2007'den Bugüne 79,380 Tavsiye, 25,465 Uzman ve 17,761 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Muhammet Güven YILDIZ
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzm. Klinik Psikolog / Psikoterapist

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Muhammet Güven YILDIZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

18

[Uzm.Psk.Muhammet Güven YILDIZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Muhammet Güven YILDIZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMuhammet Güven YILDIZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Muhammet Güven YILDIZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Başak BİNİCİ SİVİŞOĞLUUzm.Psk.Başak BİNİCİ SİVİŞOĞLU
Meslektaşım Başak Hanımla aynı kurumda çalışıyoruz ve master programından da okul arkadaşımdır.Aldığı eğitimlerle kendisini sürekli geliştirmekte ve p...
Burak BİLGEUzm.Psk.Burak BİLGE
Burak bey'i beraber katıldığımız master programından tanıyorum. Kendisi son derece işini seven, kendini geliştirmeye açık, samimi, güler yüzlü ve çözü...
Erkan KURTUzm.Psk.Erkan KURT
Erkan bey ile Master programında tanıştım. Kendisi sempatik, güler yüzlü, içten, dürüst ve saygılı bir insandır. Aldığı eğitimlerle kendisini sürekli ...
Yücel SÖZERPsk.Yücel SÖZER
Meslektaşım Uzman Psikolog Yücel SÖZER'in psikoterapist olarak yaptığı başarılı çalışmaları yakından takip ediyorum. Kendisine yönlendirmiş olduğum da...

Muhammet Güven YILDIZ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Muhammet Güven YILDIZ'ın Özgeçmişi
2010 yılında Yeditepe Üniversitesi ingilizce psikoloji bölümünden Onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca bir çok gönüllü proje katılmış ve stajlar yapmıştır.

Lisans eğitimini tamamlayan M.Güven YILDIZ , Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Otizm, Down sendrom, Mental retardasyon alanında çalışmıştır.

2011 yılında Psikoterapi Enstitüsü tarafından verilen 336 saatlik Bütüncül Psikoterapi eğitiminin Teori programını tamamlamıştır.

2012 yılında Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi psikiyatri polikliniğinde görev yapmaya başlayan Yıldız, burada çocuk ,ergen, yetişkin ve aile terapileri yaptı, birçok kişilik ve zeka testleri uyguladı.

Yine burada Denetimli Serbestlik programı kapsamında Madde bağımlılığı konusunda eğitimler verdi. Aynı yıl Sağlık bakanlığınca verilen SÜDGE eğitimi alarak bu alanda eğitim sorumlusu olarak eğitimler vermiştir.
...[Devamı...]

Muhammet Güven YILDIZ Tavsiye Yazıları Muhammet Güven YILDIZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ayşegül çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.77.ZJJ

14-11-2018
 TavsiyeNo: 106688
Ben Güven beyle 2 yıl önce tanıştım tüm samimiyetimle söyleye bilirim ki yaşamış olduğum olumsuzlukların etkisinden kurtula bileceğime hiç ihtimal vermiyordum. Çünkü bir çok kez hastane yatışlarım oldu fakat her seferinde aynı yerde buldum kendimi yani başladığım yerde olumsuzlukların hayatımı ele geçirdiği yaşamın kıyısında ölümle dans ederken.ümitlerimin yok olduğu zamanda tanıdım ben Güven beyi ilgili samimi bir o kadarda disiplinli.Danışanlarıyla yürekten ilgileniyor uygulandığı tedavi bence mükemmel yaşadım ,gördüm ,biliyorum hayatın farklı açılardan görmemi sağladınız Güven bey size ne kadar teşekkür etsem azdır uyguladığınız tedavi gerçekten çok güzel ülekemizde sizin gibi insanlara uzmanlara ihtiyacımız var sizi tanıdığıma çok memnunum başarılarınızın devamını diliyorum.
     Beğenin    

 Mehmet .N (Danışan)
 IP: 176.55.113.YJC

09-08-2018
 TavsiyeNo: 105100
Guven beyin çalistigi Marmara egitim arastirma hastanesinden danişani olarak tanidim.Mesleki anlamda bakis acisi,saygisi,sabr ve sakinligi ile hayatima ciddi anlamda deger katan birisi oldu.Bazi ozel durumlardan dolayi kendimi rahatsiz hissettigim donemlerde,tabir etmek gerekirse balik vermedi tutmasini ogretti...Mucadele etmeyi duygu kontrolunu,ofke kontrolunu,ve buraya yazsamda yetmeyecek birsuru destegi oldu psikolojik anlamda.Guven bey vb insanlarin gunumuzde cogalmasi en buyuk temennimdir.Korkmadan ozgurce guvenerek gidebileceginiz ve altini cizerek diyorum ender bulunacak bir psikoloktur kendileri benim gozumde. HAYAT GUZEL HERSEY BIZIM ELIMIZDE HANGI CERCEVEDEN BAKARSAK RESIM O SEKILDE GOZUKUR BUNU OGRENDIM.
     2 Beğeni    

Erkan KURT Fotoğraf  Uzm.Psk.Erkan KURT
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-02-2018
 TavsiyeNo: 102219
Kendisi klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminden arkadaşımdır. Eğitimimiz boyunca, en tecrübeli, en donanımlı, mesleğini seven ve kendini geliştiren, diğer öğrenciler arasında da bütün bu donanımlarıyla sivrilen bir meslektaşım olduğunu gözlemledim. Kendisine mesleğine gösterdiği özen ve titiz çalışmaları ile büyük saygı duydum. Mesleğini uzun zamandır titizlikle yapan tecrübeli bir arkadaşımdır. psikolojik desteğe ihtiyacı olanlara rahatlıkla kendisini tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 DAMLA (Danışan)
 IP: 78.171.187.YJ

27-01-2018
 TavsiyeNo: 101686
İlk öncelikle herkese merhaba; Güven hocamla tanışma faslımız biraz garip oldu..Ben o kadar kötü durumdaydım ki artık tabi kendimi öyle hissediyordum diyebilirim psikolojikmen.. Ya da biraz daha başa sarayım kötü bir hastalık gecirdim epilepsi(sara nöbet gibi bişey kısacası) ve hayatım kendi iç dünyamda bitti diyebilirim.Kimseyi sevmez kimseden hoşlanmaz herkesi dış görünüşüne göre yargılayan herseyi ben biliyorum edası ile yaşıyordum bu kısa süren nöbetlerden sonra..Daha sonra baş belası olan panik atak ile karşılastım hayatım bitti diyebileceğim yerdeydim.Sürekli sıkılmalar bunalmalar o ufak tefek ölücem hisleri beni benden aldı ve bitirdi.Sürekli aglama isteği sürekli o panik atak geldiğinde ne yapacagını bilmediğim garip hareketler beni daha cok ilgi odagı cekti..İlaçlı tedaviye basladım cocuk psikiyatrisinden yardım alarak danışarak..Çünkü ancak ilaçlı tedavi alarak bu işi yenebilecegimi uzman kişilerden duydum..İlaçlarımı düzenli bir şekilde kullanarak panik atagı yendim ve büyük aşamalar kat ettim.Ama sonra ne mi oldu iyice kimse ile gecinemiyor hiç bir ortamdan zevk alamıyordum.Yalnız başıma kalmıştım ailemden başka kimse beni dinlemiyordu.Onlarda artık kendime gelmem gerektiğini söylediler.. Daha sonra artık kendime gelmem gerektiğini düşündüm çünkü sürekli mutsuz kendine zarar vermeyi düşünen bir kız gibiydim resmen acı çekiyordum hayattan zevk almıyordum.Epilepsi doktoruma danışarak onun önerdiği bir kişi olan Prof. Dr. Volkan TOPÇUOĞLU tanıştık kendisi sağolsun beni dinledi ve Güven hocamla tanışmam gerektiğini bana söyledi.O zaman bile herkesin beni başından saldığını savuşturdugunu düşünüyordum önyargılıydım açıkcası.Güven hocayı gördüğümde bu kişininde bana yardımcı olamıyacagını düşündüm ama yanlış düşünmüşüm..Hersey orada basladı işte bir seans bile kendimi dinlememe önyargılı davranmam gerektiğini bana gösterdi.Güven hocam beni hayata bağladı yaşamam gereken hayatı gösterdi anlattı.Bana arkadaş oldu beni dinledi ve yapmam gerekenleri demim ama bana ışık tuttu ve o ışıkta dogru yolu veya yanlış yolu bulmamı sağladı..Başınızı daha cok şişirmeden cümlemi toparlim en iyisi :) Kısacası ben Güven hocamdan yaşamanın ne demek oldugunu öğrendim.Güven hocamdan kendimin nasıl bir kişi oldugunu artı yönlerimi eksi yönlerimi öğrendim.. İyi ki onu tanımışım..Kendisinin bir uzman olarak alanında başarılı bir kişi oldugunu düşünüyorum :) Ve tavsiyede ediyorum :) SEVGİLER... :)
     5 Beğeni    

Başak BİNİCİ SİVİŞOĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Başak BİNİCİ SİVİŞOĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-01-2018
 TavsiyeNo: 101604
Muhammet Güven bey ile aynı kurumda çalışıyoruz. Aynı zamanda Yüksek lisans eğitiminden de okul arkadaşım. Etik ilkelere bağlılığı, iş disiplini ve iletişim becerileri çok iyi olan bir meslektaşımdır. Mesleğinde idealist ve işini titizlikle özveriyle yapan bir psikologdur. Araştırmayı, öğrenmeyi sever, bol bol kitap, makale okur. Güncel eğitimleri takip eder. Mesleki alanda bilgilerini, tecrübelerini paylaşmaktan çekinmeyen bir insandır. Sorunların çözümüne yönelik yaklaşımı ve mesleki başarısı ile yüz güldüren bir psikolog olduğuna emin olduğum sevgili meslektaşımı ruh sağlığı alanında hizmet almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 cihan öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.124.YJZ

18-01-2018
 TavsiyeNo: 101485
Anksiyete bozukluğuna ilişkin görmüş olduğum psikiyatrik ve psikolojik tedavi sürecinde kendisinden profesyonel destek aldım ve hala da almaya devam etmekteyim. Öncelikle kendisinin danışanına yaklaşımı çok iyi olup , bu yaklaşımdan ötürü kendisi ile danışan psikolog ilişkisinden öte çok yakın bir arkadaşınızla sohbet eder gibi bir his içerisinde tüm sorunlarınızı içtenlikle kendisi ile paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca tarafıma vermiş olduğu danışmanlık hizmeti süresince sürekli olarak durumumdaki olumlu ve olumsuz gelişmeleri detaylı şekilde takip ederek yaşamış olduğum rahatsızlığın ortadan kalkması için elinden geleni büyük bir titizlikle yaptı. Kendisi güler yüzlü, sıcak kanlı, konuşkan, samimi ve işini büyük bir özenle ifa eden bir kişidir. Herhangi bir şekilde psikolojik desteğe ihtiyaç duyanlar sıkıntılarının giderilmesine yardımcı olması için gönül rahatlığıyla kendisine başvurabilirler.
     1 Beğeni    

 A.E. (Danışan)
 IP: 78.166.37.YB

27-12-2017
 TavsiyeNo: 101136
Güven Bey ile tanışmam çalışmakta olduğu hastanede pskiyatri bölümünden terapi görmem vesile ile onun yanına yönlendirildim. Anksiyete bozukluğu sebebiyle yardım aldım.Gece uykularımda uykuya geçememe ve bunun akabininde yüksek kalp çarpıntısı ve soğuk terleme şikayetim vardı.Kendisi ile bu konu hakkında neden böyle olduğunun üzerine gittik.Kendisi bu alanda çok başarılı birisi güven vermesi onu bu alanda daha da başarılı kılmaktadır.Güler yüzlü, sakinleştirici ve konuşturucu yönünde kendisini tanımlayabilirim.Güven bey ile karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Onun sayesinde uyku düzenim normale girdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Herkese sorun yaşadıkları konularda kendisinin çok iyi bir yardımcı olacağını düşünüyorum ve tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Muharrem K. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.154.67.

23-10-2017
 TavsiyeNo: 99818
Değerli bir psikolog olan ve kendisiyle aynı kurumda çalışmaktan memnuniyet duyduğum değerli insan. Kendisiyle bir dönem aynı birimde çalıştıktan sonra, dostluğumuz gelişti ve devam etti. Güler yüzü, etik davranışları verdiği hizmetin sadece bir parçası. Kurumdaki iş arkadaşları ve diğer çalışanlarla tam bir uyum içinde. Dost canlısı, sakin davranışı ve danışanlarına karşı olan profesyonel mesleki müdahaleleri memnuniyet verici. Hastalarını asla geri çevirmez, mutlaka dinler. Danışanı olacak bütün hastalara şimdiden geçmiş olsun dileklerimi sunar kesinlikle memnun kalacaklarına tüm içtenliğimle inanıyorum.
     3 Beğeni    

 Ö.Ç (Danışan)
 IP: 88.253.66.ZBW

22-09-2017
 TavsiyeNo: 99254
Psikoloğum bana ilgili ve samimi dille güzel bir tedavi uyguladı ve profesyonel yaklaşarak sorunlarımı dinledi çok memnun kaldım, konuşamadığım zamanlarda sorular sorarak beni konuşturdu ve sorunlarıma uygun bir dille tavsiyer verdi. Müsait olduğum zamanlara randevu vermeye çalıştı saat ve gün değiştirmek istediğimde ya da iptal etmek istediğimde mail yoluyla kolayca ulaşabildim. Çok da faydalandığımı ve ruhsal olarak rahatladığımı düşünüyorum. Psikolojik destek almak isteyenlere kendisini tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Hilal (Danışan)
 IP: 78.173.235.BW

13-06-2017
 TavsiyeNo: 97346
Güven beyden yaklaşık iki yıldır psikolojik yardım alıyorum. Ilk görüşmeye gitmeden önce 'acaba nasıl biri, rahatlıkla iletişim kurabilecek miyim?' Diye fazla endiselenmedim (normal de fazla endiseli bir insanımdır.) Önceden psikiyatristim bana Güven bey in çok anlayışlı ve işini iyi yapan biri olduğunu söylemişti, ki gerçekten de öyle biri özellikle üniversite hazırlık döneminde bana çok yardımcı oldu . Size farklı sorular sorarak probleminizin ne olduğunu size bulduruyor ve karşılaştığınız problemler hakkında size farklı bakış açıları sunuyor.Psikoloji öğrencisi olmadığım halde insan psikolojisi hakkında bilgilerinden yararlanma fırsatı buldum. Ayrıca Güven bey samimi ve kibar biri. Konuşurken hiçbir zaman psikolog-hasta ilişkisi gibi değilde, sanki abimden tavsiyeler alıyormusum gibi hissediyorum.Yani bana hasta psikolojisini yaşatmadı.Benim gibi aşırı hassas ve çekingen bir insan bile rahatlıkla konuşabiliyor ve derdini anlatabiliyorsa bu demektir ki Güven bey işinin hakkını fazlasıyla veriyor. Mesleki hayatında başarılar dilerim, samimi mizacından dolayı da teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 f. diSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.206.182.YD

07-10-2016
 TavsiyeNo: 90814
nisan ayında yemek yemekle ilgili bir problem yaşadım.birden yutma korkusu oluştu ve bir hafta yemek yiyemedim.ilerleyen haftalarda ise bu sorunum bir türlü geçmedi. psikolojik bir sorun olduğunu anladığımda ise bir uzmana gitmeye karar verdim.öncelikle Marmara Üniversitesi Hastanesi nde görev alan psikiyatri doktorlardan biri ile görüştüm. sağolsun sorunumla yakından ilgilendi.ilaç tedavisi önerisinde bulundu.ama çocuk düşüncem olduğu için ilaç tedavisi istemediğimi belirttim.o da beni aynı hastanedeki psikolog doktora yönlendirebileceğini ; telefon beklememi söyledi. birkaç hafta sonra Güven Hocam beni aradı ve tedavi sürecimiz başladı. açıkçası devlet bünyesinde verilen bir psikolog hizmetinin ne kadar yararlı olabileceği hakkında çekincelerim vardı. ama ilk görüşmemizde Güven Hocamın samimi içten tavırları ona her şeyi rahatlıkla anlatabileceğimi hissettirdi.sakinliği ve güler yüzü beni rahatlattı. tüm ön yargılarım kayboldu. bir kaç hafta sonra hastalığımdaki büyük ilerleme ona olan güvenimi daha da artırdı.en basitinden , ocakta bir şey pişerken ya boğulursam diye yemek yiyemeyen ben ; yanında su olmadan tek bir lokma alamayan ben ; şimdi bu satırları yazarken yanımda hiç su olmadan cips yiyorum.bunu önce Allah a sonra Güven Hocam ve yöntemlerine borçluyum. Allah bin kere razı olsun. sadece yeme problemim değil hayatımdaki diğer pürüzler konusunda da bana çok yardımcı oldu ve yol gösterdi. eskiye göre daha sakinim mesela. seanslara giderken hiç ayaklarım geriye gitmedi.hiç gerilmedim. her seans sonunda hep biraz daha iyileşmiş olarak çıktım. Güven Hocam Allah yolunuzu açık etsin... bana kattığınız her şey için sonsuz kez teşekkürler....
     1 Beğeni    

 Tuba (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.104.250.YWC

27-08-2015
 TavsiyeNo: 80971
Psikoloji 4. sınıf öğrencisiyim ve zorunlu stajımı M. Güven Yıldız'ın çalıştığı hastanede yaptım. Güven Hoca mesleki açıdan gerçek anlamda bana katkı sağlayabilecek verimli bir staj dönemi geçirmemi sağladı. Gözlemlediğim kadarıyla kendisi mesleğini seven, tecrübeli, işinde başarılı, mesleğinin gereklerini yerine getiren biridir. Staj sürem boyunca sadece tecrübesi ve bilgisiyle değil; güler yüzü, akılcılığı ve insanlarla iyi ilişki kurmasıyla da bana örnek oldu. Güven Hoca stajımız boyunca bizlerden hiçbir bilgiyi esirgemedi ileride işimize yarayacak çeşitli testlerin yapımını, yorumlamasını ve raporlamasını uygulamalı olarak öğretti. İnce detayları fark edebilmesiyle hem danışanlarını hem de biz öğrencilerini şaşırtıyor ayrıca aldığı eğitimlere göre ince detayları yorumlamasıyla da bilgisini, tecrübesini gösteriyordu. Meslek etiği ve mesleğimizin ülkemizdeki yeri hakkında bizleri çok güzel aydınlattı aynı zamanda geleceğimizi daha dikkatli planlama konusunda bizlere yardımcı oldu. Bilgi, tecrübe ve kişiliğiyle örnek bir psikolog olan Güven Hocama öğreticiliğinden dolayı teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 S. T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.158.ZJW

26-08-2015
 TavsiyeNo: 80928
Ben bölge arastirma hastanesinde psikiyatri polikliniginde tıbbi sekreterim. Yaklaşık 4 yıldır Güven beyle çalışıyoruz. Psikiyatri hekiminin psikologa yonlendirmis oldugu hastalar genellikle Guven beyle gorusmeyi talep ediyorlar.Ozellikle daha once gelen hastaların çok memnun kalmasından dolayi yakınlarını yonlendirmektedirler. Ben de bu hastalardan olumlu geri dönüşler aldığımdan dolayi psikiyatrik desteğe ihtiyacı olan yakınlarını kendisine yönlendiriyor.Güven bey de çok yoğun çalışmasına rağmen her zaman yardimci olmaya çalışıyor. Hem hastalarıyla hem de burdaki personel ile iletimi çok iyi.Uzun yıllar psikiyatri de çalışmış olmadan dolayi Güven bey gördüğüm sayılı psikologlar dan diyebilirim.Kendisine yapmış olduğu yardımlardan dolayi teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 Bilge (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.164.158.ZZ

25-08-2015
 TavsiyeNo: 80907
Bende M.Güven Yıldız'ın yanında stajını tamamlayan Psikolog adaylarından biriyim.Yanında aldığım eğitim süresince hoşgörülü,sakin, akılcı, dikkatli tutumunu gözlemlediğim çok değerli bir hocamdır.Öğrenme ve gelişmeyi önemseyen,mesleğini daha iyi yapmak, danışanına faydalı olmak konusunda çaba sarfeden bir psikologdur.Bilgide cömertliğiyle de gerek testleri uygulama ve değerlendirmede(MMPI,WİSC-R,KENT E.G.Y,AGTE,SCL,Mental değerlendirmelerde,..)olsun,gerekse Meslek Etiği hakkında kapsamlı bir şekilde bizi aydınlattı.Danışan-Psikolog gizliliğinde titiz olan, tecrübeli ve başarılı nadir hocalarımızdan biridir.Kendisine yardımlarından,özverisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    

 Oğuzhan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.226.205.LW

09-08-2015
 TavsiyeNo: 80587
Psikolog adayıyım ve M. Güven Yıldız'ın yanında staj yaptım. Daha ilk günden itibaren dolu dolu bir staj zamanı geçireceğimi anladım çünkü Güven bey mesleğini severek yapan, aldığı eğitim ve alana olan ilgilisi ile tam olarak işinin hakkını veren bir psikolog. Kent e.g.y , MMPI, WİSC-R gibi testleri uygulama ve değerlendirmede gerçekten çok tecrübeli ve başarılı. Ben ve diğer staj yapan arkadaşlarıma da bu testleri uygulamayı, puanlamayı çıkan sonuca göre rapor yazmayı öğretti. Mental değerlendirme yaparken dikkat etmemiz gerekenleri detaylı bir şekilde anlattı. Danışanları da bir hayli fazla çünkü gerçekten verimli geçiyormuş, çıkanın yüzü gülüyor bir sonraki seansa çok istekli geliyorlar. Geçiyormuş dedim çünkü mesleki sorumluluklara çok önem veriyor danışanlarıyla arasında geçenleri psikolog adayı da olsak bize aktarmıyor çünkü gizliliğe önem veriyor. Tecrübeli ve gerçekten başarılı.
     1 Beğeni    

 M.G (Danışan)
 IP: 194.27.49.YBD

05-08-2015
 TavsiyeNo: 80526
M.Güven Bey.. gördüğümde ilk hissettiğim Güven.. 'Ben iyi olucam' hissi. Problemimi nasıl anlatıcam? nerden başlıcam? düşüncesiyle gidiğim danışman odasından tüm sorunlarımı detaylarıyla anlatmış bir şekilde çıkıyorum, ki ben problemlerimden bahsetme yeteneği olmayan biriyim.. Nasıl başarıyor ?? Bilemiyorum. Analitik çalışıyor olması,sorunun kaynağına inmesini ve sizde sorununuza dönük farkındalık oluşturmasını sağlıyor. Sabrıyla, içtenliği ile ayrıca örnek aldığım insanlardan biri oluverdi. Hala danışmanlığımı yürüten doktorum Güven Bey'e teşekkürü bir borç bilirim. Kendisi köşe taşlarımdan biri TEŞEKKÜRLER...
     Beğenin    

 Gamze S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.165.YD

22-07-2015
 TavsiyeNo: 80270
Güven bey ile bir seminerde tanıştım. Görev yapmakta olduğu şehirde psikolojik desteğe ihtiyaç duyan tanıdığım tanıdıklarımı kendisine yönlendirmek istediğimde bana çok yardımcı oldu. Kendisine yönlendirmiş olduğum danışanlardan da çok olumlu geri bildirimler aldım.Kendisi çok mütevazi, güler yüzlü, yeniliklere açık, mesleğinde donanımlı, mesle etik konusunda aşırı hassasiyetleri olan, işinde uzman biri diyebilirim.kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 suat (Danışan)
 IP: 195.175.60.YWF

20-07-2015
 TavsiyeNo: 80234
Bölge hastanesinde kendisi ile tanıştım. ailevi meselelerimden dolayı bireysel görüşmem oldu. sorunlarıma yaklaşım tarzı ve çözüm önerileri oldukça hoşuma gitti. o süreçte yaşadığım sorunları atlattım diyebilirim. İnsana doğru, mantıklı düşünmeyi sağlayan deneyimli bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Aldığım hizmetten çok memnun kalınca küçük yaşta çocuğum için de kendisi ile görüştüm. çocuk eğitimi için bir kaç konuda kendisinden danışmanlık hizmeti aldım. oldukça kibar, güler yüzlü biri. Bütün arkadaşlara öneririm...
     4 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Marmara Üniversitesi Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İstanbul

Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2010
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Muhammet Güven YILDIZ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Arapça


Muhammet Güven YILDIZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Muhammet Güven YILDIZ Mesleki Videolar Videoları
-


07:27
Top