2007'den Bugüne 86,020 Tavsiye, 26,783 Uzman ve 19,116 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa sminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

26,783

Uzman Makaleleri:

19,116

Yayınlanan Tavsiye :

86,020


Kayıtlı Diğer : 149
Diğer Tavsiyeleri : 324

Şu anda sitemizi 1954 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,116)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (272)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (4994)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (469)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Narsist Kişilerle Yaşamak – Narsist Kişileri Nasıl Tanırsınız? Nasıl Davranmalısınız?
[Psk.Beliz EREREN]
Yavaşla: Kaygı ve Ümitsizlikten Kurtulmak İçin Mücadele Etmeyi Bırak
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Çiftler Arasında Aldatma Neden Olur?
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Çocuğun Cinsel İstismarı
[Psk.Hasan KAYA]
Kalça Protez
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Aşil Tendon Yaralanmaları
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Tenisçi Dirseği (Lateral Epikondilit)
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Omurgada Kanal Daralması
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Kifoz (Kamburluk) Sorunları
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Bel Fıtığı
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Ebeveynlik Tarzları
[Psk.Dnş.Havva BAYAR]
Ergenlerde Madde Kullanımı
[Psk.Osman İLHAN]
Wısc-R ve Wisc-Iv Zeka Testlerinin Ortaya Çıkışı ve Aralarındaki Farkların İncelenmesi
[Psk.Damla KANKAYA]
Estetik Ameliyatlar Nerede Yapılmalı?
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Konfor Alanının Tehlikesi
[Psk.Osman İLHAN]
Kollektif Bilinçdışı İçin Fikir Uçuşmaları
[Psk.Osman İLHAN]
Meme Büyütmede Gerçekler
[Op.Dr.Gökhan ÖZERDEM]
Doğal Yollar ile Meme Büyütme
[Op.Dr.Gökhan ÖZERDEM]
Psikolojide Yeni Dalga: Beyin Temelli Terapi Nöropsikoterapi
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Korkulara Esir Olma
[Psk.Namık ACAR]
Meme Büyütme Yöntemleri
[Op.Dr.Gökhan ÖZERDEM]
Covid-19 Aşısını Çocuklara Açıklarken
[Psk.Burcu BAŞOĞLU]
Algının Kaygısı
[Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ]
Disleksi Nedir?
[Psk.Dnş.Büşra Nur KÜÇÜK]
Boyun Düzleşmesi
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Bel Fıtığı
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Kinezyolojik Bantlama
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Kişiye Özel Egzersiz Programı
[Fzt.Vedat ÜLKER]
Yetişkin Yaşam Doyumu Ölçeğinin Geliştirilmesi
[Psk.Dnş.İlker KABA]
Disleksi-Özel Öğrenme Güçlüğü
[Psk.Dnş.Büşra Nur KÜÇÜK]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Özde ARAS, Antalya, Diğer
Rumeysa AKIN, Antalya, Diğer
Eda GÜRSOY, İstanbul, Diğer
Dilara KAYA, Van, Diğer
Muharrem GÖZÜGÖK, Ankara, Diğer
Fatma YÜCE, Ankara, Diğer
Merve KABOĞLU, Rize, Diğer
Emre SAVAŞ, İstanbul, Diğer
Nalan ÜNSAL, İstanbul, Diğer
Nagihan YALIM, Denizli, Diğer
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Özde ARAS Fotoğraf
Uzm.Özde ARAS
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da! Şu anda Sitemizde!
Tavsiye Eden : Brfn12 , 19-01-2021 10:12
Özde hocayla yarım dönem piyano dersi yaptık ve bu süreç benim için çok öğreticiydi. Ayrıca İstanbul gibi bir büyük şehirde evine rahatlıkla gidebildiğimiz hocamız bizlere aile sıcaklığı sağladı. Keman ve piyano alanında sayısız öğrenciler yetiştirmiş birisi. İşini seven fazlasıyla öğrencileri ciddiye alan ve disiplini olan bir hoca. Diğer hocalardan farklı olarak çok sıcakkanlı derse başladığınız gün bile bir samimiyetiniz oluyor sadece öğretmen ve öğrenci ilişkisinden ibaret değil kendisine teşekkür ederim
     2 Beğeni    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Özde ARAS Fotoğraf
Uzm.Özde ARAS
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da! Şu anda Sitemizde!
Tavsiye Eden : a. , 17-01-2021 14:14
Kendisinden piyano ve şan eğitimi alıyorum ve çok memnunum. Haftada bir kere ders yapıyoruz ve çok faydalı geçiyor. Çok ilgili, iyi ve eğlenceli birisi. Yanlış yaptığım yerlerde belirtiyor ve doğrusunu anlayıp yaptığımdan emin oluyor. Onun sayesinde çok yol kat ettim. Her dersi eğlenerek ve yeni şeyler öğrenerek geçiriyorum. Sesim onun sayesinde çok daha güzel geliyor kulağa ve piyanoda da çok iyi yerlere geldim. Eğer ders almak istiyorsanız kesinlikle ondan almalısınız. Çok tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi48 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Cennet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 16-11-2020 23:41
Merhabalar ben Güliz hanımı ıstagram üzerinden takip ediyordum bu sırada ikizlerime sütüm yetmediği için mama veren bir anneydim sütümü artırmak ve mamayı kesmek için çabaladım ama olmadi bende Güliz hanım 'ın online eğitimlerine katıldım videoları dikkatle izleyip uygulamaya geçtim Güliz hanımın detaylı ve özverili anlatımı gerçekten çok faydalı oldu bizde bebeklerime verdiğim mama öğünlerini azalttim ve çok şükür sütüm daha iyi ve bollaştı memelerimin büyüdüğünü gözle görür şekilde fark ediyorum bunun için çok mutluyum Yani illaki yüz yüze görmek konuşmak gerekmiyor bu eğitimleri almak için online da çok işe yarıyor ben bunu yaşadım bire bir. Benim gibi süt yetersizliği yaşayan tek yada ikiz anneler bence mamaya yenilmeyin bu egitimlerden sizde faydalanabilirsiniz eminim sizde başarırsınız 🤗 Biz Güliz hanım ı tanıdığımız için çok mutluyuz iyiki çıkmış karşımıza herşey için teşekkürler ❤
     Beğenin    

Murat GENÇOĞULLARI Fotoğraf
Murat GENÇOĞULLARI
Hatay
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Çetin CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 11-11-2020 23:37
Bir süredir hem çift hem de bireysel olarak terapilerimize devam etmekteyiz. Murat beyin seans sürelerinde göstermiş olduğu hassasiyeti ve zaman kısıtlamasının olmayışı, sorunların çözülmesine yönelik vermiş olduğu örneklemeleri ve özellikle ilk seanslarda paylaştığımız en ince detayları bile hatırlaması bizi son derece memnun ediyor. İnsanın kendisiyle yüzleşmesi adına yapmış olduğu yorumları ve samimi yaklaşımı memnuniyetimizin daha da artmasına neden oluyor. Bu süreçlerin zorlu ve uzun olduğunun bilincinde bireyler olarak, Murat Hocamızla yol almaktan son derece mutluyuz.
     Beğenin    

Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi48 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Burçak Y. , 30-10-2020 22:47
Kolik ve 2 aylık olan bebeğim için oldukça mutsuz ve çaresiz olarak Güliz Hanım’ın kapısını çaldım. Kendisi hikayemizi dinledikten sonra oldukça somut sonuçlar almamızı sağlayan teknikler öğretti ve bize hep tünelin ucunda ışık olduğunu hatırlattı. Sabrettik ve 3. Ayda bir mucize oldu, gaz sorunlarımız bıçak gibi kesildi. Güliz Hanım hem konusunda uzman, hem güler yüzlü hem de oldukça ilgili bir bilim kadını. Kendisinin seanslarını kesinlikle tavsiye ederim. Eğer sizin kolikle savaşıyorsanız, eminim o uykusuz gecelerin asla bitmeyeceğini sanıyorsunuz ama her gecenin bir de sabahı var. Biraz sabırla, biraz yardımla güneşli günlerin gelmesine çok az kaldı.
     Beğenin    

Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi48 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Rumeysa G. , 26-10-2020 18:17
Güliz Hanımla tam bir çıkmazdayken görüştük.Bebeğimin besin alerjisi,dudak ve dilbağı vardı.Yaklaşık 3 aylıkken daha önce alerjiden olduğunu düşündüğüm meme reddi iyice artmıştı.Hangisinin neden olduğunu ayırdedemiyordum ve giderek meme reddi beni endişelendirmeye başlamıştı.O zaman İzmirde oturuyorduk.İstanbula dudakbağı ve dilbağı için işinde uzman Murat Beye getirecektik.Ama emmeyi gerçekten etkileyenin ne olduğunu anlamak için öncesinde Güliz Hanımla görüştük.Görüşmemizden sonra Güliz Hanımın yönlendirmeleriyle doğru pozisyonlamayla meme reddi ortadan kalktı çok şükür .Tavsiyesiyle dudakbağını da yaptırdık.Kızım şuan 15aylık ve hala emziriyorum.Kendisine burdan tekrar yolumu aydınlattığı için teşekkür ederim.Emzirmeyle ilgili sorun yaşayan,aklında soru işareti olan tüm annelere mutlaka bir emzirme danışmanıyla görüşmelerini şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Didem AŞAN Fotoğraf
Didem AŞAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Merve CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 10-10-2020 02:44
Merhabalar, Didem hemşireyi doğum yaptığım hastane olan Memorial’da tanıdım, kendisi hastanede ve daha sonra evde bebek bakımı ve emzirme konusunda bana sürekli destek oldu. Mememde bilinçsiz emzirme, uzun süre sağım yapmamamdan kaynaklı mastit başlangıcı vardı ve beni genel cerraha yönlendirmişlerdi, Didem hemşire ilk önce kendisi bakmak istedi ve çözemez ise genel cerraha gitmem gerektiğini söyledi. Benimle sürekli ilgilenerek 3 gün üst üste kendisi bizzat tıkalı olan mememe elle sağım işlemi yaparak sorunumu çözdü ve cerraha gitmeme gerek kalmadı. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum ve minnettarım. Tüm hemşirelerimizin böyle olması, örnek alması dileğiyle...
     Beğenin    

Duygu ÇİLİNGİR Fotoğraf
Duygu ÇİLİNGİR
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Duygu BaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 25-09-2020 19:36
Arkadaş tavsiye ile Duygu Hanım ile tanıştık. Ücretsiz Danışmanlık aldım kendisinden. Son derece ilgili ve mesleğinde son derece profesyonel. Kendisine bana kattıkları için çok teşekkür ediyorum . Güleryüzü ve içtenliği için kendisine ayrıca çok teşekkür ederim. İyi ki denk geldik. Sttes kaynaklı durumlardan oluşan problemlerimle ile ilgili yaşadığım sıkıntılı süreçte kendisinden almış olduğum Danışmanlık ile ben de açmış olduğu farklı bakış açıları ve motivasyon hayatıma çok şey kattı. Teşekkür ediyorum .
     2 Beğeni    

Duygu ÇİLİNGİR Fotoğraf
Duygu ÇİLİNGİR
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Heves GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 25-09-2020 15:43
Kendisinden aldığım eğitim ve danışmanlık hizmetinde gerek iş ciddiyeti gerek bilgi ve tecrübesi ile samimi ve güleryüzlü tavrını konulara hakimiyet seviyesinde dengeli ve bilinçli olarak sergilemesi karsısında bilgi ve birikimine hayran kaldım. Danışmanlık ve eğitim konusunda Duygu Hanım ı çevreme ve bu mesajımı okuyan herkese ısrarla tavsiye ediyorum.Olaylara bakış açısı sizinde ufkunuzu açıyor bir değil birkaç farklı bakış acısı geliştirip olaylara yaklaşımınızı değiştiriyor. Sizin daha olumlu daha sakin düşünmenizi ve alacagınız kararlardan emin olarak olaya yön vermenizi sağlıyor ki benim gibi olaylar karsısında fevri kararlar alan birine faydası büyük oldu. Eminim sizde benim kadar memnun kalacaksınız.
     3 Beğeni    

Duygu ÇİLİNGİR Fotoğraf
Duygu ÇİLİNGİR
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : B.S. , 25-09-2020 15:41
Sosyal medyada görmüştüm kendisini pandemi başında. Önce online başladık. 12 yaşındaki çocuğumla ilgili ücretsiz eğitimlerine katılıyorum düzenli olarak. çok yol gösterici ve faydalı eğitimler yapıyor. Seans olarak da başlamayı düşünüyorum en kısa zamanda. Kendisi çok güler yüzlü, pozitif ve mesleğine bağlı bir danışman. uyguladığı teknikler çok işimize yaradı. Hijyen kurallarına da çok güzel uyuyor eğitim sırasında. Allah ondan bin kere razı olsun.
     2 Beğeni    

Bilge KARAYILAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Aybüke KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 12-09-2020 19:33
Bilge KARAYILAN hanımefendi ile, eşi Ali KARAYILAN hocam ve Ensar Vakfı yurt müdürüm vesilesi ile tanışma fırsatı buldum. Kendileri ile ilk görüşmemizde kitap tahlili yapmıştık naif ve hanımefendi duruşuyla beni çok etkilemiştir. Hoş muhabbeti, samimi ve içten tavırları Bilge hanımın benim onu birilerine anlatırken sürekli tekrarladığım sıfatlarından sadece bir kaçıdır. Kendisi ile aramızda çok başka, güzel bir gönül bağı kurduğuma inanıyorum. Bir çok konuda kendisine rahatlıkla danışıp tavsiyelerini can kulağıyla dinlediğimi söylemeliyim. Evlilik terapisi esnasında kendisinden bir çok şey öğrenmiş, farklı bir çok pencereden bakabileceğimizi göstermiş ve bazı duvarlarımızı yıkmamıza vesile olmuştur. Bilge hanım gerek sakinliği gerekse çok iyi bir dinleyici olmasından dolayı bu mesleğe çok yakışmaktadır. Çok samimi,zarif, iyilik sever, güler yüzlü,hoş muhabbeti olan ve her şeyden önce Allah rızasını düşünüp bunu öncelikli kılan bir insan olduğunu düşünüyorum. Bizlere bir aile ortamının sıcaklığını hiç bir zaman aratmayıp bizi çok zarifçe düşünen hocama teşekkürü borç bilirim rabbim kendisinden razı olsun... 🌺
     Beğenin    

Bilge KARAYILAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gülsade , 12-09-2020 18:58
Tanışmamız bir grup terapisi ortamında diyebiliriz.Her şeyden önce müracaatçı ile iletişimi yüksek empatik bir uzman olarak ilgimi çekti.Sonrasında evlilik öncesi bir terapi yaptık ve alanında son derece başarılı ve donanımlı buldum.Diğer uzmanlara kıyasla ilgimi en çok çeken şey artık uzmanlar terapi sonrası izleme aşamasını yeteri kadar yerine getirdiğini düşünmüyorum.Danışman demek ,terapist demek ,insanları anlamak ,insan halini anlamak demek .Lakin üzülerek söylüyorum bunu artık ticari bir mecraya dönüştü.Bilge Hanımda ise gözlemlediğim terapi bitene kadar öncesi ve sonrası müracaatçı odaklı bir süreç geçirdik .Şu alanda kendisini geliştirmeli dediğim bir alan yok bence son derece alanına vakıf ve başarılı bir aile danışmanı diyebilirim.Onu tanımlamak için 3 sıfat kullanacak olsam özverili,empatik ve başarılı derim.Son derece güler yüzlü her yaşa hitap eden arkadaş canlısı hali işindeki planlılığı görülmeye değer her şeyden evvel işini severek yapan bir çalışan.
     Beğenin    

Didem AŞAN Fotoğraf
Didem AŞAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : E.B.B. , 11-09-2020 21:30
Didem Hemşire ile doğum yaptığım hastanede tanıştım. Hastanede geçirdiğimiz gece boyunca bebeğimi emzirmek te güçlük çekince Didem Hemşire imdadımıza yetişti.Eve geçtikten sonra bebeğimin emme problemi devam edince Didem Hemşire den profesyonel destek talep ettik. İlgisi, bilgisi, sakinliği, bebeğe ve anneye yaklaşımı o kadar profesyonel ki , şu anda hem bebeğim hem ben çok rahatız ve emme problemi de neymiş diyoruz :) Bize her konuda destek olan Didem hemşireye çok teşekkür ederiz.iyi ki Didem Hemşire gibi hemşireler var :)
     Beğenin    

Özde ARAS, Antalya, Diğer
Rumeysa AKIN, Antalya, Diğer
Eda GÜRSOY, İstanbul, Diğer
Dilara KAYA, Van, Diğer
Muharrem GÖZÜGÖK, Ankara, Diğer
Fatma YÜCE, Ankara, Diğer
Merve KABOĞLU, Rize, Diğer
Emre SAVAŞ, İstanbul, Diğer
Nalan ÜNSAL, İstanbul, Diğer
Nagihan YALIM, Denizli, Diğer
Büşra ÖZKAN, İstanbul, Diğer
Aslı KAYA, İstanbul, Diğer
Sümeyye BİLGİ, Ankara, Diğer
Demet DİŞ, Isparta, Diğer
Özlem TALAY, İstanbul, Diğer
Tansu GÜNGÖR ÇALIŞ, İstanbul, Diğer
Güzin YALDIZ, İzmir, Diğer
Satı AYDOĞMUŞ, Ankara, Diğer
Muhammet MUTLU, İstanbul, Diğer
Berat ACIELMA, Ankara, Diğer
Bilge KARAYILAN, İstanbul, Diğer
Zehra GÖKDUMAN, Uşak, Diğer
Beray DİLMEN, İstanbul, Diğer
Erhan CENGİZ, İstanbul, Diğer
Didem AŞAN, İstanbul, Diğer
Rahime KISA, Ankara, Diğer
Prof.Dr.Sabri EYİGÜN, İstanbul, Diğer
Emirhan KARAKUŞ, Edirne, Diğer
Sefa TURAN, İstanbul, Diğer
Anıl AKKAYA, İstanbul, Diğer
Muhammed Selman BABAR, İstanbul, Diğer
Mehmet Okan ACAR, Denizli, Diğer
Gizem ŞEKER, Tekirdağ, Diğer
Betül YILDIRIM, İstanbul, Diğer
Duygu ÇİLİNGİR, İstanbul, Diğer
Başar AKÇAGÖZ, İstanbul, Diğer
Murat GENÇOĞULLARI, Hatay, Diğer
Yeliz YEKDAR, Uşak, Diğer
Yakup GÜLÜŞÜR, Tekirdağ, Diğer
Yalçın ALGAN, Ankara, Diğer
Gorkem YAMAN, İzmir, Diğer
Kezban ESER, İstanbul, Diğer
Hüseyin ÖZDEMİR, Zonguldak, Diğer
Nurdan YOLDAŞ, İzmir, Diğer
Güldehan AYDIN, İzmir, Diğer
Cidde SELÇUK, Antalya, Diğer
Didem DOĞAN, İzmir, Diğer
Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN, İstanbul, Diğer
Yücel KARADENİZ, İstanbul, Diğer
Tuğba ERİŞ, İstanbul, Diğer
Hürrem KARAOĞLU, İzmir, Diğer
Tuba KAYA, Malatya, Diğer
Fatma SELVİTOPU, İstanbul, Diğer
Zeynep ÖRER, Aydın, Diğer
Nurten TİRYAKİ, Sakarya, Diğer
Merve DEMİR, Konya, Diğer
Emrah Adil Can GÜNDOĞDU, İzmir, Diğer
İnci KAYA, Ankara, Diğer
Muammer AYDOĞDU, İstanbul, Diğer
Canan KARA, Bursa, Diğer
Serap SEZER, Ankara, Diğer
Meryem GÖK, Kayseri, Diğer
İmer ÇARBOĞA, İzmir, Diğer
Ayberk AYGÜN, Zonguldak, Diğer
Enes TUĞRUL, Antalya, Diğer
Ahmet GÜMÜŞ, İstanbul, Diğer
Simge BAYOĞLU, İstanbul, Diğer
Hasan BOZKURT, İstanbul, Diğer
Yahya Can DEDE, Bursa, Diğer
Cemile AKTAN, İzmir, Diğer
Burcu KOPAR, İstanbul, Diğer
Gökçen ÇINAR, İstanbul, Diğer
Hilal BUĞAN, Ankara, Diğer
Utku AKDEMİR, İstanbul, Diğer
Çağrı TAŞDEMİR, İstanbul, Diğer
Samet AYLUÇ, İstanbul, Diğer
Bekir AŞIK, Ankara, Diğer
Doç.Dr.Güliz ONAT, İstanbul, Diğer
Büşra ASLAN, Ankara, Diğer
Nazceylan AYTI, Kocaeli, Diğer
Cahide HASÇUHADAR, Ankara, Diğer
Sevde ŞİŞMAN, Konya, Diğer
Mükerrem Cahide SARAOĞLU, Kütahya, Diğer
Hale HANÇER, Ankara, Diğer
Buse KUZU, İzmir, Diğer
Sezen ÖZKAYA, İstanbul, Diğer
Dilek YILDIRIM, Çankırı, Diğer
Merve KOŞTU, Kocaeli, Diğer
Dr.Arzu ÇALIŞGAN, İstanbul, Diğer
Yasin ÖZ, Antalya, Diğer
Ömer FİDAN, İstanbul, Diğer
Süleyman ELTUTAR, İstanbul, Diğer
Kaan SONAT, İzmir, Diğer
Atagün BALTACIOĞLU, İstanbul, Diğer
Seyhat BENK, İstanbul, Diğer
Duygu KURŞUNCU, Ankara, Diğer
Mehmet ÖZTÜRK, Gaziantep, Diğer
H.Latif İŞÇEN, Kocaeli, Diğer
Ali CANMAYA, İstanbul, Diğer
İsmet SEZGİN, İstanbul, Diğer

Ece PINAR FotoğrafUzm.Psk.Ece PINAR
Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Özde ARAS FotoğrafUzm.Özde ARAS
Müzik Öğretmeni
Antalya
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Beliz EREREN FotoğrafUzm.Psk.Beliz EREREN
Klinik Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Esra ÜNAL ŞENGÜL FotoğrafPsk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Klinik Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Ahmet DENİZCİ FotoğrafPsk.Ahmet DENİZCİ
Psikolog
Kocaeli
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 114 Üyemiz : Uzm.Psk.Ece PINAR (Psikolog), Uzm.Özde ARAS (Müzik Öğretmeni), Uzm.Psk.Beliz EREREN (Klinik Psikolog), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Psk.Ahmet DENİZCİ (Psikolog), Dr.Sertaç ŞENER (Cilt Hastalıkları Uzmanı (Dermatolog)), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Psk.Dnş.Büşra Nur KÜÇÜK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Duygu KODAK (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Gamze GÜNDOĞDU (Psikolog), Uzm.Psk.Yasemin EKE (Klinik Psikolog), Fzt.Tolga HANAYOĞLU (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Nurullah SARI (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Mehmet Ali TEKEŞ (Klinik Psikolog), Fzt.Halit SELÇUK (Fizyoterapist), Dyt.Fatma BAYSAL (Diyetisyen), Psk.Fatma Nihal ADA (Psikolog), Damla AKARSU (Sosyal Hizmet Uzmanı), Uzm.Psk.Ümit AKÇAKAYA (Psikolog), Prof.Dr.Cengiz KIRMAZ (İmmunoloji (Alerji) Uzmanı), Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ (Psikolog), Uzm.Psk.Sümeyye ARSLAN (Klinik Psikolog), Dyt.Sema YILDIZ (Diyetisyen), Uzm.Psk.Dicle CAYMAN (Klinik Psikolog), Psk.Feyyaz ENGİN (Psikolog), Psk.Ceren TATAR (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Kadir ÖZDEN (Psikolog), Uzm.Pınar KAYA DÖŞLÜ (Pedagog), Uzm.Psk.Berivan ŞENTÜRK (Klinik Psikolog), Psk.Sevgi TARHAN (Psikolog), Fzt.Vedat ÜLKER (Fizyoterapist), Uzm.Veysel KIZILBOĞA (Konuşma Terapisti), Uzm.Psk.Dnş.Seval Ulviye AKYOL (Psikolojik Danışman), Psk.Abdurrahim ÖZKAN (Psikolog), Psk.Yetkin KUŞAN (Klinik Psikolog), Pdg.Dr.Mehmet AKSÜT (Pedagog), Uzm.Psk.Sema TURSUN (Psikolog), Uzm.Psk.Cansu İVECEN (Klinik Psikolog), Dyt.Keziban YILDIRIM (Diyetisyen), Psk.Anıl ÇAPRAZ (Psikolog), Uzm.Psk.Hatice Kübra ŞEN (Psikolog), Psk.Funda ARPAGUŞ (Psikolog), Psk.Büşra BUDAK (Psikolog), Psk.Çağla GÖKDENİZ TATAR (Psikolog), Psk.İrem KILIÇ (Psikolog), Psk.Dnş.Tuğrul Serkan GÜNAY (Psikolojik Danışman), Psk.Burak ÖGE (Psikolog), Uzm.Psk.Merve BAYDAR EMEK (Psikolog), Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR (Psikolog), Uzm.Psk.Gizem BERİKAN BEYDEMİR (Klinik Psikolog), Psk.Emrah YAKUT (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Zeynep AVŞAROĞLU İLHAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Barış YILMAZ (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Burcu CEBECİ (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Aysel KESKİN (Psikolojik Danışman), Prof.Dr.Yeşim PARMAN (Nörolog), Psk.Dnş.Burak AZAK (Psikolojik Danışman), Psk.Bedriye DAYANÇ (Psikolog), Psk.Gökhan BİNGÖL (Psikolog), Dyt.Fulya İlksen AKSOY (Diyetisyen), Doç.Dr.Mustafa Hakan KAYALI (Nöroşirurji Uzmanı), Psk.Musa BALLI (Psikolog), Dr.Cem ALTINDAĞ (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Uzm.Psk.Sertaç ÇETİNKAYA (Psikolog - Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Murat ARTIRAN (Klinik Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Fzt.Aysun ÖZVEREN (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Feyza Nur BAŞ (Psikolojik Danışman), Bilge KARAYILAN (Sosyolog), Prof.Dr.Emre TOĞRUL (Ortopedi Uzmanı), Uzm.Psk.Aygül KAKIRMAN (Psikolog), Psk.Çiğdem KARAKUŞ (Psikolog), Psk.Hasan DURAN (Klinik Psikolog), Fzt.Hakkı Oğuz ÇETİN (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Şule ÜZÜMCÜ (Psikolog), Psk.F.Zümrüt ÇETİN (Klinik Psikolog), Fzt.Kamil YILMAZ (Fizyoterapist), Nurdan Begüm KAPLAN SOYLU (Psikolojk Danışman), Öznur SİMAV (Çocuk Gelişimi Ve Eğitimcisi), Uzm.Psk.Dnş.Kadir Burak SALİMOĞLU (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Buğracan ACIBAL (Psikolojik Danışman), Uzm.Fzt.Şengül ŞEN TEKİN (Fizyoterapist), Psk.Saadet EMİŞÇİ (Psikolog), Abdullah ÖZER (Psikoloji Uzmanı), Psk.Serhat ÖNCÜLER (Psikolog), Dr.Psk.Dnş.Aziz ZORLU (Psikolojik Danışman), Fzt.Neşe TOSUN ÇEKİÇ (Fizyoterapist), Psk.Alper Kağan AYDOĞAN (Psikolog), Psk.İskender YUSUF (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Hatice DALAK (Psikolojik Danışman), Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN (Psikolog), Psk.Sena KANDAŞ (Psikolog), Psk.Serpil YILMAN KAYA (Psikolog), Prof.Dr.Çağatay ÖZTÜRK (Ortopedi Uzmanı), Psk.Dnş.Demet GÜLSÜM ÜN (Psikolojik Danışman), Psk.Elif AKSOY (Psikolog), Psk.Esin YILDIZ (Psikolog), Psk.Sinem ÇELİK (Psikolog), Uzm.Psk.Sadık SUN (Klinik Psikolog), Psk.Lütfi ATABEY (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Salih Serdar BÖRKLÜ (Psikolojik Danışman), Psk.Gülten TAFLIOĞLU (Psikolog), Uzm.Psk.Çağla Ebru AY GÜNEYSU (Psikolog), Psk.Dnş.Merve SEZEN (Psikolojik Danışman), Dyt.Hayriye YILDIRIM (Diyetisyen), Psk.Dnş.Ayşe Nur BAŞTÜRK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Berat Onur TAŞBAŞI (Psikolog), Erdi KANBAŞ (Özel Eğitim Uzmanı), Psk.Meral YÜNCÜLER (Klinik Psikolog), Psk.Erol AKDAĞ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Şule SABIR (Klinik Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

19:16
Top