2007'den Bugüne 92,429 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,994 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sabahat ERLER
Uzman Psikolog - İstanbul
Yetişkin, Çift ve Aile Terapisti

Sabahat ERLER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

25

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Sabahat ERLER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

94
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sabahat ERLER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sabahat ERLER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selen SARIOĞLU AKTÜRKUzm.Psk.Selen SARIOĞLU AKTÜRK
Sevgili meslektaşım Selen ile uzun bir süredir birlikte çalışıyoruz. Kendisinin, mesleğine ve danışanlarına olan saygısını gördükçe, aynı meslek içer...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma.. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açılacaktır.. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri vardır.. Yeter ki sabır ve mücadele et..!
 
Sabahat ERLER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ataşehir / İstanbul

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Sosyal Bilimler Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sabahat ERLER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Yetişkin, Çift ve Aile danışmanlığı

*Travma ve travma sonrası bozukluklar
*Davranış sorunları
*Kişilik bozuklukları
*Depresyon
*Panik atak
*Obsesif kompulsif bozukluk
*Sınav kaygısı
*Kaygı bozuklukları
*Stres yönetimi
*Motivasyon
*Fobik bozukluklar

Sabahat ERLER Özgeçmis CV Uzm.Psk.Sabahat ERLER'in Özgeçmişi
Uzman Psikolog Sabahat Erler, lise öğrenimini Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Yüksek lisans programını tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Halen İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü’nde Doktorasına devam etmektedir.

Vakıf Gureba Hastanesi Psikiyatri Kliniği, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Adli Tıp Kurumu, özel anaokulları ve klinlerde staj çalışmalarını tamamlamıştır.

Almış olduğu eğitimler arasında Bütüncül Psikoterapi Eğitimi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, SCID-CV İnteraktif Eğitim Çalışması, Projektif Testler Eğitimi, Travma ve Travma Sonrası Stres Tepkileri ve Başa Çıkma Becerileri Eğitimi, Şema Terapi Eğitimi, Beden Psikoterapisi Uluslararası Eğitim Çalışması ve İnsan Kaynakları Yönetimi gibi birçok eğitim yer almaktadır.
...[Devamı...]

Sabahat ERLER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Esra
23.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119971
Sabahat Hanım ile belediyenin sağladığı danışmanlık hizmetiyle tanıştım. 2016-2018 yılları boyunca düzenli olarak gittim. Bu zaman dilimi hayatım için gerçek bir dönüm noktası oldu. Kendimi ifade etmem giderek gelişti. Hayatımdaki tıkanıklıkları aşmamda yardımcı oldu, bana umut verdi diyebilirim. Sınavlarım konusunda beni cesaretlendirdi. Yetenek sınavlarına girdiğim için bu konuda kendisinden aldığım psikolojik desteğin yeri cok ayrı oldu. Kendisinin sözleri hala kulağımın arkasında durur, kendime bu şekilde davranabilmeyi öğrendim. Hayatımda babamla iletişim kurma konusunda mutlak bir problemim vardı, bu konuda kendisinden danışmanlık aldığım süreçte bir eyleme geçemedim fakat bu konuda yol haritasını oluşturmamda bana çok yardımcı oldu. Terapi bittikten birkaç ay sonra eyleme geçip babamı aradım. Daha sonra kendisiyle bu konuda iletişime geçmedim fakat buradan da olsa bir noktada bunu başardığımı bilmesini istiyorum çünkü bu konuda kendisinin katkısı çok büyük, hayatıma kattıkları için minnettarım, beni dinlediğini ve anladığını her daim hissettim. Çok teşekkür ederim Sabahat Hanım.
     Beğenin    
Selen SARIOĞLU AKTÜRK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Mart.2018
TavsiyeNo: 102768
Sabahat ile bir dönem birlikte çalıştık ve iyi ki de alanında bu kadar deneyimli, işbirliği içinde olan ve yenilikleri sürekli takip eden, meslek yaşantısına bunları ekleyen bir psikologla aynı yerde çalışmışım. Ortak takip ettiğimiz danışanlardan aldığım geri dönüşler de düşüncelerimde yanılmadığımın göstergesi oldu. Kişiliği ile örtüşen bir meslek seçiminde bulunduğunu, çalışma hayatında başlayan ve hala devam eden dostluğumuzda da görüyorum. Mesleki etiği çalışma hayatında ilke edinmiş, alanında uzman olduğu konulardaki profesyonelliği ve empati kurabilme yönü, güler yüzü ve yardım severliği ile iyi ki meslektaşım ve dostum olmuş.
     Beğenin    
Sofistike
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
19.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97494
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Burçin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2017
TavsiyeNo: 95606
merhaba kendine öz güveni olmayan hatta kilolarım yüzünden insan içine çıkmaya utanan çekinen ve bu durumları özel hayatıma da yansıtan biriydim ta ki SABAHAT hanımı tanıyana kadar öncelikle şunu söylemeliyim kişiye yaklaşımı sıcakkanlılığı güleryüzlü olması odasında içeriye girdiğiniz an insanın içine huzur veren biri bu çok önemli bir detay çünkü insan inandığı güvendiği ve huzur bulduğu yerde rahat olur işte tam da öyle bir yer...herşeyimi tüm sorunlarımı kaygılarımı korkularımı rahatlıkla paylaşabiliyorum ve günden güne değiştiğimi fark ediyorum eskisi gibi herşeyi kafama takan biri değilim en küçük sorunları abartmıyorum ve bunlar benim kilo vermemede yardımcı oluyor uzman bir diyetisyenle birlikte kilo verme yolumda sabahat hanım çok yardımcı oldu bana çünkü ben ufak bir lafa alınıp diyetini bozan biriydim ama artık duymamayı öğrendim kafama takmıyorum söylenenleri ama inanın sabahat hanımı tanımasaydım en başa dönerdim içime kapanır bir köşede ağlardım daha çok güveniyorum kendime artık bu tek başına olan bir şey değil muhakkak destek almam gerekliydi ve ben bunu yaptım sadece kendim için halen danışanı olarak devam ediyorum ve bundan dolayı çok mutluyum birgün kendiniz için iyi birşey yapmak isterseniz size tavsiyemdir SABAHAT hanımla tanışmanız kendisine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Sevda Akgün
25.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92306
Sebahat Erleri uzun yıllardır tanıyorum.insanları seven ve onlara yardım etmekten son derece keyif alan, pozitif düşüncelerini karşısındakine de kolayca geçirebilen, işinde çok başarılı, sempatik ve güler yüzlü bir insandır.Yaptığı görüşmelerinde kişiye hastası gibi değil ,arkadaşı gibi davranarak etkili çözüme ulaşır.Uzmanımız genç olması sizleri yanıltmasın ,mesleğinde ne denli başarılı bir uzman olduğunu iki üç seansta sizlerde fark edeceksiniz.Sizlere tavsiyem sıkıntı duyduğunuza inandığınız her konuda uzmanımızdan randevu almanız,sorunlarınıza her daim çözüm bulacağınız ve evinize rahat döneceğinize inanacağınız tek adres SEBAHAT ERLER..... SEVDA AKGÜN/Anaokulu öğretmeni-İdareci.
     Beğenin    
Rukiye BURMA KÖROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87507
Sabahat ile bir süredir aynı organizasyonda çalışıyorum. Kendisi samimi, sakin, cana yakın, eğlenceli bir arkadaş olmanın yanı sıra mesleki açıdan tecrübeli, kendini geliştirmeye açık bir meslektaşımdır. Sadece klinik alanda değil, akademik alanda da kendini geliştirmeye oldukça önem verir. Aldığı eğitimlerden edindiği becerileri, kişisel özellikleri ile birleştirebilmiş başarılı bir terapist olduğunu düşünüyorum. Destek almayı düşünen danışanlara kendisini tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Arzu
14.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64770
Sabahat Erler insanları seven ve onlara yardım etmekten son derece keyif alan, pozitif düşüncelerini karşısındakine de kolayca geçirebilen, işinde çok başarılı, sempatik ve güler yüzlü bir insandır.Bir psikolog karşısındaki insana önce güven vermelidir ki o kişi kendini rahatça anlatabilsin bu da Sabahat Erler de fazlasıyla vardır.İnsanlara yansıttığı güven ve samimiyet duygusuyla onunla her sorununuzu paylaşabilirsiniz. Kendisinden yardım almak isteyenler gönül rahatlığıyla gidebilirler, memnun kalacaklarına inanıyorum. Başarılarının devamını diliyorum...
     4 Beğeni    
Tuğba ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64563
Sabahat Hanım ile ilk tanışmamız Orta Okul arkadaşım sayesinde oldu. Kendisinden çok memnun olduğunu ve onunla sohbet ettiği günden bu yana herşeyin daha farklı olduğunu söylemişti. Görüşmeye gidene kadar yararlı olacağını düşünmüyordum çünkü; uzun süredir psikolojik destek alıyordum ve bir çok psikologdan aldığım destekten memnun kalmamıştım. Sabahat Hanım ile görüşmeye ilk gittiğimde öncelikle güler yüzü ve konuşma tarzıyla beni çok rahatlattı. Daha sonrasında içinde yaşadığım her sorunun bir çıkış yolu olduğunu gösterdi. konuşmaktan zevk aldım çünkü herşeyden önemlisi iyi bir dinleyici, iyi bir analist ve işine aşık biri. bu güne kadar gösterdiği ilgi alaka ve yol göstericilik için kendisine minnettarım.
     Beğenin    
Ayşegül
6.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64543
Kendisinden uzun bir süre boyunca yardım aldım ve birçok problemimi çözmemde bana ilham kaynağı oldu. Çok genç biri olmasına rağmen birçok alanda kendini geliştirmiş biridir. İlk olarak ön yargılı yaklaştım çok gençti bana yardımcı olamayacağını düşündüm. ama ön yargılarımı bir kaç seansta aldı götürdü. akıl yaşta değil baştadır sözünü bir kez daha hatırladım. zaten gelecekte de çok daha iyi yerlere gelip psikoloji alanında fazlasıyla tanınan bir isim olacağına da inanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. cocuğum konusunda çok yardımcı oldu tavsiye ediyorum herkese güleryüzlü samimi bir insan Başarılarının devamını diliyorum...
     Beğenin    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64470
çok sıkıntılı olduğum bir dönemde bir arkadaş tavsiyesi ile kendisiyle tanıştım.İlk görüşmeden itibaren bana büyük bir güven verdiğini belirtmek istiyorum. İyi niyeti, samimi tavırları ve güleryüzlülüğü ile her zaman kendimi rahatça açmamı sağladı. Sabahat hanım terapi sürecinde bana sürekli kendi ayaklarım üzerinde durmam için güven verdi.Çok farklı açılardan bakarak bana sorunlarımın çözüm gücümün kendi elimde olduğunu gösterdi. Şimdi kendimi çok daha güçlü hissediyorum.Kendisine çok teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Hikmet Saraç
10.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61729
Tanıştığıma mutlu olduğum insanlar arasında, sorumluluk sahibi işini iyi yapan iletişimi güçlü, düşündüklerini rahat ifade edebilen, öğrencilerle yaptığı çalışmalar faydalı, naif nazik ve sevecen bir insandır. Kendisiyle çalışmaktan büyük bir keyif aldığımı söyleyebilirim. Çalıştığı kuruma artı değer katacağına inancım sonsuzdur. SAYGILARIMLA HİKMET SARAÇ ÖZEL ACIBADEM ASML MÜDÜRÜ
     Beğenin    
Gizem
21.Mart.2013
TavsiyeNo: 59159
sabahat erler ile aynı işyerinde çalışıyorum.hem dostum hem de işyeri arkadaşım. yanında bulunduğumda huzur bulup aynı zamanda da eğlendiğim bir kişilik. hayatımda yer aldığı için mutlu olduğum bir kişi.konuşmadan çok iyi iletişim kurabildiğim, bir göz teması ile günü özetleyebildiğim biri.... nadir rastladığım idealist bir kişi. dilerim bu yönünü hep korursun. mesleğinde başarılı olduğunu görüyor ve biliyorum. bu başarısının devamlılığını diliyor ve inanıyorum
     5 Beğeni    
Burcu SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39843
Sabahat Erler ile Rİsus Psikolojik Danışmanlık Merkezinin düzenlediği ''Kanserli Hastada Ağrı Yönetimi ve Yaşam Koçluğu'' eğitim çalışmasına katıldığım sırada tanıştık. Yakın bir zaman önce Kanser hastası olduğumu öğrendim. Bu hastalık beynimi kemirirken ve hayatımı ele geçermişken o gün yeniden doğduğumu hissettim ve ayağa kalktım. Kendisi her zaman anlayışlı, güleryüzlü, pozitif enerjisini etrafına yansıtan ve tam donanımlı biri... Birlikte geçirdiğimiz seanslardan sonra artık bu hastalıkla baş edecek güçte ve enerjideyim. Artık yaşama daha sıkı tutunuyorum ve ağrılarımla baş edebiliyorum. Ona hayatımın geri kalanını borçluyum. Kendimi çok şanslı hissediyorum, çünkü artık can dostum yanımda ve benim hayattan alacaklarım henüz bitmedi... Sevgiyle Kalın...
     2 Beğeni    
Ali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37536
Risus danışmanlık merkezinde tanıdığım değerli hocam Sabahat erler'in,insan saygı ve sevgisi.Danışanına karşı olan bağlılıklı ilgisi ve çözüm odaklı çalışması beni inanılmaz mutlu etti.Böyle bir insandan danışmanlık almak benim için çok önemliydi.Kişisel gelişimime katkısı olan önerileri benim hayata bakış açımı bile değiştirdi.Sağol Sabahat Hanım.Dünya döndükçe mutlu kalın.Toplumun size ve sizin gibi uzmanlara hep ihtiyacı var.mesleğinizde gösterdiğiniz azim,başarı ve verdiğiniz güç tüm topluma gereklidir.sevgiyle kalın
     4 Beğeni    
Gönül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37476
İşin açıkçası psikolojinin psikologlar tarafından düzenlenebileceğini pek düşünmüyordum.Ama çocuğum büyüdükçe sorunların büyüdüğünü işte o zaman gördüm ve aslında ne kadar iyi bir anneyim desemde,çocuğumun aslında temel ihtiyaçlarını bilmediğimin farkına vardıktan sonra uzman arayışına girdim.kendim ve çocuğumla ilgili tüm çıkmazlarımdan kurtulmamı,yaşam kalitemi arttırmama yardımcı olan ve artık hayata bakabileceğim başka pencerelerinde aslında kendi hayatım içinde varolduğunu sevgili sabahat erler hanımı tanıdıktan sonra keşfettim.kendisinden aldığım psikolojik desteğin ve yaşam haritasının varlığı belkide yaşamımdaki en büyük servetim oldu.Teşekkürler Sabahat ERLER
     2 Beğeni    
Nilüfer
14.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37297
Merhaba ben Sebahat ERLER'İ iyi tanıyan biriyim. Onu anlatmak aslında çok uzun sürer,ama ben lafı çok uzatmıyacağım.Kendisi gayet işinde başarılı disiplinli,anlayışlı,sakin yapılı birisidir.Benim kızımın pisikolojik desteğe ihtiyacı olduğunda,Sebahat ERLERE başvurduk benim konuşmalarımın ne kadar boş olduğunu benim kızıma bir faydam olmadığını kızım odadan çıkıp yanıma geldiğinde anladım.Benim 2 ay uğraşıpta çözemediğim sorunu o hemen çözmüştü,tabi vereceğim tek örnek bu değil bizim enğelliler özel eğitim okulumuz var haftanın 3 günü onlarada ders ve pisikolojik destek veriyordu, kendisini ordanda iyi tanıyorum.Takdir edersinizki bu çocuklarla uğraşmak kolay değildir ama kendisi çok severek yapıyordu işini Sebahat ERLER'e ihtiyacı olan herkes başvursun bence memnun kaldıklarında teşekkür yazılarını bekliyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Ç,c
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37294
Hocamın hayatıma kattıklarından ötürü minnet ve şükranlarımı sunarım.Sabahat hocam iyiki varsınız.İçinden çıkılmaz sandığım durumlardan sayenizde başarıyla çıktım.Mesleğinizin önemini artık çok daha iyi biliyorum.sevgiyle kalın,hep kalın...Bu arada sadece psikolojik destek değil,verdiğiniz kişisel donatı eğitiminin ardından iş hayatımda edindiğim başarılarında mimarı sizsiniz.Ben ve ailem tüm duamızla sizleyiz sevgili hocam.Bunalımlarım,hayatımda yaşadığım kayıplar,kaybettiklerim,sarsılan yuvam...artık hüzün o kadar geride kaldıki...Umarım benim gördüğüm faydalı seanslardan ihtiyacı olanlarda faydalanabilir.her yerde sizi anlatıyoruz.Ailemizin kurucusu oldunuz hocam
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Gk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35749
Esimle beraber yaklasik bir yil once sabahat hanimin danismanligindan yararlandik. Gitmeden once esimle aramda nedeni bilmedigimiz bir gecimsizlik ve bazi cinsel problemler yasiyorduk. Sabahar hanim hayatimizi degistirdi. Simdi daha mutluyuz ve esimle beraber daha yapici davraniyoruz birbirimize.Sadece buda degil ozel yasamimdaki mutluluk is yasantimida oldugu gibi degistirdi. Daha oncede baska danismanlarla gorusmustum ama Sabahat hanim bizi cok ii rahatlatti. Herseyin birden aniden degismeyecegini ve karsilikli olarak yapici cozumler bularak ilerleyebilecegimizi bize kaniksatti. Sayesinde evliligim kurtuuldu. Hersey icin tesekkur ederim.
     1 Beğeni    
Tanzer Gezer
7.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35690
Sabahat ile Çocuğa Yönelik Cinsel İstismarın Önlenmesine katkıda bulunmak adına Sağlık Bakanlığı desteği ile Sokak Çocukları Rehabilitasyon Derneği tarafından kurulan destek hattında (alo çocuk imdat) birlikte çalıştık. Çocuklarla telefonda bile kolaylıkla iletişim kurması ve mağduriyetin gün yüzüne çıkartılmasındaki sistemli çalışmaları hayranlık uyandırırdı. Son derece düzenli ve sorumluluk sergileyen çalışmaları bir çok çocuğa ışık olmuştur. Bu çok stresli ortamda bile gerek çalışma arkadaşları gerekse yöneticileriyle güler yüzlü iletişim kurmakta son derece rahat biridir. Kendisine müracaat eden suç mağduru çocukları nasıl rahatlattığına, ikna ettiğine ve onlardan kolaylıkla nasıl bilgileri tek tek aldığına şahit oldum. Bunun ötesinde diğer çocuk odaklı çalışan uzmanlarla işbirliği konusunda son derece yapıcı ve dikkatlidir. Ülkemizde bir ilk olan bu sistemdeki başarılı çalışmaları tüm kesimlerce takdir edilmiştir.
     1 Beğeni    
Serkan Beyazıt
20.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34606
Sabahat Erler ile aynı işyerinde çalışmaktayım, onu her dakika birşeyler yaparken görmek pekte şaşırtıcı bir durum değil artık benim için. Kendini gerçekleştirmiş ve mesleğinde başarılı bir kişi kendisi. Ayrıca yeni yöntemleri de sürekli takip eden mesleğindeki gelişmeleri bilgi birikimine dahil etmeye çalışan ve eden araştırmacı bir yapıya sahip. Mesleğininde ona verdiği güç ile insan ilişkilerinde de başarılı olmakla beraber herşeyden önce iyi bir insan ve kesinlikle iyi bir psikolog.Kesinlikle tavsiye ediyorum saygılarımla...
     1 Beğeni    
Özlem USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2010
TavsiyeNo: 31460
sabahat hanımdan hem şahsi olarak hemde evlilik öncesinde önemli ve faydalı yardımlar aldım. sadece kendim değil eşimle birliktede birçok görüşme yaptık.sabahat hanım işini çok seven, hastalarıyla ilişkilerinde samimi içten ve güvenilir yaklaşımıyla kendizi daha rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlayan bir psikolog.Etrafımdaki çoğu insana tavsiye ettim ve hepside kendisinden çok memnun kaldılar.Sabahat hanımı işini çok iyi yapan bir psikolog olarak herkese tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
Sesil Sar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2010
TavsiyeNo: 31411
Sabahat Erler'le aynı kurumda çalışıyoruz. Kendisi bir kere işi dolayısıyla İstanbul'un bir ucundan bir ucuna gelebilecek kadar işine bağlı ve sebatkâr. Haftada üç gün birlikteyiz ve o üç günü de güler yüzlü! Dinlemeyi çok iyi bilen, mimikleriyle adeta anladığını hissettiren biri dememe gerek var mı bilemiyorum sonuçta psikolog kendisi ama ben ne psikologlar gördüm, hasta derdini anlatmaya başlayınca kendi derdini anlatan... Gerçek anlamıyla dinliyor. Çözümü kişinin kendi bulmasını sağlayacak çok harika sessizlik aralıkları var ve çözümleri de yaptığı testleri kadar eğlenceli ve kişiye kendi kendisini çözümlerle sevdirten biri. Diğer bir açıdan, tüm kurumdaki çocuklar ve velilerin sıkıntıları onun üstünde... Tüm çocuklar ve veliler ona emanet... Tüm çocuklar ve veliler kendisiyle görüşmeden kayıt olmaz... Kendisi işini layığıyla yapan minik serçe lakabına layık hanımefendi bir doktor. Ayrıca kurum dışında, kendi ailemdeki çocuklar da kendisinin fevkalade elinden geçmiştir. Mutlu olmuştur, mutlu etmiştir anneler ağzından çıkacak söze taliptir. Ben kendisinin hastası, organizyonlar hakkında sohbet arkadaşıyım (Organizasyon işiyle de ilgilenmektedir. Bunun ona ayrı bir bakış ve sunum kattığı ortadadır.) Tez konularının da hastasıyım. Bu konuda da detaylı bilgi vermek isterdim. Yarın öbür gün dergilerde makaleleri çıkacak kadar sağlam kalemi de vardır. Umuyorum, ilerleyen zamanlarda hasta-doktor, iş arkadaşı yakınlığı dışında daha fazla tanıma fırsatımız olacak. Saygılar Sesil Sar
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Funda T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25368
Sabahat Hanımla yaklasık 4 ay önce terapiye başladım. Başlağım günden itibaren problemlerime bakış açım değişti. Hayatımı kontrol altına almayı ve sorunlarla mücadele etmemi kolaylaştırdı. Kendim olmamı, kendimi önemsememi ve bunlar için mücadele etmemi sağladı.Anlayışlı ve güler yüzlü yapısı sayesinde kendimi bir psikologla değil de arkadaşımla dertlerimi paylaşıyor gibi hissediyorum.Daha önce psikoloğa gitmekle ilgili ön yargıları bana olan yaklaşımıyla çözdüm. kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyiki tanımışım sizi.
     1 Beğeni    
Meltem G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19285
Kendisiyle altı ay önce bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Sabahat hanımdan danışmanlık allmadan önce evliliğimle alakalı büyük problemlerim vardı ve sürekli yoğun bir stres içindeydim. Kendisi işinde uzman, tecrübeli, ve kesinlikle çok başarılı, bana sağladığı psikolojik destek sayesinde hayatımda daha güvenli ve huzurlu bir dönem başladı. Bana ve Aileme sağladığı katkılarından ötürü kendisine çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. İyiki zor anlarımda yanımda siz vardınız...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     1 Beğeni    
Büşra Baş
25.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19282
Sabahat ERLER ile aynı iş yerinde çalıştım ve kendisini yakından da tanıma fırsatı buldum. Hastalarının sorunlarını gerçekten dinlediğini ve onları önemsediğini kendilerine de hissettirdiğini gördüm. Güven insanlar için önemlidir ve izlenimlerim Sabahat Erler'in bu güveni karşısındakine hissettirebildiği yönünde. Artık aynı iş yerinde çalışmasak da hala irtibatımızı koparmamış olmamız aynı zamanda özel hayatında da güvenilir ve iyi bir arkadaş olduğunun bir işareti sanırım.
     2 Beğeni    
Tolga E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19259
Merhaba, Sabahat hanım, ailevi problemlerimizin çözümü hususunda tecrübesi, anlayışı ve pozitif yaklaşımıya bizlere çok faydalı olmuştur. Kendisiyle tanışmamız ve terapiye başlamamız bizim için adeta bir dönüm noktası olmuştur. Ailemize karşı göstermiş olduğı sevgi, hoşgörü, güleryüz ve yakınlık tedavi sürecini de kolay hale getirmiştir. Kendisine bu vesileyle tekrar teşekkürlerimi iletir ve herhangi bir alanda terapi düşünen tüm okuyuculara da tavsiye ederim. Sevgiler. Tolga E. [Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.]
     2 Beğeni    

Sabahat ERLER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Sokak Çocukları Derneği

Sabahat ERLER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sabahat ERLER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selen SARIOĞLU AKTÜRK
Uzm.Psk.Selen SARIOĞLU AKTÜRK
Sevgili meslektaşım Selen ile uzun bir süredir birlikte çalışıyoruz. Kendisinin, mesleğine ve danışanlarına olan saygısını gördükçe, aynı meslek içer...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ataşehir / İstanbul
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2006
(18 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Sosyal Bilimler Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Sabahat ERLER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Sabahat ERLER Mesleki Videolar Videoları
-

22:20
Top