2007'den Bugüne 88,785 Tavsiye, 27,435 Uzman ve 19,557 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

27,435

Uzman Makaleleri:

19,557

Yayınlanan Tavsiye :

88,785


Kayıtlı Veteriner Hekim : 1,227
Veteriner Hekim Tavsiyeleri : 2,666

Şu anda sitemizi 1447 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,557)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (273)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5285)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (482)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Düşük İyotlu Diyet
[Dyt.Meltem YAMAN]
Kardeş Kıskançlığı Nedenleri ve Nasıl Geçer?
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Panik Atak Tedavisi
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Obsesif-Kompulsif Bozukluk Tedavisi (Temizlik Takıntısı/Titizlik Hastalığı)
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Depresyon Tedavisi
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Okul Fobisi Nasıl Geçer?
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Boşanma/Ayrılığın Çocuklar Üzerindeki Etkileri
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Nedenleri
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Tedavisinde Bbmp
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Öfke Kontrolünü Nasıl Sağlarız
[Psk.Mine Didem ARULAT]
Focusing ile Travmaya Özgü Eşlik Etme – Ruhtaki Bir Gözyaşı
[Abdullah ÖZER]
Focusing Terapisine Kısa Bir Bakış
[Abdullah ÖZER]
Focusing ve Terapötik Uygulama
[Abdullah ÖZER]
Fenomenolojik ve Beden Odaklı Terapi Olarak Focusing
[Abdullah ÖZER]
Focusing Psikoterapi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Bilişsel Davranışçı Terapi ve Trikotillomani
[Psk.Burcu BÜGE]
Doyabilmek Dileğiyle (Yeme Davranışları)
[Psk.Funda DOĞAN]
İktidarsızlık (Empotans, Erektil Disfonksiyon) Nedir?
[Prof.Dr.Yusuf Özlem İLBEY]
Hata Yapmaktan Korkmak
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Evliliğe Hazır Mısınız?
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Sanal İlişkilere Dikkat
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Duygusal Yeme
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Öz Şefkat - Bilişsel Çarpıtmalar ( Düşünce Hataları )
[Psk.Burcu BORAN SARI]
Düşünce Düşüneni Değiştirir: İyi Olmak İçin Zihniyetini Değiştir
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Evlilikte Gönüllülük Esası
[Psk.Namık ACAR]
Evlilikte Karşılıklılık Esası
[Psk.Namık ACAR]
Çocuklarda Depresyon
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Kekemelik Nedir?
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Saç ,kaş ve Kirpik Yolma Hastalığı ve Tedavisi
[Psk.İlkten ÇETİN]
Aile Danışmanlığında Neler Oluyor?
[Psk.Dnş.Tayfun Kemal KARAYILANLI]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Muhammet Sadık AKDAĞ, Diyarbakır, Veteriner Hekim
Kübra ÖZER, Malatya, Veteriner Hekim
Celal YILDIZ, Bursa, Veteriner Hekim
Bayram Bekir GÖZÜKARA, Aksaray, Veteriner Hekim
Halil Habil KARAHAN, Edirne, Veteriner Hekim
Derya GÖRGÜN YALTI, İstanbul, Veteriner Hekim
Ezgi ÇELİK, Denizli, Veteriner Hekim
Yiğit OL, İzmir, Veteriner Hekim
Fevzi VARIŞ, Afyon, Veteriner Hekim
Pınar MUTLU, Adana, Veteriner Hekim
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Hasan ÇETİNDAĞ Fotoğraf
Vet.Hek.Hasan ÇETİNDAĞ
Adana
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi92 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Sümeyye karakılçık , 21-01-2022 12:53
Hasan beyle yanında çalışan veteriner teknikeri arkadaşım özlem Türkmen sayesinde tanıştım.İlk olarak temmuz ayında dişi kedimi kısırlaştırikmasi üzere götürdüm.Tabiki tedirgindim aklımda sorular vardı.Fakat ameliyattan önce aklımdaki tüm sorular cevaplandı a 'dan z'ye.Ameliyattan sonra ise yine bilgiler verildi yapacaklarim konusunda.Tam anlamıyla mükemmel bı hoca.Mukemmmel bı ekip çalışması var.Tabiki bu hizmetten hem ücretsiz hemde gönül rahatlığıyla faydalanmami sağlayan Özlem Türkmen arkadaşıma çok teşekkür ederim 🙏 Özverili ve samimi davranışları sayesinde ikinci kedimide 4 aralıkta kisirlastirdilar.Ellerinize ve emeğinize sağlık🙏👏 Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum 🤗 Teşekkürler Hasan Çetindağ Teşekkürler özlem Türkmen Teşekkürler Seyhan belediyesi kısırlaştırma merkezi Tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Hasan ÇETİNDAĞ Fotoğraf
Vet.Hek.Hasan ÇETİNDAĞ
Adana
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi92 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gülben , 20-01-2022 09:51
Seyhan Belediyesi'nin hayvanlarla alakalı hassasiyetini çok takdir ediyorum.calisan herkes işlerini severek yapıyorlar.mahallemizdeki iki üç kediyi kısırlaştırma işlemi için götürdük buraya.veteriner hekim Hasan cetindag ve ekibi guleryuzlulukle karşıladı bizi.nazik davrandılar..islem başarıyla gerçekleşti.profesyonel çalışıyorlar.takdire değer bir ekip.suan kedilerimiz gayet iyi durumda.ilgilerinden dolayı teşekkür ederim 🙏 Hayvanlar hassas noktam.bu ekibin böle hassas ilgili nazik davranması çok hoş.
     Beğenin    

Hasan ÇETİNDAĞ Fotoğraf
Vet.Hek.Hasan ÇETİNDAĞ
Adana
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi92 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nesrin Karataş , 14-01-2022 15:18
Seyhan Belediyesi Akif Akay Kısırlaştırma Merkezine götürdüğüm iki sokak kedisi içim kısırlaştırma yapıldı. Veterinerin özenli ameliyatı , veysel çiğlan ın özenli bakımıyla şimdi yaşadıkları sitemize geri dönüyorlar. Kapıdan girişimizdem kedileri alışımıza kadar her an dikkatli , sabırlı ve işlerini iyi yapan bir ekip . Çok teşekkür ederim. Burası hep var olsun. Veterinerimiz özel bir veteriner klıniğinde olsak ancak bu kadar iyi olurdu çok şanslıyız .
     Beğenin    

Evrim EGEDEN Fotoğraf
Vet.Hek.Evrim EGEDEN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi72 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Merve , 07-12-2021 20:42
Öncelikle merhaba,konuya nerden başlamalıyım bilmiyorum ama bizim gibi can dostu için saatlerce bilgisayar başında ne yapabilirimi arayan insanlara bir nebze olsun faydası olması adına yaşadıklarımızı paylaşmak istiyorum.Bazen çok çaresiz kalırsınız ve ufacık bir umut ışığı için çabalar durursunuz ve bu süreçde inanın etrafdaki kazanç uğruna mesleğine saygısını yitirmiş umut tacirlerini bile fark etmezsiniz.Koydukları yanlış teşhislerin ortasında çaresizce çabalar durursunuz.Biz tam o tacirlerin arasına düşmüş ve artık isyan bayrakları cekerken Evrim hocayla karşılaştık.İyiki de karşılaştık şükrümüz her zaman sonsuz kendisine.Bizim hikayemiz 9 yaşındaki oğlumuzun bir gece ansızın rahatsızlanmasıyla başladı.9 güzel senemizde bir kez bile hastalık yada ağrı görmemiştik, gayet güzel giden bir hayatımız vardı.O gece gelen ağrıyla beraber kendi bulunduğumuz bölgedeki veterinere götürdük.Gaz sancısı teşhisi ve ilaçlarıyla eve döndük.Ancak ilaçlarımızı kullansakda ters giden birşey vardı.Çünkü düzelmiyordu ve ağrılar dahada şiddetini arttırdı çaresiz bi kaç veteriner gezerken hepsinde farklı ve aynı zamanda yanlış teşhislerle günlerimizi geçirmiş olduk maalesef.Taki bir gece oğlumuzun arka ayaklarını hareket ettirmediğini anlayana kadar.Arka kısmı tamamen felç olmuştu.Apar topar istanbula MR 'a gittiğimizde can dostumuzun omuriliğini saran ve ayaklarını kaybetmesine neden olan kanseriyle karşı karşıya kaldık.O anki çaresizliğimizi size asla tarif edemem.Asıl savaşımız bundan sonra b... [Devamı..]
     1 Beğeni    

A.Kutlu DAYIOĞLU Fotoğraf
Vet.Hek.A.Kutlu DAYIOĞLU
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi214 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 39 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Selda , 14-11-2021 10:10
Merhaba, yaklaşık bir yıl önce üç kedimden birinin çok şiddetli saldırganlığıyla başlayan bir sürece girmiştik. Çok zorlu geçen aylardan sonra sosyal medyadan Kutlu Bey'in online kedi davranış danışmanlığından ve olumlu sonuçlarından haberdar oldum. Kendisiyle yaptığım çok verimli online görüşmeden sonra bizi mutlu eden olumlu sonuçlar yaşamaya başladık. Kutlu Bey'in samimi ve anlayışlı yaklaşımı daha ilk görüşmede beni rahatlattı. Sonraki süreçte ise WhatsApp sorularıma özenle cevap verdi. Artık evde kapalı kapılardan kurtulduk ve en önemlisi kedilerim daha iyi anlaşıyor. Teşekkür ederim Kutlu Bey ve Mavişehir Pet ve Egzotik Veterinerlik.
     Beğenin    

A.Kutlu DAYIOĞLU Fotoğraf
Vet.Hek.A.Kutlu DAYIOĞLU
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi214 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 39 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Gonca Özcan , 09-11-2021 17:12
Kutlu Bey ile kedilerim için online olarak görüşme sağladık. Gerçekten kedisi olan herkese tavsiye ediyorum. 13 yıldır kedimiz ile birlikte yaşamama rağmen bilmediğim birçok konuyu aydınlattı. Yeni sahiplendiğim yavru kedimiz ile 13 yaşındaki kedimizin beraber mutlu ve huzurlu yaşamaları için, egzersizden tutun da beslenme ile ilgili her konuda detaylı olarak bilgi verdi. Ama özellikle evcil hayvanınıza psikolojik danışmanlık ihtiyacı duyuyorsanız vakit kaybetmeden Kutlu Bey’den destek alın. Ücret olarak çok makul, hayvan dostlarımızla uzun sağlıklı mutlu bir yaşam için Kutlu Hocam’ı tavsiye ediyorum.💚💚💚
     1 Beğeni    

Vet.Hek.Cengiz YILGIN
Muğla
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : aysegül karakaya , 31-10-2021 08:04
marmaris e misafir olarak geldik fransız buldog yavrumuzun uzun zamandır çözülemeyen bir cilt rahatsızlığı vardı, internet ten araştırıp bulduğum cengiz hocam köpeğimin rahatsızlığını hemen teşhis edip tedavisini yaptı ( daha önce sayısız veterinere götürdüm yanlış teşhis konduğu için tedavi olamadı)kendisinden ue bilgisinden çok memnun kaldık çok bilgili ve güler yüzlü bir hekim ayrıca tedavi aşılarının bir kısmından ücret almadı kendisine çok teşekkür eder bilgili ve paragöz olmayan veteriner arayan herkese tavsiye ederim
     Beğenin    

Vet.Hek.N.Erdinç ORHAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Nural oğuzhan , 16-10-2021 17:18
Ataşehir vet kliniğine gitmeden önce rahatsızlanan kedim için evimin yakınında bulunan bir kliniğe gittim orada kedime fib başta olmak üzere birçok rahatsızlık teşhisi kondu . ben bir şey söylemek fikir belirtmek istesem kesinlikle dinlemiyor ukalaca cevaplar veriyorlardı , tavsiye üzerine Ataşehir vet kliniğine kedimi getirdim Süleyman beye sonsuz teşekkür ediyorum kediniz fib değil dedi rahatsızlığımızın tam teşhisini koydu ve 40 gün kedimi sonda ile besleyerek ilaçlarını sonda ile içirerek onu hayata döndürdü. Evime uzak olmasına rağmen ben Ataşehir veteriner kliniği diyorum, tavsiye ediyorum tüm hayvanseverlere. Ayrıca sayın Erdinç beye de çok teşekkür ederim müezza ile ara ara ilgilendi ilgi ve sevgisini eksik etmedi . ve bana şunu söyledi veterinerde bulunduğumuz günlerde. " buradan hiç kimseyi biz kırarak göndermedik ve göndermeyeceğiz " Size ve tüm ekibinize sonsuz saygılar ve teşekkürler
     Beğenin    

Uveys Veysel BECERMAN, İstanbul, Veteriner Hekim
Doç.Dr.M. Alper ÇETİNKAYA, Ankara, Veteriner Hekim
İ.Serdar SAYAR, Adana, Veteriner Hekim
Doç.Dr.Ali AYYILDIZ, Antalya, Veteriner Hekim
Kübra ÖZER, Malatya, Veteriner Hekim
Celal YILDIZ, Bursa, Veteriner Hekim
Bayram Bekir GÖZÜKARA, Aksaray, Veteriner Hekim
Halil Habil KARAHAN, Edirne, Veteriner Hekim
Derya GÖRGÜN YALTI, İstanbul, Veteriner Hekim
Ezgi ÇELİK, Denizli, Veteriner Hekim
Yiğit OL, İzmir, Veteriner Hekim
Fevzi VARIŞ, Afyon, Veteriner Hekim
Pınar MUTLU, Adana, Veteriner Hekim
Sadi BİLİCİ, Malatya, Veteriner Hekim
Gizem GÜL, Muğla, Veteriner Hekim
Dr.Nilze Elif SANSAR, Muğla, Veteriner Hekim
Handan ÖZSOY, İstanbul, Veteriner Hekim
Abdullah SERBEST, İstanbul, Veteriner Hekim
Elif PEKİŞEN, İzmir, Veteriner Hekim
Etem KUM, Konya, Veteriner Hekim
Ethem ARI, İzmir, Veteriner Hekim
Büşra ÖZTURAN, Bursa, Veteriner Hekim
Seda SARIKAYA, Antalya, Veteriner Hekim
Berat İlbey ŞENERGE, Yalova, Veteriner Hekim
Halil ABDİOĞLU, Eskişehir, Veteriner Hekim
Hakan CENAK, İstanbul, Veteriner Hekim
Şeyda KALE, Amasya, Veteriner Hekim
Meryem YILMAZ, Ankara, Veteriner Hekim
Bekir Cemil YILDIRIM, Konya, Veteriner Hekim
Fatih BOZKAYA, Kayseri, Veteriner Hekim
Müge BİRCAN, Balıkesir, Veteriner Hekim
Hatice VARIŞ, Afyon, Veteriner Hekim
Ömer ÖZKAYA, Ankara, Veteriner Hekim
Emre SACİLOĞLU, İstanbul, Veteriner Hekim
Betül İÇÖZ, Konya, Veteriner Hekim
Ömer Özer DENİZ, İstanbul, Veteriner Hekim
Sait VARLI, Adana, Veteriner Hekim
Yusuf Bilgehan KAHYA, Antalya, Veteriner Hekim
Muhammed Ali TOPCU, Ankara, Veteriner Hekim
Uğur ÖZER, Ordu, Veteriner Hekim
Dr.Mehmet Can ÇELEBİ, İzmir, Veteriner Hekim
Mustafa TEPRET, İstanbul, Veteriner Hekim
Dr.Kağan AYANOĞLU, İzmir, Veteriner Hekim
Volkan Serhat ÖZEN, İstanbul, Veteriner Hekim
Meltem ATILĞAN, Adana, Veteriner Hekim
Emrah İREÇ, Kocaeli, Veteriner Hekim
Yılmaz DEMİRDÖĞEN, Bursa, Veteriner Hekim
Eylül TURUNÇ, Gaziantep, Veteriner Hekim
Aytekin TAŞKAN, Balıkesir, Veteriner Hekim
Ali Tan AKYAZI, Muğla, Veteriner Hekim
Turgay ÖZDEMİR, Eskişehir, Veteriner Hekim
Güngör Yalçın AKKANAT, Çorum, Veteriner Hekim
Dr.Cankat ÖZEL, Ankara, Veteriner Hekim
Erdi CİVEK, Kastamonu, Veteriner Hekim
Dr.Cihan CULHA, Ankara, Veteriner Hekim
Yusuf VURMA, Muğla, Veteriner Hekim
Ecem Su ATALIK, İstanbul, Veteriner Hekim
Dr.Hasan Onur ÇAYIROĞLU, İzmir, Veteriner Hekim
Cihat EKİNCİ, Kocaeli, Veteriner Hekim
Tuğba HISIM, İstanbul, Veteriner Hekim
İlyas ÇAYLAN, Yalova, Veteriner Hekim
Gönül KÜÇÜKTUNÇ, Konya, Veteriner Hekim
Mevlüt Ali DÜLGER, Bursa, Veteriner Hekim
Fırat TURAN, Konya, Veteriner Hekim
Dr.Nevzat AKIŞ, İzmir, Veteriner Hekim
Levent PASTIRMA, İstanbul, Veteriner Hekim
Bahadır KARAN, İstanbul, Veteriner Hekim
Bülent Batuhan ÇÖLGEÇEN, İstanbul, Veteriner Hekim
Fatih USTA, İstanbul, Veteriner Hekim
Safa KARATEPE, İstanbul, Veteriner Hekim
Gökhan DURUKAN, İstanbul, Veteriner Hekim
Aybars FİDAN, İstanbul, Veteriner Hekim
Yücel KARADENİZ, İçel (Mersin), Veteriner Hekim
Meral KONCA, Afyon, Veteriner Hekim
Burhan GÖK, İzmir, Veteriner Hekim
Saadet Gözde ALTUNTAŞ, Ankara, Veteriner Hekim
Merve ERDOĞAN, İstanbul, Veteriner Hekim
Senem SEVEN, İstanbul, Veteriner Hekim
Tuğberk BOYEKİN, Isparta, Veteriner Hekim
Levent AKER, Ankara, Veteriner Hekim
Dr.Kazım YARGELDİ, İstanbul, Veteriner Hekim
Aynur ÖZBAŞ, İstanbul, Veteriner Hekim
Ali Selman ÖZBAŞ, İstanbul, Veteriner Hekim
Salih UYGUN, Trabzon, Veteriner Hekim
İlhami ÇİFTÇİ, Niğde, Veteriner Hekim
Melik TURANLI, Balıkesir, Veteriner Hekim
Saffet AKKOYUN, Manisa, Veteriner Hekim
Ahmet ÖZÇELİK, Elazığ, Veteriner Hekim
Oğuzhan KALKAN, Amasya, Veteriner Hekim
Özgür KANAT, İstanbul, Veteriner Hekim
Ahmet YURTSEVEN, Ankara, Veteriner Hekim
Murat TÜRKAN, Kocaeli, Veteriner Hekim
Ejder DALKİC, Kocaeli, Veteriner Hekim
Dr.Çağrı ÖZTÜRK, Ankara, Veteriner Hekim
Özgür ÇABUK, Bursa, Veteriner Hekim
Coşkun TEKİN, Manisa, Veteriner Hekim
Naile KARAGÖZ GÜRAL, İzmir, Veteriner Hekim
İhsan Günhan KAYHAN, İstanbul, Veteriner Hekim
Evren ERTEN, Bursa, Veteriner Hekim
Bilsay KÖMÜRCÜ, İstanbul, Veteriner Hekim

İlkten ÇETİN FotoğrafPsk.İlkten ÇETİN
Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 42 Üyemiz : Psk.İlkten ÇETİN (Psikolog), Uzm.Psk.Nalan EYİN (Psikolog), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Fzt.Mehmet UYGUN (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Öykü Zeynep AYDİN (Klinik Psikolog), Güldane KAVGACI (Psikoloji Uzmanı), Bilge KARAYILAN (Sosyolog), Uzm.Psk.Cemal UZUN (Psikolog), Pdg.Aykut AKOVA (Pedagog), Psk.Gülden ÖNDER (Psikolog), Psk.Beste ÖZGÜN (Psikolog), Psk.Ümran ACAR (Psikolog), Psk.Hüseyin Emre KOÇ (Psikolog), Uzm.Psk.Gizem TURGUT (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Mustafa KAVAKLI (Psikolojik Danışman), Psk.Gökhan BİNGÖL (Psikolog), Psk.Burcu KELEŞ (Psikolog), Psk.Doğancan GÖKÇE (Klinik Psikolog), Psk.Gülçin DÖNMEZ FİDAN (Psikolog), Dr.Koray YÜKSEL (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Vet.Hek.Uzm.Uveys Veysel BECERMAN (Veteriner Hekim), Uzm.Psk.Büşra KARAKOÇ GÜZEL (Klinik Psikolog), Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Seher ARSLAN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Pınar AĞIRSOY (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Ayşegül TELLİOĞLU KARADAĞ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Merve MALAS (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Burak KARAKURT (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Berivan ŞENTÜRK (Klinik Psikolog), Psk.Fatma Sevval SARAL (Psikolog), Psk.Dnş.Kadriye EŞKİ (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Gülcem YILDIRIM (Psikolog - Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Sarre AYTEKİN (Psikolojik Danışman), Fzt.Hüseyin TULUKOĞLU (Fizyoterapist), Psk.Cem KAYA (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Büşra GÜR GÜLER (Psikolog), Psk.İskender YUSUF (Psikolog), Psk.Melek TURAN (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Mustafa Burak ARABACI (Psikolojik Danışman), Psk.Oğuzhan TAŞDELEN (Psikolog), Dyt.Batuhan ÇİTEMEL (Diyetisyen)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

20:05
Top