TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Psikolog, Veteriner Hekim, Diyetisyen tanıyorsanız, hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Sitemizde listelenen mesleklerden birine mensupsanız, isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

TavsiyeEdiyorum.com tamamen ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye Yazın   Bize Yazın


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

21,281

Uzman Makaleleri:

12,005

Yayınlanan Tavsiye :

54,281


Kayıtlı Pedagog : 95
Pedagog Tavsiyeleri : 1,032

Şu anda sitemizi 235 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni İsim Ekleme
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (12,005)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (216)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (1472)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (405)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Taahhüdü Güvenilirlik Taahhüdümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı


TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
“öğrenilmiş Çaresizlik”ten Nasıl Kurtuluruz?
[Psk.Mahir Efe FALAY]
Bentonit Kili: Dna-Rna İlişkisi - Bentonit Dikkat Eksikliği Hiperaktivite ,otizm Gibi Rahatsızlıklarda Şelasyon Amacı İle Kullanılabilinir Mi?
[Psk.Meltem KIRMIZI]
Aile Planlaması
[Op.Dr.Ayşe DARAMA]
Gıda Katkı Maddeleri Zararlı Mıdır?
[Dyt.Hilal BATMAZ]
İnternet Bağımlılığı Ve Çocuk
[Psk.Dnş.Özgür TÖNBÜL]
Çocuk Ve Oyun
[Pdg.Elda Ayşe TATLI]
Bağlanma Stilinin Duygusal Gelişime Etkisi
[Pdg.Elda Ayşe TATLI]
Psikolojik Dayanıklılık Ve Anne Tutumunun Psikolojik Dayanıklık Gücüne Etkisi
[Pdg.Elda Ayşe TATLI]
Selülit Nasıl Yok Edilir ?
[Op.Dr.Eser AYDOĞDU]
Kök Hücre İle Cilt Gençleştirme
[Op.Dr.Eser AYDOĞDU]
Yüz Gençleştirme Ve Günümüzdeki Dengeler
[Prof.Dr.Aycan KAYIKÇIOĞLU]
Estetik Cerrahiyi Hafife Mi Alıyoruz?
[Prof.Dr.Aycan KAYIKÇIOĞLU]
Evlilik Danışmanlığı Ve Arabuluculuk Arasındaki Fark
[Psk.Hülya ARSLAN KABA]
Boşanma Sürecinde Arabuluculuk
[Psk.Hülya ARSLAN KABA]
Bir Pedagog Gözüyle Terapi
[Pdg.Elda Ayşe TATLI]
Çocuklarda Gelişimsel Korkular Ve Baş Etme Yöntemleri
[Pdg.Elda Ayşe TATLI]
Erken Boşalma
[Dr.Dilek AKGÜL]
Öfke Yönetimi (Anger Management)
[Psk.Dnş.Hasan Turgut ERDOĞAN]
Yetersizlik Hissi
[Psk.Nihan DİKME]
Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Transeksüel, İnterseks (Lgbti)
[Psk.Nihan DİKME]
Kayıp Ve Yas
[Dr.Psk.Doğan Demirkan ÖZDEMİR]
Özgül Öğrenme Bozukluğu
[Psk.Sevda ACAR]
Obezite Ve Çocuk
[Dyt.Perran AYDEMİR]
Geriatri , Yaşlılık
[Fzt.Sadık YILDIZ]
Evlilik Öncesi Terapi Neden Gereklidir ?
[Psk.Hülya ARSLAN KABA]
Asertif Olmak
[Dr.Psk.Doğan Demirkan ÖZDEMİR]
D Vitamini Ve Obezite
[Dyt.Hatice KARSLIOĞLU]
Diyeti Bıraktıran Bahaneler
[Dyt.Hatice KARSLIOĞLU]
The Effects Of Happıness Level On Task Persıstence
[Psk.Derya SOY]
Vajinismus
[Dr.Dilek AKGÜL]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Zekeriya GUTER, Balıkesir, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ Fotoğraf
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ
Gaziantep
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi39 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : DEMET Y. , Dün 16:25
Melek hanımdan birkaç ortamda çok güzel konuşulduğunu duymuştum. ondan yardım alan 2 kişi tanıyordum ve çok iyi olduğunu söylemişlerdi. ben de eşimle olan problemlerimizden dolayı sıkıntı çekiyordum. Melek hanım bizi ilk terapiye aldığında çok gergindim çünkü daha önce de bir defa psikologa gitmiştim ve iki üç sefer görüştükten sonra bana çok boş gelmeye başlamıştı. Melek hanımda da öyle olur diye korkmuştum çünkü eşimi zar zor ikna edip getirmiştim ama onun güven veren hali ve ne kadar bilgili olduğunu görünce işte budur dedim. kocam bile Melek hanımın bilgisi ve deneyiminin karşısında ses çıkarmadan gidip gelmeyi kabul etti. o kadar güzel tespitleri vardı ki şaşırıp kalıyorduk. en güzeli de eşime yıllardır anlatmak isteyip anlatamadığım çok şeyi rahatça paylaşabilmemizi sağladı. Allah ondan razı olsun. okadar kıymetli bir insan ki. ben bu kadar yıldır hiç bu kadar iyi ve rahat hissetmemiştim. size de tavsiyem hiç düşünmeyin ve Melek hanıma güvenin.Sağolun Melek hanım sizi hiç unutmicam.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi148 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : BELİNAY , 25-11-2014 21:24
Merhaba.Benim 7 yaşında bir kızım ile 5 yaşında oğlum var.İkisinde de 4,5 yaşına gelince aniden kekemelik durumu ortaya çıktı.Oysa ki kızım çok küçük yaştan itibaren çok güzel konuşan bir çocuktu.Kekemeliğin oluştuğu dönemde çocuk psikiyatrisine götürdük.Doktorumuz kekemelik durumunun zamanla geçeceğini, çocukların yanında asla bu "kekelemek" kelimesini kullanmamamızı , çocuğunuz kekeliyor mu? diyenlere asla kekelemiyor diye çıkışmamızı söylemişti.Neticesinde zaman geçmesine rağmen çocuğumuzdaki kekemelik problemi geçmedi.Çok üzüldüğüm anlardan birinde sorunu internete yazmaya karar verdim.Sayfalar beni VEYSEL KIZILBOĞA hocamın sayfasına yönlendirdi.Hocamla ilgili yorumları okurken benin de çare bulabileceğimi düşünerek okuduğum yorumları eşime anlattım.Oraya götürmemiz gerektiğini söyledim.Veysel Hocamın bize de çocuklarımıza da faydalı olabilceğini düşündük.Hocamla görüşüp gelmemizi söyledi.Oğlum 3 terapi , kızım ise 6 terapi ile konuşması çok büyük ölçüde düzeldi.Allah'ın izniyle Veysel Hocam çocuklarımıza çare oldu.Benim gibi ümidini kaybetmiş ailelere sesleniyorum.Veysel Hocam gerçekten işin uzmanı.Çocuğunuzun yaşı ilerlemeden siz de Veysel Hocamla tanışmalısınız.Hocam , teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. B.P./OSMANİYE
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi148 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gökçe , 10-11-2014 14:34
27 aylık kızımda aniden ortaya çıkan yoğun kelime tekrarları, takılmalar ve bu durumun devamı olan örtme hareketleri bizi Veysel Hoca ile tanıştırdı. Bu durumu yaşayan diğer anne-babalar gibi ne yapacağımızı bilemez bir halde konu ile ilgili araştırma yaparken dil ve konuşma bozukluğu terapisti olan Veysel Hoca’nın sitesine rastladım. Uzmanlık alanlarının yer aldığı CV’sini okuduğumda doğru adreste olduğuma karar verdim ve hemen kendisine telefonla ulaştım. İlk görüşmemizde kızımın bu sorununun boyutunu öğrenmek için tanımlayıcı birçok şey sordu ve nasıl davranmamız gerektiği konusunda bizi telefonda bilgilendirdi. Sonrasında Ankara’dan Mersin’e gitmeye karar verdik. İki günlük terapi sonrasında kızımda örtme hareketi ortadan kayboldu, takılmaları ve tekrarlarının şiddeti azaldı. Görüşmemiz sonrasında bu durumun gelişimsel konuşma bozukluğu olduğunu, kalıcı olmadığını ve gelişim süreci içinde (6 ay-1 yıl) tamamen ortadan kaybolacağını söyledi. Bunu duyduğumuzda hissettiğimiz mutluluğun tarifi yok. Terapi sonrasında her hafta telefon görüşmeleriyle kızımızın durumunu izlemeye devam ediyor, yalnızca konuşma bozukluğu konusunda değil çocuk gelişimi ve davranışları konusunda da danışmanlığını almaya devam ediyoruz. Şimdiye kadar olan üç aylık süreçte bile kızımda inanılmaz bir değişim var. Arada bir tekrarlar ve şiddetli olmayan, hafif takılmalar devam etse de akıcı bir şekilde konuşmaya başladı. Ancak bu durumun sürecin bir parçası olduğunu bildiğimiz için artık içimiz çok rah... [Devamı..]
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
Konuşma Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi148 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : murat iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 06-11-2014 22:39
Merhabalar ben murat iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı, erzincan da yaşamaktayım. Haziran 2010 doğumlu bir oğlum var. 3 yaşına bastığında geçen sene Kreşe başladı. Anne baba ve dede dışında hiç bir kelime kullanamıyordu. Kreşe kelimeleri öğrensin ve cümle kurabilsin diye verdik, çocuk konuşmaya ve ifadelerini herkesin anlayacağı şekle dönüştürdü.Fakat 2 3 ay sonra kekeme gibi davranmaya başladı. Çoğu kelimede takılmalar ve tekrarlamalar oldu. Her anne gibi benim eşimde çok endişelendi, bulunduğumuz yerde mevcut imkanlardan faydalandık. ancak bir ilerleme kaydedemedik. Bunun üzerine internetten ve bir kaç arkadaştan Veysel beyin adını duyduk. Arayıp kendisiyle görüşerek randevu alıp, Mersin' e gittik. Daha ilk muayenede Veysel bey bize ne kadar işinin ehli ve uzman olduğunu gösterdi. Yaklaşık 2 saat muayenehanesinde kaldık. Eşimle ve benle görüştü ne yapmamız gerektiğini öğretti, ayrıca çocukla da görüştü. Bizim çocuğun kekeme olmadığını sadece akıcı konuşamadığını Veysel beyden öğrendik. Çeşitli tavsiyeler ve içi rahatlamış bir anne baba olarak evimize geri döndük. Veysel Beyle 2 haftada bir görüşüyoruz, çocuğun durumu ve yapmamız gerekenleri bize anlatmaya devam ediyor. Ayrıca şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, ücretler konusu tam bir muamma iken Veysel hocamla tanışınca hiç de öyle korkulacak bir şey olmadığını, parayla pulla hiç işi olmadığını anladık. Şu anda bizim çoçuğumuz da ne takılma kaldı nede tekrarlama, hatta bazen çenesinden bile bıkıyorum. Öyle cümleler kurup, öyle kelimeler söylüyorki sanki... [Devamı..]
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT
Uşak
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Aysel ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 04-11-2014 16:12
Ben 13 yaşındayım. Aksüt Hocama geldiğimde sınav kaygısı taşıyordum. Derslerimi başaramayacağım korkusu vardı. Artık bunlardan kurtuldum. Pedagojik desteğe ihtiyacı olan her çocuğun yararlanabileceği bir uzman. Öz güvenim arttı. Hedeflerimi daha net bir şekilde tespit edebiliyorum. Yeni bilgilere kolay ulaşmanın yollarını ve bu bilgileri kullanmanın öğrendim. Daha iyi, çok iyi ve en iyi olmak gibi hedefleri olanların Hocam'a başvurmasını tavsiye ediyorum.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Deniz KIRATLI
Ankara
Çocuk Gelişimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiTelefon Numaraları Kayıtlı
 
Tavsiye Eden : MVK , 04-11-2014 00:06
merhaba, 2,5 yaşındaki minik prensesimizin otistik teşhisi konulmasından sonra yaşanan karamsar günleri hiç unutamıyoruz.arkadaşımızın tavsiyesi ile tanıştığımız deniz hn artık bizim ailemizin bir ferdi oldu.kendisinin affına sığınarak yazımızda artık sadece ismini kullanacağız.önce bizi motive etmesi ile kara bulutlar dağılmaya başladı.kızımızın rahatsızlığının her şeyin sonu olmadığını ondan öğrendik,çocuğumuza davranış biçimimizin yanlışlarından arınarak güzel günlere adım attık diyebiliriz.sonrası deniz ve kızımız arasındaki süreç ki biz onların her buluşmasının ardından yaşadığımız mutluluğu tarif edebilmek mümkün değil.diğer uzmanlar ile karşılaştırmamız mümkün değil çünki deniz bize bir başka uzman ihtiyacını hiç düşündürtmedi. konuşurken sıkıntı çeken,aşırı dikkat dağınıklığı olan kızımız bugün 4 yaşında ve tanı takibinde %60 iyileşmeyi duyduğumuz anda işte bu diye haykırışımızı unutmayacağız. iyi kalpli,işini yaşamı yapan melek deniz'imiz biz seni çok seviyoruz.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Esra İNCE Fotoğraf
Esra İNCE
Ankara
Çocuk Gelişimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Özge yılmaz , 03-11-2014 14:55
esra ince ile çalışma arkadasiyim.tavir ve tarz olarak cok begendigim bir insan.velilerimize verdigi seminerler kapsaminda gerek is ortaminda yaptigi testleri ve uygulamalarini cok beğeniyorum.bir öğretmen olarak ogrencilerime uyguladigi testlerden ve degerlendirmelerinden cok memnunum.uygulamalarindan kesinlikle geri donusum alıyorum.esra hanımın verdigi seminerlerin ve yorumlarini kesinlikle cok basarili ve yerinde buluyorum. yaptigi meslegin gercekten hakkini verdiğini ve severek yaptığınin farkindayim.bu kadar bilgi birikimini insanlara aktarim sekli sizin çocuğunuzla aranizdaki bağı bi kat daha arttırıyor ve bilinclendiriyor.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ Fotoğraf
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ
Gaziantep
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi39 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : R.D. , 30-10-2014 02:11
Melek hanım gerçekten alanında çok başarılı annemin isteğiyle gitmiştim bu kadar olumlu sonuç alır mıyım emin değildim melek hanım bu konu hakkındaki tüm soru işaretlerini giderdi.Her şey çok olumlu gidiyor seanslar gayet başarılı geçiyor.Ağzınızdan çıkan her kelimenin her boyutu inceleniyor ve öyle harika sonuçlara ulaşabiliyorsunuz ki ve bunu onun yardımıyla kendiniz yapıyorsunuz.Memnun olmadığım tek bir seans bile olmadı.Fark edemeyeceğim en ince noktaları bulup yakalıyor ve benim ona ulaşmam için ipuçları veriyor dolayısıyla yaşadıklarımı daha net ve çok boyutlu görüyorum.Beyninde mumları yakıyoruz sonra aydınlanıyor demişti bir seansta aynen öyle oluyor...
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Sevil YAVUZ Fotoğraf
Pdg.Sevil YAVUZ
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi152 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 59 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Volkan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 29-10-2014 18:17
Yiğit Kartal 3 yaşına gelmişti ve yaşıtlarından çok geride davranışlar gösteriyordu. Konuşmaması bir yana hareketleri ile de bir problem olduğu ortadaydı. Yemek alışkanlığı , uyku saatlerindeki dengesizlik , girdiği ortamlarda yaşadığımız sıkıntılar bizi korkutmaya başlamıştı. İnternetten yaptığımız araştırmaları Yiğit Kartal üzerinde deniyor , bazen olumlu ama çoğunlukla olumsuz cevaplar alıyorduk. ‘’Anne’’ ya da ‘’Baba’’ kelimelerini söylemiyor , sürekli mırıldanma şeklinde sesler çıkarıyordu. Geceleri ağlama krizleri ile uyanıyor ve annesi ya da benim kucağımda olmadan da uyumuyordu. İstediği bir nesneyi eli ile gösterme alışkanlığı yoktu ancak evin hangi odasında , hangi dolabında ne var her şeyi hafızada tutabiliyordu Herkes gibi düzelir umudu ile bekledik ancak yaşı ilerledikçe çok çok az gelişmeler dışında somut adımlar atamadık. Yakın bir arkadaşımız bize Sevil Hanım’ı önerdi. Kendisini internetten araştırdığımızda bu konuda ne kadar derin bilgiye ve tecrübeye sahip olduğunu öğrendik. Hemen bir randevu aldık. Kartal Sevil Hanım’ın ofisine ilk gitmemizde inanılmaz bir tepki verdi. Sevil Hanım eşim ve benimle görüşmesi sırasında onun odada bekleyeceğini söylediğinde beklediğimiz tepkiyi verdi ve çığlık atarak ağlamaya başladı. Aslında bizim için iyi oldu çünkü ; bu hareketlerini nasıl anlatacağımızı düşünüyorduk. Sevil Hanım tutarli davranis programini uygulayarak Kartal’ı sakinleştirdi ve ilk büyük adımı atmış olduk. Bize bu gibi durumlarda ne yapmamız gerektiğini , e... [Devamı..]
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ Fotoğraf
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ
Gaziantep
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi39 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 12 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Mercan CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 28-10-2014 01:00
Melek hanımın detaylarına tavsiyeediyorum.com üzerinden ulaşmış ve kendisiyle tanışmıştım. 3 çocuk annesi olarak bir uzmandan destek almak istiyordum. Tanıştıktan sonra seanslarına katılmaya başladım. Özellikle benimle çocuklarım arasındaki iletişim sorunlarımıza kesin ve uygulanabilir çözümler önerdi. Önerilerini hayatımda tatbik edince çok faydalarını gördüm. Toplumsal olarak doğru bilinen yanlışlar veya yanlış bilinen doğruları net olarak görmemi sağladı. Özellikle anne adaylarına "destek" olması açısından tavsiye ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT
Uşak
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Ümit GÖKKUŞ , 21-10-2014 00:16
Muhteşem bir eğitimci ve uzmandır.Üniversitede hocamızdı ama hocalıktan ziyade bize büyüklük yapan yol gösteren harika bir insandır,sayesinde birçok şey öğrendik mesleğimizde büyük izleri var.Üniversitedeyken hemen hemen bütün öğrencilerin sevdiği gerçek bir eğitimcidir. Çok sevecen,güleryüzlü, işini gerçekten severek yapan,hem mesleki olarak hem de özel yaşantısıyla çevresine gerçekten çok iyi bir örnektir.Kendisine sonsuz sevgi ve saygı duyuyorum.Mutlaka kendisiyle tanışın.
6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Mehmet AKSÜT Fotoğraf
Pdg.Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT
Uşak
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Elif YeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 19-10-2014 22:49
Mehmet Aksüt ü tanıdığım için çok mutluyum. Kendisi hem işinde başarılı bir uzman hem karakterli ve dost canlısı bir insan.Çocuğumun ve benim hayata bakış açımız ve yaşantımızda büyük değişmelere sebep oldu. Bize elimizdeki anahtar ile nasıl kapı alacağımızı öğretti. Sayesinde tekrar üniversite sınavına girdim. Ve Başarı ile mezun oldum. Bu arada çocuğum içinde destek alarak çocuğum un derslerinde başarılı ve kendine güven kazanmasını sağladı. Herkezin bir Mehmet AKSÜT e ihtiyacı var.
9 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

A.Sedat DEMİR Fotoğraf
Pdg.A.Sedat DEMİR
Sakarya
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : NUR , 15-10-2014 00:36
Sedat abiyle tanışalı bir aydan uzun bir zaman oldu.2 yıl önce kendisini yakından tanıyan bir öğretmenim tavsiye etmişti.o zamanlar sorunum sınav sİtresiydi fakat ben sedat abiye korkularım için gittim.Başta bir ruh ve sinir hastalıkları uzmanından yardım aldım fakat yeterli gelmedi.Daha sonra aklıma sedat abi geldi ve onu araştırdım.Bu tür tavsiye yazılarına güvenerek gittim.Sedat abi çok sevecen ,güler yüzlü anlayışlı bir insan.Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Keşke işler bu noktaya gelmeden gitseymişim çünkü bazı şeyler ilerledikten sonra onlardan kurtulmak bir hayli zorlaşıyor.Başta önemsiz gibi görünen mevzular dağ gibi büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal alıyor.Ama neyseki Sedat abiyi buldum.Daha ilk seanstan olumlu etkisini gördüm.Çıktığımda her şey hiç olmadığı kadar olumlu,dünya hiç olmadığı kadar güvenliydi.Takıntılarımın ,korkularımın birçoğundan kurtuldum.Artık kendimi sakinleştirebiliyorum(onun telkin yöntemleri sayesinde).Onunla 2 dakika bile konuşmak içinde bulunduğum kasvetli havayı dağıtıyor.Bu meslek için,başkalarına yardımcı olmak için yaratılmış bir insan.Sorunlara bulduğu çözümler,olaylara bakış açısı çok farklı.Özellikle sorduğu sorular benim hiç dikkat etmediğim noktalardan.O sorunca fark ediyorum ki asıl dikkat etmem gereken yerler onun sorularının cevapları. Bana soran herkese hiç tereddüt etmeden onu öneriyorum.Ona minnettarım.Herkese tavsiye ederim.Sorunlarınız Sedat abinin akıl süzgecinden geçmişse zaten halledilmiş demektir :)
19 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Sevil YAVUZ Fotoğraf
Pdg.Sevil YAVUZ
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi152 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 59 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Merve , 14-10-2014 09:44
Uzman Pedagog Sevil Yavuz’la internet sitemize gerekli konular için ulaştık. Çocuk psikolojisi ile ilgili konularda kendisinden uzman yazıları talep ettik. Bebeğe 2 isim koymanın ileride ne gibi sorunlara neden olabileceği, çocuğun depresyonda olup olmadığının nasıl anlaşılacağı ve babanın bebekle duygusal bağ kurması için yapması gerekenleri anlatan makaleleri ile ailelere ışık tuttu. Sevecen, sıcakkanlı ve iletişime açık biri olduğu için önemle tavsiye ediyorum. - Hürriyet Aile İnternet Haber Merkezi Editörü Merve Hazinedaroğlu

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin kimliği kurumsal eposta adresiyle doğrulanmıştır.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Deniz KIRATLI
Ankara
Çocuk Gelişimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiTelefon Numaraları Kayıtlı
 
Tavsiye Eden : Hatice beSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 08-10-2014 13:55
Guleryuzu ve motivasyonu insana guven veriyor. Hayata ve insanlara pozitif bakiyor. Deniz hanimin bu ozellikleriyle hayata guzel bakmayi ogreniyorsunuz ve sorunlarinizi anladigina ictenlikle inaniyorsunuz biz kendisinden cok faydalandik gonul rahatligiyla tavsiye ederim.....en onemlisi olaylar karsisinda cok farkli dusunup hareket ederken simdi daha farkli acidan dusunup bakmayi ogrendim ...Deniz hanimin sayesinde artik kizimla daha rahat iletisim ve diyolog kuruyorum en onemlisi olaylar karsisinda tahammulum kalmayip sinirlenirdim simdi onun acisindan bakmaya calisip daha sakin olaylara yaklasiyorum sonucta anne olmak zor ve gerektiginde yardim almanin gerklilgini ogrendim tesekkurler......
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Sevil YAVUZ Fotoğraf
Pdg.Sevil YAVUZ
İstanbul
Pedagog
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi152 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 59 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : S.M. , 22-09-2014 15:45
Uzman Pedagog Sevil Yavuz'la artı eğitim Dergisi olarak rehberlik bölümümüz için iletişim kurduk. Kendisinden Kardeş Kıskançlığı konusu ile ilgili bir makale talebinde bulunduk. Kardeş kıskançlığının belirtileri, nasıl önlenebileceği ve bu problemi ortadan kaldırmak için neler yapılması gerektiği konusunda Sevil Hanım, anne babalar ve okurlarımız için çok yararlı ve önemli bilgileri paylaştı. Kendisi 6 seneden beri belirli konularda dergimize makale gönderiminde bulunuyor. Gayet sıcakkanlı, yardımsever ve pozitif biri. Çocukları ile ilgili sorunlarda bir uzmana danışmak isteyen kişiler için Uzman Pedagog Sevil Yavuz’u kesinlikle tavsiye ederim. artı eğitim Dergisi-Haber Müdürü-S. M.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Esra İNCE Fotoğraf
Esra İNCE
Ankara
Çocuk Gelişimi Uzmanı
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Dilek Baytimur , 17-09-2014 15:17
Okul öncesi eğitim kurumumuzda çalışacak bir çocuk gelişimci pedagog ihtiyacımız olması sebebi ile Esra İnce ile tanıştık. Daha ilk görüşmemizde bilgi birikimi, konu hakimiyeti, kendine güveni ve edindiği bilgiyi aktarımı beni çok etkiledi. Birlikte çalıştığımız süre içerisinde kurumumuza, öğretmenlerimize ve velilerimize çocuklarla ilgili her konuda danışmanlık yaparak yol göstermiştir ve göstermeye devam etmektedir.umarım uzun yıllar birlikte oluruz çünkü her zaman Esra Hanım gibi bir yol gösterene çocuklarımız için ihtiyacımız olacak.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Gönül BAYALTUN, Denizli, Pedagog
Aysel ŞENTÜRK, Bursa, Pedagog
Öznur SİMAV, İstanbul, Pedagog
Sevil YAVUZ, İstanbul, Pedagog
Aykut AKOVA, İstanbul, Pedagog
Veysel KIZILBOĞA, İçel (Mersin), Pedagog
Dr.Melda ALANTAR, İstanbul, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Zekeriya GUTER, Balıkesir, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
Pınar AKYÜREK, Afyon, Pedagog
Dilek TOROS, İstanbul, Pedagog
Nilgün HÜRRİYETOĞLU, İzmir, Pedagog
Gülşen YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Yasemin GÜRBÜZ, Bingöl, Pedagog
Gülsen ERGÜZ, İzmir, Pedagog
Sema YILMAZ, Kayseri, Pedagog
Nilgün GÜMÜŞLÜ, Antalya, Pedagog
Nurhayat ÇAĞIRTEKİN, Kayseri, Pedagog
Hanım DEMİRBAŞ, Kayseri, Pedagog
Funda KILIÇ ERMİŞ, Ankara, Pedagog
Koray AYDIN, İstanbul, Pedagog
Sonnur KÖSE ÖZTÜRK, İstanbul, Pedagog
Afife ÇORUK, İstanbul, Pedagog
Nazife DOĞAN, İstanbul, Pedagog
Emine ERGÜN, Ankara, Pedagog
Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI, Ankara, Pedagog
Nazan KESKİN, İzmir, Pedagog
Nilüfer EVGİN, İzmir, Pedagog
Burcu KARAKAŞ, İzmir, Pedagog
Sezen TEKİN BAŞ, İstanbul, Pedagog
Meral HASANDAYIOĞLU, İzmir, Pedagog
Özlem TANIŞ, Malatya, Pedagog
Deniz SOLAK, Bursa, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT, Uşak, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Battal ODABAŞI, İstanbul, Pedagog
Hande AKIMAN, İzmir, Pedagog
Didem KÜT, İstanbul, Pedagog
İnci ÖZKORAY, İstanbul, Pedagog
Birgül URAL BAYOĞLU, Ankara, Pedagog
Özlem TOKGÖZ, İstanbul, Pedagog
Eylem Metin ÖZKURAL, İzmir, Pedagog
Nalan AZAKLI, İstanbul, Pedagog
Barış ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Haluk KAYA, Yurtdışı, Pedagog
Muharrem ÖZALP, Adana, Pedagog
Eyüp GENÇ, Konya, Pedagog
Gülsüm GENÇAY, Ankara, Pedagog
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ, Gaziantep, Pedagog
Behiye SAKAOĞLU, İstanbul, Pedagog
Ayşen ÖZENÇ, İzmir, Pedagog
Derviş BAHAR, Zonguldak, Pedagog
Selma COŞKAN, İstanbul, Pedagog
Elif IPEK, Kocaeli, Pedagog
İbrahim DEMİR, Yurtdışı, Pedagog
Soner KOŞAN, İstanbul, Pedagog
Gözde ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Dilara TUNÇ, İstanbul, Pedagog
Gökhan KARATEPE, İzmir, Pedagog
Ayşen OY, KKTC (Kıbrıs), Pedagog
Gamze YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Ayşe KESKİN BULUTLU, Tekirdağ, Pedagog
Seher KILINÇARSLAN, Antalya, Pedagog
Nur KURTULUŞ, Antalya, Pedagog
Emine ARSLAN, Bartın, Pedagog
Mine İNAL AKKAYA, İzmir, Pedagog
Sonnur KÜKÜRT, İstanbul, Pedagog
Nazmiye Nilgün HEKİMOĞLU, İzmir, Pedagog
Seher Eser ÜNALAN, İstanbul, Pedagog
Buket WİLLEKE, İzmir, Pedagog
Elif KOCA, İstanbul, Pedagog
Aysun AKTAŞ ÖZKAFACI, İstanbul, Pedagog
Anıl SARAÇ AKHAN, Ankara, Pedagog
Şenay YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Duygu ÇALIŞIR, İstanbul, Pedagog
Şükran DALP, İstanbul, Pedagog
Erdeniz YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
A.Sedat DEMİR, Sakarya, Pedagog
Meryem KARAÇOBAN KAYA, Sakarya, Pedagog
Emine ERASLAN, İstanbul, Pedagog
İ. Hakkı GÖNEN, İstanbul, Pedagog
Şengül ÖZBAY, Tekirdağ, Pedagog
Aylin GÜZELİŞBİLİR, Bursa, Pedagog
Filiz GÖRÜRTEKİN, İstanbul, Pedagog
Ebru ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Özlem ÖZDEN TUNCA, İstanbul, Pedagog
Ülker YAŞİN, İstanbul, Pedagog
Feriha ŞENKAYA DİLDAR, İstanbul, Pedagog

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 133 Üyemiz : Dyt.Zeynep ÖZDİLEK (Diyetisyen), Dr.Psk.Mustafa CANBULAT (Psikolog), Psk.Zeynep KUT (Psikolog), Psk.Hülya ARSLAN KABA (Psikolog), Pdg.Aykut AKOVA (Pedagog), Dr.Ardıl Bayram ŞAHİN (Psikiyatrist), Psk.Tuğba DEMİRÖZ (Psikolog), Op.Dr.Cem ERDURAK (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Şahin UÇAR (Psikolog), Psk.Dnş.Ulviye AKYOL (Psikolojik Danışman), Psk.Gülüm BACANAK (Psikolog), Psk.Özgen BABADAĞ (Psikolog), Op.Dr.Pınar TOKATLIOĞLU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Selin ŞARDAĞ (Psikolog), Veysel KIZILBOĞA (Konuşma Terapisti), Psk.Kadir ÖZDEN (Psikolog), Prof.Dr.Hasan Hilmi MURATLI (Ortopedi Uzmanı), Psk.İlkten ÇETİN (Psikolog), Dr.Psk.Bahar KÖSE KARACA (Psikolog), Dr.Med.Dent. Onur ÖZTÜRK (Diş Hekimi), Psk.Nilgün KÖSTEM (Psikolog), Dr.Psk.Dnş.Ayşe Devrim BURÇAK (Psikolojik Danışman), Dr.Sevilay ZORLU (Psikiyatrist), Dr.Şener KÜÇÜK (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Dyt.Yunus Emre UZUN (Diyetisyen), Psk.Taner TOKUÇCU (Psikolog), Yrd.Doç.Dr. Ayşe YILDIRIM ALTINOK (Onkoloji Uzmanı - Onkolog), Dyt.Duygu ÇALIŞKAN OKTAY (Diyetisyen), Psk.Pınar ÇAĞLAYAN (Psikolog), Psk.Gülçin Dönmez FİDAN (Psikolog), Psk.Dnş.Feyzullah ALPMAN (Psikolojik Danışman), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Psikolog), Dr.Serkan ÖZBEN (Nörolog), Op.Dr.Can KOPAL (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Prof.Dr.Cem TURAN (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Prof.Dr.Cengiz ÖZCAN (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Bilge ÇAPOĞLU (Psikolog), Psk.Angela ORGE (Psikolog), Psk.Gizem UZBİLİR (Psikolog), Psk.Dnş.Ahmet IŞIN (Psikolojik Danışman), Dr.Hasan ÖZTİN (İç Hastalıkları Uzmanı), Psk.Müge TURHAN (Psikolog), Prof.Dr.Hasan Çağlar UĞUR (Nöroşirurji Uzmanı), Psk.Sadık SUN (Psikolog), Dr.Sema KARAOĞLU (Cilt Hastalıkları Uzmanı (Dermatolog)), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Psk.Merve SARAÇOĞLU (Psikolog), Dt.Emre ESMER (Diş Hekimi), Op.Dr.Eser AYDOĞDU (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.Osman İLHAN (Psikolog), Psk.Ezgi Zeynep KARAGÖZ (Psikolog), Op.Dr.Dilek İNCESU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Op.Dr.Bahadır BAYKAL (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Dyt.Esra GÜLTEKİN (Diyetisyen), Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Dr.Med.Dent. Songül MİRZAOĞLU (Diş Hekimi), Op.Dr.Haldun CANOVA (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Güldane KAVGACI (Sosyal Hizmet Uzmanı), Psk.Nilüfer DEMİRHAN (Psikolog), Fzt.Abdullah AĞAR (Fizyoterapist), Psk.Esra Naz ÖZEL (Psikolog), Dr.Med.Dent. Ayça BACAKSIZ (Diş Hekimi), G. Benan ÖZAN (Çocuk Gelişimi Uzmanı), Pdg.Elda Ayşe TATLI (Pedagog), Psk.Şeyda BOYBEYİ (Psikolog), Dt.Alime GEREKCİ (Diş Hekimi), Veli DERİN (Özel Eğitim Uzmanı), Vet.Hek.İ.Serdar SAYAR (Veteriner Hekim), Psk.Filiz Esin BOZTAŞ (Psikolog), Psk.Özlem AKKEL (Psikolog), Psk.Mahir Efe FALAY (Psikolog), Psk.Ural NADİR (Psikolog), Fzt.Yrd.Doç.Dr. Emre BASKAN (Fizyoterapist), Dyt.Dilşah KOLAÇ KAÇAR (Diyetisyen), Dr.Hikmet ÇETİNBUDAKLAR (Cilt Hastalıkları Uzmanı (Dermatolog)), Op.Dr.C. Özerk DEMİRALP (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.Dnş.Sude KARAKOÇ FERALİ (Psikolojik Danışman), Dyt.Tuğçe ALTAN BAHÇE (Diyetisyen), Psk.Dnş.İlksen GÜZELCİK (Psikolojik Danışman), Op.Dr.Özden AVCI (Genel Cerrah), Psk.Aylin ÖZEREN (Psikolog), Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ (Psikolog), Prof.Dr.Cem ALHAN (Kalp ve Damar Cerrahı), Psk.Dnş.Mustafa GÖDEŞ (Psikolojik Danışman), Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL (Genel Cerrah), Op.Dr.Verda TUNÇBİLEK (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Nihal ARAPTARLI (Psikolog), Fzt.Teoman GÜNDÜZ (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Cem KAYA (Psikolojik Danışman), Psk.Murat KAHREMAN (Psikolog), Psk.Cemal UZUN (Psikolog), Prof.Op.Dr. Tansel ÜNSALDI (Ortopedi Uzmanı), Prof.Dr.Serdar HAN (Göğüs Cerrahisi Uzmanı), Psk.Ayşenur BAYRAKTAR (Psikolog), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Psk.Çağdaş ARTU (Psikolog), Dyt.Yusuf YAŞAR (Diyetisyen), Psk.Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK (Psikolog), Sümeyye BÜYÜK (Çocuk Gelişimi Uzmanı), Prof.Op.Dr. Bayram ÇIRAK (Nöroşirurji Uzmanı), Dr.Mehmet Salih ÖZAYTÜRK (Akupunktur Hekimi), Dyt.Gülşen LÜKEL (Diyetisyen), Dr.Burcu SAYGAN KARAMÜRSEL (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Dnş.Serkan YILDIRIM (Psikolojik Danışman), Meral HASANDAYIOĞLU (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı), Psk.Melis DEMİRCİOĞLU (Psikolog), Psk.Dnş.Eyüp SARI (Psikolojik Danışman), Psk.Nevzat TEKİN (Psikolog), Psk.Gonca KAYNAR (Psikolog), Dyt.Dilara YILDIZ (Diyetisyen), Op.Dr.Şenay AYCAN (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Dnş.Hasan KUL (Psikolojik Danışman), Doç.Dr.Ergun ÇETİNKAYA (Endokrinoloji Uzmanı), Dt.Şule ÜNAL (Diş Hekimi), Esra İNCE (Çocuk Gelişimi Uzmanı), Psk.Pınar BAŞPINAR CAN (Psikolog), Dr.Filiz YURTMAN (Psikiyatrist), Prof.Dr.Ahmet KARACALAR (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.Meral AYDIN (Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Op.Dr.Mahmut GÖKDOĞAN (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Şenay YILMAZ (Çocuk Gelişimi Uzmanı), Psk.Rukiye BURMA (Psikolog), Psk.Gonca ONAT DEMİREL (Psikolog), Op.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Dnş.H. Güngör YAZICI (Psikolojik Danışman), Psk.İlker KÜÇÜK (Psikolog), Doç.Dr.Seçil AYDINÖZ (Çocuk Doktoru), Psk.Hicran DEMİRHAN (Psikolog), Psk.Seçkin AKKOYUN (Psikolog), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Dyt.Damla GÜMÜŞ (Diyetisyen), Doç.Dr.Can Alper ÇAĞICI (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar
Dyt.Duygu ÇALIŞKAN OKTAY, 24-11-2014
Dyt.Duygu ÇALIŞKAN OKTAY, 24-11-2014
Mustafa GÖDEŞ, 23-11-2014
Remziye TUNCEL, 17-11-2014
Öznur SİMAV, 16-11-2014

06:18
Top