2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,869 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İrem ERDİNÇ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.İrem ERDİNÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İrem ERDİNÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
İrem ERDİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İrem ERDİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cihan ÇELİKPsk.Cihan ÇELİK
Psikolog Cihan Çelik'le yaklaşık 4 yıldır tanışıyoruz ve birlikte çalışma imkanı bulduğumuz bir dönem içinde kendisini daha yakından tanıma fırsatım o...
Vildan SARAKPsk.Vildan SARAK
Uzman psikolog Vildan Sarak ile birlikte Mentis Psikoloji Merkezinde hem çalışma arkadaşı hem meslektaşı olarak birçok paylaşımda bulunmaktayım. Çok i...
Özlem AKKELUzm.Psk.Özlem AKKEL
Uzman Psikolog Özlem Akkel ile Mentis Psikoloji Merkezi bünyesinde tanıştık. Kendisinin azmine, çalışma ve iş ahlakına hayranlık duyduğum yol arkadaşı...

İrem ERDİNÇ Özgeçmiş CV Psk.İrem ERDİNÇ'in Özgeçmişi
Psikolog İrem Erdinç 2010-2015 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi süresince Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, AKDEM Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi, Bakırköy Adalet Sarayı Aile Mahkemesi, Yedikule Surp Pirgiç Ermeni Hastanesi ve Okyanus Koleji’nde stajlarını tamamladı. Serabral Palsi hastalığı üzerine sekiz ay boyunca bireysel danışmanlık yaptı. Halen Uğur Okulları ve Mentis Psikoloji Merkezinde çalışmaya devam etmektedir. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı sertifika eğitimine devam etmektedir. Bilişsel Davranışçı Terapiler, Çözüm Odaklı Terapi ve Pozitif Psikoloji ekolleri ışığında görüşmelerini sürdürmektedir.

İrem ERDİNÇ Tavsiye Yazıları İrem ERDİNÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Güliz KIRMACI Fotoğraf  Uzm.Psk.Güliz KIRMACI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-02-2016
 TavsiyeNo: 85995
Psikolog İrem Erdinç kendini geliştirmeye devam eden, sabırlı ve güleryüzüyle sizi motive eden bir meslektaşım. Çalışmalarında profesyonel çizgisine ve etik değerlerine oldukça bağlı hareket ettiğini düşünüyorum. İlgisini ve olumlu enerjisini karşılaştığınız andan itibaren hissedebilirsiniz. Kendisiyle Mentis Psikoloji çatısı altında aynı ekipte çalışmaktan dolayı oldukça mutluyum. Daha da başarılı olacağını biliyorum ve rahatlıkla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Vildan SARAK Fotoğraf  Psk.Vildan SARAK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-02-2016
 TavsiyeNo: 85942
Sevgili Meslektaşım İrem Erdinç ile kısa süre önce Mentis Psikoloji Merkezi aracılığı ile tanışmış bulunmaktayım. Kısa sürede katettiği yol, mesleğine olan hırsı ve inancı kısa sürede iyi çalışmalara imza atmamızı sağladı. Psikoloji alanına hakimiyeti, danışanları ile iletişiminin kuvvetli oluşu, özverili davranışları meslektaş olarak taktir ettiğim niteliktedir. Kısa sürede başladığımız Mentis Psikoloji yolculuğunda daha bir çok güzel işe birlikte imza atmamız dileğiyle.
     Beğenin    

 Merve inam (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.65.JW

18-02-2016
 TavsiyeNo: 85936
Psikolog irem erdinç ile Mentis Psikoloji Merkezi bünyesinde tanıştık. Kendisinin azmine, çalışma ve iş ahlakına hayranlık duyduğum yol arkadaşı. İşinde son derece sabırlı, azimli... Aldığı profesyonel eğitimlerle sürekli kendini geliştiren, danışanları ile sıcak, sempatik ve güven veren güçlü bir ilişki kurabilen, terapi sürecinde danışan yakınları ile kurduğu olumlu ilişkilerle tedaviyi güçlendiren... Rahatlatıcı ve sakin bir enerjiye sahip, mesleğini ve hepsinden öte kendisine gelen insanı ciddiye alan, asla yorulmayan bir psikolog.
     Beğenin    

Özlem AKKEL Fotoğraf  Uzm.Psk.Özlem AKKEL
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-02-2016
 TavsiyeNo: 85741
Psikolog İrem Erdinç ile kısa süre önce birlikte çalışmaya başladık. Bu süreçte pozitif ve enerjik kişiliği dikkatimi çekti. Mesleki alanda kendisini sürekli yenileyerek yararlı olma güdüsü olumlu bir özelliği. Gerek arkadaşlık ilişkilerinde gerekse de mesleki işlerinde profesyonel tutumu ile yolundaki engelleri kaldırdığını düşünüyorum. Danışanlarına yaklaşımı ve verdiği önemi de göz önünde bulundurarak yardım arayışında olan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Anlaşmalı Kurumlarla Çalışıyor
Şişli ve Suadiye
İstanbul

Adres 2:
Mentis Psikoloji Merkezi
Emin Ali Paşa Caddesi No 55 Suadiye
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 687 09 76
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniveristesi / Psikoloji İstanbul Gelişim Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı Yapmaktadır.
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
-

İrem ERDİNÇ'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


İrem ERDİNÇ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İrem ERDİNÇ Mesleki Videolar Videoları
-22:24
Top