TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Psikolog, Veteriner Hekim, Diyetisyen tanıyorsanız, hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Sitemizde listelenen mesleklerden birine mensupsanız, isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

TavsiyeEdiyorum.com tamamen ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye Yazın   Bize Yazın


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

21,873

Uzman Makaleleri:

12,989

Yayınlanan Tavsiye :

57,828


Kayıtlı Pedagog : 101
Pedagog Tavsiyeleri : 1,152

Şu anda sitemizi 1289 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni İsim Ekleme
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (12,989)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (230)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (1646)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (402)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Taahhüdü Güvenilirlik Taahhüdümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı


TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Othello Sendromu (Patolojik Kıskançlık)
[Psk.Selen SARIOĞLU]
İnstagram Depresyonu
[Psk.Selen SARIOĞLU]
Çocuklarda Döküntülü Viral Enfeksiyonlar
[Dr.Anıl YEŞİLDAL]
Bilgi Ve Deneyimle Yapılabilirliği Olan Danışmanlık
[Pdg.Sedat BAŞ]
Çocuklar Hangi Yaşlarda Boşanmadan Nasıl Etkilenir?
[Psk.Burçak DEMİRKAN]
Kişiliğin Oluşum Süreci Ve Ergenlik
[Psk.Dnş.Lütfi ATABEY]
Evlilik Uyumunu Etkileyen Etkenler
[Psk.Dnş.Hasan KUL]
Anoreksiya (Manken Hastalığı)
[Psk.Şeyda BOYBEYİ]
Bağımlı İlişki Ve Özgüven Sorunu
[Psk.Şeyda BOYBEYİ]
Aile Olabilmenin Aşamaları
[Psk.Dnş.Özgür TÖNBÜL]
Aile Olabilmek
[Psk.Dnş.Özgür TÖNBÜL]
Botoks Ve Dolgu Uygulamaları
[Dr.Engin KOCABAŞ]
Bağlanma Ve Aşk
[Psk.Remzi KARAKAYA]
Ergen Ne İster
[Psk.Gonca BAĞLAR]
Herediter Angioödem
[Prof.Dr.Cengiz KIRMAZ]
Kıskançlık Ve Haset
[Dr.Ali Algın KÖŞKDERE]
Bebekle Birlikte Evlilikteki Değişim
[Psk.Dnş.Eyüp SARI]
Sosyal Kaygı
[Psk.Senem ÇOPUR]
Depresyon
[Psk.Senem ÇOPUR]
Çiftler Ne Zaman Evlilik Danışmanlığına Başvurmalıdır?
[Psk.Burçak DEMİRKAN]
Dokunmanın İyileştiren Gücü
[Psk.Şeyma DEMİRLİKAN]
İnternet Bağımlılığı Ve Gençler Üzerindeki Etkileri;
[Psk.Dnş.Güven KAYA]
Psikolojik Bir Yazı!
[Psk.Dnş.Kerim CANDAN]
Lise Öğrencilerinin Psikolojik Yardım Almaya İlişkin Tutumları (Tez Çalışması)
[Psk.Aslı KAYAALTI]
Madde Bağımlılığı, Nedenleri Ve Çözüm Yolları
[Psk.Dnş.Funda GÜL YILMAZ]
Hayır Dediğimde Kendimi Suçlu Hissediyorum…
[Dr.Sevilay ZORLU]
Önümüzde Ki Tehlike! Mevsim Geçişi
[Dyt.Elif ÖZCAN]
Engelsiz Yaşam
[Psk.Mehmet CAN]
Terbiyenin Sırrı
[Psk.Dnş.Kerim CANDAN]
Ramazan Sağlık Ayıdır
[Dyt.H.Kübra BAL]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Hakan EMANETOĞLU Fotoğraf
Pdg.Hakan EMANETOĞLU
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : eda urSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , Dün 16:39
Kendisinden EMDR- göz hareketleri ile duyarsızlaştırma seansları aldım. Yöntemin etkinliği ve Hakan Bey'in uzmanlığı kadar; Yöntemin uygulamadaki basitliği de beni etkiledi. Hızlı çözüm aldım ve etkisini olumlu anlamda yaşamımda hissediyorum Ayrıca, yakın çevremin danışanlığını da yapmakta olduğundan, bir Pedagog olarak da tavsiye etmekteyim. Sabırı ve içten çocuk sevgisi ile ; uzmanlığına ilaveten , çocuk ve ergenlerle keyifli, güvene dayalı iletişim kurması ile öne çıkıyor.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Tuğçe SARSILMAZ Fotoğraf
Tuğçe SARSILMAZ
İzmir
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : melike , 17-05-2015 19:22
Bir yıldır Tuğçe hanımla çalışıyorum. işine çok bağlı olan yenilikçi araştırmacı kafasındaki sorulara cevap bulmadan peşini bırakmayan gözlem yeteneği yüksek çocukları çok seven güler yüzlü kültürlü kibar nazik anlayışlı etkin bir dinleyici egosunu değil bilgisini konuşturan çok tatlı biridir. İyi ki tanımışım sizde iyi ki tanımışım diyeceksiniz emin ola bilirsiniz . Onu anlatmaya kelimeler yetmez. Yüksek bilgisi ile onla konuşmaktan memnun olacağınız kesin. Kesin Kısacası onunla çalışmak sizi mutlu edecektir..
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Sonnur KÜKÜRT Fotoğraf
Pdg.Sonnur KÜKÜRT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : PSK. SELİN ÖZMEN , 15-05-2015 11:49
Sonnur Hanımla yanında staj yaparak tanışma fırsatı buldum. İleride çocuk alanında kendimi geliştirmek istediğim için özellikle kendisiyle çalışmak onun deneyimlerinden faydalanmak istedim. Kendisi bizimde ileride daha bilinçli psikologlar olmamız ve daha sağlıklı nesiller yetiştirmemiz için kendi deneyimlerini bize her fırsatta en güzel şekilde aktararak alanda daha kullanılabilir bilgilere sahip olmamızı sağladı. Vermiş olduğu ipuçları ve tavsiyeler için kendisine çok teşekkür ediyorum . Farkındalığımın artmasına yardımcı oldu. Uzmanımız Sonnur Hanım mesleki açıdan kendisini sürekli geliştiren, değişen tüm süreçleri takip eden alanında gerçekten uzman ve çok başarılı biri. Çocuklarda okul başarısızlığı, okuma-yazma sorunları, kaygı ve korku, okul fobisi, davranım ve uyum bozuklukları, özel öğrenme güçlüğü, disleksi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konularında kendisini geliştirmiş bir uzmandır. Aynı zamanda bu konularda gerekli olan test eğitimlerine de sahiptir. Kendisine dikkat eksikliği ile başvuran danışanlarına Moxo DEHB testi uyguluyor. Böylece dikkat sorunlarının hiperaktivite ya da dürtüsellikten mi kaynaklandığını belirliyor. Bazen de zamanlama sorunu olan danışanda da dikkat sorunu ile karşılaşabilindiği için bu ayrımları test sayesinde çok kolay yapıyor. Bende burada bulunduğumdan beri kendisinin bu konularda olan bilgisi, profesyonel tutumu , güler yüzü, samimi tavrı, yaptığı işe gösterdiği saygı ve sevgi sayesinde ailelerin ve çocukların çok memnu... [Devamı..]
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Sevil YAVUZ Fotoğraf
Pdg.Sevil YAVUZ
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi156 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 59 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : nazlıhan soytaş , 14-05-2015 19:47
Uzman Pedagog Sevil Yavuz Hocamızı okuduğum üniversitede tanıma fırsatım oldu ve bize kendi deneyimleri ile yaklaşarak bizim bir birey gibi davranmamızı sağladı.bizim ileride daha bilinçli bir ebeveyn olmamızı ve daha sağlıklı nesiller yetiştirmemize çok yardımcı oldu. Alanında gerçekten uzman ve çok başarılı biri.bir sorunum olduğunda yanına rahatça gidip anlatabileceğim beni rahatlatan bilen,bana çözüm gösteren uzman bir pedagog'tur.Böyle bir uzman karşısında kelimeler bile kifayetsiz kalır.çözümleyici yaklaşımları ile beraber bizi bir yandan mutluluğa ve huzura götürdü.hocamızın bize kattıklarından dolayı çok teşekkür ederiz Nazlı Soytaş
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Sonnur KÜKÜRT Fotoğraf
Pdg.Sonnur KÜKÜRT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Burcu , 12-05-2015 13:15
Merhabalar, Sonnur hanımın Asistanıyım kendisi tanıdığım en iyi pedegog lardan birisidir. Pratik ve hızlı zekasıyla olaylara bakış açısı daha özgündür. Danışanına öneride bulunurken yöntem, tutum ve davranış konusunda kendi çocuğuymuş gibi davranırken içtendir.Çocuklarda kaygı ve korku, okul fobisi, davranım ve uyum bozuklukları, özel öğrenme güçlüğü, disleksi, arkadaş ilişkileri, tikler ( tırnak yeme vb ) uyku , tuvalet ve yeme bozuklukları dikkat eksikliği, hiperaktivite ve bunlara ait test ve tetkiklerde aileleri bilinçlendirme ve bu sorunlara sahip çocuklarda eğitim konusunda kendisini geliştirmiş işinin ehli bir uzman dır. Güler yüzlü paylaşımcı ve sevecen tutumu ile kendisinden destek almak isteyen herkese yardımcı olur. Kurum dışında ilk ve orta dereceli okullara öğrenci ve velilere yönelik seminerler düzenlemektedir. Sonuç odaklı çalışmaktadır. Danışan çocuğun neye ihtiyacı var ise yönlendirme konusunda başarılıdır. Çocuklar da korku ve kaygı durumlarında dikkat eğitimine almadan önce EMDR Terapisi uygulamaktadır. Böylece çocuk geçmiş yaşam travmalarından kurtulup kendine özgü tavır tutum geliştirebilmekte derslerine daha iyi konsantre olabilmekte açıkçası kendisine özgüveni yükselmektedir.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Aykut AKOVA Fotoğraf
Pdg.Aykut AKOVA
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi109 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 45 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Başak Süner , 11-05-2015 23:39
Yapılan veya yapılacak tüm olumlu tavsiyelerin olası benzerliklerine rağmen olumlulukların vurgulanması gerektiğini düşünüyor ve bu tavsiyeyi gerekli görüyorum. Aykut bey mesleki kariyerinin, uzmanlığının yanı sıra hoşgörülü, samimi tavrı ve hem danışmanlık yaptığı kişilere hemde çevresinde ki yardıma ihitiyacı olan tüm insanlara yaklaşımıyla örnek bir insandır. Tüm bu özellikler ve tecrübesiyle memnuniyet düzeyinizin üst sınırlarda olabileceğine emin olabilir, memnuniyetle başvurabilirsiniz.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Sonnur KÜKÜRT Fotoğraf
Pdg.Sonnur KÜKÜRT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : RUKİYE , 06-05-2015 16:58
Merhabalar, Sonnur Hanım çocuklarda kaygı ve korku, okul fobisi, davranım ve uyum bozuklukları, özel öğrenme güçlüğü, disleksi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konularında aileleri bilinçlendirme ve bu sorunlara sahip çocuklarda eğitim konusunda kendisini geliştirmiş bir uzmandır. Yanında staj yapma fırsatı buldum. Paylaşımcı ve sevecen tutumu sayesinde pedagojik anlamda birçok deneyim kazandım. Pedamed çocuk merkezindeki Sonnur Hanımın çocuk ve ailelere yönelik çalışmalarından faydalanan danışanlarıyla birebir sohbet etmek motivasyonumu yükseltti.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Öznur SİMAV Fotoğraf
Öznur SİMAV
İstanbul
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi60 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 83 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nail KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 06-05-2015 10:01
Sevgili Öznur Simav ile yaklaşık 2 aydır tanışmış bulunuyorum. 3.5 yaşındaki oğlum için oyun terapisine geliyoruz. Eşimle ben kendisinden çok memnunuz. Gelişiminde ve konuşmasında ilerlemeler kaydettik. Çocuklarla çok iyi iletişim kurabiliyor. Anne ve baba olarak bizleri de çok doğru yönlendiriyor. Güleryüzlü olmasından ve belli bir kalitede oynamasından dolayı oğlum Öznur hanıma gerçekten çok alıştı ve çok seviyor. Eminim, daha da iyi yollar katedeceğiz.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Tuğçe SARSILMAZ Fotoğraf
Tuğçe SARSILMAZ
İzmir
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : derya E. , 04-05-2015 20:49
Tuğçe hanımı 5 aydan beri tanıyorum,bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık.Oğlumun toplum içinde içine kapanık davranışlar sergilemesi ve yabancı biri ile karşılaştığında hemen parmak emme davranışı göstermesinden dolayı bir uzmandan yardım almak istedik.Tuğçe hanım oğlum ile hemen kaynaşıp arkadaş oldu.Canayakın davranışları ve güler yüzlü olmasından dolayı kolay ilişki kurduk.Okulöncesi, çocuk eğitimi ve oyun terapisti konusunda uzman olmasından dolayı oğlumun sorununda adım adım bize yardımcı oldu.Her sıkıştığımız konuda kendisine danışıp başarılı bir şekilde sorunumuzu o an çözmeye çalışıyor.5 ayda çok ilerleme kaydettik.Oğlum artık yaşıtlarıyla iletişim kurmaya ve oyun oynamaya başladı.Biz Tuğçe Hanımdan çok memnun kaldık,kendisine çok teşekkür ederiz...
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi47 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Yakup TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 27-04-2015 16:12
Didem Hanım ile bir arkadaşımızın yardımı ile tanışma fırsatı buldum. 12 yaşındaki kızımızın boşanmadan dolayı davranışlarında ve okul başarısında değişiklikler olmuştu. Bu durum ile ilgili görüşmek için didem hanımdan randevu aldık. Kendisi kızımız ile hemen iletişim kurmayı başardı ve terapi sürecine istekli katılmasında yardımcı oldu. Kızımız belli bir süre sonra davranışları eski haline dönmeye okul başarısında ilerleme kaydetti. Boşanmamızı artık kabullenmişti. Didem Hanım aynı zamanda bizlere de danışmanlık yaptı yanlış yaptığımız davranışları görmemizi sağladı. Kendisine teşekkür ederim ve bütün ailelere öneririm.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT
İzmir
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi48 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : FIRAT KOPARAN , 27-04-2015 14:24
Arkadaşlarım aracılığıyla tanıştım. Yönlendirdiğim ailelerin çocukları için olumlu geribildirimler aldım. İlgili ve çözüm odaklı yaklaşımda bulunuyor. Çocuklar ve aileleriyle olan iletişimi çok iyi. İçten ve sıcak.Çocuğa yararlı terapi desteği verip aileyi bilinçlendiriyor. Samimi, güler yüzlü olduğu kadar ciddi davranışları güven veriyor. Kişisel gözlem ve deneyimlerini işine olumlu yansıtıyor.Çocuklarıyla sorun yaşayan bilinçli aileler için özellikle tavsiye ederim.
6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi47 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : ozgur eksi , 24-04-2015 10:02
Didem hanım düzenli müşterilerimden biridir. Uzun yıllardır kendisini tanırım bana ve çalışanlarıma her zaman kibar olmuştur. Çocuklarlarımla ilglili olarak sıkıntılarımı paylaştım. Oğlum okulla ilgili sınavlarla ilgili sıkıntı yasamaktaydi. Korkuları ve endişeleri vardı. Okul daki dersleri iyice düştü. Çalışsa bile başarılı olamıyordu. Bu konuyu didemm hanımla paylaştım. Kendisi oğlumla görüşmesi gerektiğini söyledi ve beraber çalışmaya başladılar. Kısa bir süre de oğlum eski haline döndü ve endliselerini zamanla azaldı. Zaman zaman hala Didem hanım ile görüştüle. Bütün yardımlarından dolayı Didem hanım çok teşekkür ederim. Herkes e tavsiye ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Tuğçe SARSILMAZ Fotoğraf
Tuğçe SARSILMAZ
İzmir
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : İpek Ç.A. , 18-04-2015 12:05
Tuğçe öğretmeni 2 yıl önce bir tanıdığım vasıtası ile tanıdım.Ve iyi kide tanımışım oğlum tanıştığı andan itibaren onu çok sevdi.Okul öncesi döneminde de kendisi bize çok yardımcı oldu.Oğlum şu anda tuğçe öğretmenin olduğu okulda.Ve bize katkılarından dolayı iletişim, oyun ve öğretme becerisinden dolayı Tuğçe hanıma çok teşekkür ederim. Onun sayesinde oğlumda ki değişimleri çok daha fazla gözlemleyebildim.Oğlumda bende Tuğçe öğretmeni çooookkkk seviyoruz.iyi çalışmalar.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Öznur SİMAV Fotoğraf
Öznur SİMAV
İstanbul
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi60 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 83 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : PINAR ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 17-04-2015 01:16
7 yaşındaki oğlumun okulla ilgili bazı problemleri vardı.bu sitede pedagog tavsiyelerini okurken Öznur Hanım'a gitmeye karar verdim.İyi ki de öyle yapmışım.Öznur Hanım çok içten ve samimi birisi.Kendinizi yanında o rahat hissediyorsunuz ki; bir arkadaşınızla sohbet ettiğiniz hissini duyabilirsiniz.Oğlumun sorununu bir pedagogun çözebileceğini düşünmüyordum.Fakat 3. görüşmemizden itibaren öğretmeni de dahil oğlumdaki değişimi farkettik.Artık okulla ilgili hiçbir sıkıntımız kalmadı.Biz yine de kendisini ziyaret etmeye devam ediyoruz.Çünkü oğlum oyun evini çok ve Öznur Abla'sını çok seviyor.Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.Eğer içinden çıkamadığınız bir durum varsa; Öznur Simav kesinlikle doğru kişi...
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Burcu KARAKAŞ Fotoğraf
Burcu KARAKAŞ
İzmir
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : berrocan ;) , 16-04-2015 22:18
Merhaba:) (Çaresiz kalmis bir ANNE'ye uzanan kocaman bir yurek Burcu KARAKAS) Burcu Hanim'ı 1yıl önce "TAVSiYE EDİYORUM"araciligi ile tanidim.Oglum 3 yasini doldurmus olmasina ragmen konusmasinda ki gecikme bizi endiselendirdi.Burcu hanimla ilk görüsmemizde inanilmaz bir samimiyetle karsilandik.Oglumuzda "Gelisim Geriligi' oldugunu ögrendik.Biran once egitime baslamasi gerektigini vurguladi.Kısa bir süre sonra kendisiyle egitime basladik bu arada kresede tabi ki..Zorlu bir doneme girdigimizi anladik.Oglum ilk edapta herseyi redetti...Direncini kırmak kolay olmadi burcu hanim inanilmaz bir sabır gosterdi...Bu arada bize de destek olmaya devam etti.inancimizin sabrimizin artmasina vesile oldu.Basarabilecegimize gercekten inandirdi.Hakliydi! Basardik! Bir yıl icersinde ciddi anlamda degisimler yasadik...önce kelimeler geldi ardindan cümleler..Görsel algısı,benlik algısı ve daha bir suru asama ...Bu arada wc egitimimizi kendisinin dogru yönlendirmesiyle basariyla atlattik:) Bu Arada bucuu bizim küçük mucizemizin bize kazandirdigi en degerli insanlardan biri...Kendisini bütün samimiyetimle TAVSİYE EDİYORUM! Kendisiyle egitimimiz bütün memnuniyetimizle devam etmektedir.seni seviyoruz bucuuu <3 (Mucize bir varliga tutunmus bir annenin pusulasi "Burcu KARAKAS...iyi ki hayatimizdasin ...sevgiler
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi47 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Göksel Yüksel , 14-04-2015 22:01
Didem ile TED okullarında Ankara'da beraber okuduk. İkimizde yüzme takımındaydık. O kaptanlarımızdan biriydi, bizleri daha iyi olmamız için eğitirdi. O zamanlardada azimli, sabırlı, iyi bir eğitmendi. Aynı şimdi olduğu gibi. Mesleğinde de aynı okulda olduğu gibi başarılı ve tutuğunu koparan başarılı sonuç elde etmek için elinden gelen herşeyi ortaya koyacak biridir. Zamanında bize yaptığı koçluğu şimdi danışanlarına yaptığına eminim. Kendisini bütün ailelere tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Gönül BAYALTUN Fotoğraf
Gönül BAYALTUN
Denizli
Çocuk Gelişimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi61 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 33 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Cemile Mendeş , 10-04-2015 22:51
İş arayışım vesilesi ile Gönül hanımla tanıştım. Birlikte çalışmaya başladığımızda sadece iş sahibi olmadığımı anlamam uzun sürmedi. İş hayatımda kendimi geliştirmemde yardımcı olan bir eğitmen, özel hayatımda da bana yol gösterici bir arkadaş, bir abla, anne oldu. Yaşadığım sıkıntıları atlatmamda sakinleştirici tavrının etkisi çoktur. Birlikte çalışmanın, ekip olmanın, vasıflarımla yararlı olmanın keyifli yanlarını da burada keşfettim. Kişisel gelişimimin dışında danışanlarımızla aramızda kurulan dostlukların tedavi sonrasında da devam etmesi iş yerimizin danışan-psikolog ilişkisinden öteye geçmesinin en güzel sonucudur. Benim gibi danışanlarımızın da Gönül Hanım'ın yüksek enerjisinden ve pozitif üslubundan olumlu etkilenip gelişmelerini izlemek de bizi ayrıca mutlu ediyor. Kendimi bulmama ve anlamama yardım ettiği, huzurlu bir iş ortamı sunduğu için Gönül Hanım'a teşekkür ediyorum.
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Burcu KARAKAŞ, İzmir, Pedagog
Gönül BAYALTUN, Denizli, Pedagog
Didem KÜT, İstanbul, Pedagog
Öznur SİMAV, İstanbul, Pedagog
Sevil YAVUZ, İstanbul, Pedagog
Aykut AKOVA, İstanbul, Pedagog
Veysel KIZILBOĞA, İçel (Mersin), Pedagog
Dr.Melda ALANTAR, İstanbul, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Esra YIKICI, Kayseri, Pedagog
Zekeriya GUTER, Balıkesir, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
Dilek TOROS, İstanbul, Pedagog
Nilgün HÜRRİYETOĞLU, İzmir, Pedagog
Gülşen YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Yasemin GÜRBÜZ, Bingöl, Pedagog
Gülsen ERGÜZ, İzmir, Pedagog
Sema YILMAZ, Kayseri, Pedagog
Nilgün GÜMÜŞLÜ, Antalya, Pedagog
Nurhayat ÇAĞIRTEKİN, Kayseri, Pedagog
Hanım DEMİRBAŞ, Kayseri, Pedagog
Funda KILIÇ ERMİŞ, Ankara, Pedagog
Koray AYDIN, İstanbul, Pedagog
Sonnur KÖSE ÖZTÜRK, İstanbul, Pedagog
Afife ÇORUK, İstanbul, Pedagog
Nazife DOĞAN, İstanbul, Pedagog
Emine ERGÜN, Ankara, Pedagog
Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI, Ankara, Pedagog
Nazan KESKİN, İzmir, Pedagog
Nilüfer EVGİN, İzmir, Pedagog
Selma DEMİRHAN TULPAR, Kocaeli, Pedagog
Sezen TEKİN BAŞ, İstanbul, Pedagog
Meral HASANDAYIOĞLU, İzmir, Pedagog
Özlem TANIŞ, Malatya, Pedagog
Deniz SOLAK, Bursa, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT, İzmir, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Battal ODABAŞI, İstanbul, Pedagog
Hande AKIMAN, İzmir, Pedagog
İnci ÖZKORAY, İstanbul, Pedagog
Aysel ŞENTÜRK, Bursa, Pedagog
Birgül URAL BAYOĞLU, Ankara, Pedagog
Özlem TOKGÖZ, İstanbul, Pedagog
Eylem Metin ÖZKURAL, İzmir, Pedagog
Nalan AZAKLI, İstanbul, Pedagog
Barış ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Haluk KAYA, Yurtdışı, Pedagog
Muharrem ÖZALP, Adana, Pedagog
Eyüp GENÇ, Konya, Pedagog
Gülsüm GENÇAY, Ankara, Pedagog
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ, Gaziantep, Pedagog
Behiye SAKAOĞLU, İstanbul, Pedagog
Ayşen ÖZENÇ, İzmir, Pedagog
Derviş BAHAR, Zonguldak, Pedagog
Selma COŞKAN, İstanbul, Pedagog
Elif IPEK, Kocaeli, Pedagog
İbrahim DEMİR, Yurtdışı, Pedagog
Soner KOŞAN, İstanbul, Pedagog
Gözde ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Dilara TUNÇ, İstanbul, Pedagog
Gökhan KARATEPE, İzmir, Pedagog
Ayşen OY, KKTC (Kıbrıs), Pedagog
Gamze YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Ayşe KESKİN BULUTLU, Tekirdağ, Pedagog
Seher KILINÇARSLAN, Antalya, Pedagog
Nur KURTULUŞ, Antalya, Pedagog
Emine ARSLAN, Bartın, Pedagog
Mine İNAL AKKAYA, İzmir, Pedagog
Sonnur KÜKÜRT, İstanbul, Pedagog
Nazmiye Nilgün HEKİMOĞLU, İzmir, Pedagog
Seher Eser ÜNALAN, İstanbul, Pedagog
Buket WİLLEKE, İzmir, Pedagog
Elif KOCA, İstanbul, Pedagog
Aysun AKTAŞ ÖZKAFACI, İstanbul, Pedagog
Anıl SARAÇ AKHAN, Ankara, Pedagog
Şenay YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Duygu ÇALIŞIR, İstanbul, Pedagog
Şükran DALP, İstanbul, Pedagog
Erdeniz YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
A.Sedat DEMİR, Sakarya, Pedagog
Meryem KARAÇOBAN KAYA, Sakarya, Pedagog
Emine ERASLAN, İstanbul, Pedagog
İ. Hakkı GÖNEN, İstanbul, Pedagog
Şengül ÖZBAY, Tekirdağ, Pedagog
Aylin GÜZELİŞBİLİR, Bursa, Pedagog
Filiz GÖRÜRTEKİN, İstanbul, Pedagog
Ebru ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Özlem ÖZDEN TUNCA, İstanbul, Pedagog
Ülker YAŞİN, İstanbul, Pedagog

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 134 Üyemiz : Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Dr.Şengül KOCAMER ŞAHİN (Psikiyatrist), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Psk.Dnş.Hasan KUL (Psikolojik Danışman), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Psikolog), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Psk.İclal YETER (Psikolog), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Dt.Serpil IŞILAR (Diş Hekimi), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Dyt.Gülşen LÜKEL (Diyetisyen), Prof.Dr.Mahmut KÖMÜRCÜ (Ortopedi Uzmanı), Op.Dr.Müjde KOYUNCU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Dyt.Elif ÖZCAN (Diyetisyen), Psk.Dnş.Emrah KARABOĞA (Psikolojik Danışman), Prof.Dr.Oğuz BASUT (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Prof.Dr.Mehmet DEMİRCİ (Nörolog), Dyt.Fatma DEMİROK (Diyetisyen), Psk.Dnş.Eyüp SARI (Psikolojik Danışman), Op.Dr.İlhan OFLUOĞLU (Ürolog), Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL (Genel Cerrah), Psk.Dnş.Serdal GÜR (Psikolojik Danışman), Pdg.Derviş BAHAR (Pedagog), Psk.Taylan ÖZKUZUCU (Psikolog), Psk.Gonca KAYNAR (Psikolog), Psk.Güney ÖZTÜRK (Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Doç.Op.Dr.Ayla ÜÇKUYU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Öznur SİMAV (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı), Prof.Dr.Ömer Taşkın YÜCEL (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Cemal UZUN (Psikolog), Psk.Evin GÜLDOĞAN (Psikolog), Dr.Psk.Cengiz TÜRKMEN (Psikolog), Dyt.Güneş GÜRHAN (Diyetisyen), Psk.Gülsen SÜSLÜ (Psikolog), Psk.Gonca BAĞLAR (Psikolog), Psk.Dnş.Gökhan SÖNMEZ (Psikolojik Danışman), Psk.Özlem AKKEL (Psikolog), Psk.Cevher SÖNMEZ (Psikolog), Psk.Hicret TOPCU (Psikolog), Psk.Yıldız BİBER GÜVEN (Psikolog), Psk.Selen SARIOĞLU (Psikolog), Psk.İrem ALTAN (Psikolog), Yrd.Doç.Dr. Mehmet ÇEBER (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Pdg.Aykut AKOVA (Pedagog), Psk.Dnş.Alev AKBABA (Psikolojik Danışman), Doç.Dr.Yeşim HOŞCAN (Kardiyolog), Prof.Dr.Hasan Semih HALEZEROĞLU (Göğüs Cerrahisi Uzmanı), Burcu KARAKAŞ (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı), Psk.Asım EREN (Psikolog), Op.Dr.Zübeyir ÖRTER (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.Gülçin DÖNMEZ FİDAN (Psikolog), Psk.Esra BAYRAKTAR SÜNGÜ (Psikolog), Psk.Emine SOYBAY (Psikolog), Op.Dr.Tuncay TAŞ (Ürolog), Dr.Ali Algın KÖŞKDERE (Psikiyatrist), Vet.Hek.İ.Serdar SAYAR (Veteriner Hekim), Dr.H. Utku ADİLAY (Nöroşirurji Uzmanı), Dr.Anıl YEŞİLDAL (Çocuk Doktoru), Psk.Sedar ERTAŞ (Psikolog), Dr.Tayfur AKSU (Genel Cerrah), Psk.M. Berk KARAOĞLU (Psikolog), Psk.Senem ÇOPUR (Psikolog), Doç.Dr.Osman SAMANCI (Pedagog), Dyt.Fatma Gül YILMAZ ÖZTÜRK (Diyetisyen), Op.Dr.Hüseyin BAŞ (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Bayram GÜNDÜZ (Psikolog), Prof.Op.Dr. Ünal ZORLUDEMİR (Çocuk Cerrahi Uzmanı), Prof.Dr.Kadir KOTİL (Nöroşirurji Uzmanı), Fzt.Halil İbrahim KURMAZ (Fizyoterapist), İlknur KILIÇ BEKÇİ (Psikolog / Psk.Danışman), Dr.Mustafa Oğuz YILMAZ (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Tuğba BÜYÜKKAHRAMAN (Psikolog), Dyt.Yunus Emre UZUN (Diyetisyen), Psk.Dnş.Hasan DURAN (Psikolojik Danışman), Op.Dr.Ercan DEMİR (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Prof.Dr.Cavit BOZ (Nörolog), Psk.Dnş.Kerim CANDAN (Psikolojik Danışman), Fzt.Ali SOLMAZ (Fizyoterapist), Dyt.Özge KARAARSLAN (Diyetisyen), Psk.Nurhayat YÜKSEL (Psikolog), Psk.Tülay ASAL KARA (Psikolog), Prof.Op.Dr. Mustafa HERDEM (Ortopedi Uzmanı), Pdg.Sedat BAŞ (Pedagog), Dyt.Gözdem BAŞARIR (Diyetisyen), Psk.Burçak DEMİRKAN (Psikolog), Doç.Op.Dr.Oğuz CEBESOY (Ortopedi Uzmanı), Dr.Dt. Tuncay SARMAZ (Diş Hekimi), Dr.Seyfi MEMETALİ (Psikiyatrist), Psk.Şeyda BOYBEYİ (Psikolog), Fzt.Hasan Taha TEMİZKAN (Fizyoterapist), Prof.Dr.Sedat KARADEMİR (Genel Cerrah), Op.Dr.Hakan GÜRBÜZ (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Ali Rauf CEYHAN (Psikolog), Doç.Op.Dr.Kenan Can CEYLAN (Göğüs Cerrahisi Uzmanı), Psk.Nevzat TEKİN (Psikolog), Psk.Dnş.Ulviye AKYOL (Psikolojik Danışman), Psk.Gözde ÖZÇİÇEK KALA (Psikolog), Dyt.Nazan KARABULUT (Diyetisyen), Doç.Op.Dr.Mehmet SOMDAŞ (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Sinem MALKOÇ (Psikolog), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Vet.Hek.Aytekin KAMBER (Veteriner Hekim), Psk.Sadık SUN (Psikolog), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Psk.Hülya MACİT (Psikolog), Dyt.Nazlı ŞİŞİK (Diyetisyen), Psk.Hasan KAYA (Psikolog), Psk.Gizem PEKCAN (Psikolog), Psk.Burcu MUŞDAL (Psikolog), Psk.Ezgi Didem AYALTI (Psikolog), Prof.Dr.Sinan KARAOĞLU (Ortopedi Uzmanı), Prof.Dr.Hasan Çağlar UĞUR (Nöroşirurji Uzmanı), Psk.Dnş.Güzide TÜRKYILMAZ (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Murat SARISOY (Psikolog), Yrd.Doç.Dr. Şaban KARAYAĞIZ (Psikiyatrist), Murat GENÇTÜRK (Özel Eğitim Uzmanı), Psk.Gözde EMİK AKSOY (Psikolog), Op.Dr.Sevim TURHAN (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dyt.Başak KEFELİ (Diyetisyen), Psk.Murat KAHREMAN (Psikolog), Psk.Dnş.Aslı KARTOL (Psikolojik Danışman), Dr.Engin KOCABAŞ (Cilt Hastalıkları Uzmanı (Dermatolog)), Dyt.Arzu AYDEMİR (Diyetisyen), Pdg.Sonnur KÜKÜRT (Pedagog), Psk.Seval HACIM KILIÇ (Psikolog), Vet.Hek.Mirsad Kürşad ERDOĞAN (Veteriner Hekim), Prof.Dr.Cengiz KIRMAZ (İmmunoloji (Alerji) Uzmanı), Prof.Dr.Fuat YÖNDEMLİ (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Pınar ERSÖZ (Psikolog), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Prof.Dr.Serdar HAN (Göğüs Cerrahisi Uzmanı), Psk.Nilgün HASAN (Psikolog), Psk.Nuray OZBEN AVŞAR (Psikolog), Dr.Melike KÜLAHÇI (Anestezi Uzmanı), Op.Dr.Ali Ata ÖZDEMİR (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Vedat AKHAN (Psikolog / Psk.Danışman), Psk.Dnş.İlksen GÜZELCİK (Psikolojik Danışman)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar
Vet.Hek.Aytekin KAMBER, 20-05-2015
Vet.Hek.Aytekin KAMBER, 20-05-2015
Lerna MEZİRCİYAN ÇANKIRI, 16-05-2015
Nihan DİKME, 14-05-2015
İrem BRAY, 08-05-2015

12:58
Top