2007'den Bugüne 75,183 Tavsiye, 24,723 Uzman ve 16,958 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hayriye ÖZCAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Hayriye ÖZCAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hayriye ÖZCAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

21
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarHayriye ÖZCAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hayriye ÖZCAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Suna ÇETİNPsk.Dnş.Suna ÇETİN
Suna Hanım'ı hem bir dost hem de bir uzman olarak takdir ediyorum. Kendisiyle tesadüfen karşılaştığımız birgünde ve çok kısa bir görüşmemiz olmasına r...

Hayriye ÖZCAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kekemelik
Gecikmiş Konuşma
Kanser Hastalarına Yönelik Psikolojik Danışmanlık
Oyun Terapisi
Sanat Atölye Çalışmaları
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
Depresyon
Sınav Kaygısı
Aile Danışmanlığı
Boşanma ve Çocuk
Öfke Yönetimi

Hayriye ÖZCAN Tavsiye Yazıları Hayriye ÖZCAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Yunus ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.215.Y

11-11-2017
 TavsiyeNo: 100211
Ben Hayriye Özcan'ı internet sayesinde tanıdım.Klinigine gittigimde heyecanlandım ama güleryüzlülügü ile heyecanımı almıştı.Konusma bozukluğu problemim vardı.Büyük oranda başarı sagladık.Artık daha rahatım insanların yanında ve eskiden çok heyecanlanırdım insanlarla konusurken,takılma korkusu vardı hep onu yendik.Daha önce de farklı konusma merkezleri denemiştim ama hepsi geciciydi.1-2 ay sonra eskiye dönüyordum.Lotus kekemelik de uzman psikologun dediklerini yaparsanız başarı kendiliginden geliyor.Sakin,güleryüzlü,iyi
     1 Beğeni    

 Hasan (Danışan)
 IP: 88.236.62.YLB

03-10-2013
 TavsiyeNo: 63247
Eşimin yeğeninde konuşma bozukluğu olduğundan bizden bir araştırma yapmamızı istediler. İnternetten kekemelik üzerine araştırma yaparken sitesini inceleme fırsatı buldum ve Hayriye Hanımla ilk bu site vasıtasıyla iletişime geçtim. İlk randevumuzda Hayriye Hanımın güler yüzü, sıcak ve içten davranışları, ayrıca yaşı küçük olan yeğenimizle olan iletişimi çalışmaya başlama kararımızda büyük etken oldu. Hayriye Hanımın seanslardaki uygulamış olduğu çalışmaların ve yeğenimize öğrettiği taktiklerin sonucunu hızlı bir şekilde görmek bizleri çok mutlu etti. Bu sebeple çok uzakta oturmamıza rağmen (Gebze) hiçbir seansı kaçırmamaya büyük gayret ettik. Hayriye Hanım ile hala iletişim halindeyiz ve yeğenimizdeki gelişmeleri takip etmeye devam ediyor. Hayriye Hanım ile tanışmanızı şiddetle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 natali (Danışan)
 IP: 24.133.193.YL

28-05-2013
 TavsiyeNo: 61034
merhaba; Hayriye hn benim ve oğlumun hayatında dönüm noktamız 10 yaşında oğlum vardı takılıyordu konuşurken birgün Hayriye hn.kapısını çaldık güler yüzlü ,sıcak kanlı biri kapıyı açtı işte o an kader anıydı.Oğlumla sohpet etti konuşması nı kameraya aldı gelişmeleri gözlemliyebilmek için adını bile rahat söyleyemezken şimdi ağzını kapatmıyor öyle bir konu şuyor ki arkadaşlarıyla sürekli telefonda eskiden hiç telefon konuşamazdı Hayriye hn uyguladığı teknik sayesinde hiçbir sorunumuz kalmadı tek yapmanız gereken kendinizi ona bırakın o sizi engin bilgileriyle sonuca ulaştırıyor öğrettiği teknik de ömür boyu kolunuzda bir bilezik.Bence düşünerek vakit kaybetmeyin doğru adrestesiniz.
     3 Beğeni    

 Öznur SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.203.YFB

24-05-2013
 TavsiyeNo: 60956
Ben Hayriye Hanımla oğlumun kekemeliğinin tedavisi için çalışmaya başladım.Öncelikle beni etkileyen ilk şey karşı tarafa yaydığı sıcacık, samimi ve güven veren gülümsemesiydi.Zaten bu şekilde de Emirimin sevgisini ve güvenini kazandı.Yaklaşım çok önemliydi tabiiki .Biz çalışmaya başladığımızda EMİR henüz 5.5 yaşındaydı.Kekemelik konusun da çalışmalarımız hızla ve düzenli bir şekilde başladı.Burada önemli olan disiplinli ve düzenli çalışmaydı.Bu disiplini ve özeni Hayriye Hanım Emir'e öyle güzel enpoze ettiki çok kısa bir sürede bize çalışmaların olumlu geri dönüşleri oldu.Bu sırada Emir aynı zamanda da Anaokuluna başlamıştı.Emir'in sosyalleşmesine de çok büyük katkıları oldu Hayriye Hanımın.Biz çok kısa bir sürede kekemeliği yenmeyi başardık.Öyleki Emir anaokulunda kalabalık bir topluluğun karşısında şiirler okumaya başlamıştı bile.Şu an Emir 1. sınıfa gidiyor ve sınıf genelinde okuma hızı ve seriliği açısından en iyi 5 çocuk arasında hatta 1.sırada.Yani anlaşıldığı üzere Hayriye Hanım çok iyi bir iş başardı.O'na çok çok teşekkür ederim.Ben öyle memnun kaldım ki şu an Emir'in sınıfındaki bir arkadaşını da Hayriye Hanıma yönlendirdim.O'nlarda da olumlu gelişmeler var.Can_ı gönülden ve tüm samimiyetim ile diyorum ki; eğer böyle bir probleminiz var ise Hayriye Hanım en güvenilir ve doğru adres.
     5 Beğeni    

 özlem yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.127.ZJB

23-05-2013
 TavsiyeNo: 60933
2 yıl önce tanıştığım ve birlikte zaman geçirmekten keyif aldığım bir arkadaşım. İlk tanıştığımız zamanlarda vakalar üzerine konuştuğumuzda işini yaparken ki kaygısını görmek çok hoşuma gitmişti. Bu kaygı olmadan mesleğimizi yaparken ne yazık ki körleşebiliyoruz ve bir süre sonra "her şeyin en iyisini ben bilirim" ruh haline girebiliyoruz. Mesleğini yaparken ki etik yönü, bildiği alanlarda insanlara yardımcı olmak için koşullarını zorlaması (ki bazen kendini çok zorladığını düşündüğüm oluyor), yardımlarının karşılığını aldığında kolayca mutlu olması ve bunu paylaşmasını seviyorum. Çalıştığı alanlarda kendisine rahatlıkla hastalarımı yönlendiriyorum ve bunu yaparken de hastalarımı emin ellere yönlendirdiğimi biliyorum.
     3 Beğeni    

 SUNA ÇETİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.235.229.CL

20-05-2013
 TavsiyeNo: 60850
Bir tesadüf sonucu tanıştığım Hayriye Hanımla şu anda birlikte çalışmaktayım. İçtenliği, sammiyeti, doğallığı karşısında, kendimi yıllardır tanıdığım bir sıcaklığın içinde buldum. İşinde gösterdiği özen, duyarlılık, kararlılık, ciddiyet beni çok etkiledi. Özellikle çocuklarla kurduğu iletişim ve onlar için gerçekten yardım etme isteği takdire değerdir. Çocuklarınızla ilgili her türlü konuda rahatlıkla danışabileceğiniz ve kendinizi güvenle bırakabileceğiniz, donanımlı, duyarlı, güvenli bir kişidir. Kekemelik ve konuşma bozuklukları üzerine, işinin uzmanı, nadide bir psikologdur. Gülüşü ve gözlerindeki ışıltıda, sizi ne kadar önemsediği duygusunu yaşarsınız. Üzerinde çalıştığı konuları titizlikle takip eder, araştırır. Kendisi ile yaptığım vaka sohbetlerinde bilgisini ve önerilerini çok önemserim. Umarım uzun yıllar birlikte çalışırız, başarıların daim olsun, güzel insan.
     5 Beğeni    

 Yakup (Danışan)
 IP: 78.165.156.YC

18-05-2013
 TavsiyeNo: 60830
6 yaşında bir köpeğin kovalaması sonucu kekemeliğim başladı ve Hayriye Hanım'la tanışana kadar 16 sene bu rahatsızlığı çektim. 3 aylık fiziksel tedavi ve kekemeliğin altında yatan psikolojik sebeplerle tek tek ilgilenip yoğun bir çalışma ve akabinde 12 aylık bir kontrolle geçen tedavi süreci sonucunda çok şükür bu rahatsızlığımdan kurtuldum. Konuşma bozukluğu bir psikologun seçeceği en zor alanlardan biridir. Ciddi sabır ve zaman isteyen bir iştir. Hayriye Hanım gerçekten bu işi hakkıyla yapan, hastasının iyileştiğini görünce mutluluktan yerinde duramayan biridir. Şu sözü işini ve hastalarını ne kadar sevdiğini gösterir: '' Hayatta olduğum müddetçe rahatsızlığında en ufak bir olumsuzluk olursa yanıma her zaman gelebilirsin.'' Normalde tedavi bittikten sonra kontrol için hastanın doktorunu araması lazım. Fakat Hayriye Hocam sürekli arayıp konuşmamın nasıl devam ettiğini denetlemiştir. 1 yıl öncesine kadar normal konuşmamda bile zorlanıyor iken iki gün önce 50 kişiye 90 dakika süren ilk konferansımı verdim. Her şey için teşekkürler Hocam.
     20 Beğeni    

Hayriye ÖZCAN'ın Kitap ve Yayınları Hayriye ÖZCAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Uzmanlık Tezi: Sanat Terapisinin Kanser Hastası Çocukların Yaşam Kalitesi Üzerindeki Etkisinin incelenmesi.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Lotus Psikolojik Danışmanlık ve Kekemelik Merkezi
Kartaltepe Mah. Pelinli Sok. No:18 Daire:6 Bakırköy
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(505) 005 88 12  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Hayriye ÖZCAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hayriye ÖZCAN Mesleki Videolar Videoları
-09:27
Top