TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Psikolog, Veteriner Hekim, Diyetisyen tanıyorsanız, hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Sitemizde listelenen mesleklerden birine mensupsanız, isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

TavsiyeEdiyorum.com tamamen ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye Yazın   Bize Yazın


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

21,369

Uzman Makaleleri:

12,163

Yayınlanan Tavsiye :

54,767


Kayıtlı Pedagog : 95
Pedagog Tavsiyeleri : 1,035

Şu anda sitemizi 1141 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni İsim Ekleme
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (12,163)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (217)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (1499)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (406)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Taahhüdü Güvenilirlik Taahhüdümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Haz Ve Bağımlılıklar: Bonzai, Sigara, Alkol Ve Diğerleri…
[Psk.Dnş.Yetkin KUŞAN]
Diş Hassasiyeti İle Başa Çıkabilmek İçin 4 Altın Kural
[Dr.Med.Dent. Onur ÖZTÜRK]
Ramazanda Beslenme Önerileri
[Dyt.Ayşe DURAN]
Okul Çağında Beslenme
[Dyt.Ayşe DURAN]
Aşurenin Faydaları Bamyanın Faydaları
[Dyt.Ayşe DURAN]
Adım Adım Bebeğimi Büyütüyorum
[Dyt.Ayşe DURAN]
Gluten Enteropatisi
[Dyt.Ayşe DURAN]
Çocuk Ve Sosyalleşme
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
Sigaranın Dişeti Sağlığına Etkileri
[Dt.Songül MİRZAOĞLU]
Evlilikte Özeleştiri Yapmak Neden Zordur?
[Psk.Serpil YILMAN KAYA]
İki Arada Bir Derede: Çocuğa Sınır Koymalı Mı Koymamalı Mı?
[Psk.Dnş.Necdet DÖNMEZ]
Çocukta Öz Saygı
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
İnatlaş-Ma
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
Çocuklarda Takıntı: Obsesif-Kompulsif Bozukluk
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
Çocuk Ve Sosyalleşme
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
Teknoloji Artık Her Yerde,dişhekimliğinde Teknoloji Uygulamaları Nelerdir?
[Dt.Şule ÜNAL]
Çocuk Ve Disiplin
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
Çekingenlik
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
Arkadaşı Olmak Mı? Ebeveyni Kalmak Mı?
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ve Erkeklik
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
1 Yaşından Önce Bebeklere Verilmemesi Gereken Besinler
[Dyt.Esra GÜLTEKİN]
Öfkenin Etkileri Nelerdir Ve Neden Durdurulmalıdır?
[Psk.Evren KUL]
Rüyalar
[Psk.Meltem KIRMIZI]
Çocuk Ve Yalan “eyvah! Benim De Burnum Uzayacak”
[Psk.Nuray OZBEN AVŞAR]
İnfertil Çiftlerde Cinsel Doyumun Cinsiyet Kavramı Açısından İncelenmesi
[Simay Okşan ORAL]
Stres Ve Cezaevi Yaşantısı
[Simay Okşan ORAL]
Tüm Yönleriyle Emdr
[Simay Okşan ORAL]
Aşkın Renkleri
[Dr.Sevilay ZORLU]
Panik Atak
[Psk.Gamze KARTAL]
Depresyon
[Psk.Gamze KARTAL]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Zekeriya GUTER, Balıkesir, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Sevil YAVUZ Fotoğraf
Pdg.Sevil YAVUZ
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi153 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 59 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Evren MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 15-12-2014 22:59
Sevil Hanim ile tanistigim icin kendimi cok sansli hissediyorum. Hem bir anne, hem de bir psikolog oldugum icin Sevil hanimin bize ve ogluma olan yaklasimini cok iyi degerlendirebildim. Bu gune kadar gordugum en durust ve en yardimsever danisman kendisi. Yaklasik 3 ay once oglumun ofke kontrol problemi sebebiyle basvurduk kendisine. Sorunlarimizi titizlikle dinledikten sonra, sureklilik ve sık gorusme gerektiren tedavimiz icin evimize daha yakin bir uzmana yonlendirdi bizi. Olaganustu durust ve guven verici bir tutumdu bu. Hatta Sevil hanimin yanindan ayrildiktan sonra esimle de konustuk bu durumu. Bize yollarda hic zaman kaybettirmedi ve oglumuz icin hizli ve verimli olabilecek bir formul gelistirdi. Meslegin icinde olan biri olarak soyleyebilirim ki, danisanin icinde bulundugu kosullari cok iyi analiz eden, empatik bir kisi kendisi. Bizi yonlendirdigi merkezden cok faydalandigimizi da soylemeliyim. Bu olumlu ve durust tavrindan sebep kendisine sonsuz tesekkurler.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ Fotoğraf
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ
Gaziantep
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi40 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : SELMA T. , 11-12-2014 21:07
Melek hanim ile bir arkadaşimin ona daha önce gidip memnun kalmasi sonucu tavsiye etmesiyle ulaştim. Hayatimin en kötü dönemlerinden birinden geçerken ben aslinda ne kadar büyük hatalar yapmak üzereyken kendimi melek hanimin muhteşem terapistliği ile yeniden hayata dönderdim. Hamileliğimin 2. Ayinda eşimle boşanma aşamasina geldik ve ben evi terk edip aileme taşindim. Boşanma davasini kim açsin diye tartişirken son bir şans arkadaşim melek hanima gidersem herşeyin değişebileceğini söyledi. Gerçekten de hayatimiz değişti. Içimde kalmiş beni şişiren kötü duygularimin hepsini eşimle paylaşabildim ve hatalarimi resmen gördüm! Yabanci filmlerde gördüğümüz terapistler varya melek hanim bana onlari animsatiyor. Boyle koltuğunda oturduğu yerden sakince öyle tahminler yürütüp öyle sorular soruyorduki bize şaşirip kaliyorduk ve ben odasindan her çiktiğimda ona hayran oluyordum. Bizi sanki bizden iyi taniyor gibiydi. Şuan 7. Ayimdayim ve sağlikli bir bebek bekliyorum ve eşim yanimda.. Daha ne isterim. Sizlere de melek hanimi taniyin ve hayatinizi değiştirin derim. Işini böyle iyi yapan insan sağolsun varolsun. Melek hanim ile bir arkadaşimin ona daha önce gidip memnun kalmasi sonucu tavsiye etmesiyle ulaştim. Hayatimin en kötü dönemlerinden birinden geçerken ben aslinda ne kadar büyük hatalar yapmak üzereyken kendimi melek hanimin muhteşem terapistliği ile yeniden hayata dönderdim. Hamileliğimin 2. Ayinda eşimle boşanma aşamasina geldik ve ben evi terk edip aileme taşindim. Boşanma dava... [Devamı..]
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Aykut AKOVA Fotoğraf
Pdg.Aykut AKOVA
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi106 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 45 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da! Şu anda Sitemizde!
Tavsiye Eden : Zeynep K. , 01-12-2014 17:58
Aykut Bey ile ilgili ilk bilgiyi internette yaptığım araştırma ile edindim.Özellikle sitenize teşekkürler, sayenizde tanışmış olduk kendisiyle... Sorun 5. sınıfa başlayan kızımın yeni okuluna uyum sağlayamaması ve kaygı bozukluğu yaşamasıydı.Aykut Bey kendisine attığımız elektronik postayı cevapladı.Kendi muayenehanesi bize uzak olduğu için sağ olsun ayağımıza kadar geldi.Biri kızımın okulunda olmak üzere dört seansta, kaygılarıyla başa çıkma konusunda kızımıza yardım etti. Kendisi oldukça mütevazi,yardımcı ve bilgili.Geçtiğimiz ay yaşadığımız bu sıkıntılı dönemi atlatmamızda bize destek olduğu için çok teşekkür ediyor ve yardım almak isteyenlere Aykut Akova'yı tavsiye ediyoruz.Herkese acil şifalar.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ Fotoğraf
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ
Gaziantep
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi40 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : DEMET Y. , 26-11-2014 16:25
Melek hanımdan birkaç ortamda çok güzel konuşulduğunu duymuştum. ondan yardım alan 2 kişi tanıyordum ve çok iyi olduğunu söylemişlerdi. ben de eşimle olan problemlerimizden dolayı sıkıntı çekiyordum. Melek hanım bizi ilk terapiye aldığında çok gergindim çünkü daha önce de bir defa psikologa gitmiştim ve iki üç sefer görüştükten sonra bana çok boş gelmeye başlamıştı. Melek hanımda da öyle olur diye korkmuştum çünkü eşimi zar zor ikna edip getirmiştim ama onun güven veren hali ve ne kadar bilgili olduğunu görünce işte budur dedim. kocam bile Melek hanımın bilgisi ve deneyiminin karşısında ses çıkarmadan gidip gelmeyi kabul etti. o kadar güzel tespitleri vardı ki şaşırıp kalıyorduk. en güzeli de eşime yıllardır anlatmak isteyip anlatamadığım çok şeyi rahatça paylaşabilmemizi sağladı. Allah ondan razı olsun. okadar kıymetli bir insan ki. ben bu kadar yıldır hiç bu kadar iyi ve rahat hissetmemiştim. size de tavsiyem hiç düşünmeyin ve Melek hanıma güvenin.Sağolun Melek hanım sizi hiç unutmicam.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi148 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : BELİNAY , 25-11-2014 21:24
Merhaba.Benim 7 yaşında bir kızım ile 5 yaşında oğlum var.İkisinde de 4,5 yaşına gelince aniden kekemelik durumu ortaya çıktı.Oysa ki kızım çok küçük yaştan itibaren çok güzel konuşan bir çocuktu.Kekemeliğin oluştuğu dönemde çocuk psikiyatrisine götürdük.Doktorumuz kekemelik durumunun zamanla geçeceğini, çocukların yanında asla bu "kekelemek" kelimesini kullanmamamızı , çocuğunuz kekeliyor mu? diyenlere asla kekelemiyor diye çıkışmamızı söylemişti.Neticesinde zaman geçmesine rağmen çocuğumuzdaki kekemelik problemi geçmedi.Çok üzüldüğüm anlardan birinde sorunu internete yazmaya karar verdim.Sayfalar beni VEYSEL KIZILBOĞA hocamın sayfasına yönlendirdi.Hocamla ilgili yorumları okurken benin de çare bulabileceğimi düşünerek okuduğum yorumları eşime anlattım.Oraya götürmemiz gerektiğini söyledim.Veysel Hocamın bize de çocuklarımıza da faydalı olabilceğini düşündük.Hocamla görüşüp gelmemizi söyledi.Oğlum 3 terapi , kızım ise 6 terapi ile konuşması çok büyük ölçüde düzeldi.Allah'ın izniyle Veysel Hocam çocuklarımıza çare oldu.Benim gibi ümidini kaybetmiş ailelere sesleniyorum.Veysel Hocam gerçekten işin uzmanı.Çocuğunuzun yaşı ilerlemeden siz de Veysel Hocamla tanışmalısınız.Hocam , teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. B.P./OSMANİYE
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi148 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gökçe , 10-11-2014 14:34
27 aylık kızımda aniden ortaya çıkan yoğun kelime tekrarları, takılmalar ve bu durumun devamı olan örtme hareketleri bizi Veysel Hoca ile tanıştırdı. Bu durumu yaşayan diğer anne-babalar gibi ne yapacağımızı bilemez bir halde konu ile ilgili araştırma yaparken dil ve konuşma bozukluğu terapisti olan Veysel Hoca’nın sitesine rastladım. Uzmanlık alanlarının yer aldığı CV’sini okuduğumda doğru adreste olduğuma karar verdim ve hemen kendisine telefonla ulaştım. İlk görüşmemizde kızımın bu sorununun boyutunu öğrenmek için tanımlayıcı birçok şey sordu ve nasıl davranmamız gerektiği konusunda bizi telefonda bilgilendirdi. Sonrasında Ankara’dan Mersin’e gitmeye karar verdik. İki günlük terapi sonrasında kızımda örtme hareketi ortadan kayboldu, takılmaları ve tekrarlarının şiddeti azaldı. Görüşmemiz sonrasında bu durumun gelişimsel konuşma bozukluğu olduğunu, kalıcı olmadığını ve gelişim süreci içinde (6 ay-1 yıl) tamamen ortadan kaybolacağını söyledi. Bunu duyduğumuzda hissettiğimiz mutluluğun tarifi yok. Terapi sonrasında her hafta telefon görüşmeleriyle kızımızın durumunu izlemeye devam ediyor, yalnızca konuşma bozukluğu konusunda değil çocuk gelişimi ve davranışları konusunda da danışmanlığını almaya devam ediyoruz. Şimdiye kadar olan üç aylık süreçte bile kızımda inanılmaz bir değişim var. Arada bir tekrarlar ve şiddetli olmayan, hafif takılmalar devam etse de akıcı bir şekilde konuşmaya başladı. Ancak bu durumun sürecin bir parçası olduğunu bildiğimiz için artık içimiz çok rah... [Devamı..]
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi148 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : murat iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 06-11-2014 22:39
Merhabalar ben murat iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı, erzincan da yaşamaktayım. Haziran 2010 doğumlu bir oğlum var. 3 yaşına bastığında geçen sene Kreşe başladı. Anne baba ve dede dışında hiç bir kelime kullanamıyordu. Kreşe kelimeleri öğrensin ve cümle kurabilsin diye verdik, çocuk konuşmaya ve ifadelerini herkesin anlayacağı şekle dönüştürdü.Fakat 2 3 ay sonra kekeme gibi davranmaya başladı. Çoğu kelimede takılmalar ve tekrarlamalar oldu. Her anne gibi benim eşimde çok endişelendi, bulunduğumuz yerde mevcut imkanlardan faydalandık. ancak bir ilerleme kaydedemedik. Bunun üzerine internetten ve bir kaç arkadaştan Veysel beyin adını duyduk. Arayıp kendisiyle görüşerek randevu alıp, Mersin' e gittik. Daha ilk muayenede Veysel bey bize ne kadar işinin ehli ve uzman olduğunu gösterdi. Yaklaşık 2 saat muayenehanesinde kaldık. Eşimle ve benle görüştü ne yapmamız gerektiğini öğretti, ayrıca çocukla da görüştü. Bizim çocuğun kekeme olmadığını sadece akıcı konuşamadığını Veysel beyden öğrendik. Çeşitli tavsiyeler ve içi rahatlamış bir anne baba olarak evimize geri döndük. Veysel Beyle 2 haftada bir görüşüyoruz, çocuğun durumu ve yapmamız gerekenleri bize anlatmaya devam ediyor. Ayrıca şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, ücretler konusu tam bir muamma iken Veysel hocamla tanışınca hiç de öyle korkulacak bir şey olmadığını, parayla pulla hiç işi olmadığını anladık. Şu anda bizim çoçuğumuz da ne takılma kaldı nede tekrarlama, hatta bazen çenesinden bile bıkıyorum. Öyle cümleler kurup, öyle kelimeler söylüyorki sanki... [Devamı..]
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT
Uşak
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Aysel ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 04-11-2014 16:12
Ben 13 yaşındayım. Aksüt Hocama geldiğimde sınav kaygısı taşıyordum. Derslerimi başaramayacağım korkusu vardı. Artık bunlardan kurtuldum. Pedagojik desteğe ihtiyacı olan her çocuğun yararlanabileceği bir uzman. Öz güvenim arttı. Hedeflerimi daha net bir şekilde tespit edebiliyorum. Yeni bilgilere kolay ulaşmanın yollarını ve bu bilgileri kullanmanın öğrendim. Daha iyi, çok iyi ve en iyi olmak gibi hedefleri olanların Hocam'a başvurmasını tavsiye ediyorum.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Deniz KIRATLI
Ankara
Çocuk Gelişimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiTelefon Numaraları Kayıtlı
 
Tavsiye Eden : MVK , 04-11-2014 00:06
merhaba, 2,5 yaşındaki minik prensesimizin otistik teşhisi konulmasından sonra yaşanan karamsar günleri hiç unutamıyoruz.arkadaşımızın tavsiyesi ile tanıştığımız deniz hn artık bizim ailemizin bir ferdi oldu.kendisinin affına sığınarak yazımızda artık sadece ismini kullanacağız.önce bizi motive etmesi ile kara bulutlar dağılmaya başladı.kızımızın rahatsızlığının her şeyin sonu olmadığını ondan öğrendik,çocuğumuza davranış biçimimizin yanlışlarından arınarak güzel günlere adım attık diyebiliriz.sonrası deniz ve kızımız arasındaki süreç ki biz onların her buluşmasının ardından yaşadığımız mutluluğu tarif edebilmek mümkün değil.diğer uzmanlar ile karşılaştırmamız mümkün değil çünki deniz bize bir başka uzman ihtiyacını hiç düşündürtmedi. konuşurken sıkıntı çeken,aşırı dikkat dağınıklığı olan kızımız bugün 4 yaşında ve tanı takibinde %60 iyileşmeyi duyduğumuz anda işte bu diye haykırışımızı unutmayacağız. iyi kalpli,işini yaşamı yapan melek deniz'imiz biz seni çok seviyoruz.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Esra İNCE
Ankara
Çocuk Gelişimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Özge yılmaz , 03-11-2014 14:55
esra ince ile çalışma arkadasiyim.tavir ve tarz olarak cok begendigim bir insan.velilerimize verdigi seminerler kapsaminda gerek is ortaminda yaptigi testleri ve uygulamalarini cok beğeniyorum.bir öğretmen olarak ogrencilerime uyguladigi testlerden ve degerlendirmelerinden cok memnunum.uygulamalarindan kesinlikle geri donusum alıyorum.esra hanımın verdigi seminerlerin ve yorumlarini kesinlikle cok basarili ve yerinde buluyorum. yaptigi meslegin gercekten hakkini verdiğini ve severek yaptığınin farkindayim.bu kadar bilgi birikimini insanlara aktarim sekli sizin çocuğunuzla aranizdaki bağı bi kat daha arttırıyor ve bilinclendiriyor.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ Fotoğraf
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ
Gaziantep
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi40 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : R.D. , 30-10-2014 02:11
Melek hanım gerçekten alanında çok başarılı annemin isteğiyle gitmiştim bu kadar olumlu sonuç alır mıyım emin değildim melek hanım bu konu hakkındaki tüm soru işaretlerini giderdi.Her şey çok olumlu gidiyor seanslar gayet başarılı geçiyor.Ağzınızdan çıkan her kelimenin her boyutu inceleniyor ve öyle harika sonuçlara ulaşabiliyorsunuz ki ve bunu onun yardımıyla kendiniz yapıyorsunuz.Memnun olmadığım tek bir seans bile olmadı.Fark edemeyeceğim en ince noktaları bulup yakalıyor ve benim ona ulaşmam için ipuçları veriyor dolayısıyla yaşadıklarımı daha net ve çok boyutlu görüyorum.Beyninde mumları yakıyoruz sonra aydınlanıyor demişti bir seansta aynen öyle oluyor...
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Sevil YAVUZ Fotoğraf
Pdg.Sevil YAVUZ
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi153 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 59 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Volkan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 29-10-2014 18:17
Yiğit Kartal 3 yaşına gelmişti ve yaşıtlarından çok geride davranışlar gösteriyordu. Konuşmaması bir yana hareketleri ile de bir problem olduğu ortadaydı. Yemek alışkanlığı , uyku saatlerindeki dengesizlik , girdiği ortamlarda yaşadığımız sıkıntılar bizi korkutmaya başlamıştı. İnternetten yaptığımız araştırmaları Yiğit Kartal üzerinde deniyor , bazen olumlu ama çoğunlukla olumsuz cevaplar alıyorduk. ‘’Anne’’ ya da ‘’Baba’’ kelimelerini söylemiyor , sürekli mırıldanma şeklinde sesler çıkarıyordu. Geceleri ağlama krizleri ile uyanıyor ve annesi ya da benim kucağımda olmadan da uyumuyordu. İstediği bir nesneyi eli ile gösterme alışkanlığı yoktu ancak evin hangi odasında , hangi dolabında ne var her şeyi hafızada tutabiliyordu Herkes gibi düzelir umudu ile bekledik ancak yaşı ilerledikçe çok çok az gelişmeler dışında somut adımlar atamadık. Yakın bir arkadaşımız bize Sevil Hanım’ı önerdi. Kendisini internetten araştırdığımızda bu konuda ne kadar derin bilgiye ve tecrübeye sahip olduğunu öğrendik. Hemen bir randevu aldık. Kartal Sevil Hanım’ın ofisine ilk gitmemizde inanılmaz bir tepki verdi. Sevil Hanım eşim ve benimle görüşmesi sırasında onun odada bekleyeceğini söylediğinde beklediğimiz tepkiyi verdi ve çığlık atarak ağlamaya başladı. Aslında bizim için iyi oldu çünkü ; bu hareketlerini nasıl anlatacağımızı düşünüyorduk. Sevil Hanım tutarli davranis programini uygulayarak Kartal’ı sakinleştirdi ve ilk büyük adımı atmış olduk. Bize bu gibi durumlarda ne yapmamız gerektiğini , e... [Devamı..]
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT
Uşak
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Ümit GÖKKUŞ , 21-10-2014 00:16
Muhteşem bir eğitimci ve uzmandır.Üniversitede hocamızdı ama hocalıktan ziyade bize büyüklük yapan yol gösteren harika bir insandır,sayesinde birçok şey öğrendik mesleğimizde büyük izleri var.Üniversitedeyken hemen hemen bütün öğrencilerin sevdiği gerçek bir eğitimcidir. Çok sevecen,güleryüzlü, işini gerçekten severek yapan,hem mesleki olarak hem de özel yaşantısıyla çevresine gerçekten çok iyi bir örnektir.Kendisine sonsuz sevgi ve saygı duyuyorum.Mutlaka kendisiyle tanışın.
6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT
Uşak
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Elif YeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 19-10-2014 22:49
Mehmet Aksüt ü tanıdığım için çok mutluyum. Kendisi hem işinde başarılı bir uzman hem karakterli ve dost canlısı bir insan.Çocuğumun ve benim hayata bakış açımız ve yaşantımızda büyük değişmelere sebep oldu. Bize elimizdeki anahtar ile nasıl kapı alacağımızı öğretti. Sayesinde tekrar üniversite sınavına girdim. Ve Başarı ile mezun oldum. Bu arada çocuğum içinde destek alarak çocuğum un derslerinde başarılı ve kendine güven kazanmasını sağladı. Herkezin bir Mehmet AKSÜT e ihtiyacı var.
9 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

A.Sedat DEMİR Fotoğraf
Pdg.A.Sedat DEMİR
Sakarya
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : NUR , 15-10-2014 00:36
Sedat abiyle tanışalı bir aydan uzun bir zaman oldu.2 yıl önce kendisini yakından tanıyan bir öğretmenim tavsiye etmişti.o zamanlar sorunum sınav sİtresiydi fakat ben sedat abiye korkularım için gittim.Başta bir ruh ve sinir hastalıkları uzmanından yardım aldım fakat yeterli gelmedi.Daha sonra aklıma sedat abi geldi ve onu araştırdım.Bu tür tavsiye yazılarına güvenerek gittim.Sedat abi çok sevecen ,güler yüzlü anlayışlı bir insan.Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Keşke işler bu noktaya gelmeden gitseymişim çünkü bazı şeyler ilerledikten sonra onlardan kurtulmak bir hayli zorlaşıyor.Başta önemsiz gibi görünen mevzular dağ gibi büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal alıyor.Ama neyseki Sedat abiyi buldum.Daha ilk seanstan olumlu etkisini gördüm.Çıktığımda her şey hiç olmadığı kadar olumlu,dünya hiç olmadığı kadar güvenliydi.Takıntılarımın ,korkularımın birçoğundan kurtuldum.Artık kendimi sakinleştirebiliyorum(onun telkin yöntemleri sayesinde).Onunla 2 dakika bile konuşmak içinde bulunduğum kasvetli havayı dağıtıyor.Bu meslek için,başkalarına yardımcı olmak için yaratılmış bir insan.Sorunlara bulduğu çözümler,olaylara bakış açısı çok farklı.Özellikle sorduğu sorular benim hiç dikkat etmediğim noktalardan.O sorunca fark ediyorum ki asıl dikkat etmem gereken yerler onun sorularının cevapları. Bana soran herkese hiç tereddüt etmeden onu öneriyorum.Ona minnettarım.Herkese tavsiye ederim.Sorunlarınız Sedat abinin akıl süzgecinden geçmişse zaten halledilmiş demektir :)
20 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Sevil YAVUZ Fotoğraf
Pdg.Sevil YAVUZ
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi153 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 59 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Merve , 14-10-2014 09:44
Uzman Pedagog Sevil Yavuz’la internet sitemize gerekli konular için ulaştık. Çocuk psikolojisi ile ilgili konularda kendisinden uzman yazıları talep ettik. Bebeğe 2 isim koymanın ileride ne gibi sorunlara neden olabileceği, çocuğun depresyonda olup olmadığının nasıl anlaşılacağı ve babanın bebekle duygusal bağ kurması için yapması gerekenleri anlatan makaleleri ile ailelere ışık tuttu. Sevecen, sıcakkanlı ve iletişime açık biri olduğu için önemle tavsiye ediyorum. - Hürriyet Aile İnternet Haber Merkezi Editörü Merve Hazinedaroğlu

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin kimliği kurumsal eposta adresiyle doğrulanmıştır.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Deniz KIRATLI
Ankara
Çocuk Gelişimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiTelefon Numaraları Kayıtlı
 
Tavsiye Eden : Hatice beSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 08-10-2014 13:55
Guleryuzu ve motivasyonu insana guven veriyor. Hayata ve insanlara pozitif bakiyor. Deniz hanimin bu ozellikleriyle hayata guzel bakmayi ogreniyorsunuz ve sorunlarinizi anladigina ictenlikle inaniyorsunuz biz kendisinden cok faydalandik gonul rahatligiyla tavsiye ederim.....en onemlisi olaylar karsisinda cok farkli dusunup hareket ederken simdi daha farkli acidan dusunup bakmayi ogrendim ...Deniz hanimin sayesinde artik kizimla daha rahat iletisim ve diyolog kuruyorum en onemlisi olaylar karsisinda tahammulum kalmayip sinirlenirdim simdi onun acisindan bakmaya calisip daha sakin olaylara yaklasiyorum sonucta anne olmak zor ve gerektiginde yardim almanin gerklilgini ogrendim tesekkurler......
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Gönül BAYALTUN, Denizli, Pedagog
Öznur SİMAV, İstanbul, Pedagog
Sevil YAVUZ, İstanbul, Pedagog
Aykut AKOVA, İstanbul, Pedagog
Veysel KIZILBOĞA, İçel (Mersin), Pedagog
Dr.Melda ALANTAR, İstanbul, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Zekeriya GUTER, Balıkesir, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
Pınar AKYÜREK, Afyon, Pedagog
Dilek TOROS, İstanbul, Pedagog
Nilgün HÜRRİYETOĞLU, İzmir, Pedagog
Gülşen YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Yasemin GÜRBÜZ, Bingöl, Pedagog
Gülsen ERGÜZ, İzmir, Pedagog
Sema YILMAZ, Kayseri, Pedagog
Nilgün GÜMÜŞLÜ, Antalya, Pedagog
Nurhayat ÇAĞIRTEKİN, Kayseri, Pedagog
Hanım DEMİRBAŞ, Kayseri, Pedagog
Funda KILIÇ ERMİŞ, Ankara, Pedagog
Koray AYDIN, İstanbul, Pedagog
Sonnur KÖSE ÖZTÜRK, İstanbul, Pedagog
Afife ÇORUK, İstanbul, Pedagog
Nazife DOĞAN, İstanbul, Pedagog
Emine ERGÜN, Ankara, Pedagog
Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI, Ankara, Pedagog
Nazan KESKİN, İzmir, Pedagog
Nilüfer EVGİN, İzmir, Pedagog
Burcu KARAKAŞ, İzmir, Pedagog
Sezen TEKİN BAŞ, İstanbul, Pedagog
Meral HASANDAYIOĞLU, İzmir, Pedagog
Özlem TANIŞ, Malatya, Pedagog
Deniz SOLAK, Bursa, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT, Uşak, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Battal ODABAŞI, İstanbul, Pedagog
Hande AKIMAN, İzmir, Pedagog
Didem KÜT, İstanbul, Pedagog
İnci ÖZKORAY, İstanbul, Pedagog
Aysel ŞENTÜRK, Bursa, Pedagog
Birgül URAL BAYOĞLU, Ankara, Pedagog
Özlem TOKGÖZ, İstanbul, Pedagog
Eylem Metin ÖZKURAL, İzmir, Pedagog
Nalan AZAKLI, İstanbul, Pedagog
Barış ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Haluk KAYA, Yurtdışı, Pedagog
Muharrem ÖZALP, Adana, Pedagog
Eyüp GENÇ, Konya, Pedagog
Gülsüm GENÇAY, Ankara, Pedagog
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ, Gaziantep, Pedagog
Behiye SAKAOĞLU, İstanbul, Pedagog
Ayşen ÖZENÇ, İzmir, Pedagog
Derviş BAHAR, Zonguldak, Pedagog
Selma COŞKAN, İstanbul, Pedagog
Elif IPEK, Kocaeli, Pedagog
İbrahim DEMİR, Yurtdışı, Pedagog
Soner KOŞAN, İstanbul, Pedagog
Gözde ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Dilara TUNÇ, İstanbul, Pedagog
Gökhan KARATEPE, İzmir, Pedagog
Ayşen OY, KKTC (Kıbrıs), Pedagog
Gamze YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Ayşe KESKİN BULUTLU, Tekirdağ, Pedagog
Seher KILINÇARSLAN, Antalya, Pedagog
Nur KURTULUŞ, Antalya, Pedagog
Emine ARSLAN, Bartın, Pedagog
Mine İNAL AKKAYA, İzmir, Pedagog
Sonnur KÜKÜRT, İstanbul, Pedagog
Nazmiye Nilgün HEKİMOĞLU, İzmir, Pedagog
Seher Eser ÜNALAN, İstanbul, Pedagog
Buket WİLLEKE, İzmir, Pedagog
Elif KOCA, İstanbul, Pedagog
Aysun AKTAŞ ÖZKAFACI, İstanbul, Pedagog
Anıl SARAÇ AKHAN, Ankara, Pedagog
Şenay YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Duygu ÇALIŞIR, İstanbul, Pedagog
Şükran DALP, İstanbul, Pedagog
Erdeniz YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
A.Sedat DEMİR, Sakarya, Pedagog
Meryem KARAÇOBAN KAYA, Sakarya, Pedagog
Emine ERASLAN, İstanbul, Pedagog
İ. Hakkı GÖNEN, İstanbul, Pedagog
Şengül ÖZBAY, Tekirdağ, Pedagog
Aylin GÜZELİŞBİLİR, Bursa, Pedagog
Filiz GÖRÜRTEKİN, İstanbul, Pedagog
Ebru ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Özlem ÖZDEN TUNCA, İstanbul, Pedagog
Ülker YAŞİN, İstanbul, Pedagog
Feriha ŞENKAYA DİLDAR, İstanbul, Pedagog

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 92 Üyemiz : Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Pdg.Aykut AKOVA (Pedagog), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Dyt.Yunus Emre UZUN (Diyetisyen), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Psikolog), Dyt.Gülşen LÜKEL (Diyetisyen), Psk.Özcan ELÇİ (Psikolog), Psk.Nuray OZBEN AVŞAR (Psikolog), Dr.Nurdan KESKİN (Çocuk Doktoru), Psk.Dnş.Hasan KUL (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Eser YAYVAN (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Cem KAYA (Psikolojik Danışman), Psk.Sevda ACAR (Psikolog), Psk.Emine TURGUT (Psikolog), Op.Dr.Algül ANIL (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Vet.Hek.Cenk YALÇIN (Veteriner Hekim), Psk.Şeyma DEMİRLİKAN (Psikolog), Psk.Hülya ARSLAN KABA (Psikolog), Fzt.Erdal İÇÖZ (Fizyoterapist), Dr.Dyt.İlay POLAT (Diyetisyen), Doç.Dr.Sezai LEVENTOĞLU (Genel Cerrah), Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Psk.Levent DURAN (Psikolog), Nurullah DEMİR (Sınıf Öğretmeni), Dr.Güzin BAŞCI (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dr.Burhan BURHANOĞLU (Psikiyatrist), Dr.Fethi TURAN (Psikiyatrist), Psk.Soner EROL (Psikolog), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Yrd.Doç.Op.Dr. Mansur DOĞAN (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Serra AĞIRAKÇA DİNÇ (Psikolog), Mahinur DOĞAN ATEŞ (Psikolog / Psk.Danışman), Psk.Dnş.Hasan ELALDI (Psikolojik Danışman), Prof.Dr.Enis ÖZYAR (Onkoloji Uzmanı - Onkolog), Op.Dr.Özhan İNCE (Genel Cerrah), Psk.Murat KAHREMAN (Psikolog), Prof.Dr.Ahmet TEMEL (Göz Doktoru), Psk.Dnş.Yetkin KUŞAN (Psikolojik Danışman), Psk.Sinem MALKOÇ (Psikolog), Psk.Taylan ÖZKUZUCU (Psikolog), Psk.Gülüm BACANAK (Psikolog), Psk.Gülsen SÜSLÜ (Psikolog), Fzt.Mehmet Akif GÜLER (Fizyoterapist), Psk.Hasan Mehmet ARTIRAN (Psikolog), Dyt.Zühal AYNACI BAYEL (Diyetisyen), Op.Dr.Müjde KOYUNCU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dr.Sibel KILINÇ (Psikiyatrist), Dr.Berkan REŞORLU (Ürolog), Psk.Esra BAKÇEPINAR (Psikolog), Psk.Meltem KIRMIZI (Psikolog), Fzt.Melek Büşra SANCAK (Fizyoterapist), Prof.Dr.Erol KESİKTAŞ (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.Dnş.Ayla KETRE (Psikolojik Danışman), Güldane KAVGACI (Sosyal Hizmet Uzmanı), Dyt.Fatih SERT (Diyetisyen), Psk.Serpil YILMAN KAYA (Psikolog), Psk.Sadık SUN (Psikolog), Dr.Sevilay AYKIN (Aile Hekimi), Dr.Naci ÇELİK (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Vet.Hek.M.Onur ŞERAN (Veteriner Hekim), Dr.Psk.Nurten KÜÇÜKERTAN (Psikolog), Vet.Hek.Akın TOPAL (Veteriner Hekim), Fzt.Yusuf DEMİR (Fizyoterapist), Dr.Zeynep BODUR (Psikiyatrist), Psk.Dnş.Feyzullah ALPMAN (Psikolojik Danışman), Dyt.Doğukan H. ÖZER (Diyetisyen), Veysel KIZILBOĞA (Konuşma Terapisti), Psk.Filiz ÖMEROĞLU (Psikolog), Psk.Bilge ÇAPOĞLU (Psikolog), Şenay YILMAZ (Çocuk Gelişimi Uzmanı), Dr.Serkan ÖZBEN (Nörolog), Vet.Hek.Somer ÖZÖNER (Veteriner Hekim), Doç.Dr.Aliye SOYLU (Gastroenteroloji Uzmanı), Psk.Nuray MUM MERT (Psikolog), Yrd.Doç.Dr. Ayşe YILDIRIM ALTINOK (Onkoloji Uzmanı - Onkolog), Psk.Taner TOKUÇCU (Psikolog), Psk.Dnş.Abdullah TOPAL (Psikolojik Danışman), Öznur SİMAV (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı), Psk.Dnş.Serdal GÜR (Psikolojik Danışman), Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL (Genel Cerrah), Psk.Pınar ÇAĞLAYAN (Psikolog), Fzt.Halil İbrahim KURMAZ (Fizyoterapist), Op.Dr.Semih TAŞKENT (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.E.Cem ENGİN (Psikolog), Psk.Cansu KAMAR (Psikolog), Dyt.H.Gamze KARSLI (Diyetisyen), Psk.Berat Onur TAŞBAŞI (Psikolog), Arzu Batı TÜMER ÖZEGE (Eğitimde Psikolojik Hizmetler Uzmanı), Psk.Feyruz USLUOĞLU (Psikolog), Op.Dr.Bahadır BAYKAL (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Op.Dr.Ahmet ALTINTAŞ (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Habibe Uğur AYKAN (Aile Danışmanı), Psk.Evren KUL (Psikolog), Dr.Mehmet ÇOLAK (Psikiyatrist)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar
Dyt.Gülen Ecem KALKAN, Dün
Yrd.Doç.Dr. Zümrüt GEDİK, 19-12-2014
Yrd.Doç.Dr. Zümrüt GEDİK, 19-12-2014
Gökhan TEZDOĞAN, 18-12-2014
Dr.Özer KAVALCIOĞLU, 17-12-2014

17:50
Top