2007'den Bugüne 90,681 Tavsiye, 27,883 Uzman ve 19,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Başak KEFELİ
Uzman Diyetisyen - Bursa

Başak KEFELİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Başak KEFELİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

65
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Başak KEFELİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Başak KEFELİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Başak KEFELİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Burtom Sağlık Grubu Biyofiz Tıp Merkezi
Karaman Mah. Kültür Cd. Biçen Sok. No:10 16130 Nilüfer
Bursa
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (36 yaşında)
Doğum Yeri : Bursa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme Diyetetik Bölümü (2010 Mezunu)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, beslenme ve Diyetetik Bölümü Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Başak KEFELİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kilo yönetimi beslenme danışmanlığı
Özel Hastalık Durumlarında beslenme danışmanlığı
0-3 yaş bebek beslenmesi danışmanlığı
3-11 yaş çocuk beslenmesi danışmanlığı
Gebelik dönemi beslenme danışmanlığı
Emziklilik dönemi beslenme danışmanlığı

Başak KEFELİ Özgeçmis CV Uzm.Dyt.Başak KEFELİ'nin Özgeçmişi
Bursa’da doğan Başak Kefeli ilköğretim ve lise eğitimlerini Bursa’ da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. ‘0 -2 yaş bebeği olan annelerin bebek beslenmesi hakkındaki bilgilerinin değerlendirilmesine yönelik bir araştırma’ konulu lisans tezi hazırlamış , ‘ Kükürtlü sebzeler ve sağlıkla etkileşimleri’ konulu bir seminer çalışması yapmıştır. Üniversite eğitimi sırasında Ankara 15 nolu AÇSAP , Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi okul öncesi, adölesan , enfeksiyon, beyin ve sinir cerrahisi, üroloji-ortopedi, toraks ve kalp-damar cerrahisi, çocuk cerrahisi, süt çocuğu, bebek enfeksiyon, yenidoğan, kemik iliği nakli, yoğun bakım bölümlerinde, Hacettepe Erişkin Hastanesi ortopedi ve travmatoloji , genel cerrahi-yanık , üroloji bölümleri ve poliklinikte , Hacettepe Onkoloji Hastanesi iç hastalıkları servisinde, Ankara Ulus Ziraat Bankası kurum mutfağında , Ankara Dr...[Devamı...]

Başak KEFELİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Çiğdem ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83314
Başak hanımla tavsiye üzerine tanıştım. Sıcak, canayakın, güleryüzlü ve profesyonel davranışları ile beni çok etkiledi. özellikle hata yaptığım da bile incitmeden kırmadan uyarması benim için çok önemliydi. kilolarımdan çok mutsuz ve rahatsızdım ve bu kadar az zaman da, rahat, stressiz ve mutlu bir diyet yaparak kilo vereceği mi düşünemezdim. Başak hanım diyet listeleri mi sürekli değiştirerek stressiz kilo vermemi sağladı. Kendisine istediğim zaman ulaşabilmek ve merak ettiğim ve yemek istediğim herşeyi gönül rahatlığıyla sorup uygun diyeti mi özellikle yazması beni çok mutlu ve huzurlu olma mı sağladı.sağlıklı beslenmeyi ve herseyden once yedigimiz icitigimiz kaçirdigimiz herşeyden pişmanlik duymamayi ondan öğrendim. Kendisini tanıdığıma Çok mutluyum hayatım boyunca ilk ve tek diyetisyenim olarak kalacak :)) Kendisine meslek hayatın da başarılarının devamını dilerim.
     3 Beğeni    
Gülsüm DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82395
Basak Kefeli guler yuzlu dunya tatlisi bi insan olmanin yani sira pozitifligiyle diyet kelimesinin bendeki anlamini da degistiren kisidir 😊Yemek yemeyi seven biriyseniz o son 5-6 kiloyu vermek zordur.Vermek istersiniz ama bugun başlarım yarin baslarim derken ertelersiniz diyeti.O diyet listeleri korkutmustur mesela hep beni taaakiii Basak Kefeli ile tanisincaya kadar🙅😍ilk 2 ay sadece tavsiyelerine uyarak 6 kilo verdim ve devaminda 2 kilo daha..canimin istedigi herseyi yedim en onemlisi tavsiyeleri diyet listesinden ibaret olmadigi icin bidaha kilo problemi yasayacagimi hic sanmiyorum 😊 Hep hayatimda olacak olmasinin da verdiği bir guven olsa gerek😊
     Beğenin    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75490
Başak Hanım ile 5 ay önce tanıştım. Güleryüzü ve inanılmaz pozitif enerjisi ile kimsenin yapamadığını yaptı ve beni kilolarımdan kurtulabileceğime ikna etti.Doktor kontrolünde tüm testlerim yapıldı ve kişiye özel olarak hazırladığı beslenme programı sayesinde sevdiğim her şeyden yiyerek ve asla aç kalmadan zayıfladım. Daha da önemlisi ideal kiloma ulaştıktan sonra bu kiloyu korumam konusundaki yönlendirmeleriyle şu anda kendimi harika hissediyorum. Eğer siz de doğru ve dengeli beslenmeyi öğrenip hayatınıza daha da ince devam etmek istiyorsanız mutlaka Başak Hanım'la tanışmalısınız.Kendisine her şey için çok çok teşekkür ediyorum:)
     5 Beğeni    
Hakkı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60339
Sayın Başak Kefeli benim için çok değerli bir diyetisyendir kendisinden bir yıl önce profesyonel destek aldım beni aç bırakmadan kilo verdirdi 3 ayda 30 kilo, Kilo vermek ilk etapta önemliydi ama esas önemli olan kaliteli yaşamanın ana kurallarını benimsedim ve uygulamaya başladım Şekeri, beyaz ekmeği,tuzu hayatımdan çıkardım. Başak hanıma 125 kilo ile başladım 95 kiloya geldiğimde diyete araverdim Şu anki hayatımdan menmunum Başak hanıma tekrar teşekkür ederim.
     12 Beğeni    
Ulaş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55438
Merhaba ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Diyetisyen Başak hanıma yaklaşık 2,5 ay önce başladım diyetisyene gitmeden önce bilinçsizce alınan o zayıflama hapları varya onlardan çok kullandım.3 kilo verdim 5 geri aldım 5 kilo verdim 8 geri aldım dedimya bilinçzizce diye hakikaten hem sağlığınız hem paranız boşa gidiyor.başak KEFELİ hanımla tanıştım danışanı oldum 2,5 ay önce 88 kilo olan ben şimdi 72,2 kiloyum kan değerlerinize göre hemde verdiği liste ile aç kalmadan.kendinizle yeniden barışıyosunuz.Eğer sizde fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz bir diyetisyene baş vurmanızı eğer bana sorarsanız biyofiz diyetisyen başak kefeli derim çok başarılı gerçekten.
     15 Beğeni    
Nilgün USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53543
sayın BAŞAK KEFELİ hanımı fizik tedavi için gittiğim BİYOFİZ kurumunda tanıdım ve kendisinden kilo verme konusunda hizmet aldım. Aldığım hizmet diğer diyetisyenlerin uyguladığından çok farklıydı. öncelikle tüm kan tahlillerim rutin tahlillerden daha genişletilmişti detaylı tahliller(ücretsiz olarak) yapıldıktan sonra kurumun dahiliye uzmanı tahlilleri gördü herhangi bir sorun olduğunda ki benim şeker hastalığım olduğumu tesbit etti ve tedavimi düzenledi daha sonra Başak hanımla diyet programına başladık her hafta düzenli olarak kendisini ziyaret ettim. Beslenme programımı bana göre(alışkanlıklarım sağlık sorunlarım yaşam programım dahilinde) özel olarak hazırladı ki her danışan için bunu yapıyorlar. Üç ay uygulanan program ile onbir kilo verdim. Üç aylık programdan sonra iki yıl üç ay ara ile ücretsiz olarak kilo korum programına geçtim. Daha önce danıştığım uzmanlarda genel tahliller yapılıp dahiliye uzmanı programa dahil olmadığından kilo verememiştim. Uygulanan program ile yeme alışkanlığım değişti, kendimi daha sağlıklı ve zinde hissediyorum. Güler yüzlü sevgi dolu Başak hanıma ve böylesi bir program uygulayan kuruma çok teşekkür ediyorum. Böylesi sorunu olanlar için BAŞAK KEFELİ hanım bence tek çözüm noktası.
     10 Beğeni    
B.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51928
Başak hanımın cana yakınlığı ve pozitif olması başarılı olmamda büyük bir etken. Kan tahlili sonuçlarına göre bi diyet programı hazırlaması çok güzel. Deneyimleri sayesinde kısa sürede umduğumdan daha çok iyi sonuçlar aldım. tanışalı bir hafta oldu ve bu süre içerisinde bnm saatlerime uygun hazırladığı diyet prgramımla bir haftada 3 kilo verdim. sanırım sağlıklı beslenmenin bir yaşam tarzı olduğunu öğrenmeye başladım. kendisini daha yeni tanıdım ama şimdiden danışanı olmaktan çok memnunum.
     2 Beğeni    
Melike VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51912
Oğlum 2 yaşını geçmişti fakat ben hala doğum kilolarımdan kurtulamamıştım.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Başak Hanım'la tanıştım. 9 haftadır Başak Hanım'ın danışanıyım.7.9 kg verdim. Üstelik lahmacun,iskender ve çikolatalı gofret yiyerek. Nasıl oluyor demeyin.Başak Hanım konusuna son derece hakim.Ayrıca güleryüzlü ve sevecen... Verdiği listeler bana özel,benim yaşam saatlerime göre,ugulanabilir listeler.Dolayısıyla uygulamak zor değil. Arada uyamadığım zamanlar oluyor tabi fakat çoğu gitti azı kaldı son 5 kg...
     3 Beğeni    
F.Yalçın
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51785
Başak Hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim ve iyiki de gitmişim:) Şimdiye kadar gördüğüm en tatlı,en güleryüzlü diyetisyen.Daha öncede bi kaç kez diyetisyene gitmiştim tartıya çıkarıp elime bir liste verip göndermişlerdi ve hiç memnun kalmadım. Memnun kalmadığım içinde başarılı olamadım.Başak hanımın cana yakınlığı ve pozitif olması başarılı olmamda büyük bir etken. Kan tahlili sonuçlarına göre bi diyet programı hazırlaması çok güzel. Deneyimleri sayesinde kısa sürede umduğumdan çok daha iyi sonuçlar aldım. 7 haftada 9 kilo verdim Yılların biriktirmiş olduğu kilolarımdan Başak Hanım sayesinde kurtuluyorum . Onun sayesinde beslenmenin bir yaşam biçimi olduğunu öğrendim.Bana bu yaşam biçimini kazandırdığı için kendisine minnettarım..
     3 Beğeni    
Özlem M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51755
Başak Hanım'a internet üzerinden ulaştım. Son 4 yılımı 10-12 kilo fazlalıkla devam ettirirken artık buna bir son vermeye karar verip kendisinin kapısını çaldım. Daha ilk görüşmede ne kadar bilinçli bir uzman olduğunu hissettirdi. Boğazına düşkün yemeği seven bir insan olduğum için diyet konusunda hep başarısız oluyordum.Başak Hanım ile tanştıktan sonra oldukça rahat bir şekilde bu kilolarımdan kurtuldum. Diyet listem hiç bir zaman beni zorlamadı, aç kalmadım, kendimi kötü hissetmedim.Gerçekten çok ama çok rahat bir dönem geçirmemi sağladı. Diğer diyetisyenlerden ayrılan yönü bence yüksek kalorili diyet listelerini tercih ederek de kilo verdirmeyi başarabilmesi. Oldukça doyurucu ve tatmin edici bir liste hazırlıyor. En sevdiğim yönü ise çok çabuk müdahale edip pratik şekilde sorunu çözebilme yeteneği. Üç sıfatla kendisini tanımlamak gerekirse: Bilinçli,pratik zekalı, ve empatik.Kişisel özellik olarak da cok cana yakın ve konuşkan . kendisini tanımaktan ve danışanı olmaktan çok memnunum.
     2 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2012
TavsiyeNo: 49033
Başak Hanım benim ilkokul arkadasım.Çocukluktan üniversite dönemlerime kadar hep kilo problemleri olan birisiydim. Basak hanımın tavsiyelerine uyarak artık böyle bır problemım kalmadı 36 bedeni korumak ıcın arkadasımdan yardım alıyorum.Eşime de yardımcı oldu ve forma gırmesını sağladı.Hem kendim hem eşim adına ona cok teşekkur ediyoruz.Ailemizin diyetisyeni ve aynı zamanda arkadasım oldugu için cok mutluyum.Yenı iş yerinde de başarılarının devamını diliyorum:))
     3 Beğeni    
Mucize
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48226
Merhabalar,ben Başak Hanımla onun stajeri olabilmek için başvurduğumda tanıştım.Ben de şu an Beslenme ve Diyetetik bölümü öğrencisiyim.Aslında Başak Hanımla tanışmam çok daha öncesine dayanıyor.Çünkü Başak Hanım'ın o muhteşem ifadesiyle dile getirdiği tüm yazılarını, her eğitim programını takip ediyordum.Bunları takip ederken, aklımdan hep geçiriyordum 'Keşke Başak Hanımla tanışabilsem,keşke ondan mesleğimizle ilgili tüyolar alabilsem diye.' Ben bunları düşünürken bir gün arkadaşım Başak Hanım'ın stajer diyetisyen aradığı ilanını haber verdi. İşte dedim,istediğim fırsat elime geçti.Tabi hemen başvurdum,sonra stajeri oldum.Stajım boyunca Başak Hanım'ın danışanlarından memnun olmadan gideni görmedim.Her gelen danışan (mutsuz gelen olsa bile) yüzünde hep tebessümle ve başarılı bir şekilde ayrılıyordu.Bunu sırrı ise Başak Hanımın bilgisi, güleryüzü, insanı anlayabilmesi,deneyimi...daha sayamadığım birçok özelliğinin olmasıydı.Başak Hanım karşılaşabileceğiniz en mükemmel diyetisyenlerden birtanesi.Benim bu meslekte güvenimi sağlayan kişi, mesleğimizle ilgili çoğu şeyi Başak Hanım'dan öğrendim.Ben stajeriydim ama danışan olsaydım Başak Hanım'a giderdim.Eğer diyetisyene ihtiyacınız varsa emin olun Başak Hanım gözü kapalı gideceğiniz tek diyetisyen.Onun danışanlarıyla olan görüşmelerine şahit olduğum için size değerli diyetisyen Başak Kefeli'yi tavsiye ediyorum.Emin olun hayatınızdaki pişman olmayacağınız tercih olacak.
     5 Beğeni    
Zeliha OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46563
(Uzm.Dyt.Başak KEFELİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46534
Kilo vermek hem zihinsel hemde bedensel açıdan kişiyi oldukça zorlayan bir süreçtir.Ancak Başak Hanımla 1,5 aydır çalışıyoruz ve yorulmadan aç kalmadan bu süreci birlikte oldukça başarılı şekilde atlatmaktayız.Ayrıca kendisinin kilo verme konusunda danışanını psikolojik açıdan desteklemesi ve sevilen yiyecekleri de diet listesine eklemesi kilo vermenin kişide yarattığı mutsuzluk hissini bir anda silmektedir.Ben yanlış beslenme alışkanlıklarının izini 1,5 ay içerisinde 10 kilo vererek atıyorum.Kilo veremem. aç kalırım diyenlere ise Başak Hanıma danışmalarını içtenlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Aycan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45758
(Uzm.Dyt.Başak KEFELİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44690
(Uzm.Dyt.Başak KEFELİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Başak BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44667
(Uzm.Dyt.Başak KEFELİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36791
Bir dostumun tavsiyesi üzerine eşim, hamilelik döneminde Sayın Başak Hanım'ın gözetiminde uyguladığı bir beslenme programı uyguladı ve sonuçlarından gayet memnun kaldık. Kendisi her bakımdan aklımızda hiç bir tereddüt kalmayacak şekilde her sorumuzu cevapladı ve doğrusunu söylemek gerekirse büyük bir sabır örneği gösterdi. Şu anda bebeğimiz 4 aylık ve gayet sağlıklı, ayrıca eşim de bu beslenme programı sayesinde ciddi bir kilo problemi ile karşılaşmadan süreci atlattı. Gösterdiği ilgi ve alaka yüzünden kendisine çok teşekkür ediyoruz.
     11 Beğeni    

Başak KEFELİ'nin Kitap ve Yayinlari Başak KEFELİ'nin Basılı Kitap ve Yayınları
*Yaşlılık, Hastalıkları ve Beslenme- Hatiboğlu yayınevi- 2016- editör Dr. Esin Göksu Şeker, bölüm yazarlığı, Bölüm1:Sağlıklı Yaş Almak İçin Beslenme
*Sporcu Beslenmesi- Hatiboğlu yayınevi- 2017-editör Dr. Esin Göksu Şeker, bölüm yazarlığı, Bölüm14: Sporcular İçin Menü Planlama

Başak KEFELİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Burtom Sağlık Grubu Biyofiz Tıp Merkezi
Karaman Mah. Kültür Cd. Biçen Sok. No:10 16130 Nilüfer
Bursa
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(224) 246 66 66
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2010
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, beslenme ve Diyetetik Bölümü Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Dyt.Başak KEFELİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Başak KEFELİ Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video

10:14
Top