TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Psikolog, Veteriner Hekim, Diyetisyen tanıyorsanız, hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Sitemizde listelenen mesleklerden birine mensupsanız, isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

TavsiyeEdiyorum.com tamamen ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye Yazın   Bize Yazın


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

22,289

Uzman Makaleleri:

13,597

Yayınlanan Tavsiye :

59,891


Kayıtlı Pedagog : 101
Pedagog Tavsiyeleri : 1,223

Şu anda sitemizi 1377 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni İsim Ekleme
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (13,597)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (235)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (1796)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (414)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Taahhüdü Güvenilirlik Taahhüdümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Geleceğin Ebeveynleri, Günümüzün Çocukları
[Psk.Dnş.Nazan PARLAK]
Biz, İlişkimiz Ve Ailelerimiz
[Psk.Enise AKGÜL]
Top 10 Bitki Çayları
[Dyt.Güler ENGİN]
Yeme Davranış Bozuklukları
[Dyt.Sevde VAROL]
Fruktoz
[Dyt.Yunus Emre UZUN]
Sağlıklı Karbonhidratlar
[Dyt.Yunus Emre UZUN]
Ortoreksiya Bir Hastalık Mıdır?
[Dyt.Yunus Emre UZUN]
Obezite Mi, Oburluk Mu?
[Dr.Ali Algın KÖŞKDERE]
Okul Başarısından Hayat Başarısına
[Psk.Namık ACAR]
Son Yılların Sık Rastlanılan Beslenme Tarzı: Vejetaryen Beslenme Ve Kanser İlişkisi
[Dyt.Simge KURALAY]
Mucize Besin Yulaf!
[Dyt.Cansu KAHRAMAN]
Çocuklar Da Depresyona Girer
[Psk.Yasemin EYİGÜN KANTÜRK]
Anksiyete Ve Psikoterapi Kuramları
[Psk.Volkan DEMİR]
Stres Ve Stres İle İlgili Kuramsal Bilgiler
[Psk.Volkan DEMİR]
Depresyon Ve Kuramsal Temelleri
[Psk.Volkan DEMİR]
Ergenlik Dönemi Sorunları
[Psk.Namık ACAR]
Çalışan Anne Ve Çocukları...
[Merve MULCAR]
Bitmeyen Depresyon Yapmışlar; Melankoli
[Psk.Gülsen SÜSLÜ]
Yaşam Sebebi
[Psk.Mehmet CAN]
Düşünce Hastalığı-Takıntılar
[Psk.Dnş.Mehtap HATİPOĞLU]
Egzersiz Ve Spor Yapanlarda Beslenme
[Dyt.Emre UMAN]
Nasıl Mutlu Olabiliriz
[Psk.Namık ACAR]
Bağlanma Ve Bağlanmanın Yaşama Etkileri
[Psk.Remzi KARAKAYA]
Boşanma Ve Çocuk
[Psk.Gizem HÜNERLİ]
Kadın Ve Erkeklerde Cinsel Sorunlar
[Psk.Namık ACAR]
Kadın Depresyonları
[Psk.Namık ACAR]
Göz Kapak Düşüklüğü Ve Tedavisi
[Prof.Op.Dr. Şafak KARSLIOĞLU]
Kekemelik
[Çağdaş KARSAN]
Parçalanmış Aile Çocukları
[Psk.Namık ACAR]
Boşanma
[Psk.Namık ACAR]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Lili HURİOĞLU, Adana, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi164 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : OSMAN KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , Bugün 10:13
Veysel bey tam anlamıyla bizim kabusa dönmüş ve çaresizlikten bunalmış olan hayatımızı bir kaç dokunuşla normalleştirdi. Şuan 4 yaşında olan bir erkek çocuğumuz var. Yaklaşık 1,5 yaşından itibaren konuşmaya başladı. 2 yaşında çok uzun ve güzel cümleler kuruyordu. Ama bir haftada çok ciddi bir kekemelik başladı. Çocuğum kelimeleri çıkartamıyordu. Baba demek için çok uzun uğraş veriyordu. Belki 20 30 kez ba ab ddiyordu. İstanbulda oturmamıza rağmen burda götürdüğümüz yerlerde sonuç alamadık. Bize 24 seans geleceksiniz vb türü yaklaşımlarla bizi çok korkuttular. Prof lar, doçentler özel merkezler, özel hastaneler yani tavsiye ile heryere gittik ama sonuç yoktu. İnternet araştırıken veysel beyi bulduk. Telefonla aradık ve hemen o haftasonu uçağa atladık gittik. 3 günlük sıkı bir terapi ile çok iyi duruma geldik. Şuan iyi çok şükür. Arada küçük takılmalar var ama veysel beyin yöntemiyle hemen kendimiz müdahale edebiliyoruz. Sağolsun veysel bey her telefonumuza bakıyor ve arada birde yüzyüze görüşüyoruz. Allah ondan razı olsun bize yeni bir bakış açısı ışık oldu. Veysel bey tam anlamıyla bizim kabusa dönmüş ve çaresizlikten bunalmış olan hayatımızı bir kaç dokunuşla normalleştirdi. Şuan 4 yaşında olan bir erkek çocuğumuz var. Yaklaşık 1,5 yaşından itibaren konuşmaya başladı. 2 yaşında çok uzun ve güzel cümleler kuruyordu. Ama bir haftada çok ciddi bir kekemelik başladı. Çocuğum kelimeleri çıkartamıyordu. Baba demek için çok uzun uğraş veriyordu. Belki 20 30 kez ba ab ddiyordu. İs... [Devamı..]
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Galip , 07-10-2015 19:45
Merhaba bu sitenin var olması son derece sevindirici ben daha yeni fark ettim en azından inandığımız insanları burda başkalarıyla tanıştırabiliriz. Ben sizi bugün Didem kızım ile ilgili şeyler yazmak için ve sizleri bilgilendirmek isterim. Didem kızım ile tanışmam yaklaşık 10 yıl önceydi o zamanlar daha yeni iş hayatında yer alıyordu ikimizde aynı gurupta yer alıyorduk tabi ben yaşça ve deneyimce kendisinden bir hayli yukardaydım. Kendisine zaman zaman rehberlik yaptığım zamanlarda oldu bu süre zarfından öğrenmekten hiç bıkmayan aklına takılan her soruyu soran doğru olanı yapmaya çalışan bir çalışandı. Yıllar sonra işinde geldiği seviye memnuniyet verici demekki zamanında doğru şeyler yağabilmişiz. Didem kızımı kesinlikle tavsiye ediyorum. İşinde disiplini elden bırakmadığını ve elinden geleni yaptığına eminim. Saygılar.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gizem , 05-10-2015 19:07
Mrb Didem Hanim ile görüşme şansına sahip olmam tamamen şanstır ve tesadüftür benim için kendisinden çalıştığım dergi için röportaj yapmak için gittim. İlk andan itibaren sıcak , samimi. Ve güleryüzlüydü benim için. Bir çok uzmanla beraber çalışma şansım oldu fakat Didem Hanım kadar samimi davranan araya mesafe koymadan yaklaşan bir uzman. Sordupum sorulara net cevap lar vermesi. Önemli olan noktaların altını çizmesi, alanında ne kadar uzman biri olduğunu bana göstermiştir. Çocuklarla çalışmak için ideal bir pedagogtur. Kendisi her aileye tavsiye ediyorum. Alanında iyi bir uzman bulmak kolay değildir. Didem Hanım bu konuda iyi bir uzmandır. Sevgilerle.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Elif IPEK Fotoğraf
Elif IPEK
Kocaeli
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 9 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : H.Çavuşoğlu , 04-10-2015 13:22
Elif hanımla tanışmamız 2-3 sene öncesine dayanır , oğlum anaokulundayken öğretmeninin tavsiyesi üzerine gitmiştik . Çocuklara yaklaşımı, tespitleri , tavsiyeleri ile bizi çok etkiledi ve bir seneden uzun bir süre terapilere devam ettik . Şimdilerde sadece kendisini görmek için oğlumun ısrarları üzerine gidiyoruz :) Elif ablasını çok seviyor . Gerçekten doğru tespit ve doğru yönlendirmelerle çok güzel sonuçlara ulaştık bir sorunumuz kalmadı . Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Sevil YAVUZ Fotoğraf
Pdg.Sevil YAVUZ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi158 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 59 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : NEŞE , 28-09-2015 15:32
Ben 28 yaşında bir anneyim . Kızım 25 aylık, adı Yasemin. Yasemin , 25 ay içerisinde yaşadıklarını kısaca özetlersek: 3 kez ev değiştirdik. 6 ayrı bakıcı değiştirdi . Babasının beni hırpaladığı şeklinde 2 ayrı kavgamıza tanık oldu ( birisinde kucağımdaydı ). Ve yasemin 17 aylıkken babası evden ayrıldı ve biz boşandık. Sonrasında ki 8 ay boyunca babası onu ayda bir birkaç saat gördü. Tüm bu yaşadığı travmalar sonucunda Yasemin : geceleri uykusundan korkuyorum çığlıkları ile uyanan ve saatlerce sakinleşmeden ağlayan, gün içerisinde sebepsiz ağlama krizleri geçiren , anlamsız bir şekilde gündelik hayatında ki eşyalardan birden korkuyorum diye ağlamaya başlayan , altını değiştirmemek, saçını toplatmamak gibi en basit bakım işleri için bile kendini hırpalarcasına ağlayan , ve beni her gördüğü an bana yapışık gezen, beni wc ye bile tek göndermeyen, 2 yaşında olmasına rağmen yanında olduğum her an meme emmek isteyen bir cocuk haline geldi. Tabi böyle bir çocuğunun olması çalışan bir anne için tam bir kabus. Bırakın ona sevgi verebilmeyi kaliteli zaman geçirebilmeyi ( lütfen mazur görün ama ) mümkün olduğunca işten geç çıkmak ister hale gelmiştim. Yaseminli zamanlar benim için tam bir kabus gibiydi. Bu arada ben de 6 yıldır ihtiyaç duyduğum dönemlerde psikolojik destek alan birisiyim. Kendi terapilerimden ve okuduğum kitaplardan öğrendiğim 0-3 yaş döneminde ki travmaların ve yaşananların bilinç düzeyinde hatırlanmadığı fakat bilinç altında kayıtlı olduğu ve kişilik gelişimimizin t... [Devamı..]
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Sonnur KÜKÜRT Fotoğraf
Pdg.Sonnur KÜKÜRT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Cansu Yıldız , 28-09-2015 13:20
Ben Sonnur Hanımın stajyeriyim, bir hocam aracılığıyla kendisiyle tanıştım. Benim dikkatimi çeken, Sonnur Hanımın çocuklarla kurduğu iletişimin ve güven ilişkisinin gücü. İçekapanık, sessiz, özgüvensiz çocukların nasıl cesaretlendiğini ve özgüvenle başarılarının arttığını gördüm. Çocuklara nasihat vermek günümüzde en hatalı davranışlardan biridir. Esas önemli olan çocukları anlamak ve onların diliyle konuşabilmektir. Sonnur Hanımın çocuklarla iletişimi çok güçlü. Benim dikkatimi çeken bazı danışanlar oldu. Biri geldiğinde aşırı hiperaktif ve dürtüsel davranışları vardı. Annesinin yanında bazı davranım bozuklukları gözlemlemiştik. Sonnur Hanımın seansları sonunda çocukta inanılmaz değişimler oldu. Artık kendisini anlayan ve dinleyen biri vardı, güveniyordu, mutluydu. Aile de aldıkları ipuçları sayesinde çocuklarının değişimine birebir tanık oldu. Diğer danışan içekapanık, özgüven eksikliği, konuşma geriliği olan bir çocuktu. Ailesinin söylemine göre Sonnur Hanıma Otizm tanısıyla getirdiklerini öğrendim. Özellikle anne depresyonda olduğunu, doktorların söyledikleriyle hiç düzelme olmayacağına inandığını, fakat Sonnur Hanımın her zaman pozitif düşündüğünü ve çocuklarının önce konuşmaya başladığını, ardından da kendi dünyasından yavaş yavaş çıktığını anlattı. Şuan eğitimsel tedavisi sürmekte ve günden güne iyiye gitmekte olduğunu söyleyebilirim. Konu çocuklarınız olduğunda birine güvenmek oldukça zor, ama Sonnur Hanım güveninizi asla boşa çıkarmaz; çocuğunuzun mutlu, başarılı, g... [Devamı..]
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Didem KÜT Fotoğraf
Didem KÜT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 38 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Elif Koca , 24-09-2015 13:54
Değerli meslektaşım Didem, mesleğini geniş alan bilgisiyle titizlik ve özveriyle gerçekleştiren uzmanlardandır. Kendini geliştirmeye olan düşkündür. Alanla ilgiili yayın, kongre, eğitim, toplantıları bütün yoğun iş temposuna rağmen takip eder.Danışanlarıyla sıcak, kapsayıcı ilişkisi, etik davranışları bizzat şahit olduğum özellikleridir. Yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı prensip edinen, yardımsever, duyarlı biridir. Gönül rahatlığıyla danışan yönlendirdiğim arkadaşımı herkese tavsiye ederim.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Gülsen ERGÜZ Fotoğraf
Gülsen ERGÜZ
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Bayram Aliağa , 15-09-2015 00:05
Gülsen hanım ile beraber bir süre Aliağa da çalıştık, Gerek donanımı gerekse kişisel özellikleri ile alanına hakim ve başarılı bir uzman olduğunu söyleyebilirim. Herkesle çok rahat ve çok iyi iletişim kuran, hiç kimseyi geri çevirmeyen yaptığı işi severek yapan, insanları olduğu gibi kabul eden, güler yüzlü, sıcakkanlı ve yardımsever bir insan olan Gülsen Hanım çocuklara nasıl yaklaşacağını bilen süper bir iletişimi olan bir uzmandır kendisini çocuğuyla sorun yaşayan herkese tavsiye ederim
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Elif KOCA Fotoğraf
Pdg.Elif KOCA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 22 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Didem KÜT , 14-09-2015 16:03
Elif ile aynı branşı paylaşmak, ve onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi alanında uzman , etik çalışmayı kendine ilke edinmiş bir arkadaşımdır. Güleryüzlü, herşeye olumlu bakışı, kendini ifade biçimi kendine has ve etkileyicidir. Mesleki konularada onla konuşmak keyiflidir. Olayları değerlendirişinde bir çok durumu göz önüne alır ve danışanlarına maksimum düzeyde yardımcı olmaya çalışır. Kendisini bütün ailelere tavsiye ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi164 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Cemal , 12-09-2015 22:41
merhabalar ben üniversite ögrencisiyim lise 3 sınıfındayken bir ögretmenimin tavsiyesiyle veysel hocayla tanıştık. tanıştıgımızada çok mutluyuz çünkü hayatımda birçok şey degişti. daha önceden hocalara muskalara doktorlara pskologlara yani gitmedigimiz yer kalmadı ve hatta veysel hocaya gelmeden önce başta terapi almıştım geçici düzelme oldu sadece ama bi süre sonra tekrardan konuşmam bozuldu. ben veysel hocayla tanışmadan önce telefonum bile yoktu olmasını istiyordum ama heycanımı yenemiyorum diye telefon alamıyordum ve yendim çok şükür. hayatımda hiç yapamadıgım ummadıgım şeyleri yaptım o günden sonra hayatımdaki degişiklikleri saymakla bitmez veysel hocanın dier kurumlardan öncelikli farkı parayı arkaplanda görmesi önce iş emek olmasını istiyor ama başka kurumlar parayı ön planda görüyor ve kendileri kaybediyorlar.ben daha önceden bırakın bir kız arkadaş ile birlikte olmayı karşımda yabancı gördügümde utanırdım ezilirdim ama şuan hiç öyle degil çok şükür kimse benden üstün degil veysel hocanın en önemli disiplinli kurallı çalışmasıdır terapi bitse bile siz onu bıraksanız o sizi kesinlikle ve kesinlikle bırakmaz sizi takipte tutar en küçük durumda sizi görüşmeye çagırır size zamanını ayırır ve bu durum itibariyle veysel hocamız bir çok kişiden üstündür dilerim hayatı boyunca benim gibi birçok insanın hayatındaki o kara perdeyi indirir :D :D :D
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Veysel KIZILBOĞA Fotoğraf
Veysel KIZILBOĞA
İçel (Mersin)
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi164 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Melek , 12-09-2015 02:12
Oğlum 3,5 yaşında.Yaklaşık 4-5 aydır şiddetli kekemelik problemimiz vardı Bizde diğer aileler gibi aşama aşama bütün evrelerinden geçtik..üzüntü,kaygı,endişe,çaresizlik vs.. İstanbulda tavsiyeler üzerine gittiğimiz yerlerden hep hüsrana uğrayarak döndük. İnternette araştırma yaparken yorumlar dikkatimizi çekti ailecek. İnandık ve gitmeye karar verdik. Mersine gidip Veysel beyle tanışınca inanın burda yazılan yorumlar çok mütevazi kalıyor.En ufak içinizde bir tereddüt olmadan gidebileceğiniz tek adres diyebilirim.Bukadar kısa sürede hızlı iyileşme mucize gibi birşey bana göre.. Veysel beye ve Mahmut beye güler yüzleri ve misafirperverlikleri için kendimizi evimizdeymişiz gibi hissettirdikleri için ve en önemlisi yüzümüzü güldürdükleri için çok çok teşekkür ederiz. Not: Her çocuğun bir süperkahramanı vardırya benim oğlumunda süperkahramanı Veysel beydir.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Nazan KESKİN Fotoğraf
Nazan KESKİN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : MERAL İ. , 09-09-2015 22:13
Nazan Hanım'la 3 yıl önce verdiği bir eğitimde tanıştım. Esimle katıldıgımız Cinsel Eğitim, Çocuga Sınır Koyma, Mutlu Çocuk Yetistirme Seminerleri'nın cok faydasını gördük. Çocugumuzla ilgili hangı sorunu anlatsak,sorunun asıl sebebini kolayca teşhis edip tavsiyeleri sayesinde sorunları hasarsız atlattık. Konusunda oldukça başarılı ve tecrübeli bir uzman. Ozellikle oyun terapisi konusunda. Egitimlerine katılmanızı ve çocuğunuzun bir sorunu varsa oyun terapisi ile destek almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Cocugunuzun dışında size de çok yararı oluyor. Yalnız olmadığınızı, aynı sorunları bir başkasının da yaşadıgını ve çözümünün olabileceğini görmek size cok iyi geliyor ve sizin sakinliğiniz çocuğa da pozitif yansıyor. Nazan Hanım'la iyi ki tanışmıssız kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Aykut AKOVA Fotoğraf
Pdg.Aykut AKOVA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi113 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 45 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : gülsen , 08-09-2015 16:11
Ben Ataşehir Belediyesin de çalışmaktayım,burada yogun çalışma temposundan dolayı stresi yaşamaktayım,bu sebeple kendinden yardım almaktayım. Özellikle stresle başa çıkma yolları konusun da bilgilendirmektedir. Nefes egresizleri ve olumlu düşünme teknikleri gibi yöntemlerle benim stresimi azaltma konusunda önemli yardımlarda bulunmuştur. sizin siteniz aracılığıyla bu tür desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür eder herkese tavsiye ederim.Kendimin yanı sıra çevremdeki ve engelli bir çok arkadaşlarımızında da kendisinden faydalanmaktadır.Her sor sorunumuzda kendisinden bilgi ve tecrübelerinden yararlanmaktayız.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Eylem Metin ÖZKURAL Fotoğraf
Psk.Dnş.Eylem Metin ÖZKURAL
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi40 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi Var
Tavsiye Eden : Banu K. , 06-09-2015 17:50
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite teşhisi konulan oğlum 3. Sınıfa geçmiş olmasına rağmen okuyamiyordu. Bir anne olarak endişeleri m giderek artmaktaydı. Metin hocamla tam bu noktada tanıştık ve oğlum kendisinden eğitim almaya başladı. Problem tespiti, bu Problemin çözüm yolları, uyguladığı yöntem ve tekniklerle oğlum yaklaşık 2 ay içerisinde okumaya geçti. Her zaman gösterdiği sabır ve rahatlatıcı yaklaşım tarzı ile bize hep destek olan Metin hocama bir anne olarak ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisini uzman arayışında olan herkeze tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Nazan KESKİN Fotoğraf
Nazan KESKİN
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : idil erSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 04-09-2015 11:23
Nazan Hanımla geçen sene sınıfımızda yaptığımız bir eğitim programında tanıştık.Bu senede yaşadığımız boşanma konusundan ve kaygılı bir çocuk olmasından dolayı destek almaya kara verdik.Nazan Hanım 9 yaşındaki oğlum için oyun terapisi veriyor.Oğlum terapiden sonra çok mutlu çocuklarla iletişimi çok iyi.Bu arada benim içinde hiç göremediğim konularda beni aydınlatıyor.Başka bakış açıları gösteriyor.Bütün çocuklar mutlu olsun diye gönüllü olarak seminerlerde eğitim veriyor.Bir sorununuz varsa ona rahatlıkla danışabilirsiniz.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

Burcu KARAKAŞ Fotoğraf
Burcu KARAKAŞ
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Deniz , 02-09-2015 04:57
Merhaba burcu hanimla suan 2 yaşına girmek üzere olan kızim için yardım almaya karar verdiğim de tanıştım kızım hırçın,uykuya zor geçen doğduğunda kolik olan bir bebekti, ona nasıl doğru yaklasacagim ve sorunların üstesinden nasıl geleceğim konusunda endişelerim olmuştu burcu hanimin önce bana olan pozitif yaklaşımı beni rahatlamasi sonrasında aktardığı bilgilerle bebeğin uykuya geçiş ve hircinlik nedenlerini sırasıyla doğru yaklaşımlarla çözerek 2 yaşa girişte karşılaşacağım konularda bilgilendirip beni hazırlamasi bebek yetiştirme konusunda ki endişe ve korkularımı alıp yerine dönem sel sorun çözme bilgilerini aktarıp yönlendirmesi sayesinde kızımla mutlu zamanlar geçirmeme sebep olduğu için ona samimiyetinden ve ilgisinden dolayi çok teşekkür ediyorum okul öncesi hazırlık konularinda da burcu hanimla beraber olacağız bu dönemi de en doğru şekilde atlatacagimiz için ona güveniyor ve yanimizda oldugu icin cok tesekkur ediyorum
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Aykut AKOVA Fotoğraf
Pdg.Aykut AKOVA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi113 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 45 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıMSN/ICQ/Skype Adresi VarTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : aysun aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 31-08-2015 11:25
Kendisine arkadas tavsiyesiyle ulastik. 3 yasindaki oglumla ilgili endiselerimizin giderilmesi ve evliligimizin tekrar canlandirilip kurtarilmasi konusinda bize cok buyuk katkilari olan Aykut Beye sonsuz tesekkurlerimizi bir de buradan sunmak istedim. Ogluma 1 ay gibi kisa bir surede buyuk bir gelisme gosterdi ve artik bitmis olan evliligimiz hayal bile etmedigim kadar mutlu. Kesinlikle bizi dinledigi, dogru yonlendirdigi ve terapileriyle rahatlattigi icin kendisine minnettariz. Iyi ki boyle uzmanlarimiz var ve biz iyi ki kendisini tanidik. Cunku dogru uzmanla kurtulabilirsiniz.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Nilgün GÜMÜŞLÜ, Antalya, Pedagog
Gönül BAYALTUN, Denizli, Pedagog
Didem KÜT, İstanbul, Pedagog
Öznur SİMAV, İstanbul, Pedagog
Elif IPEK, Kocaeli, Pedagog
Sevil YAVUZ, İstanbul, Pedagog
Aykut AKOVA, İstanbul, Pedagog
Veysel KIZILBOĞA, İçel (Mersin), Pedagog
Lili HURİOĞLU, Adana, Pedagog
Sedat BAŞ, İzmir, Pedagog
Hakan EMANETOĞLU, İstanbul, Pedagog
Tuğçe SARSILMAZ, İzmir, Pedagog
Doç.Dr.Osman SAMANCI, İstanbul, Pedagog
Zeynep Handan AĞILÖNÜ, Çanakkale, Pedagog
Elda Ayşe TATLI, İstanbul, Pedagog
Sibel ÖZDEMİR, Ankara, Pedagog
Gizem ŞENGÜN, İstanbul, Pedagog
Deniz KIRATLI, Ankara, Pedagog
Esra İNCE, Ankara, Pedagog
G. Benan ÖZAN, İstanbul, Pedagog
Sümeyye BÜYÜK, İstanbul, Pedagog
Esra YIKICI, Kayseri, Pedagog
Zekeriya GUTER, Balıkesir, Pedagog
Elif KORKMAZ, Karabük, Pedagog
Fatoş TURGUT, İstanbul, Pedagog
Dilek TOROS, İstanbul, Pedagog
Nilgün HÜRRİYETOĞLU, İzmir, Pedagog
Gülşen YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Yasemin GÜRBÜZ, Bingöl, Pedagog
Gülsen ERGÜZ, İzmir, Pedagog
Sema YILMAZ, Kayseri, Pedagog
Nurhayat ÇAĞIRTEKİN, Kayseri, Pedagog
Hanım DEMİRBAŞ, Kayseri, Pedagog
Funda KILIÇ ERMİŞ, Ankara, Pedagog
Koray AYDIN, İstanbul, Pedagog
Sonnur KÖSE ÖZTÜRK, İstanbul, Pedagog
Afife ÇORUK, İstanbul, Pedagog
Nazife DOĞAN, İstanbul, Pedagog
Emine ERGÜN, Ankara, Pedagog
Benal SARAÇOĞLU YARDIMCI, Ankara, Pedagog
Nazan KESKİN, İzmir, Pedagog
Nilüfer EVGİN, İzmir, Pedagog
Burcu KARAKAŞ, İzmir, Pedagog
Selma DEMİRHAN TULPAR, Kocaeli, Pedagog
Sezen TEKİN BAŞ, İstanbul, Pedagog
Meral HASANDAYIOĞLU, İzmir, Pedagog
Özlem TANIŞ, Malatya, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Mehmet AKSÜT, İzmir, Pedagog
Yrd.Doç.Dr. Battal ODABAŞI, İstanbul, Pedagog
Hande AKIMAN, İzmir, Pedagog
İnci ÖZKORAY, İstanbul, Pedagog
Aysel ŞENTÜRK, Bursa, Pedagog
Birgül URAL BAYOĞLU, Ankara, Pedagog
Özlem TOKGÖZ, İstanbul, Pedagog
Eylem Metin ÖZKURAL, İzmir, Pedagog
Nalan AZAKLI, İstanbul, Pedagog
Barış ÇAKIR, İstanbul, Pedagog
Haluk KAYA, Yurtdışı, Pedagog
Muharrem ÖZALP, Adana, Pedagog
Eyüp GENÇ, Konya, Pedagog
Gülsüm GENÇAY, Ankara, Pedagog
S.Melek ÇAVUŞ KILIÇ, Gaziantep, Pedagog
Behiye SAKAOĞLU, İstanbul, Pedagog
Ayşen ÖZENÇ, İzmir, Pedagog
Derviş BAHAR, Zonguldak, Pedagog
Selma COŞKAN, İstanbul, Pedagog
İbrahim DEMİR, Yurtdışı, Pedagog
Soner KOŞAN, İstanbul, Pedagog
Gözde ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Dilara TUNÇ, İstanbul, Pedagog
Gökhan KARATEPE, İzmir, Pedagog
Ayşen OY, KKTC (Kıbrıs), Pedagog
Gamze YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
Ayşe KESKİN BULUTLU, Tekirdağ, Pedagog
Seher KILINÇARSLAN, Antalya, Pedagog
Nur KURTULUŞ, Antalya, Pedagog
Emine ARSLAN, Bartın, Pedagog
Mine İNAL AKKAYA, İzmir, Pedagog
Sonnur KÜKÜRT, İstanbul, Pedagog
Nazmiye Nilgün HEKİMOĞLU, İzmir, Pedagog
Seher Eser ÜNALAN, İstanbul, Pedagog
Buket WİLLEKE, İzmir, Pedagog
Elif KOCA, İstanbul, Pedagog
Aysun AKTAŞ ÖZKAFACI, İstanbul, Pedagog
Anıl SARAÇ AKHAN, Ankara, Pedagog
Şenay YILMAZ, İstanbul, Pedagog
Duygu ÇALIŞIR, İstanbul, Pedagog
Şükran DALP, İstanbul, Pedagog
Erdeniz YILDIRIM, İstanbul, Pedagog
A.Sedat DEMİR, Sakarya, Pedagog
Meryem KARAÇOBAN KAYA, Sakarya, Pedagog
Emine ERASLAN, İstanbul, Pedagog
İ. Hakkı GÖNEN, İstanbul, Pedagog
Şengül ÖZBAY, Tekirdağ, Pedagog
Aylin GÜZELİŞBİLİR, Bursa, Pedagog
Filiz GÖRÜRTEKİN, İstanbul, Pedagog
Ebru ERDOĞAN, İstanbul, Pedagog
Özlem ÖZDEN TUNCA, İstanbul, Pedagog
Ülker YAŞİN, İstanbul, Pedagog
Dr.Melda ALANTAR, İstanbul, Pedagog

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 111 Üyemiz : Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Fzt.Çağdaş KAÇMAZ (Fizyoterapist), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Psk.Nurhan ÜNDER (Psikolog), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Psk.Handan HORASAN (Psikolog), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Öznur SİMAV (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Psk.Fatih SÖNMEZ (Psikolog), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Vet.Hek.Mücahit ÜNALAN (Veteriner Hekim), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Psk.Bahar TÜRK (Psikolog), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Dyt.Cansu KAHRAMAN (Diyetisyen), Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da!Psk.Bahar ÖZKAN (Psikolog), Psk.Uğur TOSUN (Psikolog), Gülderen KILIÇ (Psikolog / Psk.Danışman), Prof.Dr.Serdar HAN (Göğüs Cerrahisi Uzmanı), Dt.Songül MİRZAOĞLU (Diş Hekimi), Psk.Deniz ENÜL (Psikolog), Didem KÜT (Pedagog), Psk.Özlem AKKEL (Psikolog), Psk.Ece KONURALP (Psikolog), Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Neşe ÖZTÜRK (Dil ve Konuşma Terapisti), Dr.Eyüp YELDAN (Genel Cerrah), Dyt.Asuman AKÇAY (Diyetisyen), Psk.Nilgün HASAN (Psikolog), Veysel KIZILBOĞA (Konuşma Terapisti), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Psikolog), Dyt.Şeyda Sıla BİLGİLİ (Diyetisyen), Prof.Op.Dr. Tansel ÜNSALDI (Ortopedi Uzmanı), Psk.Sadık SUN (Psikolog), Dr.Ali Algın KÖŞKDERE (Psikiyatrist), Psk.Dnş.Nazan PARLAK (Psikolojik Danışman), Dr.Deniz Koray GÖRÜCÜ (Psikiyatrist), Dr.Sezgin ÖZTÜRK (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Dyt.Nazlı ŞİŞİK (Diyetisyen), Op.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Dnş.Bayram ŞİMŞEK (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Kamil DEMİR (DAYI) (Psikolojik Danışman), Dyt.Sevde VAROL (Diyetisyen), Dr.Dt. Fatma YALÇIN ZORLU (Diş Hekimi), Fzt.Tolga HANAYOĞLU (Fizyoterapist), Psk.İnci KAVİ (Psikolog), Op.Dr.Gurur POLAT (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Dr.Dt. Barış BERKER (Diş Hekimi), Psk.Gülru TUĞUTLU (Psikolog), Dyt.Fatma DEMİROK (Diyetisyen), Psk.Berat Meryem GÖNENÇ (Psikolog), Psk.Dnş.Hasan KUL (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Sonay TUĞRUL (Psikolojik Danışman), Yrd.Doç.Dr. Psk.Elif GÜNERİ (Psikolog), Fzt.Sertaş KINTAŞ (Fizyoterapist), Prof.Dr.M.Bülent SEMERCİ (Ürolog), Doç.Op.Dr.Kahraman ÖZTÜRK (Ortopedi Uzmanı), Yrd.Doç.Dr. Psk.Alper ÇUHADAROĞLU (Psikolog), Psk.Emir Emre DOĞAN (Psikolog), Dt.Şule ÜNAL (Diş Hekimi), Op.Dr.Ali Ata ÖZDEMİR (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Necla AFYONKALE TALAY (Psikolog), Psk.Dnş.Ziya ÜNLÜTÜRK (Psikolojik Danışman), Psk.Selman MUMCU (Psikolog), Dyt.Esra GÜLTEKİN (Diyetisyen), Fzt.Mustafa Ali KILIÇ (Fizyoterapist), Dr.Fahri DAVULCU (Terapist), Psk.Namık ACAR (Psikolog), Psk.Dilek F. GÜNDÜZ (Psikolog), Psk.Oktay KORKMAZ (Psikolog), Psk.Dnş.Mehmet CEYLAN (Psikolojik Danışman), Psk.Barış ÜLKÜMEN (Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Prof.Dr.S. Şebnem KILIÇ (İmmunoloji (Alerji) Uzmanı), Yrd.Doç.Dr. Uğur DOKUZLAR (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Burcu KARAKAŞ (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı), Psk.Sema KAHVECİ KAANOĞLU (Psikolog), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Gülşen YILDIRIM (Okul Öncesi Eğitimi Uzmanı), Dyt.Zeynep ÖZDİLEK (Diyetisyen), Ömer DİDİNMEZ (Mimar), Dr.Ümit BOZ (Psikiyatrist), Dyt.Güneş AKYIL AYNACI (Diyetisyen), Dr.Ali Dursun KAN (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Op.Dr.Arsın ULUÇ (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.Dnş.Ferhat ÇITIROĞLU (Psikolojik Danışman), Dr.Veli KURT (Psikiyatrist), Aylin DÜZEN (Psikolog / Psk.Danışman), Dyt.Dilşah KOLAÇ KAÇAR (Diyetisyen), Vet.Hek.Lokman EREN (Veteriner Hekim), Op.Dr.Vural DAĞLI (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Dnş.Özkan KENARLI (Psikolojik Danışman), Psk.Gülçin DÖNMEZ FİDAN (Psikolog), Psk.Arzu GÜNEŞ (Psikolog), Psk.Enise AKGÜL (Psikolog), Psk.Gülşah DURSUN (Psikolog), Psk.Hüseyin KUTLU (Psikolog), Dyt.Yusuf ÖZTÜRK (Diyetisyen), Psk.Hasan ARSLAN (Psikolog), Veli DERİN (Özel Eğitim Uzmanı), Dr.Dt. Serhat RAMOĞLU (Diş Hekimi), Prof.Dr.Uğur MUNGAN (Ürolog), Prof.Dr.Gültekin GENÇTOY (Nefroloji ve Diyaliz Uzmanı), Dyt.Güler ENGİN (Diyetisyen), Psk.Mehmet Emin KIZGIN (Psikolog), Psk.Murat BİLİM (Psikolog), Psk.Dnş.Fatma DEVECİ (Psikolojik Danışman), Psk.Burak ASLAN (Psikolog), Dr.Hakan GÜZEL (Ürolog), Dr.Seyfi MEMETALİ (Psikiyatrist), Prof.Dr.Hidayet AKDEMİR (Nöroşirurji Uzmanı), Gökçe SABANCI (Psikolog / Psk.Danışman), Psk.Dnş.Eyüp SARI (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Eyüp AKIN (Psikolojik Danışman), Psk.Olcay TÜZÜN (Psikolog), Dt.Defne KOCAMAN (Diş Hekimi), Psk.Ayşe Esma NURİLER (Psikolog), Psk.Haluk ALAN (Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar
Serhat DAMAR, 02-10-2015
Aykut BORA, 27-09-2015
M. Berk KARAOĞLU, 27-09-2015
Çağdaş KARSAN, 17-09-2015
Çağdaş KARSAN, 17-09-2015

16:56
Top