2007'den Bugüne 84,879 Tavsiye, 26,552 Uzman ve 18,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeynep Sinem ERDOĞAN
Psikolog - İçel (Mersin)

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeynep Sinem ERDOĞAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Taner TOKUÇCUUzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner arkadaşımla uzun zamandır aynı işyerinde çalışıyoruz ve birçok eğitime de birlikte katıldık. Sanıyorum bir terapistte en çok 'güvenilir olma-eti...

Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Makaleleri Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Makale ve Yazıları
2 Makale
1 Yazı/Döküman

Zeynep Sinem ERDOĞAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mehmet Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101689
Denizden hem iş hayatımdaki hem de özel hayatımdaki bana göre büyük sorunlarla geldikten sonra Antalyadan Mersine tavsiye üzerine Zeynep hanımın danışanı olarak gittim. Yaklaşık 2 ay önce kendisiyle görüştüm ve daha sonrasında ise kendimi gerçekten çok daha iyi hissediyorum. Arkadaşım, Zeynep hanımın mesleğinde çok iyi olduğunu söylemişti tabi ama beklediğimden çok daha başarılı buldum. Yaklaşık 1 haftada kendimi yeniledim diyebilirim. Öncesinde kafamı dağıtmak için 1 ay gezdim ama sorunlarımın üstesinden gelemedim. Sonuç olarak iyi ki gittim çok mutluyum ve psikolojik olarak çok çok daha iyiyim. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız kesinlikle Zeynep hanıma danışan olarak gitmenizi tavsiye ediyorum. Zeynep hanıma iş hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Taner TOKUÇCU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85130
Zeynep Sinem Erdoğan çok sevdiğim bir arkadaşım ve meslektaşıdır. Aynı işyerinde çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.Onunla tanıştığınızda ne demek istediğimi hemen anlayacaksınız..Mersin'de iyi bir klinik psikolog arıyorsanız ve özellikle çocuğunuzla ilgili danışmanlık almak istiyorsanız Zeynep hanım ik tavsiye edeceğim psikologdur. Zeynep hanım uygulamalı klinik psikoloji alanında kendisini çok iyi donatmış, bilgili, tecrübeli, mesleğinde yenilikleri takip eden ve danışanlarıyla çok iyi ilişki kurabilen ve insanlara yaklaşımında saygılı ve destekleyici bir uzmandır. Zeynep hanım çok iyi bir EMDR, ŞEMA ve bilişsel terapist olup depresyon, korkular, travma, takıntılar, panik atak, sosyal fobi ve çocukla ilgili her problemde de gönül rahatlığıyla danışmanlık ve yardım alabilirsiniz..Psikolojik bir hastalığınızın olmasına gerek yok; kendinizi daha iyi hissetmek, daha mutlu ve verimli olmak, engellerinizi aşabilmek ve başarılı olmak için de kendisinden destek alabilirsiniz..Danışanlarına karşı cana yakın, içten, dürüst, mütevazi, ahlaklı, dikkatli ve danışanlarının sorunlarına her zaman çözüm odaklı yaklaşan psikolog Zeynep Sinem Erdoğan'ı herkese tavsiye ederim..
     4 Beğeni    
Cihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84497
Kendisi bir süre önce benim Psiko Terapistim olma sorumluluğu üstlendi. Danışma sebebim bir kaç yıldır geçirdiğim panik atakla mücadeleydi. Daha önce yaşadığım kötü terapist tecrübelerimden sonra tekrar bir psiko terapist ile karşı karşıya gelmek benim için çok zordu. Psikologlarla ilgili kesin yargılarım olmasına rağmen bunun herhangi bir sıkıntısını yaşamaksızın terapilere devam ettik. Daha önceki tecrübelerime dayanarak danışmana güven duymak önem taşıyor, kendisine güvenmek konusunda en başından beri hiç bir şüphem olmadı. Bu süreç boyunca EMDR yöntemini etkin bir şekilde uyguladı ve sonuç olarak kendimi atak konusunda daha rahat hissediyorum. Kısa bir sürede katedilen mesafe oldukça tahmin edici benim için. Kendisini gösterdiği ilgi ve sergilediği azim için başarılı buluyor ve en içten teşekkürü sunarım. Son olarak bu yazıyı okuyanlara sitenin amacına yönelik Sn: Zeynep Sinem Erdoğan'ı terapist olarak gönül rahatlığıyla TAVSİYE EDİYORUM.
     2 Beğeni    

Zeynep Sinem ERDOĞAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : Gerçek seni özgür kılar


Zeynep Sinem ERDOĞAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep Sinem ERDOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Taner TOKUÇCU
Uzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner arkadaşımla uzun zamandır aynı işyerinde çalışıyoruz ve birçok eğitime de birlikte katıldık. Sanıyorum bir terapistte en çok 'güvenilir olma-eti...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Zeynep Sinem ERDOĞAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Zeynep Sinem ERDOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-

23:05
Top