Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!» Diyetisyen
İsim

Meltem ERDAĞI

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Dyt.Meltem ERDAĞI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Meltem ERDAĞI Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Meltem ERDAĞI Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kilo Problemleri
Zayıflama programı
Sağlıklı kilo alma
Bebek Beslenmesi
Gebelik Dönemi Beslenmesi
Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi
Yeme Bozuklukları
Sporcu Beslenmesi
Çocuk ve adölesanlarda beslenme
Yeni doğan ve Metabolik hastalıklar
İnsülin direnci ve metabolik sendrom

Meltem ERDAĞI'in Makaleleri Meltem ERDAĞI Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
5 Makale

Meltem ERDAĞI Tavsiye Yazıları Meltem ERDAĞI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Sinem YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.88.3.ZYD

10-07-2017
 TavsiyeNo: 97826
Yaklaşık 4 ay önce tanıştım kendisiyle ve de pozitif enerjisiyle her şeyin üstesinden geldik. Danışanlarıyla sürekli ilgilenen başarılı, samimi bir diyetisyen. Kendisinin danışmanlığı sırasında yurtta yaşayan bir öğrenci olduğumdan koşullarımı ve düzenimi gayet iyi şekilde anlayıp en kolay şekilde ulaşabileceğim ürünlerle bana özel hazırlanan diyet listemle hiçbir sıkıntı çekmeden en sağlıklı kiloma ve vücut yapıma ulaşmamı sağladığı için teşekkür ederim ve tavsiye ederim!
     3 Beğeni    

 Buğra DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.224.193.DW

10-07-2017
 TavsiyeNo: 97824
kilo vermenin bu kadar keyifli ve kolay olduğunu Meltem Hanım sayesinde farkettiğim için öncelikle kendisine tekrardan teşekkür ederim. kilo vermekten öte yaşam tarzınızı alışkanlıklarınızı anlayıp/öğrenip rutinlerinize ve imkanlarınıza saygı duyarak harika bir çalışmayla benim için fazlasıyla başarılı olmuştur. kilo vermek ve sağlık konularını bunun kendi yaşam stilimiz olduğunu benimsetip zevklerimiz ve kaçamaklarımızı nasıl hayatımıza dahil edip telafi edebileceğimizi öğretmiştir. bakın anlatmak ve uygulamak düzende tutmak takipte kalmak değil dostane bir şekilde uzamanlığımı sizin iyiliğiniz(sağlığınızı ve sağlıklı kilo vermenizi) için paylaşan bir insandan bahsediyorum. egzersizin ve alışkanlıklarınızın hayatınızdakini önemini hatırlayıp keyifli bir şekilde kilo vermek için gözüm kapalı bir şekilde tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Meltem ERDAĞI Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
1988 Adana doğumluyum. Üniversite eğitimimi Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde burslu olarak tamamladım. Üniversite eğitimimin ardından özel bir beslenme ve diyet danışmanlık merkezinde; sağlıklı beslenme, sporcu beslenmesi, zayıflama ve beslenme bozuklukları üzerine danışmanlık hizmeti verdim. Daha sonra Ankara Özel Güven Hastanesinde yetişkin klinik Diyetisyeni olarak görev aldım. Buradaki görevimden sonra çoğu kişinin kazanamayacağı tecrübeyi bana kazandıran Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi’nde çalışmaya başladım. Çocuk Hematoloji Ve Onkoloji, Endokrinoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ramatoloji, Yeni Doğan, Gelişimsel Pediatri, İmmünoloji Ve Allerji Hastalıkları bilim dallarında ve özellikle Çocuk Metabolizma Hastalıkları Anabilim Dalında Doç Dr. Tuğba Eminoğlu ile birlikte çalışarak çok önemli ve büyük tecrübeler elde ederek Poliklinik ve Klinik Diyetisyenliği görevinde bulundum. Görevim boyunca yüzlerce anneye sağlıklı beslenme, emziklilik döneminde beslenme ve bebek beslenmesiyle ilgili eğitimler verdim. Ayrıca sağlıklı beslenme, obezite, diyabet, boy kısalığı, beslenme bozuklukluğu, endokrin bozukluğu olan ve buna bağlı gelişme geriliği bulunan, metabolik bir hastalığa sahip olan hayatı boyunca özel diyet yapmak zorunda olan hastalara danışmanlık yaparak eğitimlerini verdim ve takiplerini yaptım.

Üniversite hayatım boyunca ve üniversiteden sonra mesleki yenilikleri takip etmek amacıyla uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongrelerine, Türkiye’de birçok alanda yapılan seminer ve kongrelere katıldım ve halen yakından takip etmekteyim.

Şu an ise Ocak 2017’de kurduğum Fit Form Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Merkezinde danışanlarıma hizmet vermeye devam etmekteyim.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fit Form Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Merkezi
Via Flat İş Merkezi Kat:3 No:87 Söğütözü / Ankara


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(312) 248 13 98  

Telefon 2 :
(312) 248 13 03  
(Faks)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(29 yaşında)
Doğum Yeri
Seyhan
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2012
(5 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Meltem ERDAĞI Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Meltem ERDAĞI Mesleki Videolar Videolar
-

Meltem ERDAĞI  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
ankara diyetisyen, beslenme ve diyetetik, diyet merkezi, obezite, ülser, diyetisyen, sağlıklı zayıflama, organik beslenme, kolesterol, vitamin takviyesi, zayıflama, beslenme eğitimi, doya doya zayıflamak, hamilelik, detoks, beslenme, çocuk beslenmesi, gebelik, tansiyon, bitkisel çaylar, kilo kontrolü, anoreksiya, sağlıklı beslenme, polikistikover, anemi, diyet, blumia, metabolizma, şok diyet, adölesan beslenmesi, kilo verme, metabolizma hızlandırıcı, kalori, hızlı kilo verme, sporcu beslenmesi, kilo alma, diyet yapmak istiyorum, emziklilik, tiroit, uzman diyetisyen, diyabet, emziklilikte beslenme, emziren anne, reflü, ankara diyet merkezleri, gebelikte beslenme, kilo koruma, zayıflamak istiyorum, gastrit, diyetisyen arıyorum

17:38
Top