2007'den Bugüne 92,138 Tavsiye, 28,189 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

28,189

Uzman Makaleleri:

19,957

Yayınlanan Tavsiye :

92,138


Kayıtlı Pedagog : 179
Pedagog Tavsiyeleri : 2,112

Şu anda sitemizi 374 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,957)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5595)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (485)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Sınav Kaygısı
[Psk.Burcu BÜGE]
Psikolojide Depresyon ve Sosyal Fobi İlişkisi
[Psk.Dnş.Cem Batuhan AKINCIOĞLU]
Çocuk Gelişiminde Yaşa Göre Oyun ve Oyuncak Seçenekleri
[Psk.Dnş.Okan BAL]
Borderline (Sınır) Kişilik Bozukluğu Tanı, Tedavi ve Terapi İlkeleri
[Psk.Yahya Ahmed DOĞANAY]
Mükemmeliyetçilik
[Psk.Begüm SAYAN]
Engelilerde Cinsel İstismar
[Hakan SADAY]
Evlilik Bilinci
[Psk.Namık ACAR]
0-3 Yaş Arası Gelişim Evresinin Psikososyal Açıdan Değerlendirilmesi
[Psk.Kübra Nur KOBAN]
Mutsuzlukla Başetme
[Psk.Begüm SAYAN]
Peter Pan Sendromu- Hiç Büyümeyen Yetişkinler
[Psk.Damla KANKAYA]
Ergenlerde Öfke Yönetimi
[Psk.Burcu BÜGE]
Psikoloji Sektöründeki Kirlilik ve Büyük Tehlike
[Psk.Cahit Ufuk BATTAL]
Sınırlarınız Kadar Özgürsünüz
[Psk.Feyzullah ALPMAN]
Sanat Terapisi
[Psk.Damla KANKAYA]
Çocuğum Yemek Yemiyor
[Sefa TURAN]
Çocuğum Her Gün Aynı Şeyi Yiyor
[Sefa TURAN]
Artroskopik Cerrahi
[Op.Dr.Sefa KÖSEM]
Kalça Protezi Ameliyatı
[Op.Dr.Sefa KÖSEM]
Diz Protezi Ameliyatı Nedir?
[Op.Dr.Sefa KÖSEM]
Karşıt Olma Karşı Gelme Bozukluğu
[Psk.Burcu BÜGE]
Başarılı Olmanın Önündeki Engeller
[Psk.Kübra Nur KOBAN]
Bebeklerde Geç Konuşma ve Nedenleri
[Psk.Burcu KORAY]
Çocuklarda Konuşma ve Dil Bozuklukları
[Psk.Burcu KORAY]
Psikolojik Sağlamlık
[Psk.Namık ACAR]
Dikkat Eksikliği Bozukluğu (Deb) ve Öneriler
[Psk.Dnş.Ömer KORKMAZ]
Evlilikte Benlikten Bizliğe Geçiş
[Psk.Namık ACAR]
Kardeş Kıskançlığı ve Dengeli Kardeş İlişkisi İçin Sağlıklı Yaklaşımlar
[Psk.Meral YÜNCÜLER]
Ayrılma Kaygısı Bozukluğu
[Psk.Burcu BÜGE]
Emdr Nedir?
[Psk.Ezgi SÖNMEZ]
Bağlanma Kuramı
[Psk.Ezgi SÖNMEZ]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Güler ŞEFİK, İstanbul, Pedagog
Fatma Gül YILDIZ, Ankara, Pedagog
Tuba KAPUCUOĞLU, İstanbul, Pedagog
Nurbanu MILDAN, İstanbul, Pedagog
Ceyda DOĞAN ÜLKER, İstanbul, Pedagog
Raziye KUŞDEMİR, İstanbul, Pedagog
Hüseyin İBİCEKER, Diyarbakır, Pedagog
Ceren ÖZKAN, İstanbul, Pedagog
Büşra EKŞİOĞLU, İstanbul, Pedagog
Eda BATTAL, Kocaeli, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Ömer CİMEM Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Ömer CİMEM
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Aylin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 18-02-2024 12:13
Sevgili ve çok değerli Ömer hocamız, Kızımızın eğitim yolculuğunda sunduğunuz olağanüstü rehberlik ve desteği ifade etmek için yazıyorum. Özellikle kısa süreli belleğini ve okuma hızını geliştirmek için gösterdiğiniz uzmanlık ve özveriniz, akademik gelişimine derin bir etki yarattı. Aynı zamanda kızımız ile kurduğunuz etkin ve başarılı iletişim ile onun her zaman Ömer abisi olarak kalacaksınız. Bellek geliştirmeye yönelik yenilikçi stratejileriniz ve özel yaklaşımınız, kızımızın ilerlemesinde kilit rol oynadı. Kısa süreli bellek becerilerinde fark edilen iyileşme, sadece akademik performansını sağlamlaştırmakla kalmadı, aynı zamanda çeşitli okul etkinliklerindeki özgüvenini de artırdı. Okuma hızını artırmaya ve okuduğunu anlamaya yönelik iyileştirme uygulamalarınız ile somut sonuçları kendi gözlemlerimizle görme fırsatımız oldu. Önerdiğiniz bazı uygulamaları halen devam ettiriyoruz. Kızımızın bilişsel gelişimine katkıda bulunduğunuz için size minnettarlık duyuyoruz. Eğitim ilerlemesine yönelik gösterdiğiniz özveri, başarısını şekillendirmede etkili oldu. Kızımız şu anda sınıfının en başarılı öğrencilerinden biri haline geldi. Bu nedenle içtenlikle teşekkür ederiz, emeklerinize sağlık!
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Dila ISITAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi117 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Alev DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 15-02-2024 21:23
Bu sene ilk kreş deneyimimizle birlikte kızımızda başlayan ağlama krizleriyle birlikte arkadaşımın önerisiyle Dila hanıma gitmeye başladık ilk seanstan itibaren inanılmaz güzel etkiler aldık ve hala da almaya devam ediyoruz ilk seansta bizden ayrılmakta zorluk yaşayan ve gitmek istemeyen kızım şimdi gün sayıyor Dila ablasını görebilmek için her zaman ulaşabiliyoruz kendisine ve her konuda yardımcı oluyor kızımızla ilgili bunları buraya gerçekten gitmeyi düşünenler için yazıyorum tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz sadece gidin ve etkisini görün ben kendisinin sinirli değneği olduğunu düşünüyorum kızımdaki bütün emeğiniz etkiniz için Çook teşekkür ediyorum iyi ki tanıdık sizi..
     2 Beğeni    

Elda TATLI Fotoğraf
Pdg.Uzm.Elda TATLI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi74 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Kuzey , 12-02-2024 12:02
Merhaba, 13 yaşındaki LGS hazırlığı içindeki oğlumun sınav kaygısı için internet üzerinden araştırmalar yapıp birkaç uzmanlada görüştük ama oğlum isteksizdi. Elda hanım'la tanışmamız daha önce kendisine danışmış bir arkadaşım vesilesiyle oldu. Yaklaşımı ve metodları sayesinde çocuğumun gönlünü hemen kazandı. Uygulamaları ve kazandırdıklarıyla çocuğum artık kaygılarını yönetebilir ve en önemlisi kendini ifade edebilir hale geldi. Görüşmelerimiz seyrekleşti ama hala bir danışanı olarak kendisine naif yaklaşımı ve tüm olumlu özellikleri için buradan da teşekkür etmek isterim.
     Beğenin    

Elda TATLI Fotoğraf
Pdg.Uzm.Elda TATLI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi74 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Cansu , 09-02-2024 10:09
Elda hanımı bir internet sitesinden uzun uğraşlar sonucunda buldum özgeçmişi ve yüksek değerlendirilmesi bizi onu seçmekte etkiledi. Kızım için görüşmeye gittik değerlendirme sonrası oyun terapisi desteği almaya karar verdik. İlk başladığımız da kızım kekemeliğin getirdiği özgüven eksiikliği vardı içine kapanık ve kendisini savunmuyordu. Terapide çok hızlı yol katettik bununla ilgili olarak kendisi çok güzleryüzlü ve samimiydi bizimle çok ilgilendi bize terapi sonrasında önerilerde bulundu kızımda ki değişiklik birkaç günde kendini gösterdi kızım gitti sanki yerine bambaşka bi çocuk geldi kendine ifade edebilen ne istediğini söyleyen ve istemediğinde tepkisinide gösterebilen bi çocuk gördüm ayrıyetten kelime dağarcığı çok fazla arttı kendisi bu konuda işinim ehli bi insan biz çok sevdik
     Beğenin    

Hale SERT Fotoğraf
Uzm.Hale SERT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Pınar , 01-02-2024 22:03
Hale hanım ile arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık.8 yaşında R sesini kullanamayan kızım için 2 seans yüzyüze 4 seans'da online olarak görüşme yaptık,bu seanslar sonunda kızım R sesini aktif olarak kullanmaya başladı.verdigi ödevler bu sürecin hızlanmasın da oldukça etkili oldu. Çeşitli oyunlar ile renklendirdigi seansları için Hale hanıma teşekkürlerimi iletiyorum.iyi ki yollarımız kesilmiş sayenizde de kızımın ozguveni geri geldi emekleriniz için çok teşekkürler
     1 Beğeni    

Hale SERT Fotoğraf
Uzm.Hale SERT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Aydan , 01-02-2024 21:25
Hale hanım ile yaklaşık bir ay önce bir yakınım için görüştük.8yasin da R seslerini kullanamıyordu.artik sınıfta yazımla ile ilgili de problem yaşamaya başlamıştı R sesine Y sesi olarak söylüyor ve yazıyordu.Hale hanım ile yapılan 4 Seans sonun da Zeynep aktif olarak R sesini kullanıyor ve bunu yaşantısına da geçirmiş durumda.seanslarimiz yüzyüze ve online olarak gerçekleştirdi 🙏 ilgisi alakası için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.şüphesiz danışma hizmeti alınacak bir uzman.
     1 Beğeni    

Elda TATLI Fotoğraf
Pdg.Uzm.Elda TATLI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi74 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nesrin , 29-01-2024 23:19
Merhaba, Genellikle bu tür yorumları yapmayan biriyim. Ama Elda hanım için özel olarak yapmayı tercih ettim. Biz de kendisini sizler gibi internette okuduğumuz yorumlarla incelemelerle bulduk ve gittik. İyi ki girmişiz kendisinin samimi kişiliği ve çocuklara yaklaşımı çok iyiydi. Kızımda tırnak yeme ve kaygı sorunları vardı. Oyun terapisi yöntemi ve bizimle sürekli iletişimde kalarak bu sorunu aştığımızı düşünüyorum. Biraz daha ilerleyecek yolumuz var ama tabii bizden kaynaklı. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyoruz . İlerlenemeyecek olduğunda da bilgi paylaşımı yapması da önemli bir durum. Kendisine teşekkür ederiz… Her daim irtibatımız devam edecek.
     Beğenin    

Dila ISITAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi117 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Rabia , 12-01-2024 14:19
Merhabar. Bundan 5 ay önce 5 yaşındaki kızım için psikolog arayışına girmiştik araştırmalarımız sonucunda Dila hanımı internetten bulduk. Tavsiyelerin hepsi çok güzeldi. Bizde gitmeye karar verdik. Ve iyi ki diyorum. Başka biri değil Dila hanım olmuş. 5 yaşındaki kızımın bebeksi davranışları ve başkalarının yanında bebeksi konuşmalarından dolayı gitmeye karar vermiştik. Dila hanım sayesinde başka sorunlarının olduğunu fark ettik. Oyun terapistliği sayesinde ilk seanstan itibaren çok şey değişti. Seans çıkışlarında kızımın gözlerinin içinin gülüyor oluşu ve rahatlamış olmasını görmek bir ebeveyn olarak bizi çok mutlu etti. Dila hanımla tanışmadan önce sıkılır ve gelmek istemez diye düşünüyordum fakat kızım Dila hanıma gitmek için gün saymaya başlamıştı :) o artık kızımın çok sevdiği dila ablası olmuştu. Ve bizim için ise büyük bir şanstır. Dila hanımın Güler yüzlü, sıcak kanlı ve işini profesyonel bir şekilde yapıyor oluşuyla çok içten bir şekilde söyleyebilirim ki mükemmel bir insandır. İyi ki var. Gerek çevreme gerek bu yorumu samimi ve içten bir şekilde yaparak sizlere tavsiye ediyorum ve bir kez daha Dila hanıma çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Dila hanım.. 🤍
     1 Beğeni    

Gamze GÜDER Fotoğraf
Psk.Dnş.Gamze GÜDER
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi37 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sibel Y. , 12-01-2024 10:52
Gamze hanım ile yaptığım araştırmalar sonucu tanıştım. Kendisinden eşimle birlikte kızımızın birkaç yıldır devam eden, değiştirilmesi oldukça güç bir davranış bozukluğu konusunda yardım aldık. Kızım 4.5 yaşında ve yaklaşık üç buçuk yıldır bu davranışıyla mücadele ediyoruz. Daha önce farklı kurumlardan da destek almamıza rağmen hiçbir olumlu sonucla karsilasmamistik. Ardından uzun araştırmalar sonucunda Gamze hanıma gitmeye karar verdik. Sadece bir seans evebeyn görüşmesi yaptık ve tavsiyelere uyarak ihtiyaç halinde yine görüşmeler yapmak istediğimizi belirttik. Kendisi oldukça sıcak samimi ve çözüm odaklıydı. Yaşadığımız sorunun nedenlerine inip çözümü konusunda çok mantıklı, faydalı önerilerde bulundu ve bu önerileri uygulayarak süreci takip etmemiz gerektiğini belirtti. Tavsiyelerini uyguladığımız ilk günden itibaren kızımızın istenmeyen davranışı yüzde doksan oranında azaldı. Zaten davranışın tamamen ortadan kalkmasının biraz daha uzun süreceğini ve sabırlı olmamız gerektiğini de Gamze hanım en baştan vurgulamıştı. Tavsiyeleriyle sürecimiz devam ediyor. Ama ben bütün samimiyetimle şunu söyleyebilirim ki gönül rahatlığıyla çalışma alanları dahilindeki bütün konularda Gamze hanıma gidebilirsiniz. Çok başarılı, çok dinamik, çok çalışkan, gelişmeye çok açık, bir uzman. Bende bu sitedeki yorumları okuduğum için araştırma yapanlara faydası olması adına yazıyorum. Gamze hanıma da tekrar çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

H. Billur ÇAKIRER Fotoğraf
Dr.Psk.H. Billur ÇAKIRER
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcut
Tavsiye Eden : Yasemin USite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 22-12-2023 13:07
Kızım 4 yaşına geldiğinde artık hiçbir sözümüzü dinlemiyor ve evde sürekli bir çatışma hali oluyordu. Billur Hanım’a başlarken en büyük isteğim kızıma bağırmadan iletişim kurabilmekti. Billur Hanım oyun terapisi sürecinde tek tek beni, eşimi ve aile olarak hep beraber gözlemleyerek çok güzel analizler yaptı ve bizi anne-baba olarak eğitti diyebilirim . Ayrıca kızımızla yaptığı seanslarda aldığı detaylı notlarla saptadığı geliştirilmesi gereken alanları bize titizlikle aktardı ve her seansta kızımdaki değişime hep beraber şahit olduk. Biz bu süreci iyi ki Billur Hanımla atlattık. Varlığı ve mesleğini bu derece sevgi ve itinayla yaptığı için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

Gamze GÜDER Fotoğraf
Psk.Dnş.Gamze GÜDER
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi37 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : A. K. , 14-12-2023 14:33
Gamze hanımla 6 yaşındaki kızımın korku ve kaygıyı üst seviyede yaşadığı bir dönemde internetten araştırmalarım sonucu tanıştım ve birkaç seans da sonuç vermeye başladığını gördük. Kızım içe kapanık, az konuşan, yüksek sesten tedirgin olup ağlayarak tepki veren biriyken şu anda bu sorunları aşmış durumda. Çocuğu kaygı korku sorunu yaşayanlara tavsiye ederim, hiç tereddüttünüz olmasın. Çocuklarla iletişimi tespitleri çok başarılı buluyorum. Güler yüzlü, anlayışlı ve samimi olması çok etkili olmuştu.
     1 Beğeni    

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Dr.Mehmet AKSÜT
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi117 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : S.Ü. , 02-12-2023 00:10
Aksüt dedeyle bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık. İlkokul birinci sınıf öğrencisi oğlumda okullar başladıktan yaklaşık 2 ay sonra oluşan okul fobisine çare ararken kendisine ulaştık. Oğlum yaklaşık 2 hafta okula gittiği halde sınıfa giremiyor, korktuğunu ama neden korktuğunu da bilemediğini ifade ediyordu. İyi ki kendisiyle tanıştık. Oğlum da Aksüt dedesini çok sevdi. Kısa sürede sorunumuzun çözülmesine büyük katkı sağlayan Mehmet Aksüt hocamıza teşekkür ederiz. Kendisiyle yaptığımız çevrimiçi görüşmeleri yüz yüze bir görüşme ile taçlandırmak isteriz.
     13 Beğeni    

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Dr.Mehmet AKSÜT
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi117 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ayşe OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 26-11-2023 11:54
Mehmet Hocamızla uzun yıllar önce oğlumuz için birçok psikolog ve psikiyatrist ile görüştükten sonra bu platform sayesinde tanıştık. Okula girmeyen öğretmenleri tekmeleyen herkese kendini kapatmış bir çocuğu elinden tutup odasına soktuğu anı hiç unutamıyorum. Ki bunu başaran görüştüğümüz doktorlar arasında tek pedagog doktor kendisidir. Sayesinde yaşadığımız değişimi anlatmam imkansız. İlaçları kestik. Gerek kalmadı çünkü. Herşey hocamızın çizdiği yol haritasında ilerledi. Aksüt hocam çocuklarınızla birlikte sizin de kendinizle yüzleşmenizi iyileşmenizi sağlar. Asla ekonomik kaygılar taşımadan çocuk için ne gerekliyse bir baba dede gibi onu bağrına basar. Yıllar sonra ergenlik çağındaki kızımız için de yine koşarak Aksüt dedemize gittik. Ve evet antidepresanlardan kurtulduk. Gülümseyen özgüvenli mutlu bir ergenle yolumuza devam ediyoruz. Çocuklarımız neredeyse koşarak gidiyor seanslara. Kendileri talep ediyor. Hem eşi Gül Hocam hem de Aksüt HOCAM için şunu söyleyebilirim. Onlar gerçekten birer anne baba büyükanne büyükbaba ailemizin çok sevilen birer üyesi. İyi ki Varsınız. İyi ki yollarımız kesişmiş 🙏
     19 Beğeni    

Meleknaz YILMAZ Fotoğraf
Psk.Meleknaz YILMAZ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Elif , 27-10-2023 19:45
Melek hanım ile yollarımız 1 yıl önce kızımın ayrılma problemi sebebiyle kesişti. Güleryüzü , anlayışlı ve sakinliğiyle önce kızımıza sonra da bize çok iyi geldi. Kızım oyun ablası olarak adlandırdı Melek Hanıma çok hevesli bir şekilde gitti. Geri bildirimleri ile tüm süreç boyunca bilgilendirmesi ve yanımızda olması ile süreci bizde kolay atlattık. Bize sürecin yavaş yavaş olacağını acele etmemiz gerektiğini söyledi. Zamanı gelince herşey yoluna girecek dedi ve dediği gibi oldu. Sabırla telaş etmeden bekledik ve sonucu çok iyi oldu. Ne zaman istesek ulaşabildik , her şey için çok teşekkür ederiz. Verdiği emek için.
     3 Beğeni    

Meleknaz YILMAZ Fotoğraf
Psk.Meleknaz YILMAZ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Seda , 26-10-2023 20:24
Melek Hanım'dan oğlum 1.sınıfa başladığı zaman destek aldık. Akran zorbalığı ve öğretmen baskısı vardı. İyice içine kapanmıştı. Son seansımiza kadar Melek Hanımın ilgisi,şefkati ve profesyonelliği hep aynıydı.Doğru kararlar almamızda'da bize büyük desteği oldu. Oğlum şu an 3.sınıfta başka bir okulda, arkadaşlarıyla ve öğretmeniyle mutlu bir çocuk:) Biz çok memnun kaldık🙏🏻 Oğlumun iç dünyasını çok güzel dışarı yansıttı. Her zaman iletişimde oldu bizimle hiç bir sorumuzu yanıtsız bırakmadı❤️
     4 Beğeni    

Meleknaz YILMAZ Fotoğraf
Psk.Meleknaz YILMAZ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Merve O , 26-10-2023 18:46
Meleknaz hanım ile yollarımız yaklaşık 1 yıl önce kesişti. 4 yaşındaki oğlum ile 6 aylık bir oyun terapisi deneyimledik. Oğlum başlarda zor alıştı, kendini açması zor olsada Meleknaz hanımın ilgisi ve yaklaşımı hiç değişmedi aynı sabirla ve sevecenlikle yaklaştı ve sonunda oğlumun iç dünyasına girebildi. 6 ayın sonunda tedavimizi olumlu sonuçlandırarak bitirdik. Meleknaz hanımın gerek aldığı eğitim gerekse yaklaşımı çok iyi. Çözüm odaklı olması olaylara adım adım temkinli bir şekilde ilerlemesi bizim açımızdan çok iyi oldu. Kendisine teşekkürleri bir borç bilirim.
     3 Beğeni    

H. Billur ÇAKIRER Fotoğraf
Dr.Psk.H. Billur ÇAKIRER
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcut
Tavsiye Eden : Aslıhan , 26-09-2023 22:15
Billur Çakırer ile çok zor bir dönemden geçtiğimiz sırada bir ardaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık ve oğlum için yardım aldım. Kısa sürede oğlumun rahat bir şekilde onunla açık iletişime geçmesi ve sevmesi ile uzun süre seanslarına devam ettiler. Güleryüzlü, samimi ifadesinin yanısıra net oluşu, son derece zengin ve bence bir oyuncak müzesinde dahi göremeyeceğiniz oyun ve oyuncaklarla bir o kadar kitapla dolu ofisindeki sıcaklık, Billur Hanım’ın iş disiplini ile müthiş bir denge kurmuş. Yani hem evde gibisiniz hem değilsiniz. Söz konusu kıymetlilerimiz yavrularımız olunca onların kalplerini zihinlerini emin ellere teslim edip kafanızda soru işareti kalsın istemezsiniz. İşte Billur Hanım’la ilerlerken ve belirli aralıklarda yaptığımız gözlem/geri bildirim görüşmelerimizde hep “iyiki” bu insan bizim karşımıza çıkmış dedim. Çocuğumdaki olumlu gelişimi gözlemlemek, süreçte 7/24 ulaşabilerek anlık tıkanmaları çözebilmek, üzerimizdeki yükün nasıl azaldığını görmek Billur Hanım’ın ebeveyn olarak bana da önerileri, paylaştığı destekleyici kitaplar için hep minnettar kalacağım. Onlar benim ayrıca kazançlarım oldu. Oyun oynamanın bu kadar önemli olduğunu, çocuğumla kaliteli zaman geçirebilmeyi sayesinde öğrendim. Ofisin pozitif enerjisi, kütüphanenin zenginliği ve asla sonu gelmez albenisi her hafta seans gününü iple çekmemin sebeplerindendir. Billur Hanım’ı, kıymetli yavrularımızın daha küçük yaşta hayata daha sağlam adımlarla ve kendilerini ifade ederek adapte olabilmelerini sağlayac... [Devamı..]
     Beğenin    

Aysun CENGİZ Fotoğraf
Aysun CENGİZ
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Z.S , 06-09-2023 21:25
Komşumuzun sorunlu çocuğu için pedagog arayışına girdiğimizde çevremizden Aysun Hanım ile görüşmemizi tavsiye ettiler. Ayrı şehirlerde olmamıza rağmen telefon ve internet aracılığıyla kurduğumuz temaslarda sorunumuza samimi bir şekilde tavsiye ve görüşleri ile yardımcı oldu. Tanışmak için Ankara’ya gittik. Çok güleryüzlü, sorunun kaynağını bulmak, sorunun ne oduğu, çözüm ve tedavi için uyguladığı teknik ve terapiler sonunda çocuğumuzun otistik olduğu ortaya çıktı. Seanslarda uygulanan terapi ve önerdiği uygulamalarla çocuğumuz özbakımını kendi yapabiliyor, tuvaletini ve yemek yemeyi becerebiliyor. Önceden almadığı komutları alıyor. Takip ve süreklilik konusunda da çok başarılı. Bu tarz arayışta olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Özge DEMİRCİ Fotoğraf
Uzm.Özge DEMİRCİ
Kocaeli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sümeyye , 25-08-2023 07:08
Özge hanım internette şans eseri karşıma cıktı . Dün kendisiyle görüştük abartısız 2 saat bizimle ilgilendi oğlum 4 yaşında herzaman dikkat eksikliğinden şüphelenirdim okadar yer gezdim psikiyatri psikolog boşa para verdim hiç bir fayda görmediğimiz gibi birde psikolojim bozuldu .. ama özge hanım ilk seansta oğlumdaki sıkıntıları tek tek söyledi bizimle aynı fikirdeydi bunu duymak bile beni okadr rahatlattıki malesef kocaelinde oturmuyorz bu bizim için cok büyük bi kayıp☹oğlumun kendisinden eğitim almasını cok isterdim ama nasip🤲 herkese tavsiye ediyorum çocuğuzla alakalı gözlemlediğiniz bi sıkıntı varsa muhakkak gidin inanın 1 yıldır psikologa giden biri olarak boşa zaman harcamışız kendisi çözüm odaklı keşke herkes sizin gibi işini iyi yapsa hocam cok memnun kaldık eşim ve kendi adıma size cok teşekkür ederm ilginiz alakanız güler yüzünüz için aldığınız para sonuna kadar helal olsun hocam iyiki yollarımız kesişmiş iyiki varsınız🌸💗
     4 Beğeni    

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Dr.Mehmet AKSÜT
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi117 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Hayal , 19-08-2023 09:44
Değerli hocam ilk görüşmemiz ile hayatimazda çok farklı yerlere getirdi bizleri ailemde olan sıkıntıları bir arkadaş bir dost edasıyla dinleyip bizlere yön veren değerli hocamı elbette tavsiye ediyorum.Gerek samimi davranışları gerek konuşması adeta bizim içimizden biri gibiydi hiç bir yabancılık uzaklık hissetmedim kendisiyle konuşurken çok fazla rahattik iyi ki tanımışım şimdi bile küçücük de olsa bir mesaj yoluyla hayatımı renklendiriyor görüşmelerden sonra uzak kalmıyor sizin anlamniz ve anlam çıkartmanız size farklı mesajlar veriyor bir tek ben değil biz ailecek memnununuz saygı değer hocamızdan ❤️❤️
     27 Beğeni    

Okan BAL, Ankara, Pedagog
Elda TATLI, İstanbul, Pedagog
Afife SELVİTOPU, İstanbul, Pedagog
Dr.Melda ALANTAR, İstanbul, Pedagog
Güler ŞEFİK, İstanbul, Pedagog
Fatma Gül YILDIZ, Ankara, Pedagog
Tuba KAPUCUOĞLU, İstanbul, Pedagog
Nurbanu MILDAN, İstanbul, Pedagog
Ceyda DOĞAN ÜLKER, İstanbul, Pedagog
Raziye KUŞDEMİR, İstanbul, Pedagog
Hüseyin İBİCEKER, Diyarbakır, Pedagog
Ceren ÖZKAN, İstanbul, Pedagog
Büşra EKŞİOĞLU, İstanbul, Pedagog
Eda BATTAL, Kocaeli, Pedagog
Bahar ATVAR, Muğla, Pedagog
İrem AYSELİ, Kocaeli, Pedagog
Esra TEKE, Konya, Pedagog
Ali ÇETİN, Manisa, Pedagog
Ramazan ANLI, Yalova, Pedagog
Rabia SANCAR, Kocaeli, Pedagog
Nazlı KAŞAKCI, İstanbul, Pedagog
Meryem KALABEY, Kayseri, Pedagog
Seray ÇAKMAKÇI, İzmir, Pedagog
Meleknaz YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Tuğçe KOÇ, Ankara, Pedagog
Hatice Aslı ŞEN, İstanbul, Pedagog
Şeyda AKKUŞ, İstanbul, Pedagog
Mehmet Emin KARABULUT, Diyarbakır, Pedagog
Büşra KARAKOÇ GÜZEL, İstanbul, Pedagog
Ezgi AKTAŞ, İzmir, Pedagog
Merve GÜZEL, Tekirdağ, Pedagog
Seda KILIÇ, Konya, Pedagog
Hacer KONCA TUTAR, Ankara, Pedagog
Mehtap AYDIN, Tekirdağ, Pedagog
Gizem VARDARLI, İstanbul, Pedagog
Aycan KANTOĞLU, İstanbul, Pedagog
Yavuz Emre YAVUZ, Samsun, Pedagog
Hale SERT, İstanbul, Pedagog
Fatma ÖZGEN, Ankara, Pedagog
Çiğdem DAYAN, İzmir, Pedagog
Dr.H. Billur ÇAKIRER, İstanbul, Pedagog
Selma BÜYÜKÇULHACI, İzmir, Pedagog
Sena TOPALOĞLU, İstanbul, Pedagog
Melike Türkan TAŞYÜZ, İstanbul, Pedagog
Merve BAŞER, Sakarya, Pedagog
Adem TOY, Kütahya, Pedagog
Aysun CENGİZ, Ankara, Pedagog
Burcu ARSLAN, İstanbul, Pedagog
Arzu ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Gülay IŞIK, Ordu, Pedagog
Esra DEREOBALI, İzmir, Pedagog
Gamze GÜDER, İzmir, Pedagog
Beril ÖZSOY, İzmir, Pedagog
Ayşe Nur AKBULUT, İzmir, Pedagog
Deniz KARAKUŞ GÜZELTAŞ, Ankara, Pedagog
Gizem Nur ŞANLITÜRK, Ankara, Pedagog
Berna BÜYÜKMUMCU, Kayseri, Pedagog
Nesil SAĞIN KÜÇÜK, Eskişehir, Pedagog
Gözde Handan YAVUZ, İzmir, Pedagog
Berra KURUCA, Antalya, Pedagog
Merve TAYIZ, Afyon, Pedagog
İrem TURGUT, Ankara, Pedagog
Merve YILMAZ, Muğla, Pedagog
Tuğçe YORULMAZ, Bitlis, Pedagog
Onur CAN ÖNCÜL, Hatay, Pedagog
Mevla KARAKAŞ, Konya, Pedagog
Mustafa ÜN, Denizli, Pedagog
Zeynep AYDOĞMUŞ, İstanbul, Pedagog
Cansu ÖZKAZANÇ, İstanbul, Pedagog
Tuğba KOÇ, Denizli, Pedagog
Dilara BİLGE, Samsun, Pedagog
Suzan SARITAŞ ÇAKMAK, Sivas, Pedagog
Sıla SALANTUR, İzmir, Pedagog
Safiye KILIÇ METİN, Ankara, Pedagog
Ömer CİMEM, İstanbul, Pedagog
Murat ACAR, Adana, Pedagog
Gül Elmas AHLATÇI, Çorum, Pedagog
Ayşenur KARAASLAN, Elazığ, Pedagog
Hilal KÜÇÜK, Bursa, Pedagog
Dila ISITAN, İzmir, Pedagog
Esin SELİMOĞLU, Ankara, Pedagog
Gülşah ÖZTÜRK ERTEN, İstanbul, Pedagog
Figen ÇALBIYIK, İstanbul, Pedagog
Burcu TÜRKTUNÇ, Gaziantep, Pedagog
Tuba SÜTÇÜ ULUSOY, Antalya, Pedagog
Pınar KAYA DÖŞLÜ, Adana, Pedagog
Özge DEMİRCİ, Kocaeli, Pedagog
Meltem VARAN, İstanbul, Pedagog
Hülya EĞİN, Kocaeli, Pedagog
Derya YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Aziz KÜÇÜKKELEPÇE, İstanbul, Pedagog
Esra ÇELİK YILDIRIM, Bursa, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Ebru YEREBAKAN, İstanbul, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Dr.Şerife ERASLAN, Ankara, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 42 Üyemiz : Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Psk.Ezgi SÖNMEZ (Psikolog), Psk.Kübra ELDİVAN (Psikolog), Psk.Dnş.Pınar GÜLMÜŞ (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Irmak Güneş SARAÇ (Klinik Psikolog), Psk.Gökhan BİNGÖL (Psikolog), Psk.Şimel KARAKAŞOĞLU (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Sevim ARSLANKURT (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Büşra Nur YORULMAZ (Psikolog), Psk.Dnş.Hatice Kübra GEÇER (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Bahar KÖSE (Klinik Psikolog), Dyt.Yasemin GÖKCAN (Diyetisyen), Psk.Mine AKTAŞ (Psikolog), Abdullah ÖZER (Psikoloji Uzmanı), Pdg.Uzm.Elda TATLI (Pedagog), Psk.Çağla İZ (Psikolog), Psk.Namık ACAR (Psikolog), Psk.Şanver YEREBAKAN (Klinik Psikolog), Vet.Hek.Emre Berk ERKAYA (Veteriner Hekim), Psk.Rabia Dilber AKKOYUNLU (Psikolog), Uzm.Psk.Esra DAL (Psikolog), Dr.Psk.Selin AYAS (Psikolojik Danışman - Psikolog), Uzm.Psk.Günsu AŞILA CEYLANER (Psikolog), Psk.Tuba DİK (Psikolog), Uzm.Psk.Damla KANKAYA (Psikolog), Uzm.Psk.Sümeyye ARSLAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Onur CANSIZ (Klinik Psikolog), Doç.Dr.Mahmut Ferda ŞENEL (Ürolog), Uzm.Psk.Dnş.Seval Ulviye AKYOL (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Ecem İŞLİYEN DİNÇ (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Beyzanur SAYAR (Psikolojik Danışman), Psk.Deniz ÖZTÜRK (Psikolog), Uzm.Psk.Murat GENÇ (Klinik Psikolog), Pdg.Dr.Mehmet AKSÜT (Pedagog), Uzm.Psk.Esranur ÇELİK (Klinik Psikolog), Psk.Lütfi ATABEY (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Mustafa MAKİLİ (Psikolojik Danışman), Psk.Hayrunnisa ŞENKAYA (Psikolog), Hakan SADAY (Özel Eğitim Uzmanı), Psk.Dnş.Elif ER (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Dnş.İlker KABA (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN (Psikolojik Danışman)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

08:13
Top