2007'den Bugüne 83,150 Tavsiye, 26,211 Uzman ve 18,446 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Duygu BAKIR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

12

[Uzm.Psk.Duygu BAKIR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Duygu BAKIR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Duygu BAKIR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Duygu BAKIR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Terapi
Oyun Terapisi
Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu
Aile Danışmanlığı

Duygu BAKIR Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Duygu BAKIR'ın Özgeçmişi
Eğitimler:

* Kognitif Davranışçı Terapi - Prof. Dr . Mehmet Zihni Sungur (devam ediyor)

*Attentioner (Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu tanılı çocuklar için yapılandırılmış seanslar) - Apamer

* Oyun Terapisi - Yeşil Işık Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

*Wisc-r Zeka Testi Eğitimi - Kim Psikoloji

*Çocuklarda Davranış Bozuklukları Çözüm Teknikleri Eğitimi - Yeşil Işık Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

*Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi - Kim Psikoloji

*Çocuk Değerlendirme Testleri ( Frostig, Agte, Bender Gestalt, Peabody Alıcı Dil, Metropolitan Okul Olgunluğu, Gesselz Frankfurther dikkat testi, D2 dikkat testi, Porteus, Cattel 2A-3A)

Duygu BAKIR Tavsiye Yazıları Duygu BAKIR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Kübra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.122.BY

14-01-2020
 TavsiyeNo: 113119
Merhabalar, Bugüne kadar çalıştığım ortamlarda bulunan en iyi psikolog Duygu Bakır’dan bahsetmek isterim. Kendisi ilk tanışıklıkta mesafeli görünse de çok sıcak kanlı ve her insanın düşünce ve fikrine önem veren biridir. Eleştirisel yaklaşmaz mutlaka dinler ve çözüm önerileri sunar. Çalışma kurallarına uyar ve elinden geleni yapar. Çocuklarla iletişimi çok güzel, onlarla birlikteyken çocuklar çok güzel vakit geçirirler . Görüşmelerinin dönütlerine istinaden söylemeliyim ki danışanları çok memnun ayrılıyorlar. Kendisiyle çalıştığım için çok şanslıyım 😊 Saygılarımla PR Kübra Karataş
     Beğenin    

 İsd (Danışan)
 IP: 176.55.85.ZF

12-01-2020
 TavsiyeNo: 113090
Güzel bir dinleyici ve iyi bir konuşma ve üsluba sahip her açıklaması altın gibi ailevi sorunlarım vardı uygun çözüm önerdi güzel bir anlatıcı ve çok iyi dinliyor konuşmaları ona göre bir yol bulup çözüm sürecine gidiyor o yüzden çok iyi bence bi konuda pek geliştirmesine gerek yok çok iyi biri arkadaş canlısı sanimi güleryüzlü nazik güzel bir yer ve hepsi güleryüzlü ve samimi personellere sahip bir işyerine sahipler. Herşeyi çok güzel yapıyor. En güzeli de uygun çözüm önerilerine sahip birisi.
     Beğenin    

 Taner Altın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.174.YYL

16-09-2019
 TavsiyeNo: 111394
Sevgili Duygu ile Mehmet Zihni Sungur hocadan aldığımız Kognitif Davranışçı Terapi eğitiminden tanışıyoruz. Çocuk, Bireysel ve Aile alanında çalışmakta olan genç arkadaşım aldığı eğitimler ve yüksek lisans derecesi ile gelişime çok açık ve başarılı olduğunu göstermekte. Mesleki tecrübesi güven vermekle beraber, güleryüzü ve samimiyeti ise sizde çok çabuk sıcak ve doğal bir duygu uyandırıyor. Çok rahat danışmanlık hizmeti alabileceğiniz değerli duygu meslektaşıma iş hayatında gönülden başarılar diliyorum..
     Beğenin    

Beril YASAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Beril YASAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-07-2019
 TavsiyeNo: 110802
Duygu Hanım ile ortak bir arkadaşımız aracılığıyla tanıştık. Danışanlarıyla olan ilişkisini bizzat gözlemleyebilen biri olarak söylemeliyim ki; Duygu Hanım danışanlarıyla sıcak ve samimi ilişkiler kurabilen, alanında sürekli kendisini geliştirmeye çalışan ve etik ilkeler doğrultusunda hareket eden bir uzmandır. Özellikle çocuğunuz duygusal problemler ve davranışsal sorunlar yaşıyorsa Duygu Hanım'ı tavsiye edebilirim. Meslek hayatında kendisine başarılar diliyorum.
     Beğenin    

 Buse (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.124.YFB

12-07-2019
 TavsiyeNo: 110575
Kendisi ile stajyer olarak başladığım kurumda tanıştık.Gerçekten alanında uzman birisi sıcak kanlı,samimi ve işini başarıyla yaptığını söyleyebilirim.Kendisini sürekli geliştirmeye açık ve işini severek yapan birisi.Çocuklara çeşitli uygulamalar ve terapileriyle gerçek anlamda rahatlattığını ve olumlu yönde etki gösterdiğini düşünüyorum.Oyun terapisiyle hem danışanın hem de velilerin memnun kaldığı bir psikolog.Dikkat geliştirici uygulamalar ve testleriyle danışanlarında ilerleme gözlemlenmiştir.Kendisi mükemmel bir kişilik ve psikolog Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Şebnem (Danışan)
 IP: 178.246.157.ZJL

12-07-2019
 TavsiyeNo: 110573
Merhaba Duygu hanımla kızımın eğitim aldığı kurumda tanıştık okula gitmek istemeyen bir çocuk benim kızım kitap okumayı sevmeyen derdini sıkıntısını asla anlatmayan ve disleksili bir çocuk Duygu hanımın güler yüzü sevgisi ilgisi ile kızımı ikna etti ve onunla oyun terapilerine başladı ve benim kızım değişmeye başladı ve sorunlarını artık anlatıyor bazı çocuklar gerçekten zordur değişiktir ve insanlar bu çocukları anlamazlar bizi kimse anlamadı ama Duygu hanımı tanıyana kadar .oyun terapilerinin nekadar etkili olduğunu ve bir uzmanla dahada etkili olduğunu öğrendim kendisini çok güzel geliştirmiş bir insan ve güler yüzü sevgisi muhteşem ıyiki varsınız tavsiyem Duygu Bakır disleksili çocukları kimse kolay kolay anlayamaz sıkıntılarını çözemez biz çok şanslıydık oyun terapileri ve dikkat çalışmalarıyla sorunlarımızı aşmayı başardık her konuda bilgili yeniliklere açık bir insan başarılarınız daim olsun
     1 Beğeni    

 ceyda cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.241.26.C

11-07-2019
 TavsiyeNo: 110565
Oğlum Hasan oğuz un dikkat daginikligi icin aldığımız seanslardan cok iyi sonuc aldik ilerleme kaydettik . Duygu bakira cok tsk edriz. Iyi bir psikolag ve isinin uzmani olarak herkese tavsiye edriz. Guler yuzlu ve danisanlariyla cok ilgili bende tavsiye uzerine bas vurdum ve Iyi bir şekilde karsilandim.Kendini iyi gelistirmis alaninda genis çapta islere Acilmis anlattiklariyla danisanini rahatlatiyor ve bilgilendiriyor.Gorusen arkadaslarimda cok memnun kaldilar .
     2 Beğeni    

 Serap özbilgin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.249.96.ZJC

11-07-2019
 TavsiyeNo: 110552
Ben özel bir kurumda öğretmenlik yapıyorum duygu hanım kurumumuza psikolog olarak başladı kendisi ile çalışma alanında cok sık görüşmeler saglıyorduk. Kendisi cok anlayışlı işinde başarıli ve yenilege cok açık bir psikolog yaşadığımız sorunlar karşısında hep cok ilgili problem çözen profesyonel bir psikolog olarak ilerledi. Kendini geliştirmeye cok açık biri olduğu için cok samimiyet ile kendisini takdir ediyorum umarım cok daha güzel noktalara gelecektir kendisi. Kendinizi duygu bakıra emanet edebilirsiniz rahatlık ile...
     1 Beğeni    

 Veysel (Danışan)
 IP: 95.0.86.Z

11-07-2019
 TavsiyeNo: 110544
Duygu Hanım ile linkedn aracılığıya tanışmıştık. Paylaştığı bir makaleden yola çıkarak oğlum ile görüşmeye gittik. Kendisi ile ilgili izlenimim; dünyalar tatlısı, bilgili, sıcak kanlı, işini çok seven ve yaptığı görüşmelerde iletişiminin çok kuvvetli olduğunu söylebilirim. Aslında oğlumun büyük bir problemi olmamasına rağmen gözden kaçırdığımız ya da ne yaparsak nasıl daha faydalı olabiliriz düşüncesi ile gitmemize rağmen, bize verdiği geri bildirimler ile bayağı etkili ve yol gösterici olmuştu. Ayrıca oğlumun çok sevdiği favori insanlardan biri olduğunu da özellikle belirtmek isterim :). Bu vesile ile kendisine çok teşekkür eder herkese özellikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Esra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.136.ZC

11-07-2019
 TavsiyeNo: 110537
Duygu hanımla aynı işyerinde çalıştık. Kendisi dürüst, çalışkan,güzel işler çıkaran harika bir psikolog. Sizi düşünmeye ve analiz etmeye sevk eden, işini çok seven biri. Alanında çok donanımlı. Sonuç odaklı, samimi ve güler yüzüyle danışanların her zaman memnun ayrıldıkları, işini hakkıyla yapan, kendini sürekli geliştirmeye çalışan ve yeniliklere açık biri. Güzel işler başaran, iyi, güler yüzlü bir çalışan oldu kendisi. Onunla tanışınca herşeyin yoluna girmeye başladığını görürsünüz. Bu yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Özel ve doğru bir yetenek olduğuna inandığım, danışanları için emek ve zamandan asla kısmayan iyi bir psikolog arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Özge (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.54.232.Y

10-07-2019
 TavsiyeNo: 110518
Duygu hanımla müdürü olduğum bir eğitim kurumunda birlikte çalıştık. Kendisi işine tutkuyla bağlı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, her konu hakkında bilgisine güvendiğim, disiplinli çalışmasıyla harika bir uzmandı. Sakinliği ve güleryüzüyle öğrencileri ve danışanlarının kendisinden hep övgüyle bahsettiklerine şahit oldum. Tuvalet-uyku-yemek gibi temel alışkanlıklarda sorun yaşayan, öfke nöbetleri, kaygıları- korkuları olan çocuklarla oyun terapisi yöntemini kullanarak çalışıyor.Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğunda uyguladığı programin çocuklar için etkili olduğunu düşünüyorum. Kendisi ayrıca zeka testi, gelişim tarama testi de uygulamakta.Uyguladığı zeka testleriyle okul çocuklarında desteklenmesi gereken alanları iyi bir şekilde tespit ediyor ve öğrenme güçlüğü şüphesi varsa gerekli yönlendirmeleri yapiyor. Eğitimleriyle, çalışma yöntemleriyle kesinlikle memnun kalacağınız bir uzman olduğu için kendisini gönül rahatlığıyla öneriyorum.
     Beğenin    

 Esma (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.246.162.ZY

10-07-2019
 TavsiyeNo: 110516
Aynı iş yerinde çalıştım bir dönem alanın da başarılı bir psikolog. İyi bir çalışma arkadaşıydı. Görev ve sorumluluklarını hiç ertelemez çok fazla disiplinli. Kendini sürekli geliştiren biri. Alanıyla ilgili gerekli pek çok eğitimi almış ve hala almaya devam etmektedir. İnsanlarla iletişim konusunda da başarılı. Bireysel eğitimde aldığı öğrencilerin velileri ile iyi iletişim kuruyor ve her zaman yardımcı olmaya çalışıyor. Danışmanlık almayi düşünenler varsa kesinlikle öneririm.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(538) 941 55 63  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı


Duygu BAKIR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Duygu BAKIR Mesleki Videolar Videoları
-16:00
Top