2007'den Bugüne 86,845 Tavsiye, 26,955 Uzman ve 19,239 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Burcu OVACIK ERDEM
Psikolog - İzmir
Aile Danışmanı

Burcu OVACIK ERDEM Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu OVACIK ERDEM Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

53
(%32.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Burcu OVACIK ERDEM'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu OVACIK ERDEM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İlknur KILIÇ BEKÇİPsk.İlknur KILIÇ BEKÇİ
İlknur Kılıç Bekçi, alanında kendisini geliştiren, dürüst, ilkeli, etik çalışan bir meslektaşımdır. Sanatla olan ilişkisini, mesleki yaşamına da yans...
Dr.Algun TÜFEKÇİ
Manisa
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Mehmet KILIÇDr.Psk.Mehmet KILIÇ
Katıldığım aile danışmanlığı eğitiminde Mehmet Bey'i eğitimci olarak tanıdım. Eğitimin en büyük kazançlarından biri Mehmet Bey oldu. Mesleki bilgi ve ...
Sedar ERTAŞUzm.Psk.Sedar ERTAŞ
Sedar Bey ile üniversitede sınıf arkadaşıydık. yıllar sonra katıldığım aile danışmanlığı eğitiminde karşıma eğitimci kimliğiyle çıktığında kendisiyle ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba; özel mesaj yoluyla değil, merkez telefonu ile bana ulaşmanızı rica edeceğim. hepinize dengeli, huzurlu günler dilerim.
Burcu OVACIK ERDEM'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kök Psikolojik Danışmanlık
Kültür Mah. Talat Paşa Bulvarı No:62 Bora Apt Kat: 4 D: 9 Alsancak
İzmir
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burcu OVACIK ERDEM Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikodrama
İletişim
Davranış Sorunları
Öfke Kontrolü
Kaygı
Stres
Depresyon
boşanma/aldatma
Yas
Panik Atak
Dil-Konuşma Bozuklukları
Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite
Öğrenme Güçlüğü
Sınav Kaygısı

Burcu OVACIK ERDEM Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mahmut PAKDEMİR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86133
Burcu ile aynı mail grubunda bulunduğumuz bir dernek girişimi üzerinden tanıştık daha sonrasından gönüllük üzerine bir programın düzenlenmesi üzerine kendisinden ricada bulununca bizleri kırmadı ve yardımcı oldu, eğitim verdiği belkide onun tanımıyla dayanıştığı kişilerin geri dönüşlerinden de anlaşılacağı gibi işinde iyi ve bu iyi oluşunu herkesle paylaşmaya hazır bir insandır, kendi adıma tanıdığıma çok memnun oldum, başarılarının devamını dilerim
     2 Beğeni    
Şeyda Yelçi
16.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85868
Sevgili dostum, meslektaşım Burcu ile 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi'nde tanıştık ve o zamandan bu zamana kadar da yollar bizi bir şekilde hep birleştirdi.İyi ki de birleştirmiş. Burcu çok iyi bir dost, arkadaş olmasının yanı sıra aynı zamanda da çok da iyi bir psikoterapisttir. Kendini sürekli geliştirmeye açık yanı, güleryüzlülüğü, samimiyeti,netliği, yaratıcılığı, karşısındaki insanı anlayan yanı ile danışmanlık veya psikoterapi ihtiyacı olan kişilerin destek alabileceği bir uzmandır.
     1 Beğeni    
İlknur KILIÇ BEKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78832
Burcu Hanım ile bir süre önce tanıştık. Kendisi oldukça çalışkan, güler yüzlü, yardımsever ve samimi bir meslektaşımdır. Ayrıca çalışma hayatında insanı değerleri önemseyen ve etik çalışan, başarılı bir uzmandır. İnsanları rahatlatan tavrı ile ihtiyacı olan kişilere iyi geleceğini düşünüyorum. Kendisi ile tanıştıktan sonra onun mesleğini severek yaptığını, kendisini bu alanda fazlasıyla geliştirdiğini fark edeceksiniz. İhtiyacı olan herkese Burcu Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Psk.Ceren ERDUR
13.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59906
Burcu Hanım ile birlikte aldığımız bir eğitim sayesinde tanıştım. Sıcacık sohbeti, yardımseverliği kısa sürede hissedilen Burcu Hanım'ın sayesinde başlamayı düşündüğüm bir eğitimin ilk adımlarını attım. Bana yapmış olduğu rehberlik ve yardımı ile hayatıma katkıda bulunmuştur. Katıldığımız eğitimde sorduğu sorular, beyan ettiği görüşler ile bilgi donanımı, mesleki becerisi, mesleğine olan saygısı farkedilen Burcu Hanım'ı gibi bir meslektaşımı tanımış olmaktan mutluluk duyuyorum. Kendisini psikolojik desteğe ihtiyaç duyan her bireye tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Mehmet KILIÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52558
Burcu Hanım'la eğitmen olarak görev aldığım aile danışmanlık eğitimi sırasında tanıştı. Eğitim aralarında ve Öğle yemeğinde devam eden sohbetler sırasında kendisinin gruptaki bir çok katılımcıdan daha donanımlı olduğunu fark etmemek mümkün değildi. Eğitimin ardından bir çok kez bir araya geldik ve uzun sohbet zamanları paylaştık. Burcu Hanım mesleki birikim açısından kendini geliştirmiş, etik ve insani değerlere önem veren oldukça başarılı bir uzmandır. işini fazlasıyla iyi icra ettiğine inandığım Burcu Hanım mesleki duruşunun yanı sıra dünya görüşü ve toplumsal duyarlılığıyla da alanda bir çok önemli işe imza atan önemli çalışmalar yürüten bir psikologtur. Burcu Hanım'ın Salihli'de olması yöre halkı için önemli bir kazançtır. Sıcak gülümsemesi ve samimi tavırlarıyla çekinmeden destek alınabilecek bir uzman olan Burcu Hanım'ı ihtiyaç duyan herkese öneririm.
     7 Beğeni    
Gürkan Aydeniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51181
Burcu Ovacık Erdem Salihli Sardes satranç eğitim merkezimize yaklaşık 3 aydır psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.Belirli bir seviyeye gelmiş turnuva sporcularımız ile özellikle kaygı düzeyi ve motivasyon konularıyla ilgili olarak görüşmeler yapmaktadır.Hem sporcularımız hem aileleri hem de kulübümüz öğretmenleri ile yaptığı düzenli görüşmeler sonucunda,açıkçası beklediğimizden de kısa sürede 3 taraftada gelişmeler sağlamayı başarmıştır.Ülkemizde sporcu psikolojisi,eğitim psikolojisi alanlarında çok fazla uzmanlaşmış psikolog olmaması nedeniyle Burcu Hanım'ın bu konularda da kendisini geliştirmiş olduğunu ve bu konularda çok başarılı olduğunu söylemek isterim.Arkadaş canlısı,güleryüzlü,sempatik biri olması,insanlarla kurduğu sıcak iletişim ve çocuklara çok kısa sürede kendisini sevdirmesi başarısını daha da artırmaktadır.Mesleğine olan sevgisini sürekli yaptığı işi daha iyi yapabilmek için uğraş vermesinden özverisinden ve dalıyla ilgili katıldığı pek çok gelişim semineri sertifikası ve araştırmacı özelliğinden görmek mümkündür.Burcu Hanım kulübümüz yaşadığı sürece çalışmak isteyeceğimiz çok değerli bir psikolog,Salihli'de aile danışma merkezi açmış olması Salihli adına büyük bir şanstır.
     5 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51125
aldatılma, boşanma sonrası üç yaşındaki kızımla tek başıma yeni bir hayat kurma mücadelesi verdiğim süreçte yaşadığım çaresizlik, yalnızlık ve özgüvenimin en dipte olması nedeniyle burcu hanımla terapiye başladım. verdiği yakınlık hissi ve mesleki becerileri sayesinde herşey o kadar hızlı bir şekilde değişmeye başladı ki, ben ve yakınımdaki herkes bu değişimime şaşırıyoruz ve çok seviniyoruz. kendimdeki bu değişimle birlikte kızımın da çok daha mutlu bir çocuk olmaya başladığını görüyorum ve buradan bir kez daha burcu hanıma çok teşekkür etmek istiyorum.burcu hanımı kendisini çıkmazda hisseden herkese tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Serpil Gökçe
10.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51072
Burcu Hanım mesleğinde çok başarılı, insanlara yaklaşımı ve ilgisi olağan üstüdür. Aynı zamanda çok duyarlı ve yardımsever bir kişiliğe sahiptir. Manisa Salihli'de Van'dan gelen depremzedelere el uzatan ve yardım eden tek kişi, uzman ve kurumdur. Depremze anne ve çocuklarına ücretsiz terapi vermektedir. (Babalar görevleri gereği Van'da bulunmaktadır. ) Burcu hanımı bu davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum, kutluyorum ve kendisine sonsuz saygı duyduğumu belirtmek istiyorum.
     2 Beğeni    
Fazilet ARKAT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50719
Burcu ile izmirde aldığımız supervizyon eğitimi sırasında tanıştım. Supervizyon sırasında aldığı eğitimleri, mesleki donanımını öğrenme şansına sahip oldum. Nasıl biriyle karşılaşacağınızı merak ediyor ve tereddütleriniz varsa ben size söyleyeyim; o kadar enerjik o kadar pozitif ki insanın kendini terapinin başından artıda hissedeceğini düşünüyorum. Kendini geliştiren yenileyen sorgulayan bir meslektaş olması açısından da bir yerlerde danışabileceğim bir arkadaşın olması da benim açımdan artı diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Pınar Gökduman Aytekin
13.Mart.2012
TavsiyeNo: 49318
Sorunlar bazen çözülmesi çok zor olan bir düğüm halini alır ve içinden çıkamayız, kendimize yetemeyiz. Hayatın karşımıza çıkardığı bu engelleri sağlıklı bir şekilde aşmamız ve yola devam etmemiz gerekir. Bazen çok doğaldır ki, insan bunu yapabilmek için desteğe ihtiyaç duyar. İşte böyle anlarımda kendisi en güzel şekilde bu desteği bana sağlamıştır. Herşeyden önce çok içten, samimi, güleryüzlü, anlayışlı bir insan olduğu için gördüğünüz ilk anda sizi rahatlatacaktır. Aldığı eğitimlerle, tecrübeleriyle oldukça donanımlı bir psikologdur ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     5 Beğeni    
Sedar ERTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Mart.2012
TavsiyeNo: 49074
Yardım almak istediğiniz bir kişiyi araştırırken karşınıza çıkan psikolog için acaba bana yardım edebilir mi, beni anlar mı diye sorar ve ona güvenebilir miyim diye düşünürsünüz. Burcu Hanım ile Hacettepe Üniversitesin'de beraber lisans eğitimi aldık ve İzmir'de karşılaşma fırsatımız oldu. Üniversite yıllarından beri içten samimiyeti ve ilgili tavrı değişmeyen Burcu Hanım yardım alacak doğru kişiyi araken aklınızdaki soru işaretlerine iyi bir cevap olacaktır.Meslektaşım ve arkadaşım olması ayrıca beni mutlu ediyor ve gönül rahatlığıyla, başvurabileceğiniz bir psikolog olduğunu söylemek istiyorum.
     5 Beğeni    
E.Sezgin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2012
TavsiyeNo: 49038
Merhabalar. Hepimiz sıkıntılı dönemlerden geçiyoruz zaman zaman ve bizde Burcu Hanımla sıkıntılı bir zamanımızda tanıştık ve iyiki de tanışmışız çok içten , anlayışlı , çok güvenilir ,rahatlatıcı ve de işinde oldukça profesyonel bi psikolog.Burcu Hanımla görüşmelerimizden çok iyi performans aldık bize çok faydalı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum biz aile olarak çok memnun kaldık.En kısa zamanda da yiğenimin sınav kaygısı için de görüşmeye gideceğiz.
     7 Beğeni    
Selda Temürtürkan
5.Mart.2012
TavsiyeNo: 49037
Burcu Ovacık Erdem ile 6 ay önce birlikte katıldığımız Aile Danışmanlığı Eğitimi sırasında tanıştım. Samimiyeti,sıcakkanlılığı,güleryüzlülüğü,kelimenin tam anlamıyla pozitif bir insan oluşu ve kendini geliştirme konusunda gösterdiği azim ile hemen farkedilen ve mesleğini etik kurallara uygun olarak yapma konusundaki hassasiyetiyle takdir ettiğim bir psikologdur.Mesleğini hakkıyla yapan ve bu alana zaman içinde çok daha büyük katkılar sunacağına inandığım insanlardan biridir.Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     11 Beğeni    

Burcu OVACIK ERDEM'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu OVACIK ERDEM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İlknur KILIÇ BEKÇİ
Psk.İlknur KILIÇ BEKÇİ
İlknur Kılıç Bekçi, alanında kendisini geliştiren, dürüst, ilkeli, etik çalışan bir meslektaşımdır. Sanatla olan ilişkisini, mesleki yaşamına da yans...
Algun TÜFEKÇİ
Dr.Algun TÜFEKÇİ
Manisa
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Mehmet KILIÇ
Dr.Psk.Mehmet KILIÇ
Katıldığım aile danışmanlığı eğitiminde Mehmet Bey'i eğitimci olarak tanıdım. Eğitimin en büyük kazançlarından biri Mehmet Bey oldu. Mesleki bilgi ve ...
Sedar ERTAŞ
Uzm.Psk.Sedar ERTAŞ
Sedar Bey ile üniversitede sınıf arkadaşıydık. yıllar sonra katıldığım aile danışmanlığı eğitiminde karşıma eğitimci kimliğiyle çıktığında kendisiyle ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kök Psikolojik Danışmanlık
Kültür Mah. Talat Paşa Bulvarı No:62 Bora Apt Kat: 4 D: 9 Alsancak
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 662 33 13
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2003
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Burcu OVACIK ERDEM Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Burcu OVACIK ERDEM Mesleki Videolar Videoları
-

09:42
Top