2007'den Bugüne 85,198 Tavsiye, 26,644 Uzman ve 18,974 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa sminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

26,644

Uzman Makaleleri:

18,974

Yayınlanan Tavsiye :

85,198


Kayıtlı Diyetisyen : 1,608
Diyetisyen Tavsiyeleri : 13,009

Şu anda sitemizi 1541 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (18,974)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (4830)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (466)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Almanya'da Terapi ve Psikoterapi Hizmetleri. Almanya'da Psikoterapist Nasıl Olunuyor?
[Abdullah ÖZER]
Maske Takmayanların Psikolojisi, Neden Maske Takmak Zor Geliyor?
[Psk.Ceren TATAR]
İstemekten Fazlası, Umut…
[Psk.Dnş.Esmanur BOLAT]
Bağlanma
[Psk.Müge ADALI]
Sosyal Medya Psikolojisi
[Psk.Dnş.Havva BAYAR]
Hayatta Bu Kadar Acı Varken Nasıl Sağlam Durulur: Psikolojik Sağlamlık (Resilience)
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
İlişkilerde Sınırlar Neden Önemlidir? Sınırlarımızı Nasıl Belirleriz?
[Psk.Beliz EREREN]
Depremden Güçlü Çıkabilmek
[Psk.Dnş.Hasan DAĞ]
"Hep Yanlış Gidenlerin Ardından Yorulmasaydık" (Obsesif Kompulsif Bozukluk)
[Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN]
Kaygılı Olmak
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Duygusal Boğulma
[Psk.Namık ACAR]
Travma Sadece Psikolojik Değil, Bedenseldir: Bütün ve Tam Olduğumuzda Travma İyileşir
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Anksiyete Nedir?
[Psk.Gökhan BİNGÖL]
Okul Öncesinde Ne Normal? Ne Normal Değil?
[Psk.Ebru ZORLUTUNA]
Çocukların Dünyasından Korona Virüsü
[Psk.Ebru ZORLUTUNA]
Çocukluk Çağı Travmaları
[Psk.Serap BOZAN]
Dasein Analizi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Terapötik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Felsefe Terapisi Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Uygulamalı Klinik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Klinik Felsefe Nedir?
[Psk.Ebru ÖZER]
Corona Salgınının Sosyal-Psikolojik Etkileri ve Korunma Yolları
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Corona Pozitif Misiniz?
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Panik Bozukluğu ve Emdr Tedavisi
[Psk.Dila HOTLAR]
Narsistik Kişilik Bozukluğu Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Aşırı Yemek Yeme Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Çift Terapisi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Cinsel Danışmanlık ve Cinsel Terapi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Aile Terapisi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Hastalık Hastalığı Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Muammer Faruk HÜNERLİ, Denizli, Diyetisyen
Nurdan EKİCİ, İstanbul, Diyetisyen
Gizem KOÇOĞLU, Isparta, Diyetisyen
Yasemin GÖKCAN, Amasya, Diyetisyen
İrem ÖZEL, Aydın, Diyetisyen
Sevcan TURAN, Ankara, Diyetisyen
Nazife GÜRPINAR, İstanbul, Diyetisyen
Eda ARSLAN, İstanbul, Diyetisyen
Utku Begüm ÖZTÜRKLER, Kırklareli, Diyetisyen
Kevser NİZİPLİOĞLU, İstanbul, Diyetisyen
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Zeynep KATI Fotoğraf
Dyt.Zeynep KATI
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : CK , Dün 10:44
Interaktif diyet merkezinde kendisinden hizmet aldım. İlgili ve motive edici ve aynı zamanda ölçülü ve seviyeli bir diyetisyen. Size uygun esnek diyetler öneriyor. Gönderdiğiniz resimleri detaylı inceleyerek porsiyon ve içerik kontrolü yapıyor. dışarda yiyeceğiniz zaman mekanın menüsünü inceleyerek diyetinize uygun menüyü seçiyor. Kısaca kontrolü hiç elinden bırakmıyor. Kaçamaklarım olmasına rağmen sistematik bir şekilde kilo verdim. Tavsiye ederim. Zayıflama hayallerinizi ertelemeyin. Şimdi koruma diyetindeyim. Ayda bir yine kontrole gidiliyor. Bu süreci de diyetisyen desteği ile güzel geçireceğimi umuyorum. Diyet merkezinin ortamı uygun ve temiz, ayrıca tartı cihazı her kullanımdan sonra dezenfekte ediliyor. Bu merkezden online danışmanlık da alabilirsiniz.
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Zeynep KATI Fotoğraf
Dyt.Zeynep KATI
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Murat A. , 23-11-2020 13:50
Uzun zamandır kilolarımla ilgili şikayetim vardı. Bazen kendi çabalarımla, bazen de başka diyetisyenlerle denemelerim oldu. Ama bir sonuç alamamıştım. Zeynep Hanımla tanıştığımız günden itibaren, sağlıklı beslenme sürecimi takip ettiği 2 ayda toplamda 10 kiloya yakın zayıfladım. Geçen hafta dahiliyede yaptırdığım kan testimde 4 ay öncesinde 125 olan açlık şekeri 101'e ve diğer kan değerlerim istenen aralığa kadar düştü. Zeynep Hanım, her hafta yeniden yazdığı diyet listesine uyulup uyulmadığını günlük olarak da sıkı bir şekilde takip etmektedir. Sağlıklı kilo vermek isteyenlere Zeynep Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Zeynep KATI Fotoğraf
Dyt.Zeynep KATI
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Zehra , 23-11-2020 12:35
Bir yıl içerisinde aldığım 15 kiloyu sağlıklı bir şekilde veremeyince araştırmalarım sonucu Zeynep Hanım a gitmeye karar verdim. Onun samimi duruşu ve her hafta üşenmeden diyet listemi düzenlemesi ki kaçamaklarımda dahil 2 ay içerisinde 6 kilomun gitmesinde motivasyon oldu. Ayrıca eşimle beraber gidiyoruz. Onunla beraber daha rahat sağlıklı beslenme için uygun içerikler veriyor. Bu arasa elimde 2 ayda 10 kilo verdi ki 10 küsür yıldır veremiyordu. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere Zeynep Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Yunus Emre UZUN Fotoğraf
Dyt.Yunus Emre UZUN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi297 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 89 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Ceren GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 23-11-2020 09:48
Uzun araştırmalar sonunda kendisinde karar kaldım. Bacağımda oluşan kist ve uzun süren fizik tedavim oldu ayrıca evlendikten sonra da aldığım kilolardan sonra diyetisyen şart olmuştu. Emre bey kan sonuçlarım yemek alışkanlıklarımla alakalı uzun uzun konuştuk ve 2 ayda bana 8 kilo verdirdi. Dahada devam ediyoruz tabi ki. Emre bey İlgili saygılı,ilgili ve iletişim gücü yüksek olan bir kişi olarak tanımlayabilirim. Telefonla sürekli olarak nasıl olduğumuzu diyetimizin nasıl geçtiğini takip eden işime aşık biridir. Ayrıca çalışanlarından Feray hanım in randevuları hatırlatması güler yüzü ve samimiyeti insanı çok iyi hissettiriyor. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    

Yunus Emre UZUN Fotoğraf
Dyt.Yunus Emre UZUN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi297 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 89 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sibel Ç. , 22-11-2020 16:43
Diyetisyen Emre Uzun’u sosyal medya üzerinden takip etmekteydim, sonra kendisinden kilo vermek konusunda destek almaya karar verdim. Şu anda 2 aydın Emre Bey den kilo vermek konusunda profesyonel destek alıyorum. Emre Bey işini ciddiyetle yapan ,Güler yüzlü, danışanına her zaman moral veren, danışanına özel listeler hazırlayan , rahatlıkla kilo vermenizi sağlayan çok iyi bir diyetisyendir. Emre Bey ‘in klasik listelerin dışında danışanı mutlu eden listeleri mevcuttur☺. Kişiye özel detokslar ile kilo verimini hızlandırmanıza da yardımcı olur. Diyetisyen Emre Uzun’u kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Yunus Emre UZUN Fotoğraf
Dyt.Yunus Emre UZUN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi297 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 89 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sinan PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 22-11-2020 14:07
Emre beyi İnternet araştırma da buldum ve tanıştık. eşimin hamilelik kilolarının gitmesi için 3 aylık bir danışmanlık verdi. Sonuç mükemmeldi. Eşim hiç zorlanmadan 15 kg verdi. Şimdide ben kendim için gidiyorum. Pandemi dönemi aldığım kiloları vermek için tekrar kendisine geldim. 40 gün oldu ve 7 kg verdim. Devam edeceğim. Kesinlikle arayışı bitirip kendisine gitmenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca mütavezi kişiliği ile işini severek saygı çerçevesinde hastalarına yaklaşıyor..güleryüzlü ve ilgili bir Diyetisyen. İşini çok sever. Siz bir şekilde kilo vermeniz durduysa kesinlikle diyetinizi değiştirip sonucu almaya çalışır. Her hafta 1 kez görüşür ve başta istediği kan tahlili sonuçlarını veriyorsunuz. Ona göre b ir diet programı belirliyor. Bu nedenle evde kendi kendinize veremediğiniz kilolar çok hızlı bir şekilde eriyip gidiyor Teşekkürler
     Beğenin    

Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ Fotoğraf
Dyt.Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : DENİZ ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 21-11-2020 18:44
Merhaba, Ayşenur hanım'la çok sevdiğim bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım ve görür görmez kendisinden çok güzel bir enerji aldım. Daha önce de diyetisyenlere gitmeme rağmen kilo veremiyordum, ve ilk kez kendisi bana farkında olmadığım ve daha önceki diyetisyenlerin söylemediği bir şeyi fark etmemi sağladı ve ona göre diyet uygulamaya başladı. Ben normalde de az yiyen biri olduğum için aç bile bırakılsam bünyem kilo vermiyor çünkü alışkın :) Ayşenur hocamla bunu keşfettik ve şuan da yolun başında olmamıza rağmen güzel sonuçlar almaya başladık. Kendisini iyi ki tanımışım, güler yüzlü, samimi, sevecen, cana yakın bir diyetisyenim oldu. Ayşenur hocamla daha güzel sonuçlar almaya devam edeceğiz. Teşekkürler hocam sayenizde istediğim ölçülere kavuşacağım. Ayşenur hocamı şiddetle hepinize tavsiye ederim. Hayatınıza güzel dokunuşlar yapacaktır emin olabilirsiniz. Deniz ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    

Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ Fotoğraf
Dyt.Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : İdil T. , 21-11-2020 18:26
Dyt. Ayşenur Çabuk Yetişmiş Hanımı İnstegramda güler yüzlü, samimi duruşu iletişim kurma sebep oldu. DM’den sorduğum sorulara anında cevap verdi. İkinci kez doğru kişi olduğuna kanaat ettim. 🥰🌹 İlk muayenede, diyetisyen değil sanki aileden biriymişiz gibi yakınlık kurması, motivasyonu yükseltti. Dyt. Ayşenur Hanım, sadece kilo verdirmek değil, yaşam süresi boyunca sağlıklı beslenerek kilo almadan doğru zamanlarda istediğimi yiyebileceğimi öğretti. 😍 (Verdiği beslenme bilgileriyle 2 seans sonra besleme uzmanı olabilirim. 😁) İhtiyacım olduğu zamanlarda hemen iletişime geçebiliyorum ve hiçbir sorum cevapsız kalmıyor, başka bir uzmanı aramaya veya yazmaya çekinirken, aradığımda veya yazdığımda cevap alamazken Dyt. Ayşenur hanım kendileri nasıl olduğumuzu merak edip hastasını takip ediyor. Keşke şuda kendisinde olsaydı diyebileceğim hiçbirşey yok. Çok genç ve yeni olmasına rağmen diyetistenimiz 🥰 mükemmel... Tek eksik çalıştığı kurumda elektronik araçların daha kaliteli ve daha iyisi olmasını isterdim. Sevgilerimle... 🌹
     Beğenin    

Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ Fotoğraf
Dyt.Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Aylin k. , 21-11-2020 17:04
Ben bir arkadaşın tavsiyesi üzerine ve iş yerime yakın olmasından dolayı Ayşenur hanımı seçtim. Ben pandemi döneminde sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyordum. Herhangi bir sağlık sorunu yaşamadım ve istediğim kiloyu verdim. Ayşenur hanım güler yüzlü ve konuşkan biri. Her aklıma takılanı gittiğim zaman da herhangi bir zaman da rahatlıkla sorabildim. Ben de sağlık mensubu olmama rağmen besinlerle ve doğru beslenmeyle ilgili biçok şey öğrendim. Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

Semra EMİNFERZANE Fotoğraf
Dyt.Semra EMİNFERZANE
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sündüz Site Editörleri Tarafından Kapatıldı , 20-11-2020 22:52
Semra hanım her zaman ilgili , sevgi ile yaklaşımı ve nezaketiyle çok sevdigim bir uzmandir. Klasik listelerden uzaktır. Kişiye özel çalışma yapar ve her zaman önceliği sağlıktir. Sadece liste verip göndermekle kalmıyor hem takip ediyor hem de moral motivasyon ile bir bakıma koçluk da yapıyor. Semra hanım sayesinde hem hamilelik kilolarimdan kurtuldum hem de bebeğimi emzirmeye devam ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkür ederim. Hayatima dokunduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kariyerinde başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    

Aslı TUFAN Fotoğraf
Dyt.Aslı TUFAN
Kocaeli
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi449 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sibel SoSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 17-11-2020 19:18
Aslı Hanım 1 ayda 3 kılo vermemi sağladı.Hem de hiç zorlanmadan.. Bana kalsa 1 ay daha devam edip 2 kilo daha vermek istiyordum ama Aslı hanım bunun sağlıklı olmayacağını söyleyip izin vermedi. :) Şimdi 1 buçuk aylık koruma programıydım amaç artık sabıtlemek..Onu da halledrsem muhteşem olucak. O 2 kiloyu vermekten de vazgectım çünkü verdiğim 3 kiloyu yağdan verince zaten 5 kilo vermiş gibi göründüm, o yüzden gerek de kalmadı.Kısacası gayet başarılı bi süreçti teşekkürler Aslı hanım 😍
     Beğenin    

Aslı TUFAN Fotoğraf
Dyt.Aslı TUFAN
Kocaeli
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi449 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Deniz , 17-11-2020 15:44
Yıllardır süren diyetisyen maceralarım ve sayısız diyet listelerim Sevgili Aslı Tufan sayesinde son buldu...En büyük memnuniyetim aç kalmadan, öğün atlamadan ve herkesin evinde bulunan, ulaşılabilir ürünlerle sağlıklı kilo vermek oldu. Ayrıca sağlıklı beslenme hakkında bilgi sahibi olmakta en keyifli yanı.. İstanbulda ikamet etmeme rağmen Aslı hanım vazgeçilmezim oldu. Neyseki online olarak da hizmet verdiğinden çok çok memnunum. Kendisine teşekkür eder, bu yolculuğa çıkan tüm ihtiyaç sahiplerine şiddetle öneririm...
     Beğenin    

Dyt.Muammer Faruk HÜNERLİ
Denizli
1 kez tavsiye edildi
 
Tavsiye Eden : Hüseyin TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 13-11-2020 21:46
Muammer Fatuk Hünerli beyi Denizli de yeni açtığı ofisinde bir arkadaş vasıtasıyla kilo verneye yardımcı olması ıçin danışmak için başvurdum PAMUKKALE tv de tanıtım filmini gördüm.Ofisinde kapsamlı şekilde vücüt analizleti yapılarak vücüt kitle endeksi yağ ve su miktarları tespit edildi.Tüm kriterler gözden geçirilerek günlük beslenme değerleri proğramı ve eğzersiz ayarlandı. Bir buçuk ay içinde 3 kverdim vetdiği tavsiyelerini eksiksiz uyguladım. Fazlalılığım olan 6 kğ mı gelecek günlerde vermeye ve Muammer Faruk Hünerli beye danışmaya devam edecegim Tüm kilo ve beslenme sıkıntısı olanlara tavsiye ederim.
     Beğenin    

Gözdem BAŞARIR İPHAR Fotoğraf
Dyt.Gözdem BAŞARIR İPHAR
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi180 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Berke ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 13-11-2020 18:44
Diyetisyen Gözdem Başarır İphar ile daha önceden yine danışanlığını yaptığı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.Danışanı olduğum süreç içerisinde istek ve fikirlerimi göz ardı etmeden,beni zorlamadan emin adımlarla ilerlememe yardımcı olduğu ve olmaya devam ettiği için öncelikle kendisine ve diyetlif çalışanlarına çok teşekkür ederim.Danışanlığım süresince kendisi ile sık sık dialog halinde bulunduk.Gözdem hanım olaya diyet ve anlık kilo verme mantığı ile değil hayatımın geri kalanında da sağlıklı beslenmem adına bana nasıl beslenmem gerektiğini öğretmek amacıyla baktı.Bu durum da karşılığını hem kilo vererek hem de ve benim için daha önemlisi sıkılmayarak verdi.Gözdem hanımın güleryüzlü ve konuşkan tavrı sayesinde eğlenerek kilo verip,sağlıklı beslenme kavramını hayatıma adapte etmeyi öğrendim.Daha önceleri de kilo verme maceraları olan bir insan olarak söylemeliyim ki benim için Gözdem hanımın danışanı olmanın en iyi yanları sıkılmadan,istemediğim bir şeyi yemeden kilo verip doğru beslenme kavramını anlamak oldu.Diyetlif kurumu da bu süreçte gerek güleryüzlü tavrı gerek motivasyonu sayesinde süreci benim adıma çok kolaylaştırdı.Herkese çok teşekkür ediyorum yardımları için.
     Beğenin    

Dyt.Tuğçe ALTINOLUK
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Saliha bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 08-11-2020 22:58
Merhabalar Tuğçe hanımla tanışmadan önce çok sayıda diyet denemelerim oldu.diyetisyenler zayıflama hapları,kendi kendime bilinçsizce yaptığım reçeteler...hiç birinden sonuç alamadım aksine kilolarım daha da arttı.arkadaşımın tavsiyesi ile Tuğçe hanımla tanıştığımda güleryüzünü,samimiyetini,ilgisini ve bileğisini gördüğüm an işte aradığım DİYETİSYEN dedim .Bir aydır beraber çalışıyoruz süper kilo verdim.Onu çok seviyorum ve benim gibi herşeyi denemiş başarısız olmuş umutları tükenmiş herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Melike AYKOL, İzmir, Diyetisyen
Buket ADANÇ, İzmir, Diyetisyen
Meltem YAMAN, İzmir, Diyetisyen
H.Kübra BAL, İstanbul, Diyetisyen
Aslı TUFAN, Kocaeli, Diyetisyen
Muammer Faruk HÜNERLİ, Denizli, Diyetisyen
Nurdan EKİCİ, İstanbul, Diyetisyen
Gizem KOÇOĞLU, Isparta, Diyetisyen
Yasemin GÖKCAN, Amasya, Diyetisyen
İrem ÖZEL, Aydın, Diyetisyen
Sevcan TURAN, Ankara, Diyetisyen
Nazife GÜRPINAR, İstanbul, Diyetisyen
Eda ARSLAN, İstanbul, Diyetisyen
Utku Begüm ÖZTÜRKLER, Kırklareli, Diyetisyen
Kevser NİZİPLİOĞLU, İstanbul, Diyetisyen
Şevval UZUN, Kırşehir, Diyetisyen
Faruk YILDIRIM, Muğla, Diyetisyen
Meryem Betül KINGIR, Sakarya, Diyetisyen
Kerem MAZMAHOR, İzmir, Diyetisyen
Mehmet Said ASLAN, Bursa, Diyetisyen
Ela KALE, İstanbul, Diyetisyen
Can AHİ, Tokat, Diyetisyen
Tuğçe ALTINOLUK, Ankara, Diyetisyen
Zehra ERGEN, İstanbul, Diyetisyen
Hivda KIZIL, Antalya, Diyetisyen
Meltem ERDAŞ, Bursa, Diyetisyen
Adem ÇETİN, Uşak, Diyetisyen
Rümeysa YAMAN, Ankara, Diyetisyen
Beste KAÇAR, İstanbul, Diyetisyen
Ali YILMAZTEKİN, Balıkesir, Diyetisyen
Naciye KAPUDERE, Kahramanmaraş, Diyetisyen
Nurgül SOLMAZ SARI, Konya, Diyetisyen
Esra İSMAİLOĞLU, İzmir, Diyetisyen
Hatice AKSAN, İçel (Mersin), Diyetisyen
Çağla DAĞ, İzmir, Diyetisyen
Hande YILMAZ, Konya, Diyetisyen
Muhammet YILDIZ, Kahramanmaraş, Diyetisyen
Utku ÖZDEMİR, İstanbul, Diyetisyen
Zeynep KATI, Ankara, Diyetisyen
Esra PALALI BÖREKÇİ, Kahramanmaraş, Diyetisyen
Büşra Nur ONKARDESLER, Karabük, Diyetisyen
Ceren ZENGİN, Ankara, Diyetisyen
M.Fatih ÖZSOY, Kayseri, Diyetisyen
Melike ÖZTÜRK, Kocaeli, Diyetisyen
Ayça PARLAKYİĞİT, Kahramanmaraş, Diyetisyen
İsmail KOCAKAYA, Amasya, Diyetisyen
Yıldız Cansu TEMİZÖZ, İstanbul, Diyetisyen
Tamar DEMİRÇİ, İstanbul, Diyetisyen
Sara ULUÇAY, İstanbul, Diyetisyen
Büşra DAĞLAR, Sivas, Diyetisyen
Hande ERDOĞMUŞ, Ankara, Diyetisyen
Esra KAYA, Elazığ, Diyetisyen
Kübra AYKUT, İstanbul, Diyetisyen
Fulya İlksen AKSOY, İstanbul, Diyetisyen
Furkan ŞAHİN, Ankara, Diyetisyen
Senanur ÇEVİK, Ankara, Diyetisyen
Göksu ŞENSÖZ, İstanbul, Diyetisyen
Aslı PAKEL, İstanbul, Diyetisyen
Kadriye ADIKUTLU, İzmir, Diyetisyen
İsmail KAHRAMAN, Erzurum, Diyetisyen
Sefa MANDAL, Ankara, Diyetisyen
Hilal TOPRAK, Antalya, Diyetisyen
Gökhan UZBİR, İstanbul, Diyetisyen
Rumeysa ARSLAN, Denizli, Diyetisyen
Merve Güner ÖKSÜZ, Bursa, Diyetisyen
Hilal ÇİÇEK, Sivas, Diyetisyen
Büşra Özge BAŞTÜRK, İstanbul, Diyetisyen
Selin SÖZ, İstanbul, Diyetisyen
Seray Duygu ATA, Tekirdağ, Diyetisyen
Buse GÖRGÜLÜ, Ankara, Diyetisyen
Büşra KAYAR, İstanbul, Diyetisyen
Tuğçe ÇİÇEK, İstanbul, Diyetisyen
Hülya DORUL, Rize, Diyetisyen
Esma ERDİ, İstanbul, Diyetisyen
Gülsüm TAŞ, Diyarbakır, Diyetisyen
Büşra ÖZGEN, Manisa, Diyetisyen
Yıldız YAŞAR, Bursa, Diyetisyen
Funda ÜNAL, Ankara, Diyetisyen
Eda ÇELİK, İstanbul, Diyetisyen
Rabia YILDIZ, Kahramanmaraş, Diyetisyen
Ümmü Gülsüm ERDOĞAN, Isparta, Diyetisyen
Mustafa YÖNTEM, Antalya, Diyetisyen
Merve Yeşim KÜÇÜKBOZ, İstanbul, Diyetisyen
Ebru ÇAĞIL, İstanbul, Diyetisyen
Merve AKAY, İzmir, Diyetisyen
Keziban YILDIRIM, Sivas, Diyetisyen
Mürvet Hafsanur TOK, Ankara, Diyetisyen
Elvan NALÇACI, Denizli, Diyetisyen
Alperen KAÇMAZ, Ankara, Diyetisyen
Bahar ÇAKMAK, Erzurum, Diyetisyen
Başak SAĞLIK OKYAY, Malatya, Diyetisyen
Yasin KARAGÖZ, İstanbul, Diyetisyen
Zeynep TAŞBAŞI DEVİREN, İstanbul, Diyetisyen
Oylum FIÇICIOĞLU, Edirne, Diyetisyen
Didem Tuçe KONYALIOĞLU, Konya, Diyetisyen
Murat YEMİŞ, Samsun, Diyetisyen
Pınar DEMİRKAYA, İstanbul, Diyetisyen
Canberk YAŞAR, Antalya, Diyetisyen
Engin AYKAÇ, Edirne, Diyetisyen
Didem BOLAT, İstanbul, Diyetisyen

Elif ER FotoğrafPsk.Dnş.Elif ER
Psikolojik Danışman
Aksaray
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 84 Üyemiz : Psk.Dnş.Elif ER (Psikolojik Danışman), Psk.Kübra ELDİVAN (Psikolog), Abdullah ÖZER (Psikoloji Uzmanı), Psk.Dnş.Barış İLHAN (Psikolojik Danışman), Psk.Ceren TATAR (Klinik Psikolog), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Dyt.Selin UYGUN (Diyetisyen), Psk.Rabia GÖKSU (Psikolog), Dr.Ceylan ERGÜL (Psikiyatrist), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ (Psikolog), Psk.Dnş.Kadir Burak SALİMOĞLU (Psikolojik Danışman), Psk.Gökhan BİNGÖL (Psikolog), Uzm.Psk.Halil İbrahim YALÇIN (Klinik Psikolog), Fzt.Tolga HANAYOĞLU (Fizyoterapist), Nagihan YALIM (İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu), Uzm.Psk.Yağmur ÇELİK (Klinik Psikolog), Uzm.Ersin UÇAR (Özel Eğitim Uzmanı), Uzm.Psk.Ecem DOĞANAY PIÇAK (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Mahmut PAKDEMİR (Psikolog), Psk.Dnş.Enes SEMİZ (Psikolojik Danışman), Psk.Namık ACAR (Psikolog), Prof.Dr.Özgür KILIÇKESMEZ (Radyoloji (Röntgen) Uzmanı), Fzt.Deniz İŞÇİ (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Melisa AKTÜRK ASAR (Klinik Psikolog), Fzt.Osman KARAOĞLAN (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Merve BAYDAR EMEK (Psikolog), Uzm.Psk.Ömer YURTSEVER (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dicle CAYMAN (Klinik Psikolog), Dr.İbrahim SARI (Tıp Doktoru), Psk.Burcu BAŞOĞLU (Psikolog), Psk.Dnş.Didem ERTAŞ (Psikolojik Danışman), Psk.İskender YUSUF (Psikolog), Psk.Dnş.Ahmet Seçkin MUTLUCAN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Gülşah ÖRGE KARAGÖZ (Psikolog), Uzm.Psk.Elif ATABAY (Klinik Psikolog), Op.Dr.Kutlugül YÜKSEL (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Uzm.Psk.Yiğit Onur ŞEN (Psikolog), Fzt.Hüseyin MEŞE (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Barış YILMAZ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Ayşe DEVECİ (Klinik Psikolog), Elif HERGÜNER (Psikoloji Uzmanı), Dr.Mustafa AKKUŞ (Psikiyatrist), Uzm.Psk.Gözde Merve İLHAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Ecem MİZMİZLİOĞLU (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Şule ÜZÜMCÜ (Psikolog), Uzm.Psk.Muhammet Recep AKAN (Klinik Psikolog), Psk.Sinem ÇELENK (Psikolog), Dyt.Zeynep KATI (Diyetisyen), Doç.Dr.Psk.Dnş.Aylin DEMİRLİ YILDIZ (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Esra DEĞİRMENCİ (Psikolojik Danışman), Psk.Alen RASINLIC (Klinik Psikolog), Psk.Yaşam YANARDAĞ ÇELİK (Psikolog), Psk.Caner ÖZDEMİR (Psikolog), Uzm.Psk.Cem TIĞRAK (Psikolog), Uzm.Psk.Beliz EREREN (Klinik Psikolog), Psk.Lütfi ATABEY (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Emine ÖZDEMİR (Psikolog - Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Ahmet TÜRKER (Psikolog), Psk.Sinem KILINÇARSLAN (Psikolog), Uzm.Psk.Burcu ÖZKÖK (Psikolog), Uzm.Psk.Funda DOĞAN (Psikolog), Psk.Meltem KIRMIZI (Psikolog), Uzm.Fzt.Gökhan AYGÜL (Fizyoterapist), Psk.Ecem KUNTER (Psikolog), Psk.Ulaş KONDAKÇI (Psikolog), Uzm.Psk.Rukiye BURMA KÖROĞLU (Psikolog), Psk.Şimal SONGUR (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Sefa KAYA (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Mehmet Ali TEKEŞ (Klinik Psikolog), Uzm.Fzt.Mehmet DURAY (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Büşra Gül ALBAYRAK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Serap BOZAN (Klinik Psikolog), Vet.Hek.Doç.Dr.Ali AYYILDIZ (Veteriner Hekim), Psk.Musa BALLI (Psikolog), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Psk.Esra BÜYÜKKURT (Klinik Psikolog), Dyt.Aslıhan YAĞCIOĞLU (Diyetisyen), Psk.Dnş.Seren BELECİ (Psikolojik Danışman), Op.Dr.Mehmet Beşir AKPINAR (Kalp ve Damar Cerrahı), Psk.Eyüp AKIN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR (Psikolog), Psk.Cansu Ecem KESGİN (Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

11:32
Top