2007'den Bugüne 82,017 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,206 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Zeynep Sinem ERDOĞAN

Şehir

İçel (Mersin)

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Zeynep Sinem ERDOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeynep Sinem ERDOĞAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Zeynep Sinem ERDOĞAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Taner TOKUÇCUUzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner arkadaşımla uzun zamandır aynı işyerinde çalışıyoruz ve birçok eğitime de birlikte katıldık. Sanıyorum bir terapistte en çok 'güvenilir olma-eti...

Zeynep Sinem ERDOĞAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Performans Kaygısı
Sınav kaygısı
Fobiler
Yas
Anksiyete
Panik Atak
Travma

Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Makaleleri Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Makale ve Yazıları
2 Makale
1 Yazı/Döküman

Zeynep Sinem ERDOĞAN Özgeçmiş CV Psk.Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Özgeçmişi
Ankara Üniversitesi Paikoloji Bölümü'nü 2007 senesinde bitirdim, engelli çocuklarla öğrenme güçlüğü alanında çalıştım aynı zamanda engelli bireylerin ailelerine psikolojik destek verdim ve onlarla eğitim planlaması yaptım. Gözde Cerrahi Tıp Merkezi'nde depresyon, fobi, panik atak yaşayan bireylerle bireysel psikoterapiler yaptım ve Mersin Tüp Bebek Merkezi'nde infertil çiftlerle görüşme yaptım ve psikolojik destek verdim. Mersin Psikoteknik Merkezi'nde sürücülerin psikoteknik değerlendirmesine katıldım, Viyana Psikoteknik Testi ölçme, değerlendirme, uygulamasını yaptım. Uzun bir süredir suça sürüklenençocuk ve istismar edilen çocuklarla görüşme yapmaktayım ve çocuk- ergen- yetişkinler ile psikoterapiye devam etmekteyim.

PSİKOLOG /PSİKOTERAPİST ZEYNEP SİNEM ERDOĞAN

EĞİTİM DURUMU: ANKARA ÜNİVERSİTESİ, DİL VE TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ (2007)

İŞ DENEYİMLERİ: ERGEN VE YETİŞKİNLERE YÖNELİK PSİKOTERAPİ DEVAM ETMEKTEDİR...[Devamı...]

Zeynep Sinem ERDOĞAN Tavsiye Yazıları Zeynep Sinem ERDOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 MEHMET Y. (Danışan)
 IP: 46.154.5.ZZJ

27-01-2018
 TavsiyeNo: 101689
Denizden hem iş hayatımdaki hem de özel hayatımdaki bana göre büyük sorunlarla geldikten sonra Antalyadan Mersine tavsiye üzerine Zeynep hanımın danışanı olarak gittim. Yaklaşık 2 ay önce kendisiyle görüştüm ve daha sonrasında ise kendimi gerçekten çok daha iyi hissediyorum. Arkadaşım, Zeynep hanımın mesleğinde çok iyi olduğunu söylemişti tabi ama beklediğimden çok daha başarılı buldum. Yaklaşık 1 haftada kendimi yeniledim diyebilirim. Öncesinde kafamı dağıtmak için 1 ay gezdim ama sorunlarımın üstesinden gelemedim. Sonuç olarak iyi ki gittim çok mutluyum ve psikolojik olarak çok çok daha iyiyim. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız kesinlikle Zeynep hanıma danışan olarak gitmenizi tavsiye ediyorum. Zeynep hanıma iş hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

Taner TOKUÇCU Fotoğraf  Uzm.Psk.Taner TOKUÇCU
İçel (Mersin) - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-01-2016
 TavsiyeNo: 85130
Zeynep Sinem Erdoğan çok sevdiğim bir arkadaşım ve meslektaşıdır. Aynı işyerinde çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.Onunla tanıştığınızda ne demek istediğimi hemen anlayacaksınız..Mersin'de iyi bir klinik psikolog arıyorsanız ve özellikle çocuğunuzla ilgili danışmanlık almak istiyorsanız Zeynep hanım ik tavsiye edeceğim psikologdur. Zeynep hanım uygulamalı klinik psikoloji alanında kendisini çok iyi donatmış, bilgili, tecrübeli, mesleğinde yenilikleri takip eden ve danışanlarıyla çok iyi ilişki kurabilen ve insanlara yaklaşımında saygılı ve destekleyici bir uzmandır. Zeynep hanım çok iyi bir EMDR, ŞEMA ve bilişsel terapist olup depresyon, korkular, travma, takıntılar, panik atak, sosyal fobi ve çocukla ilgili her problemde de gönül rahatlığıyla danışmanlık ve yardım alabilirsiniz..Psikolojik bir hastalığınızın olmasına gerek yok; kendinizi daha iyi hissetmek, daha mutlu ve verimli olmak, engellerinizi aşabilmek ve başarılı olmak için de kendisinden destek alabilirsiniz..Danışanlarına karşı cana yakın, içten, dürüst, mütevazi, ahlaklı, dikkatli ve danışanlarının sorunlarına her zaman çözüm odaklı yaklaşan psikolog Zeynep Sinem Erdoğan'ı herkese tavsiye ederim..
     4 Beğeni    

 Cihan (Danışan)
 IP: 178.241.130.YJW

29-12-2015
 TavsiyeNo: 84497
Kendisi bir süre önce benim Psiko Terapistim olma sorumluluğu üstlendi. Danışma sebebim bir kaç yıldır geçirdiğim panik atakla mücadeleydi. Daha önce yaşadığım kötü terapist tecrübelerimden sonra tekrar bir psiko terapist ile karşı karşıya gelmek benim için çok zordu. Psikologlarla ilgili kesin yargılarım olmasına rağmen bunun herhangi bir sıkıntısını yaşamaksızın terapilere devam ettik. Daha önceki tecrübelerime dayanarak danışmana güven duymak önem taşıyor, kendisine güvenmek konusunda en başından beri hiç bir şüphem olmadı. Bu süreç boyunca EMDR yöntemini etkin bir şekilde uyguladı ve sonuç olarak kendimi atak konusunda daha rahat hissediyorum. Kısa bir sürede katedilen mesafe oldukça tahmin edici benim için. Kendisini gösterdiği ilgi ve sergilediği azim için başarılı buluyor ve en içten teşekkürü sunarım. Son olarak bu yazıyı okuyanlara sitenin amacına yönelik Sn: Zeynep Sinem Erdoğan'ı terapist olarak gönül rahatlığıyla TAVSİYE EDİYORUM.
     2 Beğeni    

Zeynep Sinem ERDOĞAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Sözler : Gerçek seni özgür kılar» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(544) 762 64 11
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(34 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Zeynep Sinem ERDOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-04:22
Top