2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aslı TAŞ KAYABAŞ
Psikolog - İstanbul

Aslı TAŞ KAYABAŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

20

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aslı TAŞ KAYABAŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(%20.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aslı TAŞ KAYABAŞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aslı TAŞ KAYABAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Aslı TAŞ KAYABAŞ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Aslıtaş Eğitim- Psikoloji- Danışmanlık
Salih Tozan Cad. Çiçekli Bahar Sk. No:13/2 Esentepe-Mecidiyeköy
İstanbul
Telefon 1 :
 skype hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi (2000 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aslı TAŞ KAYABAŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları:
Bireysel Terapi
Evlilik ve Çift Terapisi
Bireysel Koçluk
Yönetici Gelişim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler
Kurumsal Danışmanlık
Konuşmacılık


Çalışma Konuları:
Stres
Depresyon ve Duygudurum Bozuklukları
Korkular
Kaygı Bozuklukları
İlişki Problemleri
Potansiyeli Ortaya Çıkarma
Öfke
Affetme
Panik Atak
Yaşam Doyumunu ve Kalitesini Arttırma
Mutluluk
Sınav Kaygısı
Sigarayı Bırakma
Kilo Problemleri/Zayıflama Terapisi
Evlilik Öncesi Danışmanlık
Çalışan Anne-Baba Olmak
Performans Problemleri
İş Hayatında Performansı Arttırma

Aslı TAŞ KAYABAŞ Özgeçmis CV Psk.Aslı TAŞ KAYABAŞ'ın Özgeçmişi
Uzm. Klinik Psikolog Aslı TAŞ KAYABAŞ

1977 yılında İstanbul’da doğan TAŞ, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamış, sonrasında Haliç Üniversitesinden klinik psikoloji uzmanlık derecesini yetişkin psikoterapisine odaklanarak almıştır.

Mezuniyeti sonrasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde stajyerliğini tamamladıktan sonra profesyonel kariyerine özel bir şirkette başlamıştır. 10 yılı aşkın süreli insan kaynakları ve eğitim& gelişim kariyerinde, çeşitli kişisel gelişim eğitimleri tasarlamış ve sunmuş,eğitim birimlerinin tüm süreçlerinde kuruluş ve geliştirme aşamalarında yönetsel roller üstlenmiştir.

Profesyonel kariyerinde yönettiği ekipler ve süreçlerle yurtiçi ve yurtdışında birçok ödüller kazanmış; yurtdışında birçok platformda Türkiye'yi ve şirketini temsilen konuşmacı olarak yer almıştır.

Halen psikoterapist ve eğitim danışmanı olarak çalışmaktadır.
...[Devamı...]

Aslı TAŞ KAYABAŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69151
Stresimi yönetemiyorum, depresyona eğilimim var ve kendimi değersiz buluyorum. Aslı ile başa çıkamadığım değersizlik duygum sebebiyle çalışmaya başladım, yaklaşık dört ay oldu ve hızlı ilerlediğimi düşünüyorum. Dokuz yıldır çalıştığım kurumda şef pozisyonu için başvuruda bulundum ve kabul edildim, halbuki daha önce bu pozisyona layık olmadığımı ve asla kabul edilmeyeceğimi düşünüyordum. Karşı cinsle olan ilişkilerim de değişti, kendimi layık bulduğum benden kısa ve çirkin erkekleri bıraktım, genç ve yakışıklı erkeklerin de benimle ilgilendiğini fark ettim, biraz tökezlesem de imkansız olmadığını gördüm. Daha önce de öğrenciliğimde sınav kaygım sebebiyle, iş değiştirdiğim zaman başaramama kaygısıyla, uzun süreli ilişkim bitince de psikoterapi almıştım. Yani karşılatırabilecek kadar tecrübem var, diyebilirim ki kendinizi gönül rahatlığı ile açabilirsiniz, Aslı tüm içtenliği ile size yardım edecektir.
     Beğenin    
Serap YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67762
Asli hanim'in danişani olduğum dönemde ki yaklaşik 4 ay önce. Çok sikintili bir dönemden geçiyordum.şöyle söyleyeyim ölmek istiyordum ve her gün sabahtan akşama kadar ağliyordum.kendisi ile danişanlik serüvenimizi , kardeşimin tavsiyesi üzerine başlattik.kardeşime çok güvenirim her konuda, onun tavsiye ettiği ve adinin asli olduğunu bildiğim ama görmediğim bu sihirli kadinla görüşmeye karar verdim.ve sağolsun o da yoğun programina rağmen beni kirmadi ve hatta terapilerimizi skype üzerinden yapmaya başladik. Her konuda pozitif olan ve insana umut veren terapistim beni adim adim içinde bulunduğum kötü durumdan çikardi. Şunu söylemeliyim onu çok ama çok seviyorum ve allah bin kere razi olsun.son olarak şunu söylemeliyim.insanin mutlu geçirebildiği her dakika kardir ve sikintilarinizdan kurtulabileceğinizi ve ayrica birey olarak çok değerli olduğunuzu sakin unutmayin.ben avukat olarak çalişiyorum.ancak işimi dahi yapamayacak duruma gelmiştim.çok şükür şu halime.işin sirri dürüst olmak ve kendinizi asli hanimin sihirli cümlelerine birakmak hepsi bu.
     2 Beğeni    
Mustafa TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2014
TavsiyeNo: 67740
Aslı hanımla yine kendisinden destek almış bir arkadaşım sayesinde tanıştık iyiki tanışmışız , öfke kontrolü problemi ile alakalı kendisinden destek aldım , eğer bunu bir sorun olarak görüyorsanız ( ki sitede olduğunuza göre öyledir ) bunu samimiyetle düzeltmek istiyorsanız Aslı hanım kesinlikle doğru adres ... siz sorununuzun farkında iseniz ne yapacağınızı bilmiyor iseniz bırakın Aslı hanım size izlemeniz gereken yolu göstersin ... Aslı hanıma şükran ve saygılarımla.
     1 Beğeni    
Gamze.O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2014
TavsiyeNo: 67735
Merhaba, Asli ile uçak korkumu yenmek icin tanıştık. Şimdiye kadar bu korkuyu yenmek icin cabalasamda hissettiklerimde degisiklik olmuyordu. Yasam kalitemi olumsuz etkiliyordu. Asli bana sadece 2 ayda aslında beni tamamen anlayarak ve samimiyetle birkaç yol gösterdi. Ben bu sure sonunda 3.5 saatlik bir uçuşu rahatlıkla gerçekleştirdim.Kendisi hayatinizdaki her detayı kolaylıkla anlatabileceginiz ve kesinlikle çözüme giden yolu size gostercek bir kisi.Asli ile tanışmak benim icin büyük şans. Sanıyorum hayatım boyuncada ayağım her tökezlediginde onu ariyacagim.
     Beğenin    
Rezzan Özcan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67533
Sıkıntınız mı var?Psikolog mu arıyorsunuz?Hangi psikoloğa gitsem diye mi düşünüyorsunuz? Aramayı bırakın ve mutlaka aslı hanıma gidin derim ;) Aslı hanımı uzun yıllardır tanıyorum,içindeki insan sevgisini ve uzman bilgisini insanların psikolojilerini düzelterek,onları daha da mutlu etmek adına kullanan eşsiz psikologlardan biridir :) mesleğinde modern teknikleri kullanarak,danışanlarını anlayan,önem veren,psikolojik sorunlarını onları sıkmadan,yormadan kolayca çözebilen,saygı duyan ve saygı duyulan, en önemlisi de danışanlarıyla arkadaş olmayı başarabilen konusunda uzman başarılı bir psikologtur.
     2 Beğeni    
Gökhan Temotaş
16.Mart.2014
TavsiyeNo: 67265
Aslı hanımı uzun süredir tanıyorum. İşini severek yapan konusuna oldukça hakim, bir eğitimcide olması gereken en önemli unsur olan bilgi ve tecrübesini başkalarına aktarabilme yeteneğine sahip bir uzmandır. Verdiği eğitimlerde yarattığı interaktif ortamlarla bütün katılımcıların verilen eğitimden maksimum derecede faydalanmasını sağlayan Aslı hanım, kişisel gelişim ve aile terapisti olarak ta hizmet verdiği bütün arkadaşlarımın takdirini kazanmıştır. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Bülbin Kõksal
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67216
Asli Hanımi banka içi eğitim esnasında eğitmen kimliği tanidim. Klasik: stresini yönet, herşey aslında kolay sen oranliyorsun gibi gibi düşünceler eşliğinde baslamadan önce hazırlamıştım kendimi... Ders başladı ve samimi sempatik ve en önemlisi içten bir egitmenimiz olduğunu düşündüm . En azından keyifli 2 gün gecirecektik bu da güzeldi.ilerleyen dakikalarda herbirimize dokunan eğilen dinleyen ve hak vererek yöntem ipuçlarını verebilecek düzeyde olan bur usta gördüm.yaptığı ise olan saygısı yasamindaki her olumsuzluğu nasıl fırsatlara cevirdigi ve paylasimlari sayesinde sadece kağıt üzerinde ve zorunda kaldığım için katıldıgim bir eğitim olmaktan çıktı. Eğitim tarihinden bir ay geçti.. gururlla ifade ediyorum ki ben potansiyelimi keşfettim.Asli Hocam size çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Çağatay
25.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66704
Aslı'yı uzun yıllardır tanıyorum. Kendisi ile ilgili ilk söyleyeceğim şey insana ne kadar çok değer verdiğidir. Son derece başarılı bir kurumsal hayatı varken bile en çok istediği şey psikologluk yaparak hem çok sevdiği işini yapmak hem de insanlara yardımcı olabilmekti. Şu anda bunu çok başarılı bir şekilde yürütüyor. İşinin odağında olan insana verdiği bu değer başarısının sırrıdır. Kendisini tanımaktan çok memnunum ve uzmanlık alanındaki tüm konularda gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Nurdan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
22.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66619
Kendisini yaklaşık 3 yıldır tanıyorum. Bu kısa zaman içerisinde hemen hemen her gün güzel paylaşımlarımız oldu ve olmaya devam ediyor. İnsana huzur veren sakin ses tonuyla ve gülen gözleriyle sizi etkisi altına alan, mesleğindeki bilgi ve birikimle bu etkiyi devam ettiren sevgi dolu, güler yüzlü, çalışkan, sanki sihirli değneği varmışcasına karşındakinin hayatına anlam katan ve kişilerde fark yaratan bir insandır. Bir psikologdan bekleyeceğim tüm özellikleri taşıdığına gönülden inanıyorum ve buradan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Melek ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66614
Aslı hnm. Kesinlikle alanında uzman ve işini severek ve isteyerek büyük bir zevkle yapan bir psikolog tur. Bunu her haliyle karşısındaki insana hissettirebiliyor. Güleryüzlü ve içten yaklaşımıyla sanki içimizden sanki yıllardır tanıdığımız bir dostumuz sevdiğimiz bir yakınımız gibi.. Kendisinden duygusal zeka alanında eğitim aldım ve bukadar kısa sürede olaylara etrafıma en önemlisi de kendime farklı bir gözle bakarak farkındalık duygumu geliştirme ihtiyacımı farkettim... Duygularımıza hakim olarak farkındalığımızı fark ettirmeliyiz.. ;) Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum ..
     1 Beğeni    
Özgür
22.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66608
Aslı ile tanışalı 5 yıldan fazla oldu. Tanıdığım insanlar içinde özel bir yeri vardır. Her ne kadar rakcı kişileri sevmesemde işinde başarıya odaklanması ve en iyi şekilde yapmaya çalışması yanında samimi ve içten olması onu diğer tanıdıklarımdan farklı bir noktaya koymama sebep olan özelliklerinden biridir. Sen Gidince 'yi okuduğumda bildiğimden daha derin bir insan olduğunu anlamış oldum. Psikoloji konusunda bilgi sahibi olduğunu biliyordum ama bunu meslek olarak seçmesi enteresan olmasının yanında iyi bir gözlemci olması ona bu konuda öne çıkma fırsatı suna bilir. Diğer başarılı işlerinden ödüller alan bir lider kişiliğinin yanına Psikolog kimliğini de katması azimli ve kararlı çalışmasının eseri olarak görüyorum. Değeri anlaşılan , insanlar arasında olacağından eminim. Kısaca her parmağında ayrı marifeti olan başarılı bir insan. Tavsiye edermiyim ? Bu sizin ihtiyacınıza kalmış , hayatta dertsiz bir başınız yoksa Aslı veya onun gibilere de ihtiyaç yoktur. O ve onun gibilerin işi Çözmek , Karar Sizin.
     1 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66584
aslı hanımla dün ve bugün eğitim sebebiyle beraberdik. ilk defa bu kadar yararlı ve anlaşılabilir bir eğitim aldım diyebilirim. aslı hanım çok içten, samimi ve işine hakim bir psikolog. kendisine teşekkür ederim. duygusal zeka gerçekten çok şey kattı, eğitimin konusu ve kendisinin anlatım tarzından çok memnun kaldım. herkese şiddetle tavsiye ederim. farkında olmadığımız dünyaların kapısını açtık arkadaşlarımızla. etkileyici konuşması ve uygulamalı örnekleriyle zihinden çıkmayacak şeyler öğretti.
     Beğenin    
Saadet Zeynep Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66575
Aslı Hanım'ı çalıştığım şirketin verdiği eğitim sayesinde tanıma fırsatı buldum. Bugüne kadar manevi anlamda aldığım en iyi eğitimdi. Geçirdiğim 2 günlük mesainin bitmemesini istediğimi söylersem abartmış olmam. Duygusal zekanın ne olduğunu, nasıl kullanmamız gerektiğini, ıq'nun ve eq'nun farklarını ve yaşamımıza olan etkilerini; verdiği bilgilerin, örneklerin, izlettirdiği videoların yanı sıra uygulamalı(oyunlarla,testlerle) olarak öğrendik. Mesleki açıdan en başarılı bulduğum yönü herkesle tek tek ilgilenip herkesin eğitimden efektif bir şekilde faydalanmasını sağladı. Hepimizin hayatına tek tek ufak dokunuşlar yaptı.. Doğrularımızla olduğu kadar hatalarımızla da yüzleşmemizi sağladı. Aslı Hanım'ı 3 kelimeyle tanımlayacak olursam; samimi, güleryüzlü ve bu iş için yaratılmış olduğunu söyleyebilirim. Kendisine bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    
Türkan Aslandağ
19.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66529
Aslı'yı çok uzun yıllardır tanıyorum, Eğitimci olarak deneyimimde birlikte çok daha yakın çalışma şansım olmuştu. Kendisi insanlara değer veren, sevgi dolu, öğrendiklerini paylaşan, yol gösteren özel bir insandır. Anne olması ile birlikte ayrı bir deneyim daha kazandı.Ses tonundaki sakinlik, dinginlik, doğallık huzur vericidir. Psikolog, Eğitim Danışmanı ve bir Anne olarak başarıları ömür boyu sürsün inşallah. İşine ve sevdiklerine emek harcayan değerli bir kişidir. Herkese tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.
     3 Beğeni    
Ceren Ulcay Ünal
18.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66503
Kendisiyle tanışmamiz dünya tatlısı oğlu Kuzey sayesinde olmuştu, ayni ayın/yılın anneleriyiz. Her saatte her konuda aranabilecek insanlar vardır hani...Telefona cevap vereceğini, size yardımcı olabilmek için elinden geleni yapacağını bilirsiniz... Aslı benim için bu insanlardan biri. Sadece tanisiklikligi olan bir kişiye bile böyle davranan bir insanın danisanlarinin çok şanslı olduklarını düşünüyorum. Umuyorum insan olarak, hayatının her yönüyle de; meslek hayatinda da hak ettiği yere gelecek benim iyi kalpli arkadaşım.
     3 Beğeni    
Ahmet Dikbiyik
17.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66482
Asli Tas uzun sure birlikte calistigim bir arkadasim. Calistigi islerde ki ogrenme azmi onu kisa zaman icinde bulundugu yerin en ust basamagina tasimasina yol acmis olup bu sureci aldigi akademik egitimle de yogurmasi ciktigi yerlerde kalici olmasini ve unutulmaz izler birakmasini saglamistir. Onunla calisma firsati buldugum icin kendimi cok sansli goruyorum. Kendisi ile calisma donemimizde gerek operasyonel yonetim kisminda gerekse de egitim yonetimi kisminda farkli bakis acisi getirmesi, buyuk resmi gormemizi saglamasi, ideal cozume gitme konusundaki yonlendirmesi ve bunlari yaparken mutevaziliginden vazgecmemesi onun en buyuk ozelligi diye dusunuyorum. Tum bunlarin yani sira duygularini kaybetmeden ancak duygusalligi ise karistirmadan empati kurarak kisilere yaklasimi, birlikte calistigi kisi ve/veya musterilerine guven hissini yaratarak onlara arti bir deger kattigini dusunuyorum.
     2 Beğeni    
Mehmet Tas
17.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66480
Asli, uzun yillardir bu meslek icin kendini yetistiriyordu. Cocuklugundan beri hayali hep psikolog olmakti. Simdi de bu hayalini layikiyla yapabilmek icin halen okumaya, ogrenmeye devam ediyor. Hem egitimlerine katilanlar, hem de psikolojik destek alanlar hep memnun ayriliyor. Tavsiyeyle gelen danisanlari da memnun olduklarini gosteriyor. Guleryuzlu, sevecen, bilgili bir psikolog arayan herkese oneririm. Ofisi de merkezi bir yerde oldugu icin kolaylikla ulasilabilir. Giden herkesin memnun kalacagini dusunuyorum.
     4 Beğeni    
Gulsah Yahsi
17.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66477
Asli ile yuksek lisans donemimden tanisiyorum. 2yil boyunca zaman zaman ortak derslerimiz oldu. Bir ogrenci olarak bilgiyi talep eden, arkadas olarak bilgisini paylasan, ogrenmekten de paylasmaktan/ogretmekten/vermekten de cok keyif duyan, merakli, guvenilir, uretken, guleryuzlu bir arkadasimdi. Onu tanimis olmak beni mutlu ediyor. Mesleki yasaminin artik cok daha keyifli bir noktaya gelecegini tahmin ediyorum. Anne olmasiyla birlikte daha da gozleri parladi sanki...:) Asli, yasaminizda karsilastiginiz/sahip oldugunuz zorluklarla bas etmenizde iyi bir yol arkadasi ve iyi bir ayna olabilir!
     2 Beğeni    
Yeliz
17.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66476
Asli Taş Kayabaş Asli hanimi 10 yildan fazladir taniyorum. Asli hanim ile ilgili akla gelen ilk şey o guzel gulusu. Cok samimi,icten, cana yakin. Isinde kariyer yapmis basarili biri. Her zaman onun kadar sabirli ve basarili olmayi istemisimdir. Verdigi egitimler okadar akici ve zevkliki kendinizi baska bir dunyada gibi hissediyorsunuz. Kendisini kisaca ozetlersem, basarili, azimli, ogretici, ve bir okadar da guzel. O gulen yuzun her daim gulsun
     2 Beğeni    
Eylül HİSLİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66470
Aslı Hanım ile yaklaşık 4 ay önce tanıştık ve birlikte çalışmaya başladık. Kendisi her daim güler yüzlü, sevecen ve anlayış sınırları mantık çerçevesinde olan biridir. Kendisi ile çalışmak oldukça keyiflidir. Hem eğitmen hem de terapist olan Aslı Hanım'ı hem eğitim hizmeti alan hem de danışmanlık hizmeti alan kişiler, çok sevmekte ve tavsiye etmektedir. Kişisel olarak Aslı Hanım'ın en beğendiğim yönü, hem işinde hırslı ve başarılı olması hem de özel hayatında iyi bir anne ve eş olmasıdır. Empati kurmakta oldukça başarılı olduğundan ve işini etik bir çerçevede yapmayı başardığından Aslı Hanım'ı hem terapist hem de eğitmen olarak tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    

Aslı TAŞ KAYABAŞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Edebiyat, Tiyatro, Seyahat Etmek

Sevdigi Muzikler : Rock ve Klasik

Sevdigi Sözler : "Bazı insanlar ne kadar çok şeye sahip olursa o kadar mutlu olacağını zanneder..." Eric Fromm


Aslı TAŞ KAYABAŞ'ın Kitap ve Yayinlari Aslı TAŞ KAYABAŞ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Sen Gidince, Cinius Yayınları, 2011

Aslı TAŞ KAYABAŞ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
PERYÖN (Personel Yönetimi Derneği)
ASTD (American Sociery for Training and Development)

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Aslıtaş Eğitim- Psikoloji- Danışmanlık
Salih Tozan Cad. Çiçekli Bahar Sk. No:13/2 Esentepe-Mecidiyeköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 266 27 54
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2000
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Psk.Aslı TAŞ KAYABAŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aslı TAŞ KAYABAŞ Mesleki Videolar Videoları
-

09:02
Top