2007'den Bugüne 92,577 Tavsiye, 28,263 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Vedat DEMİRAL
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Bilişsel Davranışçı Terapist / Şema Terapisti

Vedat DEMİRAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Vedat DEMİRAL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Vedat DEMİRAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Vedat DEMİRAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Eğer ben sahip olduklarım isem ve sahip olduklarımı kaybettiysem; Kimim ben? - Erich Fromm
 
Vedat DEMİRAL'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Duygu Analiz Danışmanlık
Fişekhane Cad. No: 44 Deniz Apt. Bakırköy/İstanbul
İstanbul
Uzm.Psk.Vedat DEMİRAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Istanbul Gelısım Ünıversıtesı/Lısansüstü Egıtım Enstıtüsü/Klınık psıkolojı Tezli Yüksek Lisans (2022 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Vedat DEMİRAL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Anksiyete Bozuklukları
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Fobik Bozukluklar
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Panik Bozukluk (Panik Atak)
Sınav Kayıgısı
Sağlık Anksiyetesi
Eğitimi destekleyici çalışmalar
Çift Problemleri
Borderline Kişilik Bozukluğu
Narsistik Kişilik Bozukluğu
Şema Terapisi

Vedat DEMİRAL Özgeçmis CV Uzm.Psk.Vedat DEMİRAL'ın Özgeçmişi
"İnsanın hayatında iki büyük gün vardır: Doğduğu gün ve neden doğduğunu keşfettiği gün" William Barclay

İşte, psikoloji bilimine ilgim böyle başladı. Neden doğduğumu keşfettiğim bilimi öğrenmeye başladım. Sonrası aşağıda okuyacağınız gibi gelişti.

İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü Yüksek Onur Öğrencisi seviyesinde dereceyle bitirdim. Psikoloji eğitimim süresince Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde kapalı psikoz servisinde stajyer psikolog olarak çalıştım. Özel bir rehabilitasyon merkezinde otizm, down sendromu, mental bozukluklar üzerine çocuk ve genç yetişkinlikler ile çalıştım. Öğrenci ve yetişkinlerin bulunduğu bir merkezde 3.500 kişilik grup ile depresyon, uyum bozukluğu, anksiyete bozuklukları, fobiler, kişilik bozukluklarının tedavisinde psikoterapist olarak çalıştım ve diğer AR-GE, seminer, danışmanlık hizmetlerini yürüttüm.

Eğitim:...[Devamı...]

Vedat DEMİRAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
N.O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106118
Kendisin başka bir siteden gördüğüm ve vedat beyin hastalarından aldığım tavsiye üzerine gitmeye karar verdim ve kendisi çok nazik , ilgili , işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir psikolog. Son derece ilgili , güvenilir ve rahatlıkla konuşabileceğiniz bir insan. Efendiliğine ve samimiyetine son derece güvenilir. Yalnızca vedat bey in değil yanında çalışanların güler yüzlü ve samimiyetleri de yabancı bir ortam da gibi hissettirmiyor. Anksiyete bozukluğumu ve diğer onca sorunumu en kısa seanslarda tabii ki benim de çabamla neredeyse hepsini yendim. Vedat bey in tavsiyelerini dinlemek ve uygulamak bu işi iki kat daha hızlandırıyor tabii ki. Siz nasıl bir ruh halinde iseniz o ruh halinizi hemen anlıyor ve yardımcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Egemen BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105351
Merhabalar, Vedat beyi ocak ayında internet aracılığı ile buldum ve kendisinden destek almaya karar verdim. Uzun süredir kendi içimde çözemediğim sorunları vedat beyin farklı yöntemleriyle zamanla çözmeye başladım yöntemler başta manasız geliyor ama etkisini sonradan görmeye başlıyorsunuz ve en önemlisi size bir nevi psikoloji dersi veriyor bilmediğiniz psikolojik terimleri öğrendiğinizde kendinizi daha iyi tanımaya ve sorunları daha hızlı çözmeye başlıyorsunuz. Kendisi size bir danışman olarak değilde arkadaşınızmış gibi davranıyor ve böylece çözüme daha hızlı gidiyorsunuz. Özellikle genç yaştaki arkadaşlara tavsiye ediyorum kesinlikle yargılamıyor, garipsemiyor aksine sizin kendinizde garipsediğiniz şeylerin bazı durumlarda normal olabileceğine size açıklıyor. Kısacası 8 ay vedat bey’e gittim ve farklı düşünce tarzlarına sahip oldum en önemliside bu bence
     Beğenin    
Mehmethan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104878
içinde bulunduğum durumdan sıyrılmak için "bir bilene" sormak, profosyonel destek almak, danışmak, fikir almak adına hayatımda ilk defa bir hizmet aldım. sorunları çözebilmem de farklı açılardan bakabilmeyi öğrettiği için teşşekkür ediyorum. özümde olan süre giden yanlışları görmemde onları terk etmemde büyük faydalarını gördüm. ilk kez böyle bir danışmanlık aldım. ve tekrar birşey danışmak ihtiyacı hissedersem şayet yine arayacağım kişidir Vedat bey. bana kattıkları çok fazla açıkçası. keşke daha önce gelseymişim pişmanlığını bir çok kez yaşadım. arkadaşlarıma, çevreme, gördüklerime de tavsiyelerde bulundum. aldığım eğitimden bazı şeyleri onlara da aktarmaya çalıştım. bendeki değişikliği herkes hisseder oldu. bu ayrı bir özgüven sağlıyor. bilemiyorum farklı bir his. Vedat bey özelinde ise, kendisi güven veren, samimi, işini severek yapan yetkin bir psikolog. bana kattıkları için minnettarım. bu yazıyı tüm samimiyetimle yazıyorum. böyle bir şeyi de ilk defa paylaşıyorum. hayatınızda ne kadar çok "ilk defa" diyeceğiniz biri olabilmek için, değişime inanabilmek için... mutlu, huzurlu, ve hep neşeli olabildiğiniz bir yaşam diliyorum.
     Beğenin    
H.U.ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100607
Merhabalar; Vedat bey ile çalışmaya neredeyse bir yıl önce başladım. Kendisine bir uygulama ile ulaştım.Başta çok şüphelerim vardı ama ilerleyen zamanlarda resmen hayatımı değiştirmeme vesile oldu. İlgisi ile dostane yaklaşımı ile , bu zor süreçte bana yol gösterdi. Profesyonelliğini her daim bana yardım için kullandı. Şu an olduğum yada artık olduğum kişi için Vedat beye çok şey borçluyum. Sıcakkanlı ve dost yaklaşımı başta ki şüphelerimi aşmamda ve kendisine güvenmem de çok faydalı oldu. Umarım herkese de benim gibi yardımcı olur. Kendisini şiddetle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Havva NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100451
Herkese Merhaba. Uzun bir süredir yaşadığım bir problem vardı. Kendi kendime çözemediğim gibi bir uzmandan da yardım almaya çekiniyordum. Çekincelerim; beni anlayabilecek mi ve gerçekten değecek mi gitmeme. Birkaç yeri aradım ve bana dönüş yaptıklarında sorumu tek bir seansta çözebileceklerini söyleyenler oldu, çünkü bir müşteriydim onların karşısında. Şunu söylemeliyim ki Vedat Demiral ile ilk seansta tüm endişelerim kayboldu. Ben de bir hekimim ve Vedat Bey'in olaylara objektif ve akılcı yaklaşımı sayesinde sorunlarımı çözmekle kalmayıp kendime olan saygımın da arttığını hissediyorum Teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
D.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98764
Gayet anlayışlı, profesyonel ve seansların dolu dolu geçtiği bir doktor. Tavsiye ediyorum, gençleri çok iyi anladığını düşünmekteyim, bu sebeple gençlere özellikle tavsiye ediyorum. Ailemin tavsiyesiyle gittiğim seanslarda yaklaşık 5 ay sonunda sorunlarımı büyük ölçüde çözdüm, kafanızda gitmek ile ilgili bir soru var ise kesinlikle arayıp konuşmanızı tavsiye ediyorum, kafamdaki sorularla ilgili ben arayıp bilgi aldım ve bu şekilde terapilere başlayabildim.
     3 Beğeni    
E.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98630
Hayatımın bitiş noktasındaydım. Vedat Bey'i tanımadan önce artık hayat bitmişti benim için. Birçok uzmanla tanıştım, bana hiç iyi gelmedi. Artık gücüm kalmamış, umutlarım tükenmişti. Sonra Vedat Bey'i tanıdım. Terapiye başladığım ilk gün yaptığı herşeyle yaşamak için içime umutlar doğdu. Hayatı sevdirdi. Yaşadığım yerden nefret ediyordum, orayı sevdirdi. Çocuklarıma, eşime, bana hayatı herşeyi güzelleştirdi. Zor şartlarda desteğini hiç esirgemeden destek oldu. Bu yazdıklarımdan daha çok faydası dokunmuştur. Yani kısacası mesleğinin hakkını veren Vedat Bey'e ve Ayşe Hanım'a ben ile eşim olarak onlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyiki de tanımışız. Herkese tavsiye ederim, çok iyi bir uzman.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Nevim ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98556
Tanıdığım en doğal en samimi ve işini çok seven bir insan kendisini en zor dönemimde tanıştım o dönemler benim için çok zordu ve gittiğim hiç bir psikolok bana vedat bey kadar yardımcı olmamıştı kafamdaki sorularımı tek tek sıkılmadan usanmadan dinliyip cevaplarını aldım hiç üşenmeden kesin cevaplar verebilmek için ve benim için çok uğrasti kendisine çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız içten olusunuz kendinizi karşıdaki insan yerine koyup dertlerini anlamanız çok güzel malesef bu duygular artık kimsede yok ve bukadar özel bir doktor bulmak benim için büyük bir şans herkese gerçekten tavsiye ediyorum inan bunlar benim gerçek dugularim hislerim ozaman neler çektiğimi kimse bilemezdi
     3 Beğeni    
A.B.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98533
Merhabalar, Ani bir ölüm ile sarsıldığım dönemi antidepresanlar ile atlatmaya çalışıyordum. Ancak kendimi sürekli uyuşmuş ve mutsuz hissetmeye devam ediyordum. Obsesif kompulsif bozukluğun yanı sıra kusma krizlerine varan kaygı bozuklukları ile mücadelem ise artık çekilmez boyuttaydı. İlaç kullanmanın faydası olmadığını fark edince psikolojik destek almaya karar verdim. İnternet üzerinden Vedat Bey'in benim problemlerim ile ilgilendiğini öğrendim ve hemen randevu aldım. Vedat bey ile ilgili ilk söyleyebileceğim şey kendisi harika bir dinleyici. Anlattıklarınızdan yola çıkarak problemin asıl kaynağı ile ilgili nokta atışlar yapıyor. Olaylara asla bakmayı hayal dahi edemeyeceğiniz açılardan bakmanızı sağlayarak, bozulan düşünme fonskiyonlarınızı yeniden doğru şekilde çalışır hale getiriyor. Bu şekilde problemin doğrudan çözümünü söylemek yerine, bir problem ile karşılaştığınızda nasıl başa çıkacağınıza dair izlenecek yolları öğretiyor. Kendisi harika kişisel gelişim kitapları öneriyor ve yaşam boyu ruhsal sağlığınızı koruma yöntemleri öğretiyor. Hatta öğrenmeyi öğretiyor. Bilinçaltınız inerek adeta fazlalıkları dışarı atıyor ve bastırdığınız tüm duygular ile yüzleşmenizi sağlıyor. Kendisinin samimi yaklaşımı, asla bir yabancı ile konuşuyormuşsunuz izlenimi vermiyor ve kendinizi yanında çok rahatça ifade edebilmenizi sağlıyor. Terapilerin sonunda ne ağlama krizi, ne de kusma krizi kalmıştı. İlaçları da bir daha kullanmamak üzere attım. Kendisine buradan da teşekkürlerimi tekrar sunarım. Daha sağlıklı bir ruh ve hayat için kesinlikle tavsiye ediyorum. Farkı göreceksiniz.
     6 Beğeni    
Merve ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94728
Merhaba, ben Merve 25 yaşındayım 1 evlilik yaptım sorunlu bir evliliğim vardı ve çocukluğumdan beride işitme problemim olduğu için iletişim problemi yaşıyordum. Vadet beyden destek almaya internet araştırması sonucu karar verdim ve yaklaşık 5 ay devam ettim.Sonra il dışına taşındığım için terapiye son vermek zorunda kaldım.Öncelikli destek alma amacım evliliğimle ilgili sorunlardı evliliğim kısa sürede sonlanmasından sonra çocukluğumdan beri süren problemlerim üzerine yoğunlaştım.Enerjim tükenmişti hiç bişey yapmak içimden gelmiyordu insanlardan kendimi soyutlamıştım hiç birşeyin düzeleceğine dahi inanmıyordum.Ama pes etmedim psikoloğumu dikkatle dinledim ve verdiği eğitimlerden dersler çıkarmaya başladım.Psikoloğumun tavsiyesi ''İyi Hissetmek'' kitabı ile bir çok yaptığım yanlışı farkına varmaya başladım.Teknikleriyle beni diplerden tuttu çıkardı. O tekniklerle beni öyle güzel arındırdı ki.Kısacası, küçüklüğümden beri yakamı bırakmayan o depresyonu 5 ayda büyük ölçüde azalttı.Doğru adımlarla ilerlediğimi hissediyorum kendime güvenim geldi.Şu an il dışında yaşıyorum.Öğrendiklerimi ve uygulayacaklarımı bir an olsun aklımdan çıkarmıyorum Vedat bey sayesinde hayatımda ne yapacağımı biliyorum. Bambaşka bir ben bulmamı sağladı.Bundan sonrada çalışmalarıma devam ederek terapimi başarıya ulaştırmak bu hayattaki en büyük hedefim. Evet Ben bu çok özel insanı kesinlikle ve kesinlikle yürektennnn TAVSİYE EDİYORUM:))
     5 Beğeni    
Psk.Nur MERİÇ
25.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88176
Sevgili meslektaşım, Psikolog Vedat Bey’le henüz psikoloji öğrencisi iken tanıştık. O zamanlar da mesleğe olan sevgisi, bağlılığıyla ve çalışma azmiyle takdirimi kazanmıştı. Şimdilerde sürekli kendini yenileyen, araştırmacı, başarılı bir psikolog. Danışanları ile olan içten, samimi ilişkisini ve meslek aşkını görmek beni mutlu ediyor. Başarılarının devamını diliyorum. Umarım daha fazla insanın yüreğine dokunma şansı bulur. Psikolojik Gelişim & Aile Danışmanı Nur Meriç
     5 Beğeni    

Vedat DEMİRAL'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Yağlı Boya

Sevdigi Yazarlar : Erich Fromm, Irvin Yalom, Dostoyevski, Shakespeare


Vedat DEMİRAL'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ

Vedat DEMİRAL'ın Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Duygu Analiz Danışmanlık
Fişekhane Cad. No: 44 Deniz Apt. Bakırköy/İstanbul
İstanbul
Uzm.Psk.Vedat DEMİRAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 456 71 20
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Istanbul Gelısım Ünıversıtesı/Lısansüstü Egıtım Enstıtüsü/Klınık psıkolojı Tezli Yüksek Lisans (2022 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Uzm.Psk.Vedat DEMİRAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Vedat DEMİRAL'ın Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Vedat DEMİRAL Mesleki Videolar Videoları
-

07:53
Top