2007'den Bugüne 92,577 Tavsiye, 28,263 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ferin BATMAN
Diyetisyen - İstanbul

Ferin BATMAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi123 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

123

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ferin BATMAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

240
(%90.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ferin BATMAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ferin BATMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve TIĞLIUzm.Dyt.Merve TIĞLI
Beraber çalışmaktan çok mutlu olduğum Merve Hanımı kısaca "paylaşılamayan diyetisyen" diye tanımlayabilirim..İşinde ne kadar başarılı ve yet...
Dyt.Derya ÖZFİDAN
REFORM Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık bünyesine yeni katılan Diyetisyen arkadaşımız Derya Özfidan danışanlarına ve çalışanlara gösterdiği yakın ilgi ...
Funda ŞENSOYDyt.Funda ŞENSOY
Senelerdir beraber kitaplar, makaleler yazdığımız, tv programları yaptığımız ve birlikte aynı ofisi paylaştığımız için Funda Hanımın işinde ne denli b...
Beste ALİMERTDyt.Beste ALİMERT
Beste Hanımla, yaklaşık bir senedir aynı ofiste çalışıyoruz. İşini çok severek yapan Beste hanım, mesleğini hem üniversite de master yaparak hem de ye...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba; Ankara ve İstanbul da değilseniz; Aferin Online Diyet sizinle; bilgi için aferindiyet@gmail.com Sağlıklı beslenme tüyoları ve diyet için; 'ferin' yaz 8642'ye gönder
 
Ferin BATMAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetlab
Tunalı Hilmi Cad. Kuğulu İşhanı B Blok Kat :6 No:171 Kavaklıdere
Ankara
(Pazartesi, Salı , Cuma, Cumartesi 10:00- 20:30)
Adres 2:
Renee Clinic
Teşvikiye Caddesi Varol Apt. No:7 Kat:3 Daire:4 Nişantaşı
İstanbul
(Çarşamba, Perşembe 10:00- 20:30)
Adres 3:
Migros A.Ş.
İstanbul
İstanbul
(Ferin yaz 8642'ye gönder, sağlıklı beslenme tüyoları cebine gelsin)
Adres 4:
Sheraton Hotel & Resorts Core Fitness
Ankara
(Kurumsal Beslenme Danışmanlığı)
Telefon 1 :
(İSTANBUL)
Telefon 2 :
(ANKARA VE ONLİNE DİYET)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (1990 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ferin BATMAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Halk Sağlığı Bilim Uzmanı.
*Online Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
*Yüksek ve düşük kilo problemlerine yönelik diyet- doğru beslenme alışkanlığı kazanımı- kilo kontrolü
*PKOS (Poli Kistik Over Sendromu) özel zayıflama programı
*Çocuklara doğru beslenme alışkanlığı kazandırılması eğitimi ve takibi
*Hamilelik öncesi ve hamilelik dönemin de beslenme ve kilo kontrolü
*Emzirme dönemin de beslenme ve kilo konrolü
*Bebek beslenmesi
*Diyabet (şeker hastalığı) diyet tedavisi
*Yüksek Kolesterol de diyet tedavisi
*Gastrit, Reflü, Çölyak, Sindirim ve Emilim Bozuklukları
*Karaciğer Yağlanması ve Safra Kesesi Hastalıkları
*Böbrek hastalıkları, Hipertansiyon,Kanser
*Diyet tedavisinin etkin olduğu hastalıklarda beslenme
*Sporculara özel beslenme
*Kas yoğunluğu artırıcı beslenme
*Kişiye özel egzersiz programları hazırlama
*Kurumsal danışmanlık

Ferin BATMAN Özgeçmis CV Dyt.Ferin BATMAN'ın Özgeçmişi
Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olduktan sonra, Halk Sağlığı dalında bilim uzmanlığı yaptı. Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF in araştırmalarına katıldı.

Ankara da ki Amerikan Hava kuvvetleri Birliğinde, Beslenme Servisi yöneticisi ve Diyetisyen olarak çalışırken, değişik ülkelerdeki, Yemek ve Servis Eğitim Merkezlerinde, Fransız şef ler tarafından verilen “Profesyoneller için ileri düzey yemek yapımı, dünya mutfakları ve servis teknikleri kursları” na katıldı.

Sheraton Ankara Oteli, yiyecek içecek bölümünde yönetici olarak çalıştı. Sheraton Oteli çalışanları için “İleri düzey yemek sunumu eğitimi” aldı.

Sağlıklı beslenmeyle ilgili “Türk Yemekleriyle Diyet” isimli bir sağlıklı zayıflama kitabı, “Düşük Kalorili Pratik Tarifler” isimli bir yemek kitabı, şeker hastaları için hazırladığı, “Diyabet Mutfağı” isimli kitabı bulunmaktadır.
...[Devamı...]

Ferin BATMAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nejin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57080
Ferin Hanım ile 2011 Ekim ayının başında tanıştım.tesadüfen internet ortamında ismini görmüştüm ve hayatımda ilk defa diyetisyene gitmeye karar verdim.çok doğru bir karar vermişim.Ferin Hanım ,ile görüşmeye başladığımda 71 kiloydum aralık başında yani tam iki ayda hedeflediğimiz kilo olan 63 e inmiştim. her hafta görüşmeye gittiğimde yeni diyet programları aldım.gerçekten kişiye göre diyet programının önemini anladım ve hiç zorlanmadan 8 kilo verdim. diyetim bittikten sonra da bir kilo daha verdim. diyete ek olarak günde yarım saat yürüyüş yaptım ve hiç aksatmadım.işte bu kadar kolay. Ferin Hanım çok motive edici.tavsiye ediyorum:)
     5 Beğeni    
Tuğçe Selin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56162
merhabalar :) 3 haftadır hayatımın en güzel en hafif ve en mutlu zamanlarını yaşıyorum :) çünkü Ferin Batman'la tanıştım :) son 5 yıldır benim kilolarımla ilgili ciddi sıkıntılarım vardı günlük ve hızlandırılmış saçma diyetler yapıp hiçbir verim alamıyordum birde giydiğim hiçbirşeyi yakıştırmıyordum kendime deli gibi alışveriş yapıyordum sürekli :(( patronumun tavsiyesiyle gittim Ferin Hanım'a ama iyiki gitmişim kendimi her anlamda çok rahatlamış hissediyorum gideli daha 3 hafta olmasına rağmen. kilo verdim ve o kadar motive oluyorum ki her gittiğimde kendimi daha iyi hissediyorum yıllardır uyduruk yöntemlerle başaramadığımı Ferin Hanım sayesinde güvenle yapıyorum kendisini tanıyınca o kadar seviyorsunuz ki zaten insan o motivasyonla fuzuli yemekten vazgeçiyorsunuz inanın GÜVENLE TAVSİYE EDİYORUM.. :)))
     5 Beğeni    
So What
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52320
Öğrenci hayatı beslenme ve sağlıklı yaşamın en baltalayıcı etkeni Ünivrsiteye gelinceye kadar fit olan vücudum burdaki bekar hayatım yüzünden mahvoldu. Kız arkadaşımın zoruyla bi diyetisyene gitmeye karar verdim uzun zaman sonunda. Kız arkadaşım Ferin Hanımla görüştü randevuyu ayarladı. Bana da sadece gitmek kaldı. Gidip görüştüğümde ise Ferin Hanımın yaklaşımı bu zamana kadar niye beklediğimi düşündürdü bana. Aşırı kilonun ve kötü beslenmenin sağlık açısından ne kadar tehlikeli olduğunu anlattı ve bana uygun bi program çıkarttı. Yeni yeni programa başladım mutlaka işe yarayacağını düşünüyorum. Herşeyden önce Ferin Hanım sayesinde bu konuda bilgilendim ve hayatımı düzene sokmaya başladım bile. Kesinlikle beslenme ve sağlıklı yaşam konusunda danışılması gereken bir uzman kendisi.
     Beğenin    
Ahmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52319
Uzun süredir spor yapıyorum fakat düzenli bi yemek alışkanlığım olmadığından istediğim sonuca ulaşamıyorum. Yakın bir arkadaşım, uzmanlık aldığı Ferin Batmanın kendi internet sitesinde online diyet programı olduğunu ve işe yarayacağını söyledi. inceledim ve güzel buldum. Bir profesyonelin elinden çıkmış ve özenle hazırlanmış bir programdı. Bir süredir uyguluyorum ve yararını görmeye başladım. Devam ettikçe uzun vadede daha iyi sonuç alacağımdan eminim. Ankaraya gittiğim de de kendisiyle bire bir görüşmeyi istiyorum. Kendisine siteniz aracılığı ile teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Golf Alfa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52284
yıllar önce geçirdiğim bi ameliyettan sonra çok kilo almıştım. İş yoğunluğum nedeniyle de spor yapmaya çok vaktim olmuyordu. Diyet şart olmuştu fakat daha önce böyle bir tecrübem olmadığından da bi diyet programına uyabileceğimden şüpheliydim. Ankara'ya biri seyahatim sırasında arkadaşımın tavsiyesiyle Ferin Batman'la görüştüm. Durumu ona da anlattım. Halimin çok da kötü olmadığını ve güzel bi diyet programıyla rahatça zayıflayacağımı söyledi kısa bir süre olmasına rağmen iyi yol katettim. Kesinlikle beslenme konusunda danışılması gereken bir uzman.
     Beğenin    
Kedi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51680
Ben yaklaşık 15 yıldır spor yapıyorum aynı zamanda öğrenciyim. son zamanlarda kilo kaybı problemi yaşadım. bu sıralarda ferin batman okulumda seminer düzenlemişti tesadüfen denk geldim ve gittim. söyledikleri,anlattıkları,önerileri hoşuma gitti,aklıma yattı. daha sonra iyice araştırıp danıştıktan sonra kendisinin 6 aylık bir programını uyguladım. sonuç olarak gayet memnun kaldım eksilen kilolarımın tamamını aldım kendisine teşekkür ediyor,şiddettle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Yunus Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51391
21 yasindayim universite ogrencisiyim.ferin hanimi arkadasimin tavsiyesi uzerine tanidim ve cok memnun kaldim.115 kilodan 85 kiloya saglikli bir sekilde dustum.suan gunluk hayatimda cok mutluyum ve ozguvenim yerine geldi.gercekten ferin hanimi tanimanizi tavsiye ediyorum.Eger sizde fazla kilolarinizdan rahatsizsaniz kesinlikle ferin hanima ugramadan diyete baslamayin.cunku kilo vermek icin sagliginizdan olmayin.guleryuzlu ve hosgorulu olan ferin hanimla tanismak benim icin bir arti oldu hayatimda.
     Beğenin    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51013
ferin hanıma 2009 yılında düğünümden önce kilolarımla baş edemediğim için gittim. aslında hiç umudum yoktu, ama kendisinin yardımı ile harika bir gelin oldum 74 kilodan 63 kiloya hiç aç kalmadan düştüm. O kadar özverili ve o kadar sıcak biri ki sanki doktorunuz değil arkadaşınız. herşey için çok teşekkürler. şimdi 5 aylık bir kızım var ve doğum sonrası kilolarım için yine kendisinden yardım alacağım. herkese tavsiye ediyorum. pişman olmayacaklar.
     6 Beğeni    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 50905
Uzun süre kendi çapımda diyet yapmama ragmen bir türlü kilo veremiyordum.Kilolarım sebebiyle arkadaşlarımla görüşmez sokağa çıkmaz olmuştum..üstüne birde alerji sorunu yüzünden kortizon kullanmam gerektiği durumu ortaya çıktı.sabaha kadar uyumadım üzüntüden ve sabah hemen internetten kısa bir araştırma sonucu kendimi ferin hanımın yanında buldum..aslında diyetisyen olayına inanmayan hatta arkadaşlarıma o kadar para vereceğine indir internetten liste uygula aynı şey derdim.öyle olmadığını ferin hanımla tanıştıktan sonra anlamış oldum.ferin hanım disiplinli, çok dost ,bir o kadar otoriter birisi..insan zaten öyle çok seviyorki onu ona mahcup olmamak için sözünden çıkmıyor..3 ay gibi bir sürede 14 kilo verdim ve yaklaşık 3 aydırda aynı kilodayım..artık sağlıklı beslenmeyle ilgili bilgilerinden faydalanıyorum ..burdan ona hayata döndürdüğü için beni çok teşekkür ediyorum..ve şiddetle herkese tavsiye ediyorum
     7 Beğeni    
Alperen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48764
24 yasindayim, kucuklugumden beri zayifim vucut gelistirmek istiyorum fakat bunun icin biraz kilo almam gerekiyordu. 3 ay once kuzenimin tavsiyesiyle Ferin Batman'la tanistim, verdigi beslenme programi ile beraberinde yuruttugum spor vucudumda olumlu degisiklikler yaratti. 3 aylik surecte degisikligi farkedebildim. Baslarken Ferin Hanim'in ilk tavsiyesi sabirdi, duzene giren beslenme ve spor hayatim vucudumun daha iyi olacagina isaret ediyor. Ferin Batman gercekten cok basarili bir uzman. Kendisine tesekkur ediyor ve herkese bu site araciligi ile herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48460
Küçüklüğümden beri hep zayıftım. Kilo almak için saçma sapan beslenmek de istemedim bunun için profesyonel bi yardım almam gerekiyordu. Ferin Batman'ı okulumuzda vermiş olduğu bir konferansta gördüm. Sonra internetten araştırdım ve olumlu şeyler duydum ve gördüm. Yanına gittim ve bana güzel bi beslenme programı yaptı. 1 yılı aşkın bir süredir uyguluyorum. Kilo almakla beraber güzel bi beslenme alışkanlığı edindim. Kendisi de çok sevecen ve tatlı bir insan. Herkese sağlıklı günler.
     1 Beğeni    
Can TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48414
Dengesiz beslenme yüzünden bölgesel yağlanma sorunu yaşıyordum ve uzun zaman boyunca bu yağları eritemedim. Spor yapmama rağmen hala tam anlamıyla geçmiyordu ve mutlak suratle profesyonel bi yardım almam gerektiğini düşündüm. Ferin Batman'ı sitenizde gördüm. Olumlu tavsiyeler ve yapmış olduğu işleri beğendim ve yardım almaya karar verdim. 4 aylık bi süreçte gerçekten çok etkisini gördüm. Kesinlikle danışılması gereken bi uzman ve işinde çok başarılı. Kendisine teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46611
çok zayıf olduğum için bir diyetisyenden yardım almak istedim. Ankaraya gittiğimde teyzemin önerisiyle Ferin Hanımla görüştüm. bana verdiği beslenme programı sayesınde saglıklı bir şekilde ve 6 ay gibi kısa bir sürede gözle görülür bir değişiklik oldu. Kendisi çok sevecen ve güler yüzlü bir insan olmasının yanında çok da disiplinli bir uzman. bu site aracılığıyla kendisine tekrardan teşekkür etmek ve uzmanlık almak isteyenlere tavsiye imkanı buldum.
     2 Beğeni    
Snbatur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45538
Ferin Batman babamın kuzeni olur. İşi haricinde de kendisini tanıdığım için dünya tatlısı bir insan olduğunu zaten biliyordum. Ama yardım aldıktan sonra işini yaparken nasıl disiplin sahibi olduğunu da görmüş oldum. Gerçekten işine çok önem veren bir insan ve ben bunun canlı kanıtıyım :) Uzun süredir kilolarımla sorunum vardı. Ergenlik dönemim bittikten sonra aldığım bu kiloları yıllarca veremedim. Sadece spor da işe yaramıyordu. Diyet yapmam lazımdı. Ferin Batmanı aradım. Ankaraya gittiğim zamanlar yanına uğradım. Uzun zamandır verdiği programı uyguluyorum ve aynalara rahat bakabilir oldum :)
     1 Beğeni    
Ahmet Egemen SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45379
Uzun süredir spor yapıyorum. Fakat tam anlamıyla istediğim forma kavuşamıyordum. Yediklerimi de kontrol almam gerekiyordu. Bunun için bir profesyonelden yardım almam lazımdı. Annem Ferin Batman ismini verdi. Gitmeden önce sitesinden ve işlerinden araştırdım kendisini. Gerçekten yardımcı olabileceği kanısıyla gittim ve yanılmadım. İşini çok ciddiye alan ve bir o kadar da sevecen bir insan. 2 aydır verdiği diyeti uyguluyorum bunu da sporla destekliyorum. Bölgesel yağlarım yavaş yavaş erimeye başladı ve şu an daha mutluyum. Kesinlikle her insan. spor yapsın yapmasın, beslenmesine dikkat etmeli. Bu konuda da Ferin Batman gibi bir isim devreye girmeli. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Shnr
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45341
herkese merhabalar. Ev hanımıyım ve senelerdir kilolarımla başa çıkamıyorum. Belimde olan rahatsızlık sebebiyle spor da yapamıyorum. Hal böyle olunca yaşım ilerledikçe kilo vermek daha da imkansız bir hal almıştı. Kesinlikle bir uzmana ihtiyacım vardı. Oğlumun dilinden düşürmediği diyetisyeni Ferin hanıma gitmeye karar verdim. Çok sevecen ve tatlı bir insan. Geç alınmış bir karar da olsa bu şekilde kararlı olmamı Ferine borçluyum. Her şeyden önce inanmayı öğretti bana. VErdiği diyet programını disiplinli bi şekilde uyguladım ve farkı gördüm. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle beslenme konusunda danışılması gereken bir uzman olduğunu düşünüyorum. Herkese sağlıklı günler dileğiyle...
     1 Beğeni    
Bgr
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45176
Abdominallerimi geliştirmek için uzmana danışmam gerekiyordu. Sağlıksız beslenip, spor yapmıyordum. Vucudumdaki fazla yağdan kurtulmam gerekiyordu. Arkadaş sayesiyle kendisiyle irtibat kurdum. Gayet güler yüzlü iyi bir diyetisyen. Sadece spor yapmak da istediğime ulaşmama yetmiyordu 4 aylık danışma süreci sonrasında istediğim forma ulaştım. Kendisine teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ömer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45167
samsun da spor akademisi okuyorum ankaraya babamin işleri munasebetiyle gidip geldikce aile dostumuz olan ferin batman sayesinde kılo almama yardımcı oldu ferin hanım a cok tesekkür ederim zaten spor akademisi okurdugum için kilom eksikti verdıgı diyetlere uyarak ideal kilomu yakaladım diyetisyenlik konusunda cok basarılı işini iyi biliyo ve baya etkili ve insanlarla dıyalogu konusunda güleryüzlü ve sıcak kanlı emin ki bütün hastalarına da aynı ilgi alakayı gösteriyodur aile dostumuz un olmasının yanında çok iyi bir diyerisyendir kendileri teşekkürler.
     Beğenin    
Slck
22.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45034
Herkese merhabalar. 10 senelik standart iş hayatım yüzünden hareketsiz bir hayat geçiriyordum. Bu da uzun bir süreçte oturmuş kilolara sebep oldu. Yaşım ilerledikçe bu kiloların problem olacağını düşündüm. Eşim bir süredir Ferin Hanım'dan yardım alıyordu. Ben de bir gün eşimle birlikte gittim Ferin Hanım'ın yanına. Yaklaşık 3 aydır verdiği diyeti düzenli şekilde uyguladım. Hiç bir diyet istediğin zaman istediğin şeyi yeme olanağı sağlamaz tabiki. Ama benim için uygun bir diyet programı ile yardımcı oldu Ferin Hanım. Bunun yanında sabah yürüyüşleri ve koşuları tavsiye etti. 3 aylık süreçte gözle görünür faydalarını gördüm. Hastasına yaklaşımı çok iyi ve sevecen, bununla birlikte inanılmaz disiplin sahibi. Ferin Hanım aile diyetisyenimiz oldu sayılır. Ben de uzun süre daha kendisinden yardım alacağım ve kesinlikte tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45032
Ferin Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yardım almak için başvurdum. Kendisinin beni yönlendirmesi sayesinde düzenli bir şekilde kilo verdim hem de aç kalmadan:)beni yormadan, üzmeden,aç bırakmadan,ve tüm istediğim yiyecekleri yedirerek zayıflattı. Hazırladığı diyet listesiyle aç kalmadan ideal kiloma ulaştım. Tecrübesi, güler yüzü ve pozitif kişiliği ile ailemizden biri oldu. Tüm yardımları için kendisine çok teşekkür ediyor herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Uğur Ali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44904
Herkese merhabalar. 4 senedir üniversite öğrencisiyim fakat kilolarımla sorunlarım lise dönemime dayanır. Hareketsiz bir hayat yaşamam ve düzensiz beslenme alışkanlıklarım dengesiz bi şekilde kilo almama ve bunları veremememe sebep oldu. Bilgisayar karşısında saatlerce oturup abur cubur yemem de bunun cabası... Sınıfta diyetisyen yardımı sayesinde zayıflayan bir arkadaşım vardı. Onunla konuştum bu konuyu, Ferin Hanımın ismini verdi. Gittim görüştüm kendisiyle. Bir diyetisyen olmaktan öte yaşam koçu gibi yaklaşımı var. Spor yapmamı teşvik etti. Bunun yanında verdiği diyetle 5 ay gibi bir sürede çok faydasını gördüm. Önümde daha uzun bir yol var ama ben önce kendime sonra Ferin Hanımın yardımlarına çok güveniyorum. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44889
Ferin Batman çok yakın bir arkadaşımın halası ve onun sayesinde ulaştım kendisine. Kilo almakta zorluk çekiyordum. Düzensiz şekilde kilo alıp vücudumu bozmaktan korktuğum için herhangi bir yola başvurmamıştım. Ferin Batman'ın sayesinde nasıl kilo almam gerektiğini öğrendim ve yavaş ve düzenli şekilde kilo almaya başladım. Bunun yanında çok ilgili ve güler yüzlü bir insan. İşinde çok hassas ve titiz. Kesinlikle danışılması gereken bir insan ve herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yankee Echo Bravo
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44795
24 yaşındayım ve öğrenciyim. Ailemden farklı bir şehirde okuyorum. Üniversiteye geldiğimde ideal kilodaydım fakat burada bulunduğum süre içerisinde kontrolsüz şekilde kilo aldım. 2 ay önce spora başladım ve bunun yanında uzman yardımı almam gerektiğini düşündüm. Bunun için de gerçekten iyi bir diyetisyen lazımdı. Benim için ise bulmak çok zor olmadı. Kuzenim, Ferin Batman ismini verdi, kendisi yardım almış ve çok memnun kalmış. Dünya tatlısı bir insan ve yaklaşımı çok iyi. Karşındaki uzmanın senin yardım almak istediğin konuda sana hassas yaklaşması çok önemli ve ben bu konuda çok rahattım. Sonuçta öğrenciyim ve aile yanında kalırken ki gibi beslenmem çok zor. Bunun yanında kalıplaşmış diyet programları bir öğrenci için masraflı olabiliyor. Fakat Ferin Hanım benim bu durumumu da değerlendirerek yapmamın kolay olduğu bir diyet önerdi. 2 ayda kilo anlamında ciddi değişim gözledim. Bu süre içerisinde aklıma takılan her soru için kendisini rahatça aradım ve danıştım. Kesinlikle uzun yıllarca danışacağım bir uzman. Bu site aracılığı ile hem kendisini bir kez daha teşekkür ve diğer insanlara bir tavsiye imkanı buldum.
     2 Beğeni    
Ümit Volkan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42898
Ben son dönemlerde aşırı kilolarımdan rahatsız oluyordum kendi kendime yaptığım bilinçsiz diyetlerde bırakın kilo vermeyi kilo bile alabiliyordum Sayın Ferin Batman tesadüf eseri internet üzerindeki araştırmalarımda buldum.Mail attım , randevu alıp gittim kendisiyle görüşmek için ofisine gittim pozitif enejisi yüksek , insanlara daima güven veren bir insan kendisi ben 26 Ocak 2011 tarihinde 104.2 kilo ile diyete başladım 3 ay gibi kısa bir sürede 82 kiloya kadar düştüm şuan 79 kilo olarak çok mutlu bir şekilde hayatıma devam ediyorum artık her giysiyi olmayacak çirkin duracak gibi giymekten çekinmiyorum bunda en büyük etken Ferin Batman Hanımefendi kendisine tavsiyeediyorum.com aracılığla teşekkür ediyorum bana fazla kilolarımdan kurtulmama yardım ettiği için beslenmedeki yanlışlarımı göstererek doğru beslenmeme yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.Kilo vermek isteyenler düşünmeden kendini ellerine teslim edebileceği bir isim ben öyle yaptım ve bu kararımın ne kadar doğru olduğunu aynanın karşısına her geçişimde görüyorum.
     3 Beğeni    
Canan DOĞAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Aralık.2010
TavsiyeNo: 37859
Ferin'le Hacettepe Üniversitesi'nde beraber okuduk.Üniversite yıllarından beri Ferin i tanıyan bir meslektaşı olarak onu çalışkan, disiplinli, araştıran bir uzman olarak tanımlayabilirim. Danışanlarına yaklaşımında yansıttığı pozitif iletişim yeteneği sanırım başarısının en önemli noktalarından biri. Sakin, güleryüzlü bir Diyet Uzmanı ile çalışmak ve sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmek istiyorsanız Ferin Batman'la tanışmanızı ve destek almanızı öneririm.
     1 Beğeni    
İ.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37431
Kendim başladığım bir diyetle yanlızca 3 ayda 60 kilodan 39 kiloya kadar düştüm yaşım daha 17. bu kadar hızlı kilo verdiğim için birçok sağlık problemi yaşadım hastanede yattım tedavi gördüm fakat bana ilk başlarda pek fayda etmedi ve bir akrabamızın önerileriyle Ferin Batmana gittim onun yağmış olduğu program sayesinde 50 kiloya yani ideal vücudumun sağlıklı kilosuna ulaştım. şimdide Ferin Batmanın vermiş olduğu kilo koruma programı ile ne kilo alıyorum ne kilo veriyorum ve bu sayede çok mutluyum
     Beğenin    
Başak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32693
ben üniversite öğrencisiyim. ferin hanım uzaktan bir akrabamızdır aynı zamanda. kilolarımla başım dertte olduğu için ona yardım almaya gittim ve öğrenci olmama rağmen benim okul ve ev yaşamıma çok uygun bir yemek listesi hazırladık birlikte. hiç aç bırakmıyor ve çok besleyici bir listeydi. ferin hanım aynı zamanda danışanını sıkı takip eder, ben hem ona mail atıyorum hem de o uygun gördüğü zamanlarda randevu alıp yanına gidiyor,diyetin nasıl gittiği hakkında konuşuyorum. kesinlikle yaşınıza,işinize,vücudunuza en uygun diyeti veriyor ve sizi hiç aç bırakmadan yormadan sıkmadan kilo vermenizi sağlıyor. türkiye'nin en iyisi olduğunu söyleyebilirim. ferin batman'ı herkese öneriyorum. kesinlikle pişman olmayacaksınız.
     6 Beğeni    
Necla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32625
Ferin Hanimla yaklasik 5 ay önce tanistim.Sürekli az yememe ve spor yapmama ragmen son kilolarimdan bir türlü kurtulamiyordum Sonunda tek basina cabalamaktan bikip,uzman yardimi almaya karar verdim.Yogun internet arastirmalarim sonucunda,Ferin Hanimda karar kildim. Endiselerim yok degildi.Yurt disinda yasiyor olmam da basi cekiyordu.Ama ilk randevuda kendisiyle görüstügümüzde gördüm ki; verdigim karar cok dogruymus.Beni uzun uzun dinleyip;tamamen bana ,calisma tempoma ,arzu ettigim kiloya uygun bir diyet programi hazirladi.Dönünce hemen programimi uygulamaya basladim,ac kalmadan kilolarimdan bir cirpida kurtuldum desem yeridir.Bu arada da belli araliklarla hep telefonlastik.Uzakta olmam hic sorun olmadi ona her zaman ulasabildim,beni mümkün olan her sekilde yönlendirmeye devam etti .Sayesinde dogru bildigim yanlislardan kurtuldum,artik kendimi ve bedenimi daha cok seviyorum.Ferin Hanim isini cok ciddiye alan ve her zaman danisanlarinin yaninda olan bir profesyonel.Ona danismak isteyenlere tavsiyem,endiselerini bir kenara atip, hemen kapisini calmalari.. Tesekkürler Ferin Hanim!
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi yurtdışından yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     7 Beğeni    
Engineer74
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30759
Uzun zamandır kilolarımla başım dertteydi bunu kabul etmek istemiyordum tartıya bile çıkmıyordum böyle de iyiyim diyordum.sonraları farketmeye başladım ki belim ağrımaya başlamıştı iki adım yürüsem nefes alamıyordum.bugüne kadar da hiç diyet yapmamıştım yemek yemek benim için okadar önemli birşeydi ki diyet lafını duyunca sinirleniyordum.Yediğim yemek iyi bir yemek olmazsa mesela sebze bile yesem başım ağrıyordu abur cuburu kolayı çok seviyordum.Ferin hanımla internet aracılığı ile bağlantı kurdum.Kendimi hiç sıkmadan sadece abur cuburu keserek bol su içerek haftada birkaç kez spor yaparak ve onun vermiş olduğu listedeki hazırlaması kolay ve benim açımdan iyi (lezzetli yemek anlamına geliyor) tariflerle ekim ayından şubat ayına kadar 12 kilo verdim.84 kiloydum 72 kiloya indim.aslında 84 diyorum ama 85 86 yı bile görmüştüm bir kez.Ankarada ikamet etmediğim için kendisi ile hiç görüşemedik ama hep iletişim halinde olduk.Umarım kendisi ile yüzyüze görüşmek fırsatım olur.Sürekli desteğini gördüm kendisine çok teşekkür ediyorum.Şimdi amacım yaza kadar 65 kiloya inebilmek ve onunda desteği sayesinde bunu başarabileceğime inanıyorum.
     13 Beğeni    
Çağla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24870
Sağlık sorunlarım nedeniyle (polikistik- over) kilolarım artmaya başlayınca dergilerde ve online diyet sitesinde sürekli yazılarını okuduğum ünlü bir diyetisyen olan ferin hanım ilk aklıma gelen isim oldu. ferin hanımın ankaralıların yanısıra başta [isim kapatıldı-site editörleri] olmak üzere istanbulda ki bir çok ünlüye de beslenme danışmanlığını yaptığını biliyordum.bahar aylarında olduğumuz için çok yoğun programının içinde bana da vakit ayırdı sağolsun. bana GI (glisemik indeks) diyeti uygulamam gerektiğini sıradan bir programın işime yaramıyacağını söyledi ve bundan sonraki beslenme düzenimin nasıl olması gerektiğini anlattı. GI diyetinin yemek tariflerini verdi. lezzetli kolay yemeklerle keyif içinde tam 17 kilo zayıfladım. yaza ince girmek tek hedefimdi çok mutluyum. Kilo probleminizin kaynağı ne olursa olsun bilimsel doğrulardan asla taviz vermeyen bir diyetisyenden danışmanlık almak en önemlisi.ferin hanımla zayıflıyorsanız içiniz rahat olsun,emin ellerdesiniz demektir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Merve TIĞLI Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24026
Ferin Hanımla bir süredir aynı ofisi pylaşıyoruz. Onunla tanıştığım ilk andan bu yana hep sıcacık gülümsemesinden ve içtenliğinden pozitif enerji aldım. Bilgi birikimini de danışanlarına aynı enerjiyle aktarıyor. Ferin Hanım meslekteki başarı ve tecrübesini sürekli ürettiği yeni fikirlerle,çeşitli dergi ve gazetelerde yazıları ve insanlar için hayatı kolaylaştıracağına inandığım kitapları ile de ortaya koyuyor ve sürekli kendini geliştiriyor. Bilgi birikimi, tecrübesi, ikna ve motivasyon yeteneğini danışanlara pozitif enerjisiyle aktaran Ferin Hanım, sıcaklığı, anlayışı ve kişiye özel hazırladığı diyet listeleriyle herkese tavsiye edebileceğim, çok saygı duyduğum meslekdaşım olmasının yanında birlikte çalışmaktan çok keyif aldığım çok başarılı, örnek alınacak bir diyetisyen. Ferin hanımı tanımış ve onunla çalışıyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum, danışanlarının da benimle aynı hisleri paylaşacağından emin olduğum için kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yeşim E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24007
sevgili ferin hanımla yaklaşık 2 sene önce tanıştık.kendisi güler yüzlü,daima danışanlarına sevgi dolu davranan,dünyalar güzeli bir insandır.onunla gözünüzde büyütmeden sanki göz açıp kapayıncaya kadar fazla kilolarınızdan kurtulup bundan sonraki hayatınızı da istediğiniz kilo da geçirebilirsiniz.asla moralinizin bozulmasına müsade etmez,onun yanından yaşama sevinciyle ve coşkuyla ayrılırsınız.önce kendinize güvenmenizi ve sonra sağlıklı bir hayata ve kiloya kavuşmak için acı çekmenize gerek olmadığa :bu işin güle oynaya da yapılabileceğine ikna olursunuz. kendisine sonsuz sevgiler ve teşekkürler...
     Beğenin    
Senemay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23413
Genç kızlığımdan beri kilolarımdan şikayetçiyim.her geçen gün arttıkça arttı.çalıştığım şirketteki arkadaşlarımın teşviki ile ferin hanıma gelmeye başladım.ekonomik olarak diyetisyene gitmek bana çok pahalı gibi geliyordu.o yüzdende erteleyip duruyordum.ama burda bir kaç kişi grup olarak zayıflama programı olduğunu duyunca hemen kaydoldum.şimdi buraya koşarak geliyorum.hem yeni faydalı bilgiler, tarifler öğreniyorum.hemde ferin hanımın bitmeyen pozitif enerjisi ve güler yüzüyle,desteğiyle zayıflıyorum.ne zaman başım sıkışsa telefonla da danışabiliyorum.ferin hanım şişmanlıkla başa çıkmanın tek yolu bilgili olmaktır diyor.hepimizle tek tek ilgileniyor. elinize bir diyet tutuşturup gönderen diyetisyenlerden değil.doğru diyetisyeni arayanlara duyurulur.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Aliye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23339
Her sene düzenli chekup yaptırıyorum.bu sene bütün tahlillerimi yaptırıp doktoruma götürünce hepsini inceleyip bana durumumun hiç de iç açıcı olmadığını söyledi.kolesterol,karaciğer yağlanması,gizli şeker, tansiyon.. hepsini sıraladı. ve hemen önlem alıcaksın, bütün hepsini düzeltmek istiyosan ilk iş olarak hemen kilo vericeksin dedi.Beni buraya Ferin Hanımın muayenehanesine yönlendirdi.İşimden dolayı çok hareketsiz bir yaşantım olduğu için kendimde farkında olduğum halde bir türlü kilo veremiyordum.sağolsun sayesinde 17 kilo verdim. hala da vermeye devam ediyorum.yoğun iş temposunda ve spor yapmadan da kilo verilebiliyormuş.ne çok yanlışlar yapıyormuşumda haberim yokmuş. benim durumumda olanlara Ferin hocamı mutlaka tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Turco
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22709
merhabalar,ferin hanım a dan z ye bizim bütün bankayı forma sokan kişidir.işimiz gereği sürekli oturarak çalıştığımız ve hep birşeyler atıştırdığımız için fazla kilolar hemen hepimizin ortak sorunu.bir de ben tatlıya ve çikolataya ekstra düşkün olduğum için daha fazla şişmanlamadan önlem almak istedim.ama bu tatlı krizleriyle nasıl başa çıkacağım konusunda çok endişeliydim.bir kaç arkadaşım gözümün önünde eriyince bir de ferin hanımla tanışınca cesaretlendim ve başladım.şimdi istediğim kiloya geldim ve birazdan koruma programımı alıcam. çok mutluyum bahara yetiştiğim için. burdan doğru alışverişe gidip hayallerimi süsleyen beyaz kotu alıcam.benim gibi bir çikolata,tatlı,bisküvi delisi zayıflarsa herkes zayıflar.sizde başarmak için kendinize ve diyetisyeninize güvenin.ferin hanıma gelin.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22625
İşim nedeniyle cumartesi, pazar, gece, gündüz çok yoğun tempoda çalışıyorum ve sürekli ayaktayım. Derhanemizin kantinin de bisküvi, açma, poaça, tost dışında bir şey bulamadığım için sürekli bunlarla besleniyordum.tenefüsler de alelacele abur cuburyemekten ve öğün atlamaktan ciddi kilo ve reflü şikayetlerim artınca gittiğim doktor karaciğerim de de yağlanma olduğunu, artık kendime çeki düzen vermem gerektiğini söyledi ve acilen ferin hanımı tavsiye etti. bana göre imkansızken, ferin hanım her ne koşulda olursa olsun doğru beslenilebileceğini öğretti. çözümler buldu.şimdi hem kilolarımdan kurtuldum hemde reflü ve karaciğer yağlanması şikayetlerimden.herşey yoluna girdi.hep başkaları için değil,kendiniz içinde doğru birşeyler yapın.ferim hanımla mutlaka tanışın.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Emekli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21889
merhabalar,61 yaşında, emekliliğin tadını çıkaran bir hanımım.eşimle birlikte sürekli seyahat ediyoruz.gezerken yiyip içmeyide hiç ihmal etmiyoruz.kilolarım artmaya ve beni rahatsız etmeye başlayınca amerika da yaşayan oğlum ve gelinim,mutlaka ferin hanıma git diyerek,burada iken gittikleri kendi diyetisyenlerini tavsiye ettiler.buraya şunu bunu yeme derse diye korka korka geldim.ama bunun çok yersiz olduğunu zaman içinde anladım. ferin hanım bana yaşıma ve beslenme alışkanlıklarıma uygun ve hepsinden öte seyahatlerimde uygulayabileceğim bir program hazırladı. eşimle birlikte geziyor ve bu arada da sağlıklı oluyorum. ferin hanıma çok teşekkür ediyorum. burası çok hoş bir ofis, dekorasyonu ve çalışanları ile çok özel. sizlere keyifle öneriyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Elif Çorumlu
5.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21869
Gerçekten mesleğinde başarılı bir diyetisyen.Bir tanıdık sayesinde diyabet hastaları için yazdığı yemek kitabından aldım, faydalanıyorum ve gayet memnunum.Onun sayesinde babam sağlıklı beslenerek kan şekerini düşürdü ve şimdi daha sağlıklı.Bence bütün diyabet hastaları bu kitabı kullanmalı ve kilo problemi olanlar Ferin Batman'ı ziyaret etmelidir.Kendisi hem başarılı bir diyetisyen hem iyi bir dinleyici hem de iyi bir diyabet uzmanıdır.Herkese de tavsiye ediyorum...
     Beğenin    
Kaan Dc
30.Mart.2009
TavsiyeNo: 21644
Bizim ailede kimin kilo sorunu olsa hemen ferin ablaya koşar.küçüklüğümden beri zaman zaman kilomda artış oldu.spor yaptığım içinde iyi beslenmem, kilo almamam ama boyumun uzaması gerekiyordu.şimdi 17 yaşındayım ve tam olmam gereken kilodayım.ben sporcuların nasıl beslenmesi gerektiğini öğrenince takım kaptanı olduğum için ferin abladan arkadaşlarıma anlatmasını istedim.o da beni kırmadı ve antremanımıza gelip sporcu beslenmesini anlattı.ona çok teşekkür ederim.bütün sporcu arkadaşlarıma buraya uğramalarını tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Deryanur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2009
TavsiyeNo: 21496
Ferin hanımın grup tedavilerine katılıyorum.sağlık,güzellik, bakım konuları ile çok ilgili biri olarak yenilikleri takip etmeye çalışıyorum.ancak medyada çıkan birbirini tutmayan haberlerden kafam oldukça karışmıştı.emekli olup,artık kendime ve sağlığıma daha çok vakit ayırabilir hale gelince bir kaç diyetisyen tecrübesinden sonra bir dergide yazısını okuduğum Ferin hanıma gelmeye karar verdim.bana grup tedavisini tavsiye etti.başladığımdan beri hem fazlalıklarımdan kutuldum hemde beslenmeyle ilgili nerdeyse bir uzman kadar bilgili oldum.Ferin hanım beslenme konusunda ankarada bir numara bence.tanışınca sizde bana hak vericeksiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Kaplumbağa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2009
TavsiyeNo: 21481
Ferrin Hanımla Elmax ta ki programı sayesinde tanıştım. Mayo giydiğimde kendimden utanan bir yapım ve benden önce odaya giren bir göbeğim vardı. Ferrin Hanıma tedavi için gittiğimde beni fişekleyen, kilo verebileceğime beni inandıran yapısı olmasaydı bu kadar zayıflayamazdım. Bana karşı olan takibi eminimki bütün hastalarınıda bu kadar öz verili takip ediyordur, beni yanlış şeyleri yemekten kurtardı. Verdiği diyet programından sonra düzenli bir şekilde göbeğimin küçüldüğünü gördüm ve kendime olan özgüvenim gerçekten arttı. Artık dışarı çıkarken, bir yerde otururken, plajdayken çok mutluyum ve kendime olan güvenim çok fazla arttı. Teşekkür ederim Ferrin Hanım...
     1 Beğeni    
Dr.Ufuk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2009
TavsiyeNo: 21217
Ferin Hanımla bir dönem beraber aynı hastanede çalıştık. Doğumlardan sonra gittikçe büyüyen göbeğimle kendi başıma başa çıkamayacağımı anlayınca,Feriiin bana yardım et diye koşarak buraya geldim ve bende hastası oldum.İşinde ne kadar başarılı ve ciddi olduğunu bildiğim için içim çok rahat.birlikte nasıl bir yol izleyeceğimize karar verdik.bölgesel sorunumu da power plate ile çözüyorum ve gün geçtikçe göbeğimle vedalaşıyorum.ondan öğrendiklerimle geri gelmeyeceklerine de eminim.Ferin hanıma her aklınıza takılanı sorabilir ve her dakika ona ulaşabilirsiniz.detay detay sorduğum bütün soruları aynı güleryüzle ve sabırla cevaplıyor.diyetisyene gelmek kabus değil eğlenceye dönüşsün istiyorsanız Ferin Hanım tek adres.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu site editörlerimizce doğrulanmıştır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Farmakolog
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2009
TavsiyeNo: 21215
Bir eczacı olarak birçok şeyi özellikle beslenme ile ilgili doğruları bilsemde,iş uygulamaya geldiğinde zorlanıyordum.Yaptığım işten dolayı yeni çıkan, zayıflattığı iddia edilen ürünleri deneme fırsatımda oldu.ama bıraktıktan sonra başladığım yere geri döndüm. engellenemez iştahım nedeniyle sıkıntılı bir kış geçirdim.sonunda çok kilo verdiği dikkatimi çeken bir müşterim vasıtasıyla Ferin Hanıma geldim.konuştukça kendimi güvenli ve kararlı hissettim. beraber bu işin üstesinden gelecektik.hiç aç kalmadan birbirinden değişik tariflerle hem lezzetli hemde düşük kalorili yemekler yiyerek kendimi mutlu hissediyorum.en önemlisi kimse diyette olduğumun farkında değil.çünkü her ortamda, restoranda, davette, evde, diyetime uygun gıdalar bulabiliyorum.hiç bir şeyden mahrum kalmıyorum.kibrit kutusu diyeti istemeyenlere mutlaka Ferin hanıma gelin diyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi "Eczacı" olduğu site editörlerimizce doğrulanmıştır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Nur Ustun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2009
TavsiyeNo: 21193
Bir kişiyi başkalarına tavsiye etmek, özellikle de bu sağlık gibi son derece önemli bir konu söz konusu ise büyük bir sorumluluktur. Ben bu sorumluluğun bilincinde bir kişi olarak eğer şişmanlık gibi bir sorununuz varsa Diyet Uzmanı Ferin Batman ile tanışmanızı mutlaka tavsiye ederim. Dersane öğretmeni olduğum için hafta sonu dahil çok yoğun ve aralıksız çalışıyorum. Bu yoğun çalışma temposu içinde beslenme dengemi bir türlü kendi kendime sağlayamadım.Kilolarımda aldı başını gidiyordu ki, Ferin Hanımı tanınmam sayesinde dur diyebildim.Şimdi ne zaman ne yemem gerektiğini öğrendim ve bilimsel doğrularla zayıfladım. Sağlığınızı ciddiye alıyorsanız çok geç olmadan Ferin Hanım ile tanışın.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Hacar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2009
TavsiyeNo: 21164
Eklem romatizmam nedeniyle gittiğim doktorum.kortizon tedavisi verdi.ama aynı zamanda kilomun artabileceğinide söyledi.gerçektende kilolarım arttı.bana ferin hanıma gitmemi tavsiye etti.daha önce başka hastalarınada çok faydası olduğunu söyledi.bende hemen ferin hanımla tedaviye başladım ve aldığım 9 kiloyu hemen verdim. şimdi gruptedavi programına girdim.hep beraber beslenmeyi öğreniyoruz ve burda çok iyi vakit geçiriyoruz.çok güleryüzlü ve ilgili birisi ferin hanım. yanında çalışanlarda öyleler.herkese tavsiye ederim. sağlıklı günler dilerim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Mert Aysal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2009
TavsiyeNo: 21128
Sevgili ferin hanımla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.İki yıl kadar önce ismini belirtmek istemediğim birkaç diyetisyenle çalışmalarım oldu ama hiçbirinde başarı sağlayamadım.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ferin hanımla tanıştım.Kendisi zor günlerimde hem destekçim hem de arkadaşım olmuştur.Özellikle güler yüzü ve yakınlığı yaptığım işi bana daha kolay hale getirdi.Ferin hanımın kişiye özel diyet programı ve güçlü motivasyonu sayesinde altı ay kadar kısa bir sürede kilolarımdan kurtuldum.Artık hem sağlıklı besleniyor hem de formda kalmayı başarabiliyorum.Kendisine yaptığı yardımlar ve gösterdiği çaba için teşekkür ediyor kesinlikle tavsiye ediyorum.Teşekkürler Ferin Batman!
     Beğenin    
Mert
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2009
TavsiyeNo: 21101
merhabalar. ben iş stresini tamamen hayatına yayan insanlardanım sanırım. daha önceleri kilo problemim yoktu hatta çok zayıf bir insandım. iş hayatına girdikten sonra sanki hırsımı yiyeceklerden çıkartıyordum, birden çok fazla yemeğe başladım. zaten iş gereği bir öğünüm her daim dışarıda. tabi kilolar da çok fazla geçikmeden yerlerini almaya başladı. yaşım genç olduğu için kendim diyet yapmaya kaltım önce ama olmadı, hem disipline olamadım hem de kilo verdiğimde diyetimi bozduğum an fazlasıyla geri aldım. bir arkadaşım sayesinde Ferin Hanım'a gitme kararı aldım ama bir diyetisyene gitmeye çok çekiniyordum.Ferin hanım'la tanıştığımda yaşadıklarımın yersiz olduğunu kendime boşuna işkence çektirdiğimi anladım. Ferin Hanım okadar samimi ki. diyetimi resmen birlikte hazırladık:) ayrıntı sorularla sorunlarımı bulup onlara çözüm getirdi. benim iş durumuma,hayatıma göre program hazırladı. kendim diyet yapmaya çalışırken yaptığım hataları çok iyi anladım. çok kısa zamanda çok güzel çözümler aldık. şuan artık istediğim kilodayım, eğer sizde böyle bir problemle karşı karşıyasanız çözümü hiç ama hiç zor değil. teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2009
TavsiyeNo: 21015
Kilolarımla epeydir başım dertteydi.sağlık sorunları,arka arkaya doğumlar,yanlış beslenme derken çok kilo aldım.ama son zamanlarda iyice artınca kızım beni elimden tutup buraya,Ferin hanıma getirdi.çokta iyi yaptı. bu sayede yanlışlarımı düzeltip kendime çeki düzen verdim.şimdilik 9 kilo verdim ve vermeyede devam ediyorum.ferin hanım daha önce gittiğim diyetisyene göre çok daha rahat yapılıcak diyetler veriyor.evde ne varsa ne pişirdiysem yiyebiliyorum.kendime özel yemek yapmak zorunda değilim.kızıma da ferin hanımada çok teşekkür ediyorum.Güleryüzlü ferin hanımcığımı bende herkese tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Mehmet Can Aldan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2009
TavsiyeNo: 21010
'Aç kalmadan zayıflayın' veya 'yiyerek kilolarınızdan kurtulun' klişe laflarını hakikaten hayata geçiren bir uzman... Kendisinden profesyonel yardım aldığım süre boyunca olusturdugu guven verici hasta hekim ilişkisinin yanısıra, daha sonrası için de gösterdiği yollar ile kilomu korumama yardımcı olduğu için kendisine teşekkür borçluyum. Bütün bunlardan başka da, tedavi sürecini sadece fiziki değil, psikolojik yonleriyle de ele alan bir uzman kendisi. Özetle, kilolarınızla birlikte getirdiği psikolojik yukten de kurtulmak ve daha sonra da sabit bir kiloda kalmak istiyorsanız Ferin Hanım kapısı çalınası bir uzman... Mehmet Can ALDAN
     1 Beğeni    
Arzu Altınay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2009
TavsiyeNo: 20913
Ben kilo vermek icin gittim Ferin hanima. Cok memnun kaldim. Ferin hanim son derece guleryuzlu bir profesyonel.Sizi gercekten dinliyor ve yalnizca size uygun seyler tavsiye ediyor, yani bu kadar sevimsiz bir konuyu cekilir hale getiriyor. Reform kosarak gittigim bir yer onun sayesinde. Isini gayet iyi yapan, guleryuzlu ve ulasilir bir diyetisyen, insana guven veriyor ve bu isi yaparsam onun yardimiyla yaparim dedirtiyor. Reform'da calisanlar da son derece organize ve etkin. Ayrica yazdigi kitaplar gercekten cok faydali. Yeme aliskanliklari, saglik, kilo vs ile ilgili sorusu sorunu olan herkese siddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 73 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Ferin BATMAN'ın Kitap ve Yayinlari Ferin BATMAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Metropol Diyeti, Hayy Kitap Yayınevi, 2013
Light Tarifler, Efes Light için, 2008
Diyabet Mutfağı, Kapital Yayınevi, 2006
Türk Yemekleriyle Diyet, Kapital Yayınevi, 2003
Düşük Kalorili Pratik Yemekler, Kapital Yayınevi, 2004

Ferin BATMAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği

Ferin BATMAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ferin BATMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve TIĞLI
Uzm.Dyt.Merve TIĞLI
Beraber çalışmaktan çok mutlu olduğum Merve Hanımı kısaca "paylaşılamayan diyetisyen" diye tanımlayabilirim..İşinde ne kadar başarılı ve yet...
Derya ÖZFİDAN
Dyt.Derya ÖZFİDAN
REFORM Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık bünyesine yeni katılan Diyetisyen arkadaşımız Derya Özfidan danışanlarına ve çalışanlara gösterdiği yakın ilgi ...
Funda ŞENSOY
Dyt.Funda ŞENSOY
Senelerdir beraber kitaplar, makaleler yazdığımız, tv programları yaptığımız ve birlikte aynı ofisi paylaştığımız için Funda Hanımın işinde ne denli b...
Beste ALİMERT
Dyt.Beste ALİMERT
Beste Hanımla, yaklaşık bir senedir aynı ofiste çalışıyoruz. İşini çok severek yapan Beste hanım, mesleğini hem üniversite de master yaparak hem de ye...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetlab
Tunalı Hilmi Cad. Kuğulu İşhanı B Blok Kat :6 No:171 Kavaklıdere
Ankara
(Pazartesi, Salı , Cuma, Cumartesi 10:00- 20:30)
Adres 2:
Renee Clinic
Teşvikiye Caddesi Varol Apt. No:7 Kat:3 Daire:4 Nişantaşı
İstanbul
(Çarşamba, Perşembe 10:00- 20:30)
Adres 3:
Migros A.Ş.
İstanbul
İstanbul
(Ferin yaz 8642'ye gönder, sağlıklı beslenme tüyoları cebine gelsin)
Adres 4:
Sheraton Hotel & Resorts Core Fitness
Ankara
(Kurumsal Beslenme Danışmanlığı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 640 69 96
(İSTANBUL)
Telefon 2 :
0(312) 468 83 02
(ANKARA VE ONLİNE DİYET)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1990
(34 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Ferin BATMAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ferin BATMAN Mesleki Videolar Videoları
-
ankara diyetisyen, ankara power plate, bebek beslenmesi, çocuk beslenmesi, hamilelik diyeti, hamilelikte beslenme, emzirme beslenme, okul çocukları beslenme, york testi, kilo alma kas kaybı, kilo kazanma, şişmanlama, gebelik beslenmesi, menapoz zayıflama, polikistik over zayıflama, osteoproz beslenme, hipertansiyon, dash diyeti, peptik ülser beslenme, akdeniz diyeti, sporcu diyeti, kolesterol diyeti, hdl ldl, trigilserit, karaciğer yağlanması, metabolik sendrom, kas geliştirme protein, düşük proteinli diyet, pozitif nitrojen dengesi, dumping sendromu, tuzsuz diyet, laktozsuz diyet, gluten-free, glutensiz diyet, düşük protein diyet, hipoglisemi, kan şekeri regülasyonu, bel çevresi diyet, light mutfak, düşük kalorili tarifler, diyabetik yemek, gut diyeti, iştah kapatıcı, bazal metabolizma, metabolizma hızı, metabolizma hızlandırıcı, kalori cetveli, ideal kilo, kilo koruma, bilkent diyetisyen

08:32
Top