TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!Sinem ÇELENK
Psikolog - Antalya
"Psikoterapist", "Eğitmen", "Altso Eğitim Danışmanı"

Sinem ÇELENK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sinem ÇELENK

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Sinem ÇELENK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sinem ÇELENK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

39
(%94.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Sinem ÇELENK'in Makaleleri Sinem ÇELENK Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Çocuklarda Cinsellik
 • Öfke ve Öfke Kontrolü: Öfke Nedir, Belirtileri Nelerdir, Nasıl Kontrol Altına Alınır
 • Motivasyon: Motivasyonun Tanımı, Önemi, Motivasyon Süreci ve Teorileri
 • İlköğretim ve Lise Öğrencilerinde Akran Zorbalığı ve Akran Zorbalığına Maruz Kalma
 • Evlat Edinilen Çocukların Biyopsikososyal Özellikleri

 • Sinem ÇELENK Tavsiye Yazıları Sinem ÇELENK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   sanem ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 94.123.43.YBW

  13-06-2014
   TavsiyeNo: 69430
  Sinem hocamla, hastanemize vermiş olduğu bir seminer sırasında tanıştım. İletişim bilgileri güçlü, insanların samimi olamadığı bu dönemde sıcak kanlı, güler yüzlü ve samimi bir yaklaşımı vardı. Hani eğitimler genellikle sıkıcı olur ya biz, onu hiç yaşamadık. Seminer boyunca anlattıkları o kadar hayatımızdandı ki pür dikkat kendisini dinledik. Bazı insanlar birilerine yardım etmek için gelirler ya dünyaya, sinem hanım da öyle biri bence... Katıldığım bu seminerden sonra kendisinden de birebir destek almayı düşünüyorum.
       7 Beğeni    

   Aysel KoSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.229.149.C

  10-06-2014
   TavsiyeNo: 69349
  Sinem hanımla geçen yıl eşimle olan sorunlarım nedeniyle tanışmıştık. Gerek yaklaşımı, gerek mesleki bilgi ve deneyimi, gerekse terapi sürecindeki davranışlarıyla kendisinin harika bir psikolog olduğunu söyleyebilirim. Sadece eşimle olan problemlerime yardımcı olmakla kalmayıp bana hayata karşı yeni bir bakış açısı kazanmama yardımcı oldu. pek çok konuda onun deyimiyle farkındalığımın arttığını söyleyebilirim. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.
       5 Beğeni    

   Aybilge ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.229.203.DW

  09-06-2014
   TavsiyeNo: 69333
  Sinem abla hem iyi bir psikolog hem de çok iyi bir arkadaş.Kendisiyle tanışmadan önce pek çok konuda sorun yaşıyordum. İlk görüştüğümüz andan itibaren ona güvenebileceğimi hissettim. Ailemle olan anlaşmazlıklarımız çözüldü. yaşadığım bir çok soruna değil sorunlarla nasıl baş edebileceğime dair bana yardımcı oldu. Artık herşey sorun olmuyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. O benim doktorum olduğu için çok şanslıyım. O artık bizim ailemizden birisi oldu.
       7 Beğeni    

   emel (Danışan)
   IP: 188.3.189.CC

  06-05-2009
   TavsiyeNo: 23024
  merhaba sinem hanımla tanışmam kızımın psikolojik gelişimi hakkında bilgi almak vesilesiyle oldu daha önce başka bir psikologla tatsız bir deneyimimiz olmuştu açıkcası giderken tedirgindim hatta çokta gergindim ilk görüşmemizde hatta ilk dakikalarda çok rahatladım bikere çok pozitif bir insan bu bize hemen yansıdı güleryüzlü ve sanki çok eskiden tanışıyormuşuz gibi samimi olumlu sonuçlar aldık ben yapı olarak öyle herkese kolay kolay açılamam ama nasıl olduysa susmak bilmedim kendimede şaşırdım doğrusu sanırım işindeki başarısıda bu samimi bir ortam oraya gittiğimizde kendimizi bi arkadaşa çay içmeye gitmişiz gibi geldi önce benle uzun uzun konuştu sonra kızımla ilgilendi kısaca biz ailece artık hayata farklı bir pencereden bakmaya başladık onunla yolumuz kesiştiği için çok memnunuz alanya için çok değerli bir kazançtır anne ve babalara özellikle tavsiye ediyorum
       38 Beğeni    

  Sinem ÇELENK Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  PSK. SİNEM ÇELENK
  Psikolog
  Ankara doğumlu Sinem Çelenk, İstiklal Makzume Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünü başarıyla tamamlamış ve kendisine Mersin Üniversitesi tarafından Psikolog ünvanı verilmiştir.
  2005-2006 yılları arasında Özel Ayşe Ana Kreş ve Gündüz Bakımevi, T.C. Sağlık Bakanlığı İskenderun devlet hastanesi ve Mersin Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Psikiyatri servisi stajyer Psikoloğu olarak görev yapmıştır.
  2007 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı’nda psikolog gözlem çalışmalarını sürdürmüş. Bu süre içerisinde birçok test ve uygulama eğitimi almıştır. Ekip çalışmasına meslek anlayışına yönelik olumlu tutumlarından ötürü takdir görmüş ve desteklemiştir.
  Bu dönemde okullarla yürütülen “Çatışma Çözümü” projesi kapsamında eğitmen olarak görev almış, yürüttüğü ekipte yer alan çocukların saldırgan davranışlarının giderilmesinde üstün başarı göstermiştir.
  2007-2008 haziran ayı döneminde ise Mersin Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı’nda stajyer Psikologluk görevini başarıyla yürütmüş, gösterdiği performansından ötürü amirlerinin takdirini kazanmıştır. Servis bünyesinde bugüne kadar pek çok sayıda çocuğun tanı ve tedavi uygulamaları gerçekleştirilmiş ve çocukların topluma sağlıklı bireyler olarak kazandırılması hususunda yoğun çaba sarf edilmiştir.
  Yine aynı dönemde çocukların okul ortamında sergiledikleri saldırgan davranışlar üzerine yaptığı araştırmayla Genç Psikologlar Araştırma Ödülünü almaya hak kazanmıştır.
  2008-2010 yılları arasında Alanya Psikolojik Danışma Merkezine ortak olan Psk. Sinem Çelenk çalışmalarına 2010 yılı temmuz ayından itibaren Alanya Devlet Hastanesinde görev almıştır.
  Çalışmalarına kurucu üyesi olduğu Mentis Danışmanlıkta devam etmektedir.
  Psk. Sinem Çelenk Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

  Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
  Sevdiği Uğraşlar : Fotoğrafçılık


  Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
  Türk Psikologlar Derneği


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Mentis Danışmanlık
  Sugözü Mah. 1016 Sok. Akbulut Apt. No:2/7
  Antalya

  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (242) 511 51 53

  Telefon 2 :
  (532) 138 60 68
  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Kadın
  Doğum Yeri
  Ankara
  Mezun Olduğu Üniversite
  Mersin Üniversitesi
  Yabancı Dil
  İngilizce

  Sinem ÇELENK Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Sinem ÇELENK Mesleki Videolar Videolar
  -

  Sinem ÇELENK Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  psikolog, terapi, psikoloji, danışmanlık, psikoteknik, zeka, depresyon, kaygı, korku, zeka tesi, çocuk, ergen, okul, sorun, anksiyete, yeme bozuklukları, takıntı, okuldan kaçma, alt ıslatma, okul korkusu, sigara, alkol, bağımlılık, alanya, antalya, çocuk psikolog, evlilik, boşanma, anneden ayrılmama, hastane, klinik, endüstri, insan kaynakları, psikiyatri, wisc-r, psikanaliz, bilişsel, dikkat, hiperaktivite, iletişim, alanya psikolog, seminer, uzman psikolog, motivasyon, başarı, profesyonel, kişisel gelişim, yönetici eğitimi, liderlik, performans

  21:49
  Top