TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu OVACIK ERDEM
Psikolog - Manisa
Aile Danışmanı

Burcu OVACIK ERDEM Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Burcu OVACIK ERDEM

Şehir

Manisa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Burcu OVACIK ERDEM isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu OVACIK ERDEM Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

44

[Bu uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarOnun Tavsiye Ettiği İsimler
Dr.Algun TÜFEKÇİ
Manisa
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Mehmet KILIÇ FotoğrafPsk.Mehmet KILIÇ
Katıldığım aile danışmanlığı eğitiminde Mehmet Bey'i eğitimci olarak tanıdım. Eğitimin en büyük kazançlarından biri Mehmet Bey oldu. Mesleki bilgi ve ...
Sedar ERTAŞ FotoğrafPsk.Sedar ERTAŞ
Sedar Bey ile üniversitede sınıf arkadaşıydık. yıllar sonra katıldığım aile danışmanlığı eğitiminde karşıma eğitimci kimliğiyle çıktığında kendisiyle ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba; özel mesaj yoluyla değil, merkez telefonu ile bana ulaşmanızı rica edeceğim. hepinize dengeli, huzurlu günler dilerim.

Burcu OVACIK ERDEM Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikodrama
İletişim
Davranış Sorunları
Öfke Kontrolü
Kaygı
Stres
Depresyon
boşanma/aldatma
Yas
Panik Atak
Dil-Konuşma Bozuklukları
Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite
Öğrenme Güçlüğü
Sınav Kaygısı

Burcu OVACIK ERDEM Tavsiye Yazıları Burcu OVACIK ERDEM için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

Ceren ERDUR Fotoğraf  Psk.Ceren ERDUR
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-04-2013
 TavsiyeNo: 59906
Burcu Hanım ile birlikte aldığımız bir eğitim sayesinde tanıştım. Sıcacık sohbeti, yardımseverliği kısa sürede hissedilen Burcu Hanım'ın sayesinde başlamayı düşündüğüm bir eğitimin ilk adımlarını attım. Bana yapmış olduğu rehberlik ve yardımı ile hayatıma katkıda bulunmuştur. Katıldığımız eğitimde sorduğu sorular, beyan ettiği görüşler ile bilgi donanımı, mesleki becerisi, mesleğine olan saygısı farkedilen Burcu Hanım'ı gibi bir meslektaşımı tanımış olmaktan mutluluk duyuyorum. Kendisini psikolojik desteğe ihtiyaç duyan her bireye tavsiye ediyorum.
8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Mehmet KILIÇ Fotoğraf  Psk.Mehmet KILIÇ
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-07-2012
 TavsiyeNo: 52558
Burcu Hanım'la eğitmen olarak görev aldığım aile danışmanlık eğitimi sırasında tanıştı. Eğitim aralarında ve Öğle yemeğinde devam eden sohbetler sırasında kendisinin gruptaki bir çok katılımcıdan daha donanımlı olduğunu fark etmemek mümkün değildi. Eğitimin ardından bir çok kez bir araya geldik ve uzun sohbet zamanları paylaştık. Burcu Hanım mesleki birikim açısından kendini geliştirmiş, etik ve insani değerlere önem veren oldukça başarılı bir uzmandır. işini fazlasıyla iyi icra ettiğine inandığım Burcu Hanım mesleki duruşunun yanı sıra dünya görüşü ve toplumsal duyarlılığıyla da alanda bir çok önemli işe imza atan önemli çalışmalar yürüten bir psikologtur. Burcu Hanım'ın Salihli'de olması yöre halkı için önemli bir kazançtır. Sıcak gülümsemesi ve samimi tavırlarıyla çekinmeden destek alınabilecek bir uzman olan Burcu Hanım'ı ihtiyaç duyan herkese öneririm.
7 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Gürkan Aydeniz (Danışan)
 IP: 88.240.182.ZYL

14-05-2012
 TavsiyeNo: 51181
Burcu Ovacık Erdem Salihli Sardes satranç eğitim merkezimize yaklaşık 3 aydır psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.Belirli bir seviyeye gelmiş turnuva sporcularımız ile özellikle kaygı düzeyi ve motivasyon konularıyla ilgili olarak görüşmeler yapmaktadır.Hem sporcularımız hem aileleri hem de kulübümüz öğretmenleri ile yaptığı düzenli görüşmeler sonucunda,açıkçası beklediğimizden de kısa sürede 3 taraftada gelişmeler sağlamayı başarmıştır.Ülkemizde sporcu psikolojisi,eğitim psikolojisi alanlarında çok fazla uzmanlaşmış psikolog olmaması nedeniyle Burcu Hanım'ın bu konularda da kendisini geliştirmiş olduğunu ve bu konularda çok başarılı olduğunu söylemek isterim.Arkadaş canlısı,güleryüzlü,sempatik biri olması,insanlarla kurduğu sıcak iletişim ve çocuklara çok kısa sürede kendisini sevdirmesi başarısını daha da artırmaktadır.Mesleğine olan sevgisini sürekli yaptığı işi daha iyi yapabilmek için uğraş vermesinden özverisinden ve dalıyla ilgili katıldığı pek çok gelişim semineri sertifikası ve araştırmacı özelliğinden görmek mümkündür.Burcu Hanım kulübümüz yaşadığı sürece çalışmak isteyeceğimiz çok değerli bir psikolog,Salihli'de aile danışma merkezi açmış olması Salihli adına büyük bir şanstır.
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 duygu (Danışan)
 IP: 46.196.86.ZL

12-05-2012
 TavsiyeNo: 51125
aldatılma, boşanma sonrası üç yaşındaki kızımla tek başıma yeni bir hayat kurma mücadelesi verdiğim süreçte yaşadığım çaresizlik, yalnızlık ve özgüvenimin en dipte olması nedeniyle burcu hanımla terapiye başladım. verdiği yakınlık hissi ve mesleki becerileri sayesinde herşey o kadar hızlı bir şekilde değişmeye başladı ki, ben ve yakınımdaki herkes bu değişimime şaşırıyoruz ve çok seviniyoruz. kendimdeki bu değişimle birlikte kızımın da çok daha mutlu bir çocuk olmaya başladığını görüyorum ve buradan bir kez daha burcu hanıma çok teşekkür etmek istiyorum.burcu hanımı kendisini çıkmazda hisseden herkese tavsiye ediyorum.
8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Serpil Gökçe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.143.YFY

10-05-2012
 TavsiyeNo: 51072
Burcu Hanım mesleğinde çok başarılı, insanlara yaklaşımı ve ilgisi olağan üstüdür. Aynı zamanda çok duyarlı ve yardımsever bir kişiliğe sahiptir. Manisa Salihli'de Van'dan gelen depremzedelere el uzatan ve yardım eden tek kişi, uzman ve kurumdur. Depremze anne ve çocuklarına ücretsiz terapi vermektedir. (Babalar görevleri gereği Van'da bulunmaktadır. ) Burcu hanımı bu davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum, kutluyorum ve kendisine sonsuz saygı duyduğumu belirtmek istiyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Fazilet ARKAT Fotoğraf  Psk.Fazilet ARKAT
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-04-2012
 TavsiyeNo: 50719
Burcu ile izmirde aldığımız supervizyon eğitimi sırasında tanıştım. Supervizyon sırasında aldığı eğitimleri, mesleki donanımını öğrenme şansına sahip oldum. Nasıl biriyle karşılaşacağınızı merak ediyor ve tereddütleriniz varsa ben size söyleyeyim; o kadar enerjik o kadar pozitif ki insanın kendini terapinin başından artıda hissedeceğini düşünüyorum. Kendini geliştiren yenileyen sorgulayan bir meslektaş olması açısından da bir yerlerde danışabileceğim bir arkadaşın olması da benim açımdan artı diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Pınar GÖKDUMAN AYTEKİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 217.131.119.ZYC

13-03-2012
 TavsiyeNo: 49318
Sorunlar bazen çözülmesi çok zor olan bir düğüm halini alır ve içinden çıkamayız, kendimize yetemeyiz. Hayatın karşımıza çıkardığı bu engelleri sağlıklı bir şekilde aşmamız ve yola devam etmemiz gerekir. Bazen çok doğaldır ki, insan bunu yapabilmek için desteğe ihtiyaç duyar. İşte böyle anlarımda kendisi en güzel şekilde bu desteği bana sağlamıştır. Herşeyden önce çok içten, samimi, güleryüzlü, anlayışlı bir insan olduğu için gördüğünüz ilk anda sizi rahatlatacaktır. Aldığı eğitimlerle, tecrübeleriyle oldukça donanımlı bir psikologdur ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Sedar ERTAŞ Fotoğraf  Psk.Sedar ERTAŞ
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-03-2012
 TavsiyeNo: 49074
Yardım almak istediğiniz bir kişiyi araştırırken karşınıza çıkan psikolog için acaba bana yardım edebilir mi, beni anlar mı diye sorar ve ona güvenebilir miyim diye düşünürsünüz. Burcu Hanım ile Hacettepe Üniversitesin'de beraber lisans eğitimi aldık ve İzmir'de karşılaşma fırsatımız oldu. Üniversite yıllarından beri içten samimiyeti ve ilgili tavrı değişmeyen Burcu Hanım yardım alacak doğru kişiyi araken aklınızdaki soru işaretlerine iyi bir cevap olacaktır.Meslektaşım ve arkadaşım olması ayrıca beni mutlu ediyor ve gönül rahatlığıyla, başvurabileceğiniz bir psikolog olduğunu söylemek istiyorum.
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 E.SEZGİN (Danışan)
 IP: 95.8.146.YCZ

05-03-2012
 TavsiyeNo: 49038
Merhabalar. Hepimiz sıkıntılı dönemlerden geçiyoruz zaman zaman ve bizde Burcu Hanımla sıkıntılı bir zamanımızda tanıştık ve iyiki de tanışmışız çok içten , anlayışlı , çok güvenilir ,rahatlatıcı ve de işinde oldukça profesyonel bi psikolog.Burcu Hanımla görüşmelerimizden çok iyi performans aldık bize çok faydalı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum biz aile olarak çok memnun kaldık.En kısa zamanda da yiğenimin sınav kaygısı için de görüşmeye gideceğiz.
7 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 selda temürtürkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.56.176.YJJ

05-03-2012
 TavsiyeNo: 49037
Burcu Ovacık Erdem ile 6 ay önce birlikte katıldığımız Aile Danışmanlığı Eğitimi sırasında tanıştım. Samimiyeti,sıcakkanlılığı,güleryüzlülüğü,kelimenin tam anlamıyla pozitif bir insan oluşu ve kendini geliştirme konusunda gösterdiği azim ile hemen farkedilen ve mesleğini etik kurallara uygun olarak yapma konusundaki hassasiyetiyle takdir ettiğim bir psikologdur.Mesleğini hakkıyla yapan ve bu alana zaman içinde çok daha büyük katkılar sunacağına inandığım insanlardan biridir.Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
11 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 


» İletişim Bilgileri
Burcu OVACIK ERDEM Adresiİş Adresleri
Adres 1:
Özel Salihli Aile Danışma Merkezi
Şüheda Cad. No: 53 Salihli
Manisa

Burcu OVACIK ERDEM Telefon Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(236) 713 82 82 --
Burcu OVACIK ERDEM İletişim E-Posta
Mesaj Gönderin
Burcu OVACIK ERDEM MSN/ICQ/AIM Hızlı Mesaj Araçları
-
Burcu OVACIK ERDEM Kişisel Bilgileri Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2003
(12 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
 

Burcu OVACIK ERDEM Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Burcu OVACIK ERDEM Mesleki Videolar Mesleki Videolar:
-

Burcu OVACIK ERDEM  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
çocuk, hiperaktivite, öfke, korku, utangaç, ergen, evlilik, panik, uyku, çekingen, aile, boşanma, unutkanlık, okul, huysuz, travma, gelişim, davranış, okul öncesi, ödev, şiddet, dil gelişimi, saldırganlık, çift, konuşma, bağımlılık, sosyal, cinsel, danışma, bozukluk, özgüven, zihinsel, psikodrama, danışman, gerilik, depresyon, zeka, ölüm, gevşeme, otizm, kaygı, kişilik, kayıp, stres, öğrenme, dikkat eksikliği, iletişim, sınav, kararsızlık, güçlük

17:15
Top