2007'den Bugüne 76,794 Tavsiye, 24,970 Uzman ve 17,173 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Sitemizde listelenen mesleklerden birine mensupsanız, isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

TavsiyeEdiyorum.com tamamen ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye Yazın   Bize Yazın


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

24,970

Uzman Makaleleri:

17,173

Yayınlanan Tavsiye :

76,794


Kayıtlı Pedagog : 130
Pedagog Tavsiyeleri : 1,561

Şu anda sitemizi 1651 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni İsim Ekleme
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (17,173)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (270)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (3936)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (444)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Taahhüdü Güvenilirlik Taahhüdümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı


TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Anksiyete Bozuklukları, Kaygı Bozukluğu, Okb, Sosyal Fobi
[Prof.Dr.Mehmet Akif ERSOY]
Çocuklarda Ölüm ve Yas Süreci
[Uzm.Psk.Aysun AKTAŞ]
Ana Babaların Duygu Sosyalleştirme Uygulamaları ve Erken Çocukluk Döneminde Duygusal ve Sosyal Gelişim
[Uzm.Psk.Emine KAYA BİCAN]
Duygudurum Bozuklukları
[Dr.Yusuf KALA]
Ergoterapide Erken Müdahale Nedir ?
[Enes TUĞRUL]
Uyku Yoksunluğu
[Psk.M.Kenan ALYÜRÜK]
İnançlar Arası İntihar Vakaları
[Psk.Mehmet BAKAY]
Anneden Bağımsız Olma Sürecinde Gelişen Sorumluluk
[Uzm.Psk.Şeyma AĞAR]
Cinsel İsteksizlik
[Psk.Ezgi ALBAŞ]
"Neden Erteliyoruz?" Erteleme Davranışı Hakkında Bilmedikleriniz
[Psk.Ezgi TANIL]
Neden Mezoterapi?
[Dr.Turgay MEHMETBEYLİ]
Psikolojik Sağlık Açısından Anne Baba Tutumları
[Psk.Tülay ÜNLÜEVCEK]
Evliliklerde Mutlu Olmak mı? Haklı Olmak mı?
[Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR]
Mutlu Olmak. Ama Nasıl?
[Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR]
Panik Atak Nedir?
[Psk.Aynur İLHAN]
Zorlukların Acımasızlığı
[Psk.İlkten ÇETİN]
Sosyal Kaygı ile Baş Etmek
[Psk.Nazlıcan BALABAN]
Terapötik Koşulların İyileştirici Gücü
[Psk.Ezgi TANIL]
İletişim Becerilerinizi Geliştirecek 10 Yöntem
[Psk.Ezgi TANIL]
Yaşamınızın 3 Düşmanı: Korku, Fobi ve Endişe
[Psk.Ezgi TANIL]
Yaşam Sevinciniz Azaldığında Hatırlamanız Gerekenler
[Psk.Ezgi TANIL]
Kendi Mutluluğunuzun Mimarı Olun / 15 Öneri
[Psk.Ezgi TANIL]
Borderline (Sınırda) Kişilik Bozukluğu İlişkileri Nasıl Etkiler?
[Psk.Aynur İLHAN]
Öz-Saygınızı Geliştirmek İçin Bırakmanız Gereken 10 Alışkanlık
[Psk.Ezgi TANIL]
Depresyon (Majör Depresif Bozukluk) ve Belirtileri
[Uzm.Psk.Aysun AKTAŞ]
Çocukluk ve Yalan
[İrem TURGUT]
Çocuğunuzun Çok Sevdiği Evcil Hayvanı Öldüğünde Nasıl Davranmalısınız?
[Psk.Ezgi TANIL]
Ebeveynlere Altın İpuçları
[Psk.Ezgi TANIL]
Çocuklarda Utangaçlık
[Psk.Ezgi TANIL]
Çocuğunuzu Yeni Doğacak Kardeşine Nasıl Hazırlamalısınız?
[Psk.Ezgi TANIL]
Yeni Eklenen Profesyoneller
İrem TURGUT, Ankara, Pedagog
Merve YILMAZ, Konya, Pedagog
Tuğçe YORULMAZ, Bitlis, Pedagog
Onur CAN ÖNCÜL, Hatay, Pedagog
Mevla KARAKAŞ, Konya, Pedagog
Beyza Nur AKKURT, İstanbul, Pedagog
Mustafa ÜN, Diyarbakır, Pedagog
Zeynep AYDOĞMUŞ, İstanbul, Pedagog
Cansu ÖZKAZANÇ, İstanbul, Pedagog
Tuğba KOÇ, Denizli, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Sıla SALANTUR Fotoğraf
Psk.Dnş.Sıla SALANTUR
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi34 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ömer , 10-08-2018 15:54
Sıla hanıma tavsiye ediyorum sayfasından ulaştım.8yaşındaki oğlum için destek almak istedik.sağ olsun kendisi çok ilgili.bizim için bulunduğu tavsiyelerle ilerliyoruz şuan,oğlumda faydalarınıda görüyorum.başka bi şehirde yaşamış olmasaydık Sıla hanımla görüşmeye devam etmeyi çok isterdim.çözüme ulaşamadınız istediğiniz probleminiz varsa Sıla hanımla görüşmenizi tavsiye ederim.bende sizler gibi bu yorumları okuyarak Sıla hanıma ulaştım.iyiki gitmişim.😊
     Beğenin    

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Uzm.Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi210 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gülnur ve Savaş KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 09-08-2018 14:43
Merhaba, Oğlumuz şuanda 14 yaşında 4 yaşından beri kekemeliği bulunmaktadır.Antalya,Ankara,İstanbul'da bir çok kişi ve kurumdan danışmanlık hizmeti aldık. Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Veysel Kızılboğa ile tanıştık. Veysel ve Mahmut Kızılboğa ile tanıştıktan sonra10 yılı aşkın bir süredir arayış içerisinde ve kekemelik hakkında doğru yolda olduğumuza inandığımız herşeyin yanlış olduğunu gördük. Tesadüflere inanmayan,şans,kader,hurafelere uzak olan buna rağmen çalmadık kapı bırakmayan bize doğru yolu gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Oğlumuzun kekemeliği halen devam etmektedir.Sizin uygulattığınız yöntemler sayesinde artık insanlarla rahat iletişim kurmakta sohbet etmekten kaçmamaktadır.Rahat iletişim kurarak her istediğini yapabilmektedir. Odağa insanı koyan iletişim tarzınız,doğru ve etik yaklaşımınız, danışanlarınızı rahatlatıcı yöntemleriniz sizin pozitif farkınızdır.Bu özelliğiniz Mersinde olmanıza rağmen Türkiyenin heryerinden danışanlarınız olmasının göstergesidir. Veysel Kızılboğa ve Mahmut Kızılboğa iyi ki sizleri tanıdık iyi ki varsınız,çok teşekkür ediyoruz.
     Beğenin    

Sonnur KÜKÜRT Fotoğraf
Pdg.Sonnur KÜKÜRT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi59 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Günnur , 07-08-2018 13:54
Merhabalar, Pedamed Çocuk, Genç ve Akademisinde Sonnur Hanımla tanışma fırsatını onun stajyeri olarak yakaladım ve bu fırsatı bana tanıdığı için kendimi çok şanslı hissediyorum, ayrıca bunun içinde kendisine çok teşekkür ediyorum. Çünkü kendisi gerçekten bu alanda gördüğüm, çok iyi eğitim almış en özverili uzmanlardan birisi ve en önemlisi mesleğini 'severek' ve 'titizlikle' yapıyor ve bununla da kalmayarak bu alanda çalışacak öğrenciler için çok iyi bir eğitim durağı. Alan bilgisinden çok iyi faydalanabileceğiniz bir öğretmen. Bir çocukla nasıl iyi bir iletişim kurulmalı, nelere dikkat edilmeli, nasıl yaklaşılmalı her detayı tüm bilgisiyle öğrencilerine aktaran, onlara da öğretmekten zevk alan bir öğretmendir. Her sabah güleryüzüyle, sıcaklığıyla danışanlarını karşılayarak onların kendini rahat ve 'Emin Ellerde' olduklarını hissetmelerini sağlıyor. Gerçekten bu alanda bilgisine ve tecrübesine sonsuz güvenebileceğiniz bir pedagogtur. Çocukların en çok ihtiyaç duyduğu, kendilerini mutlu ve güvende hissedebilmelerini sağlayan, ilk görüşte çocukları ortama ve kendisine alıştıracak bir gülümsemeye sahip. Çocukların dilinden gerçekten iyi anlıyor. Özellikle DEHB, Disleksi, Öğrenme Güçlüğü, Korku ve Kaygılar, okul başarısızlığı ve EMDR alanlarında tecrübe ve bilgileri diğer meslektaşlarından fark yarattığını düşünüyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca bu alana girecek yeni öğrencilere de çok iyi danışmanlık yapıyor. İyiki Sonnur Hanımı tanımışım diyorum ve cümlelerimi sonl... [Devamı..]
     2 Beğeni    

Elda Ayşe TATLI Fotoğraf
Pdg.Uzm.Elda Ayşe TATLI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Eda , 03-08-2018 17:35
12 yaşındaki oğlumu bütün kaygılarını korkularını yenmesine yardımcı olduğu için elda hocama çok teşekkür ediyorum. Şiddetli kaygılarından dolayı kendi başına asansör kullanamazken evde yalnız kalamazken sadece 7- 8seansta Hatta oda değiştiremezsinken bütün hepsini yendiğimiz için bu sorunları çözdü için eda hocayı şiddetle tavsiye ediyorum kendisini çok seviyorum ilgisine güler yüzüne hayranım kaygı sorununuz varsa gözünüz kapalı gidebileceğimiz tek yer
     Beğenin    

Sıla SALANTUR Fotoğraf
Psk.Dnş.Sıla SALANTUR
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi34 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Betül E. , 03-08-2018 00:33
Sıla hanımla yeni tanıştık oğlum için bir pedogog araştırması yaparken internetten bayağı bir uğraştan sonra kendisinin mail adresine ulaşıp mail attım açıkçası geri dönüş beklemedim ama kısa süre sonra TLF num çaldı. Sıla hanımla o zaman tanıştık.Kendisi çok sıcak kanlı sevecen pozitif enerjisiyle sıkıntımı dinledi. Randevu aldıktan sonra oğlumu kendine getirdim.Tlf ndaki gibi bizi güler yüz ve samimiyetle karşıladı.Güvenilir bilgiler edindim kendisinden oğluma oyun yoluyla testler uyguladı bu beni çok memnun etti ayrıldıktan sonra oğlum kendisini çok sevdiğini sürekli dile getirdi.Mesleki anlamda başarılı ve donanımlı biri.Çocukların dilinden çok iyi anlıyor. Sıla hanımın ilgi ve alakasına teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

Sıla SALANTUR Fotoğraf
Psk.Dnş.Sıla SALANTUR
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi34 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : GAMZE YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 02-08-2018 15:18
Sıla hanımla 6 yaşındaki oğlumla ilgili fikir ve destek almak üzere AVITA aracılığı ile tanıştık . İyikide tanıştık :) hem pozitif , sıcak yaklaşımı hem de bu yaş grubu için okul pedagoglarımızla çok benzer tutum ve yaklaşımda olması oğlumu ve bizi son derece memnun ediyor. Henüz 1 görüşme , 2 oyun terapisi ile oğlumunda bi anda sıla ablası oldu. Kısa sürede sanki ailemizden biri oldu ve anlık gelişmelerle ilgili kendisiyle görüşür olduk. Gerek ofisindeki fiziksel şartlar, gerek kendi ilgisi ve yakınlığı tekrar tercih edip devam etmemizde etken oldu.Teşekkür ediyoruz ilgisine
     Beğenin    

Zeynep Handan AĞILÖNÜ Fotoğraf
Zeynep Handan AĞILÖNÜ
Çanakkale
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Neşe , 27-07-2018 19:34
4 yaşındaki oğlumda artikülasyon( bir-çok harfi söyleyememe, konusma bozuklugu) sorunu vardı. Zeynep Hanımı Internette keşfettim ve hemen aradım. Terapileremize başladık. İlgisi,alâkası süper bir insan . En önemlisi çocuklara olan yakınlığı ve disiplini ile çok kısa sürede çok yol kat ettik. 2 ay gibi kısa bir sürede oğlum sesleri çok rahat çıkartmaya ve kendini çok güzel ifade etmeye başladı. Hayatımda iyiki tanıdığım" dediğim nadir insanlardan birisi Zeynep Hanım. Oğlumun konuşma sorunu son bulduğu gibi, ders aralarında yaptığımız ufak sohbetlerle de hayatıma ve anneliğime güzel ve sıcacık dokunuşları olan mükemmel bir insan....
     2 Beğeni    

Sonnur KÜKÜRT Fotoğraf
Pdg.Sonnur KÜKÜRT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi59 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Psk.Zeynep GÖRENOĞLU , 16-07-2018 15:30
Sonnur Hanım ile yollarımızın kesişmesi tam da ihtiyaç duyduğum anda gerçekleşti. Lisans eğitimimi yeni bitirmiştim ve teorik bilgilerimi pratikte kendisinden öğrenceğim mesleğinde uzman bir hocaya ihtiyacım vardı. Tam da bu süreçte stajyer olarak yanına gittim. Hayatımın en büyük şanslarından biriydi bu. Tüm tecrübelerini , bilgilerini benimle paylaştı. Sıcakkanlılığı, samimiyeti ve meslek hayatındaki tecrübelerini aktarmadaki cömertliği ile yanında bulunduğum vakitler çok keyifli ve istifadeli geçti. Çocuklara davranışları benim için tam bir örnek teşkil ediyordu. Kendisinin davranış ve tutumlarını model alarak meslek hayatıma geçirdim. Tuhaf bir şekilde enerjisi ile tüm çocuklara iyi geliyordu. Oraya gelenin bir daha bırakmak istemediğine aylar boyu şahit oldum. Mesleğine karşı aşkı, şevki, azmi, çabası zaman zaman beni hayrete düşürüyor ve çoğu zaman kendisine benzeme isteği uyandırıyordu:) Sonnur Hanım ile yollarımızın kesişmesi benim için gerçekten büyük bir lütuftu. Buradan herkese gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye ediyorum... ve herkesin önünde Hocama çok teşekkür ediyorum :)
     2 Beğeni    

Sonnur KÜKÜRT Fotoğraf
Pdg.Sonnur KÜKÜRT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi59 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Psk.İrem OTURAKLIOĞLU , 15-07-2018 12:30
Herkese Merhabalar, eğer çocuklarınız için bir uzman arayışı içerisindeyseniz, doğru sayfadasınız. Sonnur Hocayla yüksek lisansta tanışma fırsatı edindim. Fırsat diyorum çünkü daha sonra bizzat kendisinin yanında staj yapma imkanı edindim. Sayfada Sonnur Hanım'ın kurumundaki işleyişten ve çalışmalarından çokça bahsedilmiş zaten. Hepsine katılmanın yanında, 1 sene önce yanında ona dair gözlemlerimi kendisine aktardığım gibi sizlere de aktarmak isterim... Evet yanında psikolog olarak staja gidiyordum, Sonnur Hanım'ın 30 senelik tecrübesinden faydalanmak istemiştim. Seansları gözlemlerken bir zaman sonra çocuğu izlemek yerine Sonnur Hocayı izlerken buluyordum kendimi. Bir anda çocukla birlikte oyuna dahil olup ben kazanacağım hırsına giren, çocukla birlikte kahkaha atan, kaç yaşında olduğunu çocuğa hissettirmeyen biri. Seanslarda gerçekten çok verici, sürekli anlatır EMDR terapisinde şu şekilde uygulama yaparız, Dislektik çocuklarda bu görülür, sen de şu şekilde çalışmalısın gibi sürekli bilgilendirmelerde bulunur. Evet ama yine de Sonnur Hanım'ın yanında en çok ne öğrendim sorusunu "daima güler yüzle ve aşkla çalışmak" şeklinde cevaplamak isterim. Tavsiye kısmına gelecek olursak; 30 yıllık tecrübeli güleryüzlü bir pedagog, danışanlarıyla gözle görülür başarı oranına sahipse, danışanlarının PEDAMED'den ayrılırken umutlu gözleri ve gülüşlerini görmüşsem nasıl tavsiye etmem... Sonnur Hocam kesinlikle tavsiyemdir...
     2 Beğeni    

Merve YILMAZ Fotoğraf
Psk.Merve YILMAZ
Konya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Şerife TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 13-07-2018 00:44
Psikolog Merve Hanıma çocuğumuzla yaşadığımız sorunlarla ilgili pedagog ararken ulaştık. Başvurduğumuzda çocuğum aşırı hırçın ve sürekli ağlama nöbetleri geçiriyordu.Tırnaklarını yiyor ve okulda uyum problemi yaşıyordu. Merve Hanım sayesinde davranışlarının sebeplerini öğrendik.Farkında olmadan bu davranışları tetiklediğimiz noktalar ve doğru bildiğimiz yanlışlar varmış. Merve Hanımın çocuğumuzla yaptığı ikinci görüşmeden sonra bile hemen fayda görmeye başladık. Birkaç seans sonrasında çocuğumuzla düzgün iletişim kurabilir hale geldik. Karşılıklı kararlar almaya başladık. Tırnak yeme ve okulla ilgili tüm problemleri çözüldü. Hatta okulda daha sosyal girişken davranışlar sergilemeye başladı. Merve Hanım, sadece çocuğumuza değil, bize de gösterdiği yöntemlerle duygularımızı ve birbirimizi dengelemeyi öğretti. Benzer problem yaşayan aileler olursa karamsarlığa düşmemelerini ve zaman kaybetmeden psikolojik destek almalarını belirtir,güleryüzlülüğü, yetkinliği ve empatik yaklaşımı ile Konyada çocuk psikoloğu ya da pedagog arayan herkese Psikolog Merve Hanımı en içten duygularla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Esra ÇELİK YILDIRIM
Bursa
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Umut , 10-07-2018 11:50
Oğlumun nerdeyse bir yıldır süren kaka tutma problemini çözdüğü için çok mutluyum. Gittiğim hiç bir doktordan sonuç alamamıştim. Esra hanımın tavsiyelerine uydum ve bir hafta icinde bu sorunumuzdan kurtulduk. Kendisine minnettarım. Cocugum çok sıkıntı yaşıyordu. Yemek bile yiyeniyordu kakası yapmaktan korkuyordu. Esra hanımı herkese tavsiye ediyorum... Esra hanım işinde çok başarılı, ne yapmamız gerektiğini net bir şekilde söylüyor. İlgili bir insan, hastalarını yakından takip ediyor. Kendi çocukları da olduğu için empati de kurabiliyor. Esra Çelik Yıldırım iyiki var. Mesleğinde başarılar diliyorum.
     Beğenin    

Merve YILMAZ Fotoğraf
Psk.Merve YILMAZ
Konya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Meral, Y , 09-07-2018 23:13
Merve Hanım'ı uzun yıllardır tanıyorum. İyi ki tanıyorum dediğim insanlar listesindedir. İşini severek yaptığına ve önemsediğine bizzat şahidim. Bugün bu yazıyı birisi okuyorsa ve gerçekten bir desteğe ihtiyacı varsa Merve Hanım'ı bütün kalbimle tavsiye ederim. Kendisine psikologluk mesleğinden daha çok yakışan bir meslek olamazdı. Özellikle çocuklara yaklaşımı , benim onlarda göremediğim şeyleri görmesi ve çocuklarla iletişimi takdire değer. Özgüveni, içtenliği, empatik yaklaşımı ve kendisini sürekli geliştiren bir psikolog olması nedeniyle Merve Hanım'ı çocuk ve yetişkin psikoloğu arayan herkese öneriyorum.
     1 Beğeni    

Mevla KARAKAŞ Fotoğraf
Pdg.Uzm.Mevla KARAKAŞ
Konya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Psk.Merve YILMAZ , 05-07-2018 18:06
Mevla Hanım'la Özel Optimum Aile Danışma Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi işini çok seven, farklı bakış açılarına sahip, birlikte çalıştığı herkesin görüşlerine fazlaca önem veren, yeniliğe açık ve çok yönlü biridir. Danışanlarına karşı her zaman içten ve güvenilirdir. Alanıyla ilgili çalışmaları yakından takip eder, yerinde sayan birisi değildir, gelişim ve ilerleme odaklıdır. Kendisiyle çalışma fırsatı yakaladığım için çok mutluyum. Konya'da psikolojik yardım almak isteyen herkese Mevla Hanım'ı öneririm.
     Beğenin    

Merve YILMAZ Fotoğraf
Psk.Merve YILMAZ
Konya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Pdg.Uzm.Mevla KARAKAŞ , 04-07-2018 18:21
Merhabalar Merve Hanım’ın işini severek yapan, güler yüzlü, samimi duygusal açıdan dengeli, uyumlu ,sakin tavrı ve duruşu, akılcı yaklaşımlarıyla bu iş için doğurmuş dedirten bir psikolog olduğunu söylemeliyim . İşinin gerektirdiği bütün eğitimleri almaya çabalayan ve kendisi sürekli geliştiren bir uzmandır . Ayrıca Özel Optimum Aile Danışma Merkezi’nde beraber çalışmaktayız.Eğer bir uzman yardımı almak istiyorsanız Konya’da Psk.Merve Yılmaz’ı tavsiye ederim. Sevgiler.
     2 Beğeni    

Sıla SALANTUR, İzmir, Pedagog
Ömer CİMEM, İstanbul, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Afife SELVİTOPU, İstanbul, Pedagog
Raziye ÖZCAN, İzmir, Pedagog
Gönül BAYALTUN, Denizli, Pedagog
Öznur SİMAV, Balıkesir, Pedagog
Dr.Sevil YAVUZ, İstanbul, Pedagog
Aykut AKOVA, İstanbul, Pedagog
Veysel KIZILBOĞA, İçel (Mersin), Pedagog
Dr.Melda ALANTAR, İstanbul, Pedagog
İrem TURGUT, Ankara, Pedagog
Merve YILMAZ, Konya, Pedagog
Tuğçe YORULMAZ, Bitlis, Pedagog
Onur CAN ÖNCÜL, Hatay, Pedagog
Mevla KARAKAŞ, Konya, Pedagog
Beyza Nur AKKURT, İstanbul, Pedagog
Mustafa ÜN, Diyarbakır, Pedagog
Zeynep AYDOĞMUŞ, İstanbul, Pedagog
Cansu ÖZKAZANÇ, İstanbul, Pedagog
Tuğba KOÇ, Denizli, Pedagog
Dilara BİLGE, Samsun, Pedagog
Suzan SARITAŞ ÇAKMAK, Sivas, Pedagog
Safiye KILIÇ METİN, Ankara, Pedagog
Okan BAL, Gaziantep, Pedagog
Murat ACAR, Adana, Pedagog
Gül Elmas AHLATÇI, Çorum, Pedagog
Ayşenur KARAASLAN, Elazığ, Pedagog
Hilal KÜÇÜK, Bursa, Pedagog
Serap BUHARALI, İstanbul, Pedagog
Esin SELİMOĞLU, Ankara, Pedagog
Pınar ÖZGÜVEN DUMAN, Adana, Pedagog
Gülşah ÖZTÜRK ERTEN, İstanbul, Pedagog
Figen ÇALBIYIK, İstanbul, Pedagog
Burcu TÜRKTUNÇ, Gaziantep, Pedagog
Esra TIKLAR, Ankara, Pedagog
Tuba SÜTÇÜ ULUSOY, Antalya, Pedagog
Pınar KAYA DÖŞLÜ, Adana, Pedagog
Özge DEMİRCİ, Tekirdağ, Pedagog
Meltem VARAN, İstanbul, Pedagog
Hülya EĞİN, Kocaeli, Pedagog
Derya YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Aziz KÜÇÜKKELEPÇE, İstanbul, Pedagog
Esra ÇELİK YILDIRIM, Bursa, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Ebru YURDALAN, İstanbul, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Hazan ŞAHNAOĞLU, Kocaeli, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Şerife ERASLAN, Ankara, Pedagog
Hande ATAÇ, Ankara, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Ömür KAHRAMAN, Kocaeli, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Esra YIKICI, Kayseri, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
Dilek TOROS, İstanbul, Pedagog
Nilgün HÜRRİYETOĞLU, İzmir, Pedagog
Gülşen YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Yasemin GÜRBÜZ, Bingöl, Pedagog
Gülsen ERGÜZ, İzmir, Pedagog
Sema YILMAZ, Kayseri, Pedagog
Nilgün GÜMÜŞLÜ, Antalya, Pedagog
Nurhayat ÇAĞIRTEKİN, Kayseri, Pedagog
Hanım DEMİRBAŞ, Kayseri, Pedagog
Funda KILIÇ ERMİŞ, Ankara, Pedagog
Koray AYDIN, İstanbul, Pedagog
Sonnur KÖSE ÖZTÜRK, İstanbul, Pedagog
Afife ÇORUK, İstanbul, Pedagog
Nazife DOĞAN, İstanbul, Pedagog
Emine ERGÜN, Ankara, Pedagog
Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI, Ankara, Pedagog
Nilüfer EVGİN, İzmir, Pedagog
Burcu KARAKAŞ, İzmir, Pedagog
Selma DEMİRHAN TULPAR, Kocaeli, Pedagog
Meral HASANDAYIOĞLU, İzmir, Pedagog
Özlem TANIŞ, Malatya, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT, İzmir, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Battal ODABAŞI, İstanbul, Pedagog
İnci ÖZKORAY, İstanbul, Pedagog
Aysel ŞENTÜRK, Bursa, Pedagog
Birgül URAL BAYOĞLU, Ankara, Pedagog
Özlem TOKGÖZ, İstanbul, Pedagog
Eylem Metin ÖZKURAL, İzmir, Pedagog
Nalan AZAKLI, İstanbul, Pedagog
Barış ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Haluk KAYA, Yurtdışı, Pedagog
Muharrem ÖZALP, Adana, Pedagog
Eyüp GENÇ, Konya, Pedagog
Gülsüm GENÇAY, Ankara, Pedagog
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ, Gaziantep, Pedagog
Behiye SAKAOĞLU, İstanbul, Pedagog
Ayşen ÖZENÇ, İzmir, Pedagog

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 91 Üyemiz : Uzm.Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog - Psikolojik Danışman), Dt.Yakup GÜRCÜ (Diş Hekimi), Psk.Gül Billur GENÇER (Psikolog), Psk.İlkten ÇETİN (Psikolog), Uzm.Psk.Ali İhsan YAKA (Psikolog), Dr.Mehmet Salih ÖZAYTÜRK (Akupunktur Hekimi), Psk.Hatice ZENGEL (Psikolog), Uzm.Psk.Zehra AKPINAR YENİDÜNYA (Psikolog), Uzm.Psk.Seval HACIM KILIÇ (Psikolog), Fzt.Teoman GÜNDÜZ (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Ayça ÜLKER ERDEM (Psikolog), Uzm.Psk.İclal ESKİOĞLU AYDIN (Psikolog), Psk.Ezgi TANIL (Psikolog), Psk.Hasan AKALIN (Psikolog), Psk.Elif GÜNERİ (Psikolog), Uzm.Psk.Aysun AKTAŞ (Psikolog), Uzm.Psk.Gülderen KILIÇ (Psikolog - Psikolojik Danışman), Cemile AKTAN (Sosyal Tekniker), Psk.Nevzat TEKİN (Psikolog), Psk.Emre SÜRGİT (Psikolog), Uzm.Psk.Melek TURAN (Psikolog), Uzm.Psk.Sümeyye ARSLAN (Psikolog), Dyt.Güneş AKYIL AYNACI (Diyetisyen), Uzm.Psk.Abdullah ALPASLAN (Psikolog), Psk.Nihan ARDA ALPMAN (Psikolog), Psk.Vedat DEMİRAL (Psikolog), Psk.Seda AYAR (Psikolog), Dyt.Dilşah KOLAÇ KAÇAR (Diyetisyen), Uzm.Dyt.Zühal AYNACI BAYEL (Diyetisyen), Uzm.Psk.Eyüp AKIN (Psikolog - Psikolojik Danışman), Dr.Birol TUNALI (Kalp ve Damar Cerrahı), Dr.Ertan OKAY (Radyoloji (Röntgen) Uzmanı), Dyt.Fatma YİĞİTOĞLU (Diyetisyen), Yrd.Doç.Op.Dr. Algül ANIL (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dyt.Fatma Merve KALELİOĞLU (Diyetisyen), Uzm.Psk.Nilgün HASAN (Psikolog), Dr.Can PAHALI (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dyt.Merve KURBAN YAĞMUR (Diyetisyen), Uzm.Psk.Benan ŞAHİNBAŞ (Psikolog), Psk.Dnş.Mehmet Emin ZEYBEK (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Canan ÖZBEK (Psikolojik Danışman), Psk.Hacer ZENGİN (Psikolog), Uzm.Psk.Şahin UÇAR (Psikolog - Uzman Psikolojik Danışman), Dt.Tülin ERASLAN (Diş Hekimi), Nilay BAYAZIT ÇELEBİ (Özel Eğitim Uzmanı), Doç.Dr.Arif BAHAR (Çocuk Doktoru), Psk.Emre BULUT (Psikolog), Uzm.Psk.Duygu YÜKSEL (Psikolog), Psk.Gülay OKUTUCU KARAMAN (Psikolog), Psk.Gonca BİLGİÇ (Psikolog), Uzm.Psk.Şeyma AĞAR (Psikolog), Prof.Dr.Atilla İLHAN (Nörolog), Psk.Elif İŞCAN KOCAMIŞ (Psikolog), Psk.Neslihan TOSUNOĞLU (Psikolog), Dr.Burak TOPRAK (Psikiyatrist), Psk.Dnş.Seren KARABULUT (Psikolojik Danışman), Psk.Aysu TULUY SARIKAYA (Psikolog), Dyt.Serkan TUTAR (Diyetisyen), Psk.Melike KALKAN (Psikolog), Uzm.Psk.Işıl ALTINTAŞ UÇAR (Psikolog), Uzm.Psk.Nilüfer DEMİRHAN (Psikolog), Prof.Op.Dr. Mahmut KÖMÜRCÜ (Ortopedi Uzmanı), Psk.Serdar AVŞAR (Psikolog), Psk.Mehmet BAKAY (Psikolog), Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ (Sosyal Pedagog), Uzm.Psk.Dnş.İshak BÜYÜKYILDIRIM (Psikolojik Danışman), Fzt.Murat DİRİLDİR (Fizyoterapist), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Psk.Dnş.Fatih UYUMAZ (Psikolojik Danışman), Psk.E. Elanur GÜRBÜZ (Psikolog), Uzm.Psk.İrem BRAY (Psikolog), Uzm.Psk.Tuba GÜNGÖR ASLAN (Psikolog), Dr.Aylin TOTAN (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.R. Kayıhan ABA (Psikolog), Fzt.Servet ASLAN (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Burcu BÜGE (Psikolog), Dyt.Ahsen COŞKUN (Diyetisyen), Psk.Damla BOZKURT (Psikolog), Dyt.Buşra KAVUKÇU (Diyetisyen), Uzm.Psk.Esra TAŞDEMİR SEYİTOĞLU (Psikolog), Uzm.Psk.Mehmet KILIÇ (Psikolog), Uzm.Psk.Deniz AKINCI (Psikolog), Prof.Dr.Zeliha HEKİMSOY (Endokrinoloji Uzmanı), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Psk.Dnş.H. Güngör YAZICI (Psikolojik Danışman), Psk.Muhammed DEMİR (Psikolog), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Psk.Nazlıcan BALABAN (Psikolog), Fzt.Umut DİNÇER (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Ecem KARAOĞLU (Psikolog), Uzm.Psk.Ümit AKÇAKAYA (Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar
Dr.Mehmet Salih ÖZAYTÜRK
Dr.Mehmet Salih ÖZAYTÜRK
Dr.Mehmet Salih ÖZAYTÜRK

00:27
Top