2007'den Bugüne 88,735 Tavsiye, 27,440 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

27,440

Uzman Makaleleri:

19,543

Yayınlanan Tavsiye :

88,735


Kayıtlı Diğer : 167
Diğer Tavsiyeleri : 367

Şu anda sitemizi 746 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,543)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (273)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5283)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (481)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
İktidarsızlık (Empotans, Erektil Disfonksiyon) Nedir?
[Prof.Dr.Yusuf Özlem İLBEY]
Hata Yapmaktan Korkmak
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Evliliğe Hazır Mısınız?
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Sanal İlişkilere Dikkat
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Duygusal Yeme
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Öz Şefkat - Bilişsel Çarpıtmalar ( Düşünce Hataları )
[Psk.Burcu BORAN SARI]
Düşünce Düşüneni Değiştirir: İyi Olmak İçin Zihniyetini Değiştir
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Evlilikte Gönüllülük Esası
[Psk.Namık ACAR]
Evlilikte Karşılıklılık Esası
[Psk.Namık ACAR]
Çocuklarda Depresyon
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Kekemelik Nedir?
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Saç ,kaş ve Kirpik Yolma Hastalığı ve Tedavisi
[Psk.İlkten ÇETİN]
Aile Danışmanlığında Neler Oluyor?
[Psk.Dnş.Tayfun Kemal KARAYILANLI]
Sorun Çıkarınca Fark Edilmek
[Psk.Fatma ÇAKIR ÇALIŞKAN]
Çocuklara Tuvalet Alışkanlığı Edindirme
[Psk.Rukiye EROĞLU]
Kol Germe Ameliyatı
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Evlilikte Paylaşımın Önemi
[Psk.Namık ACAR]
Acı Anılardan Kurtulmak-Emdr
[Psk.Aysu AVCI]
Bilişsel Davranışçı Terapi ile Deri Yolma Bozukluğu
[Psk.Burcu BÜGE]
Kendi Kendime Konuşuyorum, Ne Tavsiye Edersiniz?
[Prof.Dr.Sabri EYİGÜN]
Okb / Obsesif Kompulsif Bozukluk (Okb) Nedir?
[Psk.Özge ÖZ GÖZCÜ]
Çocuklarda Parmak Emme Davranışı
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Ergenlik Döneminde Koruyucu Faktörler
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Sosyal Fobinin Nedenleri ve Tedavisi
[Psk.Gökhan BİNGÖL]
Okuduğumu Anlayamıyorum
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Oyun Terapisi Nedir?
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Ayrılık Kaygısı
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Çocuğum Ne Zaman Anaokuluna Başlamalı?
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Psikolojik Olarak Dayanıklı Çocuklar Yetiştirmek
[Psk.Burcu BAŞOĞLU KUNDAK]
Erken Çocuklukta Cinsel Gelişim
[Psk.Rukiye EROĞLU]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Yeşim BAŞAR, Balıkesir, Diğer
Gülistan KOYUNAL, Denizli, Diğer
Özden GAMSIZ, Eskişehir, Diğer
Anıl YILMAZ, Ankara, Diğer
Elif HİÇYORULMAZ, İstanbul, Diğer
M.Yücel YÜKSEL, İstanbul, Diğer
Filiz AYDEMİR, Ankara, Diğer
Onur BÜYÜKYILDIRIM, İstanbul, Diğer
Hülya YAMAN, İstanbul, Diğer
Safiye AYDIN, Burdur, Diğer
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Didem AŞAN Fotoğraf
Didem AŞAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Çiğdem , 15-01-2022 00:51
Kendisiyle doğum yaptığım hastanede tanıştım3. Çocuğumun doğumuna girdi Didem hemşire en ince ayrıntısına kadar ilgilendi bizimle eşim yeni doğan bebeğimizi kucağına almaktan korkuyordu Didem hemşire sayesinde bu korkusunu yendi çok ilgili kesinlikle tavsiye ediyorum konuşması tavırları olması gerektiğinden daha iyi işini severek yaptığı belli enerjisiyle sizi de rahatlatıyor çok güler yüzlü ve samimi gözünüz kapalı güvenebilirsiniz biz çok memnun kaldık profesyonel Bir hemşire başarılarının devamını diliyorum
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Didem AŞAN Fotoğraf
Didem AŞAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ekin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 30-12-2021 18:56
Kendisiyle doğum yaptığım hastanede tanıştım. Guleryuzu , mesleki bilgisiyle kendinizi güvende hissettiriyor Didem Hanım. İşini severek yapan insan olmasının dışında ,anneyi ve bebeği rahatlatan açıklayıcı ,ilgili ,soru sorulduğunda mutlaka geri dönüş aldığımız ve iletişim anlamında da hiç bir zorluk yaşamadığımız ;iyi ki tanıdığımız biri oldu kendileri.Ayrica anne psikolojisinden anlayan biri emzirme konusunda tam pes ederken beni motive etti .Her bebek farklı her süreç her doğum ;ancak karşınıza Didem hanım gibi anlayışlı biri çıkınca lohusalık dediğimiz sancılı süreçte kendinizi motive halde buluyorsunuz. Kendisine teşekkür ediyorum gerek mesleki gerek iletişim anlamında bizlere sabırla bilgilendirici ve yardımcı olduğu için.
     1 Beğeni    

Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : DBG , 30-12-2021 15:01
Güliz hanımla tanıştığımda lohusalığımın 3.haftasındaydım, sütümün azaldığı çevremin mama için tamam artık sütün çok yok ver mamayı diye baskıya uğrattığı bir dönemdi. Mamayı bırakmak, anne sütünü arttırmak için kendisinden danışmanlık aldım. İlk görüşmede beni ve bebeğimi tanımak için bütün öyküyü aldı, bize özgü bir beslenme ve süt arttırma yolları önerdi. Görüşmeden sonra da titizlikle tüm süreci takip etti. Ne zaman soru sorsam ilgilenerek cevapladı. Son görüşmemizi de sütüm arttıktan sonra yaptı. Önerileri ve bu süreçtrki yoldaşlığı-gönüldaşlığı sayesinde sütüm 2-3 kat arttı. Süt arttırmak uzun bir yol ve bu yolda kimin size eşlik ettiği gerçekten çok önemli ve Güliz hanım bu yolda kibarlığı, yumuşak ses tonu, ilgisiyle en karamsar olduğunuz anda bile size destek oluyor. Yavrularını anne sütüyle beslemeye niyet eden ama elinde olmayan durumlardan dolayı besleyemeyen, danışmanlık almak isteyen herkese gönülden öneririm.
     Beğenin    

Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Tuğba sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 30-12-2021 13:36
Merhaba, sut miktarim azdi ve bebeğim emmeyi reddediyordu. Guliz hanim instagramda tesadufen karsima çıktı.benimle Benzer pronlemleri yaşayan bi cok annenin güliz hanımdan danışmanlık aldığını ve olumlu netice aldigini görünce bende guliz hanımla görüşmek istedim . Seans bittikten sonra kendime bedenime ve bebeğime olan inancım arttı. Aklımdaki tüm sorular cevabını buldu, süt miktarıyla ilgili karamsarligimin yerini umut ve gayret aldı . Güliz hanım sadece bir emzirme danışmanı değil çok değerli bir hoca. Hem çok profesyonel hem çok icten. Sizi anladığını yürekten hissediyorsunuz. Benzer problemleri yaşıyorsanız vazgeçmeyin, güliz hanıma danışın önerilerini uygulayın emin olun sonuç olumlu olacak .
     Beğenin    

Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Eylül , 20-12-2021 17:49
Güliz hanımı ilk çocuğumu emzirirken takip etmeye başladım sosyal medyadan, çok faydalı içerikler paylaşıyordu çok istifade ettim ayrıca ne zaman bir soru sorsam hiç cevapsız bırakmadı sağolsun, emzirmeye ilgili bilgileri uygulamaları bende bu işin bir numarası güliz hoca dır intibasını bıraktı, şimdi ikinci çocuğumu emzirme dönemindeyim 5 yıl aradan sonra, bu sefer güliz hocamın kitabı yoldaşım oldu emzirme konusunda kendimi "tecrübeli" zannediyordum oysa🙂 ama bugün bile öğrendiğim bilgiler oldu sonsuz tavsiye ederim, birde bu emzirme döneminde gğliz hocadan ayrıca bir feyz de aldım diyebilirim ben çok samimi bir dua istedim kendisinden, psikolojik olarak çok gerilimden olduğum, sütünün bebeğime yetmediğini inanmak üzere olduğum bir anda gecenin bir yarısı yazdım güliz hanıma ve bana dönüş yaptı güzel bir niyet etti ve şükür sandığım korktuğum duırm olmadı, yız yuze hiç tanışmadığım bir insanla böyle samimi içten kız kardeşim gibi dertleşiyor ollmak beni çok mutlu etti, bilgisi tecrübesi anlatım şekli samimiyeti ile kesinlikle bilge Bir insan, başarılarının devamını diliyorum, Anne sütü bebeğiniz e verebileceğimiz en değerli yatırım 😍
     1 Beğeni    

Çağdaş KARSAN Fotoğraf
Çağdaş KARSAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Şaban , 17-12-2021 20:04
Merhabalar. 6,5 yasindaki kizimin son 1.5 yildir konusmasinda kekemlikler ve takilmalar basladi, bu durum anne ve babasi olarak bizleri aşiri derecede üzdü, kizimida ayni sekilde. Bu konuda uzman yardimi almak icin ozel bir klinik ile anlastik yaklasik 7-8 seans duzenli olarak devam ettik malesef olumlu yonde hicbir etkisi olamadi. Yeniden arayis icine girdik ve bir arkadasimin vasitasi ile ÇAĞDAS bey ile tanistik.5 seans gibi kisa bir surede cocugumun konusmasi %95 oraninda duzeldi. Kendisine ilgisi, alakasi kizimin her seanstan sonraki mutlulugu icin sonsuz tesekkurler.
     Beğenin    

Didem AŞAN Fotoğraf
Didem AŞAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Öznur YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 26-11-2021 15:16
Didem Hemşire ile doğum yaptığım Memorial Ataşehir hastanesinde tanıştım. Kendisi bebeğimi emzirmemde destek olmuştu. Hastaneden çıktıktan sonra bebeğim memeyi alamadı, göğüsümde sütüm birikti ve neredeyse mastit olacaktım. Bebeğimin aç kalmasından korkarak hemen kendisi ile iletişime geçtim. Güler yüz ve harika enerjisiyle halledeceğimizi baştan bana söylemişti ve dediği gibi de oldu. Kendisinden aldığım destek sonrasında hem bebeğim memeyi kolay alıyor hem de göğüslerimden artık süt geliyor. Süt gelmiyor, bebek almıyor diye sakın vazgeçmeyin. Bebeğimi emzirebildiğim için öncelikle Didem Hemşirey’ye çok teşekkür ederim. Kendisi ile tanıştığıma çok memnun oldum.
     1 Beğeni    

Bilge KARAYILAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : E.B. , 11-10-2021 14:11
Alana dair birçok şeyi kendisinden öğrendiğim ve öğrenmeye devam ettiğim çok değerli Bilge hocamın, bir danışman olarak eşi benzeri olmadığını düşünmekteyim. İnsanın varlığını ve ihtiyaçlarını kendisinden daha iyi anlayan bir başka danışman tanımadım. Bir psikolog ve aile danışmanı olarak belirtmek isterim ki, kendisi ile vaka konsültasyonu yapmak beni çok geliştirdiği gibi benim için bir gururdur. Danışmanlık hizmeti almak isteyen herkesin, ilk ve tek tercihi olacağından hiçbir şüphem yok.
     3 Beğeni    

Özlem Öge DAŞDÖĞEN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Makbule GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 20-09-2021 22:22
Atipik otizm tanısı almış oğluma sesleri doğru çıkarma ve dil becerilerini gelistirmeye yönelik aldığımız eğitimde az zamanda çok yol katettik. Sevgisi, ilgisi ile çocuklarimiza keyifli bir eğitim ortamı hazırlayıp amacına ulaşıyor. Kendi çocuğu gibi gormesi ve hepsiyle ayrı ayrı bitmeyen enerjisiyle ilgilenmesi beni en çok etkileyen özelliğidir. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Oldukça profesyonel biri. Öncesinde de bir kaç terapistle çözemediğimiz sorunları kendisiyle çözdük. Teşekkürlerimi borç bilirim.
     Beğenin    

Uzm.Filiz AYDEMİR
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sibel Demirlek , 12-08-2021 11:23
Filiz Hanımla uzun yıllar birlikte çalıştım. Alanında oldukça başarılı ve çözüm odaklı çalışan, İşini fazlasıyla iyi yapan ve bilimsel anlamda yeterli donanıma sahip bir odyoloji ve konuşma bozukluğu uzmanıdır. Ayrıca gerçekten samimi ve güleryüzlü bir insandır. Öğrencileriyle kurduğu iletişimi ve yakınlığı çok beğenir ve takdir ederim .Özellikle çocuklarla çalışma konusunda çok başarılıdır. Filiz Hanımı dil, konuşma ve ses bozukluğu yaşayan kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Celale Tangül ÖZCAN Fotoğraf
Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Rabia SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 23-07-2021 20:28
Öncelikle cümlelerime, kendisi ile yolumun kesişmesinden ne kadar mutlu olduğumu söyleyerek başlamak istiyorum. 28 yaşındayım ve hayatımda ilk defa profesyonel bir destek alıyorum ve öyle ki kendime, hayatımda yaptığım en güzel yatırım diyebilirim, pek tabii bunu Celale Hanım’a borçluyum. Kendisi ilk andan itibaren güzel enerjisini ve sıcaklığını hissettiren birisi, bu özelliği sayesinde de hiç anlamadan kendinizi bırakıyorsunuz ve hemen anlatamam dediğiniz şeyler bile dilinizden dökülüveriyor. Bir kez bile yargılandığımı hissetmedim, her seans sonucunda o kadar anlaşılmış şekilde çıktım ki, her seans sonrası kocaman bir “İYİ Kİ” dedim. Psikolojik destek almak konusunda şüpheleriniz varsa, hiç şüpheniz olmasın, kendisi sizin en büyük destekçiniz, en kıymetli yol arkadaşınız olacak. Çünkü kendisi benim en kıymetli yol arkadaşım, ömrüm boyunca da öyle olacak. Seanslarımız devam ediyor ve sayesinde artık çok daha mutluyum ve hayattan keyif alıyorum. Umarım sizin de yolunuz onunla kesişir ve bir kere geldiğimiz şu hayatta, kendi hayatınızın kıymetini bilerek yaşamaya devam edersiniz. Sevgiler.
     1 Beğeni    

M.Yücel YÜKSEL Fotoğraf
Uzm.M.Yücel YÜKSEL
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : NS , 04-07-2021 13:53
Değerli hocamla aynı kurumda çalışma fırsatımız oldu ve birini tanımanın en gerçekçi yollarından biri sanırım iş ortamı. Kıymetli hocamın işini ne kadar severek yaptığına yakınen şahidim. Şunu belirtmek isterim herkesi tavsiye eden biri değilimdir. İnsana insan olduğu için değer veren, ayrım gözetmeksizin ve ön yargı geliştirmeden mesleki etik kurallarına sahip çıkarak çalışan,objektif yaklaşımı mesleğinin temel taşı haline getirmiş başarılı, güzel ve samimi bir kişiliktir. Size kendinizle tanışma imkanı sunup, idealist ruhuyla derinliklerinize ışık tutacaktır.
     Beğenin    

Uzm.Filiz AYDEMİR
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Yeliz Yekdar , 22-06-2021 14:30
Filiz hanımı Turgut Özal Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları yüksek lisans programından tanıyorum. Kendisi dışa dönük pozitif bir kişidir. Düzenli, programlı, azimli, araştırmacı kişilik özellikleriyle öne çıkan bir öğrenciydi. Kişiler arası ilişkileri güçlü samimi biridir. Birçok araştırma ve projede birlikte çalışma fırsatımız oldu. Konuşma Bozuklukları alanında pek çok çocuk, genç ve yetişkinin hayatına faydalı çalışmaları olduğunu birlikte çalıştığımız Selvi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde şahit oldum. Gecikmiş konuşma ve kekemelikte oldukça başarılı olduğunu gözlemleme şansım oldu. Daha nice insana faydalı olabilmesi açısından kendisini dil konuşma bozuklukları alanında tavsiye ederim...
     1 Beğeni    

Yeliz YEKDAR Fotoğraf
Yeliz YEKDAR
Uşak
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Filiz aydemir , 18-06-2021 04:16
Yeliz Hanım'ı birlikte Odyoloji ve Konuşma Bozukluğu Yüksek Lisansı yaptığımız Turgut Özal Üniversitesi'nden tanırım. Öğrencilik yıllarında disiplini ,araştırmacı ruhu ve derslere gösterdiği özen ile dikkat çekmiş bir öğrenciydi. Mezuniyetimizden sonra kendisiyle birlikte aynı kurumda çalışma imkanı da buldum. Yeliz her hastasıyla tek tek detaylı olarak ilgilenir ve onların yalnızca dil ve konuşma sorunlarıyla ilgilenmez, tüm sorunlarını bir bütün olarak ele alır ve gerekli yönlendirmeleri yapar. Etik değerlere önem veren, işini severek yapan, tecrübeli, güler yüzlü, çocukları çok seven ve onlara değer veren bir konuşma bozuklukları uzmanıdır. Aynı zamanda kendisinin özellikle kekemelikle ilgili çalışmalarında çok iyi sonuçlar elde ettiğine şahit olmuşumdur.
     Beğenin    

Yeşim BAŞAR, Balıkesir, Diğer
Gülistan KOYUNAL, Denizli, Diğer
Özden GAMSIZ, Eskişehir, Diğer
Anıl YILMAZ, Ankara, Diğer
Elif HİÇYORULMAZ, İstanbul, Diğer
M.Yücel YÜKSEL, İstanbul, Diğer
Filiz AYDEMİR, Ankara, Diğer
Onur BÜYÜKYILDIRIM, İstanbul, Diğer
Hülya YAMAN, İstanbul, Diğer
Safiye AYDIN, Burdur, Diğer
Emine BULUT, Trabzon, Diğer
Ayhan ADMIŞ, Çorum, Diğer
Samet NERGİZ, Kahramanmaraş, Diğer
İsmail DOĞAN, İzmir, Diğer
Çağla ÇETİN, İzmir, Diğer
Sıla Cansu ÇALIŞKAN, İçel (Mersin), Diğer
Kamile ÇETİN, İstanbul, Diğer
Sena KURTULMUŞ, İstanbul, Diğer
Özde ARAS, Antalya, Diğer
Rumeysa AKIN, Antalya, Diğer
Eda GÜRSOY, İstanbul, Diğer
Dilara KAYA, Van, Diğer
Muharrem GÖZÜGÖK, Ankara, Diğer
Fatma YÜCE, Ankara, Diğer
Merve KABOĞLU, Rize, Diğer
Emre SAVAŞ, İstanbul, Diğer
Nalan ÜNSAL, İstanbul, Diğer
Nagihan YALIM, Denizli, Diğer
Büşra ÖZKAN, İstanbul, Diğer
Aslı KAYA, İstanbul, Diğer
Sümeyye BİLGİ, Ankara, Diğer
Demet DİŞ, Isparta, Diğer
Özlem TALAY, İstanbul, Diğer
Tansu GÜNGÖR ÇALIŞ, İstanbul, Diğer
Güzin YALDIZ, İzmir, Diğer
Satı AYDOĞMUŞ, Ankara, Diğer
Muhammet MUTLU, İstanbul, Diğer
Berat ACIELMA, Ankara, Diğer
Bilge KARAYILAN, İstanbul, Diğer
Zehra GÖKDUMAN, Uşak, Diğer
Beray DİLMEN, İstanbul, Diğer
Erhan CENGİZ, İstanbul, Diğer
Didem AŞAN, İstanbul, Diğer
Rahime KISA, Ankara, Diğer
Prof.Dr.Sabri EYİGÜN, İstanbul, Diğer
Emirhan KARAKUŞ, Edirne, Diğer
Sefa TURAN, İstanbul, Diğer
Anıl AKKAYA, İstanbul, Diğer
Muhammed Selman BABAR, İstanbul, Diğer
Mehmet Okan ACAR, Denizli, Diğer
Gizem ŞEKER, Tekirdağ, Diğer
Betül YILDIRIM, İstanbul, Diğer
Duygu ÇİLİNGİR, İstanbul, Diğer
Başar AKÇAGÖZ, İstanbul, Diğer
Murat GENÇOĞULLARI, Hatay, Diğer
Yeliz YEKDAR, Uşak, Diğer
Yakup GÜLÜŞÜR, Tekirdağ, Diğer
Yalçın ALGAN, Ankara, Diğer
Gorkem YAMAN, İzmir, Diğer
Kezban ESER, İstanbul, Diğer
Hüseyin ÖZDEMİR, Zonguldak, Diğer
Nurdan YOLDAŞ, İzmir, Diğer
Güldehan AYDIN, İzmir, Diğer
Cidde SELÇUK, Antalya, Diğer
Didem DOĞAN, İzmir, Diğer
Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN, İstanbul, Diğer
Yücel KARADENİZ, İstanbul, Diğer
Tuğba ERİŞ, İstanbul, Diğer
Hürrem KARAOĞLU, İzmir, Diğer
Tuba KAYA, Malatya, Diğer
Fatma SELVİTOPU, İstanbul, Diğer
Zeynep ÖRER, Aydın, Diğer
Nurten TİRYAKİ, Sakarya, Diğer
Merve DEMİR, Konya, Diğer
Emrah Adil Can GÜNDOĞDU, İzmir, Diğer
İnci KAYA, Ankara, Diğer
Muammer AYDOĞDU, İstanbul, Diğer
Canan KARA, Bursa, Diğer
Serap SEZER, Ankara, Diğer
Meryem GÖK, Kayseri, Diğer
İmer ÇARBOĞA, İzmir, Diğer
Ayberk AYGÜN, Zonguldak, Diğer
Enes TUĞRUL, Antalya, Diğer
Ahmet GÜMÜŞ, İstanbul, Diğer
Simge BAYOĞLU, İstanbul, Diğer
Hasan BOZKURT, İstanbul, Diğer
Yahya Can DEDE, Bursa, Diğer
Cemile AKTAN, İzmir, Diğer
Burcu KOPAR, İstanbul, Diğer
Gökçen ÇINAR, İstanbul, Diğer
Hilal BUĞAN, Ankara, Diğer
Utku AKDEMİR, İstanbul, Diğer
Çağrı TAŞDEMİR, İstanbul, Diğer
Samet AYLUÇ, İstanbul, Diğer
Bekir AŞIK, Ankara, Diğer
Doç.Dr.Güliz ONAT, İstanbul, Diğer
Büşra ASLAN, Ankara, Diğer
Nazceylan AYTI, Kocaeli, Diğer
Cahide HASÇUHADAR, Ankara, Diğer
Sevde ŞİŞMAN, Konya, Diğer

Esra ÜNAL ŞENGÜL FotoğrafPsk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Klinik Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Mehmet Şirin AKÇA FotoğrafUzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA
Psikolojik Danışman
İçel (Mersin)
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Ali ÇETİN FotoğrafPsk.Ali ÇETİN
Psikolog
Manisa
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Gökhan BİNGÖL FotoğrafPsk.Gökhan BİNGÖL
Psikolog
Gaziantep
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 58 Üyemiz : Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Mehmet Şirin AKÇA (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Tuba PİRİM (Psikolojik Danışman), Psk.Ali ÇETİN (Psikolog), Psk.Gökhan BİNGÖL (Psikolog), Psk.İlkten ÇETİN (Psikolog), Vet.Hek.Uzm.Uveys Veysel BECERMAN (Veteriner Hekim), Uzm.Psk.Burcu BORAN SARI (Klinik Psikolog), Fzt.Cemile ADA (Fizyoterapist), Prof.Dr.Yusuf Özlem İLBEY (Ürolog), Psk.Gülden ÖNDER (Psikolog), Uzm.Psk.Gamze KARABULUT KÖK (Klinik Psikolog), Psk.Makbule UZUN ÇINAR (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Seval Ulviye AKYOL (Psikolojik Danışman), Psk.Melek TURAN (Klinik Psikolog), Dyt.Batuhan ÇİTEMEL (Diyetisyen), Psk.Dnş.Kürşad POLAT (Psikolojik Danışman), Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN (Psikiyatri Hemşiresi), Uzm.Psk.Hakan TOKGÖZ (Psikolog), Uzm.Psk.Zübeyde AKPAKIR (Klinik Psikolog), Psk.Cahit Ufuk BATTAL (Psikolog), Doç.Dr.Serkan ÖZBEN (Nörolog), Psk.Zeynep CANBAŞ (Psikolog), Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI (Psikolog), Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Mehmet DUMAN (Psikolog), Psk.Tuğba ÇETİNKAYA (Psikolog), Uzm.Dyt.N.Sinem TÜRKMEN (Diyetisyen), Uzm.Fzt.Tolga HANAYOĞLU (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Derya MUĞLU (Psikolojik Danışman), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Uzm.Psk.Merve MALAS (Klinik Psikolog), Psk.Bedia Kalemzer KARACA (Klinik Psikolog), Psk.Musa BALLI (Psikolog), Psk.Fatma Sevval SARAL (Psikolog), Psk.İlksen ŞENOBA ŞAVKIN (Psikolog), Uzm.Psk.H.Mert GÜÇLÜ (Psikolog), Psk.Nevzat TEKİN (Psikolog), Psk.Dnş.İrem Nur İNCE (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR (Psikolog), Psk.Dnş.Tuba TOKAT (Psikolojik Danışman), Psk.Necdet DÖNMEZ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Huriye TAK (Psikolog), Psk.Mehmet Emin SARIKAYA (Klinik Psikolog), Dyt.Merve UZUN (Diyetisyen), Psk.Serdar AYYILDIZ (Psikolog), Psk.Dnş.Zerrin UĞUR (Psikolojik Danışman), İmer ÇARBOĞA (Sosyolog ve Filolog), Psk.Dnş.Yafez KÖSECE (Psikolojik Danışman), Psk.Funda SARAÇOĞLU (Psikolog), Uzm.Psk.Esma Nur PARLAK (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Alev AKAL (Psikolog), Doç.Dr.Halil GENÇ (Gastroenteroloji Uzmanı), Prof.Dr.Şevki ŞAHİN (Nörolog), Prof.Op.Dr. Sinan KARAOĞLU (Ortopedi Uzmanı), Fzt.Doğan ERGÜNE (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Tuğba AYDEMİR ÇAKMAK (Psikolojik Danışman)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

00:28
Top