2007'den Bugüne 92,390 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,987 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Işıl UĞUR GÜNAK
Psikolog - İstanbul
Oyun Terapisti, Çocuk ve Ergen Psikoterapisti, Bilişsel Davranışçı Terapist, EMDR Terapisti

Işıl UĞUR GÜNAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Işıl UĞUR GÜNAK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Işıl UĞUR GÜNAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Işıl UĞUR GÜNAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Saadet EMİŞÇİPsk.Saadet EMİŞÇİ
Üniversite döneminden bu yana yakından tanıdığım, alanında oldukça yetkin olan Saadet Uçan'ın mesleğine olan sevgisinin ve saygısının artarak devam et...
Gülru TUĞUTLUPsk.Gülru TUĞUTLU
Üniversite döneminde başlamış olan dostluğumuz boyunca, Gülru Tuğutlu'nun mesleğine yönelik tutumunu her zaman takdir ettim. Almış olduğu sayısız eği...

 
Işıl UĞUR GÜNAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Duyu Psikoloji
Bağdat Cd. Caddebostan İskele Sk. Işıl Apt. No:20 Daire:5 Caddebostan Kadıköy 
İstanbul
Psk.Işıl UĞUR GÜNAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1982 (42 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce / İleri Düzey
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi - Psikoloji Bölümü (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Işıl UĞUR GÜNAK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Psikoterapisi

Oyun Terapisi

Bilişsel Davranışçı Terapi

› Boşanma Süreci
› Kayıp ve Yas
› Davranış Problemleri
› Kardeş Kıskançlığı
› Aile içi iletişim problemleri

› Fobiler
› Takıntılar
› Depresyon
› Saldırganlık
› Uyku Problemleri
› Beslenme Problemleri
› Internet ve Bilgisayar Bağımlılığı

› Okul Korkusu
› Sınav Kaygısı
› Ödev ve Sorumluluklar
› Öğrenme Güçlüğü
› Disleksi, Disgrafi, Diskalkuli
› Dikkat Dağınıklığı
› Hiperaktivite

› Görsel ve İşitsel Dikkat
› Bellek
› Görsel Ve İşitsel Algı

› Özgüven Sorunları
› Sosyal Beceri Eksikliği
› Akranlarıyla Uyum Sorunları
› Yalan Söyleme

Işıl UĞUR GÜNAK Özgeçmis CV Psk.Işıl UĞUR GÜNAK'ın Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2004 yılında mezun olarak lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Üniversite döneminde çeşitli anaokulu ve ilkokullarda gelişim psikolojisi alanında birçok projede yer aldı. Son dönemde, Yeditepe Üniversitesi Bilişsel Bilimler Tezli Yüksek Lisans Programını tamamlama ve uzmanlığını alma aşamasındadır.

Lisans eğitiminin ardından Marmara Üniversitesi Psikiyatri anabilim dalı başkanı ve Uluslararası Bilişsel Terapiler Derneği (IACP) Yönetim Kurulu üyesi ve Avrupa Bilişsel ve Davranış Terapiler Birliği (EABCT) geçmiş dönem başkanı Prof. Dr. Mehmet Z. SUNGUR’ dan aldığı “Depresyon ve Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi” 2 yıl süreli eğitim ve süpervizyon sürecini tamamladı ve terapilerini bu yönelimde sürdürmeye devam etti.
...[Devamı...]

Işıl UĞUR GÜNAK'ın Makaleleri Işıl UĞUR GÜNAK'ın Makale ve Yazıları
2 Makale
1 Yazı/Döküman

Işıl UĞUR GÜNAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Bilge ÇAPOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103163
Işıl’ı üniversite yıllarından itibaren tanırım. Kendisi özellikle çocuklarla iletişim konusunda doğal bir yeteneğe sahiptir. Uzun yıllardır çocuk terapisi konusunda çeşitli kurumlarda çalışmış ve çok sayıda eğitime katılmıştır. Tecrübe ve eğitimin önemi büyük olsa da çok daha önemli olan mesleğe uygun kişiliğe sahip olma ve yaptığı işe kendinden bir şeyler katma konusunda da taktir ettiğim bir meslektaşımdır. Zekası ve yaratıcı becerileri sayesinde çocuklarla çalışırken kolaylıkla ilerlediğini ve başarılı sonuçlar elde ettiğini düşünüyorum. Kendisine gönül rahatlığıyla çocuklarınız konusunda başvurabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Emine
21.Mart.2018
TavsiyeNo: 102767
Işıl hanım aynı merkezde beraber çalışmış olduğum değerli bir meslektaşımdır. Alanıyla ilgili eğitim ve kongrelere düzenli olarak olup katılmakta ve yenilikleri takip etmektedir. Gerekli donanım ve terapi becerilerine sahip olan Işıl Hanım'ın yapmış olduğu seans süreçleriyle ilgili birçok olumlu geribildirim almış olmam mesleğindeki yetkinliğini kanıtlar niteliktedir. İnsan ilişkilerindeki sıcakkanlılığı ve duyarlılığı çalışmalarında da kendisini göstermektedir. Oyun terapisi alanında uzmanlaşan Işıl Uğur'u profesyonel destek almayı düşünen herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ebru Güçlü
21.Mart.2018
TavsiyeNo: 102761
Işıl hanım alanında uzman,donanımlı,sürekli işiyle ilgili gelişmeleri takip eden bir psikologdur.Danışan çocuklarıyla kurduğu iletişim,yaklaşımı ,ailelere yaptığı yönlendirmeler birçok çocuğun hayatına dokunmuştur.Uzun yıllar kendisi ile beraber takip ettiğimiz çocuklarda yaptığı yönlendirmeler ve bilgilendirmeler ile daha etkili ve olumlu bir gelişim elde edebildik.Özverisi,çalışkanlığı,çocuklara olan sevgisi,her durumda elinden gelen tüm desteği verip,bilgisini paylaşan ,tecrübesi ve sakinliği ile her zaman çok takdir ettiğim bir arkadaş ve psikologdur
     2 Beğeni    
Hazal Basaran
20.Mart.2018
TavsiyeNo: 102752
Ruha dokunur ışıl hocam. Sakinliği ,sicacik sesi , guler yüzü ,kendini degerli hissettiren yaklasimi , cozumleri cok iyi gelir insana.Birlikte calistigim 3 sene boyunca takildigim bircok konuda yardimini esirgemedi ,onun sayesinde bircok problemin ustesinden gelebildim. Fizyoterapist olarak kimi zaman hastalarla olan iletisimimde sorunlar yasiyordum çizdigi yol ve gosterdigi yontemlerle bunlarin hepsini geride biraktim. Arkadasi olarak yaptigimiz sohbetler kendimi gelistirmemde cok etkili oldu. Kendisine sonsuz tesekkurler.
     1 Beğeni    
Merve KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Mart.2018
TavsiyeNo: 102653
Merhabalar Işıl hanımla beş yıl kadar aynı kurumda çalıştık. İş ahlakı ve etik kurallarından taviz vermeyen bir psikologdur. İyi bir ekip arkadaşı olmasının yanında en zor günlerimde de yanımda olmuştur. 2014 yılı haziran ayında on bir aylık bebeğim bir arkadaşımızın kucağından camdan (4 kat) düşmüştü. Süreci sağlıklı bir şekilde gecirmemizde ve çok yardımını gördük. Kendiniz , çocuğunuz ya da yakınlarınız için gönül rahatlığıyla kendisine danışabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Serpil Hacıalioğlu
13.Mart.2018
TavsiyeNo: 102579
Işıl uzun yıllardır tanıdığım, mesleki açıdan kendini geliştirmiş ve gelişimlere daima açık olan yaptığı işi her anlamda özveri ve profesyonellikle yürüten bir psikologtur. Danışanları için yaptığı en doğru tanılama ve akabinde uygulamış olduğu yöntem ve teknikler ile kısa zamanda başarılı sonuçlara imza atmıştır. samimiyeti ve sıcaklığı ile danışanlarının kendilerini çok rahat bir atmosferde ifade edebilecekleri ve güzel sonuçlar alacaklarından eminim.
     2 Beğeni    
Gözde Kahratli
11.Mart.2018
TavsiyeNo: 102536
Işıl goruslerine, sezgilerine ,çalışma sistemine ve prensiplerine çok güvendiğim bir arkadaşım. Mesleki anlamdaki deneyimleriyle olduğu kadar meslege olan kişisel yatkınlığı onu bu alanda vazgeçilmez yapıyor.Cocuklarla çalışırken spontan,yaratıcı, sabırlı,samimi ve doğal olmak çocuğu dinlemek onun yoluna eşlik etmek önemlidir.İsil bu özellikleriyle cocuklarla iletişimi kolaylikla kurabilen ve doğru tespitleriyle danışmanlık sürecini güven içinde yönetebilen bir psikolog. Psikolojik Danışman Gözde Kahratli
     2 Beğeni    
Pınar Akgül Çetinkaya
10.Mart.2018
TavsiyeNo: 102530
Işıl hanımla beraber uzun yıllar aynı kurumda çalışma fırsatım oldu ve onunla çalışmak çok güzeldi anlayışlı sabırlı karşısındaki kişiyi sonuna kadar dinleyip mutlaka çözümler üreten geri bildirimler sonunda mutlaka olumlu dönüşler sağlar.Mesleğinde çok başarılı bir kişidir .İşini dürüst ve düzgün yapan bir kişidir. Çocukları çok sever onlarla iletişime girmede başarılıdır ,arkadaş canlısı ,çalışkan ,sabırlı ,saygılı, güleryüz’lü bir insandır .Başarılı bir psikolog olarak tavsiye esiyorum.
     1 Beğeni    
Tuğçe Çolak
10.Mart.2018
TavsiyeNo: 102527
Işıl Hanım'ı uzun zamandır tanıyorum. İlişkilerini hassasiyet ve özenle sürdüren bir kişidir. Saygı sınırları içerisinde sevgisini size içtenlikle belli eder. Çocukları çok sever. Her yaş grubundaki insan ile çok çabuk iletişim kurar. Güven duyacağınız bir samimiyet ve profesyonelce yardım elini uzatır. Mesleki tecrübesi ve akademik donanımını iş hayatına yansıtacak yeterliliklere sahiptir. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir hava yaratarak sizi etkiler.
     2 Beğeni    
Ayşegül Aydın
10.Mart.2018
TavsiyeNo: 102525
Işıl Hoca ile tanışmamız aynı merkezde çalışmamızla oldu. Çalıştığım süre boyunca bizlere de çocuklar konusunda çok destek sağladı. Icten,samimi,sempatik ve güven veren tavrıyla çocuklarla çok iyi bir iletişim kurduğuna bizzat şahidim. Özellikle konu çocuklar olunca öncelikli olan onların güvenini sağlamak ve onlarla iyi bir iletişim kurmaktır zaten.Velilerle yaptığı görüşmelerde geribildirimleri hep olumlu olmuştur. Oyun terapisi alanında uzman bir psikolog. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Nilüfer Budak
9.Mart.2018
TavsiyeNo: 102509
Kendisini çok uzun yıllardır tanıyorum, okul yıllarından bu yana dostluğumuz devam ediyor. Işıl hanım mesleğini son derece profesyonel şekilde ve kendisinden beklenenin çok üzerinde bir özveri ile sürdürmektedir. İyiniyetli ve fedakar kişiliğini ilk tanıştığınızda farkedeceğinize inanıyorum. Yabancı dil bilgisi ile yabancı yayınları da takip edebilmekte, her zaman mesleki bilgilerini geliştirmektedir, danışanları için en güncel araştırma ve yöntemleri tespit etmek için çaba sarfetmektedir. Doğrudan kendi alanında olmayan alanlar için kendisinden aldığımız yönlendirme ile doğru uzmana ulaştık ve eşimin problemlerine çözüm bulduk, hayatımıza büyük etkisi oldu. Hem eğitim ve hem de iş hayatındaki sosyal çevresi ile bu anlamda çok önemli katkılar sağlayabilir. 6 yaşındaki oğlumla her zaman çok güzel ilişkileri oldu, Işıl hanımın güleryüzü ve pozitif enerjisi çocuklarla özel bir ilişki kurmasını sağlıyor, çocukların gözünde farklı bir yeri oluyor. Çocuklar sevgi gördüklerini zaten bizden çok daha net anlayabiliyorlar ve güvenli bir bağ kuruyorlar. Hem mesleki yeterliliği hem de kişiliği ile Işıl hanımı herkese tavsiye ederim, ilk tanışmada hem kendilerinin hem de çocuklarının memnuniyet ve güven duyacaklarına eminim.
     2 Beğeni    
Nazmiye
26.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102303
Kendisiyle uzun yıllar çalışma fırsatımız oldu.Çalıştığımız süre zarfında gerek çocuklarla olan diyalogları gerekse çalışma prensipleriyle oldukça başarılı bir psikologdur.Çocuk değerlendirmeleri ,terapileri konusunda eğitim almıştır.Güleryüzlü ve samimi olmasıyla özellikle çocuklarla kuvvetli bir iletişim kurmayı başaran pozitif bir insandır. Sabır, özveri ,güven gibi özellikleriyle kendini kanıtlamıştır. Işıl Hanımı başarılı bir psikolog olarak tavsiye etmek isterim
     2 Beğeni    
Didem Gedik
24.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102264
Işıl Hanım, işini severek ve titizlikle sürdüren bir meslektaşımdır. Daha önce birlikte çalışma fırsatım olduğu için çalışma şeklini her zaman takdir etmiş ve kendime örnek almışımdır. Çocuk terapileri ve değerlendirmeleri konusunda kendini oldukça geliştirmiş, birçok profesyonel eğitim almış ve mesleki gelişimi için yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden bir psikolog olduğunu söyleyebilirim. Yürüttüğü tüm çalışmalardan olumlu geri dönüşler alan, bu alanda büyük önem taşıyan etik üzerinde oldukça hassas davranan bir uzmandır. Çocuklar ve aileleriyle pozitif iletişim kuran ve bu yaklaşımıyla yalnız terapötik müdahale değil, aileler için oldukça önemli olan çocuklarıyla ilgili akıllarında oluşan tüm sorulara cevap verme ve yönlendirme konusunda da oldukça başarılıdır. Bu alanda destek almaya ihtiyaç duyan herkese kendisine başvurmalarını tereddütsüz tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Gülru TUĞUTLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101814
Işıl Uğur üniversiteden çok yakın arkadaşım, dostum ve meslektaşımdır. Okul yılları boyunca derslere olan özeni, disiplini, insanlarla kurduğu pozitif, saygılı ve sevgi dolu iletişim her zaman dikkat çekmiştir. Üniversite sonrası kendini sürekli geliştirmek ve mesleğine katkıda bulunmak amacıyla profesyonel eğitimler almaya devam etmiş ve bu eğitimlerde de başarısını göstermiştir. Meslek hayatıyla ilgili olan paylaşımlarda her zaman etiğe çok önem vermiş, insan ilişkilerinde samimi ve güleryüzlü yaklaşımını ön planda tutmuştur. Çocuk terapileri alanında uzmanlaşan meslektaşım Işıl Uğur'a şimdiye kadar yönlendirdiğim danışanlardan çok olumlu geribildirimler almış olmam onunla ilgili gözlemimi doğrular niteliktedir. Kendisi meslektaşım olmanın yanı sıra çok yakın bir dostum olarak, sosyal hayatındaki canayakın, özenli duruşuyla sevgimi ve saygımı kazanmıştır. Işıl Uğur'u gönül rahatlığı ve sonsuz bir güvenle herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

Işıl UĞUR GÜNAK'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Türkiye Derneği

Işıl UĞUR GÜNAK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Işıl UĞUR GÜNAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Saadet EMİŞÇİ
Psk.Saadet EMİŞÇİ
Üniversite döneminden bu yana yakından tanıdığım, alanında oldukça yetkin olan Saadet Uçan'ın mesleğine olan sevgisinin ve saygısının artarak devam et...
Gülru TUĞUTLU
Psk.Gülru TUĞUTLU
Üniversite döneminde başlamış olan dostluğumuz boyunca, Gülru Tuğutlu'nun mesleğine yönelik tutumunu her zaman takdir ettim. Almış olduğu sayısız eği...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Duyu Psikoloji
Bağdat Cd. Caddebostan İskele Sk. Işıl Apt. No:20 Daire:5 Caddebostan Kadıköy 
İstanbul
Psk.Işıl UĞUR GÜNAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 380 32 29
Telefon 2 :
0(539) 551 19 23
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(42 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi - Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2004
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Işıl UĞUR GÜNAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce / İleri Düzey

Işıl UĞUR GÜNAK Mesleki Videolar Videoları
-
oyun terapisi, fobi, internet bağımlılığı, hiperaktivite, duygusal problemler, oyun terapisti, takıntı, bilgisayar bağımlılığı, boşanma, özgüven, çocuk psikoloğu, obsesyon, teknoloji bağımlılığı, benlik saygısı, kaygı, çocuk ve ergen psikoloğu, tırnak yeme, dikkat, ölüm, uyku problemleri, çocuk ve ergen terapisti, davranış bozukluğu, algı, oyun, beslenme problemleri, çocuk psikoterapisti, okul korkusu, bellek, akran ilişkileri, iletişim problemleri, çocuk terapisti, sınav kaygısı, öğrenme güçlüğü, çekingen, cas testi, bilişsel davranışçı, sosyal beceriler, özel öğrenme güçlüğü, saldırgan, özgül öğrenme güçlüğü, çocuk ve ergen, kardeş kıskançlığı, disleksi, sosyal uyum, dikkat eksikliği, korku, öfke problemi, dikkat dağınıklığı, otizm, hiperaktif

02:40
Top