2007'den Bugüne 74,819 Tavsiye, 24,667 Uzman ve 16,941 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Elif TERZİKÖY

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Elif TERZİKÖY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif TERZİKÖY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarElif TERZİKÖY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Elif TERZİKÖY'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özge SONERUzm.Psk.Özge SONER
Merhabalar Özge Hanım master programından arkadaşımdır. Kendisi son derece eğlenceli, iyi niyetli, hoş sohbet bir arkadaş olmasının yanı sıra konusun...

Elif TERZİKÖY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerde Psikoterapi ve Danışmanlık
Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi ve Çift Terapisi
Nöropsikolojik, Bilişsel, Gelişimsel ve Klinik Değerlendirme
Psikolojik test ve güncel ölçüm araçları yolu ile zeka, kişilik ve yetenek değerlendirmesi

Elif TERZİKÖY Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Elif TERZİKÖY'ün Özgeçmişi
Uzman Psikolog ve Psikolojik Danışman Elif Terziköy Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2011 yılında, Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Yüksek Lisans programından 2014 yılında, Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Pedagojik Formasyon eğitiminden 2015 yılında mezun olmuştur.
Elif Terziköy çeşitli üniversite, dernek ve enstitülerin kapsamında başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde 2000’in üzerinde psikoloğa hizmetiçi eğitimler vermiş; test, terapi ve danışmanlık süpervizörlüğü yapmıştır. Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi eğitimlerini Türkiye’ye getiren ve bu alanda eğitimler veren ilk kişidir.
Lisans ve yükseklisans eğitimlerine ek olarak Türkiye’de ve yurtdışında alanında uzman psikologlardan klinik psikoloji eğitimleri alan Elif Terziköy 4 yıl boyunca İstanbul Psikoloji Enstitüsü kapsamında Yrd. Doç. Dr. Alper Engeler’den İnsancıl-Varoluşçu Psikoterapi eğitimi ve süpervizyonu almıştır....[Devamı...]

Elif TERZİKÖY Tavsiye Yazıları Elif TERZİKÖY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Özge K. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.37.ZZB

04-04-2013
 TavsiyeNo: 59576
Elif Terziköy benim kuzenimdir, oldukça sıcak ve eğlenceli biridir. Beni her zaman anlayışla dinler, yol gösterir. Mesleğine çok bağlıdır ve etik ilkelere çok önem verir. Durmadan okuyan, çeşitli seminerlere katılan bir şekilde kendini geliştirmeye çalışan biridir. Şu anda da yüksek lisansını yapmaktadır. Tüm bu ilkeli ve erdemli özelliklerinin yanında oldukça eğlenceli, komik, maceraperest bir insandır. Elif Hanım'ı güçlü karakter özellikleri, mesleki donanımı nedeni ile tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Hulya Kanberoglu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.143.188.D

31-03-2013
 TavsiyeNo: 59486
Bir psikologun sahip olmasi gereken ozellikler nelerdir diye sorulsa bircok insanin verecegi yanitlar ayni olacaktir: iyi bir dinleyici olmali, mesleki bilgisi iyi olmali ve bunlari uygulayabilmeli, sabirli olmali, ruh halini dogru analiz edebilmeli ve her seyden onemlisi danisanini anlayabilmeli.. Elif Terzikoy dostum olmasinin yanisira bu ozelliklerin hepsini bunyesinde barindirdigi icin bir dosttan ote yasam kocu olmustur benim icin. Herkesin dostum dedigi bir arkadasi vardir ancak bu cagda cok az insan sizin hem kotu gununuzde hem de iyi gununuzde yaninizda olur ve sizi oldugunuz gibi kabul edip yanlisinizla dogrunuzla size rehberlik eder. "Arkadaslar Tanri'nin size vermeyi unuttugu kardeslerinizdir" sozu benim hayatimda Elif sayesinde gerceklik payina sahiptir. 13 yildir benim ikinci kiz kardesim olmustur cunku konusmama gerek kalmadan beni anlar; sanki ayni kani tasirmisiz gibi hisseder ve kirmadan dogru yola yoneltir. Bu devirde bir arkadasin 'dost' olarak adlandirilmasi bile zorken Elif benim icin kardestir. Sozun ozu Elif Terzikoy bir psikologun sahip oldugu ozelliklerin otesinde cogumuzun 21. yuzyilda gereksinim duydugu anlasilma ihtiyacimizi sagduyulu bir sekilde karsilarken, nadir rastlanan empati kurabilme yetisiyle hayatinizin guvenilir yol gostericisi olur.
     3 Beğeni    

 Volkan DEMİR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.191.11.JF

29-03-2013
 TavsiyeNo: 59405
Elif Hanım, hem iyi bir meslektaşım hem de arkadaşım olarak değerlendirdiğimde mesleğine dair idealleri olan ve onlara ulaşmak için çaba gösteren, kararlı, sabırlı, yaratıcı ve bu özellikleri ile aldığı eğitimler sonucunda genç meslektaşlarından akademik bilgi olarak şaşırtıcak kadar farklı olan ve karşılıklı fikir alışverişinden keyif aldığım bir meslektaşım. Tüm bunlarda yola çıkarak söyleyebilirim ki problemlere ve semptomlara yönelik gerekli klinik çözümü sağlayacak kapasitesiyle danışanlarıyla her zaman ve her anlamda doyurucu bir terapötik ilişki kurabileceğine ve yarar sağlayacağına inanmaktayım.
     3 Beğeni    

 Barış Mert GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.174.167.ZZC

28-03-2013
 TavsiyeNo: 59398
Çok hoş bir aurası var. Ve oldukça pozitif anlayışlı ve de kabullenici. Nabza göre şerbet vererek empati yeteneğini sonuna kadar kullanıyor. Obsesifliğimi neredeyse sıfıra kadar düşürdü.. Sınavlara hazırlık aşamamdaki kaygılarımdan sıyrılmayı başarabildim. Anksiyetemi, tamamiyle kendim çaba göstermemi sağlayarak, hem beni bu durumdan kurtardı hem de daha güçlü biri olduğumu hissetmemi sağladı. Ben çok yararını gördüm. Bende yeni kapılar açtı ve bakış açıma, hayatıma derinlik kattı sorunumu da çözdü. Kısacası bir sonuç gördüm. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir psikolog..
     3 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Osmangazi Aritmi Hastanesi
Ulu Mahallesi, Ulubatlı Hasan Blv. 48-62, 16220 Osmangazi/Bursa
 

Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2011
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Arel Ünivesitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Yüksek Lisansı (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Elif TERZİKÖY'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Elif TERZİKÖY'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Elif TERZİKÖY Mesleki Videolar Videoları
-18:54
Top