2007'den Bugüne 92,558 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Nilüfer ŞİŞMAN
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Aile Danışmanı-Emdr Terapisti

Nilüfer ŞİŞMAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi47 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

47

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nilüfer ŞİŞMAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

218
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nilüfer ŞİŞMAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nilüfer ŞİŞMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Uzman Psikolog Çağla Tuğba Hanım işini profesyonelce yapan, gözlerinin içi gülen, ışıltısını her gittiği ortama yayan çok kıymetli bir meslektaşımdır....

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Hayatı yaşamanın iki yolu vardır; Biri hiç bir şeyin mucize olmadığını düşünmek, diğeri ise, HER ŞEYİN mucize olduğunu düşünmektir..."
 
Nilüfer ŞİŞMAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikohome Klinik
Bakırköy-Nişantaşı-Kadıköy (Konumlar İçin Lütfen İletişim Kurunuz)
İstanbul
Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (40 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
T.C.Haliç Üniversitesi Psikoloji (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2022) - İstanbul Üniversitesi Kariyer Danışmanlığı Yüksek Lisans (2015)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nilüfer ŞİŞMAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikodrama

Öfke Kontrolü

Aile Terapisi

United Planet Kültürlerarası Etkileşim Eğitim Modeli

Psikoloji Testleri ve Yorumlamaları

Travma Çözümleme Teknikleri

Stratejik Aile Terapisi

Çözüm Odaklı Terapi

Gevşeme Teknikleri

Yetişkin Psikopatalojisi

Çocuklarda Danışmanlık

Yetişkinlerde Danışmanlık

Aile Danışmanlığı

Travma Teorisi ve TSSB Tedavisi

Çift Terapisi

Cinsel Terapi

Emdr 1.Düzey
...[Devamı...]

Nilüfer ŞİŞMAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN'ın Özgeçmişi
İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimini 2007 yılında başarıyla tamamlayan Nilüfer Şişman, Vakıf Gureba Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü, Balıklı Rum Hastanesi Madde Bağımlılığı Klinikleri ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hasteneleri'nde stajlarını gerçekleştirmiştir. İlk uzmanlık eğitimini, İstanbul Üniversitesi'nde ‘Kariyer Danışmanlığı’ üzerine tamamlamış olup ikinci uzmanlığını Gelişim Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji üzerine yapmıştır. Mezun olduktan sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir projesinde Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri’nde danışanlara bireysel terapi, çift terapisi ve grup terapisi hizmeti vermiş, çocuk, aile ve yetişkinlerle çalışmıştır. Proje sonrasında özel bir merkezde göreve başlamıştır ve 2008 yılından bu yana yetişkin, çift ve aile psikoterapisi hizmeti vermeye devam etmektedir. Yayınlamış olduğu yaklaşık 100 tane telifli makalesi çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde, dergi ve gazetelerde yer almaktadır...[Devamı...]

Nilüfer ŞİŞMAN'ın Makaleleri Nilüfer ŞİŞMAN'ın Makale ve Yazıları
59 Makale
► İmajinasyon Nedir? ÇOK OKUNUYOR
3 Yazı/Döküman

Nilüfer ŞİŞMAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Dilan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126278
Nilüfer Hanım, ilk psikolog deneyimime rağmen tamamen tarafsız bir şekilde yorum yapacak olursam bana iyi geliyor. Benim ne istediğimi biliyor bana seçenekler sunup yaklaşımlarımı kendi tercih etmemi sağlıyor. Bana yeni bakış açıları kazandırıyor. Ödevler veriyor ve tüm hafta buna yoğunlaşmamı aslında ne hissettiğimi anlamama yardımcı oluyor. Enerjisi çok güzel. Diksiyonu ve hitap şekli beni yabancı biriyle konuşmuşum gibi hissettirmiyor. Çok profesyonel çok rahat geçiyor görüşmelerimiz. Umarım uzun seneler beraber çalışırız ve kendi iç yolculuğumda aydınlamamı sağlamama destek olur.
     1 Beğeni    
Yağmur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121459
Yeme bozukluğu sebebiyle Nilüfer hanımdan destek aldım. Başta herkeste olabileceği gibi bende de “ne anlatıcam,dinleyecek, soru soracak sonra ne olacak”gibi tedirginlikler vardı fakat işin öyle olmadığını gördüm. Hem kendimi tanımanın heyecanı,hem Nilüfer hanımın tahmin ettiğimden çokça arkadaş canlısı,samimi ve anlayışlı olmasıyla her görüşmeye heyecanla gittim. Artık her şeyin farkındayım,yeme bozukluğunu asla aşamam sanarken bundan kurtuldum ve sebebinin öyle basit şeyler olmadığını her şeyin kendi içimde olduğunu gördüm. Nilüfer hanım hayatımda kendim için verdiğim en doğru karardı ve çok memnunum.
     1 Beğeni    
Beyza NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120921
ben 14 yaşındayım. Fakat Nilüfer abla ile daha küçük yaşlarımda da iletişimdeydim. Kendisi her zaman her problemimi çözdü. Dinledi ve çok objektif bir şekilde yorumladı,benim hatam varsa tatlı bir dille benide uyardı. Çünkü insanlar genellikle bütün hatanın sadece çevresinde olduğu yanılgısına kapılabiliyor. Fakat terapi süreci hem çevrenizdeki,hem kendinizdeki hataları farketmenizi farkettikten sonra da öfke duymadan onları düzeltmeyi öğretiyor. Çocukluk dönemimden sonra ergenlik döneminde kendimde farkettiğim takıntılı düşüncelerden,korkulardan sonra yine ilk tercihim Nilüfer ablaydı. Çünkü ona çok güveniyordum ve iyi bir sonuçla karşılaşacağımı da biliyordum. Asla pişman olmadım. Çok iyi bir yol katettim. Korkularım,takıntılarım azaldı. Sorun bazen sizin hatalarınızdan ibarette olmayabilir. Belki siz hatasız olsanızda başınıza tahlihsizlikler gelebilir. Haksızlığa uğradığınızı hissedebilirsiniz. Hayatta sadece siz böyle değilsiniz. Hepimiz böyle şeyler yaşıyoruz. Önemli olan cesaret edip,bunu fark edip,uzmana danışmak. Çünkü bir uzmanın size yardım etmesi size güven verecek ve çözüme ulaştıracak. Sizde hayatınıza daha rahat devam edebileceksiniz. Lütfen cesaret etmekten çekinmeyin. Bir sorununuz varsa bunu uzmanla paylaşın. ve bu kişi nilüfer ablaysa emin olun kesinlikle çözeceksiniz. Çok mutlu bu süreci tamamlayacaksınız.
     1 Beğeni    
Rukiye GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118675
Uzun zamandır ailevi problemlerimden dolayı psikolojik destek almayı düşünüyordum ve araştırmalarım neticesinde Nilüfer Hanımdan danışmanlık almaya karar verdim. Kendisi olaylara daha net bakmamı sağladığı için teşşekkür ediyorum. Tüm samimiyetiyle olaylara yaklaşımı içten konuşmalarıyla içinizde olduğunuz durumu olayları anlatabildğiniz sizi yargılamadan doğru yolu göstermeye çalışan bir uzman çok iyi bir aile terapisti olduğunu düşünüyorum herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116759
Merhaba, bir psikoloji grubundan kendisi ile iletişime geçtim ve terapi sürecimiz başladı. Sonrasında mindfulness ile 8 haftalık bir eğitim sürece girdik. Asla uygulama eksiltmez, bir sonraki eğitimde anlatırım demez. Elinden geldiği, bildiği tüm uygulamaları paylaşır. Sürekli görüşür ve takip eder. Bu diğer psikologlarda ve eğitimlerinde görmediğim bir durumdu. Onunla girdiğim sekiz haftalık süreç benim için apayrı bir kendimi tanıma süreciydi. Güleryüzlü birisidir. Bilgilerini paylaşması, kendi süreciminde cesaretlendirici olması her şey için ona teşekkür ederim. Tavsiye ederim.
     Beğenin    
Yusuf KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116758
Bir akşam çok çaresiz olduğum anda online terapi desteği için arama yaptığımda buldum kendisini. O an herşeyden vazgeçmeye hazırken yaptığımız görüşme sonrası bana dur sakin ol düşün derken zihnimde yeni bir pencere açtı. İkinci görüşmemizde benim değerli olduğumu hissetmemi sağladı. Şu an önerilerini uygulayarak kendimi daha güçlü ve dayanıklı hissediyorum. Bilinçsiz bir karar almak üzereyken bana açtığı yolu görmemi sağlayan güzel insan alanında çok başarılı Nilüfer hanıma çok ama çok teşekkür ediyorum...🙏🏼🙏🏼🙏🏼🤗
     Beğenin    
Mehmet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116757
Nilüfer hanıma öfke kontrolü ile ilgili çekimser bir şekilde gittim, çünkü kendimi; bir psikologu geçtim, tanıdığım veya tanımadığım bir insanın karşısında şahsi sorunlarımı anlatırken bulmak mucize gibi bir şeydi. Nedeni; insanlara asla ve asla guvenmemem ve her olay karşısında gardimi olusturmamdi. Fakat kapıdan içeriye gergin bir şekilde girdiğim ilk gün yavaş yavaş açılmayı beklerken, karşımda gerçekten dinleyen ve sana güven veren birisini görünce (iş gereği bir çok insanla karşılaşıyorum ve güven kelimesine uzak bir insan olarak bunu bana yansıtmasına şaşırıyor ve tebrik ediyorum) patır patır içimdekileri dokuldum. Öncelikle danışmanının menfaatleri doğrultusunda hareket eden ve asla danışmanına zarar gelmesini istemeyen,onu koruyan muhafız gibi ve işini iyi yapan bir psikolog, Seanslarimiz devam ediyor ve artık seansa değil de çok yakın arkadaşımı ziyarete gider gibi keyifle gidiyorum. Her şeye sinirlenen, bağırıp çağıran, insanları istemeden de olsa kıran benden 3-4 seansta daha sakin ve huzurlu bir bireye geçişi, nefes almanın önemini anlayan bir bireye geçişi Nilüfer hanım sayesinde hatırladım. Kendisini tavsiye ediyor muyum? Bence 1 seans alın ve sadece o seansla kararı verin derim.
     Beğenin    
E.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116621
Nilüfer Hanım ile her şeyi çok fazla kafama takma şikayetlerim sebebi ile tanıştık ve iyi ki de tanışmışım dediğim mükemmel bir insan ve işinin ehli bir profesyonel. Nilüfer Hanim daha ilk seansta farkını göstermiş ve daha önce hiçbir profesyonelin bakmadigi pencereden bakarak hem bakış açımı değiştirmiş hem de beni rahatsız eden sorunum ile ilgili bambaşka bir çözüm yolu sunmuştur. Kendisi oyle samimi ve içten bir şekilde sizi dinliyor ve sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışıyor ki kendinizi bir anda her derdinizi anlatmak ister konumda buluyorsunuz. Bu rahatlik ve güven hissi benim açımdan son derece önemli bir konu çünkü kendisine inanmadigim ya da guvenemedigim bir profesyonelle her sıkıntımı paylasamam; ama Nilüfer Hanım'da bunu yaşamadım, aksine bir sonraki seansi iple cektim ki iki seans arasinda yaşadığım sıkıntılarımı dertlerimi anlatayim ve o da bana yol gostersin. Sadece sıkıntılarımı da değil rutin yaşadığım olayları dahi anlatmak istedim. Bu güven duygusu için de kendisine teşekkür ediyor ve kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Gamze OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116614
Nilüfer ile sağlıklı ve samimi bir ilişki kurabildiğimiz için, kendimi keşif yolculuğunda bana çok faydası olduğunu düşünüyorum. Online seanslar ile ilerliyor olmamıza rağmen, sıcak ve kucaklayıcı tavrı, kolayca yakınlaşmamızı ve bu sayede benim kendimi açabilmemi kolaylaştırdı. Seanslar süresince derin sohbetler edebilmemiz, beni yönlendirmeden çıkış yolunu bulmam konusunda bana destek oldu. Ayrıca açık fikirli oluşu da sevdiğim özelliklerinden... Rehberliği için teşekkür ederim.
     Beğenin    
H.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
15.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110159
Hayatta her zaman işler istediğimiz gibi gitmiyor ve insan yaşadıklarını açık açık anlatacağı biri olmayınca(çevresinde güvenilecek biri olmadığını düşünüyorsa veya anlattıklarının yakınlarını üzeceğini düşünüyorsa) gerçekten çıkmazda kalabiliyor ve kendi kendimizi tüketmeye başlayabiliyoruz.Hayatımda hiç psikolojik yardım almamıştım ömrümde bir çok travma atlatıp kendi kendime çözmeye çalıştım her zaman. Ancak yaşadıklarım altından kalkılamaz hale gelince ilk defa profesyonel yardım almaya karar verdim ve güzeller güzeli nilüfer ablacığımla ilgili güzel yorumları görünce ve onun bana daha ilk günden içtenliğiyle güven vermesiyle tamam en azından anlatıp rahatlayabiliyorum dedim ve İYİKİ de bu yolu seçmişim diyorum şimdi herşeyi daha mantıklı düşünebiliyorum. Eğer dediğim gibi zor günlerinizdeyseniz asla ben gitmem psikoloğa delimiyim felan demeyin çünkü unutmayın gerçek deliler asla psikolojik yardım almaz onların çıldırttıkları alır bunu unutmayın :)
     2 Beğeni    
Uğur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110150
Kendisini İnternet üzerinden buldum ve bir deneyelim diyerek gittik çok memnun kaldım çok ilgili ve ayrıca konuşmalarından alanında çok uzman olduğunu düşünüyorum eşimle kavgalarımız için gitmiştik şuan çok mutluyuz ikimizide gayet iyi bir şekilde idare etti ve problemlerimizi çözmemizde çok yardımcı oldu bunların yanında başka sıkıntılarımız olduğunu gördük bu konuyuda çözüme kavuşturduk. Ben erkek olarak pek psikoloğa falan gidebilecek bir insan değildim önyargılarım vardı ancak gittikten sonra psikoloğa gitmenin faydasını gördüm illaki birçok kişi vardır alanında uzman ama Nilüfer hanım bana bu konuda da çok yardımı dokundu aile terapileri alanında bence kendisini ispatlamış bu konuda gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum arkadaşlarımdan duyuyordum bazen sorunları giderek bile aşamadıklarını ben arkadaşlarıma da Nilüfer hanımı öneriyorum şimdi. Teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Mp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110144
İnternette tavsiyeler sayesinde nilüfer hanım ile tanıştım, sorunlarımın ne kadar küçük olduğunu hissettirdi , çok konuşmama rağmen beni sabırla dinleyip yanlış olduğumda yanlışımı eksik olduğumda eksiğimi tamamlayanım oldu. Gayet doğal karşımda çok uzun zamandır tanıdığım gibiydi çok yakın hissettim. Kesinlikle güleryüzlü, samimi ve doğal Yanında çalışan bayan da çok kibar ve samimi kesinlikle işini kusursuz yapıyor. iyi ki destek almışım . Çok doğru kişi kendisi kesinlikle iyi ki tanımışım.
     Beğenin    
Seval
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108788
Nilüfer Şişmanı gerçekten tavsiye etmeden duramiyacagim. Kendisi gerçekten cok sıcakkanlı ve cok yardim sever . Herkese tavsiye ediyorum cok profesyonel birisi destek alirsaniz cok fazla faydasi olacağını düşünüyorum. Oldukça güler yüzlü ve samimi kendisi bir seyler paylaşırken sanki arkadaşınızla konuşuyorsunuz ve ya ailenizden biriyle gibi gercekten pişman olmazsiniz . Tavsiye ettiğim ve giden arkadaşlarımda çok memnun biz cok memnun kaldık kısacası kendisine çok teşekkür ediyoruz.
     Beğenin    
Özcan S.
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108782
Çok kısa süre önce internet sitesi üzerinden aradığım ve sonrada hemen randevu oluşturduğum Nilüfer hanımla daha bir kaç seans görüşme oldu ama inanın çok fazla faydasını gördüm ve inanılmaz bir şekilde psikoloik sorunlarımı üzerinden gelmeye başladım. Önceden ön yargım olduğundan ve çekindiğimden hiç gitmek istemiyordum ama Nilüfer hanımı tanıdıktan sonra bütün algım değiştir. Gerçekten çok sempatik biri ve yardımsever biri. İyiki kendisinden randevu almışım diyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Fatmanur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108779
Nilüfer Şişman’ı tavsiye etmeden duramayacağım çünkü kendisi görüşmemizde her zaman çözüm odaklı ve sorunları çözmeye dayalı bir tavır sergiledi. Verdiği güven, profesyonel yaklaşımı ve bana karşı tutumu beni çok etkiledi. Şu an buraya çok uzun şeyler yazabilirim fakat kelimelerim yetmez. Gerçekten herkese tavsiye ediyorum ve gidip çözmeyeceğiniz bir sorununuz olmadığını düşünüyorum . Asla bu konuşmadan pişman olmayacaksınız. Oldukça güleryüzlü olduğundan dolayı sanki kendimi evimde bir arkadaşımla sohbet ediyorum gibi hissettim buda beni daha rahat anlatmaya ve her şeyi olduğu gibi paylaşmaya itti. Daha öncesinde sorunlarım için bir çok psikoloğa gittim fakat hiç bu kadar üstümde etki bırakan bir danışmanım olmamıştı son derece memnun kaldım bunu kaç kere söylersem söyleyeyim az kalır.
     Beğenin    
Çetin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108777
nilüfer şişman ile internet üzerinden iletişime geçtim, randevu istedim, ilk gittiğim günden beri çok fazla faydasını gördüm. Kişisel bazı problemlerim vardı profesyonel desteğe ihtiyacım vardı. Bu konuda yardımcı olan Nilüfer Şişmana sonsuz teşekkür ederim, güler yüzlü olmasından yanı sıra gerçekten çok sıcak kanlı biri ve yardım sever biri. Profesyonel iş ahlakı ile gerçekten çözüm odaklı düşünen birisi. Çok fazla yardımını gördüm, çok iyi niyetli biri.
     Beğenin    
Selçuk Erkal
14.Mart.2019
TavsiyeNo: 108776
(Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Serkan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
6.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108173
Merkeze girdigim ilk andan itibaren sıcak, samimî bir karşılama ile karşılaştım bunun için ayrıca çok teşekkür ederim .. Egerki Nilüfer hanımdan hizmet aliyosaniz amacin sizin sizin vereceğiniz seans ücreti olmadığını çok net anlarsınız.. hayatınıza doğru şekilde dokunmaya tavsiye vermeye ve bakış acınızı geliştirmeye çalışan bir psikolog var çünkü karşınızda.. Tam bir arkadaş gibi sözü hiç saatte değil.. hadi zaman doldu haftaya gel gibi klişeler den uzak .. bu yazdıklarımdan çok ama çok daha fazlası bunu anca .. odaya girerken ve çıkarken ki duygu değişiminde anlarsınız .. herşey için çok teşekkür ederim Nilüfer hocam . Ve kesinlikle sohbet etmenizi tavsiye ederim bu güzel insan ile. Sevgilerle .
     Beğenin    
Adnan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101886
Nilufer Hanım ile ilgili ikili diyalogunuz danisman danisandan daha çok samimi bir ortam söz konusu Ben onun icin Nilufer diye bahsedicem burdaonunla birlikte geçirdiğiniz zaman diliminde kesinlikle huzurlu ve güvende hissediyorsunuz Bütün kötülüklerden arınmış gibi oluyorsunuz Hayatınıza dogru sağlam adımlar atmak istiyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz Bir insanın hayatında olması gereken bir insan kendisi en azindan bir danisan bir arkadaş gibi Suan mutlulugumun huzurunun sebebinin büyük kısmını Nilufer 'e borçluyum Kesinlikle Danışmanlık alınması gereken bir Uzman olduğunu düşünüyorum Aldığıniz Huzur ve Samimi ortam danismanligin yanında extrasi 😊😊😊
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Doruk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101185
Selamlar, Küçüklüğümde yaşadığım travmaların etkisinde kalıp yıllar geçtikçe onların benim hayatımı kötü yönde etkilediğini farkettim. Hepsi farketmem ile başladı bu önemli bi adım. Hayata olan bakış açımı değiştirmek adına destek almam gerektiğini düşündüm hiç çekinmeden, tereddüt etmeden. Psikolojik anlamda kötü hissetmenize rağmen bu adımı atamıyosanız ufak bi örnek vericem nasıl bi diş ağrınız olduğunda dişçiye gidiyorsanız aynı şekilde psikolojik destek almaktan çekinmeyin. Nilüfer Şişman ile başladığımız ilk günden bugüne çok verimli ve gözle görülür büyük değişimler yaşadım. Aslında çok ufak anlarda bile size çok büyük bi yükmüş görünen bi çok şeyin üstesinden gelip hatta bazen sebepsizce mutlu hayata doğru ilerliyorum ve sayın Nilüfer Şişman'a desteklerinden dolayı çok teşekkür edip, sizlere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Aysegul ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100713
Bız bugun 2. Gorusmemızı gerceklstırdık. Hayatımla ılgılı basedemedıgım objektıf olarak destek almak ıstedıgım ıcın basvurdum .esımde bana destek oldu nu konuda. Psıkologum gercekten cok içten elınden gelenı yapmak ıcın çaba sarfeden birisidir. Onun hakkındakı görüşlerim olumlu yönde . Alanıyla ılgılı yeterınce bılgı sahıbı oldugunu dusunuyorum Ve bu konulardakı uzmanlıg benı etkıledı acıkcası. Kendıısının bılgılerınden faydalanacagım ınsallah Hersey iyi gıdıyor Tesekkurler
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100709
Merhaba Nilüfer hanıma cok kotu bır donemımde tanıstım. Terapıe basladıgımız zamandan berı kendımı cok daha toparladıö ve ıyı hıssedıyorum.terapımın ıyı gıttıgın ve ıse yaradıgını dusunuyorum ve hıssedıyorum. Benı cok ıyı dınlıyor bana karsı olan yonlendırmelerı cok ıyı gelıyor .ıyı bır terapıst oldugunu dusunuyorum.kendısı samımı ıcten ve dogal bır ınsan daha ıyı yerlere gelecegını de dusunuyorum Insallak terapı surecımın sonunda da ıyı seyler yazacagım Saygılar
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Abbas SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64662
Panik atak hastaligimin tedavisinde ve hastaligi cok cabuk taniyip yenmemde cok buyuk faydasdi olan cok iyi ve tecrubeli iyi bir pisikologdur sabriyla guler yuzuyle ve tecrubesiyle beni cok cabuk iyilestirdi.IYTIYACI OLAN TUM HASTALARA TAVSIYE EDERIM KENDISINDEN COK MEMNUN KALDIM.OZEL MELTEM HASTANESINDE CALISMAKTADIR.Kendisi beni cok iyi yonlendirdi hastaliga karsi bilinclendirdi ve kisa bir ilac tedavisiyle bu panik atak hastaliginimi yenip iyilesmemi sagladi buradan kendisine cok tesekkur ederim....
     4 Beğeni    
Mine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62391
Tedaviye başlayalı çok olmadı ama fark edebiliyorum aradaki farkı buda hiç şüphesiz nilüfer hanim sayesinde oldu beni gerçekten anlıyor ve bana yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Kendisini ilk gördüğüm de o kadar sıcak ve güler yüzlü karşıladı ki an ne derdim varsa anlattım. Yardımcı olması sadece seanslarda kalmadı ne zaman zor bir durumda kalsam kendisine rahatlıkla mesaj attım ve cevabını almadığım gün olmadı. Rahatlık herkese tavsiye ederim. Şunu da demeden geçmek istemiyorum ben zor biriyimdir kolay kolay birini begenmem:))
     2 Beğeni    
Tülay SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50651
Nilüfer hanımla 2-3 hafta önce 4 yaşındaki oğlum için görüşmeye gitmiştin. Gayet samimi ve içten karşılaması beni mutlu etmiş ve kendimi daha rahat hissetmemi sağlamıştı. Oğlumla ilgili yapmam gereken ve yapmamam gereken şeyleri anlattı ve her yaşta çocukların bu gibi sorunların var olabileceği ve ebeveylerin bunlarla çatışmadan nasıl başa çıkabileceğimi net bir şekilde anlattı. Bence her anne , babanın kesinlikle bir psikolog veya pedegoka gidip çocukları hakkında yaptıkları yanlış ve doğruları öğrenmeleri gerekmektedir. Kendisine teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Aynur Aktürk
27.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36883
Psk.Nilüfer Şişman, benim universiteden, sınıf arkadaşım. Dolayısıyla 4 yıl boyunca kendisini hem bir psikolog adayı olarak hem de arkadaşım olarak tanıma şansım oldum. Buradan yola çıkarak, kesin olarak diyebilirm ki kendisi hem bir insan olarak hem de işinde bir uzman olarak mükemmel birisidir. Samimi, dürüst ve objektifdir. Bu özellikler iyi bir psikolog olmanın en önemli şartıdır ve açıkcası üçünün bir arada bulunduğu insan sayısı çok azdır. Kendisi eğitimin üniversiteyle bitmediğinin aksine daha yeni başladığının farkında olan ve bu amaçla kendisini her gün geliştiren, işiyle ilgili sürekli eğitimler alan, işini hem çok seven hem de çok ciddiye alan bir insandır. Ben de bir psikolog olarak Nilüferi kesinlikle tavsiye ederim çünkü bilirim ki Nilüferle çalışma imkanı bulan bir danışan şüphesiz güvenilir ellerdedir.
     1 Beğeni    
Kardelen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 32866
Merhaba Psikologumla ilk görüştüğüm an çok heyecanlanmıştım.Belki biraz tedirgin olmuş olabilirim ilk başlarda ancak gayet iyi hizmet aldım.Onunla ilk defa karşılaşıyor olmamıza ragmen bana karşı iyiydi.Problemım arkadaşlarıma karşı sert davranmamdı ama suandan itibaren daha iyi davranmaya çalışacağım.Psikologumla gorusmelerden once tırnaklarımı yıyordum ama suanda yemıyorum.Arkadaslarıma karsı guleryuzlu olmaya calısıyorum.Burada calısan kısıler çok ıyı ve cana yakın,calıstıkları yer temız ve guzel.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Gülseren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32734
Psikolog Nilüfer Şişman'ı çalıştığım kurum sayesinde tanıdım.Çalışma hayatında çok uyumlu ve istikrarlı bir psikolog.Gelişime çok açık, araştırmacı ve çok azimli bir kişiliğe sahip.Arkadaş canlısı ve güleryüzlü .Hastaları ile ilişkisi rutin doktor-hasta ilişkisinden ziyade daha samimi .Böylelikle hastalar kendini daha güvende hissediyor.Bu konuda hastaların daha rahat olduğunu ve onun daha çok güven verdiğini düşünüyorum.Kariyer hayatında başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Halime SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32631
Çocugumun bır takım problemlerıne cozum bulmak amacıyla yardım almaya karar verdık. Psikologumuzla ılk gorusmemızdekı ızlenımımız onun ılgılı ve sıcakkanlı olusuydu.Kendisi konuskan guleryuzlu ve pozıtıf.İkincı seansımızı bıtırmemıze ragmen bulundugumuz asamadan memnunuz. Çocugumun bır takım problemlerıne çözüm bulundugunu gozlemlıyorum.Pozıtıf bır yaklasımı var.Bunun dısında calıstıgı ortama da dıkkat ettim.Meslegının amacına hızmet edecek sekılde dızayn edılmıs.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Banu
20.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32562
Psikolog Nilüfer Hanımla uzun süredir aynı merkezde çalışıyoruz.Birbirimize ulasılabilirlik acısından yakın olamasakta aralarda gorusmeye ozen gosterıyoruz.Onu tandıgım ve bıldıgım yonlerıyle ;mesleğini yaparken güleryüzlü ve samimi davranmaya ozen gosterır.İçten davranır.Kendisine bir şey soruldugunda insanı rahatlatıcı ve tatmin edici konusuyor.Meslegınde kendını gelıstırmek ısteyen ve calısma hırsı olan birısıdır. Basarılarının daım olmasını dılıyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Aslı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32561
Merhaba Nilüfer Hanımı çalıştığı kurumdan dolayı tanıyorum ve kurumda bir çalışan olarak kendisinden sorunlarım nedeniyle yardım istedim.Psikolog Nilüfer Hanım güleryüzlü bir insan.İşinde gayet samimi ve sevecen birisi. Sorulan sorulara cevap veriyor diğer danışanlardan zamanı kısıtlı bile olsa güler yüzlü ve samimi davranıyor. Karşısındakini ikna eden bir kişi ve diğer kişiler tarafından da sevildiğini gözlemliyorum.Bir çok konuda yardımını gördüm ve benimle yakından ilgilendi. Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler ASLI
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Güneş Erdoğan
13.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32328
Yedi yıl önce tanıştık Nilüfer Hanımla. Hem arkadaşım hem meslektaşımdır. Çok okur, şiir sever ve en önemlisi saatlerce dinleyebilir karşısındaki insanı...Duygusal bir yapıya sahiptir ancak akılcılığını da hemen sezersiniz konuşmasından...Onu diğer arkadaşlarından, meslektaşlarından ayıran en önemli özelliği danışanını yargılamadan, nötr bir biçimde dinleyebilmesidir. Benim fikrime göre bir Psikoloğun en önemli özelliği, ona her özel yaşantınızı açabilmenizdir, güven duyabilmenizdir. Psikolog Nilüfer Hanıma bu anlamda güvenebileceğinizi gördüğünüz an anlarsınız. Eğer profesyonel bir dosta ihtiyaç duyuyorsanız:-) hiç düşünmeden irtibata geçin: Memnun kalacaksınız. Psk. Güneş Erdoğan
     3 Beğeni    
Yağmur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32093
Nilüfer hanımı kısa suredır tanıyorum.Kendısıne sosyal paylasım agı sayesınde ulastım.Bugun ıkıncı gorusmemızı tamamladık.Öncelıkle hem benı hem de aılemı dınledıgı ıcın ve ozellıkle objejktıf yaklastıgı ıcın oldukca mutluyum.Genc olması yaşıma yakın olması bana guven verdı.Daha once psikolojık danısmanlık almadım ancak Nilüfer hnm ıyı bır dınleyıcı ve de sempatık yaklastıgı ıcın cok rahatım.Benım ıcın onemlı olan rahat olmamdı ve cok rahatım.Ayrıca calıstıgı klınıkte gayet hos ve guzel bır ortam.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2010
TavsiyeNo: 31183
Nilüfer Hanıma çalışmış olduğu merkez sayesinde ulaştım. Çalıştığı kurumu evime yakın olması nedeniyle tercih ettim.Tesadüfen ona gelmeden önce araştırma yapmıştım internet üzerinden.Aldığı eğitimleri ve sertifikalarına baktım.4.Seansımızı tamamladık.Mutluyum,İyi güleryüzlü sıcak hoş bir insan.Umarım diğer sorunlarımıda zamanla aşacağız birlikte,buna inanıyorum.Sorun ve problemi olan herkese onu güvenle tavsiye edebilirim. Sağlıklı Günler Dileklerimle Yasemin
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Saynur
23.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29991
Nilüfer benim liseden arkadaşımdır. Güzel bir 3 yıl geçirdik kendisiyle. Onu zeki, vefalı, anlayışlı, arkadaş canlısı olarak tanımlayabilirim. Sevmeyi bilen biridir o ve insanları böyle candan sevmesine hayran kalmışımdır hep. Benim onda en sevdiğim yönü sıcak kanlı olması ve olaylara pozitif bakmasıdır. Kesinlikle doğru bir mesleği seçtiği kanısındayım. Şimdi hepimiz ayrı dallarda çalışıyoruz ve okuldan sonra mesleki hayatınındaki başarılarını duydukça gurur duyuyorum kendisiyle. Daha da başarılı olacağına eminim. Seni tanıdığım için çok mutluyum Nilüfer'cim başarılarının devamını dilerim.
     3 Beğeni    
Esmer TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29947
Nilüfer hanımla uzun zamandır tanışıyorum. Kendisi mesleğine kendini adamış olması,sürekli bir ilerleme ve kişisel gelişim cabası içinde olması, insanlarla da iletişim ve bilgi alışverişinin kendisine bu anlamda kazandıracaklarını hesaba katması, mesleğinin getidiği sorumlulukları iyi kavradığının göstergesidir.Bu işi yapan insanların işlerini sevmeleri ve en önemlisi "insan" kavramını iyi bilmeleri gerekir.Nilüfer hanım bu anlamda kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Onun ilerde başarılarıyla herkesçe bilinen işini iyi yapan bir psikolog olacağına eminim...
     2 Beğeni    
Esin Çetin
22.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29937
Nilüfer'i üniversiteden tanıyorum, aynı sınıftaydık. Liseden yeni mezun olmuş ergenler olarak girdiğimiz üniversiteden beraber psikolog olarak çıktık. Bu sürece tanık olmuş biri olarak söylüyorum ki Nilüfer "kendini geliştirme" zevkini tatmış ve hatta bunun bağımlısı olmuş bir insan. Anladığım kadarıyla da hala bu azmi, heyecanı devam ediyor. Umarım hiç de geçmez. Başarılarının devamını dilerim Nilüfer'cim, ileride daha da iyi yerlerde olmanı dilerim..
     3 Beğeni    
Yeşim Tuncer
10.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28877
Nilifer Şişman'la 9 yıllık bir dostluğumuz var. insanın kendisini onun yanında mutsuz hissetmesi mümkün değil.yaşadığımız bu zorlu ve stres dolu yaşam koşullarına rağmen hayata bu denli güzel ve pozitif bakışı,yüreğinin bu denli sevgi dolu oluşu hayret verici ve bir o kadarda gerçek. mesleki anlamda ise danışanlarına ve okurlarına daha verimli olabilmek adına kendini sürekli yenileyen ve geliştiren,mesleğinin takipçisi ve mesleğini büyük bir tutku ve aşkla yapan saygıdeğer bir insan. seni tanımak hayatıma çok şey kattı arkadaşım saygı,sevgi ve zerafetle...
     4 Beğeni    
Cihat Engin
12.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28070
(Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Aslı Çağlar
11.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28052
Nilüfer Şişman'la tanışıklığımız üniversite yıllarında başladı. Sonrasında kısa süreli de olsa aynı iş yerinde çalışma imkanı bulduk. Dobralığı, samimiyeti, güler yüzü, insanlara duyduğu büyük sevgisi, işini titizlikle yapması, herkese örnek olabilecek azmi ve işine gösterdiği büyük saygısının yanında aldığı çok önemli eğitimleri de birleşince eminim ki sevgili arkadaşımı her zaman çok iyi yerlerde göreceğim. Biliyorum ki ben Bursa'da çalışmaya başlayınca İstanbul'dan gelen taleplerde danışanları yönlendirebileğim çok iyi bir meslektaşım var. Yolun hep açık olsun... Psikolog Aslı ÇAĞLAR
     7 Beğeni    
Büşra Döger
7.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27889
(Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Pınar Yıldız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27871
Nilüfer Hanımla iş gereği tanıştık. Editörü olduğum siteye psikoloji alanında haftalık köşe yazısı ve özel dosya çalışmaları hazırlıyor. Pek çok kişiyle çalışma imkanımız olmasına rağmen konulara bakış açısının çeşitliliği, insanlara ve olaylara yargılamadan çözüm odaklı yaklaşması ve disiplinli olması nedeniyle kendisini tercih ettik. Zaman ilerledikçe yanılmadığımızı da gördük. Ayrıca oldukça rahat iletişim kurabilen, sıcacık bir insan. Ona rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bunun yanısıra mesleğine olan sevgisini gözlerinden görebilir, onunla çalıştıkça sağlam bir iş ahlakı taşıdığını anlayabilirsiniz. Zaman ilerledikçe tecrübeleriyle doğru orantılı başarısının da artacağından eminim. Bu azim, disiplin ve iş sevgisiyle Nilüfer, alanında oldukça önemli işlere imza atacaktır.
     17 Beğeni    
Özdemirhan Tezer
6.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27870
(Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     5 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27864
Psikoloğumla bir kaç ay önce tanıştım ve hayatımı kendisiyle tanışmadan önce - sonra diye ayırabilirim.Sadece bir doktor olarak değil bir arkadaş gibi yaklaştı bana ve yaşadığım zor günleri onun sayesinde yenmeye başladım.Kendime olan güvenimi yeniden psikoluğum sayesinde kazandım.Kendisiyle hala görüşmekteyim ve randevu günlerimizi iple çekiyorum diyebilirim.Çünkü onunla konuştuğumla gerçekten beni rahatlatıyor ve bana çok içten ,çok samimi davranıyor.Hem bu kadar tatlı ve mesleğinde bu kadar iyi bir psikolog bulduğum için kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum.Ona bir kez daha teşekkür ediyorum.Hiç düşünmeden herkese tavsiye edebilirm..:)
     12 Beğeni    
Seren
20.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23383
(Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     6 Beğeni    
Psk.Müge EMEKSİZ
3.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 22906
NİLÜFER ŞİŞMAN'ı lise yıllarımda tanıdım. Tesadüf bu ya aynı mesleği tercih ettiğimiz yetmedi, aynı bölümü hatta aynı okulu tercih ettik. Üniversitedede sürdü bir çok paylaşım...Halada sürmekte.... Yönlendirmeye ihtiyaç duyduğum bir çok danışanımı gözüm arkada kalmadan kendisine yönlendirmekteyim. Çünkü biliyorumki NİLÜFER ŞİŞMAN elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak ve mesleğinin hakkını vermeye çalışacaktır. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan bireylerin çekinmeden danışabilecekleri biridir kendisi. Lise yıllarımdan beri hayatıma dahil olan meslektaşımı dilerim çok daha iyi yerlerde görürüm...
     9 Beğeni    
Nilay Şişman
3.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21808
(Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     20 Beğeni    

Nilüfer ŞİŞMAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Tiyatro,Resim,Spor

Sevdigi Yazarlar : SAİT FAİK,SEBAHATTİN ALİ,GORKİ

Sevdigi Muzikler : TÜRK SANAT MÜZİĞİ

Sevdigi Filmler : I ROBOT,P.S. I LOVE YOU,AKIL OYUNLARI


Nilüfer ŞİŞMAN'ın Kitap ve Yayinlari Nilüfer ŞİŞMAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Makale,tez;

'Üniversite öğrencilerinde algılanan aile desteği ve İntihar arasındaki ilişki ' adlı akademik bir calismam buunmaktadir.

Kitap;Güldünya'ya mektup adlı yarışmada mektubum kitapta yayinlandi.

Hurriyet ailenin web sitesinde aktif olarak makale ve video paylasimim bulunmaktadir.

Nilüfer ŞİŞMAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Nilüfer ŞİŞMAN Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
Merkezımızde psıkıyatr kontrolunde olan danısanlarımız ıcın Psıkolojık Danısmanlık gorusmelerı ındırımlıdır.

Nilüfer ŞİŞMAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nilüfer ŞİŞMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Uzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Uzman Psikolog Çağla Tuğba Hanım işini profesyonelce yapan, gözlerinin içi gülen, ışıltısını her gittiği ortama yayan çok kıymetli bir meslektaşımdır....
Nilüfer ŞİŞMAN'ın Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Okb
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikohome Klinik
Bakırköy-Nişantaşı-Kadıköy (Konumlar İçin Lütfen İletişim Kurunuz)
İstanbul
Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 239 29 80
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(40 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
T.C.Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(17 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2022) - İstanbul Üniversitesi Kariyer Danışmanlığı Yüksek Lisans (2015)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Uzm.Psk.Nilüfer ŞİŞMAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nilüfer ŞİŞMAN'ın Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Okb
Nilüfer ŞİŞMAN Mesleki Videolar Videoları
-

12:55
Top