TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Psikolog, Veteriner Hekim, Diyetisyen tanıyorsanız, hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Sitemizde listelenen mesleklerden birine mensupsanız, isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

TavsiyeEdiyorum.com tamamen ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye Yazın   Bize Yazın


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

22,140

Uzman Makaleleri:

13,412

Yayınlanan Tavsiye :

59,209


Kayıtlı Pedagog : 101
Pedagog Tavsiyeleri : 1,203

Şu anda sitemizi 247 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni İsim Ekleme
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (13,412)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (233)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (1769)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (409)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Taahhüdü Güvenilirlik Taahhüdümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Psikoterapi Yolculuğu Nedir ? Ne Değildir?
[Psk.Hilal BEBEK]
Panık Bozukluk Nedir Ve Nasıl Tedavi Edilmeli ?
[Psk.Damla KANKAYA]
Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğunda Erken Keşif Hayat Kurtarır
[Psk.Dnş.Afife SELVİTOPU]
Anneliği Keşfet...
[Psk.Dnş.Afife SELVİTOPU]
Vajinusmus
[Op.Dr.Güzin BAŞCI]
Diyabet Ve Depresyon
[Merve PEHLİVAN]
Kurban Bayramı’nda Da Beslenmemize Dikkat Ediyoruz
[Dyt.Emine DEMİR]
Obezite Ve Görülme Sıklığı Nedir?
[Dyt.Emine DEMİR]
Yaşlılıkta Beslenme;
[Dyt.Emine DEMİR]
Kefirin Önemi;
[Dyt.Emine DEMİR]
Beslenmede Kış Aylarında Nelere Dikkat Etmeliyiz
[Dyt.Emine DEMİR]
Beslenmede Balığın Önemi
[Dyt.Emine DEMİR]
Bebek Beslenmesi Ve Anne Sütü
[Dyt.Emine DEMİR]
Menopoz İle İlgili Yanlış Bilinenler
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Servikal Spinal Stenoz (Boyun Omurilik Kanalında Darlık)
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Boyun Ağrısının Nedenleri
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Boyun Sağlığı İçin Öneriler
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Bel Sağlığınız İçin Öneriler
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Fibromiyalji
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
İnme (Felçlik) İçin Risk Faktörleri
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Hiponatremi (Kanda Sodyum Düşüklüğü)
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Tek Taraflı Göz Kapağı Düşmesi (Pitozis)
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Karpal Tünel Sendromu (El Bileği Seviyesinde Sinir Sıkışması)
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Nöropatik Ağrı Nedir?
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Parkinson Hastalığı
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Trigeminal Nevralji (Ani Yüz Ağrısı)
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Küme Baş Ağrısı
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Epilepsi (Sara Hastalığı)
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Chıarı Tıp I Malformasyonu
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Araknoid Kist Nedir? Nasıl Teşhis Edilir?
[Prof.Dr.Orhan ŞEN]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Lili HURİOĞLU, Adana, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi57 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Sezai Reçber , 26-08-2015 23:25
Didem kızım en yakın aile dostumuzun kızıdır. çocuklarımla beraber büyümüş ve okumuştur. Kendi kızımdan hiç bir zaman ayrı görmedim. Ted kolejinde okurken her sabah ben onları okula bırakırdım. Her sabah yeni bir konuyla gelirdi didem. Hep meraklıydı, hep öğrenme isteğiyle doluydu. Bu azmi hiç bitmemiş olacakki doktorasını yapıyordu en son konuştuğumda. Torunuma Ankara bir uzman bulmak için aradım. Her zamanki gibi sıcak tavrıyla açtı telefonu elinden geldiğince kendi yardımcı olmak istedi. Didem kızımızın geldiği mevki beni çok gururlandırdı. Olduğu haliyle biraz katkım olabildiyse ne mutlu bana. Dürüst, işini iyi yapan ve mesleğini seven bir uzman ararsanız bütün ailelere tavsiye ederim. Saygılarımla.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi160 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : selda , 23-08-2015 23:46
Televizyonda gezinirken ilk kez gördüm Pedegog Veysel Bey'i. "Kekemelik"kelimesini duyunca hemen dikkatimi çekti ve programı izledim.Yöntemlerle ilgili kısa bilgiler dinledim.Oldukça ilginç geldi.İnternetten bakıp kim olduğunu daha iyi araştırayım dedim.Açıkcası internetten daha çok "şikayet var mı?" diye araştırdım.Çünkü iyi olanı herkes yazar ama kötü herhangi birşey varmı diye baktım, yok! Herkes memnun.Ben arayıp randevu alayım diye düşünürken 1 ay geçti.Açıkçası Mersin'de oluşu durumu zorlaştırıyordu. Memleketten arkadaşım aradı yiğeninde kekemelik başlamış Veysel Bey'i bulmuşlar ve götürmüşler.Tedavi gayet başarılı geçmiş ve döner dönmez akıcı bir şekilde konuşmaya başlamış. Bazı tereddütlere rağmen işin ucunda çocuğunuz varsa herşeyi göze alırsınız.Ki iyikide almışım.Bırakın çocuğumu tüm ailemi etkiledi Veysel Bey. En önemliside çocugumda çok güzel gelişmeler kaydettik "özgüven.."Büyük oğlum içinde Psikolog Mahmut Bey için randevu aldım.Bu yıl son sınıfta ve derslerine konsantre..ders çalışma sistemi gibi konular için yardım aldık. İnanın internette yazılanlar,anlatılanlar , arkadaşımın söyledikleri eksikmiş.Tüm samimiyetimle söylüyorum ki harika iki kardeşle tanıştım.İşini saygı, verimlilik ve müthiş bir enerjiyle yapan iki mükemmel insan.Yöntemler..teknikler..sohbetler hepsi ayrı ayrı bir önem ve güzellikteler.İnsana insan olduğu için değer verilen sıcak, samimi insanların iç içe olduğu ... [Devamı..]
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi160 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : NEVİN ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 23-08-2015 21:30
Kocaeli de oturuyorum . 3 yaşında bir erkek evladım var. Kendisi çok güzel konuşan biriydi . Yaklaşık 1 ay önce birdenbire kekemelik başladı konuşmak istediğinde kelimeyi çıkartamıyor sesi çıkartmak için yüzünü şekilden şekile sokuyordu. Bu durum beni çok ciddi bir bunalıma soktu.Kendisi bir kelimeyi çıkartana kadar nefesini ayarlayamıyordu benimde ömrümden ömür gidiyordu.Psikiyatristlere götürdük. Hepsi “Amam belli etmeyin, hiç böyle bi şey yokmuş gibi davranın vs. vs. aman bekleyin acele etmeyin.Hepsi sanki kendi aralarında anlaşmış gibi bunu söylediler .Bu da bende ÜMİTSİZLİK ÇÖKÜNTÜ yarattı. Bu söylenenler bizi daha çok karamsarlığı itti çünkü kimse net, somut bir çözüm söylemiyordu. İnternette de bir çok site buldum okudum hemen hemen hepsi aynı kalemden çıkmış gibi aynı tavsiyeleri yapıyorlardı. Beni bu durum tatmin etmedi. Internet üzerinden yaptığım araştırmalar sırasında bir tesadüf sonucu tavsiye ediyorum.com sitesinde ANKARA lı bir beyin yaşadıklarını ve VEYSEL KIZILBOĞA ismini buldum.Mersin’de Kekemelik üzerine terapi yapan Veysel Kızılboğa beyin sitesine ulaştım. Kendisini telefon ile aradığımda o güne kadar söylenen tüm tavsiyelerin aksini söyledi. Telefonda söyledikleri beni uzun uzun dinlemesi ve söylediği tavsiyeleri birebir oğluma uyguladıktan sonra kendisini araştırdık. Almanya’da eğitim almış olması sadece kekemelik ve mutizm sorunları üzerine terapi yapıyor olması en önemlisi küçük yaştaki çocuklar ile daha başarılı terapiler yapıyoruz demesi bizim gözüm... [Devamı..]
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi57 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Mehmet Gür Peker , 21-08-2015 22:14
Didem Abla ile ilk tanışmam, ailemin vasıtasıyla oldu. Kendisi benim kuzenimin nişanlısıydı.Saint benoit fransız lisesinden mezun olmuş ve, Paris Sorbonne-Panthéon Universitesi Kamu Yönetimi-İş İdaresi Bölümünü kazanmıştım. Fransada bulunduğum sürece okula ve Parise alışamamıştım. Okuldan ayrılmayı düşünüyordum bu fikrimi ailem ile paylaştığımda benim uzman biriyle görüşmem gerektiğini söylediler. Didem abla ile bu vasıtasıyla görüştüm. Türkiyede yaşamadığım için terapotik sürece girmedim fakat farkındalıklarım arttı ve korkularımda azalma oldu. Yaşadığım güçlüklerle baş etmeyi öğrendim. Yardımlarından ve desteğinden dolayı kendisine tesşekkür ederim ve benim gibi bu problemi yaşayan herkese yardım almasını tavsiye ederim.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi57 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ramazan TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 19-08-2015 10:20
Didem hanım ile tanışmam eşimin vasıtası ile oldu. Her ikiside aynı kulubün üyeleriydi. İş yoğunluğu dolayısıyla çocuğuma fazla vakit ayıramıyordum evdeykende dinlenmeyi tercih ediyordum. Bir süre sonra oğlumun ders başarısı da düşme gözlenmeye başladı ve okul rehberliği bizi çağırdı. Öğretmenin gözlemi oğlumun beni özlediği ve bundan dolayı ilgi çekmeye çalışması olarak söylenince. Eşimin tanıdığı olan Didem hanıma danışma gereği duyduk. Kendisi bize nasıl kaliteli vakit geçirebileceğimizi, şehir dışımdayken bile nasıl ilgimizi gösterebilceğimiz konusunda bilgilendirdi. Okuyabileceğim kitaplar önerdi ve birlikte yapabileceğimiz etkinlikler bulmamız gerektiğini söyledi. Didem hanım bu ufak tavsiyeleri bile oğlumda değişim yaratmayı sağladı. Kendisine teşekkür ederim. Saygılarımla.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Burcu KARAKAŞ Fotoğraf
Burcu KARAKAŞ
İzmir
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : AYLİN ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 11-08-2015 12:18
Merhaba, Ben Masal'ın annesiyim. Masal 4 yaşında ve şuan anaokuluna gidiyor. Doğduğu günden bu yana çok hareketli, kendi kuralları dışında hiçbir kurala uymayan çok zor bir çocuk oldu. 1,5-2 yaşlarındayken hiçbir komut almaması, konuşmada yaşının gerisinde kalması ve dikkat eksikliği olması sebebiyle anne babası olarak çok endişelenmeye başlamıştık. Burcu Hanım'dan destek almaya başlamamız bu döneme rastlıyor. Kendisi öncelikle bizi bilinçlendirdi ve doğru davranışları benimsememiz konusunda bizi çok olumlu şekilde yönlendirdi. Daha sonra kızımıza çizdiği yol haritası ile birçok problemin üstesinden gelmeyi başardık. Masal hala çok hareketli ama konuşma, sosyalleşme, dikkat, komut alma gibi birçok konuda bizi şaşırtacak kadar ilerlemiş durumda. Burcu Hanım, mesleğinde son derece uzman, çocuk gelişiminin her dalında tecrübe sahibi, işine gönül vermiş, çok samimi, güler yüzlü, sabırlı ve çok değerli bir danışmandır. Her konuda destek almaya devam ediyorum ve kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Burcu KARAKAŞ Fotoğraf
Burcu KARAKAŞ
İzmir
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : T.. ECZANESİ , 10-08-2015 13:07
Sayın Burcu Karakaş'ı, her gün onlarca genç anne ve baba tarafından danışılan bir eczacı olarak değerlendirmek istiyorum. Biz eczacılar sizin en yakın aile danışmanınız ve aile dostunuz olarak hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Gün içerisinde yeri geliyor dahiliye, ortopedi, kardiyoloji, göz, dermokozmetik ve benzeri bütün branşlarda onlarca soruyla karşılaşıyor, bilgimiz dahilinde etik kurallar içinde elimizden geldiğince sizleri aydınlatmaya ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir çok aile içi sıkıntılarınızı danışıp okuldan gelecek çocuklarınız için evlerinizin anahtarlarını teslim edecek kadar güvenmeniz bizlere daha da büyük sorumluluklar yüklüyor. Sorumluluklarımızdan bir tanesi ise erken teşhisin önemini vurgulayarak sizleri doğru yönlendirebilmek. Ve hatta mümkünse kendisini ispat etmiş, üstün başarılı sonuçları herkes tarafından takdir toplayan kişileri ve merkezleri tavsiye etmektir. Sayın Burcu Karakaş, parlak eğitim kariyeri, sürekli kendini yenileyen, araştırmacı, dünya otoritelerini takip eden bilimsel çalışma tarzı ile göz doldururken, yüksek gözlem yeteneği, doğru tespit ve yerinde müdahaleleri ile belki de anne olmasının getirdiği şefkat ve sezgilerinin de desteği ile çocuklarınıza ve sizlere üstün danışmanlık hizmetleri verebilecek gerçek bir profesyoneldir. Kaliteli, yüksek donanımı ve profesyonel çalışma tarzının yanı sıra bir o kadar da güler yüzlü, sıcak ve candan yaklaşımının olması, kolay iletişim kurması, dolayısı ile sorunlara ve çözüml... [Devamı..]
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi160 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : i.y , 06-08-2015 18:34
Benim oğlum şu anda 10 yaşında ve konuşma bozukluğunun bizim hayatımıza girmesi 7 sene önce idi. 3,5 yaşında iken ve gayet düzgün anlaşılabilir bir konuşması varken birdenbire takılmaya başladı.Önceleri tabi ki akraba ve komşular arasındaki BİLGİN!!! kişilerin ve google tavsiyelerini dinleyerek başladık "umursamıyormuş gibi yaptık" çünkü zaten çocuklarda sık rastlanılan bir durum olduğuna ve hemen hemen tamamında 5-7 yaş aralığında geçecekti güya. Tabi bu süreç içerisinde ara ara dalgalanmalar oldu takılmasında bazen azalmalar oldu ve biz işte bu kadarmış dedik ama her defasında yanılmıştık yeniden ortaya çıktığında kah şiddetli kah hafif kafasına göre takılıyordu. Sonrasında tabi ki 6-7 yaş aralığında bütün uzmanları araştırmaya başladık ve özellikle Ankara'da yer alan ve ün yapmış hemen hemen bütün yerlere götürdük, üniversite hastanelerine götürdük, Türkiye'de konuşma bozuklukları üzerine çalışma yapan tek üniversite olan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Üniversitesinin öğretim üyeleri, Profesörleri (sözde), mezunlarının açtığı kliniklere götürdük. Ama hiçbirisi faydalı gelmiyor her defasında çocuk daha farklı tepkiler vermeye başlıyordu. Yani inanın zulümdü tek kelime ile... Zaten bir kere siz çocuğunuzu götürdüğünüzde doktorlarla veya terapistler ile konuştuğunuzda inanmıyorsunuz çünkü söylenilen hiçbir şey mantığınıza yatmıyor, fakat "çocuğum için gitmeliyim belki iyi gelir diyorsunuz" ama her defasında hüsran oluyor vs.vs.vs... Buraya kadar kafasını sallayarak bu yazıyı okuy... [Devamı..]
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Burcu KARAKAŞ Fotoğraf
Burcu KARAKAŞ
İzmir
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Saime Akcicek , 19-07-2015 19:04
Merhabalar, Burcu hanim ile beraber ayni kurumda calistik. Calistigim sure zarfinda ozel egitim alaninda kendisinden pek cok konuda yardim aldim, deneyimlerinden faydalandim. Cok caliskan, disiplinli ve fedakar bir egitimcidir. Ozel cocuklara anne sefkatiyle yaklasir(calisma arkadaslarina bile :)) annelerinin yoklugunu aratmaz, en az anneleri kadar merhamet gosterirdi. Kendi cocugumu gozum arkada kalmadan emanet edebilecegim bir melektir. Keske tekrar birlikte calisabilme imkanim olsa, cunku ogrenebilecegim daha cok sey var. Benim uzerimde ki emekleri icin kendisine minnettarim. Tesekkur ederim, Saygilarimla
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT
İzmir
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi58 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ulaş , 18-07-2015 05:10
Sevgili Aksüt Hocam beni öyle bir zamanda ayağa kaldırdı ki gerçekten inanamazsınız.Hocamın yanına kendi isteğimle gitmedim.Onun için başta biraz endişeliydim.İlk kez böyle bir pedagogla görüşücektim.2 görüşmeden sonra gerçekten bana iyi geldiğini hissettim ve artık benim 2. evim Aksüt Hocamın yanı oldu.Yaklaşık 2 ay boyunca konuştuk dertleştik ve beni öyle bir yerde ayağa kaldırdı ki biraz geç gelseymişim bazı şeylerin düzelemiyeceğini anladım.Sayın Aksüt Hocam gerçekten samimi,güleryüzlü ve güvenilir birisidir.Anneyle anne babayla baba gibi konuşabilen birisidir.Ben 16 yaşımda böyle değerli bir insanla tanıştığım için gerçekten çok şanslıyım.İyiki varsınız Hocam..
8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Aykut AKOVA Fotoğraf
Pdg.Aykut AKOVA
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi111 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 45 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : çidem sancak , 06-07-2015 13:44
merhaba ,ben psikolog olarak bir kurumda görev yapmaktayım.Sayın aykut akova yı bu çalıştığım kurumdan tanıyorum. Kendisi bu kurumda müdür ve Aile danışmanı olarak görev yapmaktadır.Mesleki tecrübelerini bizimle paylaşmaktadır.Aynı zamanda çeşitli konularda ,aileler ide bilgilendirmek için seminer çalışmaları da yapmaktadır.Ben kendisinin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmaktayım. Mesleğinde tecrübeli bir kişi olan ,uzmanımız ,aykut akova nnı bu tecrübelerinden ,herkezin yararlanmasına ,aracılık eden ,Tavsiye ediyorum. sitesine de teşekkürlerimi sunarım.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI Fotoğraf
Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI
Ankara
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Esra , 04-07-2015 20:53
Benim 2.5 yaşında bir oğlum var. Oglum doğar doğmaz dirençli nöbetler geçiriyordu ve hiç bir epilepsi ilacı nöbetleri durdurmadi Hacettepe çocuk Nörolojisi nde 3 aylıkken epilepsi cerrahisi geçirdi ve beyin Sol lobundan büyük bir alan çıkarıldı. Sağ tarafında kuvvet kaybi olduğu için 4 aylikken yoğun fizyoterapi başladık.Sp li cocuk gurubunda fizyoterapi almaya basladi oğlum 2 yaşına geldiğinde fizyoterapi iyi sonuçlar verdi ama ciddi davranışsal problemler ortaya çıktı.Herşeyi açıkça belirtmeye çalışıyorum ki bizim durumumuzda olan ailelere yardimci olmak adına çünkü biz Benal hanimdan önce çok kötü deneyimler yaşadık artık oglumuzun ağlama krizleri bizi olumsuz anlamda çok etkilemeye başlamıştı. Kayseri de bize yardimci olacak bi uzman bulamadık araştırarak problemleri çözmeye çalıştık ama hiç bu başarı elde edemedik.Kayseri'de yaşıyoruz ama Ankaraya sürekli nöroloji kontrollerine gidiyoruz ve alanında çok iyi olan fizyoterapist Nükhet hoca sağolsun bize Benal hanımı denememizi söyledi bize hemen randevu aldık.Benal hanimla şehir dışından geldiğimiz için 1 haftalık programa başladık.Benal hanim çocuklarla o kadar yakın ki gozlemleri ve tespitleri bizi çok şaşırttı.(oğlum asla etkilenen eline dokundurtmuyo, istemediği olmayinca kendini arkaya atiyo, konuşma anlamında yasitlarindan çok geride, sağ elini hiç kullanmıyo, cok uzun sure agliyo.oyuncakları atiyo)parantez açtığım problemleri anlattık ve benal hanim ilk gün kuzeyi gozlemledi ve ertesi gün bireysel eğitime başladı... [Devamı..]
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Nilgün GÜMÜŞLÜ, Antalya, Pedagog
Gönül BAYALTUN, Denizli, Pedagog
Didem KÜT, İstanbul, Pedagog
Öznur SİMAV, İstanbul, Pedagog
Sonnur KÜKÜRT, İstanbul, Pedagog
Sevil YAVUZ, İstanbul, Pedagog
Aykut AKOVA, İstanbul, Pedagog
Veysel KIZILBOĞA, İçel (Mersin), Pedagog
Dr.Melda ALANTAR, İstanbul, Pedagog
Lili HURİOĞLU, Adana, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Esra YIKICI, Kayseri, Pedagog
Zekeriya GUTER, Balıkesir, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
Dilek TOROS, İstanbul, Pedagog
Nilgün HÜRRİYETOĞLU, İzmir, Pedagog
Gülşen YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Yasemin GÜRBÜZ, Bingöl, Pedagog
Gülsen ERGÜZ, İzmir, Pedagog
Sema YILMAZ, Kayseri, Pedagog
Nurhayat ÇAĞIRTEKİN, Kayseri, Pedagog
Hanım DEMİRBAŞ, Kayseri, Pedagog
Funda KILIÇ ERMİŞ, Ankara, Pedagog
Koray AYDIN, İstanbul, Pedagog
Sonnur KÖSE ÖZTÜRK, İstanbul, Pedagog
Afife ÇORUK, İstanbul, Pedagog
Nazife DOĞAN, İstanbul, Pedagog
Emine ERGÜN, Ankara, Pedagog
Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI, Ankara, Pedagog
Nazan KESKİN, İzmir, Pedagog
Nilüfer EVGİN, İzmir, Pedagog
Burcu KARAKAŞ, İzmir, Pedagog
Selma DEMİRHAN TULPAR, Kocaeli, Pedagog
Sezen TEKİN BAŞ, İstanbul, Pedagog
Meral HASANDAYIOĞLU, İzmir, Pedagog
Özlem TANIŞ, Malatya, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT, İzmir, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Battal ODABAŞI, İstanbul, Pedagog
Hande AKIMAN, İzmir, Pedagog
İnci ÖZKORAY, İstanbul, Pedagog
Aysel ŞENTÜRK, Bursa, Pedagog
Birgül URAL BAYOĞLU, Ankara, Pedagog
Özlem TOKGÖZ, İstanbul, Pedagog
Eylem Metin ÖZKURAL, İzmir, Pedagog
Nalan AZAKLI, İstanbul, Pedagog
Barış ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Haluk KAYA, Yurtdışı, Pedagog
Muharrem ÖZALP, Adana, Pedagog
Eyüp GENÇ, Konya, Pedagog
Gülsüm GENÇAY, Ankara, Pedagog
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ, Gaziantep, Pedagog
Behiye SAKAOĞLU, İstanbul, Pedagog
Ayşen ÖZENÇ, İzmir, Pedagog
Derviş BAHAR, Zonguldak, Pedagog
Selma COŞKAN, İstanbul, Pedagog
Elif IPEK, Kocaeli, Pedagog
İbrahim DEMİR, Yurtdışı, Pedagog
Soner KOŞAN, İstanbul, Pedagog
Gözde ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Dilara TUNÇ, İstanbul, Pedagog
Gökhan KARATEPE, İzmir, Pedagog
Ayşen OY, KKTC (Kıbrıs), Pedagog
Gamze YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Ayşe KESKİN BULUTLU, Tekirdağ, Pedagog
Seher KILINÇARSLAN, Antalya, Pedagog
Nur KURTULUŞ, Antalya, Pedagog
Emine ARSLAN, Bartın, Pedagog
Mine İNAL AKKAYA, İzmir, Pedagog
Nazmiye Nilgün HEKİMOĞLU, İzmir, Pedagog
Seher Eser ÜNALAN, İstanbul, Pedagog
Buket WİLLEKE, İzmir, Pedagog
Elif KOCA, İstanbul, Pedagog
Aysun AKTAŞ ÖZKAFACI, İstanbul, Pedagog
Anıl SARAÇ AKHAN, Ankara, Pedagog
Şenay YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Duygu ÇALIŞIR, İstanbul, Pedagog
Şükran DALP, İstanbul, Pedagog
Erdeniz YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
A.Sedat DEMİR, Sakarya, Pedagog
Meryem KARAÇOBAN KAYA, Sakarya, Pedagog
Emine ERASLAN, İstanbul, Pedagog
İ. Hakkı GÖNEN, İstanbul, Pedagog
Şengül ÖZBAY, Tekirdağ, Pedagog
Aylin GÜZELİŞBİLİR, Bursa, Pedagog
Filiz GÖRÜRTEKİN, İstanbul, Pedagog
Ebru ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Özlem ÖZDEN TUNCA, İstanbul, Pedagog
Ülker YAŞİN, İstanbul, Pedagog

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 114 Üyemiz : Doç.Dr.Sezai LEVENTOĞLU (Genel Cerrah), Psk.Nuran OĞUZKAYA (Psikolog), Psk.Hakan KARABEYOĞLU (Psikolog), Prof.Dr.Abdurrahman ÇÖMLEKÇİ (Endokrinoloji Uzmanı), Dr.Ayşe PINARBAŞI (Cilt Hastalıkları Uzmanı (Dermatolog)), Psk.Gülsen SÜSLÜ (Psikolog), Vet.Hek.Lokman EREN (Veteriner Hekim), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Psk.Dnş.Canan GÜVENÇ (Psikolojik Danışman), Prof.Dr.S. Salih ZOROĞLU (Psikiyatrist), Fzt.Mehmet DURAY (Fizyoterapist), Psk.Ayşegül COŞKUN (Psikolog), Psk.Oktay CÜCE (Psikolog), Psk.Şahin UÇAR (Psikolog), Öznur SİMAV (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Psikolog), Dyt.Emine DEMİR (Diyetisyen), Psk.Taner TOKUÇCU (Psikolog), Prof.Dr.Muhittin ESKİ (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.M. Evren HOŞRİK (Psikolog), Psk.Gülşah BEŞTAV (Psikolog), Dr.Burçin Nuri AKAL (Psikiyatrist), Psk.Osman İLHAN (Psikolog), Prof.Dr.Mehmet KANTAR (Çocuk Doktoru), Psk.Saadet EMİŞÇİ (Psikolog), Psk.Egemen TUĞRUL (Psikolog), Dyt.Fatih SERT (Diyetisyen), Doç.Dr.Başar ATALAY (Nöroşirurji Uzmanı), Psk.Pınar ERSÖZ (Psikolog), Psk.Aysun AKTAŞ ÖZKAFACI (Psikolog), Psk.Nihan DİKME (Psikolog), Psk.Fatih SÖNMEZ (Psikolog), Aysel ŞENTÜRK (Çocuk Gelişim Uzmanı), Dr.Dt. Ahmet Altuğ SOFUOĞLU (Diş Hekimi), Psk.Dnş.Sabri ÇAKAR (Psikolojik Danışman), Psk.İrem BRAY (Psikolog), Psk.Özlem AKKEL (Psikolog), Psk.Bengü TOROSLUOĞLU (Psikolog), Dr.Sevin KARALAR (Göğüs Hastalıkları Uzmanı), Psk.Esra BAYRAKTAR SÜNGÜ (Psikolog), Zeynep BALKIZ (Psikolog / Psk.Danışman), Psk.Nilüfer ÖNDER SANATÇI (Psikolog), Psk.Hilal BEBEK (Psikolog), Dr.Sedat KARAOSMANOĞLU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Gönül ÖZTÜRK (Psikolog), Psk.Dnş.Sude KARAKOÇ FERALİ (Psikolojik Danışman), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Psk.Burcu BÜGE (Psikolog), Dyt.Cansu KAHRAMAN (Diyetisyen), Fzt.Mehmet Akif GÜLER (Fizyoterapist), Prof.Dr.Kadir KOTİL (Nöroşirurji Uzmanı), Psk.Gülru TUĞUTLU (Psikolog), Dr.İbrahim SARI (Tıp Doktoru), Fzt.Çağdaş KAÇMAZ (Fizyoterapist), Op.Dr.Deniz GÖKALP (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dyt.Fatma GÖNEN (Diyetisyen), Prof.Dr.Ali ERGÜN (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Mahinur DOĞAN ATEŞ (Psikolog / Psk.Danışman), Dyt.Gülşen LÜKEL (Diyetisyen), Dyt.Fulya YAZILIKAYA ZEYTİNOĞLU (Diyetisyen), Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Ferhat ÇITIROĞLU (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Özlem TOLAN (Psikolog), Prof.Dr.Enis Alpin GÜNERİ (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Semih DEMİRCİ (Psikolog), Nazlı ÇALIŞKAN (Sosyolog), Psk.Dnş.Kamil DEMİR (DAYI) (Psikolojik Danışman), Dr.Meltem ÇİLİNGİR (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Lili HURİOĞLU (Pedagog), Dr.Dt. Mehmet KELEŞ (Diş Hekimi), Dyt.Aslı MAZIOĞLU ABALIOĞLU (Diyetisyen), Psk.İnci KAVİ (Psikolog), Dyt.Hülya KAYI (Diyetisyen), G. Benan ÖZAN (Çocuk Gelişimi Uzmanı), Doç.Dr.Gökhan ÜÇKAYA (Endokrinoloji Uzmanı), Psk.Yeşim ERDOĞDU (Psikolog), Dyt.Gökhan TIĞLI (Diyetisyen), Psk.Selfinaz DURSUN (Psikolog), Psk.Ezgi Didem AYALTI (Psikolog), Psk.Seçkin AKKOYUN (Psikolog), Psk.Dnş.Gökhan SÖNMEZ (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.E.Aygül ÇELİK İNCİ (Psikolojik Danışman), Dr.Ali Rıza AYDIN (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dr.Fethi TURAN (Psikiyatrist), Op.Dr.Özlem GÜLTEKİN (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Dnş.Hasan KUL (Psikolojik Danışman), Psk.Damla KANKAYA (Psikolog), Güldane KAVGACI (Sosyal Hizmet Uzmanı), Gülşen YILDIRIM (Okul Öncesi Eğitimi Uzmanı), Doç.Dr.Cebrail KISA (Psikiyatrist), Dyt.Melike ÇAĞATAY (Diyetisyen), Psk.Dnş.Ali BIÇAK (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Afife SELVİTOPU (Psikolojik Danışman), Dyt.Gizem ŞEBER (Diyetisyen), Dr.Erkan TIRAK (Göz Doktoru), Psk.Seda Didem ERKEN (Psikolog), Psk.Ecem ŞAHİN (Psikolog), Op.Dr.Güzin BAŞCI (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Feride ALTAY (Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Dr.Dt. Öznur SOYSAN (Diş Hekimi), Psk.Ferit KARADAŞ (Psikolog), Burcu KARAKAŞ (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı), Dr.Ali Algın KÖŞKDERE (Psikiyatrist), Dyt.Yasemin YILMAZ (Diyetisyen), Dyt.Yunus Emre UZUN (Diyetisyen), Psk.Meltem KÖSE (Psikolog), Dr.Psk.Belgin TORUCU (Psikolog), Dr.Psk.Çiğdem KUDİAKİ (Psikolog), Fzt.Ali Serkan ÜNSAL (Fizyoterapist), Psk.İrem ALTAN (Psikolog), Pdg.Sonnur KÜKÜRT (Pedagog), Yrd.Doç.Dr. Uğur DOKUZLAR (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Dr.Dt. Mert Kafkas ŞAHİN (Diş Hekimi)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar
Hilal BEBEK, Dün
İnci KAVİ, 26-08-2015
Seliyha DOLAŞIR, 19-08-2015
Nur GEZEK, 16-08-2015

05:12
Top