2007'den Bugüne 84,869 Tavsiye, 26,547 Uzman ve 18,905 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Damla KANKAYA
Uzman Psikolog - İstanbul

Damla KANKAYA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Damla KANKAYA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

21
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Damla KANKAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Damla KANKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Funda EGELİ BORAFunda EGELİ BORA
Değerli Meslektaşım Funda yaklaşık 5 yıldır birlikte severek çalıştığım ve kendisi ile yaptığımız projelerde daima başarı sağlayan bir arkadaşım. Ken...
Halilcan KARATAŞUzm.Psk.Halilcan KARATAŞ
Meslektaşım Halilcan Karataş ile uzmanlığımızı birlikte tamamladık.Beyefendi duruşu ve saygısı ile örnek alınacak bir kişiliğe sahip.Yardımseverliği i...
Fatma EFEUzm.Psk.Fatma EFE
Fatma Hanım ile kısa bir süredir birlikte çalışmamıza rağmen pozitif enerjisi ve alanında uzmanlığı ile kurumumuza neşe ve mesleki açıdan bilgileri il...
Merve ÖZENPsk.Merve ÖZEN
Üniversite yıllarından beri tanıdığım,birlikte uzmanlığımızı aldığımız Merve Özen samimiyetiyle ve güler yüzüyle çevresine pozitif enerji saçan bir ar...
Selfinaz DURSUN YAŞARUzm.Psk.Selfinaz DURSUN YAŞAR
Canım arakadşım Selfinazı üniversite yıllarımdan tanıyorum.Ozamanki dönem arkadaşım şimdiki birlikte calıştığım ortağım.Yaklaşık 4 yıldır hemen hemen ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
'Bir gün gelir,Dünya'nın bir yerinde yıllarca senin haberin olmadan yaşamış birine bütün hayatını anlatmak istersin'
Damla KANKAYA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikoterap-İst
19 Mayıs Mah. Aytekin Kotil Caddesi Ozpolat Sit. Kamelya Blk. No:10 D:4 Şişli-Mecidiyekoy-Istanbul (Cevahir Avm Sinema Çıkışı Yanı)
İstanbul
Adres 2:
Psikoterap-İst Eğitim ve Danışmanlık
Altınkum Mahallesi atatürk Bulvarı No 253 konyaaltı Antalya 
Uzm.Psk.Damla KANKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :
(Antalya Seansları İçin)
Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1990 (30 yaşında)
Doğum Yeri : Nurnberg
Yabancı Dil : İngilizce ;almanca; Fransızca
Mezun Olduğu Üniversite
Beykent Üniveritesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Beykent Üniveritesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Damla KANKAYA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Bireysel Psikoterapi
-Aile Ve Çift Terapisi
-İlişki Sorunları
-Cinsel terapi
-Hipnoterapi
-Cinsel İşlev Bozuklukları
-Vajinismus
-Erektil Disfonksiyon
-Erken Boşalma
-Orgazm Bozuklukları
-Cinsel ve/veya Fiziksel Taciz
-Panik Bozukluk
-Kaygı Bozuklukları
-Ağrı Rahatsızlıkları
-Performans Kaygısı
-Aile içi İletşim Sorunları
-Travma Sonrası Stres Bozukluğu
-Anksiyete
-Obesif ve Kompulsif bozukluklar
-Yeme Bozuklukları
-Kaygı Bozuklukları
-Fobik Bozukluklar
-Sosyal Fobi
-Sorun Çözme Becerileri
-Davranış Bozuklukları
-Kariyer danışmanlığı
-Sınav Kaygısı
-Motivasyon Eksikliği
-Özgüven Sorunu
-Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
-Yas

Damla KANKAYA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Damla KANKAYA'nın Özgeçmişi
Almanya doğumlu Damla Kankaya, ilk, orta ve Lise öğrenimini Nürnberg'de tamamlamıştır.Kazandığı Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Onur Öğrencisi olarak Mezun olmuştur.Lisans Eğitimi Süresince birçok Ulusal Kongre ve Üniversite Seminerlerine katılmıştır. Beykent Üniversite Psikoloji Klubün'nde asil üye olarak görev yapmıştır.
Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır ve 'Evli bireylerde Cinsel Doyum Ve Aldatma Eğiliminin ilişkisi' adlı tez çalışmasını yayınlamıştır.
Lisans ve Yükseklisans eğitimi süresince farklı alanlarda staj ve iş deneyimlerinde bulunmuştur.

2011 : Sana Klınık- Nürnberg/Almanya (Stajyer Psikolog)
2012 : Kindergarten/Nürnberg Anaokulu- Almanya (Stajyer Psikolog)
2013 : Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi- (Stajyer Psikolog)
2014 : Özel Olimpos Hastanesi- Antalya (Psikolog)

Birçok Sertifikasyon ve Eğitim Programlarına katılmıştır ve kendini halen geliştirmeyi hedeflemektedir.Almanca,İngilizce ve Fransızca bilmektedir.
2015 Yılı itibariyle PsikoTerap-ist Eğitim ve Danışmanlık Merkezin'de Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

Terapide Kullandığı Yöntem ve Teknikler:

-Bilişsel Davranışcı Terapi
-Aile ve Çift Terapisi
-Cinsel Terapi
-Hipnoterapi

Damla KANKAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116225
Damla Hanımla Antalyadaki ofisinde görüşmeye başladık, ilk seansımızdan itibaren güler yüzü ve samimiyeti sayesinde kendimi açmakta hiç zorlanmadım. Önce bireysel başladığımız seanslara eşimle birlikte gitmeye başladık. Evliliğimizde yaşadığımız sorunlara farklı bir gözle bakmamıza yardımcı oldu. 2 aydır devam etmemize rağmen çok yol katettiğimizi eşim de ben de hissediyoruz. Her zaman tavsiye edeceğim bir numaralı psikolog olacaksınız. Her şey için teşekkür ederiz Damla hanım, iyi ki varsınız..
     Beğenin    
İrem X
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116189
Damla Hanıma uzun yıllardır yaşadığım bazı cinsel sorunlarım için yaklaşık 2 ay önce başvuruda bulundum. Daha önce birçok psikologa gitmiş olsam da bir sonuç alamamıştım. Açıkcası inancımı kaybetmiş ve psikologları sadece para kaybettiğim bir alan olarak görüyordum. Fakat Damla Hanımla sadece 2 aydır terapi yapmamıza rağmen bu sorunlarımı eskisine oranla çok daha hafif bir şekilde yaşıyorum... zamanla tam çözüme ulaşacağımıza da inanıyorum.. kendisine yardımları ve danışmanlığı için çok teşekkür ederim
     Beğenin    
İla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115605
Damla Hanımla yaklaşık olarak 4 aydır seans yapıyoruz. İlk seanstan itibaren kendimi açmak konusunda zorlanmadım. Ne yapmış olursam olayım beni anlayacağını bilmek çok rahatlatıcıydı. Başta çok tereddüt ederek gitmeme rağmen şu anda gittiğime hiç pişman olmadım kendisine bunun için teşekkür ederim. Her zaman güleryüzlü ve anlayışlı olduğu için... Ben kendi kişisel sorunlarım için gidip bireysel terapi olarak devam ettim. Tavsiyem hiçbir tereddüt hissetmemeniz...
     Beğenin    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115603
Damla hanıma yıllardır uğraştığım kaygılarım sebebiyle başvuruda bulundum. İlk seansta işinde uzman olduğu anlaşılıyordu. Hiç geçmeyeceğini düşündüğüm kaygılarım seanslarımız ilerledikçe kontrol edilebilir duruma geldi. Seanslarımızda bana ve durumuma yaklaşımı beni cesaretlendirdi. Korkularım ve kaygılarımla başedebilir duruma geldım. Kendisine bana olan katkılarından dolayı ne kadar teşekkür etsem az kalır. Herkese tavsiye ediyorum işinde bu kadar uzman ve tecrübe sahibi insanları bulmak zorlaşmışken kesinlikle başvurabilirisiniz.
     Beğenin    
S.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115598
Damla hanımla nisan ayından bu yana seans yapıyoruz. Kendisinin, pandemi döneminde artan kaygılarımla baş etmemde çok büyük yardımı oldu. Terapiye başlamadan önce çok stresli ve kaygılı biriydim. Damla hanım sayesinde şu an duygularımla baş etmeyi, kaygılarımı kontrol altına almayı öğrendim. Atlatamayacağımı düşündüğüm tüm korkularımla baş etmeyi öğreniyorum. İlk dakikadan itibaren samimiyeti ve güler yüzü kendinizi çok rahat hissetmenizi ve rahatlıkla açmanızı sağlıyor. Başlamadan önce kafamda oluşan tüm soru işaretleri ilk seansımızda yok oldu. Destek almayı düşünen herkese Damla Hanımı gönül rahatlığıyla öneririm.
     Beğenin    
Özgür YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115564
Damla hanımdan yaklaşık 1 yıldır seans alıyorum. Kendisi hayatıma öyle büyük dokunuşlar yaptı ki karşılığını hiçbir şekilde ödeyemem. Bu sürede kendimi keşfedip yeniden doğdum ve bambaşka bir insan oldum. Başta kaygı vb sorunlar için gidiyordum fakat şimdi hiçbir sorunum olmasa bile gitmek istiyorum çünkü her konuşmamızda bilmediğim yönlerimi keşfetmemi sağlıyor. Kendinizi daha değerli hissetmek isterseniz Damla hanımın karşısındaki koltuğa oturmanızı tavsiye ederim:)
     Beğenin    
Funda EGELİ BORA Fotoğraf
Funda EGELİ BORA
Psikolog / Psk.Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Mart.2019
TavsiyeNo: 109028
Değerli meslektaşım Damla Kankaya hem insani değerleri çok güçlü hem de meslek hayatında çok başarılı olan psikologdur. Arkadaşlarına, kendine ait olan kliniğinde birlikte çalıştığı diğer uzmanlara karşı herzaman yardımsever, herzaman destekçidir. Elini attığı her işte başarıyı yakalamak için çaba göstermekten asla yılmaz. Çevremde tanıdığım sorun çözme becerisi en yüksek olan kişidir. Değerli bir uzman olmasının yanında başarılı bir iş kadınıdır.
     Beğenin    
Fatma EFE Fotoğraf
Uzm.Psk.Fatma EFE
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83934
Damla Hanımla kısa bir süre önce çalışmaya başladım. Kendisini disiplinli ve girişimcilik ruhu çok yüksek olarak tanımlayabilirim.Alanda eğitim almanın ve sürekli kendini geliştirmenin gerekliliğini kabul eden ticari kaygıdan ziyade psikolojiye katkıyı ve insanların kafasındaki psikologa gittim bir şey olmadı algısını değiştirmeye çalışan işini ve mesleğini seven başarılı bir uzmandır.Değerli meslektaşımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisiyle aynı kurumda çalışmaktan onur duyuyorum.
     Beğenin    
Merve ÖZEN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82327
Şık duruşu, zarif ve asil karakteri ile Damla Kankaya, uzun yıllardır tanıdığım üniversiteden arkadaşım, meslektaşım. Alanındaki bilgi birikimi, sahip olduğu değerleri, yaptığı işlere şık imzalar atan karakteri ile diğer meslektaşlarımızdan farklıdır benim için. İşini severek yapan, yaptığı işlere yüreğini koyan, başarıya ulaşmadan asla bırakmayan arkadaşım, uzman, alanına hakim bir psikolog, mükemmel bir arkadaştır. Evliliğinize dair, ilişkinize dair, hayata dair baş etmekte güçlük çektiğiniz problemleriniz varsa ona güvenle danışabilirsiniz. Kuruculuğunu yaptığı PsikoTerap-İst'in kapısından girdiğiniz anda, bilgi birikimi ile sizi karşılayacak, size yardımcı olacak, güler yüzü ve içten kişiliği ile sorunlarınızın çözüme ulaşacağı bu yolda size muhteşem bir rehber olacaktır.
     4 Beğeni    
G.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 81046
2 yıllık bir ilişkim vardı gayet mutlu birlikteliğimiz vardı. Erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı geçen sene vefat etti, ve o günden sonra kendisi tamamiyle içine kapandı. Artık hiç birşey paylaşmıyorduk ve bana sürekli soğuk davranıyordu. Adeta sorumsuz ve sosyalliğini kaybetmiş bir adam oldu. Onu çok seviyordum aslında çok farklı bir adam olduğunu biliyordum. İlişkimiz gittikçe kötüleşti ve son 3 aydır sadece ben onu zorlasıkça görüşebiliyorduk. Damla hanımın evlilik ve çiftler üzerine makalelerini bir kaç kez okumuştum ve kendisini aramaya karar verdim. İlk randevuya erkek arkadaşımla beraber gittik ve çekimserdik, daha önce ikimizdede böyle bir deneyimi olmamıştı. Fakat 3 seans sonra bile ilşikimizde tekrar konuşabilmeyi ve paylaşabilmeyi öğrendik. Erkek arkadaşım ayrıca bireysel olarak sorunları ile ilgili damla hanımla ayrı seanslar yapıyorlar. Kendisindeki değişim için damla hanıma çok teşekkür ediyorum. Bize tekrar çift olmasını öğrettiği için ona minnettarız.
     3 Beğeni    
Tunahan Esen
22.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80266
Damla Hanımla katılmış olduğumuz bir eğitim seminerinde tanıştık. 2 yıl önceki bu seminerde katılımcı kişiliğiyle tüm grubun dikkatini üzerine çektiği gibi tanışmamız için bende de fazlasıyla merak uyandırdı. Tanıştığımız ilk günden bu yana ondan sadece psikoloji bilimi haklında değil hayat tecrübesi açısından da fazlasıyla kazanımım oldu. Kişilerin zaman içerisinde çevresiyle gelişim ve değişim sürecini ben de Damla Hanımla birlikte yaşadığım için kendimi şanslı hissedenlerdenim. Kendisine yönlendirmiş olduğum danışanların da memnun kalarak geri dönüş yapmaları ona olan güvenimi her seferinde bir kat daha arttırdı ve şu an ki dostluğumuzun zeminini sağlamlaştırdı. Mesleğinde göstermiş olduğu profesyonellik de başarısının haklılığını fazlasıyla ortaya koyuyor. Kendisinden psikolojik destek alacak tüm danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine de meslek hayatında başarılarının devamını temenni ediyorum..
     2 Beğeni    
Selfinaz Dursun
3.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79228
Meslekdaşımı üniversite yıllarından tanıyorum. Aynı zamanda hem beraber çalıştığım hem de mesleki donanımından emin olduğum bir meslektaşımdır. Mesleğini kişilik özellikleri ile bütünleştirmiş, sevgi dolu bir insandır. Güleryüzlü, sıcak tavırları ile girdiği ortamda ön plana çıkmaktadır. Alçakgönüllü ve samimi davranışları ile kendini kısa sürede sevdirmekte ve danışanlarının her birine ayrı ayrı önem vermektedir. Her konuda çevresindeki insanlara destek olmayı seven, olumlu düşünebilen, yaratıcı bir uzmandır. İstanbul'da psikolog arayanlara Uzm. Damla Kankaya'yı kesinlikle tavsiye ediyorum..
     4 Beğeni    
İbrahim ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79094
Bir psikoloji öğrencisi olarak bir psikologdan yardım almak benim için farklı bir süreçti. Fakat kendisinin uzman psikolog olması sadece ünvanla sınırlı kalmamış ciddi anlamda mesleğini icrasına da işlemiş.işle ilgili büyük kaygılar yaşadığım bir süreçti ve o sırada tavsiye üzerine Damla Hanımla irtibata geçip randevu aldım.Terapi sürecinde inanılmaz bir yol katettik kendisiyle ve sürecin sonunda istediğim şeylerin karalarını mantıklı ve rahat bir şekilde verebilir hale geldim. kaygıdan eser kalmadı. Yardımları sayesinde 1 sene önceki benden çok daha farklı bir yerdeyim.Mutlu ve içim rahat bir şekilde tavsiye ediyorum kendisini...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    

Damla KANKAYA'nın Önerdigi Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
psikoterap-ist.com
Istanbul'un Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Damla KANKAYA'nın Kitap ve Yayinlari Damla KANKAYA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
'Üniversite Öğrencilerinde Problem Çözme Becerisi ile Strese Dayanıklılığın ilişkisi'

Evli Bireylerde Aldatma Eğilimi ve Cinsel Yaşantılar

Damla KANKAYA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Damla KANKAYA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Damla KANKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Funda EGELİ BORA
Funda EGELİ BORA
Değerli Meslektaşım Funda yaklaşık 5 yıldır birlikte severek çalıştığım ve kendisi ile yaptığımız projelerde daima başarı sağlayan bir arkadaşım. Ken...
Halilcan KARATAŞ
Uzm.Psk.Halilcan KARATAŞ
Meslektaşım Halilcan Karataş ile uzmanlığımızı birlikte tamamladık.Beyefendi duruşu ve saygısı ile örnek alınacak bir kişiliğe sahip.Yardımseverliği i...
Fatma EFE
Uzm.Psk.Fatma EFE
Fatma Hanım ile kısa bir süredir birlikte çalışmamıza rağmen pozitif enerjisi ve alanında uzmanlığı ile kurumumuza neşe ve mesleki açıdan bilgileri il...
Merve ÖZEN
Psk.Merve ÖZEN
Üniversite yıllarından beri tanıdığım,birlikte uzmanlığımızı aldığımız Merve Özen samimiyetiyle ve güler yüzüyle çevresine pozitif enerji saçan bir ar...
Selfinaz DURSUN YAŞAR
Uzm.Psk.Selfinaz DURSUN YAŞAR
Canım arakadşım Selfinazı üniversite yıllarımdan tanıyorum.Ozamanki dönem arkadaşım şimdiki birlikte calıştığım ortağım.Yaklaşık 4 yıldır hemen hemen ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoterap-İst
19 Mayıs Mah. Aytekin Kotil Caddesi Ozpolat Sit. Kamelya Blk. No:10 D:4 Şişli-Mecidiyekoy-Istanbul (Cevahir Avm Sinema Çıkışı Yanı)
İstanbul
Adres 2:
Psikoterap-İst Eğitim ve Danışmanlık
Altınkum Mahallesi atatürk Bulvarı No 253 konyaaltı Antalya 
Uzm.Psk.Damla KANKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 273 10 32
Telefon 2 :
0(545) 977 60 58
Telefon 3 :
0(544) 448 87 74  
(Antalya Seansları İçin)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Nurnberg
Mezun Olduğu Üniversite
Beykent Üniveritesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Beykent Üniveritesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Uzm.Psk.Damla KANKAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce ;almanca; Fransızca

Damla KANKAYA Mesleki Videolar Videoları
14 Mesleki ve Kişisel Video
Tükenmişlik Sendromu
Kadın Erkek İlişkileri
Ailede Kadının Rolü
Psikoterap-İst Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
1 Diger Video
Ofis Kiralama Videosu

22:22
Top