında)


  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (216) 386 70 92

  Telefon 2 :
  (212) 555 51 65
  (Bistanbul Psikolojik Danışmanlık)

  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  MSN
  ozkan.nilufer@hotmail.com
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Kadın
  Doğum Yeri
  İstanbul
  Mezun Olduğu Üniversite
  İstanbul Kültür Üniversitesi
  Mezuniyet Yılı
  2013
  Yüksek Lisans
  İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Pediatrik Temel Bilimler Anabilim Dalı Gelişim Nörolojisi Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
  Yabancı Dil
  İngilizce, İspanyolca

  Nilüfer ÖZKAN BUDAK Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Nilüfer ÖZKAN BUDAK Mesleki Videolar Videolar
  -

  Nilüfer ÖZKAN BUDAK Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  psikolog, ruh sağlığı, çocuk, ergen, aile, problem, travma, eğitim, sorun, anne-baba, fobıler, alt-ıslatma, öğrenme güçlüğü, gelişim, yas süreci, ölüm, kayıp, dikkat eksikliği, kekemelik, kaygı, korkular, bağlanma, teknoloji, bağımlılık, beslenme, nöroloji, bozukluk, uyku, tuvalet eğitimi, moxo, wıscr testi, denver, sosyal beceri, zeka, terapist, okulöncesi, otizm, hiperaktivite, oyun, oyun terapisi, deneyimsel oyun terapisi, obsesif, uyku bozukluğu, yeme bozukluğu

  17:51
  Top