2007'den Bugüne 82,701 Tavsiye, 26,143 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Funda KIVRIKOĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist

Funda KIVRIKOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Funda KIVRIKOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Funda KIVRIKOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda KIVRIKOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Funda KIVRIKOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Funda KIVRIKOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Miray ŞAŞIOĞLUPsk.Miray ŞAŞIOĞLU
Miray Şaşıoğlu ile dostluğumuz yüksek lisans eğitimi esnasında başladı. Miray, bir çok konuda bilgi sahibi, olaylara bakış açısı ile insanı rahatlatan...
Pınar KAYAPsk.Pınar KAYA
Pınar ile Okan üniversitesi yüksek lisans sürecinde tanıştım. Kendisi bilgisi, araştırmaya olan ilgisi ve konulara ilişkin farklı bakış açısı ile dikk...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, sayfama hoşgeldiniz. Herhangi bir konuda soru sormak için özel mesaj atabilir, bilgi almak için kütüphanedeki makalelerimi okuyabilir, merak ettiğiniz konular hakkında "makale isteği" yapabilirsiniz. Gelen mesajların hepsi dikkate alınacaktır. Sağlıklı günler dilerim. http://www.linkedin.com/pub/funda-k%C4%B1vr%C4%B1ko%C4%9Flu/58/55a/4a1 sayfasından hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşabilir, https://twitter.com/Fundakivrikoglu sayfasından paylaşımlarımı takip edebilirsiniz.

Funda KIVRIKOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Kişilik Bozuklukları
Sağlık Psikolojisi ve Fiziksel Hastalıklarla Baş etme
Psikosomatik Deri Hastalıklarının Terapisi
Panik bozukluk/Panik Atak
Kaygı Bozuklukları, Fobiler
Projektif Testler (Rorschach,TAT,D-10)
Sınav Kaygısı ile Başetme
Ergenlik Dönemi Sıkıntıları
Anne Babalar için Destek Çalışmaları

Funda KIVRIKOĞLU Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Funda KIVRIKOĞLU'nun Özgeçmişi
Funda Kıvrıkoğlu, 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında Boğaziçi Üniversitesinde öğrenci asistanlığı yaptı ve çeşitli projelerde çalıştı. Mezuniyetinden kısa bir süre sonra Okan üniversitesi Sağlık/Klinik Psikoloji yüksek lisans programına kabul edildi. Yüksek lisans eğitimi sırasında özel bir danışmanlık merkezinde psikodermatolojik hastalıklar (sedef, vitiligo,liken,seboreik dermatit), Obsesif Konpulsif bozukluk, fobiler ve panik bozukluk gibi bir çok alanda terapi hizmetleri yürüttü, birçok gönüllü çalışmalara katıldı. Psikanalitik yönelimli Rorschach, ve TAT, Bilişsel Davranışçı Terapi, Motivasyonel Görüşme, Aile Terapisi ve Nöropsikolojik Değerlendirme ile ilgili çeşitli eğitimlere katıldı. Buna ek olarak, sağlık psikolojisi, fiziksel hastalıkla baş etme, psikolojik kökenli fiziksel hastalıklar ile ilgili eğitimler aldı...[Devamı...]

Funda KIVRIKOĞLU Tavsiye Yazıları Funda KIVRIKOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 p.e. (Danışan)
 IP: 89.145.185.WB

31-07-2014
 TavsiyeNo: 70576
Merhaba, psikoloğa gitmek isteyip de nasıl biriyle karşılaşacağından emin olamayan, karşınızda sizi anlamayacağını düşündüğünüz birini bulmaktan korkan ve endişe duyan herkese Funda Hanım'ı çok içten tavsiye ediyorum. Sizi anlamış gibi yapmayıp, kendi yerine koyabilen, samimi, içten ve işini de en iyi şekilde yapan bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Funda Hanım'da işini iyi yapmasının yanında çok güzel bir enerji var. Her seansdan mutluluk ve huzurla çıktım, bazı günler düşünmeme, bazen kendimle gurur duymama, kendimi daha iyi tanımama olanak sağladı. Aslında kendinizle baş başa kaldığınız en güzel saatler oluyor ve bu sırada profesyonel birini yardımıyla kendinizi baştan keşfediyorsunuz, her şey olumlu yönde değişmeye başlıyor sanki. Daha huzurlu, daha bilinçli yaşamaya başlıyorsunuz.
     2 Beğeni    

 Sema (Danışan)
 IP: 88.234.194.YF

30-05-2014
 TavsiyeNo: 69116
Terapiye başlama gereği ve isteği duyduğum zamanlar Funda KIVRIKOĞLU'nu danışanı olarak tanımış oldum. Belirtmeliyim ki Funda Hanım'ı tanıyor olmak benim için büyük şeref, böylesine başarılı, uzman bir psikoloğun terapisinden geçiyor olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Daha önce de psikolojik destek aldım fakat Uzman Psikolog Funda KIVRIKOĞLU'nun terapisiyle hayatımda olumlu gelişmeler oldu, kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Geçmişte ve yakın zamanlarda yaşamış olduğum sıkıntılarla Funda Hanım'ın muhteşem terapisi, yüksek enerjisi, ilgi ve alakası sayesinde başettim ve ediyorum. Mesleğine olan sevgisi, ilgi ve alakası mesleğini en iyi şekilde yapıyor olmasından da anlaşılıyor. Her terapiye büyük bir istekle ve hevesle gidiyorum ve Funda Hanım'ın terapisinden sonra da hayatımda hiç hissetmediğim kadar iyi hissediyorum. Güler yüzle ve içtenlikle karşılaması, verdiği güven duygusu danışanı olarak beni her seferinde motive ediyor. Bunlardan ötürüdür ki Funda KIVRIKOĞLU'nun terapisini herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Volkan DEMİR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.180.79.YWL

23-10-2013
 TavsiyeNo: 63548
Funda Hanımı birlikte katıldığımız bir eğitim sayesinde tanıma keyfine erişmiş biri olarak söyleyebilirim ki hem iyi bir meslektaşım hem de arkadaşım olarak değerlendirdiğimde mesleğine dair idealleri olan ve onlara ulaşmak için çaba gösteren, kararlı, sabırlı, yaratıcı ve bu özellikleri ile aldığı eğitimler sonucunda genç meslektaşlarından akademik bilgi olarak şaşırtacak kadar farklı olan ve karşılıklı fikir alışverişinden keyif aldığım bir meslektaşım. Tüm bunlarda yola çıkarak söyleyebilirim ki problemlere ve semptomlara yönelik gerekli klinik çözümü sağlayacak kapasitesiyle danışanlarıyla her zaman ve her anlamda doyurucu bir terapötik ilişki kurabileceğine ve yarar sağlayacağına inanmaktayım.
     6 Beğeni    

 Cemile ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.91.YWW

14-05-2013
 TavsiyeNo: 60687
Psikolog Funda Kıvrıkoğlu'nu Cildiye Doktorumun sayesinde tanıdım. 6 yıldır Liken hastasıyım, bugüne kadar gitmediğim doktor kalmadı. Çaresiz bir hastalıktı devamlı yenileniyordu. Funda Hanım'ı ilk gördüğümde şaşırdım! çok genç bir uzmandı, Ama acaba demedim çünkü işini ve ne yapması gerektiğini çok iyi biliyordu. Bende ciddi şekilde bir güven sağladı, 2,5-3 ay gibi bana terapi uyguladı. O kadar memnun kaldım ki anlatamam. Bütün çevreme de güvenle tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    

Miray ŞAŞIOĞLU Fotoğraf  Psk.Miray ŞAŞIOĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-04-2013
 TavsiyeNo: 59805
Funda Kıvrıkoğlu'nu Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji master programı vesilesiyle tanıdım. Bu süre zarfında kendisiyle birçok ortak ders aldık, birçok eğitime birlikte katıldık ve düzenli olarak akran süpervizyonu ile terapötik anlamda birbirimizi desteklemeye devam ettik ve etmekteyiz. Meslektaşım gerek akademik anlamda, gerek uygulama anlamında etik bir duruşa sahip, görüşlerine güvendiğim, yorumlarından beslendiğim biridir. Terapide bilişsel davranışçı yaklaşımı etkin bir şekilde kullanmakta, bunun yanında çalışmalarında psikodinamik yaklaşımdan da beslenmektedir. Psikoloji bilimine yönelik duyduğu heyecanı; çalışkanlık, beceri ve insana yardım etme motivasyonu ile birleştiren meslektaşımın daha birçok başarı altına imza atacağına eminim.
     21 Beğeni    

Funda KIVRIKOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Rorschach ve Projektif Testler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yansıma Psikolojik Danışmanlık
Rumeli Cad. Bekiroğlu İş Han'ı Kat:5 Nişantaşı
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 234 31 18
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Funda KIVRIKOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


Funda KIVRIKOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Funda KIVRIKOĞLU Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video09:12
Top