TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Erol AKDAĞ
Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman - İstanbul
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG/ Psikoterapist/Bireysel,Çocuk,Ergen,Çift Terapisti/Aile Danışmanı/CinselTerapi

Erol AKDAĞ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 18 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Erol AKDAĞ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

27

[Uzm.Psk.Erol AKDAĞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Erol AKDAĞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

29
(%96.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Ahmet Vezir TAYLAN FotoğrafPsk.Dnş.Ahmet Vezir TAYLAN
Ahmet Beyle uzun zamandır arkadaşlığımız var. Pendikte uzun yıllar Psikolojik Danışmanlık Hizmeti verdik. Kendisiyle 2 yıl aynı okulda da çalıştık. A...
Abdullah ALPASLAN FotoğrafUzm.Psk.Abdullah ALPASLAN
Abdullah ALPASLAN ile Esenyurt Üniversitesi Klinik Yüksek lisanstan tanışıyoruz. Abdullah bey mesleğinde son derece iyi yetişmiş, idealist, kendisini ...
Psk.Dnş.Mehmet Ali ERDEN
Mehmet Ali kardeşimi yaklaşık 1,5 yıldır tanıyorum. İletişim becerileriyle, hitabetiyle, konuşmasıyla, genel kültürüyle, bilgi birikimiyle son derece ...
Hakan TOKGÖZ FotoğrafUzm.Psk.Hakan TOKGÖZ
Hakan ile Lisanstan tanışıyoruz. Aynı evde ev arkadaşlığımız da oldu. Yaptığı güzel yemekleri burada anlatmayacağım tabiki de :-) Klinik Yüksek Lisans...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Farkı fark edebilmek fark etmekten farklı bir şeydir anlayışıyla sorunlarınızın çözümünde farkındalık kazanmak istiyorsanız, Kendinizi tanımıyorsanız, problemlerinizi çözmekte zorlanıyorsanız, sorunlarınızı kimselerle paylaşamıyorsanız, önemli konularda karar veremiyorsanız ve beni kimse anlamıyor diyorsanız profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Bana site üzerinden, mail yoluyla (erolakdag@hotmail.com) veya telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Erol AKDAĞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikolojik Danışmanlık

Aile Terapistliği / Bireysel Ve Çift Terapisi

Öğrenme güçlüğü ve Öğrenme Bozuklukları

Zeka Testleri

Kişilik Testleri

Kaygı - Anksiyete bozuklukları

Travma - Travma sonrası stres bozukluğu

Sınav kaygısı ile başa çıkma yolları

Mesleki Rehberlik, Meslek Seçimi Kaygıları

Meslek Seçimi Testleri

Depresyon tedavisi

Verimli ders çalışma yolları

Aile Danışmanlığı

Eşler arası iletişim

Panik bozukluk

Korkular - Fobiler

Sosyal fobi

Takıntılar - Obsesyonlar - Obsesif Kompulsif bozukluk

İletişim sorunları

Ergenlik sorunları

Çocuk eğitimi

Çocukluk dönemi sorunları (Alt ıslatma, Tırnak yeme, Kekemelik vb.)

Erol AKDAĞ'in Makaleleri Erol AKDAĞ Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
18 Makale
► YENİTerk Depresyonu

Erol AKDAĞ Tavsiye Yazıları Erol AKDAĞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 VEFA TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.107.230.YJJ

06-05-2016
 TavsiyeNo: 87698
Erol Akdağ beye, tavsiye ediyorum sitesinden ulaştım.Güler yüzlü nazik işinin ehli ve sabırlı bir arkadaş. Çocuğumda depresyon vardı Erol beyin Destekleriyle çocuğumda ciddi gelişmeler görünce,bende de yıllardan beri var olan panik atak sıkıntılarım vardı kendisinden bende destek almaya başladım ve bende, çocuğumda çok faydasını gördük burdan bu siteyi hazırlayan arkadaşlara ve Erol beye teşekkür ediyorum iyi varsınız Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Saygılar
     50 Beğeni    

Abdullah ALPASLAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Abdullah ALPASLAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-05-2016
 TavsiyeNo: 87857
Erol Akdağ ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminden tanisiyoruz. Kendisi yakınlığı ve samimiyeti ile dikkat çeken bir meslektaşım. Egitimimiz boyunca ve daha sonrasindaki mesleki paylasimlarimizda profesyonelliğini her zaman hissettigim bir psikolog. Anadolu yakasinda terapist ihtiyaci olan danisanlari yönlendirdiğimde cok olumlu geri dönüşler aldım. Eger aşamadiginiz sorunlarınız varsa hic düşünmeden gönül rahatlığı ile Erol beye basvurabilirsiniz.
     43 Beğeni    

 zülal aldemir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.10.ZBL

05-05-2016
 TavsiyeNo: 87675
Hocamızı uzun yıllardır görev yapmış olduğu okullardan tanırım.okulundaki öğrencileri ile yakından ilgilenmesi,problemlere karşı baştan savıcı değil çözüm üretici olmasıyla öğrencilerinde sevgisini kazanmış biridir. kendi erkek çocuğum için de kendisinden yardım aldım.kişilik olarak güvenilir, karşısındakini dinleyen olumlu kişiliğe sahiptir. genç olması dolayısıyla daha bu mesleğe vereceği ve bu meslekten alacağı çok şey olduğuna inanıyorum.güvenle kendiniz ve çocuklarınız için başvurabileceğiniz biridir.
     47 Beğeni    

Alpaslan KESKİN Fotoğraf  Uzm.Psk.Alpaslan KESKİN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-03-2016
 TavsiyeNo: 86681
Merhabalar. Erol bey ile yaklaşık üç senedir tanışıyoruz. İlk tanıdığım zamanlardan beri sakinliği, dinginliği ve huzur veren tarafını hissetmekteydim. Bu özelliği ise yapmış olduğu meslekte çok önemli bir kirter olması kendisini diğer uzmanlardan ayıran en önemli özellik diyebilirim. onu diğer uzmanlardan ayıran diğer bir konuda psikoterapi alanında almış olduğu eğitimlerdir. Aldığı eğitimlerle yetkinliğini kat kat artırdığını görmekteyim. mesleğini severek yapan ve benim örnek aldığım bir arkadaşım olan Erol beyi danışanlarına özellikle tavsiye ederim. Ruh sağlığı alanında yardım arayan bir çok insanın hayatına dokunacağına inanmaktayım. Hem kişisel özellikleri hem de mesleki çalışmaları itibari ile Erol beyi tuzla-pendik çevresinde psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese tavsiye eder, kendisine de başarılarının devamını dilerim.
     42 Beğeni    

 Uzm.Hilmi EMECEN
İstanbul - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-05-2016
 TavsiyeNo: 87678
Erol Bey,uzun yıllar eğitim camiasının içerisinde bulunmuş,öğrencileri gözlemlemiş,çözüm yolları üzerinde kafa yormuştur.Bir çok vaka ile karşılaşmıştır.Çoğu uzmana göre oldukça tecrübeli olduğunu biliyorum.Çünkü işin mutfağında olan bir uzmandır. Erol Bey mesleğinde ciddi,vicdan sahibi,işini takip eden,etkin dinleyen özellikler gösterir. Ben bir eğitimci olarak sınav kaygısı,aile ve veli danışmanlığı,dikkat eksikliği,öğrenme güçlüğü gibi birçok alanda kendisinden danışmanlık hizmeti aldım. Memnun kaldım.Almaya da devam etmekteyim.
     46 Beğeni    

Hakan TOKGÖZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Hakan TOKGÖZ
Konya - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-03-2016
 TavsiyeNo: 86667
Değerli meslektaşım Erol Akdağ ile Lisans eğitiminden tanışıyoruz. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında da beraberdik. Kendisinin ön plana çıkan kişisel özellikleri;içtenliği, samimiyeti, ve güleryüzlülüğüdür. Her şeyden önce kendini sürekli geliştirmeye çalışan değerli meslektaşımın özellikle Depresyon, Anksiyete bozukluğu, Panik Atak, Fobi gibi konularda tecrübe sahibi olduğunu ve sizlere son derece faydalı olacağını düşünüyorum. Ayrıca çocukları ile ilgili yardım almak isteyen ailelere de tavsiye ediyorum. Pendik ya da Tuzla'da Psikolog arıyorum diyenler için meslektaşım Klinik Psikolog Erol Akdağ'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     44 Beğeni    

 Yusuf Arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.102.158.ZJD

19-05-2016
 TavsiyeNo: 88038
Erol hocam ile Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitiminde tanışma fırsatı buldum. Mesleği ile bütünleşmiş mükemmel bir kişiliğe ve karaktere sahip biridir. Mesleğini severek ve ilgiyle yapan, kendisini sürekli geliştiren, vizyonu olan, iletişimi mükemmel,üretken, çalışkan, tecrübeli ve yetenekli bir profesyonel. Kendisiyle yürüttüğümüz çalışmalar esnasında,sohbetlerimizde işine ne kadar hakim olduğunu, işini ne kadar önemsediğini gözlemledim. Kendisine yönlendirdiğim kişilerden olumlu dönüşler aldım .Pendik veya Tuzla'da Psikolog arıyorum diyenler için Erol hocamı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     40 Beğeni    

 Ahmet KESKİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.155.YFD

06-05-2016
 TavsiyeNo: 87682
Değerli meslektaşım Erol bey ile yaklaşık 10 yıldır tanışıklığımız var. Gerek samimiyeti, içtenliği ve güleryüzlülüğü gerekse mesleki olarak kendini geliştirme azmi ve gayreti gibi öne çıkan kişisel özellikleriyle tanıdığım arkadaşımın, danışanlarına hem terapötik hem de yönlendirme ve test hizmetleri anlamında oldukça faydalı olacağına inanıyorum.Ayrıca 17 yıllık meslek hayatı na eğitim kurumlarındaki danışmanlık hizmetleri ve RAM müdür yardımcılığı gibi tecrübeleri de sığdırmış bir klinik Psikolog olarak danışanlarına çok faydalı olabilecek bir kişidir kendisi. Kartal, Tuzla ,Pendik civarındaki, psikolojik destek alma ihtiyacı hisseden herkese Erol beyi tavsiye eder ve kendisine de başarılarının devamını dilerim.
     41 Beğeni    

 Psk.Dnş.Mehmet Ali ERDEN
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-04-2016
 TavsiyeNo: 87255
Merhabalar. Erol AKDAĞ kardeşim,müdürüm,meslektaşım,biyolojik zorunlu değil seçtiğim kardeşim,meslekte ağabeyim tek kelimeyle GERÇEK İNSAN. Yaşamıyor gibi yaşıyor değil bilinçli,farkında yaşıyor. Hakikaten abartmıyorum kendim psikolojik danışman olarak hani sinirleri alınmış derler ya sakinliği,dinginliği,huzur ve güven veren pozitif elektriği ve enerjisi,iyi niyeti,donanımı ile gerçekten İstanbul ilindeki Klinik Psikolog Erol Hocamı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Zaten sizler Erol Hocamın yanına gelince kendisinden psikoterapi desteği alınca göreceksiniz abartmadığımı. Kendisi zaten Klinik Psikolog ama hani derler ya doğal psikolog diye. Günümüzde biz meslektaşlarda fazlasıyla gördüğüm samimiyet düşüklüğü,fazla ego,maddiyat düşkünlüğü,kişisel gelişime yönelmeme,insanlara empati yapamama,güler yüz eksikliği,insanları ayırma bu saydığım durumlar maalesef biz psikologlar ve psikolojik danışmanlarda 15 yıllık tecrübemdir %90 oranında bulunuyor. Ama Klinik Psikolog Erol AKDAĞ Hocamı gerçekten abartmıyorum aziz hocamı bu saydığım özelliklerden hiçbirisini benliğinde taşımadığını samimi,candan,doğal,iyi niyetli,maddiyat düşkünü olmayan,paylaşımcı,empati yapan,güler yüzlü,kişisel gelişimini sürdüren, herkesi koşulsuz kabul eden bir insan olarak tanıdığım için şeref duyuyorum. Allaha şükrediyorum ki böyle insanlar hala 2016 yılında aramızdalar. Kıymetlerini bilmek ve kendilerinin bilgi ve becerilerinden istifade etmek gerektiğine inanıyorum. 1,5 senedir Tuzla Ramda kendisiyle tanışıyorum. Kısa süre sonra da tayin olup inşallah İstanbuldan gideceğim. Gerçekten en büyük üzüntüm Erol Hocamdan ayrılacak olmamdır. Gerçekten toplumumuzda gerçek insan bulmak oldukça zor. Klinik Psikolog Erol AKDAĞ Hocam Türkiyem için büyük şans. Hem Ramda müdür yardımcısı olarak hem de klinik psikolog olarak halkımıza bu değerli ilim adamımız-uzmanımız çok büyük katkılar sağlayacaktır. Şimdiden başarılar diliyorum. 15 senedir rehber öğretmenlik yapıyorum 40 yaşımdayım hayatımda böyle gerçek insan az gördüm. Erol hocamın başarılarının devamını diliyor kendisine saygılar sunuyorum. O insan sevgisi-saygısı-güler yüzü için. Toplumun bu değeri-cevheri tanıması gerek. Saygılar sunarım.
     45 Beğeni    

 Sedanur Şentürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.200.ZYW

06-05-2016
 TavsiyeNo: 87687
Değerli Erol hocamı 4 seneden beri tanıyorum ve keşke daha önce tanıma fırsatım olsaydı diyebileceğim nadir insanlardan bir tanesi.Ciddi anlamda işini seven ve işini hakkıyla yapan biri kendisi.Yeri geldiğinde bir hoca,yeri geldiğinde bir danışman ve yeri geldiğinde bir abi sıcaklığı gösteriyor diyebilirim.Erol hocamı ilk tanıdığım zamanlarda hala böyle insanların yaşıyor olduğunu görünce şaşırmadım değil.Her konuda yardımlarını esirgemeyen,samimiyeti,sıcakkanlılığı ve fazlasıyla güvenilebilirliği ile örnek aldığım bir insan hatta idolüm diyebilirim.Kendisini tanıyan bir insan olarak değil de dışarıdan bakan birisi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.Çünkü diğer danışmanlara karşı onun keskin farklılıklarının olduğunu düşünüyorum.Kısacası herkese içi rahat bir şekilde tavsiye ediyorum ve pişman olmayacağınızı zaten biliyorum.
     41 Beğeni    

 Nuray intikam (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.172.YZ

06-05-2016
 TavsiyeNo: 87691
Erol beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.Hocamızı uzun yıllar görev yapmış olduğu okullardan tanırım.Ben kardeşim için yardım aldım kendisinden.Meslek seçimi konusunda çok yardımcı oldu.Güvenilir karşısındakini dinleyen bilgili çözümcül bir insan.Öğrencilerine karşı daima güleryüzlü, sorunları olduğunda ilgilenen onları rahatlatan biri.Uzun yıllar bu işin içinde olduğu için tecrübeli biri .İşini severek yapan, disiplinli biri.Kendinizi çocuğunuzu güvenle emanet edebilirsiniz.
     38 Beğeni    

 Ahmet Vezir TAYLAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.199.YCD

21-03-2016
 TavsiyeNo: 86677
Sevgili arkadaşım Erol Akdağ İle 15 yıldır tanışıyoruz.2 yıl 2012-2014 yılları arasında birlikte çalışma fırsatımız oldu.Bu süreç içerisinde Asevgili arkadaşım organizasyon yeteneği samimiyeti,sıcaklığı,ve pratik becerileriyle.Öğrencileri kendisine hayran bırakmış çalışma yoğunluğu ve temposuyla herkesin ve takdirini kazanmıştır. Almış olduğu klinik psikolog ünvanı sonrası kendisine çalışma hayatında başarılar diliyorum.TUZLA -PENDİK CİVARI OLMAK ÜZERE YARDIM ALMAK İSTEYEN HERKESE TAVSİYE EDERİM.
     42 Beğeni    

 Canan serbest (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.213.41.YDL

05-05-2016
 TavsiyeNo: 87680
Değerli hocam . Erol hocam ile lise yıllarımda tanışma fırsatım oldu. Benim için en zor zamanlarımda en büyük destekçim oldu. Hayatım da çok değerli bir yere sahiptir. Hayatın insanı nereye sürükleyeceğı ya da karşısına neler çıkaracağını kimse bilemez. Bazen çok önemli ve ciddi kararlar almak gerekiyor yeni bir başlangıç yeni bir yol için. Ve bu zamanlar da ciddi bir destek almak gerekir. Erol hocam da işine verdiği ciddiyetle, önemle, dikkatle ve severek yapmasiyla benim ve bir çok arkadaşımın en büyük destekçisi oldu. Amaç sadece yapmak için yapmak değil en iyisini yapmak ve karşındaki kişiye bunu en güzel şekilde hissetirebilmektir. Şuana kadar bir çok eğitimci tanıdım hatta bende buna bir adayım ama benim için hayatımın en önemli anlarında yardimcim olan ve bana kendim olmayı öğreten kişi sadece siz oldunuz hocam. İyi bir okula gelmem de kendim için en uygun olan mesleği seçmem de verdiğiniz emek benim için paha biçilemez. Sizin güler yüzlü oluşunuz pozitif olmanız ve belki de en önemli özelliğiniz inancınızın tam olmasi işinize ve karşınızdakine karşı. Bulunduğunuz yerde herkesçe sevilmeniz iletişiminizin çok iyi olmasına ve insan psikolojisini çok iyi anlayan biri olmanızı etkisi oldugunuzu düşünüyorum. İnsanları anlamak sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek zor zanaat. Siz de bu konu da çok iyi bir rehbersiniz. Daha önce dediğim gibi ; "Ömrünü güllerle geçirse de bahçıvanlar, Bir gülü yeryüzünde gülden güzel kim anlar."
     40 Beğeni    

 irem kübra Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.112.CJ

09-05-2016
 TavsiyeNo: 87777
Erol hocam, kendisini lise de tanıma fırsatım oldu, En kıymetli hocam. Hayatımda çok değerli bi yere sahiptir, en karamsar olduğum anlarda çekinmeden kapısı çalabildigim ve hiçbir zaman baştan savıcı olmayıp konuya hakimiyetini katıp her zaman güler yüzle karşılamış gerçek bir eğitimci . Samimiyeti, sıcaklıgı guler yuzu ve her zaman her yardima kosacakmis gibi hazirda durusu biz ogencilerinin sevgisini coktan kazanmıştı.  Keşke daha önce tanıma fırsatım olsa diyebildigim özel önemli  biri. Başarılı bir nesil yetişiyorsa arkasında mutlaka Erol hocam da vardır. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum..
     37 Beğeni    

 esra tosun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.174.YFC

05-05-2016
 TavsiyeNo: 87674
Erol Akdağ tavsiye ediyorum; neden mi die sorarsanız kendisi hem hocam olarak hem arkadaşım gibi benle konuşarak bana yardımları çok olmuştur özellikle de meslek seçmemde büyük yardımı da olmuştur.Zaten konuşmasıyla içinize "su serpen" dedikleri kişiler den ve elinden gelenin en iyisini yapan özellikle de güler yüzlü hani içi ne ise dışı da o dedikleri insanlardan ki ben buna çok önem veren insanlardanım ve bir öğrenci olarak kendisi en iyi hocalarımdan bir tanesidir.Her canım sıkıldığında veya geleceğimle ilgili konularda ilk danıştıgım ve hep danışacagım insanlardan biri olacaktır. Özellikle de danışmanlıgın hakkını veren insanlardan öğrencileri için uğraşan onlar için geleceğe dair seminerler düzenleyen ve işini seven insanlardan birisidir kendisi. İnşallah daha da en iyi yerlere gelir.
     40 Beğeni    

 Samet Yüce (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.175.52.LF

09-05-2016
 TavsiyeNo: 87774
Kendisi benim bizzat öğretmenliğimi yapmış , alanında gerçekten uzman saygıdeğer birisidir. Gerek arkadaşlık gerek öğretmenlik gerek psikolojik danışmanlık açısından kendisini tamamen tamamlamış saygıyı sonuna kadar hakeden bir şahsiyettir. Erol hocadan yardım alacak olanlar gerçekten doğru kişiyi bulmuş olduklarından sonuna kadar emin olabilirler. Kendisinden üniversite seçimi sırasında yardım almıştım. Kafam Allak bullaktı binbir çeşit üniversite vardı randevu alıp yanına gittiğimde kendini çok ciddi bir şekilde hazırlamış ve benimle birlikte saatlerce o kadar üniversitenin arasında doğru seçimi yaparken buldum. Aynı şeyleri tekrarlamanın bir mantığı yok :) Erol hocadan yardım alacaklar tavsiyemi dikkate alabilirler. Ve ondan sonra küçük bir teşekkür bana yeter :)
     37 Beğeni    

 mustafa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.103.184.JB

08-05-2016
 TavsiyeNo: 87727
Erol beyi öğretmenlik yıllarından beri tanışıyorum.8 yıldır ayrı şehirlerdeyiz. Alanında kendini geliştiren geliştirirken bundan keyif alan, dünyada yapılan yenilikleri , en son gelişmeleri bilgi ve tecrübe dağarcığına ekleyen biri olarak görüyorum. Arkadaşlık yaparken kendisinden çok fazla istifade ettim. O güleryüzü , samimiyeti ve ilgisi ile insanı rahatlatıyor, özgüven veriyor. Herkesin böyle bir psikoloğa hakkı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca oğlum için aldığımız desteğin de çok fazla faydasını gördüm. Şimdi uzak olmamıza rağmen burada başka psikologlar olmasına rağmen biz mutluluğu yakaladığımız yere devam ediyoruz. Dolayısıyla hastasının bireysel ve sosyal yaşamı içerisindeki rolünü göz önünde bulundurarak yaklaşım sergiliyor. Herkese mutlaka tavsiye ederim.
     36 Beğeni    

 İbrahim TURAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.42.36.ZJY

07-05-2016
 TavsiyeNo: 87725
2010 a kadar 4 yıl aynı kurumda çalıştığım,her an yardımını bizlerden ve paydaşlarından esirgemeyen, Sıcak kanlı,sakin,kararlı amaca ulaşmayı iyi bilen, ikna gücü çok kuvvetli, mesleğini ve insanları çok seven saygılı ve çok başarılı genç bir psikolog arkadaşım; her konuda sizlere yardımcı olabilecek bilimsel ve tecrübe birikimi ile sorunlarınıza çözüm getireceğinden emin olabilirsiniz…Ayrıca İnsanı dinleyen ve çare olmak istediğini terapinin her safasında anlayacaksınız. İnsana ışık tutuyor, sevinç oluyor. Bir kez bile O'nü dinlerken bir sıkılma, bunalma emaresi hissetmeyeceksiniz. Yapacağınız görüşmelerin; çok hoş , çok güven verici ve çok rahatlatıcı olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
     36 Beğeni    

 A.E. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.50.LF

06-05-2016
 TavsiyeNo: 87696
Lise yıllarımda gerçekten her konuda yardımcı olmaya çalışan bir hocamdır kendisi.Sınav stresine girdiğim zamanlarda veyahut gelecek kaygısı taşıdığım zamanlarda kendisinden çok ilgi alaka gördüm.İlkokul zamanımda da kendisi rehber hocamdı.Üşenmeyip ben ve arkadaşlarıma her türlü zeka oyununu öğretirdi.Ne hikmetse liseye gittiğimde de aynı liseye tayin olmuş.Tabi bu beni mutlu etti.Bundan dolayı hocamı en verimli yıllarımda ondan daha çok yararlandım.Yani hocama ne desem eksik kalır yazdıklarım.Herkesin tanışmak isteyeceği bir kişilik.İnşallah bir çok kişiye yardımcı olur.Saygılarımla...
     37 Beğeni    

 Lokman OlGUN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.181.220.ZYZ

08-05-2016
 TavsiyeNo: 87733
Erol Akdağ bir abi ,bir arkadaş veya bir sırdaş olarak gerek insani ve gerek mesleki olarak herzaman tecrübelerinden yararlandığım, işim ve hayatım hakkında vermem gereken kritik kararlarda bana desteğini eksik etmemiş mesleğinin hakkını verebilen nadir insanlardandır. Mesleğine göstermiş olduğu sevgiyi insanlar ile paylaşarak sorunların çözümünde vermiş olduğu tavsiye ve yöntemlerle akademik olarak bilgi,beceri ve tecrübesini kanıtlamış ailenizde, iş hayatınızda veya sosyal çevrenizde desteğe ihtiyaç duyan yakınlarınıza tavsiye edebileceğiniz işinin ehli bir insandır. Allah yolunu her daim açık etsin.
     38 Beğeni    

 İbrahim Mete Uğurlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.109.18.ZJL

09-05-2016
 TavsiyeNo: 87775
Erol hocam okulumuzda 4 yıl görev yapmıştı kendisini oradan tanıyorum. İşinde gerçek bir bilge konumundadır. Bunu sözü uygulamalı olarak gördüğüm ve yaşadığım için tereddütsüz söylemekteyim. Artık olmayacağına, bir şeylerin düzelmeyeceğine tam inanmışken Erol hocam sayesinde artık sorunum yok diyebilirim. Yapmış olduğu analiz ve tedavi sistemi o kadar kuvvetliki kendimce üstesinden gelemeyeceği bir şey yoktur diye düşünüyorum. Çıkmaz da olan kim varsa o kişiyi düştüğü yerden çıkartacak kişi tam da Erol AKDAĞ dır. Kendisine tekrar teşekkür eder ve saygılarımı sunarım.
     35 Beğeni    

 Emrah (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.161.B

06-05-2016
 TavsiyeNo: 87704
Kendisini uzun yıllardır tanıyorum erol hocam çok sıcak kanlı çok samimi birisidir insanlar bazen yeni başlangıç yeni hayat seçmek zorunda kalıyor Bu kararları doğru ve zamanında almak gerekiyor İyi bir okula gelmem de kendim için en uygun olan mesleği seçmem de verdiğiniz emek benim için paha biçilemez. Sizin güler yüzlü oluşunuz pozitif olmanız ve belki de en önemli özelliğiniz inancınızın tam olmasi işinize ve karşınızdakine karşı. Bulunduğunuz yerde herkesçe sevilmeniz iletişiminizin çok iyi olmasına ve insan psikolojisini çok iyi anlayan biri olmanızı etkisi oldugunuzu düşünüyorum. İnsanları anlamak sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek zor zanaat. Siz de bu konu da çok iyi bir rehbersiniz erol hocam bu zor günlerde verdiği tavsiylerle doğru kararlar almamı sağladı kendisi yenilikçi, araştırıcı ve işine verdiği önemle gerçekten insanların ruhuna seslenebilen bir insandır Kesinlikle tavsiye ediyorum bunu söylerken laf olsun diye değil gerçekten samimi bir şekilde söylüyorum.
     37 Beğeni    

 ONUR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.108.YZW

18-05-2016
 TavsiyeNo: 88023
Merhabalar Sayın Erol AKDAG hocamız ile yaklaşık 11 yıldır tanışıyorum. Kendisi sukuneti seven insanlara gerektiğinin yanı sıra hep iyimser olumlu yönleriyle bakan pozitif bir kişilige sahip İnsanlara elinden geldigince faydalı olmaya çalışması göz ardı edilemez bu ister 40 yaşında bir yetişkin olsun ister 5 yaşında bir çocuk olsun farksızdır onun için tabiri caiz ise insanların derdi ile dertlenmek için adamış kendisini ve son olarak kendisine saygılarımı ve sevgilerimi niyaz eder hayatında daimi başarılar dilerim. ' Onur ÖNER '
     36 Beğeni    

 fatih intikam (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.244.231.ZYC

19-05-2016
 TavsiyeNo: 88047
Erol beyle bir psikoloji eğitiminde beraberdik. kendisi alanında uzmandır özellikle sosyal fobi, panik atak, travma, depresyon, çocuk alanlarında çok iyidir. Kişilik yapısıyla, kullandığı uzmanlık teknikleriyle, psikoloji alanındaki gelişmeleri takip edip kendisini sürekli güncel tutmasıyla da psikologlardan kendisini ön plana çıkartan artı bir değer kazanmaktadır. Ben Avrupa yakasında psikolog olarak çalışmaktayım. Anadolu yakasında psikolojik destek arayan danışanlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     38 Beğeni    

 Mehmet karakurt (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.208.D

23-10-2016
 TavsiyeNo: 91262
Erol bey kendısı tanıdığımdır Alanında uzman olmuş ve samimi davranan bırısı olarak kendısını sevıyorum herkesede kendısınden yardım almasını tavsıye ederım.uzun yıllardır bu işte deneyim kazanmış Takriben 20 yıla yakındır bu işi yapmaktadır samimi dürüst bir psikologtur hayırla yararlanmanızı dilerim Güler yüzlü ısın cıddıyetınde olan çevremdekı Insanların memnun olduğu kısıdır herkesın yararlanmasını ısterım
     14 Beğeni    

 Semih Talha Akdağ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.44.8.YJB

23-10-2016
 TavsiyeNo: 91270
Erol Akdağ benim amcamdir.Kendisi 20 yildir bu isin icinde ve oldukca tecrube sahibi biridir.Almis oldugu egitimler ve vermis oldugu egitimler oldukca kalitelidir.Kendisi sakin yapiya anlayisli dinleyen guler yuzlu biridir.Yaklasik 16-17 yıldır ilk ogretim ve ortaögretimde gorev yaptigindan dolayi gencler ve cocuklarla arasi iyidir.ogrencilerin veya insanlarin alanindan yararlanildigini soyleyebilirim.Amcam oldugu icin degil isini severek yaptigi icin tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

 Mustafa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.181.ZL

30-12-2016
 TavsiyeNo: 93392
Ben Erol beyin meslektaşıyım. Erol bey kendisini alanında çok iyi geliştirmiş ve profesyonel anlamda en iyi destek hizmetini alabileceğiniz bir Klinik Psikolog. Kendisinden yardım alacak kişilerin çok şanslı olduğunu düşünüyorum,profesyonel olarak yaklaştığı danışanlarında harikalar yaratacaktır. Bence Erol Bey, son derece hoş sohbet, güven veren, güleryüzlü, empati kurabilen ve en önemlisi işini seven ve önemseyen biri olarak bir psikoloğun sahip olması gereken tüm özellikleri fazlasıyla taşıyor.Danışanların bunu Erol beyle tanıştıklarında daha iyi anlayacaklarını garanti ediyorum.
     9 Beğeni    

Erol AKDAĞ Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
İstanbul doğumluyum. İlk ve ortaokulu İstanbul Pendik İlçesinde tamamladım. Liseyi Tuzla Anadolu Teknik Lisesi Elektrik bölümünden mezun olduktan sonra 1999 Yılında Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü bitirdim. 1999 yılında MEB'de Psikolojik Danışman olarak göreve başladım. Akabinde Askerliğimi Tunceli Pertek'te RDM kısım amiri ve Psikolojik Danışman olarak yaptım. 2016 Yılında İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Bitirme Stajımı Gebze Farabi Devlet Hastanesi Psikiyatri kliniğinde tamamladım.

Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Kitap Okumak, yürümek, yüzmek

Sevdiği Sözler : Rüya uyanıncaya kadar gerçektir..» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pendik Psikoterapi Merkezi
Pendik Postanesi Karşısındayım
İstanbul
(Gelmeden Önce Lütfen Randevu Alınız.)


Adres 2:
Ofisime Yakın Olan İlçeler
Tuzla, Kartal, Maltepe, Bostancı, Bağdat Caddesi, Suadiye, Erenköy, Kadıköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ataşehir, Cadde Bostan,
İstanbul
(Gelmeden Önce Lütfen Randevu Alınız.)


Adres 3:
Ofisime Yakın Olan İlçeler
Gebze Kocaeli, Darıca Kocaeli
(Gelmeden Önce Lütfen Randevu Alınız.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(505) 502 08 68
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
Kocaeli
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1999
(18 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Yabancı Dil
İngilizce (Orta Düzey)

Erol AKDAĞ Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Erol AKDAĞ Mesleki Videolar Videolar
-

Erol AKDAĞ  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
pendik psikolog, panik atak, stres, tuzla psikolog, takıntılar, darıca psikolog, temizlik takıntısı, kocaeli darıca psikolog, obsesif kompülsif, kartal psikolog, travmalar, maltepe psikolog, anksiyete bozukluğu, davranım bozuklukları, depresyon, histrionik, ders çalışamama, sultanbeyli psikolog, motivasyon, kadıköy psikolog, sosyal fobi, çocuk psikoloğu, erken boşalma, otizm, sertleşme bozukluğu, istanbul psikolog, cinsel isteksizlik, terapist, pendik terapi, terapi, aldatma, aldatılma, ilişki sorunları, çift terapi, aile sorunları, geçimsizlik, hayır diyememe, boşanma, çocuk terapisti, iletişim sorunları, öfke, öfke patlaması, fobiler, evlilik öncesi, evlilik sorunları, metropolitan, pendik aile terapisi, okula uyum sorunları, uzman psikolog, acil psikolog

05:23
Top