2007'den Bugüne 82,397 Tavsiye, 26,097 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sinem ÇELENK
Psikolog - Antalya
"Psikoterapist", "Eğitmen", "Altso Eğitim Danışmanı"

Sinem ÇELENK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sinem ÇELENK

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Sinem ÇELENK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sinem ÇELENK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

42
(%97.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Sinem ÇELENK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sinem ÇELENK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Sinem ÇELENK Özgeçmiş CV Psk.Sinem ÇELENK'in Özgeçmişi
PSK. SİNEM ÇELENK
Psikolog
Ankara doğumlu Sinem Çelenk, İstiklal Makzume Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünü başarıyla tamamlamış ve kendisine Mersin Üniversitesi tarafından Psikolog ünvanı verilmiştir.
2005-2006 yılları arasında Özel Ayşe Ana Kreş ve Gündüz Bakımevi, T.C. Sağlık Bakanlığı İskenderun devlet hastanesi ve Mersin Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Psikiyatri servisi stajyer Psikoloğu olarak görev yapmıştır.
2007 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı’nda psikolog gözlem çalışmalarını sürdürmüş. Bu süre içerisinde birçok test ve uygulama eğitimi almıştır. Ekip çalışmasına meslek anlayışına yönelik olumlu tutumlarından ötürü takdir görmüş ve desteklemiştir.
Bu dönemde okullarla yürütülen “Çatışma Çözümü” projesi kapsamında eğitmen olarak görev almış, yürüttüğü ekipte yer alan çocukların saldırgan davranışlarının giderilmesinde üstün başarı göstermiştir....[Devamı...]

Sinem ÇELENK Tavsiye Yazıları Sinem ÇELENK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 sanem ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.123.43.YBW

13-06-2014
 TavsiyeNo: 69430
Sinem hocamla, hastanemize vermiş olduğu bir seminer sırasında tanıştım. İletişim bilgileri güçlü, insanların samimi olamadığı bu dönemde sıcak kanlı, güler yüzlü ve samimi bir yaklaşımı vardı. Hani eğitimler genellikle sıkıcı olur ya biz, onu hiç yaşamadık. Seminer boyunca anlattıkları o kadar hayatımızdandı ki pür dikkat kendisini dinledik. Bazı insanlar birilerine yardım etmek için gelirler ya dünyaya, sinem hanım da öyle biri bence... Katıldığım bu seminerden sonra kendisinden de birebir destek almayı düşünüyorum.
     8 Beğeni    

 Aysel KoSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.229.149.C

10-06-2014
 TavsiyeNo: 69349
Sinem hanımla geçen yıl eşimle olan sorunlarım nedeniyle tanışmıştık. Gerek yaklaşımı, gerek mesleki bilgi ve deneyimi, gerekse terapi sürecindeki davranışlarıyla kendisinin harika bir psikolog olduğunu söyleyebilirim. Sadece eşimle olan problemlerime yardımcı olmakla kalmayıp bana hayata karşı yeni bir bakış açısı kazanmama yardımcı oldu. pek çok konuda onun deyimiyle farkındalığımın arttığını söyleyebilirim. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.
     6 Beğeni    

 Aybilge ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.229.203.DW

09-06-2014
 TavsiyeNo: 69333
Sinem abla hem iyi bir psikolog hem de çok iyi bir arkadaş.Kendisiyle tanışmadan önce pek çok konuda sorun yaşıyordum. İlk görüştüğümüz andan itibaren ona güvenebileceğimi hissettim. Ailemle olan anlaşmazlıklarımız çözüldü. yaşadığım bir çok soruna değil sorunlarla nasıl baş edebileceğime dair bana yardımcı oldu. Artık herşey sorun olmuyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. O benim doktorum olduğu için çok şanslıyım. O artık bizim ailemizden birisi oldu.
     7 Beğeni    

 emel (Danışan)
 IP: 188.3.189.CC

06-05-2009
 TavsiyeNo: 23024
merhaba sinem hanımla tanışmam kızımın psikolojik gelişimi hakkında bilgi almak vesilesiyle oldu daha önce başka bir psikologla tatsız bir deneyimimiz olmuştu açıkcası giderken tedirgindim hatta çokta gergindim ilk görüşmemizde hatta ilk dakikalarda çok rahatladım bikere çok pozitif bir insan bu bize hemen yansıdı güleryüzlü ve sanki çok eskiden tanışıyormuşuz gibi samimi olumlu sonuçlar aldık ben yapı olarak öyle herkese kolay kolay açılamam ama nasıl olduysa susmak bilmedim kendimede şaşırdım doğrusu sanırım işindeki başarısıda bu samimi bir ortam oraya gittiğimizde kendimizi bi arkadaşa çay içmeye gitmişiz gibi geldi önce benle uzun uzun konuştu sonra kızımla ilgilendi kısaca biz ailece artık hayata farklı bir pencereden bakmaya başladık onunla yolumuz kesiştiği için çok memnunuz alanya için çok değerli bir kazançtır anne ve babalara özellikle tavsiye ediyorum
     39 Beğeni    

Sinem ÇELENK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Fotoğrafçılık


Sinem ÇELENK'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mentis Danışmanlık
Oba Mah. Albeni Sok. Özkan Apt. No:2/7 Alanya Antalya


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(242) 511 51 53

Telefon 2 :
0(532) 138 60 68
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-

Sinem ÇELENK'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Sinem ÇELENK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sinem ÇELENK Mesleki Videolar Videoları
-01:20
Top