2007'den Bugüne 90,669 Tavsiye, 27,884 Uzman ve 19,776 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

27,884

Uzman Makaleleri:

19,776

Yayınlanan Tavsiye :

90,669


Kayıtlı Diğer : 177
Diğer Tavsiyeleri : 385

Şu anda sitemizi 1142 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,776)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5493)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (487)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Oyun Terapisi Nedir? Çocuğa Ne Katar?
[Psk.Görkem Nur FİDAN]
Romantik İlişkilerde Nasıl Bağlanırsın? -Kaygılı Bağlanma-
[Psk.Damla KANKAYA]
Sağ Kalma Suçluluğu ile Nasıl Başa Çıkabilirim?
[Psk.Ezgi SÖNMEZ]
Dental Fobi
[Psk.Burcu BÜGE]
Masa Başı Çalışan Bireylerde Makro-Mikro Besin Ögesi Alımlarının Hedonik Açlık, Kronatip ve Duygu Düzenleme Güçlüğü Üzerine Etkisi
[Dyt.Elif BİLGİN]
Panik Atak
[Psk.Ümran ACAR]
Hpv Yi Vücuttan Atan Ala Fototodinamik Tedavi
[Op.Dr.Levent TÜRK]
Deprem Korkusuyla Baş Edebilme Yöntemleri
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Emdr Nedir
[Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ]
Savunma Mekanizmaları
[Psk.Burcu BÜGE]
Sosyal Fobi ve Tedavisi
[Dr.İbrahim ATEŞ]
Psikoterapi Nedir? En Sık Sorular ve Cevapları.
[Psk.Dnş.Kürşad POLAT]
Psikoterapi ve İlaçlar: Yakından İlişkileri ve Etkileşimi
[Psk.Dnş.Kürşad POLAT]
Öteki ile Birlikte Özgürleşmek
[Psk.Funda DOĞAN]
Çocuk İstismarı ve Türleri
[Psk.Burcu BÜGE]
Cinsel İlişki Korkusu Vajinismus
[Dr.Psk.Dnş.Kadir Burak SALİMOĞLU]
Cinsel Sorunlarda Psikiyatrinin Önemi
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Modern Çağın Gençlik Hastalığı: Anoreksiya Nervoza Yeme Bozukluğu Nedir?
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
İki Çocuk Kavga Ediyormuş
[Psk.Vedat AKDEMİR]
Beslenme Alışkanlıklarımızın Psikolojik Alt Yapısı
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Transaksiyonel Analiz
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Meme Kanserinde Psikolojik Desteğin Önemi
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Gametofobi (Evlilik Korkusu)
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Bipolar Affektif Bozukluk
[Psk.Arzu BEYRİBEY]
Güçlü İlişkiler İçin Kaçınılması Gereken Davranışlar
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Tuvalet Eğitimi Verdiğim Çocuğum Altına Kaçırmaya Başladı!
[Psk.Dnş.Pınar AĞIRSOY]
Cinsel İşlev Bozukluklarında Terapi
[Psk.Elif AKSOY SİNCİ]
Narsistik Kişilik Özellikleri, Kaygı ve Depresyon
[Psk.Bahar KAYA]
Erken Gebelik Haftasında Düşük Tehlikesi İçin Kullanılacak İlacın Karşılaştırılması
[Op.Dr.Fatih YAĞBASAN]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Muhammed Mustafa ORHAN, Sivas, Diğer
Eda AKTÜRK, Kocaeli, Diğer
Dilek SÖNMEZ, Antalya, Diğer
Melih KARAGÖL, İstanbul, Diğer
Nuray YILMAZ, Bursa, Diğer
Yüksel Arda KARAOĞLU, Uşak, Diğer
Selin AKYÜZ CUMA, İstanbul, Diğer
Belda DEMİR ÇAĞLAYAN, Çankırı, Diğer
Sabri Emre ESEN, İstanbul, Diğer
Zeynep YILMAZ, Ankara, Diğer
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi71 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Mine YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 18-01-2023 11:27
Kendisi emzirme danışmanlığından önce size bir arkadaş, bir psikolojik rehber oluyor ilk başta. Aslında içinizde olan gücü farkediyorsunuz. Zaten herşey de tam olarak burada başlıyor. Anneliğinizden emin olduğunuz anda bebeğinizle ilişkinizden hayatınızdaki tüm yeni zorluklarla baş etmeniz o kadar kolaylaşıyor ki. Zaten önerileri ve duruma yaklaşımı çok profesyonel, tamamen biberonla beslenen bir bebeği biberon unutturacak seviyeye getirdik. Ama bundan öte beni en zor zamanımda ayağa kaldırdığı için Güliz Hanım’a çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi71 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 12-01-2023 16:24
Güliz Onat hanımı internette bebek hazırlıkları araştırmalarım sırasında izlediğim videolardan tanıdım. Kendisinden hizmet almak üzere iletişime geçtim. Kendisinden emzirme desteği hizmeti satın aldım. Doğumdan önce, doğumda ve 40ında yaptığımız görüşmeler üzerinden ve diğer tüm zamanlarda danışmanlık desteği aldım. Doğumdan önce emzirme konusunda doğru bilgilere sahip olmak doğumda yaşanan karmaşada emzirme konusunda özgüvenli olmamı, ne yaptığımı biliyor olmamı sağladı. Konusunda son derece uzman olan Güliz hanımdan öğrendiklerimin ve sağladığı özgüvenin de etkisiyle emzirme sürecim çok şükür çok iyi geçti. Kafama takılan tüm soruları gece gündüz demeden, konu kısıtlaması olmaksızın büyük bir özveriyle yanıtlaması eşsiz bir yardım oldu. Herkesin böyle bir hizmetten faydalanmasını tavsiye ederim.
     Beğenin    

Güliz ONAT Fotoğraf
Doç.Dr.Güliz ONAT
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi71 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 19 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Neslihan , 02-01-2023 16:26
Güliz Hanım ile ilk görüşmeye başladığımda hiç umudum yoktu aşırı derecede bir süt üretimim vardı ve bebeğim biberona çok alışmıştı göğsümü kabul etmiyordu bende sürekli sağarak bebeğime biberonla süt içiriyordum. Sürekli biberonla içtiği için göğsümü kabul etmedi silikon uçla emzirmeye başladım. Tam 4 ay silikon uç ile emzirdim ve 4 ayın sonunda birden bıraktı onu hiç zorlamadım ara ara teklif ettim elimi emmesine izin verdim bu sayede tenimin tadına alıştı bunları hep Güliz Hanımın tavsiyesi üzerine yaptım ve ona çok minnettarım çok teşekkür ediyorum iyi ki tanımışım kendisi sıcak kanlılığı ve pozitifliği ile beni hep motive etti bu süreçte olumsuzluğa kapılmama izin vermedi ve sonunda her şey yoluna girdi bebeğimi aşkla emzirmeye devam ediyorum ☺
     Beğenin    

Celale Tangül ÖZCAN Fotoğraf
Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Burcu , 30-12-2022 22:08
Psikoloji olarak büyük bir çöküntü ve hüzün içerisinde olduğum bir dönemdeydim.Sorunlarımla baş edemiyordum doğru düşünemiyordum doğru hareket edemiyordum ve çevremdeki hiç kimse beni bu durumdan çıkaramıyordu aksine daha çok kötü olmama sebep oluyorlardı,belediyede çalışan bir psikolog tanıdık bana Celale Hoca yı önerdi.İnanın hayatımda gördüğüm en değerli insanlardan biri oldu,bana yaklaşımı sorunlarıma yüzeysel değil de kökünden çözümler bulma arayışı benimle hüzünlendiği anlar bile oldu,çok karamsar korkarak gittiğim ilk görüşmemde bana yakınlığı şefkati güleryüzü samimiyeti o kadar iyi geldi ki… Benim doğru düşünüp davranmama,gerçekleri görmeme,hayatımın çok değerli olduğunu,benim çok değerli olduğumu, zorluklara karşı nasıl davranmam gerektiğini yani kısacası bana çok şey öğretti.Her durumda onun sözlerini hayatımda uyguladığımda doğru ilerleyebiliyorum.Gerçekten işini seven ve hakkını veren birisi Allah ondan razı olsun,bazı insanlar bazı insanlara şifa olurmuş ya bana çok iyi geldi onun gibi bir insanı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve ona çok ama çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

Çağdaş KARSAN Fotoğraf
Dr.Çağdaş KARSAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi26 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Bünyamin , 29-12-2022 22:15
Çağdaş hocayı internet üzerinden araştırıp gittik ilk görüşmede kendisinde memnun kaldık ve devam etme kararı adik KIZIMIZIN aniden ortaya çıkan kekemelik sorurunu çözmek için kendisinden destek aldık kizimizla nasıl iletişime geçmeniz nasıl konuşmanız davranmanız açısından bize yol gösterdi Meslek açıdan bize göre gayet başarılı bir uzman Kendini geliştirmiş bir uzman bize göre yeterli bir hoca tanımlama konusunda SAMİMİ GULERYUZLU ANLAYIŞLI yanındaki çalışan arkadaşlar kendisi gibi güler yüzlü sıcak kanlı çalıştığı muayene gayet güzel temiz bütün çalışanlara ve kendisine çok teşekkür ederiz
     Beğenin    

Didem AŞAN Fotoğraf
Didem AŞAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcut
Tavsiye Eden : Esin , 28-08-2022 17:27
Doktorumuzun tavsiyesi üzerine tanıştığımız Didem Hanım hem doğum öncesi hem doğum sırasında hem de doğum sonrası desteği, bilgisi,ilgisi ve güler yüzüyle bizim bu güzel anlarımızı daha da mükemmel hale getirdi.Bebek bakımı ve emzirme konusunda beni ve eşimi bilgilendirdi.Emzirme sürecindeki desteği sayesinde sezaryen doğum olmasına rağmen ilk andan itibaren bebeğimi emzirebildim. Varlığı sayesinde hastanede ve doğumda kendimi çok güvende hissettim.Hatta evde bile en zorlandığım anlarda ilk aklıma gelen kişi oldu☺ Mastit olduğum dönemde de gerek hastaneye gittiğimde gerek mesaj yazdığımda o kadar yardımcı oldu ki o süreci hızlı ve bilinçli atlatmamı sağladı. Bu süreçte en büyük iyikilerimizden <3
     Beğenin    

Hilal BUĞAN
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi36 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Melek ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 14-08-2022 14:42
Hilal hanımla "Ergen-Anne İletişimi" konulu bir atölye çalışmasında tanıdım. Bu atölyede Hilal hanım ergenlerle iletişimde hangi koçluk tekniklerini kullanabileceğimizi ve bu tekniklerin çocugumuzla iletişimimizde bize sağlayacağı faydaları örneklerle anlattı. İlk kez koçluk teknimlerini duymuştum. Hilal hanım, edindiği koçluk tecrübeleriyle ve ergen annesi kimliğiylede anlatınca dshs etkilik oldu. Bu tekniklerden "Aynalama Tekniği", "Boş Sandalye Tekniği", "Ne Olursa Tekniği", "Güçlü Sorular Tekniği" uyguladığım tekniklerden. Bu tekniklerle hem çocugumda hem de öğrencilerimde başarılı sonuçlar aldım. Hilal hanımı alanında dolanımlı buldum. Güler yüzü, enerjisi ve samimiyeti başka ortamlarda da destek alma sağladı. Çocuklarıyla veya öğrencileriyle sağlıklı iletişim kurmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Selin AKYÜZ CUMA Fotoğraf
Selin AKYÜZ CUMA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcut
Tavsiye Eden : Melike AySite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 10-08-2022 10:24
Selin hemşireyi bebeğim prematüre doğduğunda tanıdım.Kendisi bize emzirme ve bebek bakım konularında çok yardımcı oldu.Özellikle emzirme konusunda bebek ve biz çok bilgisiz ve tecrübesizdik. Kendisi tecrübesi ve ilgisiyle kısa zamanda bebeğimizin sağlıklı beslenmesine ve bizim de tecrübelenmemize oldukça katkı sağladı.Doğru yöntemleri bize gösterdi. Bir çok kolaylığı onun sayesinde öğrendik.Emekleri için kendisine minnettarım.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederimm :)
     3 Beğeni    

Selin AKYÜZ CUMA Fotoğraf
Selin AKYÜZ CUMA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcut
Tavsiye Eden : Tuğba KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 09-08-2022 15:49
Selin hanımla tavsiye üzerine tanıştım Kendisinden yeni doğum yaptığım sürede destek aldım. Erken dogum surecim olmasi sebebi ile cok hassas cok sikintili bir donemdeydim. Her asamamda hemşireden çok arkadaş, anne gibi yanimdaydi. Kendisi olmasa eminim o süreci çok zor atlatacaktim. Mesleki bilgisiyle emzirme bebekle ilgilenme tedavi surecimde yanimda olmasi gibi manevi desteğiyle samimiyeti, guleryuzu, sıcak kanliligi ile hep yanimdaydi. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Iyiki var iyiki kendisi ile karşılaştım.
     2 Beğeni    

Hilal BUĞAN
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi36 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Hatice KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 05-08-2022 16:25
Biri LGS diğeri üniversite sınavı olmak üzere iki çocuğumun da sınava girdiği zorlu bir seneydi.birimiz yorulduğunda diğer iki kişi onu omuzluyordu. bu bir aile için olmazsa olmaz zaten fakat bazen öyle zaman oluyor ki üçümüzün birlikte pili bitiyor .işte o anda Hilal hoca'mın enerjisi üçümüzün de ayağa kalkmasına yetiyor şu an büyük oğlum hayalini kurduğu dalda tercihlerini yaptı sonuçları sevinç içinde bekliyor. diğeri LGS'de tek yanlışla derece yaptı bu hayalimizin de üstündeydi .aslında Hilal hocamın verdiği enerjiyi 8 sınıftaki oğlumun yıl içinde kullandığı tek cümle özetlemeye yeter "anne Hilal hocamın sesini duymak bile çalışma gayretimi arttırıyor"
     Beğenin    

Selin AKYÜZ CUMA Fotoğraf
Selin AKYÜZ CUMA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcut
Tavsiye Eden : Merve yaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 05-08-2022 15:46
Merhaba doğumumu yaptığım kurumda Selin hanımı tanıdım gerçekten mesleğini severek yapıyor ve sizi rahatlatıyor. İlgisi ve sizi nasıl yapılacağı hakkında detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. Özellikle yeni anne adayları için detaylı bir şekilde olana kadar anlatımı o andaki psikolojinizden anlaması Güler yüzlülüğün Herseyiyle tavsiye ederim bebeğe dokunuşu sizin nasıl dokunmanız gerektiği hem uygulama da da gördüğünüz için mesleğini severek yaptığını hem görüp hem de hissediyorsunuz herkese tavsiye ederim içiniz rahat bir şekilde yardım alabilirsiniz.
     2 Beğeni    

Hilal BUĞAN
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi36 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Rahime , 02-08-2022 22:36
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine hocamın ilk kitabı( Öğretmen ödev vermedi ) ile tanıştım.Sosyal medya hesaplarından da takip ediyordum.Tercih dönemi özellikle hedefi netleşmemiş gençler ve aileleri için gergin,stresli bir süreç.Kariyer danışmanlığı ve tercih rehberliği konusunda destek olabileceğini öğrenince kızım için randevu aldım.Verimli ve doyurucu bir seans oldu, kafasındaki belirsizlik gitti,daha net bir tercih listesi ile ayrılmış olduk.İşinde son derece profesyonel olduğunu gördüm. Yardım ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum
     3 Beğeni    

Muhammed Mustafa ORHAN, Sivas, Diğer
Eda AKTÜRK, Kocaeli, Diğer
Dilek SÖNMEZ, Antalya, Diğer
Melih KARAGÖL, İstanbul, Diğer
Nuray YILMAZ, Bursa, Diğer
Yüksel Arda KARAOĞLU, Uşak, Diğer
Selin AKYÜZ CUMA, İstanbul, Diğer
Belda DEMİR ÇAĞLAYAN, Çankırı, Diğer
Sabri Emre ESEN, İstanbul, Diğer
Zeynep YILMAZ, Ankara, Diğer
Gözde UYGUN, Aydın, Diğer
Zehra SELİMOĞLU, İstanbul, Diğer
Yeşim BAŞAR, Balıkesir, Diğer
Gülistan KOYUNAL, Denizli, Diğer
Özden GAMSIZ, Eskişehir, Diğer
Anıl YILMAZ, Ankara, Diğer
Elif HİÇYORULMAZ, İstanbul, Diğer
M.Yücel YÜKSEL, İstanbul, Diğer
Filiz AYDEMİR, Ankara, Diğer
Onur BÜYÜKYILDIRIM, İstanbul, Diğer
Hülya YAMAN, İstanbul, Diğer
Safiye AYDIN, Burdur, Diğer
Emine BULUT, Trabzon, Diğer
Ayhan ADMIŞ, Çorum, Diğer
Samet NERGİZ, Kahramanmaraş, Diğer
İsmail DOĞAN, İzmir, Diğer
Çağla ÇETİN, İzmir, Diğer
Sıla Cansu ÇALIŞKAN, İçel (Mersin), Diğer
Kamile ÇETİN, İstanbul, Diğer
Sena KURTULMUŞ, İstanbul, Diğer
Özde ARAS, Antalya, Diğer
Rumeysa AKIN, Antalya, Diğer
Eda GÜRSOY, İstanbul, Diğer
Dilara KAYA, Van, Diğer
Muharrem GÖZÜGÖK, Ankara, Diğer
Fatma YÜCE, Antalya, Diğer
Merve KABOĞLU, Rize, Diğer
Emre SAVAŞ, İstanbul, Diğer
Nalan ÜNSAL, İstanbul, Diğer
Nagihan YALIM, Denizli, Diğer
Büşra ÖZKAN, İstanbul, Diğer
Aslı KAYA, İstanbul, Diğer
Sümeyye BİLGİ, Ankara, Diğer
Demet DİŞ, Isparta, Diğer
Özlem TALAY, İstanbul, Diğer
Tansu GÜNGÖR ÇALIŞ, İstanbul, Diğer
Güzin YALDIZ, İzmir, Diğer
Satı AYDOĞMUŞ, Ankara, Diğer
Muhammet MUTLU, İstanbul, Diğer
Berat ACIELMA, İstanbul, Diğer
Bilge KARAYILAN, İstanbul, Diğer
Zehra GÖKDUMAN, Uşak, Diğer
Beray DİLMEN, İstanbul, Diğer
Erhan CENGİZ, İstanbul, Diğer
Didem AŞAN, İstanbul, Diğer
Rahime KISA, Ankara, Diğer
Prof.Dr.Sabri EYİGÜN, İstanbul, Diğer
Emirhan KARAKUŞ, Edirne, Diğer
Sefa TURAN, İstanbul, Diğer
Anıl AKKAYA, İstanbul, Diğer
Muhammed Selman BABAR, İstanbul, Diğer
Mehmet Okan ACAR, Denizli, Diğer
Gizem ŞEKER, Tekirdağ, Diğer
Betül YILDIRIM, İstanbul, Diğer
Duygu ÇİLİNGİR, İstanbul, Diğer
Başar AKÇAGÖZ, İstanbul, Diğer
Murat GENÇOĞULLARI, Hatay, Diğer
Yeliz YEKDAR, Uşak, Diğer
Yakup GÜLÜŞÜR, Tekirdağ, Diğer
Yalçın ALGAN, Ankara, Diğer
Gorkem YAMAN, İzmir, Diğer
Kezban ESER, İstanbul, Diğer
Hüseyin ÖZDEMİR, Zonguldak, Diğer
Nurdan YOLDAŞ, İzmir, Diğer
Güldehan AYDIN, İzmir, Diğer
Cidde SELÇUK, Antalya, Diğer
Didem DOĞAN, İzmir, Diğer
Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN, İstanbul, Diğer
Yücel KARADENİZ, İstanbul, Diğer
Tuğba ERİŞ, İstanbul, Diğer
Hürrem KARAOĞLU, İzmir, Diğer
Tuba KAYA, Malatya, Diğer
Fatma SELVİTOPU, İstanbul, Diğer
Zeynep ÖRER, Aydın, Diğer
Nurten TİRYAKİ, Sakarya, Diğer
Merve DEMİR, Konya, Diğer
Emrah Adil Can GÜNDOĞDU, İzmir, Diğer
İnci KAYA, Ankara, Diğer
Muammer AYDOĞDU, İstanbul, Diğer
Canan KARA, Bursa, Diğer
Serap SEZER, Ankara, Diğer
Meryem GÖK, Kayseri, Diğer
İmer ÇARBOĞA, İzmir, Diğer
Ayberk AYGÜN, Zonguldak, Diğer
Enes TUĞRUL, Antalya, Diğer
Ahmet GÜMÜŞ, İstanbul, Diğer
Hasan BOZKURT, İstanbul, Diğer
Yahya Can DEDE, Bursa, Diğer
Cemile AKTAN, İzmir, Diğer
Burcu KOPAR, İstanbul, Diğer

Serpil YILMAN KAYA FotoğrafPsk.Serpil YILMAN KAYA
Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 45 Üyemiz : Psk.Serpil YILMAN KAYA (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER (Psikolojik Danışman), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Psk.İskender YUSUF (Psikolog), Uzm.Psk.Süeda Nur DEMİR (Klinik Psikolog), Psk.Özlem CAN (Psikolog), Dr.Psk.Dnş.Kadir Burak SALİMOĞLU (Psikolojik Danışman), Psk.Ezgi SÖNMEZ (Psikolog), Psk.Mehmet Enver BAYATLI (Klinik Psikolog), Dyt.Şule GÜZELSOY (Diyetisyen), Psk.Oğuzhan TAŞDELEN (Psikolog), Uzm.Psk.Didem ERTAŞ (Psikolog - Psikolojik Danışman), Psk.Gaye GÖKLÜ (Psikolog), Pdg.Uzm.Elda TATLI (Pedagog), Psk.Bahar KAYA (Psikolog), Uzm.Psk.Emel DENİZCİ (Klinik Psikolog), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Dyt.Mesure YÜKSEL (Diyetisyen), Uzm.Nurgül ÇİFTÇİ (Dil ve Konuşma Terapisti), Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK (Klinik Psikolog), Dyt.Kevser BAŞKARA (Diyetisyen), Uzm.Psk.Dnş.İsa Özgür ÖZER (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Nadire TOPÇU (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Gözen İŞGÖREN KAVAS (Klinik Psikolog), Fzt.Kamil YILMAZ (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Sena İĞDELİ (Psikolojik Danışman), Fzt.Vedat ÜLKER (Fizyoterapist), Tansu GÜNGÖR ÇALIŞ (Sosyal Tekniker), Mehmet TESLİM (Özel Eğitim Uzmanı), Psk.Dnş.Zahide Ebrar TÜRKSAYAR (Psikolojik Danışman), Op.Dr.Pınar TOKATLIOĞLU (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Jinekolog), Psk.Nihan BAYRAK (Psikolog), Psk.Dnş.Mustafa KURTAY (Psikolojik Danışman), Psk.Murat KAHRAMAN (Psikolog), Psk.Kenan TURAN (Klinik Psikolog), Psk.Ayten Hazel BERÇİN (Psikolog), Prof.Dr.Mehmet ÖÇ (Kalp ve Damar Cerrahı), Dr.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Ece PINAR (Psikolog), Psk.Meltem ÖZDEMİR (Psikolog), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Psk.Merve KOÇU (Psikolog), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Psk.Ercan TAŞ (Psikolog), Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR (Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

22:57
Top