2007'den Bugüne 92,182 Tavsiye, 28,194 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Büşra GÜNEŞ
Psikolog - İstanbul

Büşra GÜNEŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Büşra GÜNEŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Büşra GÜNEŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra GÜNEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve BİCİLUzm.Psk.Merve BİCİL
Uzman Klinik Psikolog Merve Tekin ile klinik psikoloji yüksek lisansını birlikte tamamladık. Kendisinin klinik deneyimi, derslere ve bizlere çok şey k...

 
Büşra GÜNEŞ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Humanite Psikiyatri
Matbuat Sokak No: 25 Esentepe-Şişli
İstanbul
Psk.Büşra GÜNEŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Büşra GÜNEŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
· Sizofreni
· Bipolar
· Psikotik Bozukluklar
Psikodiyet (Saglıklı Kilo Verme )
· Yeme Bagımlılıgı, Yeme Bozuklukları, Obezite
· Beden Kabulü
Depresyon
· Panik Atak
· Obsesif Kompulsif Bozukluklar (Takıntı Hastalıgı)
· Yaygın Anksiyete Bozuklugu (Evham Hastalıgı )
· Sosyal Kaygı Bozuklugu
· Fobiler
· Travma Sonrası Stres Bozuklugu
· Öfke Yönetimi
· Stres Yönetimi
· Özgüven Eksikligi
· Iliski Problemleri
·

Büşra GÜNEŞ Özgeçmis CV Psk.Büşra GÜNEŞ'in Özgeçmişi
Klinik Psikolog Büşra Güneş lisans eğitimini Ankara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çocuk esirgeme kurumu, adliye, kapalı cezaevi, huzurevi, onkoloji eğitim araştırma hastanesi ve çeşitli özel psikolojik danışmanlık merkezlerinde staj yapmıştır. Çeşitli gönüllü faaliyetlere katılmış ; “Kurum Bakımındaki 0-6 Yaş Grubu Çocukların Gelişimlerinin Desteklenmesi Projesi"nde süpervizörlük yapmıştır. Bunun yanında şizofreni hastalarına destek olmak amaçlı “psişizofreni” adlı grubun kuruculuğunu yaparak gönüllü çalışmalarını sürdürmüştür ve Şizofreni Dernekleri Federasyonu’nda yönetim kurulu üyesi olmuştur. Bu süreçte “ Şizofrenide Ruhsal Toplumsal Beceri” eğitimini almıştır.
...[Devamı...]

Büşra GÜNEŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özlem Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111188
Büşra hanım ile tanışmadan önce özgüvensiz ve terk edilme korkusu olan bir insandım. Olaylara bakış açım her zaman olumsuzsuz şeylerin beni bulacağıydı. Mutlu olmak gibi bir şansım olmadığımı düşünüyordum. Seansları ile birlikte bu düşüncelerim giderek azaldı. Kendisinin güler yüzü sayesinde seanslarımda çok kolay geçti. Öncesinde hiç bir psikolog tecrübem olmadığından ilk başlarda çok tedirgindim ama bu tedirginliğimi tecrübesi ile giderdi. Yeri geldiğinde bir arkadaş gibi davranıp beni rahatlattı. Can alıcı soruları ile bakış açımı değiştirdi. Herkesin yerine düşünmemem gerektiğini öğretti.
     1 Beğeni    
Nilgün YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109129
Büşra Hanım ile tanışıklığımız uzun bir zaman dilimine yayılmasa da kısa sürede birlikte benim açımdan çok uzun bir yol kat ettik. Her seansta beni güler yüzüyle karşılayıp güler yüzüyle uğurlamıştır. Bir Uzman Psikologdan çok arkadaşsınız gibidir. Sizin onun kapısını çalmanıza neden olan sebeplerinizi yargılamadan dinleyip en uygun şekilde en doğru soruları sorarak farklı bir açıdan bakmanızı sağlar. Biz kendisiyle tedavimi tamamladık ama yine ihtiyacım olursa hiç çekinmeden gönül rahatlığıyla gideceğim. İhtiyacı olan herkese de kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
HaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108162
Merhabalar, Ben Büşra hanımla kızımın tedavi sürecinde tanıştım ve onun terapileri sayesinde çok ciddi bir hastalıktan kurtulduk. Kendisi kızım için çok samimi ve örnek bir abla.Zaten psikiyatri bölümümdeki tedavimiz sürerken terapiyle de destek gerektiğini söylediklerinde çalıştığı kliniğin internet sitesinde psikologların eğitimlerini, uzmanlık alanlarını ve deneyimlerini incelerken Büşra hanımın uzmanlığı dikkatimi çekti ve terapist olarak kendisini tercih ettik.Iyiki biricik kızımı kendisine emanet etmişim. Okb gibi ciddi bir rahatsızlıkla nasıl baş edileceğini kızıma büyük özveri, sabır ve güler yüzüyle öğretti. Eğer kendisi ile ilgili bir araştırma icerindeyseniz bir an bile düşünmeden kendinizi ona emanet edin.Pisman olmayacaksınız.
     Beğenin    
Merve Güneş
21.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106793
Uzman Klinik Psikolog Büşra Güneş güler yüzü ve arkadaş canlısı olmasıyla eminim ki danışanlarına da güven ve huzur duygusunu aşılayacaktır. Bir olay üzerinde düşünürken size aslında o durum hakkında farklı seçeneklerin olabileceğini göstererek hayata bakış açınızı değiştirecek, kendinizi kendinize daha iyi ifade etmenizi sağlayacaktır. Yani bir bakıma aslında olduğunuz kişiyi görmenize yardımcı olacaktır. Size hayatı değil hayata dair ipuçlarını verecek ve yolunuzu çizmenize yardımcı olacaktır. Size yeri geldiğinde arkadaş yeri geldiğinde psikolog olacaktır. Ayrıca iş ve psikoloji konusunda devamlı olarak kendini geliştirerek danışanlarına maksimum düzeyde faydayı sağlamayı görev edinmiştir. Bir sorunu çözmeyi hedefler ve o sorun çözülene kadar elinden gelen bütün uğraşları verir, sonuç olarak da kesinlikle geriye çözülmüş bir olay kalır.
     Beğenin    
Gönül ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106751
Merhaba... Kendisiyle tanıştığım zaman o kadar ürkek, o kadar korku içindeydim ki. Hiçbir psikolog pisikiyatri yada bu unvan altında her kim olursa olsun bana yardım edemez diye düşünüyordum ayrıca kendime de inancım yoktu. İlk görüşmemiz bu duygularla başladı ancak sonrasında beni önemseyerek dinlemesi anlamaya çalıştığını hissettirmesi yargılamadan nerde hangi zamanda devreye gireceğini iyi bilmesi ve doğruyu düşünmemi sağlayarak görüşmemizi ilerletmesi sayesinde inancımı yüreklendirdi. Şuan geriye dönüp baktığım zaman gerçekten iyi ki karşıma çıkmış diyorum. Onun rehberliğinde kazandığım farkındalık sayesinde hayatın bize getirdiği negatifleri basıl pozitife dönüştürebileceğimi biliyorum artık. Üstelik bunu duygularımı bastırmadan, tekrar gelir diye korkmadan, hep benim başıma gelir diye kaçmadan yüzleşerek yapıyorum. Hayatım da yaşadığım o dönem için bana gerçek bir hediye oldu kendisi. Şuan çevrem de kendini duygusal anlamda bir boşlukta hisseden kim olursa mutlaka Büşra hanımı öneriyorum ve tabi kendimde hala bu durumdan faydalanıyorum. Bana kendimi keşfetmeyi öğrettiği için ruhsal zayıflığımın vermiş olduğu acı yalnızlığa hiç yalnız değilmişim gibi sihirli bir değnekle dokunduğu İçin kendisine sonsuz teşekkür ediyorum... Hiç tereddüt etmeden kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum😉😉😉
     3 Beğeni    
Özgür
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105494
İş ortamından dolayı oluşan, anksiyete bozukluğum ve ona bağlı olarak geçirdiğim panik ataklarla ilgili Büşra hanım dan destek almaya başladım. Yaklaşık 4 aydır bir sorun yaşamıyorum ve yaşarsam nasıl başedeceğimi biliyorum. Bu zorlu dönemi atlatmamda çok yararı oldu ve ileride tekrarlamaması ve nasıl başedeceğime dair güzel geri bildirimlerde bulundu. İlk başladığımda Haftada 1 gidiyordum, şuan 5 ay da bir gidiyorum ve gitmeye devam edeceğim. Kendisi çok cana yakın, güleryüzlü ve arkadaş canlısı. Hizmet verdiği yerdeki insanlar güler yüzlü ve rahat hissettiğiniz bir yer.
     Beğenin    
Dila TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104369
Benim yaygın anksiyete bozukluğum ve ona bağlı olarak geçirdiğim panik ataklar sonucu ben Büşra hanım dan destek almaya başladım ve çok yardımı oldu 3 haftada 1 gidiyordum o kadar iyi geldi ki artık bıraktık çok şükür iyileştim . Ben çok memnun kaldım güler yüzü tatlı dili ve sempatikliği ile bir psikologla değil arkadaşınla muhabbet ediyor gibi hissediyorsunuz. Çalıştığı yer de gayet güzel ortam da gayet uygun ben kadikoyden şişliye büşra hanım için gidip geldim çok da memnun kaldım herkese öneririm.
     Beğenin    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
20.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103822
Oldukça kötü hissettiğim, özgüvenimin çok düşük olduğu, değersiz olduğumu düşündüğüm dönemde Büşra hanımın yanında buldum kendimi. İlk gördüğümde ne kadar sevecen,ne kadar güleryüzlü biri diye düşünmüştüm ve hala aynı düşüncedeyim. Her şeye karşı tepkili, panik, her olumsuzdan kendimi sorumlu tutan biriydim.Büşra hanımdan destek alarak , başka bakış açılara sahip oldum ve olumsuz düşüncelerimi olumluya çevirmeyi sağladım ve en önemlisi özgüvenime tekrar kavuştum. Her görüşmeden sonra o kapıdan umutlu olarak çıktım. Önerdiği metod/teknikleri uyguladım ,şimdi ara sırada da olsa uygulamaya devam ediyorum. Kendisinden her konudan destek aldım, almaya devam edeceğim. Herkese de Büşra hanımı tavsiye ediyorum. Çok rahat bir ortamda , sanki 40 yıllık arkadaşınla buluşup görüşmüşsün gibi içini döküyorsun. Çok cana yakın, güleryüzlü,arkadaş canlısıdır. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Kendinizi Büşra hanımın yanında çok rahat hissedebilirsiniz ve çok memnun kalacaksınız. Bundan eminim...
     Beğenin    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103680
Kendisiyle patronumun beni kliniğe götürmesi üzerine tanıştım.Yaklaşık 3 yıldır danışanıyım ve bu 3 yılda bana çok şey kattı katmayada devam ediyor.Bir doktordan çok bir arkadaş gibi içinizdekileri olduğu gibi utanmadan sıkılmadan anlatabileceğiniz pozitif, güleryüzlü ve sevecen bir insan.İnsan ilişkileri oldukça kuvvetli.Yanında zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyosunuz bile.Mesleğinin hakkını fazlasıyla verdiğini düşünüyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Eda CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
15.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101437
Hayatım da gördüğüm en güler yüzlü insan ne, neden, niye, niçin diye sormaz sabırlı bir şekilde dinler en çok hoşuma giden de her seferinde beni bekleme odasından gelip güler yüzü ile odaya alması ve seans biterken de elimi sıkıp uğurlaması ne zaman mail atsam dönüş yapan telefonla her zaman ulaşabildiğim harika bir insan iyiki size gelmişim iyi varsınız siz sadece bir psikolog değil benim sırdaşım ve yol gösterenim olarak kalacaksınız. başarılarınız daim olsun sevgiler.
     1 Beğeni    
Merve BİCİL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83833
Sevgili Büşra ile klinik psikoloji yüksek lisansımızı aynı sınıfta tamamladık. Kendisi lisans eğitiminden beri stajlarla, gönüllü projelerle, eğitimlerle mesleki bilgi ve tecrübesini her zaman geliştirmeye devam etmektedir. Olaylara farklı yönlerden bakması ve pozitif duruşu da bu süreçte onun artılarındandır. Klinik psikolog Büşra, sevdiğim bir arkadaşım ve güvendiğim, danışan yönlendirebildiğim bir meslektaşımdır. Bu sebeple kendisini tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Yakup Serdar Güler
7.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78551
Uzman Klinik Psikolog Büşra Güneş ile 2 yılı aşkın süredir tanışmaktayız. Kendisi çok yönlü düşünen, olaylara farklı bir açıdan yaklaşmanıza yardımcı olan ve içsel dünyanızı daha iyi tanımanıza sebep olacak çeşitli ipuçlarını bulmanızı sağlayan profesyonel bir psikolog. Söz konusu danışanları olduğunda elinden geldiğinin fazlasını yapmaya gayret eden, mutlak sonuç alana kadar bıkmadan, usanmadan sorunların üzerine giden bir kişiliğe sahip. Eğer uzmanlık konularıyla ilgili bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız gözünüz kapalı iletişime geçebilirsiniz.
     2 Beğeni    
Merve EKŞİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78250
Uzman Psikolog Büşra ile yüksek lisans programında sınıf arkadaşıydık. Kendini sürekli geliştirdiği, aktif, stajlarla deneyim kazandığı lisans sürecinin ardından başladığı uzmanlık maratonunda; azimli ve hedefleri olmasıyla ön plana çıkıyordu. Uzmanlığını aldıktan sonra alanında köklü merkezlerde danışan görmeye başladı. Deneyimli, yenilikleri takip eden, insana değer veren ve yardımsever bir psikoterapist olduğunu gözüm kapalı belirtebilirim. Yardım almak isteyenlerin aklında en ufak bir şüphe kalmamasını en içten dileklerimle arzu ettiğimi belirtmek isterim. Sevgiler...
     9 Beğeni    

Büşra GÜNEŞ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Büşra GÜNEŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra GÜNEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve BİCİL
Uzm.Psk.Merve BİCİL
Uzman Klinik Psikolog Merve Tekin ile klinik psikoloji yüksek lisansını birlikte tamamladık. Kendisinin klinik deneyimi, derslere ve bizlere çok şey k...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Humanite Psikiyatri
Matbuat Sokak No: 25 Esentepe-Şişli
İstanbul
Psk.Büşra GÜNEŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 274 78 78
Telefon 2 :
0(553) 087 87 84
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Büşra GÜNEŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Büşra GÜNEŞ Mesleki Videolar Videoları
-

07:13
Top