2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,977 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Dilara KAZANCI
Psikolog - Bursa

Dilara KAZANCI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Dilara KAZANCI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

37
(%27.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dilara KAZANCI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilara KAZANCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Begüm AKMANİŞPsk.Begüm AKMANİŞ
Begüm Hanım, bütün eğitimleri , mesleğinde yenilikleri takip eder, sürekli tuğlaların üstüne bir yenisini koyar.Her gittiğinizde ondan muhakkak işiniz...
Zeliha ERENPsk.Dnş.Zeliha EREN
Zeliha Eren ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanışmış olduğum, 5 yıldır alanda yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğim, saygıdeğer bir...

 
Dilara KAZANCI'nın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Uzm.Klinik Psikolog Uludağ Universitesi/Maltepe Universitesi (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dilara KAZANCI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve Evlilik Terapisi , Aile Danışmanlığı

Cinsel Terapi
Vajinusmus, Kontrolsüz ve Denetimsiz Boşalma, Erektil Disfonksiyon, Anorgazmi, Kadında Cinsel İsteksizlik, Erkekte Cinsel İsteksizlik Tedavisi

Sınav Kaygısı

Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımıyla Depresyon Tedavisi
Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımıyla Panik Bozukluk Tedavisi
Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımıyla Obsesif Kompülsif Bozukluk Tedavisi
Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımıyla Travma Sonrası Stres Bozukluğu Tedavisi
Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımıyla Sosyal Kaygı Bozukluğu Tedavisi

Dilara KAZANCI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118692
Kendisi ile tanistigim icin cok sansli ve mutlu hissediyorum. Konular içinde ufacık şeyler bulup öyle güzel tespitler ve yorumlar yapıyor ki doğru düşünmenize sebep oluyor. Bazen sürekli duyduğumuz cümleler bile doğru yer ve zamanda söylendiğinde anlam kazanıyor. Kaygilarimla nasil bas edebilecegimi, olumsuz ve gerçekçi olmayan düşüncelerimin yerine dogru ve gerçekçi nasıl düşünebilirim bana ögretti. Etrafımdaki insanlar bile bendeki olumlu değişimi farkediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83741
Dilara hanımla yaklaşık 2.5 ay önce tanıştım. Hem kuzenim hem dayım ikiside ona gitmişlerdi ve çok memnunlardı. Bende yeni boşandım ve 7 yıllık evliligimde çok fazla özgüven kaybı yaşadım büyük boşluğa düştüm ve ne yapacagimi bilemez hale geldim. Her çözüm arayisimda daha çok dugumleniyordu.. Dilara hanıma başladığımda sıcaklığı ve beni çok dikkatli dinlemesiydi ilk ilgimi çeken. Ve ilk seansimin sonunda bana sımsıkı sarılması dahada iyi hissettirdi. Seanstan çıktığımda aşırı bir enerji patlaması yasıyordum ve kendimi çok iyi hissetmekten ağlayacağım gelmişti.. :-) her gittiğimde dahada farklı biri oldum kendime güvenim yerine gelmeye başladı.. bazı varmak istedigim hedeflere giderken beni çok iyi anlaması ve destek olması aramızdaki sıcaklığı dahada artırdı.. Ben bir önceki seansta ne konuştuğumuzu unutmuşken o her seferinde sanki yeni konuşmuşuz gibi ayrıntısıyla hatırlaması beni kendine hayran bırakan bir diğer özelliği.. çok dikkatli, işini gerçekten severek yapan, sıcaklığı, samimiyeti süper gerçekten tavsiye ediyorum. İyiki kendisini tanımışım ona çok teşekkür ediyorum.. o benim hem psikoluğum, hem yaşam koçum..
     5 Beğeni    
Sinem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82100
Bizim Dilara Hanım'la tanışmamız 7 ay önce oldu. 8 yıldır bipolar bozukluk teşhisiyle yaşayan bir psikolojik danışmanın kimlik arayışıydı benimkisi... Depresif belirtiler için gittiğim psikiyatristten duydum adını ilk olarak... Araştırdım, sitesini okudum ve gitmeye karar verdim... Depresif belirtilerle başvurdum kendisine; kendini suçlayan, aşırı genelleyen, mutsuz, huzursuz, kendinin ve potansiyelinin farkında olmayan biriydim tanıştığımızda... Bir ruh sağlığı çalışanı olarak içimdeki potansiyeli açığa çıkarmak ve kendimce baş edemediğimi düşündüğüm stresimle başa çıkmak amacıyla gittiğim terapi sürecine çok daha fazlasını bularak devam etmekteyim hala... Terapide terapistinizle uyum sağlamanız; (tıpkı bir evlilik gibi elektriğinizin tutması :) tedavi ya da yardım sürecinde çok önemlidir ve ben Dilara Hanım'da o elektiriği yakaladım :) Ben sadece hastalığımla, stresimle ya da sorunlarımla başetmek için gittiğim terapi sürecinde olgunlaşma sürecime, kişiliğime de çok fazla şey kattım. Bilişsel davranışçı terapi hem kişisel hem de mesleki hayatımda kullandığım bir süreç haline geldi. Uzun uzun uzunca bir süre daha bırakmaya niyetim yok, güleryüzlü, danışanlarına ve yaşantılarına karşı özenli ve saygılı, işini çok seven terapistimi :)
     Beğenin    
Zeynep
30.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75631
Dilara Hanım a bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Kendisi ile ilk defa iki sene önce görüşmüştük. O zaman bazı özel nedenlerden dolayı çok istememe rağmen bir daha gidemedim. Ama hep aklımdaydı. Bir ay önce kendisine tekrar gittim. Hem beni hatırladı, hem de o zaman ona anlattığım her şeyi. Gerçekten çok şaşırdım. Bir kaç cümleden sonra iki sene önce ona anlaatığım olayı hatırlayıp , bana anlatması beni çok etkiledi. Arkadaşım da aynı şeyi söyledi. Onun da anlattıklarını uzun süre sonra hatırlamış, da çok şaşırmış ve sevinmiş. danışanlarını önemsiyor, gerçekten iyi bir dinleyici ve değer veriyor. Onun yanında alanında uzman birininin yanında olmanın verdiği güveni ve iyi bir insan ile görüşmenin huzurunu hissediyorsunuz. Tavsiye ediyorum. Dilara hanım çok farklı. Bir aydır seanslarıma düzenli devam ediyorum. Ve ben de psikolog olmaya karar verdim. Onun işini severek yaptığı çok belli ve bence bu iş doğmuş.
     2 Beğeni    
Yeni Ben
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73334
YENİ BEN Dilara Hanımla tanışma fırsatım çok yakın bir arkadaşım sayesinde oldu. İş yerinde yaşadığım sıkıntılar sebebiyle Dilara Hanıma başvurdum. Kendisiyle tanıştığımda özgüvenimi kaybetmiş, içine kapanmış, karamsar, umutsuz, hedeflerinden vazgeçmiş bendim. Enerji dolu, gelişime açık, samimi, gülüşü gerçek ve içten, başarılı, çok iyi bir dinleyici Dilara Hanım. Kendimi net bir şekilde ifade edebildiğim çok değerli bir yol arkadaşı... Beni Yeni Ben olmama destek olan, pozitif düşünce gücümü canlandıran ekip arkadaşımı herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71715
Merhaba,ortalama 6aydır Dilara hanimin danisaniyim.Kendisi danısanının nasıl bir duygu durumu icinde oldugunu en dogru sekli ile tespit edip,gelecek surecte ne gibi durumlara karsi hazirlikli olunmasi gerektigini,duygusal kriz doneminde yapılabilecek neler oldugunu ve en onemlisi kendinizi ifade edemediginiz hatta kelimelerinizle ifade ettiginizi sandiginiz o en caresiz doneminizde sizi kendinize karsi ifade ettirmede,benliginizi,icimdeki beni tekrar kesif etmedeki yardim ve destekleri icin sonsuz tesekkurler...3 sifatla tanimlamak mumkun olmasada; psikologlugu isi oldugu icin degil gercekten severek yaptigi ve danisanlarina ictenlikle hizmet vermesi,duyarli,cok iyi bir analizci...
     5 Beğeni    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66670
Kendisine başvurmamın sebebi çok fazla sınav kaygımın olmasıydı.Daha ilk seansta beni o kadar rahatlattı ki.Bana sunduğu önerileri önümdeki ilk sınavda uyguladım.Başarıya ulaştım ve birinci oldum.Bu kendime güvenimi arttırdı ve daha isteklendirdi.İkinci seansımda bunu söylediğimde kendisinin vermiş olduğu tepki beni çok mutlu etti.Samimiyeti beni daha da rahatlattı.Önümüzdeki günlerde daha büyük başarılarla karşısında olmak dileğiyle.Dilara hanıma çok teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
Serap MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66534
En zor zamanımda hayatımın tamamen çıkmaza girdiği bir anda kendisini tanıdım.Dilara hanımın gülüşü inanılmaz enerji veriyor.Bu zamana kadar gittiğim en güzel en iyi diyaloglu doktor.Birçok kez yarım bıraktığım tedavime devam kararı almama sebebdir.Görüşme günlerimizi iple çekiyorum her an kendisine ulaşabilmemize izin vermesi harika birşey.Bunaldığımız anlarda her an yanımızda.Mesleğinin hakkını fazlasıyla veren bir uzman.Uzmandan çok bir arkadaş bir dostla konuşuyor gibi hissediyorsunuz kendinizi.İyiki tanımışım kendisini heyecanla iyi olduğum günler için beraber çabalıyoruz.İyi olmak hayata yeniden başlamak ve mutlu olmak için Dilara hanımı tanımalısınız.
     5 Beğeni    
Begüm AKMANİŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66259
Dilara Kazancı ile yüksek lisans eğitimimizde beraberdik. Burada tanıştık diyemiyorum çünkü ilkokul arkadaşım Dilara ile yıllar sonra meslektaş olmuş, yükseklisans eğitimimizde karşılaşmıştık. İlkokuldan hatırladığım iyiliksever, duyarlı, insanlara yardımcı olmayı seven arkadaşımın bu kişilik özelliklerini en iyi kullanabileceği mesleği seçmiş olduğunu düşündüm. Yükseklisans eğitimimizden bu yana Dilara'nın mesleki çalışmalarını gerek birtakım mesleki paylaşımlarımızla gerekse internet üzerinden takip ediyorum. Klinik alandaki çalışmalarında başarılarını görüyor, bir meslektaşı olarak kendisini takdir ediyorum. Eğitime, mesleki donanıma ve bilgiye, etik yaklaşıma önem veren Dilara Kazancı'yı içtenlikle tüm danışanlara tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63236
Hayatıma yön vermek amacıyla ne zamandan beri yaşam koçu ve pskolog arıyordum. Araştırırken yorumları okudum ve de fotoğrafına baktım kendisinin güler yüzlü olduğunu hissettim. Randevu aldım bu hafta gittim. Tahmin ettiğim gibi çok güleryüzlü, pozitif, sıcakkanlı bi uzman karşıladı beni. Benim ilk seansım ama kısa zamanda okadar çok şey değiştiki ben galiba hayatı olumlu yönünden bakmayı başarabileceğim.:) Şimdi diğer seansımım için heycan içinde bekliyorum. Ben memnun kaldım Sizede tavsiye ederim. Sağlıcakla :)
     5 Beğeni    
Begüm Stajer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62870
Dilara hocamla staj başvurusu yaptığım zaman tanışmıştım ve ilk gördüğüm andan itibaren ne kadar sıcak kanlı güler yüzlü olduğunu anladım.ilk stajımıda onun yanında yaptığım içinde çok şanslıyım. Seanlarında o kadar sıcak kanlı ki çok tedirdin gelen bi hastayı rahatlatıp ortamı neşelendiriyor ki bu danışan için çok önemli.Eğer dilara hocayi 3 sıfatla tanımlıyacaksam güler yüzlü doğal ve neşelidir.Bu staj bana ve eğitim hayatıma çok kattı.Özellikle çift terapisi ile ilgili çok seans izleme fırsatım oldu. İlişkileri için buraya gelen danışanlar her seanstan sonra hissedilir bir degisim yasadiklarini söylüyor ve seans bittiğinde memnun kalarak ayrılıyorlar.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Gönül Kuzu
10.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61720
Dilara hanımla aynı hastanede görev yapmaktayım. Birçok arkadaşımı ve hastamı kendisine yönlendirdim. Doğru teşhisleri ve etkin tedavileriyle bütün geri dönüşümler olumlu oldu. Mesleğinde başarılı, gelişime açık, yenilikleri yakından takip eden bir psikolog. Kendi yakınımla ilgili bir sorunda o kişiyi Dilara Hanım'la tanıştırdım. Desteğiyle o kişinin yaşadığı ruhsal çöküntüyü kısa sürede atlatmasına gerçekçi yaklaşımıyla hayatına doğru yön vermesine yardımcı oldu. Güleryüzlü, güvenilir, anlayışlı, yardımsever bir insan. Her zaman gönül rahatlığıyla başvurabileceğim yardım alabileceğim biri.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
E.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2013
TavsiyeNo: 58757
Hayatımda birkaç kere Psikologa gitme gereği duymuştum. Herzaman düşüncem şu yöndeydi, Kendikendime halledebileceğim bir sorun için neden para harcıyayım, Fakat gördümki öyle durumlarla karşılaşıyorki insan, değil eş dost, en yakınındakiler bile yardımcı olamıyor, özellikle söylenenlerin kapalı bir kutuda sonsuza dek saklı kalacak olması, insana ayrı bir huzur veriyor, Dilara hanımın sergilediği tavır, çok rahat ve çözüme yönelik bir konuşmaya yol açıyor. Görüşme öncesinde çok tedirgin ve düşünceli olmama rağmen, Profesyonel bir Psikolog ruhunu yansıtmasından dolayı, sanki yıllardır beni tanıyan,samimi ve çözüm arayan bir dost gibi yaklaşması beni çok etkiledi. Özellikle tavsiye ediyorum, Dilara hanımın söylediği her cümle benim için altın değerinde ve çok faydalı oldu... Artık sadece sorunu olanlar değil, sorunu olmayanlarında muhakkak bir psikologla görüşmesi gerektiğini düşünüyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56261
Dilara hanımla geçirdiğim ilk seans sonrasında bile farkedilebilir bir değişim hissettiğimi söyleyebilirim.Şöyle ki öncelikle yabancı biriyle konuşmanın verdiği tedirginliği atlatıp bir başkasıyla samimi bir şekilde konuşabilmek zamanımı alsada birsüre sonra Dilara hanımın samimi,içten olduğunu farkedip gerçekten sorunlarınıza mantıklı ve etkili çözümler bulabileceğini farkediyor ve hiç bir tedirginlik yaşamadan içinizi dökebiliyorsunuz.Anlatmanın yanısıra Dilara hanımı dinlemek dahi birşeyleri anlayıp idrak ederek çözebilmenize olanak sağlıyor.
     6 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55421
Dilara hanımla 1.5 sene önce tanışma şansına sahip oldum.Yaşadığım bir sorun sebebi ile kendisine ulaştım.O günden beri de İstanbul'da okumama rağmen Bursa'ya her geldiğimde mutlaka kendisiyle görüşmeye çalışıyorum.Sadece sorunlarım olduğu zaman değil düzenli olarak görüşmenin faydalarını hayata,insanlara bakış açımın değişmesiyle yaşıyorum.Kendi pozitif enerjisini bana da bulaştırdı adeta.Geleceğe dair planlarımda hatalarımı en aza indirgeyen baş kahramanım Dilara hanım.Ona sonsuz teşekkür ediyorum.Yazarken de fark ettim ki en yakın zamanda Bursa'ya gitmeliyim.Yakınlarıma zaten şiddetle tavsiye ediyorum ama bu fırsatı bulmuşken kendisini hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Metin
25.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53331
psikoloji bölümü öğrencisiyim,temmuz ve ağustos döneminde yaklaşık bir ay boyunca Dilara Hanımın yanında stajyer olarak bulundum.Öncelikle kendisine teşekkürü borç biliyorum bana bu fırsatı verdiği için çünkü malesef alanımızdaki birçok uzman, stajyer konusunda mesafeli davranıyor belki stajyer tarafından eleştirilmemek belki de bilgi paylaşımı yapmaktan kaçındıkları için.Danışanlardan izin almak suretiyle bircok seansı izleme fırsatım oldu.Öncelikle,Dilara Hanım seanslarda danışanları kesinlikle katagorize ederek değerlendirmiyor,herkesin biricik oldugunu ve seansın o kişiye özel oldugunu hissettiriyor.Samimi ve açık sözlü davranışlarıyla,kişesel hatalarımızı da görmemizi ve tabulaştırtığımız bazı yanlış şeyleri yıkmaya teşvik ediyor.Çok güleryüzlü birisidir seanlarında pozitif enerjisini danışanlarına vermeye çalışır ve bir anlık bile olsa tüm danışanların neşelendiğine şahit oldum.Mesleki bilgi açısından,psikolojinin köklü terapi çeşitlerine(Davranışsal,Bilişsel,BDT,Dialektik davranış terapisi vb) hakim olmasının yanı sıra,çağdaş terapi türlerini de yakından takip eden;gerektiğide danışanlara film(sineterapi) ve kitap(bibliyoterapi) öneren,alana çok vakıf bir uzmandır.5 yıllık meslek hayatını dolu dolu geçirmiş ;kadın sığınma evi,özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi,çocuk esirgeme kurumu gibi farklı alanlarda çalışmalarda bulunmuştur.Çalışma saatleri dışında,sürekli kendisini geliştirmeye yönelik çalışan ,kitap okuyan,akademik kariyer hedefine yönelik çalışmalarda bulunan azimli bir kişliğe sahiptir.Son olarak, bir konudaki yetersizliği belirtmeden geçemeyeceğim;seanların yapıldığı fiziki ortamda bazı ufak sorunlar var,danışanları ilgili kurumdaki yetkili kişilere başvurarak bu yetersizliğin giderilmesi isteğinde bulunması gerektiğini düşünüyorum.
     3 Beğeni    
Ttz:)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53003
dilara hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.günde 10 saat çalışıyorum ancak çalıştığım süre içinde aklım hep ev işlerinde kalıyordu, bir an önce eve gidip temizlik yapmak fikrini aklımdan çıkaramıyordum ve sonuç olarak evde bulunduğum her dakikayı temizlik yaparak geçiyor,tuvalete her girenin arkasından çamaşır sularıyla tuvaleti temizliyor, çok yoruluyor ve en önemlisi aileme hiç vakit ayıramıyordum.Tüm gücümü ve zamanımı temizlikle geçirmeme rağmen evim bana hiç temiz gelmiyordu....gün geçtikçe bu durum beni rahatsız etmeye başladı, ve profesyonel bir yardıma ihtiyacım olduğunu düşündüm.İşte bu noktada dilara hanımla tanıştım.işini son derece iyi yapıyor, güleryüzlü, size arkadaşça yaklaşarak sorunlarınızı çözüyor...İlk seanstan itibaren sonuç almaya başladım,temizlik artık sürekli aklımı tırmalamıyor, kendime ve aileme bolca vakit ayırabiliyorum ve evimi herzaman olduğundan daha temiz hissediyorum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum...
     3 Beğeni    
H.Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
31.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52791
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Ebru E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2012
TavsiyeNo: 49178
Dilara hanımı tavsiyeler arasında buldum. 2. görüşmemiz olmasına rağmen konuşmaları çok rahatlatıcı içten samimi ve kesinlikle yakın bir arkadaş gibi.Problemlerimi dilara hanımla çözebileceğime eminim çünkü bu güveni rahatlıkla karşı tarafa veriyor.Dediğim gibi 2. görüşme olmasına rağmen konuşmalarıyla şimdiden beni rahatlattı kendisine çok teşekkür ediyorum.Psikoloğum sayesinde daha çok mutlu günler yaşayacağıma eminim.Kesinlikle yardım almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Tbb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48715
kesinlikle bir arkadaş kadar yakın ve içten ...herşey den önce kesinlikle sizi tamamıyla anlıyor ... özel telefonunu bile danışanına açabilecek kadar da açık bir insan ... uygulamalı olarak veya kendinden de örnekler vererek ve kendisininde nasıl işin içinden çıkmayı başardığını söyleyebilecek kadarda açık sözlü... çok iyi bir dinleyici ve asla söylediğiniz hiçbirşeyi unutmayan çareler bulan çıkış yolları gösteren cesaretlendiren bir arkadaş...ablam benim manevi ablam...her konuyu rahatlıkla konuşabileceğiniz, konuşmanızı sağlayan bir profesyonel ama bunu kesinlikle içten gelerek yaptığından da eminim ...kendinizi tarif edemiyormusunuz; kesinlikle diilara hanıma konuşacaksınız , kendinizi en ince ayrıntısına kadar tarif edip yardım etmesini sağlayacaksınız... çünkü sizi çok iyi dinliyor vede gözlemliyor , oturuşunuza bile dikkat edip rahat oturmanızı sağlayabiliyor her ortamda tabiki terbiyeyle... benim dilara hanım sanırım şansım ... sizin de şansınız olabilir...
     9 Beğeni    
Bahadıry
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48450
Psikoloğum Dilara hanıma bir tanıdığım sayesinde gittim.Durumumda pek bişey olmadığına inandığım kaygılar taşıyordum.Toplumumuzun yorumları düşüncelerinden dolayı psikologlar hakkında çekincelerim vardı.Ancak ailemle konuşarak ve kendimi de ikna ederek gittim. Toplumumuzun gayet yanlış düşündüğünü de anlamış oldum. Dilara hanımın Olumlu tavırları ve pozitif yaklaşımıyla tek seansta sorunlarımı giderdim.Bu işi kazanç için değil birilerine yardım etmek için yaptığı çok belli.Sorunlarım olduğunda hiç çekinmeden arayabileceğim sayılı kişilerden.Herkese tavsiye ederim bir an bile düşünmesinler gitmek için.
     9 Beğeni    
A.Gül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48386
10 yıldır evliyiz defalarca düşünmemize rağmen atakta bulunamadığımız psikoljik desteği alma isteğimizi gerçekleştirmek için bir çok araştırma yaptım. sorunları aşabilmek için eşimle bir yardım almamızın şart olduğunu anlayıp sonunda karar verdiğimizde ....Uzmanımızın bulunduğu Tıp Merkezine daha önce gittiğimizden tercihimizi bu yönde kullanmak istedik , sonucunda faydalı olacağına inanarak gittiğim sevgili psikoloğumuz Dilara Kazancı 'yı tercih ettiğim için mutluyum. eşimde bende iyi bir elektrik aldığımıza inandık ve olaylara bakış acısını gerçekten beğendik ' Sihirli bir deynekle herşeyi bir anda düzeltemeyiz, temelden herşeyi sağlam halledelim. bu sorunlar 2-3 ay sonra tekrar karşınıza çıkmasın' yaklaşımı çok hoşumuza gitti ve ilk seyansımızı yeni tamamladık .. sanırım daha da iyi olacak herşey doktorumuzun sayesinde , kesinlikle tavsiye ediyorum....
     17 Beğeni    
E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48236
Uyuşturucu madde kullandığım, duygusal çöküntüde olduğum bir dönemde ailemin isteğiyle kendisiyle ilk terapimi gerçekleştirdim. Yardıma ihtiyacım olduğunu düşünmüyordum ve bu görüşmeyi yapmak istememiştim ama sıcak tavırları ve mantıklı görüşleriyle daha iyi hissetmemi sağladı. Şiddet gördüğüm ancak ailemin de tanıdığı birinden kurtulmamda yardımcı oldu. Benimle yakından ilgilendi ve ailemle irtibata geçerek sorunu halletti. Psikolojik yardım aldığım ilk kişi değildi, ama öncekiler gibi sessiz kalmadı sorunlarımda. Önemli olan benim neyi doğru yada yanlış yaptığım değil nasıl mutlu hissettiğimdi ki daima en mutlu hissedeceğim şekilde yardımı dokundu. Güleryüzü sayesinde daha huzurlu hissettim kesinlikle tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
M.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48222
ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisine muayene oldum. iş yerim ile ilgili baskı sorunlarım vardı ve bu beni işin içinden çıkılmaz bir hale getiriyordu. Dilara Kazancı hanımın pozitif enerjisi ve bilgi birikimi sayesinde şimdi tüm bu sorunlarım geride kaldı. gelişen durum değişmelerine karşı çok daha pozitif bakabiliyorum ve kendimi bırakmıyorum. kendisi hem bir psikolog hemde sanki yıllardır arkadaşımmış gibi ilgilendi. çok teşekkür ediyorum.
     10 Beğeni    

Dilara KAZANCI'nın Kitap ve Yayinlari Dilara KAZANCI'nın Basılı Kitap ve Yayınları
Türk Sinemasında Kadın ve Şiddet
Cenevre Yayınları

Güzellik İçin Yaşamak
Cenevre Yayınları

Dilara KAZANCI'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilara KAZANCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Begüm AKMANİŞ
Psk.Begüm AKMANİŞ
Begüm Hanım, bütün eğitimleri , mesleğinde yenilikleri takip eder, sürekli tuğlaların üstüne bir yenisini koyar.Her gittiğinizde ondan muhakkak işiniz...
Zeliha EREN
Psk.Dnş.Zeliha EREN
Zeliha Eren ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanışmış olduğum, 5 yıldır alanda yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğim, saygıdeğer bir...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Uzm.Klinik Psikolog Uludağ Universitesi/Maltepe Universitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dilara KAZANCI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Dilara KAZANCI Mesleki Videolar Videoları
9 Mesleki ve Kişisel Video

20:07
Top