2007'den Bugüne 92,582 Tavsiye, 28,265 Uzman ve 20,026 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Funda KIVRIKOĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist

Funda KIVRIKOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda KIVRIKOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Funda KIVRIKOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Funda KIVRIKOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Pınar KAYA
Pınar ile Okan üniversitesi yüksek lisans sürecinde tanıştım. Kendisi bilgisi, araştırmaya olan ilgisi ve konulara ilişkin farklı bakış açısı ile dikk...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, sayfama hoşgeldiniz. Herhangi bir konuda soru sormak için özel mesaj atabilir, bilgi almak için kütüphanedeki makalelerimi okuyabilir, merak ettiğiniz konular hakkında "makale isteği" yapabilirsiniz. Gelen mesajların hepsi dikkate alınacaktır. Sağlıklı günler dilerim. http://www.linkedin.com/pub/funda-k%C4%B1vr%C4%B1ko%C4%9Flu/58/55a/4a1 sayfasından hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşabilir, https://twitter.com/Fundakivrikoglu sayfasından paylaşımlarımı takip edebilirsiniz.
 
Funda KIVRIKOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yansıma Psikolojik Danışmanlık
Rumeli Cad. Bekiroğlu İş Han'ı Kat:5 Nişantaşı
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Funda KIVRIKOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Kişilik Bozuklukları
Sağlık Psikolojisi ve Fiziksel Hastalıklarla Baş etme
Psikosomatik Deri Hastalıklarının Terapisi
Panik bozukluk/Panik Atak
Kaygı Bozuklukları, Fobiler
Projektif Testler (Rorschach,TAT,D-10)
Sınav Kaygısı ile Başetme
Ergenlik Dönemi Sıkıntıları
Anne Babalar için Destek Çalışmaları

Funda KIVRIKOĞLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Funda KIVRIKOĞLU'nun Özgeçmişi
Funda Kıvrıkoğlu, 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında Boğaziçi Üniversitesinde öğrenci asistanlığı yaptı ve çeşitli projelerde çalıştı. Mezuniyetinden kısa bir süre sonra Okan üniversitesi Sağlık/Klinik Psikoloji yüksek lisans programına kabul edildi. Yüksek lisans eğitimi sırasında özel bir danışmanlık merkezinde psikodermatolojik hastalıklar (sedef, vitiligo,liken,seboreik dermatit), Obsesif Konpulsif bozukluk, fobiler ve panik bozukluk gibi bir çok alanda terapi hizmetleri yürüttü, birçok gönüllü çalışmalara katıldı. Psikanalitik yönelimli Rorschach, ve TAT, Bilişsel Davranışçı Terapi, Motivasyonel Görüşme, Aile Terapisi ve Nöropsikolojik Değerlendirme ile ilgili çeşitli eğitimlere katıldı. Buna ek olarak, sağlık psikolojisi, fiziksel hastalıkla baş etme, psikolojik kökenli fiziksel hastalıklar ile ilgili eğitimler aldı...[Devamı...]

Funda KIVRIKOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
P.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70576
Merhaba, psikoloğa gitmek isteyip de nasıl biriyle karşılaşacağından emin olamayan, karşınızda sizi anlamayacağını düşündüğünüz birini bulmaktan korkan ve endişe duyan herkese Funda Hanım'ı çok içten tavsiye ediyorum. Sizi anlamış gibi yapmayıp, kendi yerine koyabilen, samimi, içten ve işini de en iyi şekilde yapan bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Funda Hanım'da işini iyi yapmasının yanında çok güzel bir enerji var. Her seansdan mutluluk ve huzurla çıktım, bazı günler düşünmeme, bazen kendimle gurur duymama, kendimi daha iyi tanımama olanak sağladı. Aslında kendinizle baş başa kaldığınız en güzel saatler oluyor ve bu sırada profesyonel birini yardımıyla kendinizi baştan keşfediyorsunuz, her şey olumlu yönde değişmeye başlıyor sanki. Daha huzurlu, daha bilinçli yaşamaya başlıyorsunuz.
     2 Beğeni    
Sema
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69116
Terapiye başlama gereği ve isteği duyduğum zamanlar Funda KIVRIKOĞLU'nu danışanı olarak tanımış oldum. Belirtmeliyim ki Funda Hanım'ı tanıyor olmak benim için büyük şeref, böylesine başarılı, uzman bir psikoloğun terapisinden geçiyor olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Daha önce de psikolojik destek aldım fakat Uzman Psikolog Funda KIVRIKOĞLU'nun terapisiyle hayatımda olumlu gelişmeler oldu, kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Geçmişte ve yakın zamanlarda yaşamış olduğum sıkıntılarla Funda Hanım'ın muhteşem terapisi, yüksek enerjisi, ilgi ve alakası sayesinde başettim ve ediyorum. Mesleğine olan sevgisi, ilgi ve alakası mesleğini en iyi şekilde yapıyor olmasından da anlaşılıyor. Her terapiye büyük bir istekle ve hevesle gidiyorum ve Funda Hanım'ın terapisinden sonra da hayatımda hiç hissetmediğim kadar iyi hissediyorum. Güler yüzle ve içtenlikle karşılaması, verdiği güven duygusu danışanı olarak beni her seferinde motive ediyor. Bunlardan ötürüdür ki Funda KIVRIKOĞLU'nun terapisini herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Volkan Demir
23.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63548
Funda Hanımı birlikte katıldığımız bir eğitim sayesinde tanıma keyfine erişmiş biri olarak söyleyebilirim ki hem iyi bir meslektaşım hem de arkadaşım olarak değerlendirdiğimde mesleğine dair idealleri olan ve onlara ulaşmak için çaba gösteren, kararlı, sabırlı, yaratıcı ve bu özellikleri ile aldığı eğitimler sonucunda genç meslektaşlarından akademik bilgi olarak şaşırtacak kadar farklı olan ve karşılıklı fikir alışverişinden keyif aldığım bir meslektaşım. Tüm bunlarda yola çıkarak söyleyebilirim ki problemlere ve semptomlara yönelik gerekli klinik çözümü sağlayacak kapasitesiyle danışanlarıyla her zaman ve her anlamda doyurucu bir terapötik ilişki kurabileceğine ve yarar sağlayacağına inanmaktayım.
     6 Beğeni    
Cemile ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60687
Psikolog Funda Kıvrıkoğlu'nu Cildiye Doktorumun sayesinde tanıdım. 6 yıldır Liken hastasıyım, bugüne kadar gitmediğim doktor kalmadı. Çaresiz bir hastalıktı devamlı yenileniyordu. Funda Hanım'ı ilk gördüğümde şaşırdım! çok genç bir uzmandı, Ama acaba demedim çünkü işini ve ne yapması gerektiğini çok iyi biliyordu. Bende ciddi şekilde bir güven sağladı, 2,5-3 ay gibi bana terapi uyguladı. O kadar memnun kaldım ki anlatamam. Bütün çevreme de güvenle tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
Psk.Miray ŞAŞIOĞLU
11.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59805
Funda Kıvrıkoğlu'nu Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji master programı vesilesiyle tanıdım. Bu süre zarfında kendisiyle birçok ortak ders aldık, birçok eğitime birlikte katıldık ve düzenli olarak akran süpervizyonu ile terapötik anlamda birbirimizi desteklemeye devam ettik ve etmekteyiz. Meslektaşım gerek akademik anlamda, gerek uygulama anlamında etik bir duruşa sahip, görüşlerine güvendiğim, yorumlarından beslendiğim biridir. Terapide bilişsel davranışçı yaklaşımı etkin bir şekilde kullanmakta, bunun yanında çalışmalarında psikodinamik yaklaşımdan da beslenmektedir. Psikoloji bilimine yönelik duyduğu heyecanı; çalışkanlık, beceri ve insana yardım etme motivasyonu ile birleştiren meslektaşımın daha birçok başarı altına imza atacağına eminim.
     21 Beğeni    

Funda KIVRIKOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Rorschach ve Projektif Testler Derneği

Funda KIVRIKOĞLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Funda KIVRIKOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pınar KAYA
Psk.Pınar KAYA
Pınar ile Okan üniversitesi yüksek lisans sürecinde tanıştım. Kendisi bilgisi, araştırmaya olan ilgisi ve konulara ilişkin farklı bakış açısı ile dikk...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yansıma Psikolojik Danışmanlık
Rumeli Cad. Bekiroğlu İş Han'ı Kat:5 Nişantaşı
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 234 31 18
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2009
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Funda KIVRIKOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Funda KIVRIKOĞLU Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

19:09
Top